Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Panna
23. 8. - 22. 9.
Milé Panny, tento měsíc je nakloněn především vztahům a nalézání nových známostí. Trochu více si věříte a jde to na vás konečně znát! Hlavně kolem 10. března vám nechybí sebevědomí a opačné pohlaví si vám ihned všimne. Mars je v krásném svazku s vaším znamením a zasahuje i do pracovní sféry, ve které se snažíte dělat maximum. Kazit vám to však maličko může špatně naladěný Merkur , jehož působením se cítíte vyčerpaně. Kolem 5. března máte větší tendenci ke stresu, ale i navzdory tomu podáváte slušné výkony. Co se týče období největší aktivity, jsou jím dny kolem 11. března. Naopak ve financích může přijít menší problém, protože máte velké sklony k útratám. Jupiter je v kvadratuře na vaše znamení a snaží se vás dostat na špatnou cestu a to zejména kolem 26. března. Naštěstí dostanete tento měsíc několik příležitostí, jak získat rychle peníze, využijte toho, později je můžete hodně potřebovat!


LáskaLáska
Jste opravdu velmi přitažlivé bytosti a daří se vám získávat pozornost, kterou vám může leckdo jen závidět. V tomto období působíte zejména na sebevědomé a pracovité typy opačného pohlaví. Rozhodně se snažíte více aktivně jednat a nepostávat jen tak v pozadí. Mars je v trigonu na vaše znamení, takže se nebojíte odvázat a dáváte svému vysněnému protějšku větší šanci si vás všimnout. Kolem 11. března jste doslova magnetem pro druhé pohlaví, vaše sebedůvěra vám dodává šmrnc. Bravo Panny, sebevědomí vám skutečně sekne, přiznáváte, že to teď zřetelněji cítíte? Pokud nechcete jen povrchní vztah, ale toužíte navázat něco vážnějšího, mohou se vyplatit dny kolem 27. března. Je velká pravděpodobnost, že narazíte na někoho, s kým si dokážete představit budoucnost. Tato osoba na vás udělá seriózní a důvěryhodný dojem, na což si jistě velmi potrpíte.
PrácePráce
Máte maximální snahu vykonat vše do puntíku a splnit si veškeré povinnosti. Po celý měsíc máte však sklony k mentálnímu vyčerpání, protože máte laťku nasazenou hodně vysoko. Váš vládce Merkur je v opozici na vaše znamení a i přes velkou snahu pracujete pod nátlakem. Doprovází vás stres, ale dokážete se s ním vypořádat. Jste totiž zvyklí na pohon a náročnou práci. Největší krizi však můžete zažít kolem 5. března. Jste v těchto dnech přecitlivělí a sebemenší chybička vás dokáže rozházet. Zůstaňte v klidu Panny, i navzdory tomu jste skvělými pracovníky, vážně! Váš skvělý den přijde 10. března, máte možnost ukázat všem, co ve vás je. Jste pilní jako včeličky a navíc velmi čilí. Nemějte tedy žádné obavy, je velká pravděpodobnost, že se dostaví úspěch a také odměna. Nadřízený si totiž váží vaší pracovitosti a pochvalu neponechá stranou. Věřte, že si to skutečně zasloužíte!
PenízePeníze
Na své úspory a předměty si dávejte nyní větší pozor, Panny. Může dojít ke krádeži nebo vás může někdo cíleně ošidit. Nepříznivý postoj Jupitera, a nyní i jeho planetárních pomocníků, na vaše znamení nemá pozitivní dopad na vaše transakce. Raději se tedy zdržte vážných rozhodnutí a ponechejte je na příznivější dobu. Opatrnosti dbejte zvláště kolem 26. března, jelikož můžete přehlížet podstatné informace ohledně nabídek. Může se vám však zadařit nárazově získat nějaké finance, které je vhodné uložit na pozdější chvíli. Příležitost na vás číhá už kolem 11. března, vystrčte drápky a chopte se jí! Může se sice jednat o náročnější práci, nicméně za ní dostanete patřičnou odměnu, která vám za to stojí. V budoucnu se vám totiž mohou vydělané peníze hodit, myslete tedy dopředu a uvidíte, že jste udělali ten nejlepší krok.


RodinaRodina
Jste nuceni poslouchat nepříjemné poznámky od nějakého člena rodiny. Dokážete se však zdravě prosadit a bránit cíleným narážkám, výborně! Nepříjemná atmosféra v rodině nastává zejména kolem 26. března a není divu, když vznikne hádka. Luna je v konjunkci s Jupiterem a jejich spolčení přispívá na přehánění a zveličování situace. Zdá se, že protistrana si zřejmě konflikt vynucuje. Vás to však jen tak nerozhodí, takže je možné, že váš nepokojný bližní to nakonec vzdá. Co se týče vašeho partnera, zde to také není procházka růžovým sadem. Bohužel máte časté výměny názorů a neshodujete se mezi sebou. Kolem 5. března jsou vaše rozpory výrazné a uzavření dohody mezi vámi je takřka nemožné. Spíše jeden druhého naštvete a přestanete druhou stranu úplně poslouchat. Hádka může vzniknout z úplné maličkosti a proto je v těchto dnech lepší nebrat si nic osobně, Panenky.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.