Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na srpen 2022.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, váš tajný idol vám skládá komplimenty a určitě vás zahrne i pěknými dary. Venuše je do 10. srpna v pěkném sextilu s vaším znamením a vy využíváte její přízně. Následně však mohou přijít jisté komplikace a to se vám nelíbí. Druhá strana se tedy může cítit pod nátlakem a možná se rozhodne spíše hledat jinde. V pracovní oblasti si hravě dokážete poradit s veškerými nedokonalostmi. Merkur vstupuje od 4. srpna do vašeho znamení a je v trigonu s Uranem. Dokonce si poradíte i s případnými neshodami na pracovišti, které vám hrozí s jistým kolegou. Po finanční stránce vás čekají do 19. srpna příznivé události. Hlídejte si však podepisování smluv a také internetové platby. Můžete se setkat s podvody a nějaké informace vám nejsou sděleny. Slunce vstupuje od 23. srpna do vašeho znamení, ale šetřete své síly a spíše se snažte více odpočívat.


Láska

Láska

Od opačného pohlaví sbíráte komplimenty a vám to hodně zvýší sebedůvěru. S vaším idolem si vskutku velmi rozumíte a moc dobře ví, jak vás potěšit. Venuše je do 10. srpna v sextilu s vaším znamením, a tak si konečně lásku užíváte naplno. Chodíte také více do společnosti, a tak máte šance větší šanci s někým se seznámit. Ani následně vás však společenský život nepřestává bavit a na akce se hodně těšíte. Od 20. srpna již nejsou vztahové záležitosti dle vašich představ. Možná se vám začnou rozpadat plány s vaší novou známosti. Jistě vás to však nenechá v klidu a můžete tedy jednat trochu zprudka. Druhou stranu tím však můžete odradit a poté se rozhodne hledat jinde. Uvědomíte si, že vám to za tento risk vůbec nestojí. Ačkoliv jste celkem naštvané, přestanete se zabývat maličkostmi. Víte, že tímto se nic nevyřeší a akorát se mezi vámi zhorší konflikty.

Práce

Práce

Ačkoliv máte vskutku originální nápady, můžete mít pocit, že jim stále něco chybí. Vy však svou práci neodevzdáte, dokud není dokonale provedená. Merkur je od 4. srpna ve vašem znamení a tvoří příznivý trigon s Uranem. Vždycky to tedy vyladíte do správné podoby a získáte za to patřičné uznání. V kolektivu se však mohou vyskytnout potíže a někdo vás může zklamat. Veškeré pracovní nabídky si tedy nechejte spíše pro sebe a nikou se nesvěřujte. Snadno se o vás mohou rozšířit pomluvy a vy se díky tomu můžete připravit o báječnou příležitost. Od 20. srpna si také dávejte pozor na nepříjemné reakce od této osoby. Má sklony do vás tak trochu rýpat a neustále vás v něčem poučovat. Vy se však nenecháte a dokážete velmi rychle argumentovat. Druhou stranu tím překvapíte a brzy tuto žabomyší válku rozpustí. Zdá se, že jí vcelku převezete a dotyčná osoba se nezmůže na slovo.

Peníze

Peníze

Určitě si umíte přilepšit a využíváte veškeré příležitosti k vašemu prospěchu. Setkáte se totiž s velmi výhodnými nabídkami i cenami. Mars je do 19. srpna v blahodárném trigonu s vaším znamením a čeká vás i finanční zisk. Co se týká investic, snažíte se vše důkladně promyslet a zvažujete všechna pro a proti. Jistě však od 4. srpna dbejte pozornosti, co se týká podepisování smluv. Opomenutí drobné maličkosti vám může vskutku pěkně zavařit. Naštěstí posloucháte i intuici a v hlavě se vám rozsvítí kontrolka! Je tedy možné, že se včas vzpamatujete a předejdete nepříznivým komplikacím. Může jít také o podvody, nebo zatajované informace. Pravděpodobně vás na tyto podezřelé zdroje někdo upozorní a vy varování nakonec poslechnete. Správně, Panny! Momentálně se také vyhýbejte platbám na internetu a hlídejte si své citlivé údaje, které může někdo zneužít.

Rodina

Rodina

Váš partner jedná vcelku zmateně a vy nevíte, co si máte vybrat. Mění často názory a také jeho nálada je jako počasí. Merkur je od 4. srpna v nepříjemné opozici s Neptunem možná dochází také k vzájemné nedůvěře. Vám to však není lhostejné a rozhodnete se s touto situací nějak vypořádat. Potížím se tedy postavíte čelem a s protějškem si vážně promluvíte. Od 20. srpna jste docela zbrklí, a to se vám může pěkně vymstít. Pokud se tedy chystáte na dlouhé túry, nebo zátěžový sport, moc se nepřemáhejte. Hrozí vám nejenom únava, ale také ošklivý úraz. V tomto období si také nedělejte žádné plány, je dost pravděpodobné, že na něčem zkrachují. Vy jste z toho následně rozhození, ale nakonec si najdete náhradní program. Inspirují vás vaši přátelé a pozvou vás do skupinových kurzů. Zde navážete nové kontakty, ale dozvíte se také mnoho užitečných a zajímavých informací.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.