Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na leden 2022.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, pracovní oblast je pro vás momentálně trochu náročnější. Vaše snahy nejsou moc dobře oceněny, protože děláte chyby. I když chce mít nadřízený vše rychle hotovo, vám se to neoplatí. Mars je do 23. ledna v nehezké kvadratuře a šéfa začínáte mít vcelku dost. Avšak ještě v tomto měsíci ho příjemně překvapíte svými výsledky a zasloužíte si odměnu. Ve vztazích se občasně objeví nějaké neshody s vaším idolem. Určitě se však nenecháte urážet a moc dobře víte, kolik je kolem vás nápadníků. Venuše je po celý měsíc v příznivém trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 29. ledna se objeví ten pravý. Po finanční stránce si hlídejte neúměrně vysoké investice, které vás mohou rozházet rozpočet. Naštěstí na tom nejste tak špatně a situace jde zvládnout. Od 26. ledna můžete také řešit záležitosti spojené se smlouvami. Máte bystrý úsudek a děláte správné kroky.


Láska

Láska

Milostné vztahy si dokážete užít, i když se sem tam objeví nějaký mráček. Některý z vašich idolů má totiž sklony vás sem tam docela naštvat. Do 23. ledna si tedy možná vyslechnete pár štiplavých poznámek, ale vy na to rychle zapomenete. Víte totiž, že si můžete vybírat a rozhodně nejste závislé na jednom člověku. Venuše je po celý měsíc v příznivém trigonu s vaším znamením a jistě si počkáte na někoho vhodnějšího. Váš nový ctitel se objeví zvláště kolem 29. ledna a jedná se o osůbku, která to s vámi myslí vážně. Možná už se letmo znáte, ale v těchto dnech nastane pohyb mezi vámi. Určitě se nemusíte bát, že vám nějak nesedne. Právě naopak, určitě vás totiž spojují nejenom společné zájmy, ale také vkus. Velmi vás překvapí, že se líbí i vaším přátelům a hodně vám to přejí. Tak to je super, rozhodnete se, že přistoupíte k dalšímu kroku a půjdete s vaším nápadníkem na rande.

Práce

Práce

Ačkoliv si potrpíte na důkladně provedenou práci a detaily, v tomto období vám to moc nejde. Snažíte se mít na příkaz nadřízeného vše rychle hotovo, ale děláte spoustu přešlapů. Šéf občas zuří a dává vám najevo, že tato práce patří spíše do koše. Mars je do 23. ledna v negativní kvadratuře s vaším znamením a zdá se, že námitky nadřízeného si vskutku užíváte. Není vám to ale úplně jedno a snažíte se v jeho přítomnosti prosadit své názory. I když vám hrozí nepříjemná bouře, jste vcelku rádi, že si to vyříkáte. Avšak od 26. ledna vám to hodně pálí a berete si na zodpovědnost celkem náročný úkol. Nepochybujete však o svých schopnostech a moc dobře víte, že se s tím poperete na jedničku. Máte pravdu Panny, šéf je z vašeho výkonu příjemně překvapen a pravděpodobně se vás chystá za to odměnit. Počítejte tedy s lepším finančním ohodnocením, nebo také s výhodnými prémiemi.

Peníze

Peníze

V současném období možná nedokážete upustit od věcí, které jsou vcelku drahé. Zdá se, že je tolik nepotřebujete, ale jednoduše je musíte mít. Následně si však uvědomíte, že máte rozházený finanční rozpočet. Do 23. ledna tedy bojujete s unáhlenými investicemi, ale nemusíte mít obavy z finančního nedostatku. Venuše je totiž po celý měsíc v příjemném trigonu s vaším znamením a vždy se z toho nějakým způsobem vyškrábete. Uvědomíte si, že máte něco málo naspořeno, ale rozhodně do svých úspor nehodláte sahat! A pokud se v tomto měsíci rozhodnete řešit záležitosti spojené se smlouvami, hvězdy vám dávají od 26. ledna zelenou! Je zde velká pravděpodobnost, že uděláte správná rozhodnutí. Rovněž si dáte velký pozor na případné podvody a nenecháte si od nikoho nalákat. Vše si ověříte a důkladně zvážíte všechna pro a proti. Paráda Panny, žádné potíže vám tedy nehrozí.

Rodina

Rodina

Řešíte mnoho věcí najednou a máte pocit, že jste na to sami. Jistá osoba se odmítá podílet na nalezení řešení a vás to vyčerpává. Zdá se, že vás přechází trpělivost a dotyčnému dáte najevo své hranice. Zřejmě vás tyto potíže obírají i o volný čas a vy si potřebujete nutně odpočinout. Máte pravdu, Panny. Do 23. ledna to možná ještě nějak snesete, ale následně s tím praštíte a uděláte si čas jen pro sebe. Možná se tedy rozhodnete odměnit se za tyto nepříjemnosti a vyrazíte si na nákupy oblečení, nebo ke kadeřnici. Zejména kolem 30. ledna hvězdy přejí vaší spokojenosti, takže je vhodné zaměřit se na tyto dny. Luna je v konjunkci s Venuší a pravděpodobně se vám také podaří setkat se s dobrými přáteli. Jestliže je pozvete na návštěvu, vytvoříte pro ně naprosto báječnou atmosféru a den si pěkně užijete. Úžasné, nakonec si finále tohoto měsíce užijete bez starostí.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.