MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, počátkem měsíce vás ovládá pocit štěstí a daří se vám po mnoha stránkách. Hvězdy vám přejí v seznamování a je možné, že skutečně zamilujete. Blahodárný trigon Venuše s vaším znamením podporuje vzájemné sympatie, a to zejména kolem 8. září. V profesní oblasti se snažíte dosáhnout vytouženého cíle a je vám až do 13. září velmi přáno. Merkur je v úžasném trigonu se Saturnem a vše jde jako po drátku! Berete si práci navíc a nadřízený vás za to patřičně odměňuje. Poradíte si s každým úkolem a šéf vám je s velkou radostí svěřuje. Na celkový obrat se však připravte od druhé poloviny tohoto měsíce. Hvězdy vás trochu škádlí a nebojí se vám případné potíže ještě okořenit. Také se mějte na pozoru, co se týče vašeho zdraví. To se může od 23. září oslabit a vy cítíte větší únavu. Máte tendenci se přepínat, rozhodně raději přibrzděte, Kozorozi!


Láska

Láska

Ve společnosti blízkých lidí se celkem dobře bavíte a přitahujete mnoho nových známostí. Venuše je v nádherném trigonu s vaším znamením a až do 13. září vám dopřává hojnost láskyplných prožitků. Čeká vás tedy štěstí a příznivé události. Ve vašem okolí se vyskytuje osoba, která se zpočátku jeví jako ideální protějšek. V podstatných věcech si celkem rozumíte a také si máte pořád co říct. Má rozum na svém místě, a to se vám opravdu moc líbí. Zejména kolem 8. září máte šanci na takovou osobu narazit hlavně v místech, kde dochází ke vzdělávání. Další polovina tohoto měsíce je pro vás bohužel spíše ve znamení stresu a neshod. Opačné pohlaví s vámi obtížněji komunikuje a projevují se mezi vámi jisté názorové rozdíly. Je možné, že se začnete chovat odtažitě, ale stále jste pro druhou stranu atraktivní. Mnozí se ale zřejmě chcete podívat po jiném typu protějška, inu, je to jen a jen o vašem rozhodnutí.

Práce

Práce

Ucházíte se o lepší pozici a máte k ní slušně nakročeno. Umíte si dobře rozdělit práci a do toho se snažíte pomáhat i kolegům. Merkur je v úžasném tigonu se Saturnem ve vašem znamení, tudíž jste nesmírně trpěliví a vše dotáhnete do konce přes veškeré překážky. Pracujete tvrdě a moc dobře víte, že to má smysl. Super Kozorozi, zejména kolem 7. září se můžete vrhnout na náročnější úkoly. Splníte je totiž dříve, než nadřízený očekává, a to ho skutečně příjemně překvapí! Po první polovině tohoto období na vás však dolehne chmurná nálada a obáváte se, zda na zadané úkoly stačíte. Něco, s čím jste nepočítali, vám může zkřížit plány. Zejména kolem 29. září pracujete ve stresu a nejste si moc jisti, jak si povinnosti rozvrhnout a jak s nimi naložit. Kozorozi, nemusíte se bát! Uvidíte, že i přes všechny útrapy se potížím postavíte čelem a zvládnete je na výbornou.

Peníze

Peníze

Velmi rozvažujete, do čeho chcete své peníze investovat. Jste velmi šetrní a nechcete zbytečně plýtvat. Raději si peníze odložíte na horší časy a naspoříte si na něco praktického. Venuše je v hezkém trigonu se Saturnem a podporuje vás ve správném rozhodování. Bravo, díváte se do budoucnosti a jste si vědomi toho, že je lepší finančně se zajistit. Od 14. září si však dávejte pozor na omezený přísun financí. Zneklidňuje vás to a máte strach, zda si s dosavadním příjmem vystačíte. Vyhýbáte se veškerým obchodním nabídkám, protože jsou celkem pochybné. Přibývají vám tedy problémy a nevíte, kde hledat jistotu. Víte však, že vše má řešení, a tak se k tomu i stavíte. Východisko najdete, co nevidět a určitě není nic tak zlé, jak se vám nejprve zdá. Potíže tedy neoddalujete a ať jsou, jakkoliv nepříjemné, snažíte se je co nejrychleji vyřešit. Hodně štěstí, Kozorozi!

Rodina

Rodina

S rodinou rozebíráte všechny své trable a nacházíte u ní vřelé pochopení. Vaši blízcí vám rádi se vším poradí a pomohou vám nepříznivou situaci vyřešit. Navíc se vás snaží rozveselit a věří v lepší zítřky. Fantastický trigon Venuše s vašim znamením až do 13. září přispívá příjemné atmosféře. Všichni se vás snaží podpořit a rádi vidí, že se už konečně cítíte zase lépe. Následně se však mohou vyskytnout menší mráčky a nějaký člen rodiny může řešit závažný problém. Zejména kolem 28. září jsou možné rozepře a nálada v rodině je na bodu mrazu. Málo spolu komunikujete, a pokud se podaří nějakou řeč prohodit, směřuje to k hádkám. Nic si z toho nedělejte, Kozorozi. Dokážete se prosadit je dost možné, že si na vás nikdo jen tak nedovolí. Jde z vás respekt a nikdo nemá zájem pouštět se s vámi do větších konfliktů. Neshody vás sice neminou, ale rozhodně si sjednáte pořádek.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.