Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na říjen 2023.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, hvězdy jsou vám nakloněny hlavně v oblasti utváření vztahů. Venuše je totiž do 8. října v blahodárném trigonu s vaším znamením. Můžete tedy využít tohoto vlivu a setkat se s velmi přitažlivou osobou. Vaše city jsou opětované a určitě hned na první pohled poznáte, kdo to je. Naopak v pracovní sféře vás nečekají moc příznivé chvíle. Mars je do 11. října v nepříjemné opozici s vaším znamením. Máte sklony dělat si zbytečné problémy ve vztazích s kolegy a nadřízeným. Následně si také dávejte pozor na chybné kroky a zkřížení plánů. Díky tomu se vám nakupí povinnosti, které jsou však časově omezené. Do 22. října je dobré myslet více na odpočinek a zvolnit tempo. Snadno se necháváte vykolejit a můžete se cítit i více oslabení. V oblasti podepisování smluv si dávejte do 21. října velký pozor. Pořádně si čtěte veškeré podmínky a všímejte si detailů.


Láska

Láska

Pokud nejste prozatím ve vážném vztahu, je dost pravděpodobné, že se vám něco začíná rýsovat! Stále se totiž můžete spolehnout na příznivé vlivy Venuše, která je v trigonu s vaším znamením. Do 8. října se můžete tedy zúčastnit společenských akcí. Zde vás totiž osloví někdo, kdo vás hned na první pohled dostane. S tímto parťákem si máte určitě co říct a nuda vám jistě nehrozí. Naopak zadaní si nyní prochází nepříjemným obdobím. Protějška momentálně vnímáte spíše jako konkurenci a souboje vznikají i kvůli maličkostem. Zdá se však, že je to pro vašeho partnera vysilující a na základě toho mezi vámi vázne i komunikace. Od 12. října vaše drahá polovička konfliktům moc nepřispívá. Možná si s ní chcete promluvit, ale evidentně vám odmítá naslouchat. Nátlak vám však v tomto období nepomůže. Dejte věcem volný průběh a nesnažte se mít vše hned vyřešené.

Práce

Práce

Máte sklony přetěžovat se a jít bezhlavě do projektů, na které už nemáte tolik času. Nedáváte si ani moc velký pozor na chyby a díky tomu si přiděláváte práci. Mars je do 11. října v negativní opozici s vaším znamením. Můžete se také srovnávat se svými kolegy a dělat zbytečné dusno. Brzy však zjistíte, že vám to přináší jenom problémy a konflikty. Do 21. října se také nepouštějte do náročných úkolů, které vyžadují soustředění. Volíte také špatné kroky a je možné, že vám může jistá událost zkřížit plány. Vyvarujte se určitě i důležitým konverzacím s nadřízeným. Zdá se, že nejste nyní v dobrém rozpoložení. Můžete tedy vypustit něco, co si za rámeček rozhodně nedáte. Do budoucna vám to tedy přináší spíše omezené možnosti v pracovních nabídkách. Ve finále je vám to spíše líto, ale víte, že náprava není úplně tak snadná. Rozhodnete se tedy spíše dříve myslet, než mluvit.

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce se vám podaří zaplatit důležité složenky. I když v současném období s financemi trochu bojujete, získáte něco k dobru. Venuše je totiž do 8. října v pěkném trigonu s vaším znamením. Přísun financí může tedy přijít například v podobě výhry, nebo se vám podaří něco hodnotného prodat. Tak to je báječné! Avšak do 21. října si dávejte velký pozor na podepisování papírů a uzavírání obchodních záležitostí. Zřejmě totiž přehlížíte podstatné detaily a jste unáhlení. Dá se však říct, že se vám druzí snaží poradit, ale vy je moc neposloucháte. Následně svého rozhodnutí docela litujete. I když chcete odstoupit od smlouvy, musíte investovat do pokuty. D se tedy říct, že se vám toto neuvážené jednání tak trochu vymstí. Poté toho litujete, ale to pro vás do budoucna velké poučení. Příště dáte na dobré mínění lidí, kteří už vědí, jak se v těchto situacích zařídit.

Rodina

Rodina

Chcete si hezky zařídit bydlení a tak hledáte zajímavou inspiraci. Najdete hned několik hezkých nápadů, které chcete zrealizovat. Venuše je do 8. října v pěkném trigonu s vaším znamením. Víte tedy, co se vám přesně líbí a jak má finální výsledek vypadat. Váš báječný nápad pochválí i vaši příbuzní. Uvidíte, že vám to přinese opravdu velkou spokojenost. V tomto měsíci si také dávejte větší pozor na výbuchy vzteku a nedorozumění v rodině. Do 21. října máte sklony vyložit si vše po svém. Zřejmě tedy nedáváte druhým prostor pro vysvětlení situace. Brzy si však uvědomíte, že si díky tomu kazíte své rodinné vztahy. Je totiž možné, že s vámi vaši příbuzní méně komunikují. To vás mrzí a rozhodnete se s tím něco udělat. Nesmutněte Berani, ve finále si totiž vše vyříkáte a pročistí se mezi vámi vzduch. Očekávejte však, že se setkáte s kritikou, která vám však otevře oči.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.