Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce. Do 6. ledna sice vznikají dobré předpoklady pro seznamování, nicméně celou situaci narušuje špatný aspekt Marsu k vašemu znamení. Ten o sobě dává vědět v podobě hádek a nepochopení s druhým pohlavím. Nejfavorizovanějšími dny jsou kolem 12. ledna, kdy máte velké sklony k výbuchům. Ideální to není bohužel ani v práci. Ačkoliv máte v tomto období super myšlenky mající skvělou perspektivu, kolegové a šéf se k tomu staví poněkud laxně. Merkur nemá dobré vazby s Marsem a lze očekávat konfrontace právě skrze vaše nápady. Ale žádné obavy, Kozorozi. Vězte, že později přijde na vaše slova! Naopak s dětmi máte momentálně super vztah a můžete s nimi vymýšlet nové nápady, například v otázkách domova. Vytvořte něco nevšedního, soustřeďte se pokud možno nejlépe na dny kolem kolem 16. ledna. Máte šanci udělat domov úplně jiný a originální, tak s chutí do toho! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: na světlo jde potřeba vyřízení nějakých bankovních záležitostí, také může být vzpomenuta okolnost spojená s dědictvím.


LáskaLáska
Ačkoliv nemáte prvních pár dnů v tomto měsíci potíže se seznamovat, nemáte úplně nejpříznivější období, co se lásky týče. Do 6. ledna se vás drží příznivé vazby od Venuše, ale po zbytek měsíce hraje hlavní roli nabubřelý Mars. Můžete se tedy setkat spíše s nesympatickým typem opačného pohlaví, který vás dokáže tzv. vytáčet. Zejména kolem 12. ledna máte tendence k většímu vzteku a není nic těžkého vás naštvat. Snažte se zachovat klid a raději si dotyčné osoby nevšímejte. Věřte, že hádka s ní nestojí vůbec za to. Apropó, ve vašem zemitém erbu není vepsán sklon ke konfliktům a výlevům emocí, máte talent k tomu zůstat nad věcí! Rovněž nejste ten typ, co se hned sesype, dokážete se tzv. oklepat a jít kupředu, jakože se nic nestalo, což je velké eso v rukávu. Pokud jste zadaní, je pro toto období vhodné věnovat se nějakým společným adrenalinovým aktivitám, příznivý efekt máte zaručen.
PrácePráce
V tomto měsíci máte plno zajímavých a originálních nápadů, bohužel spolupracovníci ani šéf je nechtějí docenit. Na profesním poli jsou tedy neshody a setkáváte se spíše s nepochopením. Merkur je od 5. ledna ve vašem znamení, ale bohužel tvoří nepříznivý aspekt s Marsem. I když se tedy snažíte prosadit, jsou kolem vás osoby, které vás ihned uzemní nebo se s vámi přou. Kolem 13. ledna je nálada na pracovišti skutečně nepříjemná a náchylná ke konfrontacím. Snažte se tedy spíše držet vzadu a neprojevujte příliš hlasitě své nápady, nechte si to na vhodnější chvíli. Naštěstí se snažíte dívat dopředu a zjistíte, že později ostatní dojdou na to, že vaše myšlenky nejsou špatné. Máte velkou trpělivost a ta, jak sami dobře víte, růže přináší. Vše má svůj čas a v budoucnu se vám jistě podaří své nápady uplatnit.
PenízePeníze
Období vás svádí k nepřiměřeným výdajům. Ty mohou vést k velkým rizikům a ztrátám. I když vás na začátku měsíce příznivě ozařuje Venuše, v následujících dnech máte potíže udržet finance v peněžence. Mars je v kvadratuře na vaše znamení a peníze nejsou dobře investované. Máte sklony s nimi hazardovat a utrácet za úplné zbytečnosti. Nechte si peníze na později a nemusíte tolik litovat, Kozorozi! Kolem 6. ledna si dávejte také pozor na úřady. Většinou se sice na tomto poli umíte pohybovat a nemáte potíže zjistit, která smlouva je například problémová, nicméně nyní není přáno vyřizování důležitých dokumentů. Můžete podepsat něco, z čeho se později vyvine nějaká problémová záležitost a její vyřizování je běh na dlouhou trať. Dbejte zvýšené pozornosti a raději si to nechte víckrát projít hlavou!


RodinaRodina
Někdo z vaší rodiny má nyní hádavou náladu a vy si s ním vůbec nerozumíte. Merkur je v ostrém postavení vůči Marsu a konfliktů může narůstat jako hub po dešti. Zvláště vyostřená situace přichází kolem 14. ledna. Vy i některý další člen rodiny máte sklony k tvrdšímu jednání, takže hádka připomíná menší Waterloo. Naopak dobrý vztah máte v tomto období s dětmi a ty vám pomáhají vytvářet i lepší domov. Hlavně kolem 16. ledna můžete konečně přijít na to, co vám doma schází. Můžete tak najet na opravy a změny v domácnosti, které jsou vážně nadčasové a vypadají výtečně! Bravo, svoji energii přeměňujete na pozitivní a výsledky stojí za to. Děti vám s tím mohou výrazně pomoci, zároveň vám také dokáží vnuknout podněty ke zlepšení a úžasně se doplňujete.

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.