Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na listopad 2022.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, nejste nyní v nejlepší kondici, co se týká vztahů. Usilujete totiž o osobu, která vám vaše city neopětuje. Venuše je do 15. listopadu v kvadratuře s vaším znamením a vyvíjíte na druhou stranu nátlak. Následně si však začnete lásky více užívat a konečně se objeví někdo vhodný pro vás. Padnete si do oka a konečně trávíte čas s osobou, která vám za to stojí. Také v práci si počátkem tohoto období procházíte trnitou cestou. Své povinnosti příliš nekontrolujete a dopouštíte se chyb. Naštěstí si to od 17. listopadu začnete uvědomovat a jistě s tím něco uděláte. Merkur je v hezkém trigonu s vaším znamením a máte spoustu dobrých myšlenek. Jejich zrealizování vám přinese nejenom úspěch, ale také pěkné peníze. Do 21. listopadu také dbejte opatrnosti na své zdraví. Můžete mít výkyvy energie a hrozí vám velká únava a přecenění sil. Spíše se věnujte relaxaci a odpočinku.


Láska

Láska

Nedaří se vám získat někoho, kdo vás velmi přitahuje a velmi vás to dráždí. Pravděpodobně však tlačíte na pilu a neuvědomujete si to. Druhá strana se tedy cítí pod nátlakem a vy se cítíte odmítáni. Venuše je do 15. listopadu v kvadratuře s vaším znamením. Vyvarujte se tedy krokům, které mohou spíše způsobit jistý odpor. Následně vám však začíná značně lepší období, Lvi! Naopak se můžete těšit na opravdový zájem od opačného pohlaví. Může se však jednat o zcela jinou osobu, se kterou si padnete do oka zejména kolem 24. listopadu. Uvidíte, že se vám najednou rozzáří oči a jste rádi, že trávíte čas s tímto človíčkem. Dokáže vás totiž nejenom rozesmát, ale také vás v jednom kuse příjemně překvapuje! Tak to je vážně super, podnikáte společné aktivity a evidentně si to spolu hodně užíváte. Zdá se, že spolu můžete do budoucna utvořit šťastný pár.

Práce

Práce

I když jste vcelku pilní a záleží vám na výkonu, zdá se, že se nevyhnete zcela zásadním chybám. Šéf je však zklamaný z toho, že si řádně své úkoly nekontrolujete. Merkur je do 16. listopadu v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením. Výstraha nadřízeného vám tedy může způsobit stres a také vám to může trochu ubrat na sebevědomí. Brzy si však uvědomíte, že se nejedná vůbec o nic tragického a vše se dá rychle spravit! Báječné, zvláště kolem 25. listopadu vezmete veškerou svou zodpovědnost a ve věcech si uděláte pořádek. Najednou máte tedy hlavu plnou nápadů a rozhodně je chcete zrealizovat. Šéf nic nenamítá a vaše myšlenky vám tedy odsouhlasí. Je však možné, že vám díky vaší ohromné aktivitě zvýší plat. Navíc se pustíte i do společného projektu s kolegy a veškerou organizace děláte vy. Zdá se, že vás to hodně baví, a navíc víte přesně, co máte udělat.

Peníze

Peníze

Vaše představy o finanční stránce jsou jiné a současný stav vám příliš nevyhovuje. Nemáte totiž dostatek financí, ale snažíte se alespoň něco málo získat zpět. Dá se tedy říct, že se vrhnete do prodeje věcí, které vám zbytečně leží doma. Zpočátku se vám možná moc nedaří a možná musíte opravdu klesnout na minimální cenu. Avšak od 16. listopadu se vám otevírají dveře k lepším příležitostem. Venuše je totiž v blahodárném trigonu s vaším znamením a přísun peněz je konečně znatelný. Můžete si tedy dovolit udělat si radost a koupit si nějakou maličkost. Určitě se však také chystáte urovnat jisté záležitosti, které je nutné vyřídit. Zřejmě se jedná o smlouvy a vyřizování korespondencí v bance. Hvězdy vám přejí zejména kolem 24. listopadu a vaše jednání je tedy úspěšné. Co se týká rozhodnutí, jste totiž na dobré cestě a jistě vás čekají dobré zprávy.

Rodina

Rodina

I přestože se pomalu ale jistě blíží podzim, jste aktivní a plánujete si spoustu činností. Zdá se, že vás nyní hodně baví práce a s radostí se nabídnete i svým přátelům. Mars je totiž po celý měsíc v příznivém sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 10. listopadu stíháte opravdu velké množství úkolů a máte z toho opravdu moc dobrý pocit. Co se týká rodinných vztahů, dávejte si pozor na názorové rozdíly, které vyústí v nepochopení. Do 16. listopadu tedy můžete tedy lehce spadnout do konfliktních situací, které hůře snášíte. Naštěstí se to snažíte alespoň trochu zmírnit a neberete to až tak vážně. Máte pravdu, Lvi! Poté se dohodnete na jistém kompromisu, který přinese mír. Záleží vám na dobré atmosféře, a tak se snažíte všechny své blízké usměrnit. Mimo jiné se také nezapomínáte věnovat svým dětem. Chválíte je za každý úspěch a při potížích jste jim velkou oporou.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.