MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rodinná atmosféra je pro vás v tomto období trošku stresující, ale své pocity nedáváte najevo. Zřejmě pociťujete nějaké omezování ze strany jistého člena rodiny. Bojíte se mu oponovat a nechcete zbytečně vyvolat konflikty. Je však velká pravděpodobnost, že vás nějakým způsobem vyprovokuje a vy se s ním nakonec pořádně chytnete. Zvláště kolem 10. ledna jste na tyto situace citliví a vše si berete moc k srdci. Luna je v konjunkci s vaším znamením a je tedy možné, že vás někdo svými slovy urazí či zraní. Až do 12. ledna nemáte dobrou náladu a stále přemýšlíte nad tím, proč vás dotyčný tak shazuje. Následně se však zaměříte na příjemné stránky života a nenecháte se vykolejit. Začnete trávit více času s přáteli a zavítáte s nimi na kulturní akce. Uznáte totiž, že máte nárok i na relax a na zábavu. Máte pravdu, Lvíčci! Neřešte pořád problémy a užívejte si trochu více života.


Láska

Láska

Novoroční láska je vám v patách a vy se z ní můžete skutečně těšit, stačí se jenom pozorně dívat kolem sebe. Od 3. ledna je Mars v příznivém trigonu s vaším znamením, v oblasti citů jste tedy otevřeni a reagujete spontánně. To se vašemu novému idolovi opravdu moc líbí a zaručeně ho tím dostanete. Má totiž rád, když mu lidi dávají najevo své city upřímně a nestydí se! Díky vaším podobným zájmům můžete podnikat společné aktivity a nuda určitě nehrozí. Avšak zadaní Lvíčci se mohou se svým protějškem až do 12. ledna trochu dohadovat. Váš miláček má totiž sklony nedávat své city příliš najevo. Docela vás to hlodá, a i když mu sami projevujete lásku, s ním to ani nehne. Snažte se však jeho chvilkový výkyv tolerovat, možná ho něco trápí a nemá náladu na milostné řeči. Promluvte si s ním, ihned začnete mít jasno, co ho k takovému odměřenému jednání vede.

Práce

Práce

Po svátcích se cítíte nabiti energií, kterou plně investujete do pracovních povinností. Umíte si zorganizovat každý den a dáváte si velmi vysoké cíle. Chcete toho totiž hodně stihnout, protože tím zvýšíte šance dostat se někam dál. Jste průbojní a úspěch si v žádném případě nenecháte od nikoho vzít. Od 16. ledna vás však mohou jisté úkoly od nadřízeného nepříjemně zaskočit a to vám může překazit všechny plány. Merkur je v negativní opozici s vaším znamením a značně vám ztíží podmínky pro dosažení úspěchu. Je také velká pravděpodobnost, že po vás chce šéf větší výkon a také lepší výsledky. Hlavně kolem 25. ledna si vám zřejmě pozve na kobereček a prozradí vám, s čím je nespokojený. Docela vás to rozzuří, ale chcete na sobě zapracovat a tak se raději kousnete do jazyka. Správně, Lvíčci! Vězte, že se namotivujete k lepším výkonům a nakonec šéfa ještě překvapíte.

Peníze

Peníze

Dostanete impuls k vyřešení jistého finančního problému. Až do 12. ledna se však stále setkáváte s překážkami a nedaří se vám najít to správné východisko. Venuše je totiž do této doby v nepříjemné opozici s vaším znamením a peníze vás mohou vskutku viditelným způsobem míjet. Ale žádný strach, Lvi, následně zatnete všechny své drápky! Máte mnoho výborných nápadů, jak se dostat k dobrým zdrojům. Začnete si totiž více všímat různých příležitostí a to zejména kolem 20. ledna. Může se jednat o činnost, která je pro vás zároveň i koníčkem. Vyhledávejte tedy místa, ve kterých můžete využít svou nápaditost a kreativitu, není špatné začít například i s podnikáním! Hvězdy vám nyní přejí v úspěšném obchodování, a pokud začnete něco nového s financemi, čeká vás v budoucnu opravdový úspěch. Super Lvi, nyní můžete zrealizovat vše, co vás jen napadne.

Rodina

Rodina

V tomto období máte mnoho skvělých myšlenek a chcete se zaměřit na práci ve vašem domově. Zjistíte totiž, že je nutné udělat pár nezbytných úprav a vrháte se do toho s velkým nadšením. Fantastická vazba Marse s vaším znamením vás od 3. ledna pěkně protáhne a vy nevíte, kam dřív skočit. V očku máte mnozí hlavně dětský pokoj nebo místnost, ve které trávíte nejvíce svůj volný čas. Momentálně zběsile nakupujete, a i když se v tom vyžíváte, chcete mít všechno rychle hotovo. Je také velká pravděpodobnost, že nyní zatoužíte po poznání nějakého zajímavého sportu. Rozhodně neváhejte a hlavně kolem 21. ledna oslovte někoho, kdo se těmto věcem věnuje. Věřte tomu, že vás tato aktivita vskutku velmi nadchne a rozhodně v ní míníte pokračovat i nadále.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.