Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na listopad 2022.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, v pracovní oblasti počátkem tohoto měsíce, i přes jisté překážky, zazáříte. Získáte velkou pochvalu a také dosáhnete stanoveného cíle. Avšak od 17. listopadu si toho na sebe neberte příliš, protože ve finále zjistíte, že je toho na vás už moc. Merkur je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a je na čase trochu zvolnit tempo! Ve vztazích se vám do 15. listopadu poměrně daří. Venuše je v hezkém sextilu s vaším znamením. I když z toho nemusí hned něco vzniknout, s dotyčnou osobou jste alespoň dobří přátelé. Následně si však dávejte pozor na výkyvy emocí a výčitky, které mohou druhou stranu naštvat. Po celý měsíc si také hlídejte přeceňovaní vlastních sil. Máte sklony přivodit si nepříjemný úraz, a to zejména kolem 10. listopadu. Navíc se necítíte zcela ve své kůži a jste vyčerpané. Nemá smysl věci lámat přes koleno a zbytečně se přetěžovat!


Láska

Láska

Máte radost z toho, že vás opačné pohlaví zve na rande a jste jednoduše hodně žádané. Dá se však říct, že ne vždy toho druhého odhadnete. I když se vám dotyčná osoba zpočátku velmi líbí, brzy zjistíte, že to není člověk, kterého vyhledáváte pro život. Nebráníte se však přátelství, a tak s touto osobou i přesto rádi zůstanete v kontaktu. Venuše je do 15. listopadu v blahodárném sextilu s vaším znamením. V přítomnosti vašeho idola si to tedy dokážete i přesto všechno náležitě užít! Následně však můžete na každém nápadníkovi hledat chyby a tím pádem přicházíte o příznivce. Hlavně kolem 24. listopadu máte tendence jim něco dokola vyčítat. Evidentně to můžete přehánět, a tak na to doplatíte. Poté je vám to však hodně líto a uvědomíte si, že děláte chybu. Je tedy dost pravděpodobné, že se druhé straně chcete omluvit, ale nejde to tak snadno.

Práce

Práce

Dočkáte se konečně pochvaly a kýžených výsledků! I když to pro vás není v poslední době jednoduché, nakonec se se vším parádně vyrovnáte. Nadřízený má totiž vcelku velké nároky a zdá se, že nikoho na pracovišti nešetří. Vy se však snažíte všechny povinnosti důkladně zpracovat. Nebojíte se tedy ani větších výzev, i přestože jsou docela stresující. Avšak od 17. listopadu si pořádně rozmyslete, zda vám stačí síly na další důležité projekty. Merkur je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a zjistíte, že vám to tak moc nyní nepálí. Navíc cítíte zvýšenou únavu a nemůžete nikde načerpat správnou inspiraci. Kvůli tomu se tedy můžete zvláště kolem 25. listopadu ocitnout na koberečku u nadřízeného. Ten je nespokojený s vaším přístupem a zřejmě se rozhodne tento úkol přenechat někomu jinému. Vy jste však velcí workoholici a nenecháte si to rozmluvit.

Peníze

Peníze

Momentálně se můžete nacházet v situaci, kdy máte zvýšené výdaje. To souvisí především s jistými opravami, nebo případnými pokutami. Jedná se tedy o záležitosti, do kterých je nutné investovat více. Zdá se však, že máte něco naspořené, a tak na tom nejste ve finále až tak špatně. Bohužel vás v tomto měsíci může nakonec potkat obávaná finanční krize. Venuše je od 16. listopadu v kvadratuře s vaším znamením a vaše bankovní konto se blíží k nule. Můžete si dělat velké starosti, a tak hledáte řešení, jak z toho ven. Vaše kroky jsou však nyní vcelku nešťastné a hlavně kolem 24. listopadu můžete šlápnout hodně vedle, Panny! V těchto dnech se tedy spíše vyhýbejte zásadním rozhodnutím a na rozmyšlenou si dejte dostatek času. I když jste možná již zoufalé a hledáte radu, nedostane se vám správné odpovědi. Následně se dostanete do větších nesnází, takže dbejte opatrnosti.

Rodina

Rodina

Jste vcelku zbrklé a možná máte také sklony přeceňovat své síly. Je tedy pravděpodobné, že vás na to druzí upozorňuje, ale vy je ignorujete. Mars je po celý měsíc v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Zejména kolem 10. listopadu vám hrozí úrazy a také velké zvýšená únava. Máte totiž pocit, že musíte všechno stihnout a nejste tedy dostatečně obezřetné. Vyhýbejte se také sportovním aktivitám. V tomto měsíci můžete také očekávat zvýšený počet návštěv. Do 15. listopadu se totiž chcete setkat s přáteli, které tak často nevidíte. Toto setkání si opravdu hodně užijete a jste rádi, že máte informace o tom, jak se jim daří. Není vyloučeno, že vám také přinesou nějakou malou pozornost, která vám udělá radost. Tak to je parádní, Panny! Uvidíte, že s vámi také rozeberou různé problémy, které nyní řešíte. Získáte od nich nejenom velkou podporu, ale také si vyslechnete jejich zkušenosti.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.