Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na říjen 2020.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, v tomto měsíci procházíte tak trochu zkouškou. Pokud setrváváte v partnerském svazku, můžete mít potíže s tolerováním druhého. Druhá strana nemá daleko k hádkám a dá se říct, že čeká na situace, které jí nahrají. Mars je v opozici se Sluncem ve vašem znamení a hlavně kolem 14. října zkouší vaši trpělivost. Pracovní sféra vám rovněž přináší určité těžkosti, se kterými se musíte umět vypořádat. Zvláště kolem 23. října se vám nasbírá hned několik povinností najednou, které jsou jen na vás. Luna je v konjunkci se Saturnem a vy se cítíte pod velkým nátlakem, zřejmě si myslíte, že to nestihnete. Tento přístup se však nelíbí vašemu nadřízenému, a jestli nedáte najevo alespoň snahu, převezme tento důležitý projekt někdo jiný. Také si dávejte pozor na své zdraví, u kterého jsou signalizovány výkyvy. Slunce je sice až do 22. října ve vašem znamení, ale následně nezapomínejte relaxovat, protože se bleskově vyčerpáváte.


Láska

Láska

Zadané Váhy nemají momentálně ve vztahu moc velkou rovnováhu. Nemáte rádi konflikty, ale v jistých situacích jim nedokážete předejít. Vaše znamení je v negativní opozici s Marsem a zejména kolem 14. října si vyslechnete pár nepříjemných slov od protějška. Snažíte se tomu v klidu čelit a nechcete mu dávat další důvody pro neshody. Víte totiž dobře, že se toho dotyčný rychle chytne a nehodláte nic riskovat. Nezadaní v tomto období netlačí na pilu a věcem nechávají volný průběh. Nebráníte se však společenským akcím a s oblibou stále vyhledáváte nové lidi. Zvláště kolem 17. října jste velmi výřeční a díky tomu nasbíráte několik kontaktů. Všechno berete spíše přátelsky a prozatím se nechcete na nikoho vázat. Máte pravdu Váhy! Je vhodná chvíle na oddech, takže se můžete věnovat více svým zájmům a dobrým kamarádům. Nic vám neuteče a jak se říká, všechno má svůj čas.

Práce

Práce

Prožíváte nelehké období v práci a jste vystaveni velkému stresu. Nic nemá hladký průběh a vždy se najde něco, co vám situaci zkomplikuje. Hlavně kolem 22. října se připravte na další nával povinností. Luna je v konjunkci se Saturnem a v těchto dnech se cítíte v opravdové tísni. Je totiž možné, že si v tuto chvíli nedokážete poradit a propadáte panice. Zachovejte klid a nepoddávejte se svým strachům. Váš nadřízený si může, zvláště kolem 29. října, všimnout, že je něco v nepořádku a chystá se na společnou konverzaci. Kvůli těmto potížím můžete přijít o dobrou pracovní nabídku, která vás v budoucna čeká. Šéfovi se nelíbí váš nezájem řešit problémy a je možné, že úkoly svěří někomu, kdo se k nim postaví konečně čelem. Seberte tedy zodpovědnost do svých rukou a ukažte, co umíte. Nadřízený vám nakonec dá určitě ještě šanci!

Peníze

Peníze

Ve financích nemáte momentálně systém a frustrují vás další potřebné výdaje. Těch vás čeká nejvíce zejména kolem 30. října, takže se dopředu připravte a rozhodně tolik neutrácejte. Luna je v konjunkci s Marsem a je možné, že se vám v těchto dnech přihodí nepříjemnost. Zřejmě se vám pokazí nějaká věc a vy jí musíte nechat neprodleně opravit. Je pravděpodobné, že musíte sáhnout do svých úspor, protože vám na to aktuální rozpočet nestačí. Co se týče vyřizování půjček, tento měsíc vám štěstí moc nepřeje a musíte dbát opatrnosti, ať se nespálíte. Hlavně kolem 23. října jsou všechny žádosti odsouzené k zániku, takže není dobré se o něco pokoušet. Zeptejte se někoho, kdo má větší přehled a zbytečně neriskujte. Uvidíte, že nakonec najdete lepší řešení pro tuto prekérní situaci.

Rodina

Rodina

Jako milovníci harmonických vztahů trpíte, když je něco v nepořádku. Vaši blízcí nyní nepřekypují moc velkou radostí a tváří se spíše vážně. Mrzí vás to, ale ať děláte, co děláte, výsledný efekt není úplně ideální. Zejména kolem 22. října se nepouštějte do žádných hlubších debat. Luna je v konjunkci se Saturnem a můžete tím vyvolat nepříjemné pocity v ostatních. I když chcete rodině podat pomocnou ruku, zdá se, že vás z nějakého důvodu nepřijímají. Je však pravděpodobné, že vy samotní se potřebujete někomu svěřit. Pokud v sobě něco dusíte a chcete požádat například blízkého přítele o pomoc, vsaďte na dny kolem 16. října. Možná vám někdo otevře oči a pokusí se vás alespoň malinko povzbudit. V tomto měsíci oporu jedině oceníte a jste rádi, když při vás někdo stojí. Následně se vám od těžkých myšlenek uleví a pochopíte, že všechno zlé je nakonec pro něco dobré.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.