Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na září 2020.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, čeká vás poklidný měsíc bez velkých zátěží a konfliktů. Svůj volný čas věnujte především rozvíjení svých předností, které vám zvednou sebevědomí. Jupiter je po celý měsíc v báječném trigonu s vaším znamením a zejména kolem 25. září přijdete na to, co vám jde opravdu nejlépe. Nezadaným svítí na cestě za láskou štěstěna, i když zpočátku jde spíše o dobré přátelství. Má to však vskutku velký potenciál a rozhodně se nevzdávejte, vše má svůj čas a vaše kamarádství patrně přeroste v něco většího. V pracovní sféře vás do 4. září doprovází Merkur ve vašem znamení, takže je podpořen váš smysl pro detaily. Nemusíte mít však obavy, že to půjde následně z kopce. Připravte se na velká ocenění a pochvalu ze strany nadřízeného. Také se v tomto období cítíte plné energie a nadšení. Slunce je až do 21. září ve vašem znamení a s případnými problémy se poperete bez problémů.


Láska

Láska

Narazíte na někoho, kdo dokonale ladí s vašimi povahovými vlastnostmi. Možná se nemusí zpočátku jednat o lásku jako trám, ale při nejmenším si velmi rozumíte. Jupiter je v přejícím trigonu s vaším znamením a podporuje vaši optimistickou náladu. Hlavně kolem 25. září se můžete seznámit s někým, kdo má pro vás osudový význam. Nezapomínejte však, že musíte jít svému štěstí vstříc a nezůstávat mimo dění. Vaše nová známost se může pohybovat například ve vzdělávacích centrech. Naopak zadaní mohou mít pocit, že se jim partner z nějakého důvodu vyhýbá. Zejména kolem 29. září se chová velmi zvláštně a vy nevíte, jak na něj máte reagovat. Je velmi pravděpodobné, že začnete naléhat a pátrat po tom, co se vlastně děje. Nejednejte však až moc racionálně, Panny! Tímto přístupem mu to neulehčíte a může se stát, že se před vámi ještě více uzavře.

Práce

Práce

Jestliže se řadíte mezi Panny, které stále hledají vhodné pracovní místo, máte se v tomto měsíci na co těšit. Na pracovní nabídku můžete narazit zejména kolem 7. září, takže se v těchto dnech zaměřte na různé inzeráty. Luna je v báječné konjunkci s Uranem v Býku a do cesty vám padne naprosto báječná příležitost. I ty z vás, kteří pracují a cítí ve svém povolání určitý stereotyp, čeká hezké období. Vaše dlouhodobé snahy o zlepšení vám konečně přinesou své plody. Děláte totiž velké pokroky a hodně rychle se posouváte ke svému cíli. Jen tak dál, určitě nezpomalujte, jste už hodně blízko! Zvláště kolem 26. září vás čeká něco radostného a počítejte i s nějakou odměnou. Nadřízený je spokojený s vaším přístupem k práci a také si váží toho, že ve vás má velkou oporu. Bravo Panny, jen tak dále!

Peníze

Peníze

Ve financích na tom nejste vůbec špatně a dá se říct, že máte štěstí například i na různé výhry. Pokud se tedy zúčastníte nějaké hry, je dost pravděpodobné, že se ocitnete mezi hlavními výherci! Soutěžit se vám oplatí zejména kolem 26. září, protože v těchto dnech jsou šance vskutku nejvyšší. Luna je v konjunkci s Jupiterem a dá se očekávat velká vlna radosti. V tomto období můžete také nečekaně uzavřít dobrý zahraniční obchod. Příležitosti vyhledávejte hlavně kolem 9. září, možná vás k nim přivede i známý přítel. Úspěšně mohou dopadnout i dlouhodobé spory, které řešíte na poli financí. Všechny vaše podepsané smlouvy mají momentálně výborný předpoklad k úspěchu. Báječné, tento měsíc je otevřen novým věcem a také investicím. Mimo jiné nakoupíte například vybavení, které vám usnadní práci v domácím prostředí. Zřejmě narazíte na vskutku originální kousky, které stojí za to vyzkoušet, hodně štěstí!

Rodina

Rodina

Věnujte čas rozvíjení svých schopností a dovedností, v tomto období se posunete o velký kus vpřed. Konečně totiž můžete přijít na vaše skryté talenty a na to, co je vaší nejsilnější stránkou. Úžasný trigon Jupitera s vaším znamením podporuje vaše sebevědomí a díky tomu najdete to, co vás moc baví. Zejména kolem 25. září máte opravdu velké vnuknutí a cítíte, jaký koníček je pro vás ten pravý. Zřejmě vás někdo blízký inspiruje, nebo začnete vzhlížet k někomu, kdo se věnuje činnosti, která se vám zamlouvá. S rodinou můžete také odcestovat na nějakou dovolenou nebo se podívat do vysněné země. Těmto akcím je přáno hlavně kolem 8. září, kdy vás na cestách mohou potkat i příjemná překvapení. Určitě se nezdržujte doma a vyrazte si za hranice všedních dnů!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.