Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na duben 2021.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, v pracovní sféře si moc nevěříte, ale výsledky nejsou ve finále až tak hrozné! Nadřízený vás vždy upozorní na případnou chybu a vy jste ochotni všechno napravit. Od 23. dubna se však mohou vztahy na pracovišti tak trochu zhoršit. Mars je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a nadřízený se k vám nechová moc fér. Čeká vás mnoho povinností a možná také konflikty. Co se týče lásky, v tomto měsíci je možné seznámení s osobou, který vás překvapí svým jednáním. Nutno dodat, že zmíněné překvapení se vám nezamlouvá a vede spíše k ukončení známosti. Ve financích si dávejte do 13. dubna pozor na zbytečný a neuvážený hazard. Venuše je v nepříjemné opozici s vaším znamením a patrně se necháte něčím zlákat. V rodinných vztazích mohou vládnout rozepře, nicméně kolem 25. dubna uděláte krok k usmíření.


Láska

Láska

Pokud jste nezadaní, evidentně si užíváte velké volnosti a využíváte jí, pokud možno co nejvíce. Máte období, kdy se vám do vážného vztahu možná ani moc nechce a toužíte se seznamovat. Na nic nespěcháte a opačné pohlaví je z vás doslova na větvi. Mars je do 22. dubna v přejícím trigonu s vaším znamením, tudíž jste neustále v jednom kole. Poté však mohou přijít konflikty, protože jistá osoba si od vás něco slibuje. Možná se tedy vůči vám chová arogantně a snaží se vás dotlačit tam, kam si přeje. Vy se však nedáte a s největší pravděpodobností se s touto osobou přestanete stýkat. Také zadané Váhy mají v tomto měsíci celkem náročné podmínky ve vztazích. Až do 18. dubna bojujete s partnerovou upřímností, která se však leckdy nehodí. Zřejmě se vás může v jistých situacích dotknout. Nesmutněte, v následujících dnech si uvědomí své chyby a omluví se vám.

Práce

Práce

Jste trochu na vážkách, zda je vaše práce udělaná vskutku dobře. I když ji máte opravdu rychle hotovou, zdá se vám, že tomu něco chybí. Může se tedy stát, že vás na to upozorní nadřízený, ale vy jste schopni všechny problémy napravit. Do 18. dubna máte tedy více práce, ale máte dostatek energie pro její splnění. Chcete mít totiž dobrý plat a snažíte se vyjít vstříc svému šéfovi, který rád vidí, že vám to není lhostejné. Avšak od 23. dubna nejste už tak dobře naladěni a máte pocit, že nadřízený využívá vaší dobroty. Mars je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a najednou máte před sebou více úkolů než vaši kolegové. Pravděpodobně si to nenecháte líbit a na šéfa udeříte. Zřejmě u něj však nepochodíte a ještě vám začne vyhrožovat odebráním volna nebo vás připraví o odměny. Raději se kousněte do jazyka a vydržte!

Peníze

Peníze

Možná vás momentálně láká zakoupit si nějaký stírací los nebo si vsadit plný ticket. Štěstí vás však může v tomto období minout a je lepší nevyhazovat vysoké částky! Venuše je do 13. dubna v nepříznivé opozici s vaším znamením a můžete se nechat unést reklamním tahem. Ačkoliv už se možná vidíte v roli zbohatlíka, je lepší hodit tuto iluzi za hlavu. Nyní však můžete narazit na celkem dobré obchodní nabídky nebo příležitosti. Nemusí se však jednat o rychlou akci a zpočátku se zřejmě vyskytnou menší potíže. Do 22. dubna máte však velké šance uspět a získat to, po čem opravdu moc toužíte. Následně si dávejte pozor na zbytečné nákupy a také půjčování peněz. Může se stát, že ve finále utržíte více, než si můžete dovolit a hledáte východisko. Není však dobré obracet se na společnosti, které působí na první dojem až moc dobře. Mohou na vás totiž číhat podvodníci.

Rodina

Rodina

Chcete využít všechny své volné chvíle a každý váš den je nějak naplánovaný. Těšíte se z různých výletů nebo ze sportovních aktivit. Jistě také chcete zkoušet nové věci a získávat další zkušenosti. Mars je do 22. dubna v úžasném trigonu s vaším znamením a dá se říct, že na jednom místě dlouho nezůstáváte. Poté však dbejte zvýšené pozornosti a nedělejte ukvapené kroky, či rozhodnutí. Jste také více náchylní k nehezkým úrazům a možná se lehce dostanete do hádky s blízkými. Zkuste si najít den jenom pro sebe a udělejte si radost. Zejména kolem 25. dubna si můžete koupit například parfém nebo hezký šperk. Zkrátka něco, co vám vykouzlí úsměv na tváři. Dny jsou také vhodné pro setkání s kamarádkou, která vás vyslechne. Uvidíte, že vás toto setkání zase posune o kus dál a spoustu věcí si uvědomíte. Domů se nakonec vracíte v parádním rozpoložení a tak to má být!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.