Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Milí Kozorozi, máte před sebou náročnější období, které se nese v duchu různých zkoušek. V práci můžete čekat mnoho povinností a málo času na jejich splnění. Opozice Merkura na Saturn vám navíc přináší stres a strach z toho, že věci nezvládnete a to hlavně kolem 5. června. V tyto dny se vám mohou úkoly ještě více nakupit. Finanční sféra vám také přináší starosti ve formě ztráty peněz, protože Mars neutváří hezkou vazbu na Saturn. Dbejte pozornosti a nesvěřujte žádné osobní informace neznámým nebo sebevíc lákavým zdrojům! Do života vám však může přijít i štěstí - do 8. června můžete čerpat z pozitivní vazby Venuše na vaše znamení. Máte tedy šanci získat do rovnováhy i nějaký moc hezký zážitek a to zejména kolem 1. června. Venuše upozorňuje také na lásku, první červnové dny to tedy může svištět Amorovými šípy!


LáskaLáska
Stále se vám nabízí perfektní příležitosti pro seznámení s prima protějškem. Až do 8. června máte štěstí zrovna na ty, kteří touží do dlouhodobém svazku. Venuše je ve fantastickém trigonu na vaše znamení a jistě se vám podaří najít někoho, s kým budete sdílet vzájemné sympatie. Váš protějšek se sice nejprve jeví jako tvrdohlavý, ale má dobré srdce a rozumí vám! Hvězdy napovídají, že štěstí na něho máte už hned kolem 1. června, proto buďte pozorní, ať vám neunikne přímo před nosem. Jestliže uvidíte na obzoru osobu, která má stále dobrou náladu a ráda se směje, věřte, že se jedná o toho pravého. Avšak pozor Kozorozi, je to osůbka, která ráda vidí, že její city dokážete opětovat. Proto se tolik nebojte emocí a zkuste dávat silněji najevo, co cítíte a že se vám také líbí, můžete tím jenom získat!
PrácePráce
Procházíte krizovým obdobím, které vás občas přivádí do pesimistických stavů. Na práci nemáte nyní pomyšlení a veškeré povinnosti jdou spíše zdlouhavým způsobem. Často se totiž do různých úkolů přidají ještě překážky navíc, takže práce je v konečném výsledku ještě těžší, než se zdála. Saturn je v nepříznivém postavení k Merkurovi a zvláště kolem 5. června máte sklony pociťovat vše jako velké břemeno. V těchto dnech také můžete nadělat více chyb nebo vás jistá událost nečekaně zdrží od povinností. Naštěstí se i přes toto velmi náročné období umíte přenést přes překážky a snažíte se jim opravdu postavit čelem. Hlavně kolem 28. června se snažíte přijít na různé způsoby, jak konečně dořešit stávající situaci v práci. Bravo! Je zřejmé, že se umíte za každých okolností poprat s úkoly, ať jsou jakkoliv náročné. Hvězdy prozrazují, že díky vaší píli později dosáhnete velkého úspěchu.
PenízePeníze
Máte šanci vyváznout z nepříznivých finančních potíží, které vám v tomto měsíci mohou hrozit. Snažte se řešit tyto problémy včas, protože jste do 8. června pozitivně ozářeni Venuší! Ta k vám přichází s pomocnou rukou, takže využijte této příznivé energie. Následně si totiž nemusíte vědět rady, jak ze začarovaného kruhu ven. Mars je v negativní aspektaci se Saturnem a může dojít ke ztrátě peněz a také k uzavření nevhodné smlouvy. Dávejte si obrovský pozor zejména kolem 6. června, kdy je toto riziko nejvyšší a může vám přinést spoustu problémů. Jste naštěstí racionální typ a díky svému rozumnému jednání můžete tyto potíže doslova přeskočit! Nepodléhejte stresu z nedostatku peněz a uvidíte, že vás okolnosti tak jednoduše nedonutí ke špatně zvoleným krokům.


RodinaRodina
Čas věnujete hrám a zábavě s dětmi, protože jim tímto způsobem děláte velkou radost. Chcete jim vyhovět, takže s nimi podnikáte mnoho akcí a výletů. Pokud chcete svým ratolestem dopřát opravdu parádní vyžití, vsaďte na dny kolem 1. června! Nádherná konjunkce Luny s Venuší se postará o krásné dny a navíc se dětem může poštěstit v soutěžích, ve kterých se plně účastní. Naopak s partnerem si v tomto období nemáte co říct a tak se každý věnujete svým povinnostem. Je mezi vámi málo pochopení a trávíte spolu méně času. Největší krizi prožíváte kolem 5. června a přivádí vás to do melancholické nálady. Mějte však trpělivost, Kozorozi. Za nějakou dobu tyto potíže pominou a zase si s partnerem začnete rozumět jako dříve. Sami dobře víte, že vše má svůj čas a tak se nesnažte věci uspíšit. Uděláte tak velmi správně, protože tlačením na pilu byste mohli vztahu spíše uškodit!

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.