MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, ať se děje, co se děje, jste po celý měsíc velmi pozitivní. Láska vám od 14. září přináší nové možnosti. Bohužel vám však menší trable přináší nepříznivá vazba Saturna k Venuši ve vašem znamení. Druhá strana je vůči vám docela chladná a vám je to líto. Také se připravte na nesrovnalosti v práci. Nadřízený je v jednom kuse negativní a nelení vám dát úkoly navíc. Vy ho však pěkně převezete, Váhy! Jupiter je v příjemném postavení k Merkurovi ve vašem znamení a zejména kolem 29. září vás čeká úspěch v pracovní oblasti - šéf vás nakonec rád odmění! Jestliže máte nějaké rozepře v rodině, věřte, že v těchto dnech se atmosféra skutečně obrátí. Dáváte všem najevo, že si nechcete pokazit náladu a také ostatní přesvědčujete, že není důvod k hádkám. Rovněž se připravte na vstup Slunce do vašeho znamení a to od 23. září. Přichází s ním větší náboj vitality, své síly však zbytečně nepřepínejte.


Láska

Láska

Jste znamení, které žije rádo v páru a pokud jste nezadaní, může vám určitá blízkost druhé osůbky trošičku chybět. Nemůžete narazit na nikoho, kdo je vám sympatický, ale snažíte se myslet pozitivně. Nesmutněte Váhy, od 14. září se začnou věci obracet k lepšímu a konečně potkáte někoho zajímavého! Venuše se totiž přesouvá do vašeho znamení a je krásně postavena k Jupiterovi. Ihned ucítíte motýlky v břiše a dotyčná osoba vás opravdu dostane do kolen. Avšak i když vás silně ovládá pocit zamilovanosti, může se vám zdát, že tomu přece jen něco chybí. Protějšek je trochu odtažitý a až moc si hlídá projev svých citů. To vás může mrzet a v konečné fázi to můžete vnímat jako zklamání. Na takovou situaci se připravte zejména kolem 28. září. Víte však moc dobře, že ne všechno je tak, jak se na první pohled zdá. Doufáte tedy v lepší obrat a díváte se na to z lepší stránky. Správně Váhy, nenechte se odradit!

Práce

Práce

Práce vás může nyní celkem děsit a máte docela obavy z nároků, které má nadřízený. Do 13. září to zvládáte, i když je nadřízený pořád nepříjemný a nespokojený. Následně vás však přepadne stres a nevíte, zda na zadané úkoly stačíte. Zdá se vám, že přesahují rámec vašich možností a zvažujete, že to prostě vzdáte. Ničeho se nebojte, Váhy! Merkur, který je zabydlen ve vašem znamení, příjemně souzní s velkorysým a optimistickým Jupiterem. Vždycky tedy najdete na poslední chvíli řešení, které vám vytrhne tzv. trn z paty. Máte z toho velkou radost a šéf vám nakonec dá za pravdu, a to zejména kolem 29. září. Uvidíte, že vaše snahy nejsou v žádném případě marné a v konečném důsledku se nadřízenému opravdu zavděčíte. Uvědomí si totiž, že jste pracovití a dáváte si na všem záležet. Jak je vidět, milé Váhy, hvězdy vás hodlají ve finále plně podpořit!

Peníze

Peníze

Nezdá se, že se vám po finanční stránce nějak výrazně daří. Hledáte však možnosti, jak se z dostat z nepříjemností a nenecháte se odradit, pokud vám váš nápad neklapne. Od 14. září vám vchází do cesty škůdce Saturn, který je v negativní pozici k Venuši ve vašem znamení. Zde vám mohou finance přivodit větší potíže, než očekáváte. Přísun peněz je tedy menší a také se neoplatí příliš mnoho utrácet. Nebeští vládcové se vás však snaží co nejvíce uchránit, a tak se můžete spolehnout na jejich pomoc. I když není vaše finanční stránka úplně nejlepší, najdou se příležitosti, které vám mohou s problémy do jisté míry pomoci. Ty očekávejte zejména kolem 28. září a nebojte se jich využít. Vyřešíte tím spoustu potíží, a navíc vám planety uštědří i něco navíc. To si koneckonců skutečně moc zasloužíte, takže si konečně můžete udělat radost bez výčitek svědomí!

Rodina

Rodina

Nechcete si brát nic osobně, a tak se snažíte i tu největší kritiku přijímat s humorem. Nenecháte se jen tak rozhodit a dáváte najevo svůj optimismus. Od poloviny tohoto měsíce se vám však jeví, že celková atmosféra jde tak trochu z kopce. Saturn utváří špatné vazby k Merkurovi ve vašem znamení a komunikace je, zejména kolem 25. září, skutečně velmi strohá. Na jednu stranu je vám to líto, ale dokážete se s tím vypořádat. Nemáte zájem situaci jakkoliv zveličovat, právě naopak. Veškeré potíže se snažíte minimalizovat, a když už k nim dojde, umíte je obrátit v legraci. Zejména kolem 29. září z vás sálá optimistická nálada a nemíníte si nikým zkazit den. Děláte vskutku velmi dobře, protože tím ovlivníte celou vaši rodinu! Všichni jsou vám nakonec vděční, protože nejste konfliktní a nepřejete si mít s nikým špatné vztahy. Super Váhy, pro rodinné členy jste opravdovým vzorem.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.