Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na září 2023.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, jste opravdu přitažlivé a děláte naprosto báječný dojem na opačné pohlaví. Mars je po celý měsíc ve vašem znamení a tvoří sextil s Venuší. Zejména kolem 11. září máte šanci získat si srdce svého idola. Nebojte se tedy jít do akce a zkuste využít své tajné zbraně. Uvidíte, že u něj velmi rychle zabodujete! A co se týká pracovní oblasti, jste sebevědomí a víte, čeho chcete docílit. Dávejte si však pozor na prudký pád a to zejména kolem 24. září. Mars je v nehezké kvadratuře s Plutem a máte sklony vyvolávat konflikty a neúměrně se prosazovat. Může se to však obrátit proti vám a nadřízený vám dá nekompromisně výpověď. Od 23. září také vstupuje Slunce do vašeho znamení. Můžete cítit zvýšenou energii, která však brzy prudce klesá. Jistě se však mějte na pozoru a nedělejte žádné rizikové sporty, nebo činnosti. Nevyhnete se nepříjemné bolístce, která se dlouho léčí.


Láska

Láska

Nemáte nouzi o velmi sympatické nápadníky, kteří vás s radostí oslovují. Nadšení je tedy oboustranné a jistě spolu někam vyrazíte. Mars je ve vašem znamení a tvoří hezký sextil s Venuší. Hlavně kolem 11. září vám může někdo padnout do oka. V těchto dnech se tedy nevyhýbejte společenským událostem. Máte šanci narazit na osůbku, ze které vyzařuje velké teplo a také optimismus. Jste velmi překvapeni a dá se říct, že energie dotyčné osoby je vskutku velmi nakažlivá! Společným aktivitám je přáno hlavně kolem 17. září. Pokud tedy uvažujete, že se vydáte na výlet, vsaďte na tyto dny. Nejenom, že se poznáte blíže, ale zaručeně vás čeká dobrodružství. Dá se říct, že se dokážete v přítomnosti tohoto člověka uvolnit a zapomenout na starosti. Tak to je báječné, je dost možné, že vás také seznámí se svými přáteli. Nemusíte se však bát, tito lidi jsou totiž vaše krevní skupina.

Práce

Práce

V práci se nezastavíte a děláte vše pro dosažení úspěchu. Máte velkou motivaci a přejete si mít vše včas hotové. Mars je po celý měsíc ve vašem znamení, ale dávejte si pozor na nátlakové jednání. Je totiž v negativní kvadratuře s Plutem. Hlavně kolem 16. září můžete mít pocit, že jste na vrcholu, ale následuje prudký pád. V tomto období si dávejte pozor na vysoké mínění a konflikty s nadřízeným. K těm se může schylovat hlavně kolem 23. září. Také máte sklony porovnávat své výkony s kolegy. Občas je mezi vámi tedy rivalita a máte dojem, že jdou spíše proti vám. Nedělejte z toho však zbytečně velkou aféru, Váhy! Kvůli tomuto jednání můžete přijít o svou pracovní pozici. Naštěstí si uvědomíte, že plýtváte energii na nepodstatné věci. Hvězdy vám radí příliš si nevyskakovat a nevrhat se do významných projektů. Vyčkejte, až dozraje čas a prozatím pracujte na tom, co máte v rukou.

Peníze

Peníze

Nyní se rozhodujete, do čeho chcete investovat a zda se vám to vůbec oplatí. Zřejmě máte totiž našetřeno a chcete si udělat po dlouhé době radost. Venuše je v blahodárném sextilu s vaším znamením. Oceníte krásné věci a určitě vás neurazí i malinký dáreček k tomu. Zvláště kolem 12. září máte štěstí v nákupech. Pravděpodobně si totiž pořídíte věc, po které se nějakou chvíli díváte, a moc si jí přeje. Momentálně na ni narazíte například ve výprodeji za bezkonkurenční cenu, což se už oplatí. Pozor si však dávejte hlavně na hazard a riskování v oblasti financí. Hlavně kolem 17. září může v těchto oblastech dojít k velkému očekávání a následnému zklamání. Překvapit vás mohou také jisté upomínky a nedoplatky. Naštěstí není vaše konto na nule a víte, kde máte sáhnout. Uvidíte, že se to finále obejde bez větších komplikací a vše vyřídíte včas.

Rodina

Rodina

Je vám líto, že se svými přáteli nejste moc často v kontaktu a nemáte se komu svěřit. Momentálně to však chcete napravit a pozvete je na několikadenní návštěvu. Venuše je s pozitivním sextilu s vaším znamením. Je tedy přáno kamarádskému posezení. Hlavně kolem 11. září se vám takové pozvání vyplatí. Atmosféra je nabitá příznivou energií a dozvíte se i legrační historky z dovolených. V tomto měsíci však nepodnikejte žádné adrenalinové sporty. Vyhýbejte se také zbrklému jednání. Hrozí vám totiž nepříjemný úraz, který vás na nějakou dobu vyřadí z provozu. Zejména kolem 24. září máte sklony k riskantnímu chování. I přestože vás láká nějaká činnost, můžete si to poté vyčítat. Věnujte se spíše klidovému režimu a nepřepínejte své síly. Dochází k rychlému vyčerpání a nemáte následně náladu ani na své blízké. To je může mrzet a vás ve finále také.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.