Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na únor 2021.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, z tohoto měsíce mohou mít radost hlavně ti z vás, kteří vyčkávají na svého idola. Mars je po celý měsíc v perfektním trigonu s vaším znamením a zejména kolem 17. února vám dá o sobě vědět. Nejprve se hodně stydíte a nemůžete tomu uvěřit. Podezřívavost však není na místě, jste opravdu moc žádaní! Uvidíte, že případná schůzka dopadne úžasně a dotyčný ve vás zanechá dobré dojmy. Zadané Panenky od 25. února pozorují velkou přecitlivělost ze strany protějška. Cokoliv, co řeknete, si bere moc k srdci. Nemějte však obavy, zanedlouho ho to zase přejde! V pracovní sféře nemáte žádné potíže a nadřízený je spokojen s vaším výkonem. Hlavně kolem 9. února se vám v práci podaří něco velkolepého a dostanete si díky tomu na lepší pozici. Určitě však v tomto období dbejte více na relax a moc se nepřetěžujte. Slunce je od 18. února v Rybách a vy se cítíte trošku oslabeně a vyčerpaně.


Láska

Láska

Nezadaným Pannám v tomto období pravděpodobně stoupne pořádně sebevědomí! Motá se kolem vás opravdu hodně atraktivní osoba a jste středem její pozornosti. Vaše skromnost vám však zpočátku nedovolí si něco takového připustit. Zájem dotyčné osoby je však velmi silný a své city se nebojí projevit. Zejména kolem 18. února se připravte se pozvání na rande. V žádném případě se nestyďte a ukažte své povahové přednosti, výrazně u něj zabodujete! Naopak zadaným se v tomto měsíci začnou dít nepříjemnosti. Hlavně od 25. února reaguje protějšek na vaše názory trochu přecitlivěle a vším se ho ihned dotknete. Venuše je v nepříjemné opozici s vaším znamením a i když to tak vůbec nemyslíte, stojí si za svým a možná se tak trochu lituje. Může mít totiž pocit, že už vás moc nepřitahuje nebo že vám nemá co nabídnout. Nemějte však obavy, i tato fáze jednou přejde.

Práce

Práce

Jste do své práce opravdu hodně zapáleni a dáváte si velké cíle. Ty se vám v tomto měsíci podaří splnit a to dokonce nad vaše samotné očekávání! Mars je v krásném trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 17. února cítíte velkou motivaci. Nadřízený vás s radostí chválí a je rád, že se snažíte dělat maximum. Ocení váš smysl pro detail a také rychlost, díky které stíháte i mnoho věcí navíc. Chcete totiž všem problémům přijít na kloub a jednou provždy je vyřešit. Tento krok se vám jistě podaří hlavně kolem 9. února, kdy máte myšlení výborného detektiva. Pusťte se tedy do těch nejnáročnějších projektů a uvidíte, půjde to jedna báseň. S největší pravděpodobností se tedy posunete na lepší pozici, na které se už dlouhou dobu vidíte. Šéf ví, že tím rozhodně nic nepokazí a že se spoléhá na velmi zodpovědného člověka. Bravo, trpělivost a píle se vám tedy jistě vyplatí.

Peníze

Peníze

S vaším spořením jste docela spokojeni, a pokud něco nutně potřebujete, nebojíte se připlatit si za kvalitu. Nesnažíte se totiž utrácet na každou nepodstatnou věc a tak si to vykompenzujete právě takto. Správně Panny, na výhodné nákupy se můžete těšit zejména kolem 18. února. Luna je v konjunkci s Marsem a máte kolem sebe hned několik fantastických nabídek. Uvidíte, že dobře nakoupíte a možná si odnesete ještě něco k dobru. Avšak v tomto měsíci mohou přijít i investice, které nejsou zcela vhodné. Zejména od 25. února si dávejte pozor na marnotratnost a zbytečně vysoké výdaje. Následně totiž usoudíte, že vám ta věc k ničemu není a že se jedná o unáhlený krok. Naštěstí na tom tolik neproděláte, ale v těchto dnech dobře zvažujte, zda vám to za to stojí. Víte totiž, že za takové peníze si můžete v budoucnu koupit něco mnohem podstatnějšího.

Rodina

Rodina

Říkáte si, že je škoda zůstávat doma a nevyrazit si na pár dní někam jinam. Je možné, že se rozhodnete strávit víkend u přátel nebo u blízké rodiny. Doma vás to možná trochu nudí a chcete trochu více aktivit. Zejména kolem 17. února jich můžete mít více než dost, takže si s velkou pravděpodobností hodně užijete. Zřejmě se vydáte se známými někam do centra zasportovat nebo si vyrazíte na dlouhou procházku. Ať si vymyslíte cokoliv, tento výdej energie je pro vás velmi uvolňující. Do 24. února máte naprosto fajn náladu a žádná maličkost vás jen tak nerozhodí. Následně vás přepadají náhlé změny nálad a zdá se, že nějaké věci si berete tak trochu osobně. Venuše je v nehezké opozici s vaším znamením a ostatní členové vás mohou nevědomky urazit. Nedělejte z toho kovbojku, Panny! Nakonec totiž dojde k vysvětlení a vy zjistíte, že se jedná o nedorozumění.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.