Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na červen 2023.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, nebojíte se trávit čas o samotě, ale to neznamená, že se vyhýbáte opačnému pohlaví. Netlačíte však na pilu a vyčkáváte, co vám přijde do cesty. Jupiter je v hezkém trigonu s vaším znamením. Zvláště kolem 14. června se můžete těšit na super příležitost a poznáte někoho, kdo se vám zalíbí. V pracovní oblasti nemáte problémy dosažením vytyčených cílů. Merkur je do 10. června v pozitivním trigonu s vaším znamením. Pozornost věnujte důležitým úkolům, jelikož se následně můžete potýkat s překážkami. I když jsou před vámi pracovní příležitosti, je lepší je odmítnout. Zřejmě je totiž nezvládáte tak, jak si představuje váš nadřízený. A co se týká papírování, zvláště kolem 16. června se vyhýbejte podávání různých žádostí. Poté se totiž může naskytnout daleko výhodnější nabídka a vy toho litujete. Nikam nespěchejte a dejte si záležet na dobrém výběru.


Láska

Láska

I když jste lásce otevřeni, dokážete se zabavit i bez druhé polovičky. Žijete přítomným okamžikem a snažíte se věnovat sami sobě. Jupiter je v blahodárném trigonu s vaším znamením a věříte, že si vás ten pravý najde. Zvláště kolem 14. června se může ve vaší blízkosti objevit osoba, která o vás projeví zájem. Zdá se, že to ve vás probudí zvědavost a jistě této příležitosti využijete. Určitě neuděláte chybu a možná vám to v budoucnu přinese i něco vážnějšího. Zadané Panenky mohou procházet jistou krizí a zejména kolem 9. června lze očekávat nepříjemnosti. Možná vás dostává do varu partnerova sebelítost a také přecitlivělost. Zároveň však vnímáte, že se vám nechce moc otevřít a vy jste docela zmatené. Nestojíte však o nějaké konflikty a dá se říct, že se přestanete vnucovat. Máte totiž pocit, že se točíte v bludném kruhu, a i když se mu snažíte pomoci, dělá si stejně vše po svém.

Práce

Práce

Snažíte se dělat svou práci co nejlépe a myslí vám to perfektně. S dosahováním cílů jste však velmi trpěliví a můžete se chlubit báječnými výsledky. Merkur je totiž do 10. června v příznivém trigonu s vaším znamením. Máte šanci splnit si veškeré důležité povinnosti bez zbytečných chyb. Následně totiž přichází menší krize a vaše plány může něco překazit. Není tedy vhodné pouštět se do podstatných projektů. Hlavně kolem 17. června se vyhýbejte novým pracovnám příležitostem. Brzy totiž zjistíte, že to moc nezvládáte a jste nuceni tuto nabídku nakonec odříct. Šéf se na vás zpočátku zlobí, ale nakonec to přestane brát až tak tragicky. I když jste trochu smutní z toho, že vám to nevychází, ve finále se přes to přenesete. Uvítáte větší prostor pro úkoly, které musíte mít do termínu splněné. Momentálně se také cítíte unavené a oceníte i volnější tempo.

Peníze

Peníze

Můžete mít v tomto období velmi pěkné zisky a také v investicích máte docela kliku. Zřejmě dokážete také smlouvat a vždycky se vám podaří dostat to, co chcete. Určitě se nemusíte tolik bát riskovat a můžete zkusit i stírací los. Získáte jistý finanční obnos, který si ale uložíte na budoucí výdaje. Avšak od 11. června dbejte zvýšené pozornosti hlavně, co se týká podepisování různých dokumentací. Merkur je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a trochu vám dá zabrat. Také rozhodovací řízení je zdlouhavé a s konečným výsledkem nejste moc spokojeni. Zvláště kolem 16. června si nepodávejte žádné žádosti, jelikož můžete svých kroků litovat. Následně se totiž setkáte s lepším a pro vás schůdnějším východiskem. Snažte se tedy více předvídat a odolejte vnějšímu tlaku. Pokud nic neuspěcháte, máte velké šance tyto překážky zdolat bez dalších starostí navíc.

Rodina

Rodina

S rodinou si již plánujete, jaké destinace v tomto roce navštívíte. Těšíte se na léto a máte jasnou představu o dovolené. Jupiter je po celý měsíc v příjemném trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 15. června narazíte na super nabídku pobytu. Jistě tedy neváhejte a zarezervujte si termín! Podobná akce se totiž nemusí již opakovat. Zřejmě vás však nyní mohou potkat i drobné neshody s rodinnými příslušníky. Od 11. června si nemusíte úplně ve všem rozumět a každá strana si stojí za svým. Názory druhé strany nepovažujete za dostatečně rozumné. Zpočátku máte tedy potíže najít jakýkoliv kompromis. Ničeho se však nebojte Panny, ve finále totiž dochází k vyjasnění. I když to není jednoduché, najdete společně východisko a vše řešíte v naprostém klidu. Uvidíte, že se to obejde bez hádek a zbytečných poznámek. Máte radost, že si nemusíte dělat další vrásky na čele.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.