Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Milí Kozorozi, tento měsíc nezačínáte zrovna na výbornou a zdá se vám, že se vše jen sype. Špatné postavení Venuše k vašemu znamení vám až do 15. května přihoršuje nejenom v penězích, ale i v lásce. Shledáváte, že trávíte čas s osobou, která vás naprosto dráždí svým egoistickým jednáním. Přemýšlíte tedy, že se od vztahu oprostíte a počkáte si na vhodnějšího partnera. Po pracovní stránce se setkáváte s problémy v oblasti řešení povinností. Do 7. května totiž netvoří Merkur příznivý aspekt k vašemu znamení. Následně poté jste však schopni pracovat stoprocentně a jste velmi motivovaní. V druhé polovině tohoto měsíce se vám také může podařit přilepšit si finančně a to hlavně kolem 31. května. Po náročném období se na vás totiž chystají zasloužené odměny v mnohých aspektech vašeho života. Může tedy přijít nová láska, ale také dar, který vás zahřeje u srdce.


LáskaLáska
Vaše dosavadní známost vás svým nepříjemným chováním dovede pěkně otrávit. Máte pocit, že nemáte zapotřebí ztrácet čas s člověkem, kterého považujete za sobeckého. Zřejmě vás přejde veškerá trpělivost a přestanete se tajit svým názorem, ukážete mu tedy jasné hranice. Pokud je zamýšlí i nadále překračovat, vztah raději utněte. Naprosto odlišná situace vzniká ve druhé polovině měsíce. Od 16. května si totiž Venuše přitahuje pozornost vašeho znamení a září na vás svým přívětivým trigonem. Do lásky vnáší větší harmonii a na nezadané čeká nová známost. Kolem 31. května to může být ve vašem diáři už pořádně předimenzováno, můžete si vybírat! Každopádně existuje velká pravděpodobnost, že se vám podaří uzavřít naplňující a uspokojivý vztah, zasloužíte si ho!
PrácePráce
Práce vás v tomto období již nenaplňuje tak, jako dříve a možná kvůli tomu přemýšlíte nad změnou zaměstnání. Avšak do 7. května se jedná o špatně mířené kroky a případná nová práce by se nemusela jevit zrovna výhrou. Příznivý obrat Merkura k vašemu znamení však na sebe nenechá dlouho čekat a s jeho nápravou přichází super šance a výrazně větší chuť do práce. Domluva ohledně pracovních povinností s vašimi kolegy je nyní snadná a na všem se dokážete shodnout. Úkoly berete naprosto vážně a také se k tomu tak stavíte. Výsledky pak vypadají naprosto báječně! Pozor však na nemilé jednání ze strany šéfa a to hlavně od 17. května. Může se stát, že vám práci nějakým způsobem zkomplikuje a v jistých požadavcích vám nechce vyjít vstříc. Zlobíte se, ale snažíte se s tím vyrovnat, protože víte, že je ve vašich silách vše zvládnout. Vaše pracovitost vám jednou přinese sladké ovoce!
PenízePeníze
Nepříznivý obrat v penězích u většiny z vás je celkem viditelný a bohužel už nemůžete sáhnout ani do těch nejtajnějších úspor. Navíc vám zřejmě také nikdo nepůjčí a jestli ano, tak to může chtít zpět ve chvíli, kdy to pro vás není reálné. Kvadratura Venuše k vašemu znamení vás finančně doslova vysává a její výkyvy musíte trpět až do 15. května. Může si pro vás nachystat pár nepříjemných událostí, které se vyskytnout zrovna ve chvíli, kdy je vážně nepotřebujete. V tomto případě se plně uplatňují zákony schválnosti, ale vy se umíte za každých okolností dobře zařídit. Po ledové sprše můžete očekávat sluneční svit! Venuše se vám totiž chce ukázat i v pěkném světle a napáchané škody vám do jisté míry vykompenzuje. Z jejích darů se můžete těšit hlavně kolem 31. května, kdy vás čeká opravdu štědrá odměna.


RodinaRodina
Zdá se, že jste obklopeni lidmi, mezi nimiž je někdo, kdo vám malinko nepřeje. Ve vaší rodině se může vyskytnout závist a dotyčná osoba vám jí dává hodně najevo. Do všeho se vám snaží mluvit, negativně vás ovlivňuje a to až do 8. května. Pozor si dávejte na hádky, kolem 2. května vás mohou určitá slova ranit. Luna je v konjunkci na Venuši v Beranu, atmosféra je tedy daleko více náchylná k impulzivním projevům a výbuchům. V druhé polovině však dotyčná osoba naprosto přepne a zřejmě za vámi přijde s omluvou. V této fázi měsíce si také určitě rádi odpočinete a přemýšlíte nad tím, že odcestujete někam na víkend. Po vyčerpávajícím období v rodině potřebujete relax a meditovat chvíli o samotě, nejlépe tak učiňte kolem 26. května. Máte pravdu Kozorozi, odpočinek vám jedině prospěje, a ještě si ho rádi prodloužíte!

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.