Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Panna
23. 8. - 22. 9.
Milé Panny, v lásce máte v prvních lednových dnech naprostou pohodu. Do 6. ledna se totiž Venuše nachází v příznivém svazku s vaším znamením, takže se skutečně těšíte z náklonnosti a příjemných zážitků. Trigon Merkura na vaše znamení vám pomáhá čelit případným nepříznivým situacím s protějškem, takže můžete mnohým věcem předejít! Po pracovní stránce se cítíte do 4. ledna spíše unavené a vyčerpaně. Pak se ale předvede zmíněný Merkur, který se přesouvá do znamení Kozoroha a to si s vámi perfektně rozumí. Necítíte se už tolik pesimisticky a práce vám jde jako po másle. Dokonce vás najednou neobyčejně naplňuje a to je pro vás důležité. Naopak trochu tápete ve financích a to hlavně kolem 31. ledna. Pastičky od Venuše vám přinášejí do cesty plno okouzlujících nabídek, nicméně vás později může mrzet, že jste na ně přistoupili. Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: jsou soustředěny vaše emoce, které se týkají zážitků z minulosti. Máte možnost těžit ze všeho, o čem jste se poučili z minulých úspěchů, ale i neúspěchů.


LáskaLáska
Začátkem tohoto roku se vám zdá, že v lásce jde všechno skvěle a nemůžete si na nic stěžovat. Po 7. lednu však přichází ledová sprcha a vy si nejste novou známostí příliš jisti. Venuše přechází do kvadratury na vaše znamení, takže se z lásky postupně klubou spíše nepříjemnosti. Vzájemně pozorujete to, jak moc rozdílné jsou mezi vámi a vaším objevem priority, stejně tak jako smysl pro estetiku. Nemilé překvapení vás může čekat kolem 30. ledna. Je zde totiž pravděpodobnost, že vaše neshody vygradují v hádku. I přes nedorozumění si však dokážete s protějškem mnohé věci vysvětlit. Nezoufejte Panny, tuhle krizi můžete skutečně překonat! Snažte se hledat řešení, jste bystré a inteligentní, uvidíte, že díky vašemu smyslu pro detail rychle přijdete na to, jak potíže vyřešit. I když se nejprve může zdát, že to nemá žádnou cenu, zjistíte, že to nakonec není tak zlé.
PrácePráce
Pokles vaší mentální energie je patrný zejména do 4. ledna, padá na vás únava a nedaří se vám plnit pracovní povinnosti. Nedokážete učinit dobré kroky a dělá vám to starosti. V následujících dnech se vám však naštěstí opět vrací chuť pracovat a víte si rady s čímkoliv. Není se čemu divit, Merkur se přesouvá do vytrvalého Kozoroha a dobře se doplňuje s vaším znamením, stáváte se jeho oblíbenci! Posouváte se po pracovním žebříčku hezky nahoru a není nic, co by vás brzdilo. Kolem 6. ledna jste v práci pozitivně nabuzeni a činíte správné a rozhodné kroky, na konci cesty číhá úspěch! Nadřízený vám může nabídnout odměnu, kterou si jistě zasloužíte. Momentálně totiž patříte k pracantům, kteří vážně fungují na plné obrátky a neflákají se. To šéf samozřejmě rád vidí a má ve vás důvěru. Práce je pro vás momentálně i velkou zábavou a tak to má být.
PenízePeníze
Vaše peněžní stránka jde postupně v tomto období od desíti k pěti. V prvních dnech tohoto měsíce vás ještě může potkat menší radost v oblasti financí, nebo můžete dostat nějaký milý dar. Venuše je do 6. Ledna v krásném sextilu k vašemu znamení, takže s penězi nemáte větší problémy. Nicméně v dalším období se vám finance začnou vymykat z rukou a v denním menu jsou spíše výkyvy. Utrácíte více, než si můžete dovolit. Pozor na to Panny, nenechte se zbytečně unášet zbytečnostmi! Hodně rizikové dny vás čekají kolem 31. ledna, na investice nemáte štěstí a můžete hodně prodělat. Zkuste nad tím vážně popřemýšlet a snažte se nesednout na lep, rizikové nabídky si držte od těla! Jestliže se udržíte, tak si později uvědomíte, že jste v tu dobu nemohli nic lepšího udělat.


RodinaRodina
V rodinném prostředí máte pohodu a příjemnou atmosféru. Tu však bohužel naruší 7. ledna nepříznivá konstelace Venuše k vašemu znamení, takže jsou na řadě neshody. Jeden z rodičů vám patrně může vnucovat něco, co se vám ani trochu nelíbí. Vy to však dáváte zřetelně najevo a vnikají mezi vámi hádky. Naopak se snažíte utužovat vztahy spíše s dětmi, se kterými si v tomto období dobře rozumíte. Jestliže si plánujete s dětmi promluvit o důležitých věcech, můžete zvolit dny kolem 24. ledna. Tyto dny jsou příznivé pro pochopení druhé strany, takže i děti vám více naslouchají. Hvězdy napovídají, že jste rádci k pohledání! Momentálně spolu dokážete hovořit naprosto o všem a vám se navíc výrazně uleví, protože vám taková konverzace dělá dobře. Pokračujte v ní, existuje vysoká tendence k tomu, že se dozvíte tajná přáníčka svých ratolestí.

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.