Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na říjen 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, přichází čas, kdy zamilování mnohé z vás určitě nemine a můžete se těšit na navázání stabilního vztahu. Venuše je v přínosném trigonu s Jupiterem, s vaším idolem vás tudíž spojuje velké množství zájmů a podobné priority. Zejména kolem 14. října vás může pozvat na rande opravdu velmi svůdná osůbka, které se nesmírně líbíte. Určitě jí neodmítejte, jinak můžete přijít o naprosto skvělou šanci. Naopak v práci nevíte, kam dřív, protože máte mnoho náročných povinností. Zaručeně to však zvládnete a navíc je v dohlednu finanční odměna. Jupiter je v báječném sextilu s Merkurem a díky vašemu pozitivnímu přístupu dosáhnete úspěchu a to zejména kolem 18. října. Ve financích očekávejte příznivý dopad událostí, hlídejte si však stále své vysoké výdaje! Určitě také v tomto období myslete více na sebe a odpočívejte. Do 22. října se můžete cítit více oslabení a bez energie.


Láska

Láska

Čeká vás měsíc, který je nabitý silnými a pozitivními okamžiky v lásce. Vaše srdce v tomto období vskutku roztaje a někdo mnohé z vás může konečně učinit šťastnými. Venuše je v dobrotivém trigonu s Jupiterem a vy se dokonce cítíte u druhého pohlaví nezvykle žádaní. S dotyčnou osobou máte mnoho společných zájmů a spojují vás podobné cíle. Je pravděpodobné, že se potkáte na nějaké společenské události nebo někde v kurzu. Váš milostný románek má nejsilnější vibrace zejména kolem 14. října. Někdo vás totiž může s vážným zájmem oslovit, dávejte však pozor na unáhlené odmítání. Máte tendenci reagovat zpočátku trochu rozpačitě a můžete si nechat ujít opravdu báječného člověka. Zvláště kolem 30. října se nemusíte cítit ve své kůži a následně vás toto rozhodnutí může mrzet! Vyhlídky na stabilní vztah jsou obrovské, zahoďte tedy veškerý stud a chopte se tak jedinečné příležitosti.

Práce

Práce

V tomto období máte práce nad hlavu a nestíháte si vůbec odpočinout. Usilovně bojujete o zdárné zakončení úkolů a toužíte po úspěchu. Přestože víte, že je tento měsíc pro vás fyzicky i mentálně náročný, hvězdy signalizují, že na to opravdu máte! Jupiter je v přínosném sextilu s Merkurem a vy se jednoduše nevzdáváte. Zejména kolem 18. října všechno řešíte s nadhledem a nenecháte se srazit na kolena. Věříte, že všechno dobře dopadne a také že ano. V práci totiž ukážete své velké přednosti a nadřízený i přes svou velkou náročnost uzná, že jste naprosto špičkoví zaměstnanci. Jisté komplikace však očekávejte zejména kolem 29. října. Může dojít k nečekanému zvratu plánů a vy se musíte přizpůsobit požadavkům šéfa. I když vám to není moc milé a jste za to docela dost naštvaní, nakonec to překousnete a vyhovíte mu. Věřte, že nebudete litovat.

Peníze

Peníze

Chystá se na vás překvapení, které vám může pomoci ven z finančních nesnází. Dá se říct, že máte trošičku problém vyjít s tím, co máte našetřeno a stále vám nějaké finance chybí. Jupiter je v nepříjemné kvadratuře s Marsem a zejména kolem 3. října můžete zažít velmi prudký pokles peněz. Dávejte si pozor na lákavé nabídky, které vám úplně zamotají hlavu. Bohužel nejde o nic světoborného, takže se tomu vyhněte. Avšak kolem 14. října se připravte na vyšší přísun financí a je také dost možné, že se díky tomu zbavíte jistých obav. Bravo Kozorozi, uděláte si ve všem velký pořádek a začnete s penězi lépe hospodařit. S největší pravděpodobností vám poskytne dobrou radu někdo z blízkých přátel. Zřejmě mají podobnou zkušenost a vy uvítáte pomoc od někoho, kdo už se ve věci vyzná. Uvidíte, že se vše nakonec vyřeší a také si uvědomíte, čemu chcete v budoucnu předejít.

Rodina

Rodina

Rodinná atmosféra vás tak trochu frustruje, protože vás jistý člen kritizuje za každou maličkost. Berete si to příliš osobně, a když se chcete bránit, obrátí se to ještě více proti vám. Mars je v nepříznivé kvadratuře se Saturnem a postupně přestáváte mít náladu cokoliv řešit. Zvláště kolem 9. října vás dotyčná osoba provokuje a pokouší se zasáhnout vaše nejcitlivější místa. Vyvarujte se však konfliktům, protože ty se mohou nést dlouhodobě ve zlém duchu. Věnujte pozornost spíše svým zálibám a zdokonalujte se v tom, co vás naplňuje. Nyní můžete udělat vskutku velké pokroky a zvýší vám to sebevědomí. Pokud se chcete vzdělávat a naučit se co nejvíce zajímavých informací, vsaďte na dny kolem 19. října. Jestliže se k tomu navíc vydáte do kolektivního kroužku, můžete navázat dlouhodobé přátelství. Jako bonus si vyměníte zajímavé zkušenosti a vzájemně si předáte užitečné rady.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.