MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na březen 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, čeká vás super měsíc a to v mnoha oblastech! V lásce vás doprovází hned několik příznivých planet, které vám zaručují navázání úžasného vztahu. Mars je v pěkném trigonu s Venuší, takže není pochyb o vzájemné a silné přitažlivosti. Na svůj objev můžete narazit zejména kolem 7. března a neunikne vám, že jde o mimořádnou vzájemnou příchylnost. Také po finanční stránce se vám až do 19. března může značně dařit a máte štěstí na peníze. Venuše je v krásném trigonu s vaším znamením a signalizuje, že můžete narazit na něco, co vás opravdu moc potěší. Následně však můžete mít větší sklony k unáhleným nákupům. Je tedy lepší přemýšlet nad investicemi s čistou hlavou a nic neuspěchat. Opatrnosti také dbejte v práci a to zejména kolem 25. března. Hlídejte si, jak reagujete na příkazy nadřízeného, protože si může vaše jednání vyložit špatně. To vám do budoucna může přitížit ve vzájemném vztahu a o to určitě nestojíte, Kozorozi!


Láska

Láska

V březnu jsou před vámi silné Amorovy zásahy, připravte se na pořádnou jízdu! Jedná se o váš šťastný měsíc a zejména nezadaní si ho parádně užijí. Hvězdy vám hodlají dopřát opravdu velkou dávku lásky, kterou si vážně zasloužíte. Jde o období, ve kterém se se svým budoucím protějškem setkáte čirou náhodou a to hlavně kolem 17. března. Přeskočí mezi vámi tak intenzivní jiskra, že to není možné přehlédnout. Uran je totiž v magnetizujícím trigonu s Marsem ve vašem znamení a zalíbíte se osobě, od které to zřejmě nejméně očekáváte. Vaše seznámení proběhne velmi rychlým způsobem a i když je možné, že vám tato osůbka opět na čas zmizí z dohledu, osud vám ji přivede zpět do cesty. Favorizujícími jsou dny zejména kolem 28. března. Existuje velká pravděpodobnost, že má tento vztah velký potenciál a může se jednat o trvalou vazbu.

Práce

Práce

Vaše nadšení pro práci je vskutku velmi znatelné a sbíráte jeden úspěch za druhým. Nadřízený již dlouhou dobu přemýšlí nad tím, že vás povýší nebo vám výrazně zvedne plat. Mnozí máte u něho totiž obsáhlou listinu zásluh a nastává čas k jejímu ocenění. Mars je v úžasné konjunkci s Jupiterem, takže své plány dokážete v mžiku realizovat a to zejména kolem 18. března. Jste hodně bystří, takže dokážete zachytit mnoho nedostatků. Je zde velká pravděpodobnost, že vám nadřízený něco přislíbí a věřte tomu, že to splní. Od 20. března si však dávejte si pozor na jisté pracovní změny, které vás mohou přivést do nepříjemných konfrontací. Vůči nadřízenému se můžete zachovat trochu nepřiměřeným způsobem, což směruje ke vroubku na vaší dobré pověsti. Neunáhlujte se k předčasným závěrům a než něco vyřknete, poslechněte si i druhou stranu.

Peníze

Peníze

Přicházejí k vám velké možnosti a finančně jste na tom zkrátka moc dobře - nemáte si tudíž na co stěžovat. Nemusíte mít obavy z nedostatku, protože máte ušetřené finance nebo alespoň šetřit začínáte. Máte štěstí na dobré investice a mnozí také na výhry. Vaše znamení je v báječném trigonu s Venuší a zejména kolem 18. března si můžete nakoupit například doplňky do svého domova. Momentálně jste si totiž jistí, kam mají směřovat vaše výdaje a věřte tomu, že vaše rozhodnutí je správné. Ze zakoupených předmětů máte velkou a navíc dlouhodobou radost! Od 20. března vás ale může přepadnout nákupní mánie a tak se nebojíte utratit i vyšší částky peněz. Všeho moc škodí, Kozorozi, proto nepodléhejte euforii a vše zvažujte.

Rodina

Rodina

Užíváte si příjemných chvil s rodinou a zřejmě také přemýšlíte nad nějakou dovolenou. Vyberte si oblast, ve které můžete opravdu pořádně relaxovat. Co říkáte například pobytu, jehož program zahrnuje masáže a různé blahodárné terapie? Zejména kolem 28. března můžete využít velmi příznivých planetárních signálů a poznat nějaká pěkná místa. Také rodinná atmosféra je až do 19. března celkem klidná a mírumilovná. Následně vás však může začít někdo z rodiny docela dost vyčerpávat. Mars je v negativní kvadratuře se Sluncem v Beranu a necháte se snadno vykolejit. Jste více podrážděni a je možné, že to odnáší i lidi, kteří za nic nemůžou. Zkuste se ovládnout a nekazit si vztahy s osobami, které máte tolik rádi - následně by vás to moc mrzelo.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.