MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, tento měsíc vás trochu potrápí mezilidské vztahy. Co se týče těch milostných, zde se můžete setkat s osobou, která má poněkud horkou krev. Jedná se o neklidnou osobu, která prahne po nových a neotřelých zážitcích. Vaše znamení je v nepříjemné kvadratuře s Venuší a až do 18. listopadu jsou vám různé situace spíše tak trochu tzv. proti srsti. Po pracovní stránce máte po polovině měsíce šanci na velký úspěch. Merkur příznivě ozařuje vaše znamení a zejména kolem 25. listopadu můžete dosahovat úžasných výsledků. Jak hvězdy napovídají, nejde jen o odměny ve finanční podobě. Avšak pozor Panny, od 22. listopadu je nutné šetřit své síly a myslet také na odpočinek! Slunce je v problematické kvadratuře s vaším znamením a vy máte sklony podcenit své zdraví, na které jinak tolik dbáte.


Láska

Láska

Nacházíte se ve fázi, ve které vás seznamování spíše nudí a odrazuje. Očekáváte totiž něco jiného, než následně dostáváte a jste z toho rozladěni. Vaši protějškové mají naprosto odlišnou náturu a mohou na vás působit až moc divoce. Inu, Venuše se mračí na vaše znamení, a tak není divu, že si mnozí dáváte od všech známostí raději pauzu. Hvězdy však pro vás chystají zlepšení atmosféry, a to již od 19. listopadu, optimismus hraje prim! I když vás stále opačné pohlaví trochu dráždí, snažíte se to brát s humorem. Je také velká pravděpodobnost, že se váš nový idol nad sebou zamyslí a požádá vás o druhou šanci, což je signalizováno zejména kolem 24. listopadu. Nebesa vás v tom podporují a našeptávají, že může v budoucnu jít o velkou lásku! Zkuste tedy svému nápadníkovi odpustit a uvidíte, že se vše obrátí lepším směrem. Nakonec zaznamenáte souhru duší a vzájemně o sobě zjistíte mnoho zajímavých informací.

Práce

Práce

V tomto období vám mohou hrozit jisté nepříjemnosti, které vám kazí plány. Až do 18. listopadu nemáte v ničem jistotu a zdá se vám, že spousta věcí nedopadne dobře. Dobré pracovní místo je pro vás nyní alfou omegou a vytrvale o něho usilujete. Následně se vám vskutku může podařit najít zaměstnání, které odpovídá vašim představám. Umíte využít svou mentalitu a smysl pro detail. Nezaměstnaní mají šanci se prosadit na pohovorech a pracující mají dostatek sil vyřešit i ten nejtěžší případ. Merkur je totiž v blahodárném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 25. listopadu máte namířeno k úspěchu. Dokonce máte díky vašim výborným výsledkům i větší sebedůvěru a vaše energie je nezničitelná. Jste výborní pracanti a vše vám jde lehce. Apropó, pokud si chcete říct o vyšší plat, tak to jednoduše udělejte! Nadřízený totiž vidí vaše velké snahy a nemá tendenci vám oponovat.

Peníze

Peníze

S financemi trochu zápasíte a na vašem kontě je to opravdu znát. Necháváte se unášet vším, co je okolo vás a na své výdaje si nedáváte až tak velký pozor. Až do 18. listopadu vás může přepadat silná nákupní mánie. Za pár hodin jste totiž schopni utratit tolik, co neutratíte za celý týden! Zřejmě poté nevěříte vlastním očím, ale žádný strach Panny, přichází zlepšení. Následně vás totiž čeká klidnější režim a možná se vám také podaří nějaké peníze získat zpět. Mars je v kouzelném sextilu s vaším znamením a pomáhá vám najít vhodné příležitosti. Ty se mohou naskytnout zejména kolem 24. listopadu. Nebojte se takové šance využít, jelikož vám ve vašich dosavadních problémech může výrazně pomoci. S řešením vaší krize vám může poradit například sourozenec či dobrý soused. Zkrátka, hvězdy vás rozhodně ve štychu nenechají!

Rodina

Rodina

Nepříznivá rodinná atmosféra vám dokáže pokazit náladu na celý den. Máte pocit, že vás někdo záměrně zesměšňuje a dělá si z vás jenom legraci. Tuto formu zábavy rozhodně neberete a jste velmi uraženi. Zejména kolem 26. listopadu na vás působí neblahý vliv Luny, která přechází přes Venuši ve Střelci. Na rodinném poli se tedy odehrávají různé dohady a každý se drží své pravdy. Kvůli různorodým názorům jste rozhozeni a nějaké věci vás mohou i trápit. Nechte to raději uležet a moc to nepitvejte. Kolem 28. listopadu máte v názorech už více jasno a jste schopni si všechno rozumně odůvodnit. Je také vhodné vyřešit případné potíže s dětmi. Víte totiž, jaké východisko je to správné a u ostatních vzbudíte velký respekt, tak proč toho nevyužít? Vaše výchovné metody mají kýžený efekt a směrují k vzájemnému blahu, směle do toho!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.