Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na červenec 2020.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, zrovna moc zajímavým terčem pro vás v tomto období nejsou vztahy. Venuše je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a zejména kolem 18. července jste z nových známostí spíše otráveni. Nelíbí se vám jejich chování a návrhy na jednu noc rozhodně odmítáte. Avšak kolem 5. července vás může jistá osůbka velmi příjemně překvapit a na schůzku dorazí i s nějakým tím překvápkem. V práci se vám až na pár menších konfliktů vede dobře a soustředíte se na požadavky nadřízeného. Merkur je v příznivém sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 20. července dokážete opravdové divy! Přemýšlíte bystře a vaše nápady jsou chvályhodné, takže i přes jisté rozpory na pracovišti vás nadřízený s radostí ocení. Naopak ve financích se začněte více hlídat! Jste nyní více rozhazovační a vysoké výdaje vám mohou přinést jen potíže.


Láska

Láska

Mnozí jste smutní, protože v tomto období nemůžete narazit na někoho, kdo odpovídá vašim požadavkům. Je však velmi pravděpodobné, že máte zbytečně velké nároky a není možné je všechny splnit. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a vy nechcete z ničeho slevit. Ze schůzek odcházíte většinou pěkně naštvaní a hlavně kolem 18. července může nabrat případné setkání velmi rychlý spád. Dotyčný vás zřejmě nepustí ke slovu a jeho vtíravé laškování se vám moc nezamlouvá. Dá se říct, že jeví zájem spíše o románek na jednu noc, což vás zklame a odradí. Jestliže se chcete potkat s někým zajímavým, odlehčené dny máte zejména kolem 5. července. V těchto dnech vás mohou protějšci dokonce příjemně překvapit, romantická gesta nejsou vzácností! Super, máte daleko lepší pocit a je možné, že z dobrého dojmu bude postupně mnohem víc.

Práce

Práce

I přestože si s nadřízeným občas vjedete do vlasů, dokážete s ním najít kompromis a komunikujete o problémech. Jeho požadavky rozhodně neberete na lehkou váhu a tak se snažíte práci dělat co nejpřesněji. Merkur je v přejícím sextilu s vaším znamením a zejména kolem 20. července máte nápadů až nad hlavu. Umíte bez potíží zvolit správnou variantu, takže řešení povinností vám jde vskutku velmi dobře a hlavně rychlostí blesku! Drobné konflikty na pracovišti vás však mohou potkat zvláště kolem 17. července. Pravděpodobně se s jistým kolegou neshodnete na rozdělení úkolů a nazlobíte tím i šéfa, takže zde panuje nepříjemná nálada. Stres vám v této situaci moc nepřidá, snažte se tolik nerozčilovat, Panny! Panikaříte kvůli maličkostem, a aniž si to uvědomujete, přiléváte do ohně. Neberte vše tak vážně a uvidíte, že se nakonec dokážete na všem v klidu domluvit.

Peníze

Peníze

V tomto období vás láká investice do luxusních věcí, ale vůbec se vám to neoplatí. Vesměs máte totiž štěstí na nekvalitní předměty, které vám dlouho nevydrží. Navíc si nemůžete dovolit tolik rozhazovat peníze, protože se následně nevejdete do potřebného rozpočtu. Momentálně si však myslíte, že vše určitě bez potíží zvládnete. Zvláště kolem 18. července usměrněte své velké touhy, Panny, následně můžete litovat nejednoho špatného kroku. Někdo se vám snaží vnutit něco, čím si nejste tak úplně jisti a nakonec se necháte ovlivnit. Jestliže se však chcete dobře rozhodnout ohledně zakoupení důležité věci, vsaďte na dny kolem 19. července. V těchto dnech přemýšlíte více racionálně a můžete se tak vyhnout zbytečným výdajům. Také vám může dát někdo moc dobrou radu ohledně vašich finančních nesrovnalostí. Určitě si dotyčného vyslechněte, myslí to s vámi moc dobře.

Rodina

Rodina

Jestliže se chystáte na nějaký kurz či seminář, zkuste dát návrh i svým přátelům, na které si chcete udělat v tomto měsíci čas. Možná se jim váš nápad zalíbí a vzdělávání s radostí absolvují s vámi. Najdete totiž společné zájmy a zejména kolem 20. července se můžete vrhnout na jejich realizaci. Luna je v přínosné konjunkci s Merkurem a jeden druhého dokážete velmi podpořit. Fantastické, užijete si spolu super dny plné zábavných chvil. Možná se poté rozhodnete, že tuto akci uzavřete posezením u skleničky dobrého vína na zahradě. Určitě si však v této chvíli neplánujte žádné změny ve svém domácím prostředí. Momentálně můžete totiž vsadit na jiný vkus, než obvykle preferujete a poté nejste moc spokojeni. Zvláště kolem 17. července se vyhýbejte vybírání jakýchkoliv doplňků. Někdo vás za výběr může dokonce nehezky zkritizovat a vás může tato nemilá událost urazit.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.