Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Lev
23. 7. - 22. 8.
Milí Lvi, hned zpočátku tohoto měsíce máte dojem, že se vám vše daří do puntíku. Nádherný trigon Venuše na vaše znamení přeje mimo jiné až do 15. května hlavně lásce. Hrnou se vám nabídky z mnoha stran a mnozí nevíte, komu dát přednost. Také v pracovním prostředí vám to hezky klape a jste si jisti svými kroky. Do 7. května se můžete těšit na obrovský nával myšlenek, protože Merkur je příjemně postaven k vašemu znamení. Nemine vás ani vliv příznivě aspektovaného Marse. Do 16. května se snažíte i přes případné drobnější překážky udělat maximum pro splnění všech požadavků nadřízeného. Po první polovině tohoto období se však začnou vyskytovat potíže nejenom v práci, ale i v lásce a penězích. Navíc vás až do 20. května může pozlobit zdravíčko. Nepřetěžujte zejména svou páteř, vyhnete se tak bolestem pramenící z neúměrné námahy.


LáskaLáska
Máte silný dojem, že vaše láska v tomto období jen vzkvétá a ze všech možných obdivovatelů si můžete vybírat. Venuše vám kyne svým přejícím trigonem a do života vám přináší mnoho radostných událostí. Kolem 2. května jsou tyto vlivy nejsilnější, řada z vás má před sebou významnou a šťastnou událost, na kterou se jen tak nezapomíná. Změny bohužel nastávají od 16. května, váš nový objev vás zřejmě něčím nemilým zaskočí. Může na vás začít více šetřit a nechce vám dopřávat luxusu, který tak milujete. Vás však velmi zajímá, co ho k tomu vede, na vaše dotazy však reaguje docela nepříjemným způsobem. Takové chování vás od něj mrzí a místo domluvy skončíte vždycky stejně u hádek. Nedávejte mu prostor k vyprovokování, nejedná se totiž o dlouhodobé potíže. Za nějakou dobu sám pozná, že jeho jednání není vůbec hezké a ještě za vámi přijde s omluvnou kyticí!
PrácePráce
Začátkem měsíce se vám bezpochyby daří úplně skvěle a práci doslova vyhledáváte. Chcete si totiž udělat nějaké povinnosti dopředu a jste na to opravdu dobře připraveni. Do 16. května máte také velkou snahu dotáhnout své úkoly stoprocentně do konce. Bohužel se vám trochu začnou mařit plány a to již od 8. května. Svá chapadla na vás vztahuje špatně postavený Merkur k vašemu znamení. Najednou se vyskytují těžce řešitelné blokády ve vašich pracovních povinnostech. Jste z toho docela rozhozeni a nejste si tak úplně jisti svými kroky. Lvíčci, východisko se ale vždycky najde! Nejste z cukru a i přes nepříznivé překážky se dokážete motivovat, takže máte větší šance dojít nakonec k úspěchu. Neházejte flintu do žita a ukažte svému nadřízenému, že víte, jak se zachovat i v prekérních situacích.
PenízePeníze
Dokážete si zařídit celkem slušný přísun peněz a máte dokonce i tendenci k menším výhrám, což vám přináší velkou radost. Zkrátka máte na peníze štěstí, kde se tedy točí nějaký zisk, tam se nacházíte i vy a dokážete se chopit příležitostí. Do 15. května vám nehrozí žádné rizikové podniky ani potíže v oblasti financí. Poté vám však už hvězdy tolik nepřejí a Venuše vrhá na vaše znamení špatné světlo. S penězi to jde následně z kopce a mohou se vyskytnout i nevyřešené finanční problémy z minulosti. Momentální situace vás štve a máte pocit, že když už se začne něco kazit, pokazí se úplně všechno a to zejména kolem 31. května. Nemyslete tak negativně, situace sice není příjemná, ale pokud se nad ni povznesete, uvidíte, že i řešení se najde mnohem snáz. Vzdávat se přece není ve vašem erbu, milí Lvíčci, umíte se postavit k věci s nasazením a grácií, držte se toho i nadále!


RodinaRodina
Jestliže chcete svůj volný čas strávit v zábavnějším duchu, naplánujte si ho se svými dobrými přáteli. Čekají vás s nimi super chvilky plné adrenalinu, který v tomto měsíci vyhledáváte. Kolem 7. května máte nejvíce energie, Luna jde přes Mars a podpoří vaši chuť být více aktivními. Máte šance poznat nové lidi a hlavně si můžete najít nový koníček, který vás jistě zabaví. Také jste velmi komunikativní a v těchto dnech zvýšeně potřebujete něčí společnost. Pozor si však dávejte hlavně v rodinném prostředí, které vás až do 20. května může spíše vyčerpávat. Jistý rodinný příslušník si rád dá tu práci a začne vás nepříjemně popichovat. Zajisté mu však dáte najevo, že je na velmi špatné adrese! Pokud se s vámi chce pouštět do konfliktu, předvedete mu tak trochu italskou domácnost. Holt jste šelmičky a není radno vás dráždit.

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.