Home - Výklad karet - Karty Ivy Hüttnerové

Karty Ivy Hüttnerové

Karty Ivy Hütnerové

Poutavé naivní obrázky oblíbené herečky, výtvarnice a moderátorky představují osobitou verzi sady 32 cikánských karet zkombinovaných s prvky karet Lenormand. Karty se svojí povahou hodí havně pro začátečníky, nepohrdnou jimi ale ani zkušení vykladači. Ideální pro rychlý a jednoduchý výklad týkající se běžných každodenních událostí.Něco o autorce


Iva Hüttnerová patří k zajímavým osobnostem české umělecké scény. Nejenom, že její život neprovázejí skandály typické pro většinu našich celebrit, ale svojí vyrovnanou povahou přináší klid do života každému, kdo se byť jen vzdáleně zajímá o její tvorbu. Začínala v 70. letech 20. století jako herečka, kdy byla po poměrně bouřlivém životním startu přijata na DAMU, kterou úspěšně dokončila. Malovat začala už ve svém prvním angažmá a její první výstava v roce 1974 ukázala, že naivní malířství pro ni bylo tou správnou volbou. Málokdo o ní ví, že navrhovala také kostýmy, jevištní dekorace i plakáty pro různá divadelní představení i televizní pořady. Vydala čtyři knihy a cca šest let moderovala úspěšný televizní pořad Domácí štěstí. Paní Hüttnerová se nikdy netajila tím, že má velmi kladný vztah k ezoterice.

Výkladový systém

Tyto karty osloví každého, komu se dostanou do ruky. Jednotlivé karetní listy obsahují nádhernou ukázku naivního malířství doprovázenou výstižným popiskem. Najdeme zde karty s názvem Štěstí, Soudce, Společnost, Milenka, Milenec, Vdova, Vdovec, Dítě, Bohatství, Dům, Dar, Naděje nebo třeba Žárlivost. Na rozdíl od cikánských karet zde nové figurují karty Klevety a Přetvářka, přičemž tato karta nemusí mít vždy ta striktně záporný obsah jako původní karta Faleš. Výklad tvoří devět karet vyložených v obrazci třikrát tři. Obrázky čteme jak v řadě, tak i ve sloupci či diagonálně, proto musíme pečlivě posuzovat souvislosti mezi všemi vyloženými kartami.

Rádi byste věděli o kartách Ivy Hüttnerové víc? Zavolejte na tel.: 906 701 701 nebo se obraťte na naše přední kartářky!
 

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.