Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na leden 2021.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, leden začíná poněkud vypjatě hlavně v pracovní oblasti, kde máte stále co dělat. Stres a malý časový prostor vás vážně vyčerpává a dochází vám myšlenky, jak vyřešit úkoly. Nedělejte však předčasné závěry, nakonec vše dokážete! Merkur je od 8. ledna v příznivém trigonu s vaším znamením a doslova začnete stoupat ke hvězdám. Bojujete tedy o lepší výsledky a uvidíte, že úspěch se brzy dostaví. Naopak do milostných vztahů vám zasáhne negativní kvadratura Venuše s vaším znamením. Zejména 13. ledna se dozvíte něco nepříjemného a musíte čelit odmítnutí. Neztrácejte však naději, dotyčný má sice jiné představy, ale na přátelství s vámi trvá! Vy ho s radostí přijmete a nakonec usoudíte, že je to ta nejlepší volba. Ve financích se snažte chovat více opatrně a zejména kolem 12. ledna se nepouštějte do ničeho, kde nemáte jistotu - zavánělo by to peněžní ztrátou.


Láska

Láska

Smýšlíte velmi optimisticky v oblasti vztahů a s druhým pohlavím se cítíte opravdu fantasticky. Neopouští vás smysl pro humor, díky kterému zaujmete nejednoho vašeho idola. V tomto měsíci však přijde tak trochu nepříjemná změna a to již od 8. ledna. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a možná zacloumá i s vaším sebevědomím. Pokud jste již v nějakém vztahovém procesu, zejména kolem 13. ledna může přijít odmítnutí. Je totiž pravděpodobné, že dotyčná osoba očekává od vztahu něco úplně jiného než vy. Musíte se bohužel smířit s porážkou a zřejmě vás to velmi mrzí. Nesmutněte Váhy a dívejte se na to z lepší stránky! Váš idol se s vámi nerozloučí úplně, nabídne vám přátelství, které má velmi dobrý základ. I přesto všechno si totiž velmi rozumíte a stále si máte co říct. Nakonec tedy zjistíte, že je lepší zůstat kamarády nežli nenaplnit vzájemně svá očekávání ve vztahu.

Práce

Práce

Jste roztržití a v pracovním postupu nemáte vůbec žádný systém. Všechno máte totiž rozdělané a nic dodělané, protože nevíte, jak na to. Nadřízený vám dává ultimáta, ale vy nejste schopni je dodržet. Do 7. ledna si pracovních povinností opravdu neužíváte a jste poměrně dost vystresovaní. Následně si však začnete uvědomovat, že takto nemůžete dál pokračovat. Merkur je v příznivém trigonu s vaším znamením a v práci se opravdu výrazně polepšíte. Zejména kolem 14. ledna se snažíte napravit všechny své předchozí chyby a je možné, že se ujmete i nové pracovní nabídky. Šéf se zřejmě zpočátku netváří moc přesvědčeně, nakonec se ale rozhodne, že vám dá šanci. Uvědomí si, že i když máte tu a tam slabší chvíle, jste zodpovědní a také velmi inteligentní. Bravo Váhy! Uvidíte, že vám tento krok jistě pomůže a v budoucnu vám možná také zajistí lepší plat.

Peníze

Peníze

Pravděpodobně se můžete těšit na drobné výhry a také na menší peněžní zisk. Začátek měsíce pro vás není tedy až tak špatný. Venuše je do 7. ledna v přejícím sextilu s vaším znamením a patrně se také pokusíte investovat do něčeho, co vás velmi nadchne. Poté si však připravte veškeré možné úspory, můžete totiž počítat s určitým finančním omezením. Dá se říct, že vaše přání se musí na chvíli odsunout na vedlejší kolej a investice půjdou na něco mnohem důležitějšího. I když to s vašimi našetřenými financemi nevypadá moc růžově, začnete hledat východisko pro tuto situaci. Nejlepší nápady máte zejména kolem 15. ledna a zřejmě vás napadne něco hodně užitečného. V těchto dnech se můžete také zaměřit na obchodní záležitosti, ve kterých vás čeká úspěch. Jak je vidět, Váhy, tento měsíc není ve finále až taková pohroma!

Rodina

Rodina

Máte pocit, že všechna rozhodnutí v rodině jsou na vás a bohužel už jim nedokážete čelit. Je toho na vás totiž příliš a zřejmě už to dáte všem okolo najevo! Merkur je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a zdá se, že se rozhodnete stagnovat. Nevíte, kde máte čerpat další síly a potřebujete si vydechnout. Naštěstí si od 8. ledna rodina začne uvědomovat, že se nerozkrájíte a pokusí se vám pomoci. Komunikujete společně o problémech, které vás nyní provází a snaží se jim lépe porozumět. Přesto si však dávejte pozor na své výbuchy nálad a emocí, jistý člen vaší rodiny si to může vzít velmi osobně. Zejména kolem 13. ledna neříkejte nic unáhleně a snažte se o trpělivost. Díky tomu se totiž vyvarujete zbytečným konfliktům, které mohou v těchto dnech nastat.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.