Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na červen 2023.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, máte krásné období v lásce a můžete se těšit na pozitivní události. Venuše je v hezkém sextilu s vaším znamením. Zvláště kolem 22. června vám může jistá osoba vyznat své city. Zdá se, že se vám tento idol opravdu líbí a chcete se s dotyčnou osobou stýkat. Určitě neuděláte chybu a zřejmě spolu pojdete i na dovolenou. Úspěšné chvíle zažíváte i na pracovišti a můžete to dotáhnout na lepší pozici. Merkur je od 11. června v pěkném trigonu s vaším znamením a chcete se také zdokonalit ve své profesi. Jistě tedy neváhejte, protože se vám to vyplatí. Můžete získat nejenom pochvalu, ale také vyšší finanční ohodnocení. A co se týká vaší finanční stránky, v tomto měsíci máte štěstí na zisky. Hlavně kolem 21. června se vám podaří něco hodnotného vyhrát. Jistě je také dobré vyřešit úřední spory, které nakonec dopadnou ve váš prospěch. Bez komplikací totiž vše vyřešíte.


Láska

Láska

Cítíte se velmi dobře v blízkosti svého nápadníka a určitě vás velmi rád něčím obdaruje. Zdá se, že ví, jak upoutat vaši pozornost a co vám udělá radost. Venuše je totiž po celý měsíc v pěkném sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 22. června se můžete těšit na událost, která vás zahřeje u srdce. Možná se váš idol rozhodne, že vám vyzná své vřelé city. Pravděpodobně je mezi vámi velká vášeň a trávíte spolu mnoho času. Zřejmě spolu plánujete různé výlety a vyloučena není i delší dovolená. Perfektní, konečně jste v kontaktu s někým, kdo má jiskru a věnuje vám svou pozornost. I vaši přátelé jsou šťastní, že máte k sobě konečně někoho, kdo to s vámi myslí upřímně. Dá se také říct, že je mezi vámi velmi svižná komunikace a hodně si rozumíte. Zejména kolem 17. června se pustíte do zajímavé konverzace a možná vám vaše známost vnukne zajímavou myšlenku.

Práce

Práce

Vaše aktivita je vážně pozoruhodná a nebojíte se organizace v kolektivu. Kolegové s vámi rádi spolupracují a vy s nimi dokážete perfektně vycházet. Navíc máte zajímavé nápady, které jistě chcete realizovat. Merkur je od 11. června v blahodárném trigonu s vaším znamením. Je možné, že se tyto myšlenky pokusíte přednést před vaším nadřízeným. Ten je s vaší prezentací vskutku velmi spokojený a možná vás čeká i posun na vyšší pozici. Zvláště kolem 16. června zabojujete a dosáhnete svých vytyčených cílů. Připravte se však na případné cestování, protože se chcete ve svém oboru zdokonalit. Evidentně jste tedy ochotni udělat pro dosažení úspěchu maximum. V těchto dnech máte velké šance prohloubit své znalosti. Uvidíte, že se následně o své poznatky podělíte i se svými spolupracovníky. Novinky je velmi překvapí a jsou rádi, že se od vás dozví něco navíc.

Peníze

Peníze

Momentálně na sobě tolik nešetříte a možná podstupujete i kosmetické zákroky. Dá se však říct, že vám tato investice přinese dlouhodobou spokojenost. Venuše je v příznivém sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 21. června můžete mít také štěstí na získání peněz. Hledáte různé příležitosti a dokážete je využít. V těchto dnech tedy vyzkoušejte soutěže a nebojte se riskovat. Určitě v tomto období vyřešíte i případné spory a reklamace. Od 11. června si můžete sehnat informace, které vám pomohou rozhodovat se v těchto krocích. Uvidíte, že všechno dopadne ve váš prospěch a nemusíte se bát komplikací. Pokud se tedy chystáte podepsat důležitou smlouvu, směle do toho! Do budoucna vám z toho mohou plynout výhody. Myslíte na další dny a tak si to rozhodně nenecháte ujít. Máte pravdu, Váhy, chcete mít jistotu a ve svém zájmu pro to něco uděláte.

Rodina

Rodina

Vaše aktivita je neutuchající a stále podnikáte nějaké aktivity. Nechcete však svůj volný čas trávit o samotě. Mars je v hezkém sextilu s vaším znamením a snažíte se přemluvit i své kamarády. Zvláště kolem 22. června vymyslíte zábavný program. Uvidíte, že na vaše nápady přistoupí a jsou z toho příjemně překvapeni. Avšak od 11. června se začínáte vracet k nepříjemným rodinným záležitostem. Zdá se, že je nutné vyřešit je včas a na nic už nečekat. Naštěstí se z toho nehroutíte a děláte vše, co je ve vašich silách. Berete to s nadhledem, a i když pro vás není situace jednoduchá, víte, že existuje východisko. To máte koneckonců nadosah a brzy vám to všechno docvakne. S velkou pravděpodobností se tedy i přesto blýská na lepší časy. Tak to je vážně super, Váhy! Uvidíte, že vám to přinese větší pohodu a členové vaší rodiny ocení váš kladný přístup k této situaci.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.