Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na září 2021.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, ve vztazích se snažíte trochu prorazit a podaří se vám získat pěkný úlovek. Venuše je od 10. září v příznivém sextilu s vaším znamením. Patrně se jedná o někoho, s kým už jste v kontaktu a nyní se poznáváte blíže. V pracovní oblasti chcete zapůsobit na nadřízeného a sebevědomí rozhodně nepostrádáte. Mars je do 14. září v konjunkci s vaším znamením, ale určitě si dávejte pozor na zbrklé rozhodnutí. V profesi můžete udělat chybu, která se zdá vašemu nadřízeného nepochopitelná. Naštěstí dáte vše do pořádku, protože si nechcete přijít o pozitivní ohodnocení. Také ve financích si dávejte pozor na různé přešlapy a hazard. Ačkoliv vás to láká, šance na výhru jsou minimální a vy zbytečně investujete. Výrazné zlepšení přichází již od 15. září a svou pozornost zaměříte na výhodné nákupy. Jistě totiž narazíte na parádní příležitosti a je kolem vás spousta dobrých slev.


Láska

Láska

Momentálně máte v sobě velkou dávku sebevědomí a nejste tak ostýchaví při seznamování. Evidentně vám to jde snadněji, než kdykoliv jindy, ale prozatím to nevidíte na dlouhodobější známost. Avšak od 10. září zatoužíte po něčem hezkém a jste otevřeni lásce. Venuše je v příjemném sextilu s vaším znamením a pravděpodobně vás i někdo zaujme. Může se jednat klidně o někoho, koho znáte a nyní se ve vaší přítomnosti vyskytuje častěji. Co se však týká zadaných, stále pociťujete nějaké nejasnosti ohledně vašeho partnera. Do 14. září nejste vůči němu zcela důvěřivé a možná ho podezříváte z nevěry. Dávejte si však pozor na to, jak s touto myšlenkou naložíte! Pokud nemáte dostatek informací, můžete své drahé polovičce neoprávněně ublížit. Ve finále to mrzí nejenom vašeho protějška, ale i vás samotné. Důvěřuj, ale prověřuj, myslete na to, Panny!

Práce

Práce

Energetické jednání vám pomůže k výrazným pokrokům. Nebojíte se vzít zodpovědnost do svých rukou. Jste si totiž jistí nejenom svým rozhodnutím, ale i činy. Mars je do 14. září v konjunkci se Sluncem ve vašem znamení a plnění povinností vám jde hladce. Ačkoliv jste velmi šikovní, občas se můžete v jistých krocích zmýlit a tato chyba vás dostane do úzkých. Hlavně kolem 8. září se neunáhlete k něčemu závažnému, jinak se dostanete zpět na začátek. Případné nepříjemnosti mohou totiž pohoršit vašeho nadřízeného, před kterým se snažíte působit sebevědomě. Vy si však uvědomíte, že to vážně není legrace a pokusíte se tento problém hned vyřešit. Uvidíte, že konflikt se šéfem tímto způsobem usměrníte a není to tedy až zas taková tragédie. Určitě si však do příště všechno po sobě pečlivě zkontrolujete, protože si nechcete kazit dobrý obrázek u nadřízeného.

Peníze

Peníze

Můžete mít tendence trochu riskovat a nebojíte se vsázet i větší finanční částky. Zdá se však, že se k vám výhra moc nehrne. Peníze tedy letí vzduchem, ale vy jste stále připraveni něco vyhrát. Do 9. září je to však bezpředmětné a žádný zisk z toho nevzejde. Následně vám může maličko pomoci příznivý sextil Venuše s vaším znamením. Jistě však nespoléhejte na něco honosného, jsou zde jisté vlivy, které vám to trochu kazí. Čistý vzduch máte spíše až od 15. září a je dost možné, že vás potká něco moc radostného. Můžete se totiž dočkat cenného daru, nebo poukazu na dovolenou. A co se týká vašich investic, nyní můžete také výhodně nakoupit ve výprodeji. Jistě si tedy udělejte seznam věcí, které momentálně potřebujete. Návštěva obchodního centra se vám vyplatí. Odnesete si totiž nejenom krásné předměty, ale také překvapení pro své blízké, kterým se zavděčíte.

Rodina

Rodina

V tomto období si možná musíte hodně organizovat čas, jelikož máte spoustu naplánovaných povinností. Zjistíte totiž, že je nutné udělat v domácích prostředí nějaké úpravy. Je však pravděpodobné, že se vám nedaří tyto aktivity stíhat tak, jak potřebujete. Mars je do 14. září v nehezké opozici s Neptunem a vždy vám do toho jako naschvál něco vleze. To vám tuto situaci komplikuje a jste z toho docela nesví. Nebojte se Panny, následně se tyto potíže postupně vyřeší a vše půjde dle vašeho načasování. Od 10. září se také začnete věnovat i svým dobrým přátelům a konečně si na ně vyhraníte prostor. Zřejmě vám již nějakou dobu vyčítají, že si na ně neuděláte chvilku. Samotné vás to tedy mrzí a pokusíte se jim vyjít vstříc. U skleničky dobrého vína si perfektně pokecáte a určitě se domluvíte, kdy na návštěvu k nim naoplátku zavítáte vy.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.