Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na leden 2024.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, máte spadené na jistou osobu, která vás dlouhodobě zajímá. Seberete veškerou odvahu a dáte jí najevo své sympatie, které vám opětuje. Od 23. ledna se pouto mezi vámi zřejmě prohloubí. Venuše je v hezkém sextilu s vaším znamením. Ačkoliv se vám zdá, že má pomalejší tempo, jste nakonec překvapeni, jaké pocity vůči vám má. Také v pracovní oblasti se vám daří a můžete získat lepší pozici. Mars je od 4. ledna v pěkném sextilu s vaším znamením. Jste soutěživí a každá příležitost vám motivuje k lepšímu výkonu. Nadřízený je z vás nadšený a určitě se to neobejde bez odměny! Dávejte si však pozor na přetížení a únavu. Tyto pocity se mohou dostavit od 20. ledna. Naštěstí myslíte i na odpočinek a vše se snažíte kompenzovat. Uděláte si tedy společný výlet s rodinou a přáteli. Uvidíte, že vám to prospěje a opadne z vás případný stres.


Láska

Láska

Ve vztazích chcete přiložit ruku k dílu, a tak se otevíráte opačnému pohlaví. Zřejmě se cítíte připraveni na nové dobrodružství. Od 4. ledna máte mnoho příležitostí, které využijete. Hvězdy vám přejí a určitě si v tomto měsíci někoho vyberete. Pravděpodobně se však jedná i o citovou záležitost. Venuše je totiž od 23. ledna v blahodárném sextilu s vaším znamením. Dá se tedy říct, že moc nestojíte o povrchní známost a potřebujete důvěru. Druhá strana to naštěstí vnímá stejně a tím pádem má u vás velké plus! Mohou vás seznámit společní přátelé, nebo se potkáte na nějaké kulturní akci. Možná se vám však zpočátku zdá, že se dotyčná osoba k ničemu nemá. O to větší překvapení vás pak čeká, Štíři. Váš idol jistě nečeká a rozhodne se, že vás pozve na skleničku. Nejedná se však o poslední setkání, v dalším kole určitě uskutečníte nějaký fajn pobyt na horách.

Práce

Práce

V tomto období jste vskutku velmi úspěšní a vaše snahy se konečně oplácí! Víte moc dobře, jaký postoj zaujmout a podle toho se řídíte. Nic vás tedy nepřekvapí a vždy máte náhradní plán. Navíc perfektně zvládáte organizaci času a rozdělování úkolů. Mars je totiž od 4. ledna v příjemném sextilu s vaším znamením. Možná jste také docela soutěživí a chcete si vybojovat vyšší místo. Od 14. ledna se vám může naskytnout dobrá příležitost. Zdá se, že se toho chopíte a vložíte do toho všechny své síly. Tak to je báječné! Nadřízený je s vašimi výkony velmi spokojený. Můžete tedy získat nejenom pochvalu, ale také velké odměny. Navíc vycházíte výborně i s kolegy, kteří vás v případě nouze rádi poprosí o pomoc. Určitě je v tom nenecháte a pokusíte se je správně nasměrovat. V novém roce to tedy rozjíždíte docela slibně, a to vás motivuje na sobě ještě více pracovat.

Peníze

Peníze

Chcete se v tomto období lépe finančně zajistit a hledáte možná východiska. Samozřejmě se také nebojíte zeptat zkušených osob. Určitě si zjišťujete podrobnosti, než se k něčemu rozhoupete. Chcete mít totiž jistotu, že vše klapne bez potíží. Od 14. ledna můžete uzavírat úspěšně různé typy smluv. Merkur je v pozitivním sextilu s vaším znamením. Je vám jasné, co od jistých služeb požadujete a jistě se nenecháte obalamutit. Jednoduše prokouknete každou nesrovnalost. Super Štíři, obezřetnost je na místě a vždy se vám to vyplatí. Tento měsíc je také příznivý pro výhry a zisky. Zvláště od 23. ledna se můžete těšit také na drobný dáreček. Ten dostanete například k objednávce, nebo při nákupu. Potkají vás tak dobré investice a můžete narazit na výhodné slevy. Jestliže tedy dlouhodobě sháníte nějaké předměty za lepší ceny, tyto dny vám hodně přejí.

Rodina

Rodina

Máte mnoho plánů s vašimi přáteli a rozhodně si s nimi chcete užívat volný čas. Nezapomínáte však ani na své blízké a rádi je vezmete někam na výlet. Mars je od 4. ledna v sextilu s vaším znamením a čas si dokážete opravdu užívat i zimní dny. Zdá se, že vám nechybí nápady a stále objevujete nová místa, která chcete vidět. Vaši příbuzní s vámi s velkou radostí jezdí. Od 23. ledna jste také velmi kreativní a možná si začnete tvořit vlastní doplňky do domu. Ostatním se to však s velkou pravděpodobností hodně zalíbí. Zřejmě máte tedy hned několik zájemců o dané předměty. Vám to však velmi lichotí a s radostí to pro ně uděláte. Probouzí se ve vás estetické cítění, a navíc vás tento koníček pohltí. Určitě se však chcete zdokonalovat. Vyhledáte tedy i nějaké kurzy, nebo semináře, kde svůj talent ještě prohloubíte. Od okolí máte velkou podporu a toho si nesmírně ceníte.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.