Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na říjen 2020.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, chcete se bavit a navazovat kontakty, jak je to jen možné. V tomto období můžete mít vskutku štěstí na dobrodružný románek. Mars je v báječném trigonu s vaším znamením a již kolem 3. října je signalizován velmi akční protějšek. Můžete spolu mít mnoho plánů, které zdárně uskutečníte. Věřte tomu, že o vás má druhá strana neskutečný zájem a přitahujete ji. Naopak v práci se můžete projevit trochu špatně a nadřízeného tím velmi podráždíte. Merkur je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a zejména kolem 18. října se vám nemusí vyplatit povýšené jednání. Šéf vás ihned usadí a ukáže vám, kde jsou hranice. Ke konci měsíce ho však můžete mile překvapit tím, že vezmete zodpovědnost do svých rukou a v práci doslova excelujete. Ve finanční sféře se vám může zejména 29. října podařit získat zpět své peníze, na které čekáte. Po celý měsíc se ale raději vyhýbejte podepisování smluv.


Láska

Láska

Všude, kde se pohnete, z vás jde cítit nekonečný optimismus a vyzařuje z vás pozitivní aura. Na opačné pohlaví děláte naprosto úžasný dojem a máte hned několik nápadníků, kteří se jen předhánějí. Mars je v krásném trigonu s vaším znamením a v tomto měsíci určitě narazíte na správnou partii. Vaše nová známost je zřejmě velmi bystrá a upřímností nikdy moc nešetří. Zvláště kolem 3. října se ve vaší blízkosti vyskytují energicky naladění lidé, kteří jsou pro každou legraci. Velmi rychle se tedy sblížíte a s největší pravděpodobností spolu začnete podnikat nějaké plány. Ty můžete uskutečnit hlavně kolem 17. října, například vyrazit na nějaký výlet, který spojíte s kulturní akcí. V těchto dnech se vám atmosféra vážně vydaří a ze společných chvil si odnášíte dobrý pocit. Vypadá to, že máte u dotyčného velké šance, hodně štěstí, Lvíčci!

Práce

Práce

V práci se dokážete sebevědomě přihlásit, pokud se vám něco nelíbí a nesouhlasíte s tím. Chcete si prosadit své názory a bojujete za svá práva. Dávejte si však pozor, ať nepřestřelíte a nevytočíte nadřízeného. Ten má o vás trochu jiné mínění a zdá se mu, že to zachází až za hranici. Merkur je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a zejména kolem 18. října si můžete vjet s šéfem do vlasů. Úkoly totiž neděláte podle pokynů nadřízeného, ale podle toho, jak to vyhovuje vám. Tímto si přilijete spíše do ohně a můžete přijít o hodnotné odměny. Všechno však můžete napravit hlavně kolem 30. října, kdy se můžete dočkat naopak menší pochvaly. Uděláte radost nejenom sobě, ale i nadřízenému, který ocení vaši aktivitu a snahu dát věci zase do pořádku. Báječné Lvi, stačí tedy málo a hned si v práci polepšíte, což je pro vás do budoucna důležitou devízou.

Peníze

Peníze

Současné období je doslova magnetické na reklamy, které sice působí důvěryhodně, ale opak je pravdou. Jakéhokoliv uzavření obchodu totiž nemusí nyní dopadnout na výbornou. Pokud se chystáte podepisovat důležité smlouvy, dávejte si velký pozor, co je v nich psáno. Hlavně kolem 19. října se můžete chytit do pasti a není snadné odstoupit. Stojí při vás ale i ochránci a v každém okamžiku vás varují před nebezpečím. Snažte se tedy vnímat signály a nedávejte ihned na první dojem. V tomto měsíci se vám však také může podařit získat dlouho očekávané finance a to zejména kolem 29. října. Luna je v konjunkci s Marsem a možná dostanete nákupní horečku, kdy vás zaujme hned několik věcí najednou. V klidu si své výdaje promyslete, Lvi. Ačkoliv milujete luxus, zkuste nejprve zvážit, zda určité věci nyní opravdu tak nutně potřebujete.

Rodina

Rodina

Atmosféra v rodině není pro vás v těchto dnech příjemná a zdá se vám, že se vaši nejbližší velmi rychle naštvou. Komunikace s nimi je tedy docela náročná a vy musíte volit slova tak, ať nikoho neurazíte. Velmi rychle totiž vznikne nedorozumění a vám se to pak těžko vysvětluje. Zejména kolem 18. října se vám moc nevyplatí někoho rozveselit nebo něco radit. Luna je v konjunkci s Merkurem a s největší pravděpodobností se to obrátí proti vám. Pokud se chcete odreagovat, věnujte se úpravám domova a to zejména kolem 30. října. V těchto dnech máte dostatek energie a uděláte vážně velký kus práce. Nic tedy neodkládejte na neurčito a vrhněte se do toho, navíc vidíte věci z praktičtějšího hlediska. Vyřešíte tedy například problém s umístěním nábytku nebo nového spotřebiče. Super, Lvíčci, i přes jisté potíže máte stále chuť na něčem pracovat a dodáte svému domácímu prostředí šmrnc.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.