Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na srpen 2021.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, velmi dobře začínáte hlavně v pracovní oblasti, kde jste naprosto bezkonkurenční. Merkur je do 10. srpna v hezkém sextilu s vaším znamením. Kromě výborného výkonu se dokážete soustředit i na pomoc jiným kolegům. Povinnosti berete zodpovědně a z práce si neděláte žádnou legraci. Také vás za to nadřízený patřičně odmění! Avšak v lásce to nezadaným vcelku skřípe a zřejmě dojde k nenaplnění vizí. Ačkoliv je Venuše od 16. srpna ve vašem znamení, tvoří negativní kvadraturu s Plutem. Je mezi vámi nějaká překážka a ta vás velmi trápí. Dobrou zprávou však je, že se ledy mezi vámi mohou postupem času prolomit. Také ve finanční oblasti přichází jisté potíže, které je nutné včas vyřešit. Může se jednat o nesplacené dluhy, nebo jinou zápletku. Každopádně vás mohou zachránit jisté organizace, a to zejména kolem 21. srpna. Uvidíte, že se vám to vyplatí.


Láska

Láska

V přátelské rovině si to hodně užíváte a dá se říct, že vám to prozatím takto vyhovuje. Jste nabití energií a v přítomnosti svých kamarádů se cítíte bezstarostně. Avšak v tomto měsíci vás může potkat láska, která vám přinese jisté starosti. Venuše je sice od 16. srpna ve vašem znamení, ale tvoří nepříjemnou kvadraturu s Plutem. Očekávejte tedy, že se zapletete s někým, kdo buď už vztah má, nebo se může prozatím zajímat o někoho jiného. I přestože se snažíte získat si pozornost druhého, zdá se, že se vám spíše vzdaluje. Nedělejte však předčasné závěry, Váhy, možná to nemusí nakonec dopadnout úplně nejhůř. Hlavně kolem 23. srpna máte šanci s dotyčnou osobou navázat kontakt a prohloubit vazby. Uvidíte, že se jisté bariéry mezi vámi prolomí, ale není vhodné tlačit na pilu. Určitě se tedy nesnažte nuceně dělat nějaký dojem a chovejte se přirozeně. Výsledek se posléze dostaví!

Práce

Práce

S kolegy vycházíte dobře a zvládáte se domluvit na rozdělení úkolů. Hodně vám to pálí, a tak není pro vás žádný úkol problém. S radostí pomůžete i někomu, kdo se ještě nevyzná a potřebuje rozšířit obzory. Merkur je do 10. srpna v příznivém sextilu s vaším znamením a jistě dosáhnete i drobného úspěchu. Nadřízený si vás tedy pozve do kanceláře a pravděpodobně dostanete na starost i nějaký zajímavý projekt. Možná se jedná o náročnou práci, ale vy se tomu rozhodně nevyhýbáte. Můžete za to získat opravdu velmi dobrou odměnu a o to vy nechcete přijít. Berete to tedy vážně a zvláště kolem 22. srpna na tom pořádně dřete. V těchto dnech jste neoblomní a se vším máte svatou trpělivost. To je vážně perfektní, Váhy! Vaše předchozí znalosti a zkušenosti využijete ve svůj prospěch. Hvězdy vám drží palce, využijte tedy jejich vlivu, máte plnou podporu.

Peníze

Peníze

Dobrý kamarád vám v současném období dá velmi dobrou radu. Hledáte totiž řešení ve finanční oblasti, ale nechcete se unáhlit v rozhodnutí. Pokud tedy dáte na slova přítele, je dost pravděpodobné, že vycouváte z problému. Do 10. srpna se tedy zaměřte na situace, které potřebujete mít včas vyřešené. Následně totiž mohou přijít velmi zásadní potíže, které jsou spojené s finanční krizí. Pokud se s vámi táhnou z minulosti jisté dluhy, může dojít na lámání chleba. Ačkoliv je to pro vás velmi tíživá událost, nakonec si s tím poradíte. Venuše je od 16. srpna ve vašem znamení a tvoří příjemný trigon se Saturnem. Uvědomíte si, že máte jisté finanční rezervy, které vám pomohou. Jistě vás také mohou zachránit jisté úřední orgány, pokud je nutné něco řešit soudně. Nemějte však žádné obavy, Váhy! Mohou vás sužovat černé myšlenky, ale vše má svůj dobrý konec.

Rodina

Rodina

V poslední době hledáte někoho, s kým si můžete vyměňovat zajímavé informace. Sbíráte totiž vědomosti a rádi se zapojujete do konverzací. Máte dobré argumenty a do 10. srpna dokážete všechno logicky vysvětlit. Určitě vám tedy prospějí skupinové kroužky, ve kterých panuje diskuze. Co se týká rodinných vztahů, můžete mít pocit, že se do 15. srpna nic zásadního neděje. Poté však velkou sílou udeří Venuše, která je v nehezké kvadratuře s Plutem. Možná se stane něco, co otřese základy vaší rodiny. Jistá událost vám přinese do života změnu, která vám však není zrovna moc příjemná. I když tomu zpočátku nemůžete uvěřit, nakonec se s tím dokážete vyrovnat, Váhy! Uvědomíte si, že i tyto situace k životu patří a nehroutíte se z toho. Výborně, snažíte se fungovat i jako podpora pro své nejbližší a je dost možné, že vás tato nepříjemnost více semkne dohromady a utuží vztahy.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.