Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na srpen 2020.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, máte opravdu okouzlující auru a není snadné vám v tomto měsíci odolat. Venuše utváří krásný sextil s vaším znamením až do 6. srpna, avšak ani poté vás opačné pohlaví nepřehlíží. Vaše nové známosti vám rády dají najevo, že mají zájem pokračovat. Jste totiž středem jejich pozornosti a nemíní se vás jen tak vzdát. Co se týče práce, hezky se předvedete a nadřízený vás s velkou radostí pochválí. Merkur je od 5. srpna v báječné konjunkci se Sluncem ve vašem znamení, takže vaše myšlenky jsou opravdu královské. Šéf je velmi ocení, ale až do 19. srpna si přece jen dávejte pozor na menší nátlak z jeho strany. I když jste velmi úspěšní, snaží se vás nutit do pracovní nabídky, která pro vás není momentálně moc výhodná. Merkur je v kvadratuře s Uranem a i přestože zní lákavě, nechte si rozhodnutí na pozdější chvíli. Také v písemných záležitostech dbejte velké opatrnosti, můžete nalítnout nepříjemnému podvodu.


Láska

Láska

V tomto období se o vás zajímají atraktivní typy protějšků a máte opravdu z čeho vybírat, Lvíčci! Venuše je do 6. srpna v přejícím sextilu s vaším znamením a otáčí se za vámi každý, kdo ocení vaši bezkonkurenční image. To však neznamená, že následně zůstanete na ocet a vše se obrátí proti vám. V každé společnosti zazáříte jako superhvězdy a nikoho nenecháte chladným. Známosti tedy navazujete neustále a všechny okolo sebe pořádně bavíte, přičemž jsou favorizujícími dny kolem 10. srpna. Smysl pro humor je vaší velkou předností a je vhodné jí využít. Může si vás totiž všimnout osůbka, která miluje živé a vášnivé jedince, což jednoznačně splňujete. Dotyčnou osobu také dokážete velmi motivovat a líbí se jí vaše názory. Skvělé, i kdyby z toho nevzešel dlouhodobý vztah, tak významné přátelství určitě!

Práce

Práce

Chcete na sobě usilovně pracovat a jde to na vás znát, takže vaše úspěchy jsou zaručené. Nadřízený si všímá výrazných pokroků a vašeho zájmu si velmi váží. Jen ať vám to dlouho vydrží, Lvi! Občas sklouznete k lenosti a dáváte si pohov, ale nyní máte rozehranou super hru. Od 5. srpna se k vaší aktivitě přidá i myšlenková obratnost a to v podobě krásné konjunkce Merkura se Sluncem. Na pracovišti hrdě předvádíte nápady a vize svým kolegům, kteří zírají s otevřenou pusou. Můžete díky tomu dostat novou pracovní nabídku, ale i přesto, že vás to velmi těší, je lepší se jí do 19. srpna vyhnout. Hvězdy vám totiž mohou v této oblasti přinést nečekané překážky, které musíte zdolat pod velkým nátlakem. Jak se říká, vše má svůj čas.

Peníze

Peníze

V tomto období si můžete splnit většinu svých tajných přání. Udělejte si radost zakoupením něčeho, co se vám líbí. Až do 6. srpna můžete investovat například do zkrášlení vzhledu nebo vybavte svůj šatník něčím novým. Uvidíte, že od blízkých osobo uslyšíte jen samou chválu, protože umíte vybrat jednoduše to, co vám vskutku moc sluší. Štěstí vás nemine ani poté, ale dávejte si pozor na půjčky a na papírování. Přestože je Mars v ohnivém trigonu s vaším znamením a vy jste velmi iniciativní, je lepší když nyní věci více prověřujete. Můžete se totiž ocitnout v situaci, ve které máte tendenci jednat trochu zbrkle. Někdo vás chce možná obalamutit a vydělat si na vaší důvěřivosti. Zbystřete Lvi, můžete tomu předejít, ale musíte si pozorně všímat ostatních. Naštěstí si můžete od 20. srpna pořádně oddechnout, protože se vám tato rizika začnou spíše vyhýbat.

Rodina

Rodina

Na srpen si chystáte mnoho důležitých povinností, které potřebujete nutně stihnout. Jste v jednom kole, ale nemůžete říct, že vás to nebaví nebo dokonce vyčerpává. Počítejte však s tím, že někdo vznese kritiku na vaše nové nápady. Od 5. srpna je Merkur v negativní kvadratuře s Uranem a vy jste díky tomu docela vznětliví. Dokáže vás rozhodit jakákoliv menší připomínka, takže se ihned a patřičně ozvete s nesouhlasem. Jedná se však jen o dočasné období a od 20. srpna je vaše mysl konečně klidnější. Nemáte potřebu všem všechno vysvětlovat a uvědomíte si, že se nemůžete všem zavděčit. Máte svatou pravdu, sto lidí sto chutí! Následně však vycházíte s rodinnými příslušníky lépe a dá se říct, že se jim vaše plány nakonec zalíbí. Rádi vás v nich tedy podpoří a pochopí, že se snažíte dělat pro jejich dobro maximum. Super, rodinné vztahy se tedy na závěr prázdnin rapidně zlepší!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.