MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvíčci, Venuše zasahuje velmi příjemně do vašeho milostného života a je pravděpodobné, že mnozí utvoříte kýžený láskyplný vztah. Bohyně lásky totiž tvoří úžasný trigon s vaším znamením a zvláště kolem 17. listopadu lze očekávat přímo ohňostroj sympatií! Příznivou pomoc zaznamenáte i ve financích, i když v těch se od 19. listopadu mohou vyskytnout i určité komplikace. Mars není v dobré pozici s vaším znamením a vy začnete utrácet více, než si můžete dovolit. Brzděte trochu a nevyhazujte hned za vše, co vám padne do oka! Co se týče pracovního prostředí, zde hrozí dusná atmosféra. Nadřízený nechce moc ocenit vaše snahy a dává vám v jednom kuse najevo svou nespokojenost. Přechází vás s ním trpělivost a neodpustíte si pár pichlavých poznámek. Zbytečně se nestresujte, Lvi. Až do 21. listopadu jste díky těmto situacím velmi oslabení a může to odnášet vaše zdraví. Dopřejte si relax a svou mysl nezatěžujte!


Láska

Láska

Tento podzimní měsíc vám přináší pocity zamilovanosti a spoustu zajímavých známostí. U opačného pohlaví jste velmi žádaní a nechybí vám projevy pozornosti ani sebevědomí. Po celý měsíc je totiž Venuše v krásném trigonu s vaším znamením a zejména kolem 17. listopadu můžete vycítit, který z vašich idolů je ten pravý. Nadšení je oboustranné a váš protějšek nelení vás někam pozvat. Ať se jedná o romantickou večeři či společenskou událost, je vhodné pozvání přijmout. Od 19. listopadu vás však mohou potkat okolnosti, které vás zvednou ze židle. Druhá strana vás dostane do situace, která vám není vůbec příjemné a musíte se rozhodnout. Takový nátlak vás spíše vytočí a dáte ihned najevo svou nespokojenost. Nejprve se zdá, že se bouře jen tak neutiší, ale záhy mráčky opadnou a je vysoká tendence i k dárečku. To vám vykouzlí úsměv na tváři a jste ochotni svému protějšku pro tentokrát odpustit.

Práce

Práce

Máte velkou snahu vyhovět požadavkům nadřízeného a chcete vidět, že je s vámi spokojený. Toužíte totiž po vyšším platu a možná se také chcete dostat na lepší místo. Až do 18. listopadu ze sebe vydáváte maximum i přes to, že vás občas šéf od práce odrazuje. Poté si však začnete všímat, že vás nadřízený nebere moc vážně a nechová se k vám moc příjemně. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením a je velká pravděpodobnost, že vás plnění povinností nadměrně zatíží a přestane bavit. Zdá se vám totiž, že nejste dobře ohodnoceni a neslyšíte ani slůvko chvály. To vás spíše demotivuje a dá se říct, že motivace vyprchává jako pára nad hrncem. Váš šéf si toho samozřejmě všímá a je možné, že si s vámi bude chtít promluvit. Pokud k tomu dojde, řekněte mu upřímně své názory a pocity. Pozor však na Marse, dokáže podsouvat ostrost jako břitva, raději volte diplomatický tón.

Peníze

Peníze

Tento měsíc máte šanci udělat opravdu výhodnou investici. Také vám ve finančních záležitostech mohou pomoci dobří známí. Mars je až do 18. listopadu v přejícím sextilu s vaším znamením a vy víte, jak se postarat o to, aby byly věci ve váš prospěch. Máte odvahu a nebojíte se říct, co chcete, takže se vám daří plnit všechny své plány. Následně si však dávejte pozor na nepřiměřené utrácení a nepříznivé obraty ve financích. Hlavně kolem 24. listopadu máte sklony užívat si života více, než je zdrávo a peníze vyhazujete téměř za cokoliv. Nicméně vás to pak může mrzet a z naspořených financí vám nezůstane téměř nic! Dobře se rozhodujte a nemyslete jenom na přítomnost, Lvi. Hvězdy vás momentálně dráždí a nenechají vaše laskominy chvíli v klidu. Snažte se tomu odolat a naspořte si na důležitější věci - brzy se přesvědčíte, že to byl ten nejskvělejší tah!

Rodina

Rodina

Momentálně vás velmi baví zkrášlování domova a chcete si do něj pořídit nové dekorace. Také vás velmi lákají umělecké předměty, díky kterým můžete své bydlení vskutku ozvláštnit. Pokud se chcete vrhnout na nákupy nových a krásných věcí, vsaďte na dny kolem 27. listopadu. Všechny kreativní změny vás rozptylují a odvádějí vaši pozornost od problémů, které prožíváte v rodině. Merkur je v nepříznivé vazbě s vaším znamením, a zejména kolem 25. listopadu hrozí neshody. K tomu všemu vás může někdo do hloubi duše urazit a vy se cítíte trochu poníženě. Máte totiž sklony brát si všechno moc osobně a pak nad tím dlouze přemýšlíte. Nic si z toho nedělejte, Lvi! Zjistíte totiž, že to dotyčná osoba udělala schválně, aby vás za něco potrestala. Mávněte nad tím rukou, veselost vám sluší nejvíce a nad protivníkem díky tomu pěkně vyzrajete!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.