Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na červenec 2020.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, jste pod krásným vlivem Venuše, která je i nadále v sextilu s Marsem ve vašem znamení. V lásce se vám proto podaří ulovit opravdu charismatickou osůbku, se kterou si naplánujete od A do Z snad každý den. Zvláště kolem 13. července váš idol nezahálí a může vás například pozvat na celodenní výlet, který vás o to více blíží. Co se týče pracovní sféry, v té máte docela dusno a zejména kolem 20. července se vám nedaří vypořádat se s povinnostmi. Mars je ve špatné kvadratuře s Merkurem a vaše nápady se nadřízenému nezamlouvají. Avšak od 22. července vynaložíte daleko větší úsilí a šéfa přesvědčíte o tom, že si dokážete poradit i s tím největším oříškem. Slunce se přesune do znamení Lva, který vám dodává daleko více sil a energie. Také ve financích dbáte větší obezřetnosti a vyhýbáte se nežádoucím nabídkám, které by vás mohly dostat do potíží.


Láska

Láska

Vašeho nového nápadníka zajisté oslníte natolik, že spolu strávíte i několik romantických večerů. Určitě vás překvapí neotřelými nápady a originálním pohoštěním. Zvláště kolem 13. července se připravte také na to, že vás dotyčný může pozvat na celodenní výlet. Získáte si ho totiž nejenom svou upřímností a dravostí, ale také svým pozitivním přístupem k životu. Mars ve vašem znamení se nachází v hřejivém sextilu s Venuší, což vám dodává úžasný sexappeal. Zejména kolem 18. července si můžete nachystat své nejtajnější zbraně, protože na vašeho idola vskutku zapůsobí. To si moc přejete, protože se vám líbí jeho šarm a společenský duch, což s ním máte společného. Milujete zábavu a zdá se, že váš objev splňuje mnoho vašich požadavků. Je vám přáno, Berani! Vřelé sympatie jsou i na druhé straně a zdá se, že se skutečně blýská na lepší časy v milostných vztazích.

Práce

Práce

Požadavky nadřízeného jsou momentálně dost přehnané a nevíte, jak to všechno stíhat. Časová tíseň vás velmi znepokojuje a máte sklony podléhat stresu. Nepříznivá kvadratura Marse s Merkurem vám nepřináší moc dobrých nápadů a nadřízený vám je rozhodně neschvaluje. Hlavně kolem 20. července se liší vaše pohledy na věc a s šéfem je docela náročná domluva. S největší pravděpodobností se musíte podřídit jeho požadavkům a moc se vám nedaří prosadit si svůj názor. Cítíte se tedy naštvaní, ale poté se snažíte brát tuto výzvu s větším nadhledem. Chcete nadřízenému dokázat, že jste nad věcí a zvláště od 22. července máte více energie bojovat o lepší výsledky. Vězte, že se vám v práci začne daleko více dařit a ukážete svůj obrovský talent. Dokonce inspirujete i své kolegy k větším výkonům a šéf usoudí, že si za svůj přístup zasloužíte velmi dobré ohodnocení.

Peníze

Peníze

Nákupy vás v tomto období těší a vždycky jste spokojeni s tím, co pořídíte. Narazíte totiž na dobré cenové nabídky, kterými rozhodně nepohrdnete. Investicím je přáno zejména kolem 18. července a jistě vás k tomu nemine i nějaký dáreček navíc! Po celý měsíc však dbejte obezřetnosti, co se týče uzavírání závažných obchodních smluv. Různí škůdci vás mohou navést na špatnou cestu a necháte se ovlivnit velmi přesvědčivou osobou. Ta to s vámi nemusí myslet úplně upřímně a jde jí především o vlastní prospěch. Avšak od 22. července nepodlehnete žádnému nátlaku a s lehkostí odmítnete vše, co se vám prostě nehodí. Slunce přechází do Lva a je v nádherném trigonu s vaším znamením, takže se zaměříte i na výhodnější podmínky. Nevezmete ihned vše, co se vám dostane do rukou a tím pádem se uchráníte před nežádoucí situací, která se může vyskytnout.

Rodina

Rodina

Jistého člena vaší rodiny mrzí vaše chování k němu, ale vy to možná ignorujete. Zřejmě na něho máte vztek, který se vás už dlouho drží. Jeho řeči si totiž berete moc k tělu a v urážkách nemáte vůbec žádné zábrany. Slunce je až do 21. července v nepříjemné kvadratuře s Marsem ve vašem znamení a tak jsou neshody na denním pořádku. Následně se však situace o něco zlepší a jste schopni s druhou stranou lépe vycházet. V tomto období se také můžete věnovat svým oblíbeným koníčkům a investovat do nich trochu více času. Kolem 17. července se můžete pustit do zábavné činnosti, které se stane vaší novou aktivitou. Rozšíříte tedy okruh svých zájmů a pohltí vás to natolik, že zapomenete i na spory v rodině. Také je dost možné, že se rozhodnete nějak zajímavě relaxovat nebo se vydáte na nějakou kratší cestu za přírodní památkou. Věřte, že si dobrodružství vážně užijete!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.