Výklad karet

Výklad karet

Zkoušeli jste již někdy věštit z karet? Tajemná moc "čertových obrázků", jak se jim kdysi říkalo, působí fascinující sílou na nejednoho z nás. Karty se od dávného starověku používaly především k věšteckým účelům - karetní hry, jak je známe dnes, jsou mnohem mladší!Druhy karet


Můžeme použít prakticky jakékoliv karty – postačí nám i balíček obyčejných žolíkových nebo sedmových. Pokud se však chcete magii věnovat hlouběji, pořiďte si tarotové karty. Tarotový balíček sestává ze 78 karet, které se dělí na dvě skupiny zvané Malá a Velká Arkána.

Velká Arkána obsahuje 22 karet, číslovaných podivuhodně od 0 do 21. Pod číslem nula se skrývá karta s příznačným názvem Blázen, 21 je číslem karty jménem Svět. Řada karet mezi nimi představuje sérii archetypů a symbolů ukrývající nejhlubší moudrosti a mystéria lidského pokolení!

Malá Arkána má 56 karet rozdělených do čtyř barev – Hole, Meče, Poháry a Mince. Každá barva obsahuje čtrnáct karet, od Esa až po Krále.

Pokud vám to připomenulo dobře známé žolíkové karty, není to náhoda! Vyvinuly se totiž právě z Tarotu! Tarotové karty existují v různých provedeních a při jejich výběru je důležité řídit se především vlastní intuicí. Vyberte si ten balíček, který vám přijde nejhezčí a jehož obrázky k vám nejsilněji promlouvají. Pokud ve vás karty vyvolají silné emoce, vaše rozhodnutí je správné!

Jak zacházet s kartami

Ať už se rozhodnete věštit z Tarotu nebo z obyčejných hracích karet, na jednu věc nesmíte v žádném případě zapomenout! Vaše karty jsou odteď magickou pomůckou, proto jim musíte věnovat náležitou pozornost a chovat se k nim s úctou! Ať už si je pořídíte v obchodě nebo je zdědíte po babičce, měli byste je nejprve magicky očistit – k tomu poslouží kouř z čarovných bylin, nejvhodnější je šalvěj. Nikdy totiž nevíte, kdo měl před vámi karty v ruce a jaké negativní energie na nich mohou být "nalepené"! Než se pustíte do prvního vykládání karet, podívejte se pozorně na každou z nich, abyste se s nimi dobře seznámili a spřátelili. Jenom tak k vám budou moct promluvit svou tajemnou řečí symbolů. Pak karty otočte a zamíchejte.

Způsoby výkladu

Existuje množství způsobů výkladu - výběr závisí od toho, jaký balíček karet vlastníte. Jsou však některé zásady, které platí, ať už zvolíte kterýkoliv způsob.

Karty taháme levou rukou od srdce. Vybereme vždy tu, která nás něčím přitahuje, a mysleme u toho na to, co se chceme dovědět. A jak volit otázky? Mějte na paměti, že karty neumějí říct "ano" ani "ne"! Jsou mnohem "upovídanější" a ukážou vám vaši životní situaci ze zcela nového úhlu pohledu! Mohou vám pomoct zjistit, jaký vztah k vám mají lidé ve vašem okolí, umějí také předpovědět pravděpodobný vývoj situace v budoucnosti. Ptáte se proč jenom pravděpodobný? Svůj osud totiž držíte ve vlastních rukách, přestože jsou vyšší síly, které do něj zasahují! Život je jako cesta – vždy jistou dobu jdeme směrem, který nám byl určen, ale pak čas od času přijdeme na rozcestí. A tady je volba jen a jen na nás!

Právě v situacích, kdy je nutné dělat rozhodnutí, bývají karty nenahraditelným pomocníkem – můžeme se jich zeptat, co se stane, vybereme-li si tu nebo onu možnost a jejich odpovědi nám velmi pomohou v naší volbě. Mohou nám pomoct odvrátit hrozící neštěstí nebo ukázat příležitost k získání štěstí! Poskytnou nám cenné rady, které nás nikdy nezklamou.

V naší astoporadně Astrohled jsou přihlášeni zkušení kartáři a kartářky z celé České republiky. Využijte této příležitosti a nechte si poradit v otázkách, na které neznáte odpověď. Nebojte se jim svěřit své problémy a starosti, jsou tu od toho, aby je s vámi společně vyřešili. Kdykoli zavolejte na tel.: 906 701 701 a rádi vám poradíme! Vaš ASTROHLED

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO KARTÁŘE a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.