Home - Detail specialisty

Detail specialisty

Jsem offline
NOVÁ LÁSKA, NEVĚRA, ROZCHOD A SROVNÁNÍ PARTNERŮ. Ptejte se karet, které odhalí cestu vašeho osudu. Zavolejte mi!
Vaše kartářka Verika

Verika

Jsem offline
Výklad karet
Výklad karet
Andělské kontakty
Andělské kontakty
NOVÁ LÁSKA, NEVĚRA, ROZCHOD A SROVNÁNÍ PARTNERŮ. Ptejte se karet, které odhalí cestu vašeho osudu. Zavolejte mi!
Vaše kartářka Verika

Karty vykládám již přes 20 let. Když jsem se sama dostala do problémů a neviděla východisko, známá mi doporučila svou kartářku. Navštívila jsem jí, upřímně jsem to brala na lehkou váhu, měla trošku strach a nechtěla jsem výkladu přikládat velký důraz. Přišel mi až moc neuvěřitelný. Vše se však splnilo a já jí navštívila znova. Začala jsem se o karty více zajímat, sama sobě vykládat a pak i svým známým.

Karty ke mně promlouvají, jak kdyby jejich symboly vystupovaly ven a vše se mi nádherně skládalo do jednoho velkého životního příběhu. Umím se napojit i na dálku, vycítím mnoho i z pouhého hlasu. Vyzkoušela jsem různé druhy karet, od tarotových, andělských, cikánských a mariášových. Ty mám nejraději, ano prosté mariášky a tolik pravdy.

Moji klienti se na mě obracejí především kvůli lásce a vztahům. Vždyť okolo toho se točí celý náš život. Nejdříve jsme sami a někoho hledáme, toužíme po nové lásce, pak nás zajímá, zda je to opravdu ten pravý a zůstaneme s ním navždy. Ne pokaždé to vyjde a do vztahu se bohužel začínají vkládat neshody, nevěra a někdy i bolestivý rozchod. Ten je potřeba vytrpět, pochopit, proč se tak stalo a podívat se do budoucnosti novýma očima.
Zavolejte mi na tel.: 906 701 701, ať se vaše otázka týká čehokoli, společně se na to podíváme!
Kartářka Verika

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.