MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, tento měsíc je pro vás trochu náročnější. Hvězdy nepřejí moc lásce, přičemž nejsilnějším iniciátorem je Mars v kvadratuře s vaším znamením. Od 3. ledna cítíte mezi vámi a opačným pohlavím napětí a ztrácíte chuť zúčastnit se jakékoliv společenské události. Bojíte se seznamovat, protože z toho vždy vzejde nějaká kalamita. Zůstaňte však pozitivní a věřte, že ten správný protějšek je na cestě k vám. V oblasti financí vás planety také zřejmě moc nepotěší. Venuše je bohužel od 16. ledna v nehezkém postoji k vašemu znamení a rozsévá nespokojenost ohledně výdajů. Navíc se můžete nachytat na lživé reklamní tahy, takže se mějte na pozoru. Po pracovní stránce vás čeká také frmol a stres, nicméně až do 15. ledna jste pod ochranou Merkura, který je v přejícím trigonu s vaším znamením. Využitím jeho příznivého vlivu se v budoucnu můžete profesně dostat hodně daleko!


Láska

Láska

Leden pro vás není ve vztazích příliš příznivý a opačné pohlaví vás dost znervózňuje. Dá se říct, že na vás působí výbušných dojmem a vy máte pocit, že je lepší, když nic neříkáte. Protistrana totiž reaguje podrážděně na každé vaše slovo a vám to ubírá veškerou energii. Od 16. ledna vás to už viditelně nebaví a začínáte být skeptičtí k jakýmkoliv vazbám. Venuše je totiž v problematické opozici k vašemu znamení, tudíž nemáte náladu seznamovat se s novými lidmi. Zvláště kolem 21. ledna vás může jistá osoba urazit a vy se můžete cítit naštvaně. Nesmutněte Panny a nehledejte stále důvody, proč se novým známostem vyhýbat! To vám v ničem nepomůže a o to více vás to odrazuje od seznamování. Nemyslete na špatné zkušenosti a věřte tomu, že funguje rovnováha - na toho správného protějška musíte sice ještě chvilinku počkat, ale dočkáte se ho!

Práce

Práce

V práci se rozhodně nezastavíte a mnozí nemáte čas ani na obědovou pauzu. Od 3. ledna se bije ostře s vaším znamením Mars a do cesty vám přináší velké překážky. Nadřízený má tak trochu jiné představy o vašem výkonu a i když vidí, že jste pod nátlakem, neocení ani vaše snahy. To vás může donutit přemýšlet o výpovědi a jednáte zkratovitě. Zůstaňte v klidu Panny a své povinnosti si pečlivě rozdělte na menší etapy. Máte smysl pro detail a ten vám určitě dopomůže k lepšímu řešení vašich úkolů, až do 15. ledna se vám totiž může povést překonat veškeré potíže, i když do toho musíte dát maximum. Jste opravdu pilní a práce je vám blízká, takže si nakonec povedete opravdu skvěle. Uvidíte, že si váš šéf nakonec kritiku rozmyslí, protože pochopí, že jste naprostá jednička. Jen tak dále!

Peníze

Peníze

Přísun peněz vám nyní brzdí negativní planetární energie a je na čase přemýšlet nad tím, do čeho není nevyhnutelně nutné investovat. Určitě se nyní neunáhlujte k nákupům a vše si důkladně promyslete a to zejména od 16. ledna! Vaše znamení není v přátelském svazku s Venuší a dá se říct, že se necháte lehce zmanipulovat různými reklamními tahy. Naštěstí si dokážete brzy uvědomit, že se jedná o podvod, takže se nenecháte napálit. Ušetříte si tedy starosti navíc, protože rozpoznáte rizikové faktory a obloukem se jim vyhnete. Štěstí vás může potkat hlavně kolem 23. ledna, Panny! V těchto dnech se můžete spolehnout na sílu hvězd, které vám pošlou do cesty hned několik úžasných nabídek. Věřte, že bude z čeho vybírat a máte tendence zvolit si ten správný krok. Zřejmě vám podá pomocnou ruku někdo, na koho se můžete spolehnout, přičemž patrně pochází z vašeho rodinného prostředí.

Rodina

Rodina

V tomto období hrozí potyčky především s rodiči, kteří mají tendence vyvolávat spory za každých okolností. Docela vás mrzí, že u nich nenacházíte oporu a nemůžete se na ně nyní moc spolehnout. Zvláště kolem 20. ledna se jim nesvěřujte se svými problémy. Je totiž velká pravděpodobnost, že vás spíše nepochopí a ještě vám to pěkně přiostří! Luna je totiž v nepříznivé konjunkci s Marsem a to vyvolává napětí a hádky v rodině. Snažte se držet své city pod pokličkou a nerozebírejte nic vážného. Vaše tendence řešit všechno do puntíku je zřejmě rozhořčí. Jestliže máte něco na srdci a chcete s tím jít ven, vsaďte na dny kolem 22. ledna. Také se v těchto dnech můžete věnovat svým zájmům a prohlubovat své znalosti. Je přáno seberozvoji, kterému se můžete věnovat klidně i s někým, kdo dosud zaujímal k rozšiřování obzorů netečný postoj.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.