Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Lev
23. 7. - 22. 8.
Milí Lvíčci, čekají vás vcelku příjemné dny! Máte před sebou měsíc, ve kterém aktivně a spontánně jednáte a to nejenom v lásce, ale i v práci. Trigon Marse na vaše znamení vás podporuje v činnostech a rozhodně se jen tak neunavíte. Nejvíce činní se cítíte kolem 13. ledna, takže zvládáte vykonat více věcí najednou. Po finanční stránce se vám však na začátku tohoto měsíce moc dařit nemusí. Venuše je v kvadratuře na vaše znamení a to není dobré období pro závažnější investice. Ale žádný strach, Lvi, kolem 7. ledna vás čeká příznivý obrat! Venuše se přesouvá do ohnivého Střelce, který si s vaším znamením výtečně rozumí. Můžete tedy očekávat nějaký finanční obnos nebo milý dárek a to hlavně kolem 30. ledna. Ani v práci na tom rozhodně nejste špatně, zvláště do 4. ledna se vás drží příznivě postavený Merkur. Máte otevřenou mysl a zvládáte přijít na řešení i u těch nejtěžších úkolů, bravo! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: úplněk ve vašem znamení samozřejmě silně pociťujete. Dává do popředí vaši osobnost, jste nezávislí ve svém jednání a zdůrazňujete svou individualitu.


LáskaLáska
Na počátku tohoto měsíce máte pocit, že se vše v lásce jen kazí a opravdu se vám nedaří. Venuše je do 6. ledna v nepříznivém postavení vůči vašemu znamení, takže se cítíte ze všeho zklamaní. Žádné obavy Lvi, po nepříznivém období začíná opět svítit sluníčko a Venuše se přesune do nádherného trigonu k vašemu znamení! Najednou se cítíte naprosto úžasně, jste družní a s opačným pohlavím se cítíte opravdu příjemně. Zejména kolem 30. ledna pociťujete obrovské nadšení ze známosti a možná také motýlky v bříšku! Ke všemu jednáte spontánně a umíte dát jasně najevo, že o druhou osobu vážně stojíte. Výborně, je totiž velká pravděpodobnost, že protějška zaujmete a neskončí to u jednoho sezení. Dostává se vám patřičné pozornosti, kterou zbožňujete a po pravdě řečeno i vyžadujete. Jestliže chcete jít své lásce naproti, vyrazte do míst, kde se sportuje, nebo navštivte jazykové kurzy.
PrácePráce
Udržujete si veškerý nadhled a snažíte se dívat dopředu. Navíc vás trigon Marse k vašemu znamení nutí aktivně jednat. Máte energie na rozdávání a odvahu riskovat, což se vám může vyplatit. Zvláště kolem 13. ledna jste tvůrčí a práce vám jde od ruky. Zvládáte se orientovat ve více věcech najednou a máte chuť něco dokázat. Nedá se vám upřít, že jste obdivuhodní! Váš nadřízený je z vás jen a jen nadšený a s radostí vám svěřuje další úkoly. Perfektně si vše organizujete, a pokud máte kreativní práci, nejlepší výsledky podáváte kolem 30. ledna. V těchto dnech se probouzí váš umělecký duch a byla by škoda nevyužít příznivých vibrací. Vnímáte kolem sebe mnoho podnětů, které vám pomáhají v tvořivých nápadech. To je báječné, protože v těchto dnech můžete skutečně vytvořit nebo vymyslet něco, co vážně stojí za to. Tak s chutí do toho, Lvíčci, ať se dílo daří!
PenízePeníze
S příchodem nového roku se vám zdá, že utrácíte více peněz než obvykle a hodně dáváte na první dojem. Kvadratura Venuše k vašemu znamení si totiž prosadí své a nenechá váš zrak a choutky chvíli v klidu. Postaví se vám totiž do cesty hned několik úžasných věcí, které však stojí velké peníze. Energie Venuše vás svádí do 6. ledna, takže se mějte na pozoru, je zde riziko vysokých investic a navíc zbytečných. Těch pak můžete litovat, protože vás zakoupené věci posléze již tolik neoslovují a ztrácíte o ně zájem. Následně se vám však začne ve finanční oblasti více dařit a je možné, že něco i získáte. Čeká vás štěstí a zejména kolem 30. ledna můžete zůstat příjemně překvapeni! Někdo z blízkých vás může něčím obdarovat, nebo se může stát, že něco získáte výhrou. Super, nakonec se vám alespoň nějaké útraty pozitivně vykompenzují. Ačkoliv se nejedná o velké dary, věřte, že vám mohou způsobit nemalou radost.


RodinaRodina
Máte vysloveně parádní měsíc, zejména co se týká aktivit s dětmi. Je sice možné, že první dny tohoto období nejsou úplně ideální, protože máte v rodině nějaké nesrovnalosti. Někdo vás irituje a vznikají dohady, které nikam nevedou. Naštěstí se kolem 7. ledna situace výrazně zlepšuje a v rodině opět nastává harmonické období! Venuše je krásně postavena k vašemu znamení a přeje chvilkám tráveným s dětmi a celkově času, který trávíte s rodinou. Naplánujte pro ně nějaký dobrodružný výlet, uvidíte, že to velmi ocení. Zaměřte se na dny kolem 22. ledna, Luna touto dobou zážitky ještě zintenzivní a užijete si to pořádně naplno. K tomu jste více kreativní, takže umíte vymyslet skutečně úžasný plán, jak děti i ostatní členy rodiny pořádně zabavit. Bravo, perfektně reprezentujete své znamení a díky hravosti a společenskosti s vámi rozhodně není žádná nuda!

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.