MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na duben 2020.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, duben je příznivý zejména pro oblast lásky a to zejména pro nezadané, kterým dobrotivá Venuše signalizuje velmi radostné události. Fantastické souznění vašeho znamení s Venuší se totiž zvláště kolem 27. dubna postará u mnohých o příjemnou známost. Věřte, že ulovíte opravdu přitažlivého a sympatického protějška! Pracovní oblasti je přáno až do 10. dubna, čekají vás tedy úžasné výsledky a mnohé nápady jsou opravdu geniálně promyšlené. Následně si však dávejte pozor na zprávu, která vás tak trochu znejistí a vy nevíte, zda požadavek zvládnete splnit. Šéf však věří vašim schopnostem a nakonec uvidíte, že i přes překážky si opět vybojujete úspěch! Co se týče rodiny, je zřejmé, že momentálně nedáte bez jistého rodinného příslušníka ani ránu. Mars je v přínosném trigonu s vaším znamením a zejména kolem 16. dubna spolu plánujete mnoho aktivit - nuda vám vskutku nehrozí.


Láska

Láska

Seznamujete se s velmi atraktivními typy protějšků, o které je neustále velký zájem. Vy však v tomto období nemáte konkurenci a můžete si opravdu vybírat dle svého gusta! Zvláště kolem 17. dubna jste ve vztazích více průbojní a tak se nestydíte dát najevo své sympatie. V lásce je vám nyní moc přáno a vypadá to na slibný počátek vztahu. Krásný trigon Venuše s vaším znamením se v tomto měsíci výrazně projeví a to zejména kolem 27. dubna. Můžete totiž zažít opravdový boom a z vleklé známosti se vyklube konečně něco víc. Randění se rozhodně nevyhýbáte a z pozvání na procházku jste doslova nadšení. Váš protějšek má tendenci fandit pohybovým aktivitám a tak dá přednost spíše čerstvému vzduchu než například návštěvě kina. Uvidíte, že vás váš nový idol příjemně překvapí a zalíbí se vám jeho přátelská a nekonfliktní povaha. Apropo, o tom už, milé Váhy, sníte velmi dlouho, přiznáváte?

Práce

Práce

Svou práci nyní berete jako svůj koníček a věnujete jí čas i ve svém volnu. Snažíte se na sobě neustále pracovat a nadřízený váš neutichající zájem vítá. Vaše výsledky jsou opravdu hned vidět a žádným povinnostem se nevyhýbáte. Energicky se chopíte každého úkolu a jste přesvědčeni, že ho dokážete splnit. Avšak od 11. dubna vás může v oblasti práce potkat nepříjemná záležitost. Merkur je v negativní opozici s vaším znamením a možná přijde výzva, která pro vás není až tak snadná. I když si zpočátku věříte, během plnění určitého úkolu zjistíte, že je to docela oříšek. Zvláště kolem 21. dubna cítíte k dané povinnosti odpor a vyloženě se musíte nutit do plnění činností. Váš šéf na vás však velmi spoléhá a doufá, že se o to postaráte. Ačkoliv už možná nevíte kudy kam, hvězdy slibují, že se nakonec i přes všechny komplikace rozhoupete a úspěšně to dotáhnete do konce.

Peníze

Peníze

Dobré investice vás tento měsíc neminou a dá se říct, že nakoupíte opravdu skvěle! Nedostatek peněz vám v tomto období nehrozí a můžete si koupit, co si přejete. Zejména kolem 26. dubna se hodí vyrazit do obchodního centra, protože máte štěstí na super kousky. Luna je v báječné konjunkci s Venuší a k nákupu můžete obdržet i nějaký malý dáreček, který vás moc potěší. Od 11. dubna dbejte však opatrnosti, co se týká různých podpisů a závazných smluv a nejednejte unáhleně. Mohou se objevit jisté potíže, které prodlouží dobu schvalování. Také se můžete rozhodnout pro určitou variantu a následně si nejste jistí, zda je vaše volba to pravé. Je však velká pravděpodobnost, že závěr těchto událostí dopadne dobře a vy si přes veškerou nervozitu konečně oddechnete. Nakonec tedy zjistíte, že váš postup není až tak špatný a že jste se předčasně zbytečně strachovali.

Rodina

Rodina

Své rodině se věnujete maximálně a jistý člen vaší rodiny s vámi rád plánuje různé aktivity. Mars je v blahodárném trigonu s vaším znamením a jste tudíž s ostatními na velmi podobné vlně! Patrně se společně věnujete nějakému sportu nebo spolu trávíte mnoho času, během něhož se snažíte zabavit. Co říkáte například společenským hrám v kruhu rodiny? Určitě se zvláště kolem 16. dubna můžete těšit na pěkně vydařený den. Co se týče zadaných Vah, ty až do 10. dubna nepozorují žádné zvláštní výkyvy v partnerství. Následně však pozor na hádky a na to, že protistrana může mít v argumentech větší přesilu. I když se nechcete pouštět do konfliktů, je možné, že váš protějšek záměrně něco vyprovokuje. V tuto dobu však není vhodné nechat se tzv. vytočit, nadhled je pro vás mnohem větší výhrou!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.