Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na srpen 2021.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, práce vás velmi baví a naplňuje, takže podle toho vypadají i výsledky. Od 11. srpna ukážete naplno svůj skrytý talent a můžete dosáhnout pozitivní změny. Pluto je v hezkém trigonu s Merkurem a věříte, že máte na to dosáhnout úspěchu. Od poloviny tohoto měsíce si však dávejte pozor na kolegu, který vám nepřeje. Vy ho však ignorujete a věnujete se své práci. Co se týče milostných vztahů, chcete navázat hlubší spojení. Venuše je do 15. srpna v pěkném trigonu s Plutem a patrně se vám podaří někoho zajímavého získat. Poté si tím však nejste příliš jisti a rozhodnete se pro ukončení této známosti. Dozvíte se něco, co se vám vůbec nelíbí a nechcete se s touto osobou nadále stýkat. Ve finanční oblasti vás mohou překvapit jisté úřední záležitosti, které vás vystraší. Zejména kolem 22. srpna však najdete optimální řešení a rozhodnete se před problémy neutíkat.


Láska

Láska

Opačné pohlaví fascinujete tím, že o sobě dáváte vědět. Chladný výraz ve tváři vám postupně roztaje a nahradíte ho srdečným úsměvem! Nyní máte totiž daleko větší sebevědomí a umíte zaujmout. S velkou pravděpodobností totiž zatoužíte po lásce a po přítomnosti druhé osoby. Venuše je do 15. srpna v příjemném trigonu s Plutem a dá se říct, že v oblasti vztahů zažijete něco zásadního. Ačkoliv jste opravdu neodolatelní, v druhé polovině tohoto měsíce nastává rozčarování. Začátky vypadají fantasticky, ale nyní máte pocit, že se hodně pletete a moc vás to mrzí. O dotyčné osobě totiž zjistíte hned několik informací, které vás nepříjemně překvapí. S takovou osobou se nakonec nechcete zaplétat a zvláště kolem 22. srpna se vydáte jiným směrem. Děláte správně, Kozorozi. Rozhodně nic neuspěchávejte a počkejte na někoho, kdo je více důvěryhodný.

Práce

Práce

Jste opravdoví profesionálové ve svém oboru a máte mnoho pracovních nabídek. Nechcete žádnou příležitost odmítnout, protože vám to může zajistit posun na vyšší pozici. Také se dokážete soustředit na velmi náročné povinnosti a chyby perfektně obcházíte. Merkur je od 11. srpna v příznivém trigonu s Plutem a určitě vás v tomto období čeká šťastná změna. Získáte práci svých snů a jste na sebe velmi pyšní! Jistá osoba v kolektivu vám to však může od 16. srpna tak trochu kazit. Jedná se o záměrnou reakci, protože vám tento protivník velmi závidí. Dávejte si velký pozor na to, co říkáte a jak s tímto člověkem jednáte. Je totiž možné, že se to nakonec obrátí proti vám a přijdete o výhodné odměny. Naštěstí více, jak se máte chovat, ale rozhodně se nenecháte zastrašit. Jste nad věcí a neztrácíte čas s někým, kdo vám nepřeje. Přítomnost druhé strany nevyhledáváte a věnujete se svým povinnostem.

Peníze

Peníze

Žádná finanční nouze vás nesužuje a spoříte si na horší časy. Peníze vám nyní tedy nechybí, a ještě si můžete dovolit i něco dražšího. Určitě také chcete investovat do druhých, a tak svým blízkým hodně dopřáváte. Umíte také dobře obchodovat a víte moc dobře, jak výhodně nakupovat. Nepříjemná situace vás však může zaskočit již od 16. srpna. Venuše je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a začínají vás jisté peněžní strasti. Překvapí vás nějaká pokuta, nebo důležitý úřední proces. Tento šok vám zpočátku přinese obrovskou beznaděj. Brzy se však postavíte na vlastní nohy a začnete bojovat. Hlavně kolem 22. srpna máte dostatek kuráže a plno dobrých nápadů. Pokud se tedy chystáte v něčem argumentovat, využijte přízeň těchto dnů. Uvidíte, že vám úspěch spadne do klína, a i přes velkou obtížnost zvítězíte! Úžasné, pořádně si ulevíte a jste rádi, že se to nakonec vyjasní.

Rodina

Rodina

Upřednostňujete pobyt venku, nebo jste někde na cestách za dobrodružstvím. Jistě si chcete užít horkého počasí a získat nové vzpomínky. Vaše znamení je po celý měsíc v blahodárném trigonu s Marsem a nevíte, zda všechny plány nakonec stihnete. Každopádně je dost pravděpodobné, že navštívíte zahraničí a najdete si tam také nové přátele. Zejména kolem 22. srpna navážete spojení s někým, kdo vás s radostí provede po okolí. Ale rodinné vztahy jsou tak trochu nabité negativními emocemi a vám to občas kazí veškerou radost. Od 16. srpna se vás jistý člen rodiny může dotknout a chvíli mu trvá, než se omluví. Vy nad tím však mávnete rukou a uvědomíte si, že vy nejste ti špatní. Postupem času mu dojde, že se vůči vám chová nespravedlivě. Život jde dál a vy se nakonec nenecháte ovlivnit špatnou náladou. Je léto a vy si přejete pořádně si ho ještě užít.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.