Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Panna
23. 8. - 22. 9.
Milé Panny, již od počátku měsíce máte trochu potíže s penězi a vaše investice jsou špatně promyšleny. Mars je v nepříjemné kvadratuře na vaše znamení a až do 17. května má také vliv i na lásku. Připadá vám, že se kolem vás točí opravdu nežádoucí typy, které ještě ke všemu působí hodně namyšleným dojmem. Těšte se však na krásnou vibraci ze strany Venuše, která utvoří pozitivní postoj k vašemu znamení a v lásce vám opět dopřeje. Ve vašem okolí se vyskytne mnoho nových zájemců, kterým jistě nepohrdnete. V pracovní oblasti vás čeká od 8. května posun v kariéře, protože Merkur je v přátelské vazbě s vaším znamením. Perfektně zvládáte pracovat s jakkoliv náročnými úkoly a také se umíte vypořádat s nepříjemnou náladou nadřízeného. Střežte si však od 21. května svůj čas na odpočinek a relax, vaše vitalita může být oslabena.


LáskaLáska
Začíná se vám jevit, že se v lásce otáčí karty a vše směřuje spíše k horšímu. Často vás teď mohou obklopovat nabubřelé typy protějšků, kteří vůbec nešetří sebechválou. Do noty si s nimi rozhodně nepadnete a co vypustí ze svých úst, to v danou chvíli považujete za jeden velký blábol. Zvláště kolem 6. května už vás přechází veškerá vaše trpělivost a nechcete již dále ztrácet čas s osobou, která vás značně vyčerpává. Dny kolem 16. května jsou nejvýraznějším obdobím, kdy je vhodné udělat si v těchto věcech pořádek. Novou lásku vám do života může vnést Venuše v Býku, která je v příznivém trigonu na vaše znamení. Očekávejte vlnu romantiky, ze které může vzniknout dlouhodobější vztah. Váš nový objev je zřejmě nesmírně přitažlivý a navíc vás může naprosto fascinovat jeho barva hlasu. Konečně máte pocit, že vám nebeští poslíčci seslali shůry toho pravého parťáka pro život, užijte si to!
PrácePráce
Nadřízený má docela rychlou vyřídilku a nebojí se na vás vytvářet nátlak. Do 16. května jsou vztahy mezi vámi napjaté jako struny a šéf má stále hádavou náladu. Občas vás jeho argumenty vysilují a s velkým odporem s ním řešíte jakékoliv pracovní povinnosti. Naštěstí s mírným zlepšením můžete počítat již od 8. května. Merkur mění svou pozici a ze znamení Býka se přátelí s vaším znamením. Fantastické je, že dokážete nadřízeného přesvědčit o svých dovednostech a talentu a je velká pravděpodobnost, že viditelně zjihne. V práci se vám podaří najít řešení významného úkolu a šéf se nezmůže na žádnou kritiku, mimoto se o to více zastydí, když uvidí i nadšení ze strany vašich kolegů. V tomto měsíci mohou být pro vás důležité také pracovní cesty, pokud možno je tedy milé Panny neodmítejte.
PenízePeníze
Nedivte se v tomto období tomu, že se peníze ihned z vaší peněženky vypaří. Vaše výdaje nejsou moc praktické a zaujímáte až hazardní postoj k penězům. Mars je až do 16. května nepříznivě postaven k vašemu znamení a nelíbí se vám představa, že si nemůžete něco dovolit. Také se můžete namočit do nepříjemných záležitostí, konfliktům skrze peníze se vyhněte obloukem! Jedná se však o přechodné období, takže vás nemusí sužovat dlouhodobý nedostatek financí a stres, kde je sehnat. Situace se totiž brzy obrátí a najednou vás začnou obklopovat různé šance pro nové zisky! Příznivé dny vás čekají zejména kolem 31. května, kdy si nejenom finančně přilepšíte, ale také vám to pomůže vyjít z potíží. Do toho všeho se vám může poštěstit i v obchodování a v bankovních záležitostech. Pokud se chystáte na důležité jednání, využijte síly těchto pozitivních dnů.


RodinaRodina
Ve vašem rodinném prostředí panuje stále nepříznivá atmosféra, která vám bere veškerou energii. Co jeden řekne, druhý bere jako urážku a zase naopak. Jisté usměrnění přichází od 16. května, protože se k sobě chováte více vlídně a je zamezeno větším konfliktům. Určitě si dokážete lépe promluvit a vzájemně se i pochopit. Jste rádi, že se chování protistrany změnilo k lepšímu a je schopna vás i více tolerovat. Následně se také Mars přesouvá do Raka a s vaším znamením vytvoří hezký sextil, který fandí setkání s přáteli. Ti vás přivedou na jiné myšlenky a díky nim se také více odvážete, bravo! Tomuto přátelskému souznění je přáno zejména ve dnech kolem 31. května, navíc máte vstřícnou náladu a rádi poznáte nové lidi. Vaši přátelé vás nenechají sedět doma, jen stěží odoláte jejich nabídkám. A proč byste to koneckonců dělali? Zasloužíte si přece hodit starosti aspoň na chvíli za hlavu.

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.