Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na květen 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, květen je pro vás opravdu vydařený měsíc a čerpáte z něj obrovskou energii, která je více než pozitivní. Nádherný trigon Jupitera se Sluncem ukáže své úžasně hřejivé vibrace zejména v oblasti lásky. Až do 19. května vás čeká nespočet příležitostí, díky kterým se potkáte s vaší budoucí drahou polovičkou. Dotyčná osůbka vás velmi motivuje a máte společné cíle. I v pracovní oblasti lze očekávat nevídaný úspěch! Merkur je v dokonalém trigonu s Jupiterem a až do 10. května vás neopouští nadhled a bystré uvažování. Dokonce i poté máte velké šance dosáhnout svých vytoužených cílů. Nadřízený je s vámi více než spokojený a dá to mnohým z vás znát hlavně na zvýšeném platu. Favorizující období je od 13. května, patřičné uznání je vskutku na cestě! Ve financích se vás také drží štěstí a nedostatkem peněz vůbec netrpíte. Investicí se tedy nemusíte bát.


Láska

Láska

Máte před sebou krásnou etapu a určitě se mnozí můžete těšit na poznání nové lásky! Jupiter se nachází ve vašem znamení a je až do 19. května v nádherném trigonu se Sluncem. Štěstí je na vaší straně a věřte, že máte obrovskou šanci potkat člověka, který vám vyrazí dech a s jistotou vás zaujme. Tato osoba ve vás totiž probudí touhu růst a poznávat nepoznané. Nemusíte mít přitom obavy, že to všechno brzy skončí, Kozorozi. Od 13. května zřejmě začnete podnikat aktivity, při kterých se můžete se svým idolem více sblížit. Vzájemně si důvěřujete a podporujete se ve svých cílech. Takovou spřízněnou duši již dlouho hledáte a zdá se, že konečně došlo k příjemnému shledání. Těšíte se z přítomnosti toho druhého a užíváte si společně mnoho zábavy, a tak to má být!

Práce

Práce

Pracovně se vám moc daří a máte obrovské šance dostat se na svou vysněnou pozici. K práci máte totiž pozitivní přístup a víte, jaké kroky musíte podniknout pro dosažení úspěchu. Jupiter je až do 10. května v příjemném trigonu s Merkurem a plnění zadaných úkolů vás velmi baví. Víte totiž, že bez práce nejsou koláče a tak děláte maximum pro spokojenost nadřízeného. Ani následně vás chuť do práce neopouští a zejména kolem 16. května ukážete svůj talent. Šéf vám opravdu moc věří, protože jste pracovití a nevzdáváte se. Všechno děláte pořádně a máte mnoho energie, kterou investujete do řešení povinností. Bravo, v tomto období nemáte co ztratit a kariérní postup vás nemine! S kolegy máte bezva vztahy a nad nikoho se nepovyšujete. Vaši spolupracovníci vám tudíž přejí jen to nejlepší a buďte si jisti, že je to upřímné.

Peníze

Peníze

Nemusíte mít obavy ze špatného období, co se týče financí. Naopak vás může čekat určité milé překvapení a zaručeně v tomto měsíci nestrádáte. Investice za luxus a dražší věci vás neohrozí, protože moc dobře víte, kolik si můžete dovolit utratit. Zvláště od 13. května vás přichází uvítat Mars, který je ve fantastickém sextilu s Jupiterem. Dlouhodobé spoření se nyní ukáže jako velmi vhod, protože si můžete dovolit téměř vše, po čem prahnete. Může se jednat i o odměnu, ke které vám zejména kolem 17. května přistane bonus navíc. Je velká pravděpodobnost, že teď často dostáváte i krásné dary od blízkých osob. Dá se říct, že vám dotyční lidé oplácí vaši pomoc a snahy z minulosti. Přiznejte si Kozorozi, že máte v životech mnoha lidí velké zásluhy - nyní se vám to začíná vracet!

Rodina

Rodina

Jarní čas je pro vás naprosto báječný, co se týče společné dovolené s rodinou a dětmi. Zvláště kolem 16. května je přáno činnostem, díky kterým se můžete parádně vyřádit. Vyrazte tedy například do wellness, nebo si běžte jen tak zasportovat. Uvidíte, že si tento den užijete naplno a na nudu nezbude ani kousek místa. Jestliže si potřebujete s někým v rodině promluvit a pomoci mu, vsaďte na dny kolem 11. května. Luna je v příznivé konjunkci s Jupiterem ve vašem znamení a vy můžete dotyčnému ukázat tu správnou cestu. Uvidíte, že se dočkáte vděku a vaše nápady se druhé straně líbí. Uděláte tedy dobrý skutek, který má na vašeho blízkého silný efekt. Vězte Kozorozi, že není nic hezčího, než žít s pocitem, že někomu zasáhnete pozitivně do osudu a rozsvítíte jeho duši. Jste vážně úžasné bytosti a vaši známí si vás nesmírně váží.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.