Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na květen 2023.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, v pracovní oblasti se snažíte zapracovat na svých nedostatcích. Zdá se, že si je moc dobře uvědomujete, ale nenecháte se od toho odradit. Mars je do 19. května v pěkném trigonu s vaším znamením. Nadřízený je rád, že chcete vylepšit své pracovní výsledky. Následně si toho však na sebe vezmete mnoho a nejste schopni to utáhnout. Šéf je tedy zklamaný a povinností se musí chopit i vaši kolegové. Co se týká vztahů, od 7. května máte příležitost získat si srdce vaší vytoužené osoby. Jistě si však dávejte pozor na žárlivost, která vám to může překazit. Zbytečně tedy přijdete o člověka, který vám jinak velmi sedí. Opatrnosti dbejte také v oblasti zdraví a nedělejte nic na sílu. Do 20. května můžete také snadno propadat stresu. Nyní vám prospěje odpočinek a možná také návštěva masáží. Uvidíte, že se následně cítíte o mnoho lépe a naberete alespoň trochu energie.


Láska

Láska

V hledáčku máte jistou osobu, na kterou si v tomto období posvítíte. Máte větší odvahu a tím pádem přestanete skrývat své sympatie vůči tomuto idolovi. Venuše je od 7. května v příznivém trigonu s vaším znamením a pěkně vám hraje noty. U druhé strany máte stoprocentní úspěch a nemusíte mít žádné obavy z odmítnutí. Jste rádi, že vše klape podle vašich představ. Dávejte si však pozor, ať si to ve finále nepokazíte, Štíři! Od 20. května totiž můžete na svou novou známost začít více žárlit. Zřejmě se vám také nelíbí, že se vám v některých věcech odmítá přizpůsobit. Může to tedy vést k ukončení a vám je to ve finále moc líto. Časem si tedy uvědomíte, že řešíte malichernosti a zbytečně se připravujete o zajímavého človíčka. Rozhodnete se tedy své emoce více kontrolovat a berete to s nadhledem. Uvidíte, že mezi vámi velmi rychle roztají ledy a jste schopni si všechno vyříkat.

Práce

Práce

Nenecháte se odradit neúspěchem a bojujete i nadále. Máte totiž dobrý pocit z toho, že se alespoň snažíte. Některé povinnosti nejsou pro vás momentálně úplně snadné. Vy však chcete ukázat nadřízenému, že to nakonec zvládnete. Mars je do 19. května v pozitivním trigonu s vaším znamením. Šéf oceňuje váš pracovní zápal a líbí se mu, že se chcete posunout dál. Následně se vám však tolik nedaří a je dost možné, že se vaše plány zmaří. Hlavně kolem 25. května jste nervózní a zřejmě nestíháte dokončit svou rozdělanou práci. V těchto dnech se tedy moc dobře nesoustředíte a nabalují se na vás starosti. Je dost možné, že si na sebe berete příliš mnoho zodpovědnosti, což se vám nyní neoplatí. Nadřízený na vás však spoléhá, ale zdá se, že ho tímto přístupem zklamete. Neslibujte tedy nic, co nemůžete splnit. Poté jsou na vás totiž naštvaní i vaši kolegové.

Peníze

Peníze

Momentálně investujete do estetických věcí a dá se říct, že je seženete za parádní peníze. Můžete si dovolit utrácet i za luxusní věci, na které si dlouhodobě šetříte. Nyní nastává vhodná doba také pro zisky, takže se nebojte soutěží, Štíři! Uvidíte, že vás potěší i malá výhra. Od 20. května se na vás mohou nabalit důležité výdaje. Mars je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a možná se musíte rozloučit s nefunkčním spotřebičem. Zřejmě ho musíte hned nahradit a nejde zrovna o malou finanční částku. Naštěstí vás to výrazně neohrozí a nemusíte mít obavy z finanční krize. V tomto měsíci se také vyhýbejte rozhodování ohledně uzavírání půjček. Sice dostanete nabídku, která vypadá lukrativně, ale skrývá se za ní nebezpečí. Zvláště kolem 18. května nepřistupujte na žádné smlouvy a dejte věcem čas. Brzy se totiž můžete dozvědět opravdu negativní informace o této záležitosti.

Rodina

Rodina

Pokud jste v dlouhodobém vztahu, zřejmě to mezi vámi a vaším protějšek trochu skřípe. Možná se nemůžete na ničem shodnout, ani domluvit. Merkur je celý měsíc v nehezké opozici s vaším znamením. Momentálně nerespektujete jeden druhého a vzájemně se moc neposloucháte. Hlavně kolem 19. května se vyhýbejte řešení rodinných záležitostí. A co se týká vás samotných, chcete na sobě udělat nějakou změnu, která vás nabudí. Od 7. května tedy začnete možná přemýšlet nad jiným účesem. Můžete se také vydat na masáže, nebo si naplánujete jízdu se svými nejbližšími přáteli. Každopádně si chcete užít něco příjemného a podle toho vyhledáváte aktivity. Hvězdy vám určitě přejí a jistě vám přinesou něco zajímavého do cesty. Potřebujete si také nyní více odpočinout od všedních starostí. Pár dní klidu vám prospěje a začnete se opět radovat z maličkostí.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.