Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Lev
23. 7. - 22. 8.
Milí Lvíčci, začátkem června si můžete myslet, že se vám to v lásce začíná poněkud kazit a s novým protějškem to jde nějak zhurta. Venuše je totiž do 8. června v nepříznivé vazbě s vaším znamením a nevytváří ideální podmínky ani v lásce, ani v práci. Můžete vnímat velké napětí a také spoustu starostí navíc a to zejména kolem 1. června. Ničeho se však nelekejte Lvi, toto přechodné období totiž zanedlouho skončí a naopak začnete brát vše z té lepší stránky! V práci následně zavládne příjemná atmosféra a v lásce vás také konečně čeká štěstí, po kterém toužíte. Ani v rodině vás nemine radost, čeká vás událost, které je pro vás překvapivá a příjemná a to kolem 17. června. Také se připravte na vlnu tvořivé a pozitivní energie a to od 21. června! Slunce v Blížencích je totiž v sextilu na vaše znamení, takže jste vitální, pohybliví a jednoduše se cítíte skvěle.


LáskaLáska
Procházíte fází, ve které vám není zrovna do zpěvu a mrzí vás, že se k vám protějšek teď častěji obrací zády. Jeho nálady jsou kolísavé a máte pocit, že kdo to odnáší, jste hlavně vy. Do 8. června se cítíte zklamaně a přechází vás trpělivost, což dáváte druhé straně najevo. Zdá se vám, že vaše pocity ignoruje a je spíše sobecký. Nesmutněte, Lvíčci, opět se blýskne na lepší časy a začnete si zase užívat! Následný vstup Venuše do znamení Blíženců utvoří příznivý sextil na vaše znamení a vaše pocity se začnou postupně měnit! Opět začnete prožívat naplno vášeň, a pokud jste single, máte šanci potkat lásku. Ta se kolem vás může točit zejména kolem 30. června a rozhodně nepřehlédnete její smysl pro humor a lásku k zábavě - co se vás týče, je vám to přesně šité na míru!
PrácePráce
V tomto měsíci očekávejte časté zkřížení pracovních plánů. Ty totiž nepůjdou tak, jak jste původně zamýšleli. Nadřízený vám může například zadat úkol, který musíte zvládnout co nejrychleji. Povinnosti, které máte rozpracovány z dřívějška, musíte odsunout na později a věnovat se nařízení šéfa. Nejzátěžovější období se ukazuje kolem 1. června, takže se připravte na pořádný kolotoč! Konjunkce Luny s Uranem vás dostává do kvapu, snažíte se reagovat rychle a vyřešit všechny zadané úkoly. Dávejte však pozor na impulzivní jednání a sklon dělat předčasné závěry, nevyplatí se to! Od 9. června se však již snažíte brát vše s humorem a nechcete si již dělat velké starosti. Udržujete si tedy větší pohodu a atmosféra na pracovišti není moc napjatá. Výborně, bez vaší pozitivní nálady to jednoduše není v práci ono!
PenízePeníze
Počátkem měsíce máte drobné finanční výkyvy a dá se říct, že hodně investujete. Od 9. června jste však mezi těmi šťastlivci, kterým penízky začnou téct proudem! Hřejivý sextil Venuše na vaše znamení vám do života přináší velkou radost z peněz. Hvězdy vám dopřávají, takže si můžete zase více užívat luxusu a krásných věcí. Hlavně kolem 30. června se vyskytujete v místech, kde na vás tyto úžasné příležitosti doslova číhají! Také můžete velmi výhodně nakoupit a k tomu obdržet jako pozornost milý dárek. Takové akce přímo zbožňujete a tak vám nebeští vládcové radí, ať využijete nabízených možností. Navíc v tomto měsíci existuje zvýšená pravděpodobnost, že se vám splní vaše dlouho očekávané přání. Štěstí si vás začne vyhlížet kolem 16. června, takže mu jděte naproti! Buďte aktivní a společenští, účastněte se slavností, soutěží i jiných zajímavých akcí.


RodinaRodina
V rodinném prostředí prožíváte radostné období plné příjemných okamžiků. Čekejte, že se objeví velké překvapení nebo radostná událost. O tu se chcete podělit i se svými známými a přáteli, o kterých víte, že vám přejí. Kolem 17. června je signalizována příznivá doba pro sdělení důležitých informací, je tedy dobré se na tyto dny usoustředit. Pokud v tomto měsíci plánujete nějakou oslavu, vsaďte na dny kolem 30. června. A co se týče například zkrášlování domova, hvězdy vám dávají vřelé doporučení, pusťte se do všeho, co vás v tomto směru láká! Nyní jste totiž nabiti parádními nápady, které je dobré zrealizovat. Zpestřete své prostředí, můžete z něho udělat doslova oázu, na kterou se všichni dívají s otevřenou pusou. Vaše kreativita je nyní podpořena, se vším si umíte pohrát a výsledek je poté naprosto senzační. Předveďte tedy své umělecké schopnosti, směle do toho!

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.