MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, je před vámi opravdu velmi vydařený měsíc. Zpočátku se vám možná jeví, že není ničím zvláštní, ale od 14. září se začnou dít super věci! Láska je jedním z velmi pozitivních faktorů a nelze říct, že vás nikdo ve vašem okolí neláká. Venuše je v dobrotivém sextilu k vašemu znamení a kolem vás se vyskytuje osoba, která má o vás upřímný zájem. Ačkoliv se jedná spíše o mírnou a nenápadnou povahu, uvidíte, že se vám opravdu moc zalíbí. V profesní oblasti vás rovněž úspěch nemine. Přínosný sextil Merkura k vašemu znamení podporuje vaše mozkové závity. Umíte se opravdu hluboce ponořit do povinností a najdete jádro problému. Hlavně kolem 29. srpna máte opravdu skvělé dny pro splnění jakkoli závažného úkolu. A co se týče rodinného života, tam máte opravdu skvělé vztahy a moc si rozumíte. Hlavně kolem 5. září si můžete společně promluvit o důležitých věcech, přesvědčíte se, že najdete u členů rodiny pochopení.


Láska

Láska

Váš optimismus působí na nejednoho zástupce opačného pohlaví. Vy však vnímáte celou situaci odlehčeným způsobem a čekáte, jak věci půjdou dál. Dobře víte, že vše má svůj čas, Lvíčci! Od 14. září se totiž můžete skutečně těšit na to, že vás někdo zaujme natolik, že budete mít zájem o další setkání. Příjemný sextil Venuše k vašemu znamení se jistě postará o naprosto bezkonkurenční seznámení. Váš obdivovatel má totiž velmi blízko k vašemu vysněnému ideálu. Velké šance na vás číhají zejména kolem 28. září. Pokud vyrazíte mezi lidi, připravte se na to, že skutečně zazáříte. Z akcí odcházíte s několika novými kontakty a máte vskutku na výběr, holt jste velmi žádaní! Nejvíce vás však osloví osoba, která dbá výrazně na svůj zevnějšek a ze srdce se směje vašim vtipům. Dotyčný je inteligentní, ale možná vám připadá trochu stydlivý. Na druhou stranu vás to však vůbec neodrazuje, iniciativa a akčnost je přece krédem vaším!

Práce

Práce

V tomto období se chcete posunout na lepší pracovní pozici. Jestliže si hledáte novou práci, čeká vás velké štěstí! Umíte předvést své schopnosti a každý vám může závidět vaše sebevědomí. Navíc se od 14. září Merkur přesouvá do Vah a k vašemu znamení vytváří krásný sextil. Se vším se tedy dokážete poprat a z každého pohovoru odcházíte jako vítězové. Jste naprosto úžasní, Lvi! Dokonce i vám, kteří jste spokojeni se svou dosavadní pozicí, se moc daří. Máte mnoho nových plánů, které chcete uskutečnit a nebojíte se je ukázat nadřízenému. Zejména kolem 29. srpna velmi oslníte, protože přijdete se zajímavou myšlenkou. Ta se šéfovi ihned zalíbí a možná to půjde znát i na zvýšeném platu. Kolegové naprosto obdivují vaše znalosti a je radost s vámi spolupracovat. Jste oblíbení a na pracovišti je s vámi opravdu velká legrace. Pokračujte v tom, jste jedničky.

Peníze

Peníze

Hvězdy vám ve financích opravdu moc fandí! Jste jednoduše jejich oblíbenci, a tak se nebojí uštědřit vám nějakou tu korunu navíc. Možná se vám zpočátku zdá, že se neděje nic závratného a vše je naprosto normální. Tento pocit je ve vás až do 13. září. Následně na vás ale nebeští vládcové chystají pěknou palbu překvapení! Venuše má totiž nádherný postoj k vašemu znamení. Můžete si dopřát většího luxusu a nemusíte mít výčitky z utracených peněz. Máte totiž dost úspor, a tak si dovolíte i něco dražšího. Investice se vám vyplatí zejména kolem 28. září. Čeká na vás plno nádherných věcí, ze kterých budete nadšení. Nemáte zájem se na ně jen tak toužebně dívat a rozhodně musíte mít vše, co se vám v danou chvíli zalíbí. Troška skromnosti vám ale neuškodí, Lvíči, myslete i na nadcházející týdny.

Rodina

Rodina

Atmosféra v rodině je naprosto úžasná, chováte se k sobě přátelsky a užíváte všech příjemně strávených chvil. Obklopujete se pozitivními lidmi a jste v takovém prostředí nesmírně šťastní. Optimistický trigon Jupitera k vašemu znamení ve vás probouzí pocity štěstí, které přenášíte i na ostatní. Na mnohých věcech se s rodinnými příslušníky parádně shodnete, a to vám ulehčuje mnohá rozhodnutí. Kolem 5. září se můžete s veškerou důvěrou obrátit na svou rodinu a požádat ji o případnou pomoc. Nezklame vás a dočkáte se velké podpory. Nedá vám to a ihned přemýšlíte, jak jen se máte odvděčit. Pokud přemýšlíte nad dárkem, nejvhodnější dny pro věnování pozornosti jsou zejména kolem 24. září. V těchto dnech prožíváte opravdu silné momenty, moc si totiž vážíte všeho, co jsou pro vás rodinní členové ochotni udělat.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.