Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na srpen 2020.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, po celý měsíc se můžete cítit tzv. vyšťaveně a jediné co si opravdu přejete, je dlouhý odpočinek. Milostné vztahy se vám začnou od 7. srpna trochu kazit, zamračená Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a máte sklony vidět všechno černě. Vaše známost vám může pokazit náladu tím, že chce rozhodit sítě i do jiného rybníku. Profese vám taktéž přináší do 4. srpna menší trable a horko těžko se ubráníte stresu. Následně se však Merkur ocitá v hezkém sextilu s vaším znamením a až do 19. srpna máte šanci napravit chybné kroky v práci. Obdiv získáte i u kolegů, od kterých máte výraznou podporu a důvěru. Atmosféra v rodině je prvních dnech v tomto měsíci trochu napjatá, ale žádné obavy - co nevidět se vše obrátí k lepšímu!


Láska

Láska

Věříte ve šťastný konec, protože se vaše představy v lásce postupně naplňují. Hvězdy vám však od 7. srpna zařídí trochu nepříjemné podmínky a nepůjde nic tak hladce. Venuše vstupuje do Raka a je v negativní kvadratuře s vaším znamením, milostné plány se vám začnou malinko bortit. Vaše známost vám může z ničeho nic oznámit pauzu nebo definitivní konec. Je totiž možné, že se v jeho životě objeví někdo jiný, komu chce dát šanci. Zdá se, že máte konkurenci a je vám z této představy docela smutno. Nedělejte však předčasné závěry a neupínejte se na pesimistické myšlenky. Naděje vždy umírá poslední a uvidíte, že se zase vše časem vykrystalizuje. Jednoduchý měsíc nečeká ani Váhy, které již žijí nějakou dobu v páru a to zejména kolem 10. srpna. Protějšek s vámi soupeří vždy, když má nějakou příležitost. Naštěstí si nenecháte zkazit den a námitek si vůbec nevšímáte, činíte správně!

Práce

Práce

Začátkem tohoto měsíce jste už vážně přepracováni a vše děláte z posledních sil. Do 4. srpna podléháte velkému stresu a nedokážete mu moc dobře čelit. Poté vás však alespoň z části přejdou chmury a vylepšíte svůj pracovní výkon. Merkur je v příznivém sextilu s vaším znamením a jeho pozitivní vliv jde na vašich mozkových závitech znát. Zejména kolem 16. srpna si dáváte na splnění úkolů opravdu záležet. I přestože se po celou dobu nacházíte pod nátlakem od nadřízeného, odvedete kus fantastické práce. Není divu, že se šéf nakonec rozmyslí udělit vám patřičnou pochvalu, která vás překvapí. Ukážete mu, že jste schopni poradit si naprosto s čímkoliv a zaujmete ho i svým novým nápadem. Super, obdiv si získáte dokonce i u kolegů, protože se ze samotného dna vyšplháte až na samotný vrchol úspěchu, užijte si to!

Peníze

Peníze

Snažíte se zajistit si finance tak, aby vám do budoucna zůstalo alespoň něco málo pro případ nouze. Dá se říct, že až do 6. srpna s tím nemáte tak velké potíže a něco si vskutku ušetříte. Následně vás však čekají situace, které vyžadují větší investice. Mars je po celý měsíc v opozici na vaše znamení a tak je možné, že vaše úspory opět rychle padnou za něco potřebného. Nějaký přístroj v domácnosti vám může zejména kolem 9. srpna vypovědět službu a vy potřebujete rychlou náhradu. Dávejte si však pozor na rychlý výběr nekvalitního zboží. Je lepší, když se před jakýmkoliv závažným nákupem poradíte s někým, kdo se v této oblasti více pohybuje. Určitě se v tomto období vyvarujte bezvýznamnému utrácení peněz za věci, které vůbec neupotřebíte. Víte moc dobře, že si nyní nemůžete dovolit rozhazovat finance jen tak pro nic za nic, takže raději brzděte!

Rodina

Rodina

Netroufáte si požádat jistého člena vaší rodiny o pomoc, protože se bojíte, že ho můžete obtěžovat. Také je vám jasné, že u něj nepochodíte, protože má svých starostí opravdu nad hlavu. Avšak od 7. srpna se mu vrátí dobrá nálada, jelikož si postupně vyřeší své nepříjemné potíže. Zřejmě vám navrhne, zda společně neuspořádáte nějaké setkání s přáteli. Na návštěvu se můžete zaměřit zejména kolem 18. srpna. Luna je v báječné konjunkci s Merkurem a podporuje komunikaci i otevřenou atmosféru v rodině. Překvapí vás nejenom příjemné chování vašeho příbuzného, ale i průběh samotné akce. Určitě si však neplánujte výrazné úpravy ve vašem bydlení, protože je nedotáhnete do konce. Něco vám do toho vleze nebo se to jednoduše nepodaří dle vašich představ. Zaměřte se spíše na větší odpočinek a relaxaci, protože se můžete cítit více unaveni a vyčerpáni.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.