Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na listopad 2022.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, pracovní oblast vám přinese velké šance na úspěch a také zvýšení platu. Merkur je do 16. listopadu v příjemném sextilu s vaším znamením a dostanete zajímavou pracovní nabídku. Tu rozhodně neodmítnete a je dost možné, že získáte i lepší pracovní pozici. Také ve vztazích se blýská na lepší časy a vy se pohybujete v prostředí pozitivně nabitých lidí. Všimne si vás však někdo, kdo se vám dlouho líbí. Venuše je do 15. listopadu v příznivém sextilu s vaším znamením, a tak si užíváte vřelý zájem tohoto človíčka. A co se týká financí, zde můžete očekávat zvýšený přísun peněz, a to zejména kolem 4. listopadu. Nemáte tedy nouzi a přemýšlíte, že se vrhnete na nákup vánočních dárečků. Máte velký úspěch, jelikož narazíte přesně na ty předměty, které sháníte. Navíc se můžete těšit na různé slevy a možná také na drobné pozornosti k vašemu nákupu.


Láska

Láska

Jste pozitivně naladěni a díky tomu si přitahujete do života velmi příjemné lidičky. Určitě si užíváte jejich upřímný zájem a také si vyslechnete mnoho lichotek. Venuše je totiž do 15. listopadu v blahodárném sextilu s vaším znamením a seznamovat se je pro vás radost. Jistě se nebráníte randění a vyzařuje z vás zdravé sebevědomí. Opačné pohlaví na vás tedy může oči nechat! Tak to je parádní, Kozorozi. Zvláště kolem 3. listopadu máte velké štěstí a zřejmě vás osloví váš tajný idol. Pravděpodobně je to pro vás opravdu velké překvapení. Jistě s tímto človíčkem poznáte také něco nového a vezme vás na výlet. Evidentně tuto osůbku mohou zajímat různé kulturní akce, ale také umělecké výstavy. I když o tento druh aktivity zpočátku nejevíte moc valný zájem, brzy tomu přijdete na chuť. Jste tedy rádi, že se dostanete do jiného prostředí, které vás obohatí.

Práce

Práce

Zdravá sebedůvěra vám momentálně pomáhá v dosažení jakéhokoliv cíle. Máte výborné nápady a rozhodně je chcete uskutečnit. Merkur je totiž do 16. listopadu v příznivém sextilu s vaším znamením a vy máte opravdu velké šance dosáhnout úspěchu. Váš nadřízený je zcela nadšený z vašich pokroků a určitě vás nenechá bez odměny. Hlavně kolem 4. listopadu získáte nejenom benefity, ale také finanční ohodnocení. Jste překvapeni, jak se vám daří, ale to není všechno, Kozorozi! S velkou pravděpodobností na vás v tomto měsíci číhá velmi zajímavá pracovní nabídka. Šéf vás v tom podporuje a vy nad tím ani vteřinu neváháte. Uvidíte, že si s tím hravě poradíte a můžete si díky tomu zařídit i vyšší pracovní pozici. Kariérně se tedy posouváte výrazně vpřed a případné překážky zdoláváte s lehkostí. Využijte tedy toho období ve svůj prospěch, vyplatí se vám to.

Peníze

Peníze

Nyní nemáte žádné potíže s investicemi, a naopak vás těší zvýšený přísun financí. V tomto měsíci tedy zahájíte nákup vánočních darů. Venuše je do 15. listopadu v hezkém sextilu s vaším znamením a s velkou pravděpodobností máte velký úspěch! Zřejmě navštívíte obchody, ve kterých najdete přesně to, co hledáte. Navíc možná i ušetříte, protože získáte dodatečnou slevu. Tak to je vskutku parádní, Kozorozi. A pokud také momentálně řešíte případně reklamace, nebo se musíte rozhodnout ohledně důležitých smluv, máte zelenou. Do 16. listopadu vám hvězdy opravdu přejí a vše dopadne ve váš prospěch. Požadavky projdou schválením, a vy jste rádi, že můžete tuto kapitolu s konečnou platností uzavřít. Také získáte dobrou radu od poradců, se kterými řešíte své problémy. Vezmete si to k srdci a jak je vidět, absolutně toho nelitujete! Uděláte správný krok a v budoucnu se to jen potvrdí.

Rodina

Rodina

Dostanete pozvání na společenskou událost, kde je objeví i vaši přátelé. S velkou pravděpodobností neodoláte, protože se těšíte, až se zase setkáte. Máte si totiž co říct a určitě vám nehrozí žádná nuda. Do 15.listopadu máte tedy mnoho plánů se svými kamarády, a nenecháte si ujít žádnou akci. Pravděpodobně však netrávíte svůj volný čas jen bavením se, ale také se nyní hodně vzděláváte! Merkur je do 16. listopadu v příjemném sextilu s Plutem a vy se snažíte věcem přijít na kloub. Možná vás zajímá něco z oboru psychologie, a tak se vrhnete na čtení. Zdá se však, že vaše touha po poznání je hodně silná a knihy vám již nestačí. Rozhodnete se tedy navštívit různé semináře a zjistíte si co nejvíce informací. Tak to je super, Kozorozi. Vše vám jde do hlavy samo a nemusíte se zdlouhavě učit. Tato nauka vás totiž nesmírně baví a jistě se o své poznatky podělíte i se svými příbuznými.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.