Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Milé Váhy, klíčovou roli pro vás v tomto měsíci hraje hlavně Venuše, která je v pozitivním trigonu na vaše znamení. Její vliv působí na vaše láskyplné vztahy, které mají grády zejména kolem 4. března. Je zde možnost najít svého nového protějška, po kterém dlouho toužíte! I v penězích vás čeká více štěstí. Momentálně k nim můžete přijít skutečně snadno, zejména kolem 30. března očekávejte radost. Hvězdy jsou také nakloněny osobnímu růstu, protože Jupiter je v sextilu na vaše znamení. Získáváte větší sebedůvěru a více rozumíte své osobě. Kolem 26. března máte obrovské šance zapracovat na svých stinných stránkách, využijte toho. Co se týče rodiny, zde máte vztahy spíše napjaté a opačná strana je proti vám. Moc nerozumí vašemu životnímu stylu a snaží se vám kazit radost. Vy si však dobrou náladu nenecháte vzít a držíte se svých zásad, správně!


LáskaLáska
Seznamování je pro vás nyní výborná forma zábavy. Hledáte lásku, ale nebojte se, ta si vás v tomto období najde sama! Vaše znamení je v nádherném trigonu s Venuší a ta vám v lásce nadmíru přeje. Možná chodíte kolem vašeho budoucího protějška, ale zatím o něm nemáte tušení. Poznávacím znamení je, že má velmi přátelského ducha a rád pomáhá lidem. Na tuhle osůbku máte šanci narazit kolem 4. března. Potkat se můžete například na dětském hřišti, nebo v místech, kde to opravdu žije. Vhodná příležitost nastává také kolem 30. března. V tyto dny z vás opačné pohlaví nespustí oči a je předpoklad, že neodejdete bez telefonního čísla. Připravte se tedy na další schůzku, protože prvním setkáním to rozhodně nekončí, Váhy! Úspěch v lásce a optimismus se vás v tomto měsíci vskutku drží. V podstatě si můžete každého omotat kolem prstu, protože je těžké vám odolat.
PrácePráce
Nedá se říct, že jste s prací úplně spokojeni. Povinností máte víc než dost a čeká vás škála dalších úkolů. Jste však odhodlaní jít do boje i přes překážky. Jupiter v sextilu na vaše znamení vám dodává odvahu a pomáhá vám rozvíjet vaše pracovní schopnosti. I přes nesnáze tedy zůstáváte pozitivně naladěni a chcete dosáhnout super výsledků. Bravo Váhy, rozhodně máte šance uspět a dostat se dál. Hlavně kolem 25. března jste pod vlivem příznivých vibrací, snažte se je využít ve svůj prospěch. Vnímáte kolem sebe spoustu motivace a berete si z ní příklad. Naopak dny kolem 2. března váš kariérní růst nepodporují a může se stát, že se něco zkomplikuje. Řešení pracovních povinností je pro vás složitější a něco vás pořád brzdí. Potíž může nastat v časovém limitu, který se vám nedaří úplně stihnout. Zbytečně se nestresujte Váhy, uvidíte, že nakonec i přes obtíže vše zvládnete.
PenízePeníze
V penězích vás nyní doprovází větší štěstí a radost. Venuše je momentálně velmi přejná, protože je hezky postavena k vašemu znamení. Ulehčí vám veškeré starosti ohledně financí a také vám možná uštědří i nějakou korunu navíc! Ať už na vás chystá Venuše jakékoliv příjemné překvapení, mějte oči dokořán hlavně kolem 30. března. Věřte, že z následujících událostí pro vás plynou dobré výhody, které je škoda odmítnout. Avšak pozor, Váhy, zbystřete ve dnech kolem 27. března! Hvězdy varují před nepříjemnými transakcemi, které jsou spojeny s úřady. V tyto dny rozhodně nepokoušejte síly osudu! Hrozí vám totiž vleklé potíže až do daleké budoucnosti a není lehké se z nich vymanit. Také se nezaměřujte na půjčování peněz nebo na úvěrové dokumenty, úspěchu není přáno. Stačí však vyčkat a tzv. nelámat vše přes koleno, vězte, že váš čas přijde!


RodinaRodina
Tento měsíc je velmi příznivý pro výlety! Máte zájem poznávat nová místa a vyhledáváte oblasti, ve kterých můžete relaxovat, ale i filozofovat. Vaše znamení v sextilu s Jupiterem vás nabádá k osobnímu růstu a podporuje vaše zdravé sebevědomí. Kolem 26. března se můžete věnovat duchovním aspektům života a tak zjistit, co opravdu potřebujete. Pozor ale na rodinné příslušníky, kteří vás od toho všeho mohou zrazovat. Staví se k tomu spíše záporně a dokonce vás mohou i odsuzovat. Nepříjemné připomínky se mohou vyskytnout ve dnech kolem 1. března. Někdo ze členů rodiny může rozpoutat vážnou diskuzi o vašem způsobu žití. Atmosféra pro vás není příliš přátelská a nechcete se pouštět do konfliktů, které vám ubližují. Vaše protistrana je emočně chladnější a nebere na vás ohledy. Zůstaňte však pozitivně naladěni a uvidíte, že dotyčnému nakonec vytřete zrak!

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.