Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na červen 2020.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, je před vámi doslova vyhřáté období, co se milostných vztahů týče. Venuše je v příjemném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 19. června se vám může ozvat jistá milá osůbka. Určitě vás svým příjemným gestem překvapí a pořádně to mezi vámi zajiskří. Cítíte se naplněni štěstím a jistě hodláte v rozvíjení tohoto vztahu pokračovat. Avšak po pracovní stránce to naopak není žádné sladké mámení a procházíte si spíše náročnou cestou. Na té vás mnohé potká stres a souboj s časem, který vám nadřízený nekompromisně stanoví. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a hlavně kolem 23. června šéfa raději vůbec nekontaktujte. Pravděpodobně vás ani nevyslechne a ihned vás nepříjemným způsobem odmítne. Pozor si dávejte také po finanční stránce, hlavně od 28. června se Mars přesouvá do vašeho znamení a můžete čelit velkému nátlaku. Důležitá rozhodnutí nechte tedy na pozdější dobu.


Láska

Láska

Tento měsíc se rozhodně obohatíte o krásné zážitky. S největší pravděpodobností se vám totiž může ozvat známost z minulosti. Venuše je krásném sextilu s vaším znamením a vy díky této konstelaci dokážete mnohem rychleji vzplanout vášní. Hlavně kolem 19. června máte romantickou náladu, a tak se svým idolem například klidně protelefonujete i celou noc. Jde o osůbku, která potřebuje stále nějakou aktivitu a miluje, když se kolem ní stále něco děje. Také má velký přehled a zasvětí vás do světa nových informací. Super, nemáte problém najít společné téma a spojují vás podobné zájmy. Zejména kolem 14. června můžete mít pocit, že se jedná o spřízněnou duši. Napadne vás, jak je vůbec možné, že dochází k takovému sblížení až po tak dlouhé době. Vše má svůj čas, Berani. Je možné, že ten váš dozrává právě v tomto úžasném měsíci.

Práce

Práce

Z pracovních povinností máte trochu obavy a zdá se vám, že na takovou nálož jednoduše nestačíte. Máte před sebou velké množství úkolů a ať se snažíte sebevíc, nadřízený vás nepochválí. Zdá se, že má zcela jiné představy o časovém limitu, který se vám jeví jako neúprosný. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a momentálně nic jako kompromis u vašeho šéfa neexistuje. Zvláště kolem 23. června se vyhněte vážnému rozhovoru velkou oklikou a s svému nadřízenému nevolejte. Jeho aktuální nálada je na bodě mrazu a zřejmě si slíznete i to, za co vůbec nemůžete. Nepropadejte však vzteku a nesnažte se šéfovi navrhovat nějaké podmínky. Hlavně od 28. června se vás zmocní podrážděnost, kterou můžete přenášet i na své kolegy. Mars vstupuje do vašeho znamení, ale není pozitivně ozářen, pokud se tedy neovládnete, způsobíte si ještě větší komplikace.

Peníze

Peníze

I když po finanční stránce nyní tolik nestrádáte, buďte obezřetní vůči lákadlům a pozor si dávejte především na to, co vlastně podepisujete. Čtěte důkladně všechny podmínky smluv, protože zrovna v tomto období máte tendence přistoupit na něco, s čím ve skutečnosti nesouhlasíte. Mylně se tedy můžete domnívat, že je vše v naprostém pořádku a zejména kolem 22. června vás pak může překvapit nepříjemná zpráva. Také od 28. června jednáte pod větším nátlakem a co se týče žádostí, ty nedopadnou ve váš prospěch. Mars vstupuje do vašeho znamení a je v problematické kvadratuře s Merkurem. Máte však štěstí, že vás blahodárná Venuše v takové kaši rozhodně nenechá. Obklopují vás totiž i příznivé aspekty a dá se říct, že vám mohou pomoci vyváznout z vážnějších problémů.

Rodina

Rodina

S rodinou vám to nyní moc neklape, protože se vám nedaří domluvit se na domácích povinnostech. Běžné činnosti se vám momentálně jeví poněkud problémově a možná nemáte chuť to stále s někým řešit. Jiný člen rodiny zase hledá způsoby, jak se z toho vykroutit a kvůli tomu vznikají vyhrocené situace. Hlavně kolem 23. června se spíše snažte trávit čas každý po svém, nesnažte se tedy rozdělovat a přidělovat úkoly. Naopak se můžete po celý měsíc věnovat spíše odpočinkovým a relaxačním činnostem. Zkuste například vytvořit nějaké oživení do vašeho bydlení. Venuše je v hezkém sextilu s vaším znamením a zejména kolem 20. června můžete vytvořit vskutku něco velmi estetického. Jestliže fandíte ručním pracím, vrhněte se například do díla z keramiky nebo přírodních materiálů. Zjistíte, se vás to nejenom baví, ale máte na to i obrovský talent.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.