Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na prosinec 2021.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, nyní se cítíte opravdu báječně a máte veselou náladu, i když je venku zima. Do vašeho života vstoupí velmi významná osoba, která je s velkou pravděpodobností vaším budoucím partnerem. Venuše je po celý měsíc ve vašem znamení a tvoří konjunkci s Plutem. Zvláště kolem 11. prosince jsou velké šance na setkání a vy rozhodně nezůstáváte schovaní doma. Také v pracovní oblasti uděláte velký posun a dostanete příležitost vyzkoušet si lepší pozici. Merkur je od 13. prosince ve vašem znamení a tvoří blahodárný trigon s Uranem. Možná tuto událost ani nečekáte a nadřízený vás tím šokuje. Jste ale opravdu velmi bystří a zasloužíte si mít i lepší plat. Od 21. prosince se také Slunce nachází ve vašem znamení a jste ve svém živlu. Začnete více organizovat Vánoce a zdá se, že letos prahnete po něčem nevšedním. Patrně vymyslíte vskutku zajímavé štědrovečerní menu.


Láska

Láska

Hvězdy vám přejí štěstí v nalezení dlouhodobé a hluboké lásky. Zřejmě už je to spadnutí a vy se můžete těšit na nezapomenutelný měsíc. Venuše je v konjunkci s Plutem a ať už věříte na osud, nebo ne, hned při prvním setkání zjistíte, že je to ten pravý protějšek. Zvláště kolem 11. prosince můžete mít nějaké vnuknutí a vyrazíte si mimo domov. V těchto dnech jsou totiž šance na shledání velké a určitě to ve vás zanechá silný dojem. Jistě vás tato osoba dokáže i něčím překvapit, a i když to nemáte v seznamu vašeho ideálního protějška, velmi vám to imponuje. Očekávejte také, že vám napíše vskutku krásnou zprávu, která vás doslova dojme. Hlavně kolem 29. prosince vás také čeká velmi příjemná konverzace a váš nápadník vám nepřestává lichotit. Občas tomu nemůžete uvěřit, ale tento člověk to s vámi myslí vskutku upřímně. Získá si vaše místo v srdci a zdá se, že konečně roztajete.

Práce

Práce

Jste opravdu velmi produktivní a veškeré povinnosti vám jdou vskutku zlehka. Nic pro vás není problém a ke všem lidem v práci máte velmi přátelský postoj. Do 12. prosince máte zřejmě celkem frmol, nicméně vy to stíháte opravdu bezvadně. Ani poté vám nic nezkříží plány a vy jdete přímo do svého stanoveného cíle. Merkur totiž vstupuje do vašeho znamení a je v blahodárném trigonu s Uranem. Originalita vás neschází a umíte se na všechny problémy dívat s nadhledem a hlavně nadčasově. Zvláště kolem 20. prosince překvapíte svého nadřízeného a ten začne přemýšlet nejenom o zvýšení platu. Pravděpodobně se vám splní sen a dostanete nabídku na lepší pracovní pozici. Máte příležitost si jí vyzkoušet, a když je to pro vás tak trochu nejistota, jdete do toho! Správně Kozorozi, ani minutu neváhejte, neúspěch vás totiž nečeká a velmi rychle si na novém postu zvyknete.

Peníze

Peníze

Finančně je vám velmi přáno a šťastné náhody vám přinesou i jisté zisky. Nyní můžete očekávat i hodnotný dar, nebo také vyšší částku financí. Venuše je po celý měsíc ve vašem znamení a tvoří příznivý trigon s Uranem. Zejména kolem 15. prosince můžete najít například na ulici nějakou korunku, nebo vyhrajete na stírací los. Ať už vás tedy čeká cokoliv, štěstí si vás najde kdekoliv. V tomto období je také možné mít úspěch při řešení sporu, nebo právních záležitostí. Zejména kolem 20. prosince. Může vám přijít nečekaně zpráva, nebo telefonát, který vás příjemně zaskočí. V těchto dnech se také můžete vrhnout na vyřizování reklamací, nebo bankovních záležitostí. Hvězdy slibují úspěšný závěr a také ukončení mnohých trablí. Je totiž pravděpodobné, že narazíte na výborného finančního poradce, který vám dobře poradí. Jste rádi, že se můžete na někoho konečně spolehnout.

Rodina

Rodina

S přáteli podnikáte různé výlety a při té příležitosti již nakupujete už vánoční dárky. Momentálně se vám takto dobře vybírá, protože si vzájemně radíte a pomáháte. Mars je do 12. prosince v hezkém sextilu s Venuší ve vašem znamení a dá se říct, že vyberete opravdu luxusní kousky. Jste si jistí, že se tím ostatním členům rodiny opravdu zavděčíte a máte z toho radost. Nebojíte se investovat do něčeho originální a zaručeně tím dotyčné osoby překvapíte! A co se týká samotné přípravy Vánoc, odhodíte svůj konzervativní přístup. Zvláště kolem 20. prosince vás napadne naprosto nevšední myšlenka na Štědrovečerní večeři. Nápad si však necháte pro sebe, protože se těšíte na reakce ostatních. Letošní svátky vás opravdu moc baví a také se těšíte na relax s lahodným svařákem v ruce. Tuto pohodu se zaručeně nenecháte ujít a na své si také přijdou vaše oblíbené pohádky.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.