Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Milí Kozorozi, momentální seskupení hvězd je pro vás nadmíru příznivé. Mezi současné favority patří Mars, který ozařuje velmi příznivě vaše znamení. Stojí při vás v navazování kontaktů a pomáhá vám zdravě se v seznamování prosazovat. Perfektní dny pro poznávání nových lidí jsou kolem 10. března. Mars se také stará o vaši aktivitu, která se týká financí. Je vám nápomocný nejen v jejich získávání, ale také v rozhodování týkající se například investic. Zvláště kolem 6. března máte silné dny pro učinění dobré volby. Jistě se však můžete těšit i na vydařené pracovní záležitosti. Saturn je v sextilu s Merkurem, máte tedy příznivou dobu pro řešení náročnějších úkolů. Připravte se na ocenění, které si mnozí po tvrdé práci určitě zasloužíte! Dávejte si ale pozor na své zdraví, které může po 21. březnu kolísat. Vaše znamení je v oslabení a je vhodné si ode všeho trochu odpočinout, Kozorozi!


LáskaLáska
V hledání stabilního svazku jste velmi vytrvalí. Máte odvahu, ale také si dáváte záležet na patřičné vážnosti. Rozhodně netoužíte po krátkodobém milostném románku. Na pomoc vám přichází Mars, který se váže pozitivně na vaše znamení a podporuje vaše aktivní jednání. Momentálně jste více přátelští a tak se lépe poznáváte s lidmi. Kolem 10. března jsou vhodné dny pro zábavu a navazování vztahů. Vyjděte si někam do společnosti, vaše přitažlivost si přiláká pozornost druhého pohlaví, máte z čeho vybírat! Kýženým terčem jste pro osoby, které si rády užívají všech aspektů života a rozumí materiálním věcem. Vážnou známost je možné navázat také ve dnech kolem 27. března. Seznámení v těchto dnech může podpořit pevnost budoucího vztahu. Vaší velkou devízou je trpělivost a smysl pro realitu, tyto atributy se vám nyní náramně vyplatí!
PrácePráce
Kariéra je pro vás nyní velkou prioritou a zasloužíte si uznání. Jste totiž velmi spolehliví a podaří se vám splnit nejeden náročný úkol. Dokážete se maximálně soustředit a tvrdě jdete za svým cílem. Chcete dosáhnout velkých výsledků a nebojíte se ještě přitvrdit. Váš vládce Saturn je v příznivém aspektu k Merkurovi a díky tomu dokážete využít i své zkušenosti z přechozích prací. Zejména kolem 6. března nad prací rádi trávíte delší čas, jelikož vás naplňuje. Jste úspěšní a spravedlivé ohodnocení vašich schopnosti přichází kolem 29. března. Apropó, rozhodně se nejedná jen o chvilkovou euforii vašeho šéfa, příznivý dopad vašeho snažení má trvalejší charakter! Určitě však dbejte na své zdraví, které se může i díky pracovním povinnostem po 21. březnu zhoršit. Pokud tedy můžete odpočívat, nesnažte se překonávat sami sebe a raději udělejte i něco pro své zdraví. Předejdete tak zbytečným onemocněním.
PenízePeníze
Dokážete si velmi rychle zajistit přísun peněz a je velká pravděpodobnost, že se vám díky skvěle odvedené práci může zlepšit finanční situace. Přející trigon Marse k vašemu znamení vám pomáhá aktivně se chytit veškerých příležitostí, ze kterých plyne finanční ohodnocení. Zvláště kolem 11. března se vám může vyplatit i menší risk a můžete získat něco navíc! Přílišné váhání není nyní na místě, zkuste se více odvázat. Odvaha vám totiž může přinést více, než čekáte. Pokud si chcete půjčit peníze nebo se rozhodujete, od které společnosti, vsaďte na dny kolem 6. března. V těchto dnech máte nejvyšší sklon k pečlivé volbě a víte, v čem hledat jistotu. Navíc se můžete spolehnout na solidní nabídky, takže máte nad sebou i ochranu před podvodníky. Máte tedy velké výhody a hvězdy vám přejí ve všech vašich krocích. Věřte, že veškeré uzavírání smluv a rozhodnutí týkající se úředních záležitostí dopadne na výbornou.


RodinaRodina
Musíte přiznat, že si s potomky nyní užíváte daleko více zábavy, než kdy dříve. Je vhodné období pro podnikání různých aktivit, například sport nebo procházky. Vztahy mezi vámi jsou více přátelské, takže pro děti nejste momentálně pouze autorita - vaše ratolesti vás rády poznávají více uvolněné a otevřené zábavě. Tu uvítáte hlavně kolem 10. března, protože jsou to dny doslova stvořené pro volnočasové aktivity s dětmi. Drobnější potíže očekávejte však ve vztazích s rodiči, zejména po 21. březnu. Slunce přechází do znamení Berana a ten je k vám negativně postaven. Mohou vám vyčítat vaši přílišnou pracovitost a neschopnost odpočívat. Snažíte se zachovat za každých okolností klid, i když vás někdy jejich narážky dost vytáčí. Faktem je, že to s vámi myslí dobře, co tak se nad tím spíše trochu zamyslet?

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Berani, čeká vás docela příjemný měsíc, ve kterém nemusíte...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.