Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na říjen 2021.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, velký pokrok vás čeká hlavně v pracovní sféře, kde se nestydíte ukázat své silné stránky. Merkur je po celý měsíc v blahodárném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 6. října máte bystrý úsudek. Díky svým výkonům se tedy můžete těšit i na zvýšení platu a možná také na další výhodné bonusy. Ve vztazích počátkem tohoto měsíce trochu tápete, a ačkoliv je vám jistá osoba sympatická, odrazuje vás její tajemnost. Avšak od 7. října změníte názor a vidíte tuto osůbku z lepší stránky! Venuše je v hezkém trigonu s vaším znamením a z dotyčného se vyklube dobrodružný srandista. Ve financích se vám konečně začíná také dařit a velké úspěchy vás čekají v obchodování. Zvláště kolem 11. října je vhodné využít příznivých vlivů, je přáno hlavně prodejům. Od 23. října si však dávejte pozor na sníženou energii. Vyvarujte se náročné práci a pokuste se spíše relaxovat.


Láska

Láska

Máte pochybnosti o svém idolovi a nejste zcela přesvědčeni o jeho kvalitách. I když je s ním zábava, je vám sympatický, stále vám tam něco schází. Na váš vkus je totiž až moc tajemný a vám se tento povahový rys moc nezamlouvá. Avšak od 7. října se má situace k lepšímu průběhu! Venuše je v blahodárném trigonu s vaším znamením a vy nakonec zjistíte, že to není až tak zlé. Všimnete si, že se dotyčný umí dobře bavit a získá si vaši důvěru. Super Lvíčci, rozhodnete se, že vaši novou známost představíte i svým výborným přátelům. Zvláště kolem 11. října jsou vhodné dny pro návštěvy a kamarádi vám vašeho miláčka jistě schválí. Určitě si je získá nejenom svou charismatickou osobností, ale také přátelským jednáním. Jste šťastní, že se to konečně obrací pozitivním směrem a dáváte tomu velké šance. Hvězdy vám opravdu moc přejí a ve vzduchu je konečně cítit láska!

Práce

Práce

Nadchnete se pro každou pracovní příležitost a vidíte to jako možnost k velkému růstu. Věříte, že máte na to dosáhnout úspěchu a také se k tomu tak stavíte. Merkur je po celý měsíc v příznivém sextilu s vaším znamením a určitě máte co předvést. Zvláště kolem 6. října nahlíží šéf na vaše výkony s otevřenými ústy a dost možná se dočkáte výrazného zvýšení platu. Také s kolegy máte nyní moc dobrý a přátelský vztah, takže vám nehrozí žádné neshody. Hlavně kolem 10. října vytvoříte na pracovišti opravdu pohodovou atmosféru. V těchto dnech si jistě parádně popovídáte a poznáte se konečně o kousek blíže. Bravo, určitě si můžete také troufnout na týmovou práci, kde máte post velitele. Ostatní vás totiž respektují, protože víte, co máte dělat. Jen tak dál, Lvi! V tomto měsíci se tedy zaručeně odehraje několik pozitivních změn, o které již nějakou dobu usilujete.

Peníze

Peníze

Své úspory si počátkem tohoto měsíce moc nehlídáte a nebojíte se žádných investicí. Pravděpodobně si však brzy uvědomíte, že z těchto výdajů nemáte moc velké potěšení. Zjistíte, že můžete nakoupit i lépe a vaše předchozí útraty vás docela mrzí. Venuše je do 6. října v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a zdá se, že máte velkou potřebu kupovat i zbytečnosti. Následně si však začnete užívat financí více a víte lépe, co vám může vskutku udělat radost. Také obchodování vám jde naprosto fantasticky a daří se vám prodeje. Jestliže tedy chcete vystavit nějaké inzeráty, nejvhodnější dny jsou zejména kolem 11. října. V těchto dnech se vám totiž může podařit vydělat ještě více než očekáváte. Super, všechno dopadne ve váš prospěch, a jestli čekáte i na vyřízení důležitých požadavků, tak máte vyhráno! Hvězdy při vás opravdu stojí a nyní vám přejí jen to nejlepší.

Rodina

Rodina

Momentálně máte opravdu každý den něco a dá se říct, že jste na roztrhání. Věnujete se nejenom rodině a přátelům, ale čas investujete i do vzdělání. Všechno ale báječně stíháte a možná si zvládnete i odpočinout! Mars je po celý měsíc v příjemném sextilu s vaším znamením a vše si umíte dobře zorganizovat. Je však pravděpodobné, že to v rodinných vztazích trochu drhne a někdo občas dělá dusno. Naštěstí je to pouze přechodné a od 7. října zde zase panuje harmonická nálada. Co se týče společenských akcí, zatoužíte se konečně zase někam podívat. Jste velmi optimisticky naladěni a chcete se nejenom bavit, ale i seznamovat. Ať už navštívíte divadlo nebo koncert, vše si dokonale užijete! Je možné, že vás jistá osoba, kterou zde potkáte, něčím inspiruje. Zřejmě se vám velmi zalíbí image dotyčné osoby a je možné, že se kolem 10. října ocitnete v nějakém salonu nebo u kadeřníka.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.