Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na květen 2020.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, užijete si hezké období, která vás nesmírně obohatí. Láska vám tento měsíc vykouzlí úsměv na tváři a cítíte se vskutku milované. Venuše je v příjemném trigonu s vaším znamením a hlavně kolem 23. května si můžete vychutnat báječné chvíle ve dvou! I v pracovním prostředí vás čekají dobré vyhlídky a jste na cestě v velkému úspěchu. Zvláště od 11. května se Merkur posune do znamení Blíženců a je v dokonalém trigonu s vaším znamením, tudíž se mnozí dočkáte ocenění. Nad takovým krokem nadřízený rozhodně neváhá a rád pochválí vaše fantastické schopnosti. Co se týče financí, jste odhodlaní pustit se do velkých akcí a získat jistý finanční obnos. Na to se zaměřte hlavně kolem 16. května. Všechny obchody vám klapnou, jestliže se tedy chystáte například něco prodat, rozhodně vsaďte na tyto dny!


Láska

Láska

Květen pro vás představuje doslova milostný ráj, ze kterého jednoduše nelze vykročit. Také máte až do 12. května větší odvahu a tak se nebojíte oslovit toho, kdo se vám právě líbí. Věřte tomu, že vás letos líbání pod rozkvetlou třešní určitě nemine! Venuše je v láskyplném trigonu s vaším znamením a dává příslib přímo pohádkových prožitků. Postupem času zjistíte, že jste si s protějškem vskutku velmi blízcí a doplňujete se téměř ve všem. Zvláště kolem 23. května vás může dotyčný překvapit velkou romantikou, ať už kyticí růží nebo pozváním na večeři při svíčkách. Váš nový objev má také zřejmě obrovskou zálibu v knihách a zaujme vás svým velkým přehledem. Zde to však nekončí, Váhy - hvězdy vám slibují další dobrodružství, a že se máte vážně na co těšit!

Práce

Práce

V tomto čase ukážete nadřízenému, jak se umíte bravurně poprat s různými povinnostmi. Jakmile uvidí váš zájem o práci a chuť do ní investovat čas, donutíte ho zamyslet se nad vaším oceněním. Je velká pravděpodobnost, že od 11. května začne mít už jasno a rozhodne se dát vám zaslouženou odměnu. Merkur se přesouvá do Blíženců a utvoří báječný svazek s vaším znamením. Předvedete se v tom nejlepším světle a zejména kolem 17. května nasadíte laťku velmi vysoko. V těchto dnech se na vás valí spousta nových a chytrých nápadů. Vaše dovednosti vám může závidět i samotný šéf, protože jsou vskutku famózní. Nacházíte se na výsluní a jste na sebe konečně právem pyšní. Nedivte se, pokud se dočkáte pochvaly i od kolegů! Máte za sebou velký kus práce, ale rozhodně se neplánujete zastavit. Kariéru máte rozjetou ve velkém a i nadále se toužíte ve svém oboru zdokonalit.

Peníze

Peníze

Baví vás nakupování a také umíte dobře naložit s našetřenými penězi. Investicím se tedy nemusíte vyhýbat, protože ty dopadnou na výbornou. Po celý měsíc se vás drží štěstí a daří se hlavně vám, kteří se věnujete obchodování či pracujete s financemi. Čeká vás zkrátka období plné překvapení a mnoho příjemných událostí v této oblasti. Zvláště kolem 16. května je k vám Venuše velmi štědrá, protože tvoří úžasnou konjunkci s Lunou a přinese vám něco, co vás potěší. Řeč je například o menší výhře nebo dostanete od blízké osoby nějakou pozornost. Určitě se také až do 12. května snažíte vyvíjet nějakou aktivitu pro získání peněz. To se vám může podařit například prostřednictvím inzerátů. Prodej vám půjde snadno a rychle, tedy žádné obavy a směle do toho!

Rodina

Rodina

Máte pocit, že se vás někdo z rodiny snaží převychovávat. Často slyšíte něco o morálních zásadách a také o tom, co všechno děláte špatně. Hlavně kolem 11. května jste nuceni poslouchat nevyžádané rady. Luna je v konjunkci s Jupiterem v Kozorohu a tak si na vás dotyčný trochu smlsne. Vás se to však tolik nedotýká a vše berete z té optimistické stránky a s rezervou. Jistý člen rodiny se vás snaží tak trochu kompromitovat, ale vy mu takovou radost prostě neuděláte. Máte bezvadný přístup, Váhy! Zejména kolem 25. května máte výbornou náladu a vyzařujete ji do dalekého okolí. V těchto dnech můžete využít klidně i péči vizážisty nebo kadeřníka, zkrátka se věnujte nějakému druhu zkrášlení. Jste také společensky naladěni, takže si vyrazte na oběd s přáteli, prostě užívejte tohoto vydařeného období pořádně naplno!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.