Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Lev
23. 7. - 22. 8.
Milí Lvíčci, i nadále se můžete spolehnout na pozitivní síly Jupitera, který je v příznivém postavení k vašemu znamení. Pomáhá vám v mnoha oblastech vašeho života, zejména ve financích a ve vztazích. Nicméně právě vztahy mohou teď zaznamenávat vlivem Marsu určité napětí a vy shledáváte, že se váš milovaný protějšek soustředí na jiné zájmy, než máte vy. Kolem 25. března však lze očekávat obrat k lepšímu. Co se týče vaší profese, zde to rovněž nemusí tu a tam vyznívat příliš růžově, z nadřízeného je teď větší vztekloun a nešetří vyššími nároky. Zejména kolem 11. března není dobré dráždit hada bosou nohou, na vaše bedra by mohlo být ještě přidáno, Lvi! Naopak perfektní vztahy máte s dětmi. Zaměřte se tedy na co nejvíce strávených společných chvil, buďte hraví a kreativní, tak jak koneckonců máte v erbu svého znamení, prospěje vám to!


LáskaLáska
V oblasti vztahů neprožíváte moc velkou spokojenost. Můžete mít sice štěstí na nového protějška, nicméně vás dříve nebo později začne něčím dráždit. Důvodem může být jeho přílišná pracovitost nebo například výbušná povaha. Dávejte si pozor zejména na dny kolem 10. března, protějšek není vůbec dobře naladěn a snadno se vytočí! Naštěstí si s ničím tolik nelámete hlavu a uvědomujete si, že se z toho váš svět nezhroutí. Máte velkou šanci takovou krizi překonat a vybudovat zase pěkný vztah - doprovází vás přece Jupiter, který je v úžasném trigonu na vaše Slunce, jakpak by tedy mohlo být zamračeno? Tento Guru vám přináší velké štěstí do vztahů, takže i sebezapeklitější háček má řešení, milí Lvi! Kolem 25. března hvězdy zvýšeně přejí smiřování a příjemným chvilkám s opačným pohlavím. Vzniklé spory se tedy mohou lépe urovnat a opět si mezi sebou vytvoříte dobré vazby, po kterých velmi prahnete.
PrácePráce
V tomto měsíci pro mnohé z vás práce představuje místo, kterému se chcete spíše vyhýbat. Nebaví vás věčně naštvaný a uražený šéf, který se jen do všech naváží a je nespokojený. Mars je v kvadratuře na vaše znamení a na pracovním poli je to momentálně napjaté. Vy si však nenecháte nic líbit a i nadřízenému umíte ukázat, kde jsou hranice. Děláte správně, avšak dávejte pozor na dny kolem 11. března. Špatné rozpoložení nadřízeného kulminuje a zlost si může vylévat všude, kudy chodí. V těchto dnech je tedy lepší si ho spíše nevšímat a věnovat se své práci. I když jí máte tento měsíc moc a značně vás vyčerpává, jste silní a umíte se tomu postavit čelem. Kolem 26. března se cítíte více produktivní a vaši náladu vám jen tak někdo nepokazí. Je tedy vhodné zaměřit se v tomto čase na posun v kariéře, protože vám nechybí optimismus a víra, že dosáhnete svých vytýčených cílů.
PenízePeníze
Finance jsou pro vás nyní jednou z největších slabin. Občas se vám může podařit něco získat nebo dokonce i vyhrát, nicméně máte až neúměrné výdaje. Nerozvážně utrácíte a vůbec nemyslíte na zítřek, Lvi. Opozice Venuše na vaše znamení vás svádí špatným směrem. Rádi totiž utrácíte za zábavu a luxus, jenže otázkou zůstává, zda si to můžete v tomto období dovolit. Zejména kolem 4. března si většina z vás své peníze nehlídá a nemá žádné zábrany v utrácení. Avšak kolem 25. března se na vás může naopak usmát štěstí, nic není jenom černé, Lvíčci! Mohou se k vám nějakou cestou dostat peníze, které se vám velmi hodí a doslova vám vytrhnou trn z paty. Inu, jak je vidět, nebeští vládcové vás na holičkách rozhodně nenechají a pomohou vám dostat se ven z případných krizí. Podmínkou je, abyste jim to neztěžovali a dali na svůj zdravý rozum, nemáte pak čeho litovat.


RodinaRodina
Mimořádnou radost máte ze svých potomků, kteří vás každý den dokážou naplňovat pocity štěstí. Jednoduše se v nich vidíte, v jejich přítomnosti se cítíte přímo pohádkově a co víc, berou vás vážně tak, jací doopravdy jste. Kolem 17. března nastává nejlepší období, ve kterém je vhodné užít si rodinné chvíle. Luna totiž putuje přes vaše znamení a je cítit opravdu hřejivá atmosféra. Naopak potíže můžete mít s partnerem. Nemusíte si rozumět v oblasti zájmů a v tom, co je pro vás zábavné. Protějšek tedy vyhledává jiné věci než vy a vzájemně dochází k nepochopení. Pozor na dny kolem 30. března, protože mezi vámi panuje dráždivá nálada a vyskytují se i určité narážky. Nesnažte se však svému partnerovi něco vnucovat, situace může velmi rychle vygradovat v nepříjemnou hádku! Držte se při zemi a uvidíte, že předejdete zbytečným potížím.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.