Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na květen 2023.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, ve vztazích se cítíte jako na houpačce, ale snažíte se udržet emoce na uzdě. Brzy však propadáte nepříjemným pocitům. Avšak od 20. května očekávejte zlepšení! Mars je totiž v pěkném trigonu s vaším znamením a konečně se můžete těšit na příznivý obrat. Jsou před vámi příležitosti, které vám přinesou opravdové dobrodružství. A co se týká pracovní oblasti, prahnete po úspěchu a hodně utlačujete své kolegy. Mars je do 19. května v negativní kvadratuře s vaším znamením. Vaši kolegové si všimnou vaší neústupnosti a také toho, že s nimi jednáte nepříjemně. S velkou pravděpodobností vám to však dají znát a jste nuceni se nad sebou trochu zamyslet. Potíže mohou nastat i v rodinných vztazích. I když je Jupiter do 15. května ve vašem znamení, je v kvadratuře s Marsem. Jistá osoba vám vyčítá vaše chyby, ale vy se nedáte a stanovíte si pevné hranice.


Láska

Láska

Počátkem tohoto měsíce se nenecháte rozladit jednáním opačného pohlaví. Zdá se, že už vás nic nepřekvapí a snažíte se nad ničím nepohoršovat. Avšak od 7. května můžete více podléhat negativním pocitům. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a jste více podráždění i kvůli maličkostem. Nemáte tedy dojem, že vám měsíc lásky přináší něco povzbudivého. Myslíte si tedy, že na protějšky máte smůlu a možná se tak trochu litujete. Hlavu vzhůru, Berani! Od 20. května se vaše vztahy opět rozvášní a začnete si více užívat. Zřejmě se před vámi otevřou nové příležitosti, které rozhodně využijete. Máte pravdu, určitě vám prospěje trochu i zariskovat. Jestliže tedy chcete oslovit svého idola, máte šance na úspěch. Pozor však na velká očekávání, která vám mohou přinést i jisté zklamání. Ačkoliv dojde k setkání, vaše představy se odlišují od reality.

Práce

Práce

Pravděpodobně máte hodně vysokou laťku a jste velmi cílevědomí. Neotáčíte se vlevo, ani vpravo a to vám může způsobit jistou přítěž v kolektivních vztazích. Mars je do 19. května v negativní kvadratuře s vaším znamením. Máte sklony srovnávat se s ostatními kolegy a můžete občas jednat i povýšeně. Zdá se, že si to však nenechají líbit a snaží se vás trochu usměrnit. Následně si však uvědomíte, že možná potřebujete jejich podporu a pomoc. Víte totiž, že společnými silami toho zvládnete mnohem více. Hlavně kolem 25. května zjistíte, že nemá smysl dělat si na pracovišti zbytečně peklo. Chcete tedy se všemi vycházet přátelsky a i když to skřípe trochu i s nadřízeným, dáváte si pozor na své chování. Uvidíte, že se vám sebekontrola rozhodně vyplatí a snáze se dostanete i k odměnám. Na ty se koneckonců v tomto měsíci můžete těšit.

Peníze

Peníze

Jistě vás potká drobný finanční obnos, který vás velmi potěší. Může se totiž stát, že vyhrajete, nebo vás obdaruje někdo blízký. Venuše je do 6. května v blahodárném sextilu s vaším znamením. Dávejte si přesto velký pozor na vysoké výdaje. Máte tendence všechno utratit na předměty, které nyní nepotřebujete. Vaše zisky jsou tím pádem velmi rychle pryč a konto jde opět do mínusu. Brzy můžete však finance potřebovat na něco hodně důležitého. Naštěstí se vám od 20. května začne více dařit. Můžete totiž narazit na zajímavé nabídky, které vám výrazně pomohou. Tak to je paráda! Určitě se tedy zaměříte na potíže, které musíte včas vyřešit. Víte totiž, že vám může hrozit i nějaká pokuta a vy nestojíte o problémy navíc. Uděláte si tedy jasno ve svém rozpočtu a jistě také myslíte na budoucnost. Nechcete nic ponechat náhodě a tak si nějaké peníze uložíte na horší časy.

Rodina

Rodina

Někomu z rodiny nevyhovují vaše nápady a snaží se je shazovat. Zdá se, že druhá strana na vás hledá jen chyby a chce vám je předhazovat. Jupiter je sice do 15. května ve vašem znamení, ale tvoří kvadraturu s Marsem. Můžete mít pocit, že proti vám štve i ostatní členy rodiny. To se vám vůbec nelíbí a určitě prudce zasáhnete. Tato osoba je z vaší reakce zřejmě nepříjemně zaskočená. Do budoucna si však odnese ponaučení a přestane se do vás navážet. A co se týká vašich volnočasových aktivit, od 20. května si začínáte plánovat důležité aktivity. Zřejmě totiž něco již dlouhodobě odkládáte a momentálně už nastává čas pustit se do toho! I když máte dostatek energie, určitě nezapomínáte na zábavu a relax. Rozhodnete se tedy navštívit fitness centrum, nebo si vyjdete na dlouhou procházku. Obojí vás příjemně povzbudí a odpoutáte se od běžných starostí.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.