MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, Slunce ve vašem znamení vám až do 19. ledna přináší samé výhody. Je totiž v nádherné konjunkci s Merkurem a projeví se vaše nadání v pracovní oblasti. Čeká vás tudíž velký úspěch a postup na vyšší pozici máte jistější než kdykoliv jindy. V práci děláte maximum a nemáte zájem otálet, víte přesně, co máte konat! Od 13. ledna si vás začíná vyhlížet Venuše, která je v přejícím sextilu s vaším znamením. Že se kolem vám netočí žádný nápadník? Nesmysl Kozorozi, jeho příchod zaregistrujete brzy, přičemž vás zaujme svou láskou k umění a silnou citlivostí. I po finanční stránce máte šťastné období, můžete si dovolit i dražší věci a nemusí vás tížit výčitky svědomí. Na rodinném poli zase zaujímáte roli vrby, která všechny vyslechne a poskytne jim vzácnou radu. Zvláště kolem 29. ledna můžete jisté osobě v rodině významně pomoci, protože jí ukážete reálný pohled na situaci.


Láska

Láska

Nemáte žádný problém komunikovat s novými lidmi a navázat tak spoustu kontaktů. Prozatím vám však vyhovuje zůstávat single a do ničeho se neženete. Víte totiž, že nemusíte nikam spěchat a ten pravý se jednou jistě objeví. A máte pravdu, Kozorozi! Od 13. ledna se stanete oblíbenci Venuše, která je v příjemném sextilu s vaším znamením. Patrně si vyhlédnete někoho, kdo je založený spíše emočně než rozumově. Tato osoba vás svým milým přístupem přitahuje. Určitě se vzájemně naučíte novým věcem a sympatie jsou znát již od prvního setkání. Zvláště kolem 27. ledna vás může intuice lákat do míst, které jinak tolik nenavštěvujete. Jedná se například o divadelní či jiné umělecké prostředí. Dejte na své pocity a rozhodně se do podobných míst vydejte! Osud je vám příznivě nakloněn a s největší pravděpodobností potkáte někoho, kdo zasáhne vaše srdce.

Práce

Práce

Věřte, že vaše snahy a úsilí vyplynou v tomto měsíci na povrch a právem si zasloužíte uznání. Práce je pro vás nyní prioritou a chcete dosáhnout viditelných výsledků, což se vám vskutku velmi daří. Víte, že vaše tvrdá práce jednou přinese sladké ovoce a to vám za to přece stojí, Kozorozi! Báječná konjunkce Merkura se Saturnem ve vašem znamení vás až do 15. ledna nutí přemýšlet sice trochu skepticky, za to však vysoce reálně. Vaše myšlení je v mnoha momentech až geniální, jedete vážně naplno a nehodláte se zastavovat. Víte totiž, že úspěch je na dosah, také je docela pravděpodobné, že vyřešíte úkol, který je všem kolem vás záhadou. V těchto dnech vás také může mile překvapit situace, na kterou už dlouho čekáte, přičemž favorizujícím obdobím jsou dny kolem 28. ledna.

Peníze

Peníze

Obchodování vám nyní jde skvěle a na co si ukážete, to si dokážete vysmlouvat. Krásná konjunkce Merkura s vaším znamením vám až do 15. ledna může zajistit úspěšně zakončené smlouvy a obchody. Ani následně vás však nezasáhne smůla a dařit se vám začne i v samotném získávání peněz. Od 13. ledna se na vašem účtě poskládají nějaký ty finance navíc. Konečně se totiž dočkáte částky od jisté osoby, která vám ji už dlouho slibuje. Kozorozi, a co tak nějaký luxusní dárek pro sebe? Váš výběr je v tomto měsíci správný a vede vás ke spokojenosti. Udělejte si radost například kvalitním šperkem nebo značkovým parfémem. Hvězdy našeptávají, že si to můžete dovolit a že vás tento výdaj rozhodně neohrozí. Provází vás totiž štěstí a tak se může stát, že to, co utratíte, dostanete obratem nějakým způsobem zpět.

Rodina

Rodina

Jste ve všech ohledech rodině nápomocni a vítáte, když si jdou za vámi pro radu. Věří vám a zejména kolem 23. ledna s vámi jistý člen rodiny potřebuje rozebrat něco velmi důležitého. Vy mu poskytnete střízlivý pohled na věc a řeknete, jaká je realita. Luna je ve spojení se Saturnem ve vašem znamení. Chcete dotyčného varovat před rizikem, které může vzniknout vlivem jeho nerozumného jednání. Výborně Kozorozi, uvidíte, že si vaše slova vezme k srdci! Také si však můžete konečně od všech starostí odpočinout a udělat si den jenom pro sebe. Děláte totiž mnoho pro ostatní a zapomínáte na své potřeby. Těm věnujte svůj čas zejména kolem 29. ledna a dopřejte si něco, co vám udělá radost. Vyjděte si například na večeři s přáteli nebo do kina. Zkrátka se trochu uvolněte a nemyslete stále na nějaké povinnosti. Ty vám určitě neutečou!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.