Home - Výklad karet - Tarot - Crowley Tarot

Crowley Tarot

Crowley Tarot

Autorem těchto nádherných tarotových karet prodchnutých mystickou tématikou je Alesteir Crowley, který při jejich tvorbě hojně využíval prvky židovské Kabaly, astrologie, alchymie či numerologie, doplněné egyptskou, řeckou, východní, středověkou i křesťanskou symbolikou.Výtvarného zpracování celého karetního souboru se ochotně ujala malířka Frieda Harrisová. Prvního vydání se Crowleyho tarot dočkal v 50. letech 20. století a od té doby figuruje na prvních místech oblíbenosti v žebříčku nejpoužívanějších vykládacích karet.

Tyto karty si zamilujete na první pohled, ovšem kvůli jejich několikavrstvému významu, který i zkušený věštec odkrývá při výkladu postupně, nejsou primárně určené pro začátečníky. Jejich výpovědní hodnota pro tazatele ovšem bývá při správném použití opravdu obrovská.

Podobně jako jiné tarotové systémy se i tento skládá z tzv. Velkých a Malých Arkán.

Velká Arkána tvoří 22 karet, přičemž každá z nich znázorňuje jeden z nejčastěji se vyskytujících archetypů. Tyto „trumfové“ karty mají osudový charakter a ve výkladu vždy naznačují, že přijde zásah vyšších sil.

Malá Arkána tvoří 4 skupiny po 14 kartách, kdy každá skupina odpovídá jednomu živlu – podobně jako u klasických hracích karet, kde také existují 4 barvy. Karty jsou řazeny od Esa po Rytíře a ve výkladu popisují průběh našeho každodenního života. Ohnivý živel (Hole) představuje energii, intuici a vnímání, vzdušný živel (Meče) myšlení, přesvědčení, ideje, vodní živel (Poháry) ztělesňuje pocity, prožitky či emoce a zemský živel (Disky) zastupuje ve výkladu vnější realitu a všechno, co je hmotné a skutečné.

Existují různé možnosti výkladu, někdo vykládá pouze z Velkých Arkán, jiný zase používá jen karty Malých Arkán, ale nejucelenější pohled na svět získáte v případě výkladu z kompletního karetního systému.

"Pomocí Crowleyho Tarotu poskytuji láskyplné poradenství v oblasti partnerských vztahů." Zavolejte mi na tel.: 906 701 701. Vaše kartářka Venuše

VYBERTE SI SVÉHO ODBORNÍKA NA CROWLEY TAROT a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.