Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na září 2023.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, Venuše je po celý měsíc ve vašem znamení a zdá se, že to ve vztazích hodně jiskří. Je totiž v příznivém sextilu s Marsem a dokážete zaujmout naprosto kohokoliv. I přestože jste velmi přitažliví, dávejte si pozor na výbuchy emocí. Zvláště kolem 29. září není něco podle vašich očekávání. Můžete se tedy pustit do svého idola, ale ten se jen tak nedá. Ve finále se může rozhodnout jít svou vlastní cestou. A co se týká pracovní sféry, snažíte se mít nadhled a chcete dosáhnout úspěchu. Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 17. září zdoláváte překážky a odvedete hodně dobrou práci. Určitě také nepodléháte nepříjemné atmosféře na pracovišti. Vše odlehčujete a berete to s humorem. Po finanční stránce se vám nyní až tak moc nedaří a mohou vás překvapit nečekané výdaje. Také se hlavně kolem 16. září vyvarujte nakupování drahých věcí ve velkém.


Láska

Láska

Ve vztazích prožíváte nadšení a zdá se, že máte velké šance získat někoho, kdo se vám hodně líbí. Pravděpodobně umíte využít své přednosti a stáváte se díky tomu středem pozornosti. Venuše je po celý měsíc ve vašem znamení a tvoří blahodárný sextil s Marsem. Zejména kolem 16. září z vás vyzařuje silný sexappeal. Dávejte si však pozor na přehnané reakce, pokud není něco dle vašich představ. Máte sklony věci zbytečně nafukovat a tím pádem dělat předčasné závěry. Z toho následně plyne zklamání a nečekaný zvrat situace. Hlavně kolem 29. září se mějte na pozoru a zbytečně druhou stranu nedrážděte. Brzy si totiž uvědomíte, že je vám to opravdu líto, ale váš idol se rozhodne jít vlastní cestou. Možná tedy hůře snášíte prohru a těžko se s tím vyrovnáváte. Následně se nad tím však přestanete trápit. Zaměříte se na někoho jiného, ale tentokrát držíte své prudké emoce na uzdě.

Práce

Práce

Chcete za sebou vidět dobré výsledky a snažíte se někam posunout. Zřejmě jste trochu soutěživí a nechybí vám velká novace. Mars je po celý měsíc v příjemném sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 17. září jste výkonní a uděláte kus práce. Jistě jste na sebe hodně pyšní a nebojíte se novým výzev. V tomto měsíci si však dávejte pozor na konflikty s nadřízeným. Možná má sklony k nepříjemnému jednání. Zvláště kolem 4. září může dojít ke kritice a k neshodám. Vy se však nedáte a ukážete mu, že se mýlí. Přesvědčíte ho o svých kvalitách a dá se říct, že ho to pak přestane bavit. Také si však dávejte pozor na podrážděnou atmosféru v kolektivu. Snažíte se to však brát s nadhledem a nepodléháte tomu. Víte totiž, že nemá smysl dělat si starosti navíc. Zaměřujete se totiž na kariéru, a pokud vás někdo chce urazit, dokážete ho usadit svým humorem.

Peníze

Peníze

Dbejte zvýšené pozornosti, co se týká investic. Rozhodně můžete v tomto období utrácet více, než je zapotřebí. Venuše je ve vašem znamení a tvoří kvadraturu s Jupiterem. Můžete tedy investovat nejenom do luxusních předmětů, ale také do drahého jídla. Zřejmě však tyto věci ani neupotřebíte, ale kupujete je ve velkém množství. Hlavně kolem 17. září se kroťte a snažte se myslet více dopředu. V těchto dnech se necháte snadno nalákat i na různé výprodeje. Kvality se však nedočkáte a výsledkem jsou vyhozené peníze! Momentálně se také vyhýbejte důležitým krokům například v oblasti podnikání. Zejména kolem 29. září může dojít ke zmaření vašich plánů. Navíc vás v těchto dnech mohou překvapit i nečekané finanční ztráty. Snažte se tedy včas zaplatit různé upomínky a složenky, které vám leží doma. Můžete tak předejít například pokutám.

Rodina

Rodina

Zřejmě přemýšlíte nad vylepšením své image a jste odhodláni tuto změnu podstoupit. Jste nadšení, určitě nad tím moc dlouho neuvažujete a jdete na věc. Hvězdy vám však radí dobře se rozmyslet a vybrat si také ověřené kosmetické služby. Venuše je v nepříznivé kvadratuře s Uranem. Hlavně kolem 29. září můžete hodně riskovat a ve finále nejste vůbec spokojeni. Navíc se nepotýkáte ani s dobrými ohlasy od svých příbuzných. Jste tedy spíše rozčíleni a zdá se, že svého rozhodnutí vážně litujete. Vyhýbejte se tedy výrazným zásahům a počkejte si na příznivější období. Nyní jste také vcelku akční a nechce se vám trávit moc času doma. Je tedy pravděpodobné, že si domluvíte nějaké aktivity se svými přáteli. Zvláště kolem 16. září jim můžete navrhnout výlet, který samozřejmě neodmítnou. Uvidíte, že se jim váš plán vskutku zalíbí a jistě si to společně užijete.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.