Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na listopad 2023.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, vyhledáváte nové lidičky a nebráníte se vztahu. Venuše je totiž do 7. listopadu ve vašem znamení a tvoří příznivý trigon s Jupiterem. Určitě se tedy nestraníte společnosti a můžete si konečně někoho vyhlédnout. Mějte se však na pozor, co se týká žárlivosti a výbušného jednání. Druhou stranu můžete díky tomuto jednání spíše odradit, což také jistě nechcete. A co se týká práce, počátkem tohoto měsíce si opravdu dáváte záležet na své výkonu. Avšak od 10. listopadu se vám staví do cesty jisté překážky. Merkur je v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Berete to však spíše jako výzvu a nenecháte se odradit. Vztahy na pracovišti jsou však docela napjaté. Čeká vás také zvýšený úbytek energie a potřebujete více odpočívat. Slunce vstupuje od 22. listopadu do Střelce a oslabuje vaše znamení. Je na čase dát si pohov od všech starostí a věnovat více pozornosti svým potřebám.


Láska

Láska

Lásku vítáte s otevřenou náručí a jste připraveni na vztah. Venuše je totiž do 7. listopadu ve vašem znamení a tvoří pozitivní trigon s Jupiterem. Můžete mít tedy štěstí na osobu, kterou máte dlouhodobě vysněnou. Jste také velmi aktivní a dokážete se osmělit. Využijete tedy vše příležitostí, které se vám nabízí. Tak to je báječné Panny! Avšak od 24. listopadu se vám mohou jisté představy lámat a dá se říct, že vás to dráždí. Velmi rychle se rozzuříte a máte sklony řešit i maličkosti. Dávejte si však pozor na zbytečné konflikty s druhou stranou. Může mít totiž pocit, že tuto situaci zbytečně nafukujete. Zřejmě také trochu žárlíte a dáváte to výrazně najevo. To vás se stávající známostí moc daleko neposune! Zbytečně tedy ohrožujete váš vztah a váš idol se s vámi může brzy rozloučit. Pokud se nechcete dotyčného vzdát, je na čase kontrolovat své emoce a uklidnit se.

Práce

Práce

Snažíte se něco vybudovat a cítíte velkou motivace. Určitě si dáváte záležet na precizních výsledcích. Avšak od 10. listopadu se vám může něco vymknout z rukou. Pravděpodobně nemáte nad něčím kontrolu a uniknou vás důležité věci. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením. Naštěstí nejste až tak v šoku a postavíte se k tomu čelem. Zdá se, že to nakonec berete jako výzvu, která vás může posunout kupředu. Od 24. listopadu se nesnažte přesvědčovat nadřízeného o svých názorech. Je totiž možné, že vás v něčem striktně odmítne, ale vy se nenecháte. To však vede spíše k boji a dusné atmosféře na pracovišti. Můžete se tedy rozhádat nejenom se šéfem, ale také s kolegy. Uvědomujete si však, že s nimi potřebujete spolupracovat. I když je to pro vás zpočátku velmi těžké, zachováte si klidnou mysl. Přestanete s nimi řešit malichernosti a věnujete se důležitým věcem.

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce se na vás usmívá štěstí v oblasti nákupů a zisků. Můžete si tedy přilepšit díky výhře, nebo narazíte na fajn akce. Není tedy vyloučen i nějaký dáreček k dobru. Do 23. listopadu tedy koukejte více kolem sebe. Mars je v pěkném sextilu s vaším znamením. Následně si dávejte pozor na zvýšené výdaje díky zrychlenému jednání. Pravděpodobně si neujasníte, co je pro vás momentálně priorita. Máte před sebou placená důležitých složenek, ale finance nejspíše dáváte jiným směrem. Od 10. listopadu si také velmi pozorně čtěte veškeré smlouvy. Nesnažte se něco uspěchat, Panny! Jistá osoba vám nemusí dávat pravdivé informace. Je tedy lepší odložit rozhodnutí na příznivější dobu. Teď se přikloníte k verzi, která vám do budoucna nepřinese moc velké výhody. Právě naopak, zjistíte, že tyto kroky nikam nevedou a musíte je přehodnotit.

Rodina

Rodina

Máte jasno, co chcete a nebojíte se své názory prezentovat před členy vaší rodiny. Zdá se, že jste nyní spíše vůdčí a chcete rozhodovat o důležitých krocích. Je dost pravděpodobné, že se vám ostatní neodváží oponovat. Ale od 10. listopadu se můžete setkávat s jistým nepochopením i kritikou. Vy máte však silnou vůli a prosadíte si své myšlenky. Dá se však říct, že z druhé strany nakonec vzniká jistá přesila. Mars je od 24. listopadu v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením. Ani jedna strana nedokáže ustoupit, a tak složitě nacházíte kompromis. Určitě se také nesnažte vytvářet nátlak na druhé, ani na sebe. Máte sklony podléhat stresu a možná vám prospěje chvíle o samotě. Hvězdy doporučují klidový režim a relax. Možná se totiž rozhodnete pro adrenalinový sport, který vám však může nyní přivodit úraz. Jistě se tedy vydejte načerpat psychické síly do přírody.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.