Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na červen 2023.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, tento měsíc možná poznáváte nové lidi a chcete si najít přátele z jiných okruhů. Pravděpodobně se seznáte s někým, kdo vám vnese do života optimismus a lehkost. Jupiter je v pozitivní vazbě s vaším znamením. Hlavně kolem 14. června můžete od toho človíčka získat moudré a přínosné rady. V pracovní oblasti nyní stojí za to se konečně prosadit. Merkur je do 10. června v hezkém trigonu s vaším znamením. Vaše myšlenky se dají realizovat i v praxi, což se velmi zamlouvá i vašemu nadřízenému. Očekávejte tedy zvýšený plat a jistě také nějaké benefity k tomu. Od 11. června také pluto vstupuje zpět do vašeho znamení. Dbejte však zvýšené opatrnosti, co se týká zvýšeného vyčerpání. Pravděpodobně se cítíte od 21. června vskutku velmi oslabení a máte sklony jít až za hranice svých možností. Nedělejte však nic na sílu, jelikož na to můžete doplatit.


Láska

Láska

Pravděpodobně se nyní stýkáte s lidmi, kteří vám přináší jiný pohled na život. Líbí se vám jejich optimismus a nadšení pro život, což je vcelku nakažlivé. Jupiter je po celý měsíc v hezkém trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 14. června vám jistá osoba může dát pár zajímavých rad a předat zkušenosti. Je dost možné, že k tomuto člověka docela i vzhlížíte a rádi s ním trávíte čas. Můžete se například poznat během studia nebo na kurzech. Do 10. června vás totiž láká seznamovat se s lidmi i z jiného okruhu. Zároveň tím chcete získat i zkušenosti a najít si nové přátele. Nic víc si ale od toho prozatím neslibujete. Určitě totiž toužíte po seriózním vztahu, a tak tomu dáváte potřebný čas. Uvidíte, že vše přijde v tu pravou chvíli a dočkáte se spokojeného partnerství. Prozatím vám však hvězdy radí mít oči otevřené a nebát se dát druhým lidem šanci.

Práce

Práce

Záleží vám na kariérním vzestupu a snažíte se tedy výrazně zlepšit váš pracovní výkon. Máte vskutku velký talent a jeho projev vám je ku prospěchu. Merkur je do 10. června v příznivém trigonu s vaším znamením. Vaše myšlenky jsou jistě praktické a zaslouží si pozornost. Váš nadřízený si vás velmi rád vyslechne a zdá se, že máte u něj palec nahoru. Určitě vás tedy s velkou radostí podpoří a můžete se díky tomu podílet i na významném projektu. Hlavně kolem 15. června můžete dostat nějakou nabídku, kterou jistě neodmítnete. Uvědomujete si totiž, že můžete získat pěknou finanční odměnu. Ta vás s velkou pravděpodobností nemine a jistě dostanete i odměny. V kolektivu panuje fajn atmosféra a spolupráce mezi vámi je ohromná. Nemusíte mít obavy z pomluv a zákeřného jednání. Vaši kolegové vám to přejí, a navíc ocení i váš smysl pro humor.

Peníze

Peníze

K penězům se v tomto období dostanete snadno a umíte využít různých nabídek. Chcete se nějak obohatit a máte dobré nápady, které chcete realizovat. Jupiter je v blahodárném trigonu s vaším znamením a štěstí je na vaší straně. Hlavně kolem 14. června vás čeká příjemná událost a možná také něco vyhrajete. Jestliže také čekáte na vyřízení jistých záležitostí, v těchto dnech se setkáte se zdárným ukončením. V tomto měsíci můžete také uzavírat obchodní, nebo bankovní smlouvy. Do 10. června máte příležitost vybrat tu správnou volbu, která vám přinese spokojenost. Navíc vám dobře poradí osoba, která těmto věcem hodně rozumí. Určitě se nemusíte bát ani vyšších investic, jelikož se vám to vskutku platí. K nákupu můžete dostat nějakou pozornost, nebo získáte příznivou slevu. Tak to je báječné! Jistě tedy neváhejte nad takovou příležitostí dlouho, jinak toho můžete litovat.

Rodina

Rodina

Vyslechnete si problémy rodinných příslušníky a snažíte se jim pomoci. Zdá se, že vaši pomocnou ruku neodmítnou. Merkur je do 10. června v pozitivním trigonu s vaším znamením a umíte se postavit problémům čelem. Zřejmě dají na vaše názory a jsou moc rádi, že se o ně tak zajímáte. Uvidíte, že jim vytrhnete trn z paty a jsou vám za to vděční. Nezabýváte se však pouze starostmi a umíte se věnovat i sami sobě. Hlavně kolem 15. června uděláte něco pro sebe. Možná si tedy koupíte nějakou maličkost, nebo si zajdete na masáže. Každopádně vám to hodně prospěje a získáte příznivou energii. V těchto dnech se také můžete věnovat svým zálibám. Hodně se v nich totiž zdokonalíte a možná přijdete na to, co v nich vlastně děláte špatně. Nakonec z toho vytěžíte to nejlepší a vnímáte to jako příležitost k dosažení lepších výsledků. Úžasné Kozorozi, práce na sobě vám jde vskutku fantasticky.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.