Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na listopad 2022.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, nadřízený sleduje vaše výrazné pokroky a nestačí se divit. K tomu všemu máte před sebou spoustu báječných pracovních příležitostí. Merkur je od 17. listopadu v pěkném sextilu s vaším znamením a jistě si to nenecháte ujít. Můžete totiž získat nejenom super odměny, ale také vysoké finanční ohodnocení. Ve vztazích se také nevyhnete pozitivním událostem. Venuše je od 16. listopadu v pozitivním sextilu s vaším znamením. Vaše dosavadní známost to pravděpodobně už déle nevydrží a vyzná vám své city. Vaše náklonnost je oboustranná a vy cítíte motýlky v břiše. A co se týká financí, očekávejte zvýšený přísun peněz, a to zejména kolem 10. listopadu. Jistě v těchto dnech dostanete zajímavou nabídku, která vás hodně zaujme. Možná totiž narazíte na věc, která je zcela nová a je za velmi výhodnou cenu. Vaše váhání jde nyní stranou a rozhodnete se do toho investovat.


Láska

Láska

Těšíte se na další společné chvíle, které si plánujete se svou známostí. I když je počasí chladnější, snažíte si to za každých okolností užívat. Druhá strana totiž vždy vymyslí něco, co vás doslova nadchne. Zdá se, že nepochybujete o jeho jedinečnosti a možná se posunete o krok dále. Zvláště od 16. listopadu cítíte motýlky v břiše. Venuše je v příznivém sextilu s vaším znamením a lásce se zřejmě nevyhnete. Je dost zřejmé, že váš idol to cítí podobně a s velkou pravděpodobností vám své city konečně naznačí. Zvláště kolem 24. listopadu vás pozve na večeři, kde vás překvapí velmi milým gestem. Tak to je opravdu senzační, Váhy. Uvidíte, že to s vámi myslí vážně a určitě si vás chce udržet. Jste rádi, že máte u sebe člověka, se kterým si tak perfektně rozumíte, a navíc vás dokáže i zabavit. Navíc vás seznámí i se svými blízkými přáteli, se kterými si hned zpočátku padnete do noty.

Práce

Práce

Poctivě pracujete na všech úkolech a rozhodně si na tom dáváte pořádně záležet. Nyní jste hodně flexibilní a nedělá vám problém dělat více věcí najednou. Nadřízený může mít obavy z výsledků, které z toho vzejdou. Vy ho ale velmi příjemně překvapíte, Váhy! Uzná, že vaše práce je kvalitně provedena a s radostí vás za to pochválí. Od 17. listopadu se také můžete těšit na vlnu pracovních příležitostí. Merkur je v příjemném sextilu s vaším znamením a vy tuto šanci jistě uchopíte. Je za to totiž vysoké finanční ohodnocení a vy věříte, že se s tím dokážete poprat. Zvláště kolem 25. listopadu vám to dost pálí a úspěch je tedy zaručen. Ve své kariéře uděláte tedy posun a možná začnete také bojovat o prestižní pozici. Úžasné, určitě si to po takovém snažení zasloužíte a šéfovi dokážete své schopnosti. Ten o nich samozřejmě nepochybuje a velmi vás v těchto krocích podporuje.

Peníze

Peníze

Moc dobře víte, jak můžete mít z obchodování parádní zisk. Jestliže se tedy chystáte na prodej bazarových věcí, máte velké šance vydělat si hezké peníze. Mars je totiž po celý měsíc v hezkém trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 10. listopadu vám hvězdy přejí v přísunu financí. Očekávejte také velmi výhodnou příležitost, která stojí za zvážení. Pravděpodobně dostanete nabídku, která na vás udělá velký dojem a jistě se jen tak nevidí. A co se týká rozhodování ohledně podepisování smluv a řešení úředních záležitostí, hvězdy jsou vám též nakloněny. Zejména kolem 24. listopadu vám přichází na mysl spousta nápadů a řešení. Můžete tedy konečně vymyslet něco, co vyřeší vaše dosavadní trápení. Úspěšné jsou také požadavky na reklamace a je dost možné, že se vám konečně vrátí nějaké peníze zpět. Bravo Váhy, zase vám svítá na lepší časy, tak toho využijte!

Rodina

Rodina

Zvažujete, že se začnete věnovat skupinovým sportovním aktivitám. Rádi poznáte nové lidi, ale uděláte i něco pro zdraví. Zejména kolem 11. listopadu máte mnoho energie, kterou potřebujete do něčeho investovat. Rozhodně tedy nesedíte nečinně doma a vyrazíte se někde vyřádit. V tomto období se však snažíte udělat i něco pro své blízké a chcete je potěšit. Od 16. listopadu jste jim velkou oporou a podporujete je ve všem, co si usmyslí. Jsou rádi, že jim rozumíte a věříte jejich talentům. V těchto dnech se zřejmě také rozhodnete vylepšit svou image a nebojíte se žádných změn. Pravděpodobně se tedy ocitnete v salonu krásy, kde vám poradí, jak zvýraznit své přednosti. Uvidíte, že konečný výsledek stojí za to a jste středem pozornosti. Nad vaší proměnou žasnou i vaši rodinní příslušníci a známí. Tak to je paráda, obdiv je vskutku na místě a vy jedním slovem záříte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.