MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, v listopadovém období se připravte na příval náklonnosti! Hvězdy vám v lásce nesmírně přejí a dá se říct, že s novým objevem máte naprosto totožné pocity. Mars je až do 18. listopadu ve vašem znamení a krásně ozařuje Venuši. Očekávejte pozvání na rande, během kterého se zřejmě bláznivě zamilujete. V pracovní oblasti vás zase doprovází velká motivace a touha po úspěchu. Jupiter je v příznivé vazbě s Marsem a ať už vás potká cokoliv, snažíte se zůstat pozitivní. Navíc se od 22. listopadu cítíte díky Slunci ve Střelci velmi energicky a dá se říct, že únava je pro vás science fiction. Pozor si ale dávejte kolem 2. listopadu, jelikož vám někdo v těchto dnech vnukne nepříjemnou myšlenku. Ta se vás nechce pustit a neustále nad tím musíte přemýšlet. Potíže jsou signalizovány také v oblasti financí. V těchto dnech se totiž mohou problémy spíše prohloubit, a to vás dostává do stresu, snažte se spíše o svou vrozenou rovnováhu!


Láska

Láska

Vaše družná povaha nyní zaujme nejednoho zástupce opačného pohlaví. Až do 18. listopadu je Mars ve vašem znamení a tvoří báječný sextil s Venuší. Není tedy divu, pokud narazíte na typ protějška, který vás svými gesty a atraktivitou podpoří k nějaké akci. Jemným způsobem mu dokážete naznačit své sympatie, které on určitě neodmítne. Líbí se vám jeho vkus a nemáte nad jeho dokonalý smysl pro humor. Připravte se, že vás kolem 26.listopadu může vzít na romantickou večeři při svíčkách a také může přijít na vyznání lásky. Tato krásná událost se rozhodně neobejde i bez drobného dárečku. Váš nový objev na vás stále myslí a vy můžete potvrdit to samé. Hvězdy napovídají, že je vhodná doba i pro společenské večírky a různou zábavu, pokud dostanete pozvání, rozhodně neodmítejte!

Práce

Práce

Obrovská motivace vás stále pohání kupředu a je za vámi vidět velký kus práce. Vše berete s naprostým optimismem a ani na sekundu nepomyslíte na neúspěch. Nic vás totiž neodradí od dosažení cíle, a to hlavně do 18. listopadu. Mars ve vašem znamení totiž hezky sympatizuje s Jupiterem, čímž vám dodává větší sebedůvěru a sklony brát věci méně vážně. I když se vám něco nepodaří, víte, že se svět z toho nezhroutí a věc se pokusíte napravit. Super, nevzdáváte se a věříte, že můžete mít vskutku úspěch. Na chmurné myšlenky a smutnou náladu si však dávejte pozor zejména kolem 28. listopadu. V těchto dnech vás mohou ovládnout negativní názory kolegů nebo někoho z blízkého okolí. Vaše laťka je postavena vysoko a ostatní jsou velmi kritičtí, s čímž nepočítáte. Naštěstí však máte, milé Váhy, shůry garanci, že nakonec vše bravurně zvládnete.

Peníze

Peníze

Vaše finanční situace je o něco komplikovanější a začíná vám dělat tak trochu starosti. Zvláště kolem 2. listopadu se vás mohou zmocňovat špatné myšlenky a stres. Nevíte totiž, zda to všechno utáhnete. Do vašeho dlouhodobějšího problému se však vsune příznivá pomoc! Najednou se strach může změnit spíše v pocity štěstí a vy si toho moc vážíte. Venuše je v dobrotivém postavení s vaším znamením a zejména kolem 27. listopadu je správný čas na řešení potíží. Vyhledejte pomoc například u finančního poradce, jeho rady se vám mohou vskutku hodit, a navíc předejdete zbytečně chybným krokům. Nebeští strážci vás hlídají a usilují o vaše dobro, Váhy. Těšte se na pozitivní změnu, po které tak moc toužíte. Vězte, že se vám podaří vyváznout z peněžních nesnází. Máte tedy důvod k oslavám, Váhy, čeká vás super finále!

Rodina

Rodina

Rádi si plánujete různé aktivity a nechcete stále sedět doma, potřebujete se hýbat a dostat ze sebe nepříjemnou energii, která se ve vás má tendenci v tomto období hromadit. Vymýšlíte tedy výlety a těší vás, když se přidá i někdo známý navíc. Je také velká pravděpodobnost, že postupně začnete měnit svůj domov a pokusíte se vyhledávat opravdu luxusní vybavení. Ve svém příbytku se chcete cítit maximálně příjemně, a tak si do něho sháníte krásné předměty. Negativem v tomto čase je sklon k neopatrnosti. Dávejte si proto pozor na různé úrazy - Mars je v negativní kvadratuře se Saturnem a a zvláště kolem 2. listopadu vás má na mušce. Vyhýbejte se nebezpečným místům a rozhodně neriskujte ani nespěchejte, zákony schválnosti totiž fungují spolehlivě. Od 19. listopadu se však naštěstí tato rizika snižují a vy se nemusíte už tolik obávat.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.