Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na květen 2020.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvíčci, nezadaným přinese květen spoustu krásných chvil a také příležitostí k seznámení. Láskyplná Venuše ozařuje vaše znamení a hlavně kolem 24. května vám hvězdy radí vyjít s přáteli mezi lidi. Jistá osůbka ve vašem okolí vám dá najevo své sympatie a okouzlí vás svou výřečností. Zadaní si zase naopak mohou měřit síly s protějškem a to dopomáhá k velkým neshodám. Zbytečně se nerozčilujte, Lvíčci, od 12. května se začne situace více vyjasňovat a vy zjistíte, na čem jste. I v profesi vás až do 10. května čekají určité nepříjemnosti. Merkur je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a úkoly vás absolutně nebaví - mnozí prostě nevíte, jak dál. Nadřízený vás rozhodně nenechá v klidu a tlačí na vás. Poté se však začnete o práci více zajímat a chcete nadřízenému ukázat, že na to máte. Po zdravotní stránce se až do 19. května šetřete a spíše se snažte odpočívat.


Láska

Láska

Nezadaným Lvíčkům hvězdy zvýšeně přejí a nabádají, ať se nestraníte žádné společenské akce! Brzy totiž potkáte osobu, která vás zaručeně nenechá chladnými. Venuše je stále v úžasném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 24. května je na seznamování vhodná chvíle. Může se vám ale také stát, že se sblížíte s nějakým vaším kamarádem či kamarádkou, která po vás pokukuje. Ať už si pro vás nebeští vládcové připraví kohokoliv, uvidíte, že si to náramně užijete. Avšak zadaní si až do 11. května moc radostných chvil nevychutnávají, spíše vzniká tendence si od svého protějška trochu oddechnout. Je však možné, že to momentálně nemůžete udělat a je nutné s vaší polovičkou nějakým způsobem spolupracovat. Pokud se nenecháte ničím vyprovokovat, máte z velké části vyhráno a hádkám se zcela vyhnete - máte na to situaci zvládnout!

Práce

Práce

Veškerou práci máte rozdělanou, ale nic se vám nedaří úspěšně dokončit. Povinnosti vám ti pádem přibývají a vy se v nich začínáte pomalu ale jistě ztrácet. Nadřízenému se nelíbí vaše pracovní tempo a také není spokojen s tím, jakým způsobem nakládáte s problémy. Dá se říct, že od vás očekává nadprůměrný výkon, ale vy ve všem spíše plavete. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a vy podléháte stresu a nátlaku ze strany šéfa. Nebojte se však, Lvíčci, od 11. května vám hvězdy slibují výrazné zlepšení v kariéře! Uvědomíte si, že je na čase postavit se dosavadním potížím čelem a začnete konečně jednat. Máte více energie a úkoly dokážete řešit s úsměvem na tváři. Nadřízený nakonec pochopí, že nejste žádní peciválové a jeho nařízení berete vážně. Na pracovním poli tedy zase zazáříte a zejména kolem 24. května předvedete bravurní výkony.

Peníze

Peníze

Každá koruna navíc je pro vás nyní moc důležitá a proto je dost možné, že si něco málo začnete šetřit. Do vašich financí totiž prudce zasahuje Mars, který je s vaším znamením v ostrém aspektu. Víte, že máte malou peněžní rezervu, přesto však sem tam podstoupíte nějakou tu větší útratu. Neberte hned všechno, co vás na první pohled dostane a udělá na vás výborný dojem. Až do 12. května vám takový druh investicí přinese spíše zklamání a napětí, protože se ocitnete opět na dně. Následně vás však čeká poněkud veselejší období a zjistíte, že se teď nemusíte tolik uskromňovat. Hlavně kolem 25. května očekávejte, že máte mnohem snazší přístup k penězům. Někdo vám také může dát hodnotný poukaz nebo vás výrazně finančně podpořit. Zkrátka nebesa vám v těchto dnech přinesou příjemné překvapení, které vás moc potěší.

Rodina

Rodina

Celý květen máte zřejmě hodně nabitý a možná nemáte dost času jenom pro sebe. S přáteli můžete podnikat společné výlety nebo s nimi minimálně vyrazit na nějaký taneček. Jste vysoce společenští a jarní dny vás vysloveně táhnou ven. Zajímá vás totiž dění na veřejnosti a nenecháte si nic ujít. Nechcete sedět stále u televize a zejména kolem 23. května jste vskutku přátelsky naladěni. Luna je v báječné konjunkci s Venuší v Blížencích, takže se připravte i na nová přátelská spojení! Pozor si ale dávejte na oslabení zdraví a do kolem 19. května - nepřeceňujte své síly, Lvi. Jestliže se tedy v tomto měsíci stane, že se na nějakou akci úplně necítíte, je vhodné ji ze svého programu vypustit a nahradit odpočinkem. Nechoďte za hranice svých možností, vyplatí se vám to!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.