Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Panna
23. 8. - 22. 9.
Milé Panny, v červnovém období se vám náramně daří v práci. Příznivé postavení Merkura k vašemu znamení vám dodává spoustu sil pro vyřešení úkolů. Už kolem 5. června jste perfektně nastartovaní a máte před sebou jasný cíl a plán, bravo! V tomto období vás rovněž chrání příznivá konstelace Marse k vašemu znamení. Ta příznivě zasahuje i do oblasti financí, ve které od 9. června doslova plavete a pomoc rozhodně potřebujete. Můžete se totiž lehce spálit a o peníze přijít, protože Venuše se přesouvá do nepříjemné kvadratury na vaše znamení. Svou negativní stránku projevuje Venuše i v lásce, ve které přichází nepochopení a možnost odloučení a to zejména kolem 30. června. Nedělejte si však velké starosti, uvidíte, že později přijde vytoužené zlepšení! Snažte se toto nepříznivé období překlenout soustředěním se na to, co vás baví a co vám dokáže zahnat chmury.


LáskaLáska
Na nedostatek nápadníků si rozhodně nemůžete stěžovat. Ti navíc jistě nešetří komplimenty a dávají vám najevo svůj zájem. Líbí se vám jejich iniciativa a také to, že jsou sympatie konečně vzájemné. Jak hvězdy napovídají, někdo si vás získá svým jemným chováním a smyslem pro humor. Bohužel drobné nepříjemnosti v lásce přicházejí už 9. června a opačné pohlaví vás začíná tu a tam dráždit. Kvadratura Venuše na vaše znamení může zapříčinit zklamání a případné ochlazení. Ačkoliv se vzájemně stále přitahujete, dochází mezi vámi k nedorozumění a k rozdílným názorům. Zvláště kolem 30. června se schyluje k neshodám. Neberte vše tak moc vážně, Panny. Později zjistíte, že jste se oba unáhlili ke zbytečné hádce a shledáte, že další již nemáte zapotřebí. Uvidíte, že se jedná pouze o krátké období, které jak rychle začalo, tak zase rychle pomine.
PrácePráce
Váš smysl pro detail, snaha mít vše rychle a důkladně hotové, dokáží v tomto měsíci vskutku zabodovat. Můžete očekávat příznivé ohodnocení a kýžený posun! Přející sextil Merkura na vaše znamení vás podporuje v perfekcionismu, chcete mít vše tip ťop a vaše výdrž je vskutku velká. Hlavně kolem 5. června sršíte energií a rozhodně vás nevyděsí náročnost úkolů, dokonce ani jejich šibeniční termín pro splnění! Naopak vás však může trochu znepokojit jednání a nálada nadřízeného a to zejména kolem 30. června. Nenechte se však zmást a nedělejte si s tím starosti navíc. Jeho chování vás sice může občas řádně naštvat, nicméně není vhodné dávat mu to najevo. Jste totiž na dobré cestě za úspěchem a je velká škoda nechat si to zkazit malicherností. Jestliže zachováte klid, získáte tím mnohem víc než zbytečnou třenicí.
PenízePeníze
Je vám dopřána berlička, kterou v tomto období skutečně moc potřebujete. Od 9. června se vám mohou začít kupit potíže s penězi, ale naštěstí máte u sebe pevnou oporu! Velké ulehčení vám totiž přináší příznivá konstalace Marse k vašemu znamení. Máte tedy šance získat pár kaček navíc, ale podmínkou je, že se musíte přičinit. Báječná šance se vám nabízí zejména kolem 6. června, jste jen malý krůček od dobré příležitosti. Zaměřte se na ni, protože vám v budoucnu může doslova vytrhnout trn z paty. Po celý měsíc však dávejte pozor na osoby, které vás mohou k něčemu špatnému tzv. ukecat. Točí se kolem vás týpci, kteří se mohou snažit na vás spíše vydělat a přidat vám na potížích. V jádru jste naštěstí velmi obezřetní a občas vidíte čertíka i tam, kde vůbec není. To vás nyní může zachránit před případným nebezpečím! Držte se stále své opatrnosti a máte vyhráno.


RodinaRodina
Momentálně na vás doléhá velká únava a chcete si užít trochu více relaxu a klidu. U mnohých z vás se totiž aktuální téma v rodině točí kolem financí. Nemáte už náladu přetahovat se o to, který názor je lepší a absolvovat nekonečné dohady. Hlavně kolem 15. června si díky konfliktu uvědomíte, že nechcete trávit čas ve stresujícím prostředí. Atmosféra se vám totiž může podepisovat na zdraví a sami vnímáte, že potřebujete krátkou změnu. Pokuste se domluvit s přáteli a navrhněte jim například krátký společný pobyt v přírodě. Na to je vhodný čas hlavně kolem 28. června, v těchto dnech máte šanci načerpat nejvíce energie! Přátelé vás jistě povzbudí a přivedou na jiné myšlenky. V jejich přítomnosti jste rádi, dokážou vás totiž dostat do lepší nálady a rádi vidí, že všechny starosti házíte za hlavu. Neuškodil by ani výlet ve formě poznávacího zájezdu, co vy na to?

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.