Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na duben 2021.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, jste pod vládou Venuše, která je v hřejivém trigonu s vaším znamením. V milostných vztazích vám jde vše až do 13. dubna snadno a nemusíte se moc přemáhat. Jste okouzlující a dokážete zaujmout naprosto kohokoliv! Následně si však uvědomíte, že nemáte vedle sebe úplně ideální známost. Nelíbí se vám jednání dotyčné osoby a usoudíte, že je dobré podívat se po někom jiném. V pracovní oblasti se vám až do 22. dubna docela daří a případné nesrovnalosti ihned vyřešíte. Mars je v báječném sextilu s vaším znamením a nakonec dosáhnete menšího úspěchu. Poté si však dávejte pozor na nepříjemné nedorozumění s nadřízeným. Zřejmě není spokojen s vaším přístupem k práci a hodně vás poučuje. Od 19. dubna se také snažte více odpočívat a neplýtvejte zbytečně energií. Rychle se unavíte a také vás přepadá ve větší míře stres. Dejte si pár dní volna a nasbírejte síly.


Láska

Láska

Utužujete milostné vztahy a zdá se, že jenom rozkvétáte štěstím a láskou. Trávíte totiž čas s osobou, se kterou si vážně užíváte spoustu zábavy a dobrodružství. Máte podobný smysl pro humor a také se vzájemně doplňujete. Venuše je do 13. dubna v láskyplném trigonu s vaším znamením a určitě vás zahrnuje i krásnými dary. Poté vás však čeká jistý a nepříjemný zvrat, který vás zaskočí. Váš nový idol se totiž začne chovat trochu jinak a vy máte pocit, že se vám nechce moc věnovat. Zejména kolem 15. dubna jste zklamaní z jeho reakcí, protože vás může odmítnout. Nesmutněte Lvi, přece si nenecháte zkazit náladu kvůli někomu, kdo vám za to nestojí! Následně totiž dojdete k závěru, že se nenecháte tahat za nos. Dáte tedy přednost někomu, kdo je k vám upřímný a chová se k vám hezky. Máte pravdu Lvi, zasloužíte si někoho seriózního!

Práce

Práce

Snažíte se vyhovět požadavkům nadřízeného a máte velký úspěch. Povinnosti plníte s velkým nadšením a víte moc dobře, jaké kroky máte podniknout. Nechybí vám sebevědomí a věříte, že to dotáhnete velmi daleko. Aktivně se chopíte každé příležitosti a ničeho se, jako praví Lvi, nebojíte. Avšak od 19. dubna se vám mohou vaše plány bortit a zdá se, že se v tom začínáte ztrácet. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a máte možná sklony odkládat úkoly na později. Do 22. dubna jste však stále flexibilní a všechny potíže dáte velmi rychle do pořádku. Poté však přichází skutečné konflikty na pracovišti a nadřízený není spokojen s vaší prací. Možná se zpočátku obhajujete, ale nakonec zjistíte, že má vlastně pravdu. Nehádejte se s ním zbytečně, protože vám to může ještě ve finále pěkně spočítat! Uvidíte, že se pak lépe domluvíte na nějakém kompromisu.

Peníze

Peníze

V současné chvíli se nebojíte investovat vyšší částky a dopřáváte si luxusních věcí. Cenu tedy téměř vůbec neřešíte a chcete potěšit i své blízké. Kupujete velmi hodnotné dary, kterými se jistě zavděčíte. Od 14. dubna se vám však ve financích tolik nedaří a máte problém ukočírovat své touhy. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a jste v této chvíli celkem rozhazovační. Naštěstí si umíte do 22. dubna udělat určité zásoby a využijete výhodných nabídek. Bohužel si pak musíte dávat větší pozor na podvody a špatná rozhodnutí. Máte špatný úsudek v těchto oblastech a vyplatí se vám počkat na lepší dny. Zřejmě někdo může zkoušet nejenom vaši trpělivost, ale i znalosti v oblasti obchodů a financí. Je tedy možné, že se nesetkáte s čestným jednáním a následně musíte řešit dopad této situace. Opatrností a zdravým rozumem však předejdete zbytečným problémům.

Rodina

Rodina

Nejste samotářský typ a v tomto období se snažíte hojně navštěvovat své příbuzné a přátele. Možná společně plánujete zajet na chatu nebo někam na dovolenou. Mars je do 22. dubna v úžasném sextilu s vaším znamením a nechcete promarnit žádnou příležitost. Také máte dostatek energie, kterou potřebujete do něčeho investovat. Zaměříte se tedy na sport nebo na nějakou kreativní činnost, ve které se opravdu vyžijete. Tento měsíc možná také obměníte svůj šatník nebo se rozhodnete pro změnu účesu. Od 14. dubna si však dávejte pozor na příliš velký zásah, protože nejste s výsledkem moc spokojeni. Navíc možná ani nevíte, co opravdu chcete a tak se unáhlíte k ne moc šťastnému rozhodnutí. Velkou útěchu nenajdete ani u příbuzných, kterým se to také moc nezamlouvá. Naštěstí nejde o nic závažného a ve finále to obrátíte na legraci.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.