MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, hvězdy pro vás připravují velké zkoušky odvahy! Profesní oblast je pro vás nyní celkem náročná, i když se ve finále se vším dokážete poprat. Atmosféru a vztahy však narušuji negativní postoj Merkura k Neptunu. Do toho si nejste jisti, co na vás kuje nadřízený a všechno vnímáte jinak, než ve skutečnosti je a to zejména kolem 12. září. Peníze vás také tak trochu potrápí. Chcete si přilepšit, ale bohužel nenacházíte žádné důvěryhodné zdroje. Neptun je v opozici k Venuši ve vašem znamení a můžete naletět nesprávným osobám, které vám dávají lákavé nabídky. Pozor si dávejte zejména kolem 4. září a nikomu nesvěřujte své osobní věci. Jste však velmi chytří a bystří, takže naštěstí moc dobře víte, jak máte v dané situaci jednat. A co se týče vašeho zdraví, očekávejte jisté výkyvy a to do 22. září. Slunce je sice ve vašem znamení, ale je oslabováno různými planetárními škodíky!


Láska

Láska

Drobné zmatky v tomto měsíci neminou hlavně vás, kteří jste zadaní. Ve vztahu pociťujete nejistotu v citové oblasti a nevíte, co si máte o svém partnerovi vlastně myslet. Zřejmě je nyní spíše uzavřený a komunikace mezi vámi poněkud vázne. Děláte si starosti a cítíte se bezmocně. Určitě se svému protějšku nevyhýbejte a zkuste vypozorovat, kde je háček. Naopak nezadané může potkat velká výhra v lásce! Venuše je až do 13. září ve vašem znamení a tvoří nádherný trigon s mocným Plutem. Čekejte tedy, že dojde k osudovému setkání a je velká pravděpodobnost, že se zamilujete až po uši. Zejména kolem 1. září máte štěstí na osoby, se kterými sdílíte vzájemné sympatie. Seznámení v těchto dnech předznamenává možný vztah, který je založen na stabilitě a důvěře. Evidentně jste vašim novým idolem okouzleni a jeho povaha je pro vás naprosto ideální.

Práce

Práce

I navzdory potížím v práci si umíte udržet střízlivou mysl. Jste však trochu zdrženliví a nemáte zcela jasno, co je vaším cílem. Snažíte se prosadit, ale zdá se vám, že vašim požadavkům nevěnuje nikdo extra velkou pozornost. Dokonce i domluva s kolegy není pro vás jednoznačná a nevíte, jak se máte zařídit, a to zejména kolem 12. září. Nadřízený na vás totiž neustále chystá nějaké povinnosti a vy nevíte, na co se můžete těšit příště. Merkur není příznivě postaven k Neptunu a díky tomu se také můžete lehce ztrácet v úkolech. Zvládáte se z toho však brzy vyhrabat a na vše vždycky najdete nějaké východisko. Zbytečně se nestresujte Panny, od 14. září se věci o něco zlepší a v pracovním prostředí je méně komplikací. Dusná atmosféra už mírně opadá a vám co nevidět spadne úplně kámen ze srdce. Nejste konfliktní typ, a to se zákonitě projeví!

Peníze

Peníze

Dávejte pozor na své úspory a raději se vyhýbejte vysokým investicím. Nemá cenu nic vážného riskovat, následné potíže se projeví mnohem více problémově, než se zpočátku jeví. Rozhodně se také nespoléhejte na půjčování peněz, a to dokonce ani od známých - hlavně kolem 2. září! Může dojít k nepříjemnému zklamání, a ještě se s jistou osobou rozhádáte. Neptun špatně ozařuje Venuši ve vašem znamení, takže si zvažte všechna rizika, a to zejména kolem 4. září. Jistě vás v těchto dnech napadá mnoho myšlenek ohledně vašich potíží ve financích. Není však moc dobré hazardovat a dělat ukvapená rozhodnutí. Je velká pravděpodobnost, že vás to do budoucna ohrozí. Máte dánu do vínku schopnost dbát velké opatrnosti a za všech okolností využívát zdravý rozum, držte se toho a tím případná úskalí včas odhalíte.

Rodina

Rodina

Tento měsíc je pro vás tak trochu bojovný, co se týče rodiny. Schází vám optimismus a nemáte chuť nic řešit. Chcete se sebrat a jít někam relaxovat, ale stávající situace vám to bohužel nedovoluje, jakoby kalich hořkosti musel být vypitý až do dna. Jisté události vás trápí a moc dobře víte, že se musí vyřešit. Mars je v nehezké opozici s Neptunem a konflikty vznikají čím dál častěji za nejasných okolností. Stačí, když někomu něco přeletí přes nos a už se to přenáší na všechny ostatní členy rodiny, a to zejména kolem 13. září. Necháte se jednoduše rozhodit a následně je vám opravdu na nic. Neberte případné vrtochy svých bližních vážně a snažte se co nejdříve uklidnit. Pokud si chcete s rodinou všechno od plic vyříkat, vsaďte na dny kolem 19. září. Vyjasníte si mezi sebou mnohé nejasnosti, a navíc i pěkně pročistíte vzduch. Vězte Panny, že se vám ihned uleví a začnete se cítit konečně skvěle.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.