Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na červenec 2024.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvíčci, váš sluneční vládce signalizuje, že červenec bude vhodný měsíc na duševní studium a všechny věci zasuty hluboko ve vás, které mají vyjít na světlo. Mnozí z vás mohou zaznamenat až nadpřirozené zážitky! Celkově bude červenec bohatý na příjemné události a užívání si radůstek. Od 11. července vás poctí svou zářnou návštěvou bohyně lásky, Venuše, která má v plánu rozpálit vaše srdíčka hezky do žhava. Roli sehraje i váš osobní vzhled a styl, jimiž upoutáte na první pohled. Venuše přinese příjemný doping i do vaší kariéry, přičemž do 25. července nezůstane pozadu ani obratný Merkur a obdaruje vás potěšujícím finančním poselstvím. Uznejte, není to léto jako z čítanky?


Láska

Láska

Královna lásky, Venuše, se od 11. července hrdě prochází vašim znamením a obdaruje vás možností zaskvět se v plné kráse. V citové oblasti budete mít šanci uspokojit své nejhlubší tužby a uskutečnit svá životní setkání. Také vaše duchovní kouzlo bude aktivnější než obvykle, tudíž se najde jen málokdo, kdo by vám odolal. Ať už se bude jednat o osobu Blížence, Ryb nebo Střelce, vztah s touto osobou bude od 19. července slavnostně korunován. Vzácná Afrodité se bude přátelit se štědrým Jupiterem v přejícím sextilu a vyšlou paprsky láskyplného štěstí. Pokud žijete v manželském vztahu, bude přáno znovuvzkříšení společných potěšení. Vše, co vytvoříte, bude váš vztah posilovat a vzájemnou lásku prohlubovat. Z éteru přichází i zpráva o možnosti potomka.

Práce

Práce

Z profesního pohledu se bude jednat o plodný měsíc pro kariérní příležitosti. Merkur s Venuší ve vašem znamení budou poslové dobrých práv a zejména ve dnech od 17. do 18. července vás mohou jejich zvěsti výjimečně potěšit. Silnou doménou bude, jak esteticky zapůsobíte a jak úspěšně zaujmete. Společně s vaší vrozenou elegancí tak můžete získat vysněný pracovní post. Pro Lvy mužského pohlaví bude mít Venuše ještě třešničku na dortu navíc, a tím je osvěžení pracoviště příchodem nebo působením přitažlivé ženy. Co se týče úspěšnosti, budete mít na růžích ustláno především vy, kteří působíte v tvůrčí oblasti, klenotnictví nebo máte co dočinění se znevýhodněnými osobami naší společnosti. Od 17. do 18. července je přáno i zahraničním aktivitám, mohly by se příjemně vyplatit!

Peníze

Peníze

Ocitnete se ve skvělém období pro finanční záležitosti a můžete se mílovými kroky posunout k lepším výdělkům. Merkur bude od 2. do 25. července zabydlen ve vašem slunném teritoriu a má za lubem vymyslet pořádně přínosné plány na zdroje zisku. Celková situace ve financích bude v červenci skutečně hodně příznivá. Rozhodně nebudete trpět nedostatkem finančních prostředků a objeví se vaše vášeň hodně nakupovat. Faktem je, že někdy i nepotřebné věci. Vaše charisma a vystupování přivábí zámožné lidi, takže očekávejte, že vás může finančně namotivovat ještě více dopředu někdo z jejich řad. A co bude pro vás v tomto měsíci nejlepší investicí? Od 22. července se jedná prioritně o zlato a cenné předměty. Hvězdy radí, vyhnout se jen novinkám či módním výstřelkům zboží na internetu.

Rodina

Rodina

Atmosféru v rodině může okořenit konfliktní Mars, který svou kvadraturou negativně ovlivní domácí ovzduší... Nepůjde o zrovna jednoduchou situaci, protože můžete být postaveni před nějakou nepříjemnost ve spojitosti se svými blízkými. Někdo z vašich milovaných či příbuzných bude mít tendenci tvářit se jako sopka před výbuchem, protože jste ho urazili, ale vy vlastně ani nebudete vědět, čím. Pokud je navíc uplácán z tvrdohlavějšího těstíčka, může nastat problém. Obezřetní buďte hned na začátku července a to ve dnech 1. a 2., protože právě tento čas bude magnetem na nesváry. V souvislosti s vaším partnerem si připište malý vykřičník i k 21. a 22. červenci. Naštěstí se Venuše postará o rovnováhu a díky jejím možnostem ke společenskému dění se četné záležitosti otočí k dobrému. Společné pikniky, bowling, návštěvy výstavišť, to vše je sázka na jistotu!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.