Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na srpen 2022.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, z opačného pohlaví nejásáte moc velkou radostí. Evidentně není vše dle vašich představ a vadí vám laxní přístup druhé strany. Venuše je do 10. srpna v kvadratuře s vaším znamením a tato situace vás už docela nudí. Nechcete se cítit nešťastně, a tak se vydáte jinou cestou. Nutno podotknout, že vás tam konečně čeká štěstí! V pracovní oblasti to zpočátku docela skřípe a vy se nadřízenému hlásíte o větší plat. Nejprve mu dělá trochu problém vyhovět vám, ale nakonec na to přistoupí. Ve finále toho vlastně vůbec nelituje, protože mu od 20. srpna ukážete své velké pracovní nasazení. Mars je v pěkném trigonu s vaším znamením a nabídky se vám jen hemží. Myslíte však i na svůj soukromý život a chcete pozvat své blízké přátele. Zejména kolem 26. srpna se rozhodnete se ukončit letní sezónu. Nachystáte tedy nejenom pohoštění, ale naplánujete i výlet.


Láska

Láska

Stavíte si vzdušné zámky a nedochází k naplnění vašich přání. Možná totiž očekáváte od své nové známosti aktivnější přístup, ale stále se nic neděje. Venuše je do 10. srpna v kvadratuře s vaším znamením a na opačné pohlaví si kladete nároky. Zdá se však, že toto jednání dlouhodobě neunesete a chcete se pousnout jinam. Následně se tedy rozhodnete dát šanci někomu jinému. Konečně to však stojí za to a určitě se dostaví velká spokojenost. Od 20. srpna se tedy můžete těšit na období výletů a také společných aktivit. Navážete kontakt s člověkem, který má s vámi spoustu plánů. Zřejmě tedy chvíli neposedí a neustále se musí hýbat. Vám to však vyhovuje, a navíc má pořádný smysl pro humor. Smích prodlužuje život a vy máte pocit, že vám váš idol věnoval o několik let navíc! Tak to je fantastické, Váhy! Jistě vás také nemine nějaká romantická událost, která vás překvapí.

Práce

Práce

S nadřízeným mohou vznikat neshody ohledně vašeho platu. Nejste totiž moc spokojení s tím, jak hodnotí vaši práci. Pravděpodobně vám nedává tolik, kolik si zasloužíte, a navíc vás možná obírá o nějaké prémie. Do 10. srpna na něj tedy tlačíte a rozhodně nechcete ustoupit. Šéf se následně tedy umoudří a zjistí, že máte pravdu. Pokusí se to co nejdříve napravit a vyhoví vaším požadavkům. Potěší vás to, a tak je dost možné, že i v pracovních povinnostech uděláte výrazný posun. Mars je od 20. srpna v blahodárném trigonu s vaším znamením a vyhlížíte nové příležitosti. Nadřízený vás však velmi brzy osloví a vy neváháte tuto výzvu přijmout. Hvězdy vám dávají svolení, protože na to vskutku máte! Uvidíte, že překvapíte nejenom svého šéfa, ale také sebe samotné. Vybojujete si totiž lepší post v práci, což považujete za obrovský úspěch. Jen tak dále, toto období je vám příznivě nakloněno.

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce si docela vyskakujete a příliš utrácíte. Investice vám však nepřináší dlouhodobou radost. Je dost pravděpodobné, že tento předmět brzy věnujete někomu, kdo ji ocení více. Avšak od 11. srpna se můžete těšit na vskutku dobré výdaje! Venuše v příjemném sextilu s vaším znamením a určitě si také hodně přilepšíte. Nyní se vám totiž poštěstí ve výhře, kde můžete získat vskutku něco hodnotného. Od 20. srpna jste totiž velmi soutěživí a nenecháte si ujít žádnou příležitost. Jistě si také v tomto období vyřešíte různé resty a zapomenuté platby. Naštěstí se to obejde bez nějakých komplikací a případné pokuty vám nehrozí. V tomto období se také můžete vrhnout na koupi sportovního vybavení. Nechcete však nic levného a určitě počítáte s vyšší částkou. Rádi si totiž připlatíte za kvalitu a jistě také očekáváte dlouhou výdrž tohoto předmětu.

Rodina

Rodina

Momentálně jste podrobeni nepříjemné kritice od jisté osoby z vaší rodiny. Zřejmě však nechápete, o co jí vlastně jde a hodně nad tím dumáte. Nemusíte mít však vážné obavy, Váhy! Možná se totiž jedná o závist a vy se díky tomu necháte rozhodit. Venuše je do 10. srpna v kvadratuře s vaším znamením a poznámky se vás mohou snadno dotknout. Poté však začnete přemýšlet s větším nadhledem a nenecháte se již ovlivnit. Od příbuzných totiž zjistíte, že nemá cenu se nad tím pozastavovat a máte jejich plnou oporu. V tomto měsíci se také rozhodnete pozvat své přátele na pár dní k vám. Zejména kolem 26. srpna s nimi chcete ukončit letní sezónu, a tak pro ně vymyslíte program. Samozřejmě nechybí i pohoštění a možná je také zavoláte do své nejoblíbenější restaurace. Tak to je super, všem se váš nápad vskutku velmi líbí a jistě se nepřipravíte a báječné zážitky.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.