Home - Horoskopy - Astrologie - Západní horoskopy - Dítě podle slunečního znamení

Dítě podle slunečního znamení

Dítě podle slunečního znamení

Fotolia_miminko_clanek.jpgKaždé dítě je jiné a na každé musíme brát jiný metr. Záleží samozřejmě na výchově a prostředí, ve kterém dítě vyrůstá, avšak hlavní charakter dostává do vínku se svým narozením. Není potřeba rozčilovat se nad tím, jak drobečkové naši známých vzorně sedí a papají, zatímco naše robátka poletují po bytě a vytváří podivuhodné kresby po stěnách. Pokud budete brát v potaz jeho vrozené vlastnosti, budete vědět, jaké stránky v něm podporovat a které naopak utlačit. S hvězdami vám výchova půjde od ruky. Pokud chcete vědět víc zavolejte do naší astroporadny ASTROHLED na tel.: 906 701 701 nebo se obraťte na naši přední astroložku Evu!


Beran
Beran ( 21.3. - 20.4. )
Dítě narozené ve znamení Berana je pod vládnoucím elementem Ohně. Tato dítka jsou zdravá a energická už od útlého dětství.
Do každé nové hry nebo povinnosti se vrhají s nadšením a nevydrží chvíli v klidu posedět. Už v mladším školním věku se výrazně projevují v kolektivu, jsou veselí a kamarádští. Pokud se nudí nebo jsou donuceni k odpočinku, přemůže je netrpělivost až nevrlost. Jejich nevybitá energie může způsobit pěknou neplechu. Elán do života skvěle uplatní v nejrůznějších sportovních odvětvích.
Býk
Býk ( 21.4. - 21.5. )
I když se to na první pohled podle znamení nemusí zdát reálně, děti narozené v Býku jsou obdařené klidnou a vyrovnanou povahou.
Zvládnou se hodiny zaobírat zdánlivou maličkostí a nepotřebují k tomu velký kolektiv. Jsou spíše samotářští a hůře navazují nové kontakty. Vládnoucí planeta Venuše jim do vínku dala výjimečné umělecké nadání. Nejlépe je proto zabavíte tvůrčí činností. Rádi stavějí vzdušné zámky a jejich fantazie vás mnohdy překvapí. Citově jsou vyrovnaní, ale potřebují cítit vaši blízkost.
Blíženci
Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Děti narozené ve znamení Blížence jsou velmi bystré a nic před nimi neuteče. Zajímají se o vše nové.
A zvídavými otázkami vás nenechají na chvíli odpočinout. Mají skvělé komunikační dovednosti a jsou velice učenlivé. Zároveň jsou už v mladém věku velmi tvrdohlavé a lpí na svém názoru. Mnohostranné nadání způsobuje, že se nemohou rozhodnout pro jedinou činnost. Přelétají od jednoho zájmu ke druhému a za sebou zanechávají nepořádek, který je ovšem nezajímá. Ve vyšším věku s jejich touhou po poznání souvisí i chuť cestovat.
Rak
Rak ( 22.6. - 22.7. )
Zasněné děti, které žijí ve vlastním světě, takoví se mohou zdát zrozenci v Raku.
Jsou velice náladové, a tak vám připraví nemálo potíží. I když se to může díky jejich proměnlivým náladám zdát neuvěřitelné, hodně lpí na rodině. Nejsou agresivní a spíše než křiku se od nich dočkáte sebelítosti. I v útlém věku ví, jak získat vaši pozornost a s ní to, co chtějí. Děti narozené v tomto znamení jsou velmi umělecky založené. Svou citlivou schránku prezentují právě pomocí umění. Výborně kreslí, vynikají v ručních pracích a mají hudební nadání.
Lev
Lev ( 23.7. - 22.8. )
Děti narozené v tomto vznešeném znamení jsou už od útlého věku vedoucími členy kolektivu.
Jsou přátelské a mezi ostatními dětmi vynikají. Na okolí působí jako sluníčka, jsou veselé a plné energie. Brzy se umí osamostatnit a rády věci dělají podle svého. Na okolí mohou působit jako malí rozumbradové. Neustále vymýšlejí nové aktivity a sezení v koutě je pro ně největším trestem. Mají rádi hezké věci a vkusné oblečení a po rodičích je také vyžadují. V pozdějším věku se snadno nechají okouzlit krásou a luxusem.
Panna
Panna ( 23.8. - 22.9. )
Dalo by se s nadsázkou říci, že dítě narozené ve znamení Panny se zvládne vychovat samo.
Má v sobě smysl pro pořádek a už od útlého věku velkou sebedisciplínu. Tyto děti bývají klidné a vyrovnané a málokdy se s nimi dostanete do křížku. Pokud je však pokáráte, stáhnou se do sebe. Jsou velice citlivé na kritiku. Jsou to snílkové, kteří si kreslí růžovou budoucnost. Mají cit pro umění a vysoký inteligentní potenciál, ale sami ho v sobě nedovedou správně využít. Potřebují vaše vedení a povzbuzování k lepším výsledkům.
Váhy
Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Děti narozené ve Vahách jsou rády součástí kolektivu, i když aktivní roli nikdy zcela nepřijmou.
Jsou vždy tím třetím, kdo se směje, když se dva perou. Na druhou stranu jsou vnímavé a poznají, když se někomu děje bezpráví. Rády tráví volný čas ve společnosti starších osob a mají minimálně jeden ideál, ke kterému bezmezně vzhlíží. Tyto vzory jim pomáhají naleznout cestu, která pro ně bude nejlepší. Mají nevyhraněné zájmy, a tak vystřídají spoustu koníčků, než najdou ten, který je bude skutečně bavit.
Štír
Štír ( 24.10. - 22.11. )
V dětech narozených ve Štíru se skrývá ohromný potenciál. Na první pohled působí klidně.
Ale ve skutečnosti v nich vězí tisíce čertíků. Jsou to živé a podnikavé děti, které neustále vymýšlejí nové hry a aktivity. Nemají kolem sebe příliš přátel a čas od času se stahují do úplné samoty. Na druhou stranu si udržují úzkou citovou vazbu s rodiči. Mezi jejich kladné stránky patří trpělivost a píle, která spolu se zvídavostí umožňuje dotáhnout věci do konce. Pokud se jim však nedaří, obviňují z neúspěchu široké okolí.
Střelec
Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Děti narozené ve znamení Střelce jsou obdarování vysokou inteligencí a chuti k poznání.
V kolektivu se cítí jako ryba ve vodě a zřídkakdy sedí v koutě se založenýma rukama. Jsou zapálené pro každou novinku a jejich nadšení hraničí až se zbrklostí. Pro jejich akčnost musíte mít dostatek trpělivosti. Jsou to rození rozumbradové a z jejich neustálého štěbetání vás může brzy rozbolet hlava. Nemají rády pocit omezenosti, musíte na ně vymýšlet neustále nové finty. Své povinnosti ale plní hravě a podle dohody.
Kozoroh
Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
Dítě zaštítěné znamením Kozoroha je naplněné radostí a chutí do života.
Těžce však nese každý, byť i malý, neúspěch, a poté propadá melancholii. Potřebuje vaši podporu k tomu, aby jeho sebevědomí zdravě rostlo. Jsou to cílevědomé děti, které vás překvapí svými názory a vyspělostí. V kolektivu se drží raději zpátky. Mají sklon k uzavřenosti a na druhé působí chladným dojmem. Teoreticky by se tyto děti svou sebedisciplínovaností zvládly vychovat samy. Ve znamení Kozoroha se rodí většina politických vůdců světa.
Vodnář
Vodnář ( 21.1. - 20.2. )
Děti narozené ve znamení Vodnáře mohou působit roztříštěným dojmem. Co chvíli se jejich nálady mění.
Umí být vzorné a klidné a vzápětí vyletí jak čertík z krabičky. Mají nezdolný elán a chuť tvořit originální věci, což se odráží v jejich uměleckém nadání. Ve svém nitru jsou jemné a nezištné. V kolektivu jsou oblíbené nejenom pro svou veselou povahu, ale také pro dobré srdíčko, kterým chtějí pomáhat širokému okolí. Nenechají se omezovat v rozletu a jen stěží je najdete sedět v klidu. Svým neklidem vás ale nezatěžují.
Ryby
Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Malé Rybičky se potácejí pod vlivem Jupitera a Neptuna. Dávají mu do vínku vysoké sociální cítění a s ním spojenou citlivost.
Jsou to křehká stvoření a jejich jemnocit je přivádí až k pasivitě. Žijí v říši fantazie, a pokud se navrátí do reality, mohou působit plaše. Už v mladém věku však umí dobře využít svých slabostí k ovládání druhých. Nezřídka se tak stanete svědky citového vydírání, o kterém nemáte ani potuchy. Děti narozené v Rybách jsou rády v útulném prostředí domova a vyžadují vaši neustálou pozornost.

Žena podle slunečního znamení

Fotolia_zena.jpgZajímá vás, co prozradily hvězdy o tom, jaká jste žena, jak řešíte problémy nebo jak moc je pro vás důležitá ... celý článek

Muž podle slunečního znamení

Fotolia_muz.jpgI když nám předchozí generace i nejrůznější magazíny vtloukali do hlavy zaručená pravidla, jak jednat s muži ... celý článek

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.