MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na březen 2020.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, březen vám svými pestrobarevnými událostmi může připadat jako velmi dlouhý měsíc, každopádně se však jedná o jedno z nejrušnějších období v roce. Těžíte ze svého smyslu pro poctivost a nestrannost, navíc vás dopuje svou podporou spravedlivý Mars, jehož jiskření je živnou půdou pro veškeré podnikatelské a právní záležitosti. Na druhou stranu však není vyloučeno ani určité napětí. Spory či nedorozumění především s vaším manželským protějškem se od 16. března nabízejí jako na stříbrném podnose. A jak je to v březnovém období s finanční sférou? Buďte klidní, můžete si dovolit mnohé radůstky a netratíte. Využijte zejména dnů 17. až 19. března, je přáno všemu, co přináší potěšení!


Láska

Láska

Na poli lásky a milostných vztahů lze očekávat příjemná překvapení - bohyně lásky, Venuše, na vás totiž pomrkává velmi přejícím okem a žehná srdcovým záležitostem. Její sympatie s Marsem přinášejí velmi smyslné prožitky, možnost nových seznámení a mocné sexuální jiskření, máte se na co těšit! Venuše upřednostňuje i romantiku, podporuje výlety, hezká setkání na cestách a zejména ve dnech 27. - 29. března přitahuje protějšky jiných kultur. Máte-li už však vážný či manželský vztah, může pro vás tento měsíc přinášet určitá úskalí, neboť vzniknou četnější nedorozumění. Především od 16. března se raději držte zpátky! Faktem je, že v tomto období vyžadujete více svobody a na druhé straně toužíte zachovat klid v partnerské atmosféře. Kompromis s protějškem je proto nezbytný.

Práce

Práce

V profesní oblasti se těšte na přínosné období, protože byste během tohoto měsíce měli po pracovní stránce dosáhnout něčeho významného. Ve váš prospěch se vyvíjí mnoho okolností a bylo by vhodné, abyste je patřičně využili. Pracovní záležitosti, kterým věnujete svou energii, mají výborný dopad! Úsilí, které vložíte zejména kolem 7. a 28.března do vyššího vzdělání, cest a získávání vědomostí, se vám mnohonásobně vrátí. Mars s Venuší vás pohánějí kupředu neboť ví, že se dá mnohé zrealizovat. Co se však týče smluvních obchodních partnerů, pozor na dny od 20.března. Mohou zatěžovat zbytečnostmi a tím vás otrávit. Držte se své vrozené trpělivosti a klidného nadhledu, to je pro vás ve finále velkým přínosem!

Peníze

Peníze

Vše, co souvisí s ekonomikou, je v tomto měsíci pro vás přínosné. Venuše stojí při vás a přeje veškerým vašim finančním záležitostem, nemusíte mít tedy nejmenší obavu o své materiální zabezpečení. Je vhodný čas řešit případné nutné kroky s bankou, jednat ohledně úvěrů, hypoték a přehodnotit příjmy a výdaje. Co se týče nejpříznivějších dnů, jsou jimi například 9. a 10. březen, byla by škoda je propásnout! Planetární vládci signalizují, že se nemusíte obávat ani různých investic, přičemž prim hrají nemovitosti. Do popředí se rovněž dostává zahradní architektura a pozemky. Jste velmi pečliví, takže vám nemusí nikdo připomínat, abyste pamatovali i na patřičnou finanční rezervu , v budoucnu vám totiž může přijít náramně vhod.

Rodina

Rodina

Zvýšená péče o zdraví svých nejbližších, potažmo zdraví své, je důležitým rodinným atributem tohoto měsíce. Je však dobré nepřehánět. Shluk planet ve znamení Ryb může sice signalizovat zvýšenou obětavost, ale také zároveň sklon k určité hypochondrii. Co se týče vztahů celkově, rozladit vás může od 16.března vaše drahá partnerská polovička. Na rodinné akci můžete projevit svůj nesouhlas s jejím chováním a můžete se dostat do střetu. Milé Panny, snažte se být nad věcí a nenechejte se rozhodit, stejně by vám to nepřineslo kýžený výsledek. Pokud možno také ignorujete pomluvy na někoho blízkého, které jsou pravděpodobně nepodložené.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.