Home - Horoskopy - Keltské horoskopy

Keltské horoskopy

Keltská astrologie

Keltské (druidské) systémy pocházející z území střední a západní Evropy (včetně ČR), kde sídlili staří Keltové. Měli obdivuhodné vědomosti o energii, která vychází ze stromů, ze země anebo ze zvláštních kamenů a používali jejich léčivé a kouzelné účinky. Založili svou magii na pohanském náboženství, které oslavuje bohyni Velkou Matku. Keltské horoskopy (Stromoskopy) se zakládají na tzv. Stromové abecedě (keltské písmo Ogam rozšířené od 4. stol. n.l. v okolí Irska). Keltský horoskop začíná listopadem, neboť v tomto měsíci začínal i keltský rok svátkem Samhaim. Během celého roku se střídá celkem dvacet jedna různých stromů po desetidenních obdobích, proto se většina těchto znamení opakuje dvakrát a některé i třikrát. Každý člověk má podle svého data narození svůj strom, který předurčuje jeho vlastnosti, charakter i osud.

Chcete vědět víc o Keltských horoskopech? Zavolejte na tel.: 906 701 701 nebo se obraťte na naši astroložku Chantal.

Jaké jste keltské znamení?

Vaše datum narození:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

STAŇTE SE ČLENEM ASTROKLUBU!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

Spolupracujte s námi. Horoskop 2018 © 2009 - 2018. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.