Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na červenec 2024.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, vstoupíte do zajímavého období plného změn. Z počátku vás budou ještě brzdit přetrvávající vlivy z minulého měsíce, což je kvadratura Slunce a Venuše, ovšem po 11. červenci se váš osobní náboj zvýší. Budete mít menší potřebu přizpůsobovat se, a pokud se vám bude něco jevit nepříjemné, vytvoříte si nové, pohodlnější podmínky. Poněkud slabší zónou se v červencovém období signalizují vaše finance. Strážce vašich peněz, Pluto, bude bojovat svou opozicí přímo s vládkyní vašeho znamení -Venuší, takže příjmový tok na váš účet může být zpomalován. Podpořit vás však může váš protějšek, takže situace nakonec nevyzní nikterak dramaticky. A jak to bude vypadat s vaší kariérou? Od 20. července můžete mít velké štěstí ve spojitosti se služebními cestami do zahraničí, Mars se chystá rozjet to na plné obrátky!


Láska

Láska

Přející Venuše se od 11. července stará o obdiv k vaší osobě, přičemž mnozí nemáte tušení, kolik ctitelů může vzniknout i ze strany přátel. Faktem zůstává, že obdiv až tak nepotřebujete, jste na něho v životě zvyklí, elegance vám nikdy nescházela! Spíše toužíte po větším množství volného času, abyste si milostné esence mohli pořádně vychutnávat. Díky sextilu Venuše máte totiž chuť to pořádně roztočit a o romantické či intimní příležitosti není nouze. Máte také chuť uspořádat nějaké slavnostní posezení se svým miláčkem? Pokud možno ho načasujte na 21. nebo 22. červenec, může z toho být úžasný zážitek! Vy, kteří svou lásku ještě nemáte a toužíte po ní, budete mít velkou šanci. Kromě svého charisma se pokuste zapůsobit kvalitními a luxusními módními doplňky.

Práce

Práce

Pracovní záležitosti nemusí jít úvodní dny měsíce podle vašich představ. Náladový Merkur bude do 2. července trochu zlobit, takže budete reagovat nespokojeně. Ale žádný strach, od 3.července bude opět plný ochoty vám zase pomáhat a od 11.července Venuše tzv. jako přes kopírák! Budete mít skvělé vyjadřovací schopnosti a podaří se vám vytvořit nové kontakty nebo dobře využít ty staré. Pocítíte potřebu rozmáchnout se a rozšířit obzory, přičemž se příjemné důsledky tohoto nasměrování projeví nejsilněji od 30. do 31. července. Bude se vám dařit v podnikání a pokud například patříte mezi nezaměstnané, paní Štěstěna vás podpoří při hledání nové práce. Planetární energie prozrazují, že největším esem v rukávu bude pro vás týmová činnost.

Peníze

Peníze

Pokud váš profesní život souvisí s obchodováním, můžete stát před důležitými rozhodnutími. Opozice Pluta, která má vliv na vaše peníze, způsobí zdržování a odklady těchto rozhodnutí. Váš protějšek vám bude silnou oporou a dokáže vnášet do vašich finančních záležitostí opět život. Od 12. do 14. července to budete mít šanci poznat nejmarkantněji, dejte mu najevo, že si ho za to vážíte! Na konci měsíce bude vhodné zapojit se do humanitární nebo dobročinné činnosti, do finále z toho mohou pro vás plynout i finanční výhody. Čím více se v těchto oblastech budete aktivovat, tím kýženější bude z toho dopad v blízkém budoucnu.

Rodina

Rodina

Ve vaší duši se počátkem měsíce začne ozývat touha po větší nezávislosti, která brzy vyjde na světlo. Zatím budete trpělivě očekávat, než vaši milovaní pochopí, že po vás nemohou chtít, abyste žili jejich životy a plnili pouze jejich přání. Od 11. července získáte větší svobodu a tím i spokojenost. Opět to budete vy, laskaví a vyrovnaní. Vaše myšlenky a přání se začnou stáčet k dovolence, která bude nakonec skvělejší, než jste očekávali. Hvězdy radí, že je dobré vyhnout se velkým davům a přelidněným lokalitám, dejte přednost společnosti svých nejbližších, určitě neprohloupíte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.