Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Milé Váhy, určité konstelace vám v tomto období mohou tzv. maličko zavařit. Řeč je zejména o práci, do které zasahuje špatná vazba Merkura na vaše znamení. Zvláště kolem 6. června na vás čekají hodně náročné úkoly a vy jste do toho jako zákonem schválnosti neskutečně vyčerpaní. Starosti vám mohou nadělat rovněž peníze a to kvůli nepříjemnému postavení Marse k vašemu znamení. Finanční situace vás může donutit i ke špatnému rozhodnutí, pozor na to! Avšak od 9. června k vám míří záchrana od Venuše v podobě úžasného trigonu na vaše znamení. Pomůže vám peníze získat rychleji a hlavně od důvěrnějších zdrojů. I v lásce vám svítá na lepší časy a to kolem 30. června. Do 21. června se také cítíte vlivem krásně postaveného Slunce odolní a dokážete rychle načerpávat nové síly, vitalita jde s vámi ruku v ruce!


LáskaLáska
Momentálně jste mnozí docela rozhozeni z opačného pohlaví, protože má hodně hádavou náladu. Také můžete narazit na protějška, který je sice velmi přitažlivý, nicméně jeho chování vás odpuzuje. Jste už naštvaní, že se vám nedaří najít si toho správného parťáka do života a tak smutníte. Připravte se však na příznivý obrat a to kolem 9. června! Venuše vstupuje do Blíženců a na vaše znamení vrhá krásný trigon, štěstí v lásce tedy klepe na dveře. V milostné sféře vše nabírá lepší průběh, cítíte se více spokojeni a vaše radost rozhodně působí i na vaše vysněné idoly. Zálusk na vás má vysoce komunikativní osoba, se kterou sdílíte mnoho podobných názorů. Nejfavorizovanější období je hlavně kolem 30. června, přičemž vás na první pohled může zaujmou bystrý a lišácký výraz této osůbky! Shledáte, že oba máte rádi společnost, co tak zasoustředit se na nějakou pořádnou kulturní akci?
PrácePráce
Je zřejmé, že je pro vás práce nyní náročná a možná si ji berete i domů. Máte toho nad hlavu a stoupající tenze vás stále více zatěžuje. I přesto se však překonáváte a čerpáte z posledních zásob energie. Nepříznivá kvadratura Merkura na vaše znamení vám jistě nepřidá na elánu a cítíte, že by bylo nejlepší vzít si dovolenou. Zejména kolem 6. června máte skutečně kritický den a těšíte se, až si půjdete lehnout do postele. Nadřízený bohužel nemá v tomto období velké slitování a trvá na tom práci dokončit včas. Nicméně nezoufejte, Váhy! Kolem 15. června vás čekají trošku příjemnější dny a dokážete si z práce udělat i legraci. Nepropadáte už tolik vypjatým situacím a díváte se na to spíše pozitivním způsobem. Bravo, váš přístup je skvělý, nejenže vám to pomůže dohnat nedodělané úkoly, ale ve finále máte možnost pocítit i slastné zadostiučinění, plně si tento pocit zasloužíte!
PenízePeníze
Jste znepokojeni ze současné finanční situace a nevíte jak z bludného kruhu ven. Ozařuje vás nepříjemná kvadratura Marse a po peněžní stránce vás docela vyčerpává. Hlavně kolem 5. června se vám zdají potíže dost vyhrocené a snažíte se rychle najít pomoc. V těchto dnech však není dobré se unáhlit k vážnému rozhodnutí, které se týká peněz či finančních dokumentací. Nepanikařte, od 9. června si můžete mnout ruce, protože vám začne ve financích konečně trochu přát. Přísun peněz je rychlejší než jste původně počítali a zaručeně vám přinese úsměv na tváři. Super, hlavně nepodléhejte nepříznivým vlivům Marse, jehož paprsky na vás stále působí! Zadržte své chtíče a uvidíte, že se vám bude dařit daleko více! Díky unáhleným investicím byste totiž mohli zase skončit tam, kde jste byli na začátku měsíce.


RodinaRodina
Měsíc přeje zkrášlování a vylepšování domova, Váhy! Umělecké činnosti jsou vaše hobby a jste na to patřičně nadaní. Navíc vás to nesmírně naplňuje a máte z toho báječné pocity, rozhodně se nevyhýbejte dnům kolem 30. června! Nádherná konjunkce Luny a Venuše vám dodá ještě více tvořivé energie, takže se v renovaci doslova vyžíváte. Také je šance nakoupit opravdu luxusní a krásné doplňky, které do vašeho domova padnou jako ulité. Co se týče rodinných příslušníků, jistý člen vaši domácnosti občas propadá výbuchům hněvu a to zejména kolem 6. června. To vás mrzí a jeho nepříjemnému chování moc nerozumíte. Nenechte se zbytečně otrávit jeho náladou a nevyptávejte se ho na zbytečnosti, ušetříte se nepříjemností! Uvidíte, že se následně jeho emoce zklidní a vše skončí tzv. happy endem.

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.