Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Milé Váhy, tento měsíc je zesíleno vaše estetické vnímání, oslňujete tedy tím, co je přímo ve vašem erbu! Již 7. ledna se přesouvá Venuše do Střelce a ve vás se probouzí zvýšený umělecký talent. Nezadané Váhy si také mohou přijít na své v lásce, přičemž svého nového idola máte možnost potkat například na výletě. Ten je dobré uskutečnit zejména kolem 30. ledna. Po profesní stránce nemáte velké potíže, ovšem určité drobné nepříjemnosti mohou vyvstat po 4. lednu. Vlivem Merkura, který tvoří kvadraturu na vaše znamení, necítíte z práce to pravé nadšení a vaše nálada není úplně nejlepší. Ve financích vás čekají vlivem Marsu větší útraty, dávejte na to pozor. Do 19. ledna také dbejte na své zdraví a nesnažte se přetahovat. Imunita v tomto období signalizuje, že může být velmi oslabená. Šetřete co nejvíce své síly, v blízkém budoucnu je budete potřebovat! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: přináší zaměření na skupiny a přátele. Pokud máte s někým z vašich přátel nevyřešený problém, může se teď výrazně projevit a vy byste to měli dát do pořádku.


LáskaLáska
Nastává perfektní čas pro nalezení lásky a milostnou jízdu, kterou režíruje Venuše, držte si klobouky, milé Váhy! Bohyně lásky má od 7. ledna působiště ve znamení Střelce a tvoří tak sextil na vaše znamení. Nemáte žádný problém zaujmout osoby opačného pohlaví a vyzařuje z vás opravdová krása. Váš nový objev je zřejmě dobrodružný typ, takže je velká šance, že ho potkáte na nějakém výletě či zájezdu. Neseďte tedy doma a vyrazte nejlépe kolem 30. ledna na nějakou cestu. Nemusíte jezdit někam moc daleko, protějšek se pohybuje ve vaší blízkosti. Pokud vás zaujme vysoká, štíhlá a sportovní postava, věřte, že jste nalezli vhodného adepta. Odhoďte stydlivost a veškeré zábrany a zkuste dát protějšku najevo svůj zájem. Jste elegantní a málokdo vám v těchto dnech odolá. Momentálně si vás opačné pohlaví vážně všímá, takže nemějte obavy a nebojte se udělat první krůček, směle do toho!
PrácePráce
Vaše profese pro vás do 4. ledna neznamená žádné větší útrapy ani potíže. Pak ale nastává období, kdy máte chuť s tím praštit a jednoduše se na to vykašlat. Merkur utváří negativní vazby na vaše znamení a nejenom, že jste podrážděni, ale vaše energie je na bodě mrazu. Nechcete se angažovat a nemáte náladu přemýšlet nad úkoly. Nejhůře se cítíte kolem 6. ledna. Touto dobou je na vás kladeno mnoho požadavků a dá se říct, že se hůře zvládají. Najít východisko pro daný problém je pro vás nyní jedna velká neznámá. Avšak díky vaší schopnosti mít nad vším nadhled je velká pravděpodobnost, že se mnohým z vás podaří do finále uspět. Máte v sobě vrozený optimismus, takže nic pro vás není nepřekonatelné, máte báječný přístup! S úsměvem jde všechno líp a tím se řídíte. I když to pro vás není jednoduché, umíte se na vše dívat z lepší stránky, pokud navíc působíte v oblasti módy, estetiky či umění, máte zelenou!
PenízePeníze
Aktuální postavení planet vás může více lákat k utrácení. Mars je nyní v opozici k vašemu znamení, takže jsou možné větší a unáhlené výdaje. Ty vás mohou potkat zejména kolem 12. ledna, kdy jednáte na základě toho, co chcete, ne co potřebujete. Proto jsou nyní investice spíše rizikové a vysoké. Dávejte si pozor na mnoho nabídek najednou, které vás mohou dostat do nepříjemné finanční situace. Naštěstí je tu ale Venuše, která zajistí, že nedojde k velkým ztrátám ani k velkým problémům. Dokonce vám může přinést do cesty i malou odměnu, nebo štěstí, které máte zasloužené. Jste jedinci, které si štěstíčko oblíbilo, takže věřte tomu, že i když se vám může smůla lepit na paty, nikdy to netrvá dlouho! Umíte se totiž radovat i z maličkostí a to je velmi cennou devízou.


RodinaRodina
S protějškem můžete nyní mít vleklejší potíže a vyčerpává vás to. Veškerý váš společný rozhovor často inklinuje k hádkám. Vaše znamení není příznivě postaveno vůči Marsu, přičemž jsou negativní aspekty zesíleny především kolem 14. ledna a atmosféra je více napjatá. Celkově na rodinném poli vznikají problémy i s komunikací. Buď úplně vázne, nebo si vůbec nerozumíte! Krizové dny nastávají kolem 6. ledna. Nemá cenu pouštět se do vysvětlování, druhá strana vám nemusí věřit nebo vás správně nepochopí. Naštěstí se nenecháte vyprovokovat a zachováte klid, takže žádné velké výbuchy nemusí hrozit. Malé zlepšení na rodinném poli může nastat kolem 20. ledna. Rozepře nejsou tak intenzivní a vy je začínáte brát spíše s humorem. Bravo Váhy, stavíte se k tomu dobře a to je v tomto období velmi důležité. Už se tolik netrápíte a s ostatními členy vycházíte o dost lépe!

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.