Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na leden 2021.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, z opačného pohlaví jste docela nervózní, protože si vás všímají hodně extrovertní a sebevědomé typy. Nepodléhejte však svým obavám! Venuše je od 8. ledna ve vašem znamení a utvoří báječný trigon s Marsem, takže si nakonec v lásce ještě hodně užijete. Uvidíte, že vás čeká romantické dobrodružství s velmi vášnivou osobou. Také v pracovní oblasti máte od 6. ledna obrovské šance na úspěch. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením a nebojíte se vzít si pár povinností navíc. Víte, že vás za to nadřízený dobře odmění a navíc se můžete dostat i na lepší pozici. Máte totiž také velké množství energie a nepodléháte tolik stresu. Slunce je až do 18. ledna ve vašem znamení a občas máte pocit, že nepotřebujete ani relaxovat. Co se týče rodiny, uvažujete nad změnou interiéru. Je vhodný čas na výběr nového nábytku a bytových dekorací.


Láska

Láska

Zdá se vám, že ten pravý už snad nepřijde, protože si vás všímají typy protějšků, kteří jsou mimo váš vkus. V jejich přítomnosti se cítíte hodně nesví a s největší pravděpodobností prcháte rychle pryč. Zůstaňte však trpěliví, Kozorozi. Hvězdy pro vás konečně chystají něco lepšího! Venuše je od 8. ledna ve vašem znamení a tvoří příznivý trigon s Marsem. Milostné vztahy se tudíž začnou hýbat k lepšímu a vy se potkáte s velmi okouzlujícím protějškem. Nutno dodat, že vás zaujme především jeho přátelský úsměv a jiskřivé oči. Nemějte však obavy z jednostranného zájmu. Dotyčný vám zejména kolem 21. ledna ukáže, že mu nejste lhostejní. Na první pohled se to možná nemusí zdát, ale jedná se o velmi vášnivého jedince. Je možné, že v jeho přítomnosti necítíte až tak velký ostych a nebojíte se mu více důvěřovat. Uvidíte, že u něho tímto přístupem vzbudíte neutuchající zájem.

Práce

Práce

Hned zkraje tohoto měsíce vás může v práci někdo pořádně naštvat. Kolegové jsou totiž tak trochu líní a všechny povinnosti nechávají na vaši zodpovědnost. Jste tedy často vyčerpaní a podléháte většímu stresu. Máte pocit, že ostatní využívají vaši pracovitosti a dobroty, ale vy si to nenecháte líbit! Mars je od 6. ledna v úžasném trigonu s vaším znamením a před spolupracovníky se konečně prosadíte. Navíc vám stoupne i sebevědomí a máte před sebou spoustu nových plánů. Vaše laťka je poměrně dost vysokou postavená a na nic se nevymlouváte. Jdete vpřed za svými cíli a zejména kolem 20. ledna se ukáže vaše velká píle. Nadřízenému nikdo nevyvrátí, že jste vážně špičkoví! Bravo, za své činy sklízíte tedy velký úspěch a jste na sebe právem pyšní!

Peníze

Peníze

Máte obavy z toho, co vám toto divoké období přinese do budoucna. Finančně na tom nejste nejlépe, ale povinné výdaje stále nemizí a naopak se vám kupí. Do 5. ledna jste v napětí z toho, jak to všechno vůbec zvládnete. Uklidněte se, Kozorozi, žádný velkolepý krach vás vážně nečeká a děláte si zbytečné starosti! Vše od 8. ledna urovná Venuše, která vstoupí do vašeho znamení. Navíc je v perfektním trigonu s Marsem, takže o peníze se nemusíte bát, vše si totiž zvládnete zajistit. V tomto období na vás čeká hned několik příležitostí, jak peníze získat. Umíte toho využít a své šance ještě znásobíte! Nakonec si tedy díky tomu můžete nakoupit i nové předměty za vskutku příznivé ceny. Hvězdy také přejí různým soutěžím, protože se s největší pravděpodobností ocitnete mezi hlavními výherci! Koneckonců, za zkoušku nic nedáte a víte moc dobře, že kdo nehraje, nevyhraje.

Rodina

Rodina

Už zřejmě tušíte, co tento měsíc provedete ve svém domácím prostředí za novinky. Zejména kolem 13. ledna máte nutkání a přemýšlíte nad přestavbou či změnou nábytku. Luna je v konjunkci s Venuší a na vašem rozpisu se také nachází různé typy dekorací. Vaše nápady se hrozně líbí i příslušníkům vaší rodiny. Chcete se tedy vrhnout co nejdříve do práce a těšíte se na výsledek. Těmto změnám je přáno zvláště kolem 22. ledna a příbuzní vám rádi nabídnou pomoc. V tomto období si také zřejmě najdete sportovní aktivitu. Zaměřte se například na intenzivní protažení celého vašeho těla. To můžete totiž provádět i v pohodlí vašeho domova. Nemusíte se před nikým stydět a určitě vás začne tato činnost velmi bavit. Uvidíte, že se poté cítíte velmi uvolněně a dokonce se vám i po dlouhé době lépe spí! Super Kozorozi, o zábavu máte tedy kompletně postaráno a nepromarníte ani minutku.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.