Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na červen 2020.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvíčci, stále jste pod příznivým vlivem Venuše, která je v hezkém sextilu s vaším znamením. Máte zvýšenou tendenci sblížit se s osobou, která vám dá jasně najevo svůj zájem. S tím můžete počítat zvláště kolem 19. června a hvězdy zaručují, že vám vaše nová známost úplně zamotá hlavu. Jedná se o skvělého řečníka, se kterým můžete vést nekonečné rozhovory a stále vás moc baví. V pracovní oblasti si udržujete nadhled a snažíte se přemýšlet optimisticky. Věříte, že i nezdary vás mohou posunout dál a nenecháte se před ničím zastrašit. Od 28. června vás navíc podporuje fantastický trigon Marse s vaším znamením a zatoužíte po kariérním postupu. Dobře si tedy promyslíte své pracovní kroky a vrhnete se do díla. Nadřízený vám nemá co vytknout a dá se říct, že vás co nevidět potká kýžený úspěch. Co se týče aktivit v rodině, zábavná a příjemná atmosféra nastává hlavně kolem 24. června.


Láska

Láska

Zvláštní pozornost vám věnuje osoba, která vás již nějakou dobu obdivuje. Jistě nešetří ve vaší přítomnosti komplimenty na vaši osobnost a zjevně to s vámi moc dobře umí. Venuše je v krásném sextilu s vaším znamením a v oblasti lásky je k vám velmi velkorysá. Červen zavání opravdu intenzivním zamilováním! Zejména kolem 19. června vám může jistý člověk vyznat své city a vy u toho prožijete vskutku silné chvění u srdíčka. Vaše nová známost má výrazné komunikační schopnosti, což vás naprosto dostane. Spojuje vás také přátelská povaha, takže konverzace rozhodně nevázne a vzájemně se doplňujete. Od 28. června vám stoupne sebevědomí a dotyčné osobě ukážete své zbraně. Začnete tedy o svou tzv. kořist pořádně bojovat, cítíte se totiž hodně motivovaní. Směle do toho, máte šanci na úspěch - protějšek ocení vaši aktivitu!

Práce

Práce

Náročné povinnosti si chcete odlehčit optimistickým myšlením. Věříte, že všechno zvládnete bez větších obtíží a máte šance ustát i stresující situace. Jdete na to moc dobře, Lvi! S takovým přístupem vás opravdu nic nezlomí, hvězdy to plně potvrzují. Zvláště kolem 21. června si nadřízený může všimnout vašeho úžasného naladění a chuti k práci. S velkou radostí vás zahrne pochvalou a možná i nějakou pozorností. Od 28. června jste ochotni udělat pro posun v kariéře maximum a také na to máte v zásobě dostatek energie. Mars je v příznivém trigonu s vaším znamením a jste si jisti, že můžete získat lepší pracovní pozici. Neschází vám velké nadšení a sebedůvěra, je tedy možné, že nemáte ve svém okolí konkurenci. Nemusíte mít tedy obavy z nezdaru, ten vám skutečně nehrozí.

Peníze

Peníze

Tento měsíc nemusíte mít strach z náhlé ztráty peněz. Hvězdy jsou velmi přejícné a dokonce i vaše investice stojí tzv. za řeč. Zejména kolem 20. června máte štěstí na nákupy, které vás obohatí o bonusy navíc. Luna je v báječné konjunkci s Venuší, a pokud se vám naskytne i možnost smlouvat, běžte do toho. Úspěch vás rozhodně nemine a je škoda se této příležitosti vyhnout. Určitě se také v těchto dnech můžete s konečnou platností rozhodnout, na jakou věc chcete v nejbližší době spořit. Avšak pozor Lvi, i v tomto měsíci máte rizikové dny, kterým je lepší se vyvarovat. Týká se to zvláště dnů, které jsou kolem 17. června. Hrozí vám unáhlená reakce a vaše kroky nemají moc přesvědčivé opodstatnění. Dobrá zpráva však je, že vás to naštěstí neohrozí až tak vážným způsobem.

Rodina

Rodina

Věnujte se činnostem, které jsou kreativní. Vyzkoušejte například různé ruční umělecké práce. Nyní vás mohou bavit aktivity, které nejsou mentálně náročné a ve kterých můžete využít svou fantazii, zvláště kolem 19. června. Určité činnosti nemusíte praktikovat v domácím prostředí, ale klidně na čerstvém vzduchu. Vyjděte si do přírody, a pokud se vám nechce jít sólo, můžete si vyrazit se svým domácím mazlíčkem. Můžete se také věnovat příslušníkům rodiny a to zejména kolem 24. června. Luna je v hezké konjunkci s vaším znamením a mezi vámi panuje přátelská a otevřená nálada. Podnikněte něco společně, můžete se zaměřit například na hry, které je možné praktikovat na zahradě, nebo si něco ugrilujte. S velkou pravděpodobností si užijete opravdu úžasné chvíle a uvědomíte si, že máte vskutku parádní rodinnou harmonii.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.