Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na říjen 2021.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, určitě tento měsíc zažijete něco příjemného ve vztazích. I když se vám zdá tato osůbka tak trochu divoká a nevíte, co od ní můžete čekat, moc se vám líbí. Venuše je od 7. října v příznivém sextilu s vaším znamením a dotyčný vás překvapí svým přímým jednáním. Jste tedy pozvány nejenom na rande, ale také možná na víkendový pobyt. V pracovním prostředí ukážete svou inteligenci, která je pozoruhodná. Merkur je po celý měsíc v konjunkci s Marsem ve vašem znamení, je však možné, že zde panují jisté neshody. Chcete však udržet přátelský kolektiv a zvláště kolem 11. října držíte pohodovou náladu. V tomto měsíci si také dávejte pozor na případné autonehody a dlouhodobé bolístky. Mars je v nepříjemné kvadratuře s Plutem a zejména kolem 13. října může dojít k velkým problémům. Vyhýbejte se zbytečnému spěchu a dělejte také lehké pracovní činnosti.


Láska

Láska

Poznáte hned několik osůbek, které jsou opravdu velmi fajn. Počáteční přitažlivost je vskutku silná, a tak nejste od toho jít na rande. Avšak od 7. října se do toho začnou mísit i vaše city. Venuše je v příznivém sextilu s vaším znamením a pravděpodobně to vypadá na lásku. Zřejmě se však strachujete, že vás druhá strana odmítne. Občas se vám totiž může zdát, že je nepředvídatelná a nevíte, co si myslet. Nemusíte se však tolik strachovat, váš idol vás jistě neodmítne. Své vřelé jednání vám dá najevo zejména kolem 10. října. Jste překvapeni, že se vůbec nestydí a cítíte z něj upřímnost. Možná se vám však jeví, že si v jistých situacích až moc věří. To však neodrazuje a ceníte si toho, že se před vámi nepřetvařuje. O vaši přítomnost stojí a zřejmě vás v tomto měsíci šokuje tím, že vám zaplatí víkendový pobyt na chatě. Nabídku však rády přijmete a těšíte se na společné chvíle.

Práce

Práce

Máte velmi logický úsudek a vše vám velmi rychle docvakne. Určitě si také umíte obhájit své nápady a máte výborné argumenty. Merkur je v konjunkci s Marsem ve vašem znamení a mimo jiné může dojít i k jistým střetům. Ty vznikají nejenom mezi vámi a kolegy, ale i s nadřízeným se rafnete. Zejména kolem 7. října se schyluje k prudké výměně názorů. Naštěstí jste schopni najít i nějaký kompromis a udělat se všemi adekvátní dohodu. Nemáte rády konflikty a zbytečně pošramocené vztahy. Pracoviště se tedy pokusíte zejména kolem 11. října naladit na přátelskou vlnu a pohodu. I přesto všechno se vám však může podařit dosáhnout úspěchu, případně také nějakých odměn. Dávejte si ale pozor na výkyvy chování, občas můžete šéfa něčím pěkně naštvat. Uvědomíte si, že to opravdu není nutné, jelikož nechcete přijít o bonusy. Víte totiž, že se vskutku jedná o něco prestižního.

Peníze

Peníze

Smlouvání vám v tomto období jde naprosto fantasticky! Vždy každého přesvědčíte o svém názoru a mnoho peněz ušetříte. Po celý měsíc je však nutné hlídat si riskantní kroky, protože ty vás naopak mohou přivést na mizinu. Mars je v nepříjemně kvadratuře s Plutem a musíte zůstat obezřetní, co se týká podepisování smluv, nebo půjčování peněz. Hlavně kolem 6. října si dávejte pozor na své osobní údaje. Je totiž pravděpodobné, že vám něco unikne a poté nastanou potíže, které musíte řešit s příslušnými orgány. Naštěstí máte velké šance na šťastný konec, protože se vás planety snaží ochraňovat! Momentálně můžete však investovat do estetických věcí, nebo výbavy. Zejména kolem 10. října můžete také nakoupit v různých akcích. Počítejte s tím, že si z obchodu odnesete i nějaké zboží zdarma jako dárek. Tak to je vážně super, Váhy, nakonec to není až tak špatné období!

Rodina

Rodina

Již nějakou chvíli žijete v domnění, že vás jistý člen rodiny záměrně shazuje před blízkými. Nelíbí se mu, že se mu odmítáte přizpůsobit, a tak se vám mstí. S velkou pravděpodobností vás vždy vyprovokuje a vám už chybí síly. Avšak od 7. října se na to díváte trochu jinak a nenecháte ho přiživovat se na vaší energii. Venuše je v příjemném sextilu s Merkurem ve vašem znamení a dotyčného slovně odvaříte. V tuto chvíli totiž víte, jak reagovat, a přitom mu nedáváte žádný důvod k hádkám. Perfektní Váhy! Tento měsíc si však dávejte také pozor na zvýšené autonehody a úrazy. Hlavně kolem 12. října nikam nespěchejte a zůstaňte v klidu. Jisté okolnosti vás sice mohou nutit ke zbrklosti, to vám ale na ničem nepřidá. O dlouhodobé bolístky určitě nestojíte a zřejmě vás to hodně omezí. Spíše se tedy v těchto dnech zaměříte na pohodu a také nenáročné činnosti.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.