Home - Výklad karet - Andělské karty

Andělské karty

Andělské karty

Andělské karty patří ke speciálním výkladovým sadám, jsou přímými prostředníky mezi námi a našimi duchovními pomocníky, kteří se nám snaží s jejich pomocí sdělit svá důležitá poselství. K nejvíce používaným andělským karetním sadám patří ty, které vytvořila americká psychoterapeutka a specialistka na spojení s anděly Doreen Virtue. Její karty patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co je na trhu v současnosti k dostání.Kdo jsou to andělé?


Slovo anděl pochází původně z řeckého „agghelos“, což v překladu znamená posel nebo pomocník. Později však nabývá spíš náboženského významu, kdy označuje bytost nadlidského původu, která má na starosti zprostředkování poselství mezi Bohem a lidmi. Tak jako rodiče provázejí na cestě své potomky, i každého z nás provází na jeho pozemské pouti anděl strážný, který má za úkol především dohlížet na naše bezpečí. Ačkoli po většinu času bývá naším neviditelným společníkem, v kritických situacích se nám může zjevit ve své zhmotnělé podobě, aby nás upozornil na potíže, které nám hrozí.

Těla andělů jsou tvořena jemnohmotnou energií. Jsou vždy připraveni nám pomoci v té životní oblasti, v níž se nám právě nedaří, musíte je o to ale požádat. Pokud jsme s nimi však ztratili energetické spojení, nemusíme být schopni rozluštit, co se nám pokoušejí sdělit. V tom okamžiku bychom se měli obrátit na pomoc k andělským kartám, jejichž výklad nám pomůže rozšifrovat duchovní poselství andělů.

Výkladový systém andělských karet

Andělské karty tvoří 44 samostatných karet, které k sobě zdánlivě nemají žádný zvláštní vztah. Je to hlavně z toho důvodu, že při výkladu andělských karet se nezřídka využívá intuitivního způsobu výkladu, kdy se necháme vést informacemi, které nám vyšší bytosti sdělují přímo. Pokud je ale výklad veden s více kartami, musí být samozřejmě jednotlivé karty posuzovány v kontextu s těmi ostatními.

Andělské karty vám dávají možnost spojit moderní výklad karet s tajemnými poselstvími, které nám zprostředkují nadpozemští Andělé. U andělských karet se obvykle táhne jen jediná karta namísto vykládacího systému s více kartami. Andělé jsou našimi prostředníky mezi nadpřirozenem a skutečností. Andělé vědí o našich životních úkolech a ví, jak nám předat pro nás tak důležité informace, jasnou a citlivou cestou. V protikladu k tradičnímu Tarotu, vám může expert, který se výkladem Andělských karet zabývá, zprostředkovat kontakt se spirituálními mocnostmi, které vás ohromí.

Potřebujete radu v oblasti peněz, lásky a zdraví? Naše odbornice na Andělské karty, kartářka Ludmila je vám k dispozici.

VYBERTE SI SVÉHO ODBORNÍKA NA ANĎĚLSKÉ KARTY a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.