Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na srpen 2021.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, pokud ještě nemáte po svém boku nějakého partnera, tak se k vám konečně někdo blíží! Hezké sextil Venuše s vaším znamením vám dodá od 16. srpna patřičný sexappeal. Není divu, že vás hned někdo zve na skleničku dobrého vína. Dotyčná osoba vás okouzlí natolik, že je těžké jí odmítnout. Naopak v pracovní sféře nejste sami se sebou moc spokojeni. Velmi se kritizujete a kolegové vám jen přitakávají. Merkur je do 10. srpna ve vašem znamení a tvoří nepěknou opozici se Saturnem. I když se cítíte poníženě, nadřízený vás nakonec přesvědčí o opaku! Co se týče vaší celkové energie, v tomto měsíci potřebujete trochu vnést radost do života. Slunce je sice do 21. srpna ve vašem znamení, ale nepřijímá dobré vazby od Saturna. Máte však snahu užívat si, takže neuděláte chybu, když naplánujete víkend s přáteli. Ti vám totiž dodají opravdu velkou dávku energie.


Láska

Láska

S novými lidmi nemáte potíže debatovat o čemkoliv, co vzbudí jejich zájem. Do 10. srpna totiž předáváte druhým své znalosti a evidentně je nepřestáváte udivovat. Konverzace s vámi není vůbec nudná a navíc umíte zabodovat i svým humorem. Mezi takovými obdivovateli se zřejmě vyskytuje i váš tajný ctitel. Nemusíte se bát, že vám proklouzne mezi prsty! Uvidíte, že vás brzy osloví a jeho neuvěřitelný šarm vás dostane. Venuše je od 16. srpna v příznivém sextilu s vaším znamením a opět jste v záři reflektorů. O vzájemných sympatiích není pochyb a setkaní vám přinese ještě větší radost ze života. Jistě se vám líbí, že vůbec nešetří komplimenty a chce nosit vaši fotografii v peněžence. Pravděpodobně vás velmi často překvapí i malou pozorností, díky které si u vás získá další body navíc. Hvězdy dávají možnost, že spolu ještě poslední letní dny zavítáte někde na dovolenou.

Práce

Práce

Ačkoliv vám to v tomto období vcelku pálí, nejste se svým výkonem vůbec spokojeni. Nyní si méně věříte a porovnáváte se s kolegy. Vnitřní kritik ve vás snižuje sebedůvěru a vaši spolupracovníci toho využívají. Můžou vás tedy vědomě ještě shazovat a utvrzovat vás v těchto názorech. Merkur je do 10. srpna v negativní opozici se Saturnem a dostáváte zabrat. Tento způsob myšlení vám však není vůbec přirozený, Lvi! Nenechte se ovlivnit a věřte tomu, že se vám znovu začne dařit. Vaše výsledky totiž nejsou nakonec až tak zlé, jak to vnímáte. To vám koneckonců může potvrdit i váš nadřízený, který vám od 16. srpna zvýší plat. Vcelku vás tato reakce překvapí, a i vaši konkurenti zírají. Nakonec však uznají, že jejich výkřiky do tmy jsou skutečně přehnané. Pochopí, že i vy máte nárok na odměnu. V kolektivu tedy ve finále zavládne přátelská atmosféra a konflikty si mezi sebou vyjasníte.

Peníze

Peníze

V současném období řešíte možná nějaké spory v úředních záležitostech. Pravděpodobně tápete a situace se čím dál více komplikuje. Naštěstí se tomu pokusíte postavit čelem a uchopíte rozum do hrsti. Paráda, od 11. srpna vás čeká vytoužený klid a problémy jsou konečně na ústupu. Nakonec totiž tuto fázi vystřídá radost a štěstí v penězích! Venuše je od 16. srpna v příjemném sextilu s vaším znamením. Po všech těch útrapách dojde k jistému vykoupení. Záležitosti dopadnou ve váš prospěch a je tedy možné, že se vám vrátí jistá finanční částka. Úžasné, hned se tedy rozhodnete, že si jako odškodné koupíte něco hezkého. Máte pravdu Lvi, uvidíte, že vás čeká velká spokojenost. Nyní si totiž vybíráte vskutku velmi hezké věci, ke kterým dostanete dárek zdarma. Vaše investice nejsou tedy vůbec špatné a pokud si chcete zakoupit stírací los, můžete se těšit na pěknou výhru!

Rodina

Rodina

Protějšek se k vám chová tak trochu chladně a vás toto jednání může trápit. Nejste totiž zvyklí na nezájem a dá se říct, že v takovém svazku moc dlouho nevydržíte. Saturn je v nepříznivé opozici s vaším znamením a vy už nějaký boj o pozornost vzdáváte. Zejména kolem 21. srpna pocítíte krizi a ohledně vašeho vztahu máte dost černé myšlenky. Neupínejte se na to tolik Lvi, uvidíte, že nakonec tuto překážku zvládnete. Zkuste se však v tomto období zaměřit na výlety a koníčky. Do 15. srpna totiž možná přemýšlíte, co ještě vymyslet do konce prázdnin. Následně vás může napadnout hned několik variant a máte obavy, že to snad ani nestihnete. Jistě si naplánujete nejenom návštěvu kosmetického salónu, ale také se rozhodnete pozvat své kamarádky na víkend k vám. Užijte si to!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.