Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na srpen 2022.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, příjemné období vás čeká hlavně v pracovní oblasti, kde uděláte velký krok vpřed. Merkur je totiž od 4. srpna v pozitivním trigonu s Plutem. Jestliže dlouho usilujete o lepší místo, nyní se vám to konečně podaří. Také kolegové si na vás nemohou stěžovat. Jste výborný rádce a je s vámi radost spolupracovat. A pokud jste nezadaní, můžete se také těšit na dobrodružné chvíle s vaším idolem. Mars je do 19. srpna v hezkém trigonu s vaším znamením a díky této osobě získáte také vyšší sebevědomí. Cítíte se v její přítomnosti báječně a líbí se vám, že vám do budoucna může nabídnout stabilitu. V oblasti financí si dávejte do 10. srpna pozor na neadekvátní utrácení. Brzy totiž zjistíte, že můžete mít tyto věci za výhodnější ceny. Naopak je přáno rozhodnutí, které se týká podepisování smluv. Dostanete velmi cennou radu, která vám pomůže udělat si jasno v tom, co chcete.


Láska

Láska

V partnerských vztazích může gradovat nespokojenost a rozdílné citové potřeby. Váš protějšek je momentálně velmi citlivý. Možná vás bere hodně vážně a rozhodí ho jakákoliv maličkost. Venuše je do 10. srpna v nepříznivé opozici s Plutem. Pravděpodobně se vám zdá, že se vám váš vztah zcela rozpadá. Nedělejte však předčasné závěry, v tomto měsíci se situace hodně vytříbí! Následně konečně opadne napětí mezi vámi a mnoho věcí si nakonec vysvětlíte. Naopak zadaní nevědí, kam dříve skočit, protože mají mnoho plánů se svým idolem. Do 19. srpna zažijete mnoho dobrodružných výletů. Druhá osůbka vám dodává také spoustu odvahy a vy se v její blízkosti cítíte více sebevědomí. Tak to je úžasné, zřejmě má velký potenciál stát se vaším partnerem. Dokáže vás totiž zabezpečit a jedná se o velmi praktického člověka. Vnímáte to pozitivně a určitě si tohoto idola chcete udržet.

Práce

Práce

Čeká vás velká výzva, kterou se nebojíte přijmout. Víte, že jste velmi pracovití a navíc důkladní. Perfektní pracovní výsledky jsou pro vás samozřejmostí. Merkur je od 4. srpna v blahodárném trigonu s Plutem a děláte vše pro úspěšné dosažení cíle. To se vám vskutku podaří a nadřízený je příjemné překvapený. Hodně inspirujete i své kolegy, kteří s vámi také báječně vychází. Do 19. srpna s vámi spolupracují na významném projektu. Jste trpěliví a je s vámi legrace, takže vaši spolupracovníci si tyto povinnosti užívají. Šéf vaše snahy s velkou radostí ocení a jistě se mimo pochvaly dočkáte také velké odměny. Již dlouhodobě se snažíte získat vyšší pozici a je dost možné, že se vám to konečně podaří. Jistě se k vám totiž dostane příznivá zpráva, která vám změní život. Tak to je vskutku parádní, Kozorozi. Zvedne vám to sebevědomí a uznáte, že jste vážně šikovní pracovníci.

Peníze

Peníze

Dávejte si pozor na vysoké investice, které nejsou zrovna moc výhodné. Může se totiž stát, že koupíte věc, která se dá jinde sehnat za příznivější ceny. Venuše je do 10. srpna v opozici s vaším znamením a oplatí se ještě nějakou chvíli vyčkat. Uvědomíte si, že můžete ušetřit hromadu peněz a není nutné mít všechno hned. V tomto měsíci se zřejmě také rozhodujete nad důležitými záležitostmi. Pravděpodobně se jedná o smlouvy, které nesmíte brát na lehkou váhu. Od 4. srpna však věnujete velkou pozornost detailům a vše důkladně srovnáváte. Moc dobře víte, co od toho očekáváte a nebojte se také požádat o radu zkušených osob. Díky tomu tedy nelitujete svých kroků a nutno podotknut, že si vyberete správnou volbu! Momentálně může také dojít k vyřešení dlouhodobě nepříznivých sporů. Ty nakonec dopadnou ve váš prospěch a máte velký důvod k oslavě!

Rodina

Rodina

Máte mnoho volnočasových aktivit a zdá se, že si musíte udělat nějaký plán. Nyní vás zajímá mnoho věcí naráz a chcete se ve všem zdokonalovat. Nejenom, že se učíte novým věcem, ale také se věnujete sportování. Mars je do 19. srpna v příjemném trigonu s vaším znamením. Možná se tedy ozvete svým přátelům, zda s vámi nepodniknou nějakou delší túru. Váš nápad se jim ohromně líbí a určitě nad tím ani vteřinu neváhají! Do 10. srpna se také rozhodnete udělat čištění v šatníku a v kosmetice. Chcete si pořídit něco nového na sebe a možná sáhnete po něčem extravagantním. Dávejte si však velký pozor na to, zda je to ten pravý kousek pro vás! I když chcete změnu, vnitřně moc dobře víte, že se v tom necítíte. Pozitivní ohlasy nezískáváte ani u svých bližních, kteří váš krok považují za úlet. Jste tedy spíše zklamaní, a navíc za to dáte nepřiměřenou umu peněz.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.