Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na leden 2021.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvíčci, první dny tohoto zimního měsíce neprožíváte žádné dramatické okamžiky. Od 6. ledna se vám však začne měnit atmosféra ve vztazích. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením a z prvotního nadšení ze známostí se stane spíše nezájem. Je zřejmé, že v tom už nechcete pokračovat, protože se vám zdá, že dotyčná osoba je na vaši povahu málo akční. Nepříznivé obraty očekávejte také v pracovní oblasti o to od 8. ledna. Zasáhne vás nepříznivá opozice Merkura s vaším znamením a vaše mysl je nyní docela přetížená. Nemůžete se moc soustředit na zadané úkoly, ale musíte se přes to přenést. Nechcete totiž přijít o práci a víte, že se to jednou zase obrátí k lepšímu. Pozor si dávejte hlavně na různé reklamní nabídky a to zejména kolem 15. ledna. Někdo se vás snaží trochu zmást a dostat tam, kam potřebuje. Určitě si zjistěte co nejvíce informací než na něco přistoupíte.


Láska

Láska

Nevypadá to, že by bylo něco v nepořádku a užíváte si přítomnosti svého idola. První dny tohoto měsíce jsou tedy pro vás pohádkové, avšak od 6. ledna přichází jisté potíže. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením a vznikají mezi vámi konflikty. Je možné, že vás dotyčný vytočí do takové míry, že jste nutkáni přemýšlet i o výměně partnera. Bohužel vás však v tomto období moc štěstí nečeká a přitahujete typy protějšků, kteří vám nepřipadají moc záživní. Nezbývá, než si počkat na vhodnější okamžik, Lvi. Také zadaní prožívají již od 8. ledna nepříjemnou atmosféru. Nejste však moc ochotni situaci zlehčit, protože se vám zdá, že z vás má partner spíše legraci. Jeho jednání se vám vůbec nelíbí, ale vznětlivé chování vám v této situaci nepomůže. Nejlepší obranou pro vás je naprostý klid a myslet si o všem své. Uvidíte, že si vaše drahá polovička nakonec uvědomí, že jeho reakce jsou poněkud dětinské.

Práce

Práce

Jste velmi zapáleni do pracovních povinností a máte radost ze svých pokroků. Máte pocit, že pro vás není nic problém a dokážete se vším vypořádat po svém. Kolegové vám závidí váš velký optimismus a neuvěřitelnou cílevědomost. Je před vámi však celkem náročné období, ale do 5. ledna se vám ještě spousta věcí podaří. Následně to totiž vypadá na prudký pád, který vás hodně rozhodí, a musíte kvůli tomu spoustu věcí přehodnotit. Od 8. ledna vám nepřidá ani opozice Merkuru s vaším znamením, což vám začne brzdit myšlení. Z práce chodíte velmi unavení a je dost možné, že máte chuť všechno vzdát. Nadřízený však o tom nechce slyšet a i když máte málo sil, musíte zatnout pěsti a pokračovat v rozdělané práci. Vy však moc dobře víte, že i když to za moc teď nestojí, v budoucnu vás čeká sladká odměna! Výborně Lvi, i v těžkých chvílích zůstáváte motivovaní a nenecháte se odradit.

Peníze

Peníze

Bezstarostné období se vám krátí a ve finanční sféře vás potká v tomto měsíci spíše nedostatek. Mars je totiž od 6. ledna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a vy nevíte, kde vaše peníze mizí. Na mnohé z vás doléhá krize, protože vaše výdaje jsou už tak trochu přes čáru. Hlídejte si své investice, protože je můžete velmi brzy nutně potřebovat. Také nemáte moc vhodné období, co se týče obchodních záležitostí. Zvláště kolem 15. ledna si dobře rozmyslete, na co chcete přistoupit. Někdo se vám snaží vnucovat služby, které vyloženě nesplňují vaše požadavky. Vy na to můžete vskutku pod nátlakem kývnout a následně zjistíte, že se vám to nelíbí. Možná se jedná o reklamní tah, který není až tolik pravdivý, jak vám jistá osoba prezentuje. Pokuste se tedy těmto potížím vyvarovat a dávat větší pozor.

Rodina

Rodina

Momentálně se můžete někoho z rodiny opravdu nepříjemně dotknout a urazit ho. Zdá se, že s nikým nemáte nyní moc velkou trpělivost a podléháte náhlým výbuchům. Zvláště kolem 22. ledna se téměř neovládáte. Luna je v konjunkci s Marsem a v těchto dnech není vhodné pouštět se do hlubších debat a řešit něco důležitého. Tento měsíc si také neplánujte dopředu žádné aktivity nebo práci v domově. Je totiž pravděpodobné, že vám je něco překazí nebo je stejně odložíte na neurčito. Zvláště kolem 14. ledna se rozhodnete věci udělat úplně jinak, než původně plánujete. Někdo z příbuzných však vaše neustále změny moc netoleruje a zlobí se. Nedodržujete totiž stanovené sliby a zdá se, že dotyčná osoba si na to hodně potrpí. Nezazlívejte jí to a zkuste si přiznat, že to možná už trochu přeháníte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.