Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na srpen 2022.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, ve vztahových záležitostech nyní neprožíváte moc velkou hitparádu. Pravděpodobně k vám přichází nápadníci, kteří vám ale nic neříkají. Ačkoliv je Venuše od 11. srpna ve vašem znamení, je v negativní kvadratuře s Marsem. Provází vás tedy nespokojenost, ale to se velmi brzy změní. Ještě v tomto měsíci vás čeká seznámení s opravdovou láskou. Pracovní oblast vám nyní přináší spíše stres a vy chcete podat výpověď. Nadřízený i totiž neustále stěžuje a vás přechází trpělivost. Avšak od 20. srpna se Mars nachází v příjemném sextilu s vaším znamením a šéf se pozastaví nad svými požadavky. Rozhodne se na vás tolik netlačit a pokusí se změnit svůj přístup. Nakonec jde tedy všechno snáze a i vám jde práce od ruky. A co se týká vaší energie, Slunce je sice do 22. srpna ve vašem znamení, ale dávejte si pozor na úrazy. Můžete se také rychle vyčerpat, takže se vám oplatí více odpočívat.


Láska

Láska

Jste milovníky společenského života a na žádné události nesmíte chybět. Vždy se stáváte doslova hvězdou večera a jde vás pořádně vidět. Zdá se však, že nyní si to neužíváte naplno a ze zábavy jste spíše rozhořčeni. Můžete mít pocit, že vám není momentálně přáno v nalezení dobré známosti. I když je Venuše od 11. srpna ve vašem znamení, tvoří nepříjemnou kvadraturu s Marsem. Jednání opačného pohlaví tedy moc nechápete a máte dojem, že to s vámi moc neumí. Tato situace vás vcelku mrzí a možná propadáte i vzteku. Nebojte se, Lvi. Toto nehezké období vystřídá totiž skvělá událost! Od 20. srpna se vám konečně splní přání a láska na sebe nenechá dlouho čekat. Zbytek měsíce prožijete v náručí vašeho nápadníka. Je mezi vámi nejenom silná přitažlivost, ale také porozumění. Jste rádi, že máte tolik pozornosti od osoby, ke které cítíte něco víc.

Práce

Práce

Věčná kritika od nadřízeného vám hodně zvedá tlak. Evidentně už se mu nechcete ani zavděčit. Zvláště kolem 17. srpna přemýšlíte nad odchodem a hledáním nové práce. Zřejmě totiž nejste ani spokojeni s platem. Nadřízený si však brzy začne uvědomovat, že může přijít o kvalitního zaměstnance. Mars je od 20. srpna v blahodárném sextilu s vaším znamením a na pracovišti dojde k pár změnám. Ty jsou samozřejmě k vašemu prospěchu a těžíte z nich. Možná jste tedy více motivovaní a díky tomu podáváte i větší výkony. Šéf je šťastný, že je spokojenost na obou stranách. Vám se tedy začne výrazně dařit a v plnění povinností nemáte žádné problémy. Práce vás najednou baví o a také atmosféra je více přátelská. Tak to je super, Lvi! Nakonec se vše vyvíjí lepším směrem a usoudíte, že se nemáte až tak špatně. Nadřízený se hodně usměrní a snaží se vás i chválit.

Peníze

Peníze

Potíže s platbami vám momentálně nedávají spát. Máte starosti, zda to všechno opravdu utáhnete. Zřejmě se na vás valí složenky, se kterými ale nepočítáte. Avšak od 11. srpna dochází k převratu a čekají vás super příležitosti. Venuše je v příznivém trigonu s Jupiterem a i když vás tyto nesnáze zcela neopouští, máte velkou naději vyřešit je. Hlavně kolem 18. srpna je vám nabídnuta pomoc, která stojí za zvážení. Nemusíte mít obavy ze špatných úmyslů, v těchto dnech vám přeje štěstí. Možná vás také překvapí dar ve formě finančního obnosu. Přemýšlíte však, zda si neuděláte radost a nekoupíte si něco hezkého. Pravděpodobně vás tato myšlenka neopouští a vy jí nakonec realizujete. Narazíte totiž na něco, co vám vyrazí dech a musíte to jednoduše mít. Následně z toho máte však velkou radost a jste za takovou investici rádi. Druzí vám to pochvalují a jsou zvědaví, odkud to máte.

Rodina

Rodina

Napjatá atmosféra v rodině vás znervózňuje a chce se vám každou chvíli vybuchnout. Vaše nálada není ideální a rozhodí vás kdejaká maličkost. Mars je do 19. srpna v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením. Jistý člen vaší rodiny vás nenechá chvíli v klidu a musí vás neustále něčím zaměstnávat. Zdá se však, že vám také hodně věcí vyčítá a nelíbí se mu, když oponujete. Následně to vezmete z jiné stránky a přestanete se zbytečně vztekat. Nastavíte si své hranice a druhá strana konečně pochopí, že se nenecháte manipulovat. V tomto měsíci se také můžete setkat s návštěvami, které však neočekáváte. Zejména kolem 27. srpna se může jednat o nemilé překvapení, protože nejste připraveni. Ve finále nad tím ale mávnete rukou a i přesto si to společně užijete. Tak to je fantastické, vytvoříte fajn atmosféru a po čase si se známými zase povykládáte o novinkách.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.