MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, vstupem do nového roku se můžete těšit na výhru v láskyplném turnaji! Konečně se totiž mnozí dočkáte vzájemných sympatií a také opravdové lásky. Venuše je až do 12. ledna v hřejivém trigonu s vaším znamením a je evidentní, že se zamilujete nejenom vy, ale i váš nový objev. I po finanční stránce si můžete konečně mnout ruce, všechny plány vám půjdou jedna báseň! Mars je od 3. ledna v přejícím sextilu s vaším znamením a šance na zvýšený příjem jsou více než vysoké. Dokážete se totiž chopit každé příznivé příležitosti a nic vám nestojí v cestě. Naopak v práci se připravte až do 15. ledna na menší problémy. Merkur je v negativní vazbě s vaším znamením a dá se říct, že nadřízený nechce moc poslouchat vaše návrhy. Ty se však nakonec ukážou jako správné a šéf vám dá příležitost je uskutečnit. Do 19. ledna také dbejte více na své zdraví a snažte se co nejvíce vyhýbat stresovým situacím.


Láska

Láska

Je dost možné, že se v tomto měsíci v oblasti citů pěkně zapotíte! Od 3. ledna vás začnou stíhat pozitivní energie planet, které vám umožní poznat potenciálního partnera. Řeč je o příznivém sextilu Marse s vaším znamením, díky němuž můžete zažít opravdovou romantiku, Váhy. Máte totiž velkou šanci ulovit osobu, která se do vás skutečně moc zamiluje. Tyto příležitosti se vám nabízí až do 12. ledna, takže se neváhejte trochu odvázat. Zaručeně vás rozpálí veselý a vtipný typ opačného pohlaví. Zřejmě velmi rád cestuje a zajisté ho potěší, když se k němu přidáte. Pokud máte tedy zájem poznat nejenom novou kulturu, ale i svou novou známost, hvězdy vám radí, ať jdete směle do toho! Uvidíte, že toto sblížení mezi vámi utvoří hlubší pouto, tudíž nezůstane jen u přátelského vztahu.

Práce

Práce

Máte vskutku velkou odvahu vybojovat si svou vysněnou pozici. Nebojíte se dát najevo svůj názor a na svých povinnostech opravdu dřete. Nadřízený je však až do 15. ledna tak trochu proti vám a nechce vás pustit ke slovu. Na mnoho věcí se totiž díváte rozdílně a váš nadřízený si myslí, že se můžete dopustit velkých chyb. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a tato vibrace snižuje šance na veškerý úspěch. Šéf totiž moc nevěří, že vaše nápady mohou mít rozhodující vliv a tak vás od toho odrazuje. Poté se však může rozmyslet a na vaši myšlenku se dívá z jiného hlediska. Je velká pravděpodobnost, že si vás zejména kolem 20. ledna zavolá na pohovor. Očekávejte, že vás velmi příjemně překvapí a vy můžete začít konečně pracovat na svých plánech. Super, vše se vám daří splnit velmi rychle a výsledky jsou znát.

Peníze

Peníze

Jste pilní a snažíte se vydělat peníze, jak jen to jde. Nesedíte nečinně na zadku, ale snažíte se udělat něco pro své blaho. Výtečně, Váhy, hvězdy jsou vašimi fanoušky a určitě s jejich pomocí získáte mnoho k dobru! Zejména do 12. ledna při vás stojí pozitivní vliv Venuše, která svírá báječný trigon s vašim znamením. To znamená, že můžete například natrefit na výherní tiket nebo si k sobě přitáhnete něco opravdu hodnotného. Pokud se chcete zúčastnit akcí, díky kterým si můžete přijít k rychlým penězům, vsaďte na dny kolem 21. ledna. Jedná se spíše o jednorázové brigády, které vám zajistí tučnou odměnu. Určitě ji uvítáte, protože si chcete udělat radost a koupit něco, po čem již dlouho toužíte. Nebeští vládcové vám to nyní umožňují a díky nim si můžete konečně dovolit i luxusnější kousky - neváhejte tedy a nenechte si ujít příležitosti!

Rodina

Rodina

Ve vaší rodině se nyní najde osoba, která vás zřejmě dokáže pořádně vytočit. Její narážky vás uráží a zdá se vám, že s vámi jedná povrchním způsobem. Hlavně kolem 23. ledna máte pocit, že se její jednání nese spíše v ironickém duchu a neustále vás něčím zesměšňuje, nicméně neví, že se dokážete bránit. Ukážete, že máte svou hrdost a v případě nutnosti neváháte i ostřeji tnout. Věřte tomu, že dotyčný si pro příště rozmyslí, co vám řekne a jistě se začne chovat serióznějším způsobem. Jestliže se však chystáte vypnout od všech rodinných trablí, vyrazte například na kratší výlet do přírody a vezměte si k sobě nějakého parťáka. Takových výletům je přáno zejména kolem 20. ledna. Nejenom, že na čerstvém vzduchu super vyčistíte hlavu, ale stihnete si povyprávět i nesmírné množství zážitků.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.