MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na duben 2020.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvíčci, vy, kteří jste nezadaní, máte v tomto měsíci příležitost poznat v oblasti lásky mnohá potěšení. Příjemný sextil Venuše s vaším znamením vám zvyšuje sebedůvěru a opačné pohlaví se za vámi jen otáčí. Zvláště kolem 26. dubna se můžete připravit na setkání s vaší novou známostí. Hvězdy slibují, že mezi vámi přeletí jasná jiskra! V pracovní oblasti máte jisté potíže a to kvůli vašemu přepracování. Nadřízený se k vám chová protivně a chce po vás daleko větší výkon. Ten mu předvedete již od 11. dubna, protože vaše znamení utvoří báječný trigon s Merkurem. Přesvědčíte šéfa o tom, že nejste žádné padavky a problémy dokážete vyřešit tzv. levou zadní! I přesto všechno však dbejte opatrnosti a šetřete si své zdraví. Prudké změny a výkyvy energie mohou přijít od 19. dubna a je vhodné eliminovat stres. Slunce je v kvadratuře s vaším znamením a díky tomu jste také více unaveni.


Láska

Láska

Nezadané Lvíčky může v tomto měsíci potěšit jistá osoba, po které již nějakou chvíli koukají. Věci se totiž konečně dají do pohybu a vás čeká kýžené rande - můžete se tedy těšit na období plné lásky! Venuše je v úžasném sextilu s vaším znamením a vy si užíváte zájmu opačného pohlaví. Dotyčný je totiž vysoce společenský typ člověka a to vám naprosto vyhovuje. S největší pravděpodobností se setkáte až kolem 26. dubna, ale uvidíte, že takové čekání za to rozhodně stojí. Zadaní naopak řeší ve vztazích problémy a neshody. Nelíbí se vám narážky od vašeho protějška a hlavně kolem 17. dubna může dojít k výbuchům emocí. Také můžete cítit nějaké omezení a vy to těžce snášíte. Můžete se však pokusit tento vztah zachránit, snažíte se totiž na svět dívat optimisticky a neztrácíte naději. Bravo Lvíčci, máte k tomu výborný přístup - věřte v dobrý konec!

Práce

Práce

Jste přepracovaní a jde to znát i na výsledcích vaší práce. Nadřízený je docela znepokojen a dá se říct, že vás v jednom kuse napomíná a je arogantní. Jeho chování se vás dotýká a dáváte mu to patřičně znát. Pozor Lvi, touto cestou si moc nepolepšíte! Šéf si nenechá od nikoho radit a nechce slyšet žádné odmlouvání, jinak vám to ještě přiostří. Avšak od 11. dubna vám zasáhne do pracovní sféry Merkur, který je v krásném trigonu s vaším znamením. Vaše mentální energie vzroste a splnění povinností vám jde daleko lépe! Necítíte se tak pomalí a do práce vstáváte s větším elánem. Zejména kolem 22. dubna vás může nadřízený dokonce překvapit i s pochvalou. Možná také uzná, že vaše předešlé neshody nikam nevedly a nabídne vám usmíření. Pochopí totiž, že by bylo chybou připravit se o pracovníka, který má výborné kvality a stále má co nabídnout.

Peníze

Peníze

V investicích jednáte trochu unáhleně a pak se sami sebe ptáte, zda byla různá vaše rozhodnutí nutná. Mars je v negativní opozici s vaším znamením a vy se nebojíte utratit více než je zdrávo. Naštěstí máte kolem sebe i příznivé vlivy planet a dá se říct, že až zas tolik neproděláte. Dávejte si však pozor na dny kolem 16. dubna, během nichž dostanete chuť nakupovat zejména věci, které absolutně nepotřebujete. Následně vás vlastně ani tolik netěší a z výdajů jste spíše pěkně naštvaní. K ničemu se tedy neunáhlujte a nechte to na příznivější dny. Naopak kolem 27. dubna jsou hvězdy velmi přejícné a to nejenom v oblasti investic, ale také například ve štěstí na výhry. Rozhodně vám něco vykouzlí úsměv na tváři, a jak hvězdy signalizují, plně si to zasloužíte!

Rodina

Rodina

Pokud se chystáte relaxovat a popřípadě se zaměřit na péči o sebe, dopřejte si například kosmetickou kúru. Určitě ji však nepostupujte sami, ale vezměte někoho, kdo vám může dělat společnost. Ve dvou si to totiž lépe užijete a následně si můžete s blízkou osobou popovídat i u sklenky dobrého vína. Hlavně kolem 26. dubna jsou příznivé dny pro přátelská setkání a vylepšování vzhledu. Luna je totiž v zářivé konjunkci s Venuší a vy zřejmě prahnete po nějaké menší úpravě. Duben však naopak nepřeje razantním změnám a zásahům v oblasti vašeho bydlení. Zvláště kolem 16. dubna to může zavánět menšími úrazy zaviněnými velkou nepozorností a zbrklostí. Nikam nespěchejte Lvi a renovaci si raději naplánujte na jinou dobu. Mezitím můžete klidně domyslet pár důležitých detailů a shánět vhodné doplňky, určitě nebudete litovat.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.