Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na duben 2021.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, v současné chvíli nemáte moc velké štěstí na adekvátního protějška. Zpravidla narážíte spíše na divoké dobrodruhy, kteří vám nic neříkají. Venuše je do 13. dubna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a nic z toho tedy nemáte. Poté vás však může jistá osoba zahrnout velkou láskou a také upřímným zájmem. Konečně se v dotyčném shlédnete a s radostí ho poznáte blíž. V pracovní sféře vás naopak doprovází stres, a i když si to neuvědomujete, berete si toho moc. Od 19. dubna je totiž Merkur v nádherném trigonu s vaším znamením a umíte naložit s jakoukoliv překážkou. Co se týče vaší energie a vitality, cítíte se do 18. dubna docela oslabení a musíte se přemáhat. Není však vhodné dělat věci na sílu, prospěje vám relax a odpočinek. Poté máte však větší chuť do života a dá se říct, že se cítíte o hodně lépe.


Láska

Láska

Opravdu se vám zdá, že se nemůžete s druhým pohlavím nijak domluvit. Každý jste na úplně jiné vlně a máte odlišný postoj k věcem. Ačkoliv ve vás jistá osoba zpočátku vzbuzuje zájem, zjistíte následovně, že to není nic pro dlouhodobé soužití. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a máte pocit, že je na vás dotyčný velký živel. Avšak od 14. dubna se podmínky v hledání nového protějška změní a to k lepšímu! Uvidíte, že si zase užijete přítomnost někoho vyhovujícího. Navíc si máte o čem povídat a jste rádi, že je váš nový idol poněkud klidný a nekonfliktní. Co se týče zadaných, od 23. dubna se vám přestává líbit útočné jednání ze strany partnera. Je pravděpodobné, že se pohádáte kvůli maličkostem a nechápete, kde se to v něm bere. Není vhodná doba pro rozebírání problémů do detailů, vaše polovička totiž nechce moc spolupracovat.

Práce

Práce

Můžete si toho v tomto období vzít na svou zodpovědnost poněkud moc a zjišťujete, že to není dobrý tah. Nedaří se vám totiž na práci soustředit a svůj slib nejste schopni dodržet. Jste z toho opravdu vystresovaní a nevíte, jak to všechno vůbec stihnete. Merkur je do 18. dubna v negativní kvadratuře s vaším znamením a šéf na vás začíná vytvářet nátlak. Poté vám však dojde, že děláte naprosto zbytečné chyby a pokusíte se změnit přístup. K úkolům se tedy postavíte opravdu více zodpovědně a začnete dřít na lepších výsledcích. Bravo, Kozorozi! Pozor však na jisté změny vztahů v kolektivu, kde se mohou vyskytovat větší neshody a do od 23. dubna. S jistou osobou není úplně jednoduchá domluva a zřejmě se vám pokouší něco nařizovat. Vy však víte, že máte svého dost a práci jiných určitě nepřevezmete. Protistraně tedy jasně a stručně vyjádříte svůj nesouhlas, apropó, činíte správně!

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce utrácíte opravdu nekřesťanské peníze, ale zdá se, že vás to začne velmi brzy štvát. Zjišťujete totiž, že pokaždé investujete do nějaké nepodstatné věci, kterou ve finále vůbec nevyužijete. Venuše je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a do 13. dubna zřejmě moc neušetříte. Následně se však rozhodnete s touto neřestí praštit a půjdete konečně do sebe. Financí si začnete více vážit a zaměříte se spíše na získávání peněz. Uvidíte, že se vám tento nápad podaří zrealizovat a nakonec si možná prostřednictvím nějakého přivýdělku našetříte. Zvýšené opatrnosti dbejte od 23. dubna a pokud možno, nepřemýšlejte nad půjčkou. S největší pravděpodobností vám ji zamítnou, nebo si vyberete nějakou, kde není zrovna nejnižší úrok! Naštěstí přemýšlíte dopředu a vezmete rozum do hrsti, takže máte velké šance vyhnout se těmto nepříjemnostem.

Rodina

Rodina

V rodinném prostředí nyní zavládnou nepokoje a také nepříznivé události. Je zřejmé, že se musíte vyrovnat s něčím, co vám není vůbec milé. Zdá se, že je nutné pročistit ve vztazích vzduch a udělat si pořádně jasno. Pluto je až do 18. dubna v negativní kvadratuře s Merkurem a konečně zjistíte, komu můžete věřit. Možná je pro vás náročné přijmout pravdu, ale následně uvidíte, že jste za tuto zkušenost rádi. Nad jistými věcmi začnete totiž přemýšlet trochu jinak a přehodnotíte své dosavadní postoje. Od 23. dubna se nepouštějte do rizikových a náročných sportů, které vás mohou vážně ohrozit! Je možný dlouhodobý a bolestivý úraz, který vám zajistí pobyt na lůžku a v klidovém režimu. I když vás může paradoxně lákat adrenalin, konstelace vás momentálně moc nechrání. Uděláte lépe, když si otevřete svou oblíbenou knihu nebo posedíte s přáteli u šálku výborné kávy.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.