Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na prosinec 2020.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, pokud jste nezadaní a někdo se vám v tomto období moc líbí, neskrývejte své city. Tato osoba totiž sdílí stejné city k vám a je škoda nechat si tuto příležitost ujít. Venuše sídlí až do 14. prosince ve vašem znamení a slibuje vám velmi romantické setkání. Také po pracovní stránce se hvězdy shodují na velkém úspěchu, na kterém si v tomto období zakládáte. Zvláště od 21. prosince se nezaleknete žádné náročné povinnost a tyto výzvy jedině vítáte. Merkur je v přejícím sextilu s vaším znamením a vy se doslova bijete za dosažení stanoveného cíle. Bravo Štíři, jste opravdu už hodně blízko! Finanční sféra je počátkem tohoto měsíce uspokojivá, ale od 17. prosince se začnou drát na povrch jisté trable. Pravděpodobně musíte zpomalit v investicích a přemýšlet na horší časy. Zřejmě se vám pokazí věc, kterou nezbytně potřebujete. Přátelé vám však mohou nabídnout pomoc.


Láska

Láska

Máte hluboké city k jisté osobě, ale možná se je bojíte dát najevo a necháváte si je spíše pro sebe. Nejste si totiž jisti, zda vás dotyčný neodmítne. I přesto se nakonec rozhodnete a posbíráte všechnu svou odvahu! Super, až do 14. prosince se vskutku setkáte s opětovanou láskou a s pocitem štěstí. Venuše je v nádherné konjunkci s vaším znamením a svého vyvoleného příjemně překvapíte. Ve skrytu duše jste pořádně vášniví, a když se projevíte, nikdo jiný vaše idola už jen tak nezaujme. Rozhodně se však neděste, že vás poté čekají i smutnější scénáře a určité trable v lásce. I tak je ve vašem životě stále místo pro romantiku, ke které dojde zejména kolem 21. prosince. Se samotou tedy určitě nepočítejte, protože se svou známosti strávíte další krásný večer. Určitě se vzájemně potěšíte i milým dárečkem.

Práce

Práce

Pravděpodobně zatoužíte po vyšším platovém ohodnocení a tak se motivujete k větším výkonům. Nadřízeného bezesporu přesvědčíte o svých kvalitách. Nepochybně vám tedy přidá na výplatě a možná vám s radostí udělí nějaké ty bonusy navíc. Až do 14. prosince se tedy můžete těšit na různé výhody a také velká překvápka. To však není všechno, Štíři! Do konce roku se vám totiž ještě podaří zapracovat na posunu v kariéře. Merkur je od 21. prosince v perfektním sextilu s vaším znamením. V povinnostech se doslova vyžíváte a moc vás baví hledat různé způsoby řešení. Když už na to přijde, zvládáte pomoci i svým blízkým kolegům, kteří mohou mít na rozdíl od vás občas potíže. Vám to však určitě nevadí a s radostí se jim věnujete. Víte totiž, že tím utvoříte báječnou atmosféru a také se tím zavděčíte svému šéfovi. Jste skvělí pracovníci, kteří se zvládnou soustředit naprosto na vše.

Peníze

Peníze

O finanční bezpečí se umíte nyní postarat, ale zároveň nemáte problém utratit vyšší částku. Tento měsíc je vhodný nejenom pro nakupování dárků, ale také pro investice do vašeho vzhledu. Jste až do 14. prosince pod vlivem krásné konjunkce Venuše s vaším znamením. Můžete si tedy užít péči vizážisty nebo uděláte pár výhodných výdajů. Uvidíte, že nakonec ještě dostanete i tip ke koupi, který vás velmi potěší. Pozor však na jisté finanční překážky, které mohou nastat již od 17. prosince. Zdá se, že přísun peněz má momentálně hodně pomalý průběh. Musíte tedy zvážit veškeré investice a začít šetřit každou korunu. Očekávejte, že vám pravděpodobně doslouží věc v domácnosti, na kterou jste dlouhá léta zvyklí. Okamžitě ji tedy musíte nahradit něčím novým, což vás před Vánoci nepříjemně zaskočí. Nepanikařte, uvidíte, že všechno je řešitelné.

Rodina

Rodina

Přejete si mít ty nejhezčí Vánoce a přemýšlíte, jak tomu dodat tu správnou jiskru. Napadne vás hned několik úžasných věcí a nevíte, se kterou začít dřív. Zvláště kolem 12. prosince se vám podaří nádherně vyzdobit domácí prostředí nebo si pohrajete s vánočním cukrovím. Rodina se s radostí zapojí do příprav a rádi s vámi vymýšlí něco nového. Zřejmě si také hodně libujete v balení dárečků, které v konečném výsledku vypadají báječně! Bravo, předvánoční čas si užíváte se vším všudy. Avšak od 17. prosince vás přepadne nervozita a nabýváte dojmu, že vůbec nic nestíháte. Vaše znamení je v negativní kvadratuře se Saturnem a vaše náladové jednání se odráží i na rodinných vztazích. Napětí vám kazí vánoční atmosféru a přispívá k hádkám. Snažte se brát vše s větší lehkostí, Štíři! Uvidíte, že jen tímto přístupem se vyhnete zbytečným nepříjemnostem.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.