MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, v listopadovém období nejste moc dobře naladěni a rychle ztrácíte svou trpělivost. Vaši protějškové se bleskově uráží a vy občas ani nechápete proč, což vás dráždí a přemýšlíte nad tím, že veškeré styky jednoduše ukončíte. Saturn tvoří nepříjemnou kvadraturu s Marsem a způsobují, že se do 18. listopadu vůči sobě chováte velmi chladně. Dokonce i v práci máte trable s nadřízeným, který po vás chce splnění velmi náročných úkolů. Díky Merkuru, který je v krásném sextilu s vaším znamením, však vše nakonec zvládáte a snažíte se vykonat co nejvíce práce. Od 19. listopadu jste plní síly a dokážete se do práce velmi ponořit. Co se týče rodinných akcí, těm je přáno kolem 25. listopadu. Vyjděte si za zábavou i s přáteli a uvidíte, že neprohloupíte! Můžete totiž potkat spoustu dalších známých a čekají vás super zážitky.


Láska

Láska

V tomto období se vám zdá, že je opačné pohlaví více vztahovačné. Všechno, co řeknete, se obrací proti vám, i když to nemyslíte vůbec zle. Následkem toho se chováte docela odměřeně a možná i tvrdě. Mars je až do 18. listopadu v nepříznivé kvadratuře se Saturnem ve vašem znamení. Mezi vámi a vaší novou známostí je tedy jistá bariéra, která se vám do té doby nedaří prolomit. Zůstaňte ale bez obav, Kozorozi! Následně totiž ledy postupně roztají a opět k sobě najdete cestu. Začnete spolu trávit více volného času a vaše vazby se zase upevní. Také se na určitých věcech společně dohodnete a najdete řešení na potíže ve vašem vztahu. To se vám může podařit hlavně kolem 28. listopadu. Uvidíte, že vaše domluva není planá a oba ji berete vážně na zřetel. Stojíte totiž o stabilitu ve vztahu a také o vzájemnou důvěru. Jste na správné cestě!

Práce

Práce

Ačkoliv jste velmi pracovití a vytrvalí, máte toho poslední dobou až po krk. Jste zavaleni povinnostmi a nevíte, které udělat dříve. Nadřízený chce mít všechno hned a to vy nejste schopni zvládnout. Mars je ve špatné vazbě s vaším znamením a vy máte často výbuchy hněvu. Zvládáte však pracovat i ve stresu a máte sílu najít řešení. Od 19. listopadu si práci začnete rozdělovat tak, že ji bez problému stíháte a dokonce máte možná i čas na sebe. Držíte se zásady, nejprve práce a až potom zábava. S nadřízeným se do konfliktů již nepouštíte a místo toho řešíte důležité věci v profesních krocích. Zejména kolem 25. listopadu vám to pálí a své myšlenky dokážete opravdu rychle zrealizovat. To se nadřízenému líbí a u mnohých z vás nešetří chválou za perfektní přístup. Hvězdy taktéž signalizují, že se může objevit výhodná nabídka, hodně štěstí!

Peníze

Peníze

Finance nejsou nyní vaší silnou stránkou a vám se jeví, že jich rychleji ubývá. Bohužel musíte sáhnout i do svých úspor, protože se vám kupí další důležité výdaje. Cítíte se kvůli tomu nepříjemně a nevíte, jak s tím naložit. I když vás něco napadne, pokaždé váš plán něco překazí. Tato situace trvá až do 18. listopadu a hodně vás to vyčerpává. Následně však Mars utvoří s vaším znamením příznivý sextil a začne se vám dařit. Problémům se postavíte čelem a věci se pohnou kupředu. Zjistíte totiž, že stát na jednom místě a vyčkávat nepomůže! Zvláště kolem 24. listopadu vydáváte mnoho energie pro získání peněz. Aktivně vyhledáváte různé přivýdělky a nebojíte se pro to něco udělat, jste odvážní a víte, že se vám to opravdu vyplatí. Navíc máte vše důkladně promyšlené a tak se nemusíte bát, že klopýtnete.

Rodina

Rodina

Měsíc začínáte poněkud nepříjemnou náladou, protože máte plno starostí. Příslušníci rodiny to na vás sice pozorují, nicméně vy se jim nechcete s ničím svěřovat. Máte totiž obavy z nepochopení a tak se raději uzavíráte. Merkur v sextilu s vaším znamením vám však na druhou stranu dodává větší komunikativnost a tak dokážete posléze všechny přesvědčit, že se nic neděje. Od 19. listopadu se začnete cítit daleko lépe a s ostatními hodně vtipkujete. V tomto čase je také velká pravděpodobnost, že vás vytáhnou někam na zajímavou akci a to zejména kolem 25. listopadu. Určitě se tomu nebraňte a jejich pozvání přijměte. Nejprve si sice můžete myslet, že to není nic pro vás, ale uvidíte, že nakonec nebudete zklamáni. Čeká vás zábava a také můžete poznat nové lidi. Na obzoru je rovněž setkání se s přáteli, se kterými nemáte jindy čas se vídat. Užijte si to!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.