Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Milé Váhy, začátkem měsíce nemůžete přijít na kloub zadaným úkolům a je možné, že vás to trošičku stresuje. Vaše znamení se až do 7. května nachází v nepříjemné opozici s Merkurem, která blokuje vaše myšlení. Nebojíte se však zkoušet jiné možnosti a představa, že se na to vykašlete se vám zdá naprosto nemožná. Krásný aspekt Marse na vaše znamení vás do 16. května nenechá jen líně sedět a nutí vás stále něco konat. To se projeví i v lásce, kde máte touhu objevovat a poznávat nové. Pozor však na druhou polovinu měsíce, ve které se projeví spíše potíže a to i ve financích. Svádí vás riskantní nabídky a v dané chvíli se nepozastavujete nad následky. Schází vám energie na řešení nových problémů, ale nebojte se, přichází záchrana, která vám vnese světlo do života! Slunce totiž 21. května vstoupí do znamení Blíženců a to vám dodá patřičnou sílu pro nalezení východiska.


LáskaLáska
Seznamování s novými lidmi berete spíše jako jarní osvěžení a zatím nezamýšlíte žádný vážný vztah. Mars v trigonu na vaše znamení je až do 16. května nositelem příznivých událostí v lásce. Svižně oplácíte vřelý zájem svým obdivovatelům, se kterými jste si vzájemně moc sympatičtí. Pokud něco zaskřípe, z případného neúspěchu se nehroutíte a berete to velmi statečně. Kolem 7. května se můžete chovat trochu nespoutaně a tím pádem dávat naděje i osobám, se kterými to nemyslíte moc vážně. V lepším případě však posbíráte veškerou svou odvahu a pozvete svého idola na rande! Očekávejte však, že se vaše velké plány mohou po první polovině měsíce začít mařit. Dokonce si chcete dát pohov a chcete mít od nových známostí spíše klid. Vaše příjemná nálada najednou odplula do neznáma a také je dost možné, že vás někdo může ranit. Snažte se přes to přenést, zvládnete to!
PrácePráce
Nedaří se vám najít správná řešení pro náročné úkoly. Merkur je až do 7. května nepříznivě postaven k vašemu znamení a brzdí vaše myšlení. To vás však neodradí od nových pokusů a rozhodně se nemíníte vzdát! Bravo Váhy, víte totiž, že naděje umírá jako poslední. V dalších dnech a to až do 16. května se pak naopak cítíte jako Supermani, snažíte se vše stihnout a nechybí vám ani tolik důležitá průbojnost. Věříte si a hodláte dojít skutečně daleko. Přece jenom si však nedávejte laťku příliš vysoko a snažte se spíše držet při zemi. Můžete mít totiž dojem, že zvládnete více, než je možné. Úkoly vás mohou ve finále poněkud vyčerpávat a potřebujete si od práce spíše odpočinout než ji násobit. To si však nechcete moc připouštět, nicméně vám to může nakonec předhodit i samotný váš šéf. Co tak se nad tím zamyslet a poslechnout signály svého těla?
PenízePeníze
Aktivní utrácení vám v tomto období jde na jedničku a faktem je, že máte skon se zbytečně unáhlovat. Máte horkou hlavu a pak svých výdajů dost litujete. Venuše jde totiž proti vašemu znamení a do 15. května si dělá z vaší peněženky jen holubník! Naštěstí si do té doby umíte zařídit kompenzaci a to klidně i ve formě rychlého přivýdělku, nejžhavější dny jsou kolem 6. května. Super, vnímáte naštěstí výrazné rozdíly ve financích a snažíte se vše co nejrychleji dohánět. Následně se vám však takové příležitosti tak často nenaskytují. Dávejte si pozor, vaše role tonoucího, který se chytá každého stébla, nemá příznivé vyhlídky! Můžete přijít totiž ještě o větší sumu peněz, než vás mohlo napadnout. Stokrát zvažte jakékoliv nabídky. Máte totiž velké sklony riskovat a to vás může v budoucnu nepříjemně dostihnout.


RodinaRodina
Trošku si vjíždíte do vlasů s vaším protějškem a nevíte, co po vás vlastně chce. Jeho prudké reakce se vás dotýkají a jeho občasné poznámky vás uráží. Zůstaňte bez obav, nepříjemnému období nastane konec a to 15. května! Uvidíte, že komunikace nabere jasnější směr a bez nepříjemných zásahů do vaší osobnosti. Pokud se chcete po náročném období trochu rozptýlit, navštivte zahraničí a to nejlépe kolem 19. května. Luna je ve spojení s Jupiterem ve Střelci, takže vás tam může potkat i velmi příjemná událost, na kterou budete dlouho vzpomínat. Nebo byste raději příznivý zásah hvězd v oblasti stěhování? Bingo, jestliže dlouhodobě přemýšlíte nad změnou bydliště, máte velké šance tento krok uskutečnit! Zahoďte svůj váhavý postoj a využijte pozitivního vlivu planetárních dobrodějů. Jste na nejlepší cestě k úspěchu a přinese vám trvalé štěstí.

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.