Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na červenec 2022.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, v oblasti práce to nemáte moc jednoduché a zjistíte, že vám na to nestačí síly. Jste tedy ve stresu a nátlak od nadřízeného vám také moc neprospívá. Od 19. července vás však čekají báječné příležitosti a vy můžete zlepšit své pracovní výsledky. Merkur je v příznivém trigonu s vaším znamením a zaznamenáte velký posun v kariéře. Co se týká vztahů, do 17. července nemáte žádné problémy získat každého, na koho si ukážete. Venuše je v příjemném sextilu s Jupiterem a můžete si vybírat dle svého gusta. Poté si však dávejte pozor na vztahy, které jsou pouze povrchní a krátkodobé. Po finanční stránce se vám vede poměrně dobře, ale je nutné v tomto měsíci zvolnit. Hlavně kolem 27. července máte velké sklony utrácet nepřiměřené částky a následně vás tato investice mrzí. Do 21. července také šetřete své síly a nesnažte se nic lámat přes koleno.


Láska

Láska

Užíváte si spousty pozornosti od opačného pohlaví a jistě se neupínáte na jednoho idola. Vyhovuje vám, když si máte z čeho vybírat a nyní to opravdu stojí za to. Venuše je do 17. července v blahodárném sextilu s Jupiterem a vy navazujete vztahy s velkou lehkostí. Dokonce se můžete i zamilovat, což vám dodá novou energii. Následně si však dávejte pozor na nestabilitu citů a povrchní seznamování. Zdá se, že vás momentálně lákají spíše románky na jednu noc, ale může dojít k jistému zklamání. Hlavně kolem 26. července můžete mít velká očekávání, ale druhá strana nejedná dle vašich představ. Pravděpodobně můžete druhé straně něco vyčítat a tak je dost možné, že si najdete velmi rychle nějakou náhradu. V tomto období se však vyvarujte velkým slibům, kterým vaše známost rychle uvěří. Moc dobře totiž víte, že to ve finále nemůžete z nějakého důvodu splnit.

Práce

Práce

Berete si na vás bedra mnoho povinností s tím, že je chcete všechny do puntíku splnit. Své síly však přeceníte a evidentně to nejde všechno tak, jak si přejete. Merkur je od 5. července v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a schází vám nápaditost. Jste unaveni a moc nevěříte svým talentům, což jde na vás docela znát. Nadřízený vás za neúspěchy vcelku kritizuje a vy máte tendence všechno dopředu vzdávat. Naštěstí se již od 19. července dočkáte velmi příznivé změny. Určitě si nejprve zorganizujete lépe čas a přehodnotíte svůj úhel pohledu. Úkolům se tedy nakonec nevyhýbáte a vkládáte do nich mnoho úsilí. Záleží vám na dobrých výsledcích a vašich snah si všímá i váš nadřízený. Má radost z toho, že jdete do sebe a víte, co máte dělat. Dobré vztahy máte také s kolegy, a i když vás sem tam popichují, umíte dobře argumentovat. Mají z vás respekt a berou vás za slovo.

Peníze

Peníze

Nyní jste ve fázi, kdy si dopřáváte příjemných stránek života. Dost možná tedy moc nevěnujete pozornost tomu, kolik investujete. Snažíte se udělat radost i druhým lidem a pravděpodobně jim vždycky koupíte něco moc hezkého. Momentálně je vám tedy přáno v jakémkoli výdaji a možná se setkáte i s nějakým bonusem k dobru. Avšak od 18. července si dejte pozor na přílišnou rozhazovačnost. Pravděpodobně si neuvědomujete, že můžete dostat do nepříjemné finanční tísně. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a zejména kolem 27. července se vyhýbejte vysokým útratám. I když narazíte na různé slevy, peníze vyhodíte za nekvalitní a nepraktické věci. Ty vám následně leží doma a hodně vás to štve. Opatrnosti dbejte také v oblasti hazardních her, kde máte nereálná očekávání. Nenechte se tedy nalákat na reklamní tahy a loterii se vyhýbejte.

Rodina

Rodina

Očekáváte, že vám druzí poskytnou podporu a poradí vám, když to nejvíce potřebujete. Máte však pocit, že se k vám vaši blízcí tak trochu obrací zády. Možná totiž vaše potíže berou na lehkou váhu a zdá se jim, že to zbytečně zveličujete. Merkur je od 5. července v kvadratuře s Jupiterem a vy si všechno berete hodně osobně. Ačkoliv se vás vaši blízcí snaží uklidnit, pravděpodobně na to neberete moc velký zřetel. Naštěstí se brzy usměrníte a pochopíte, že vám schází nadhled. Od 19. července tedy vnímáte svou situaci trochu jinak a umíte si z toho udělat legraci. Zřejmě také chcete přijít na jiné myšlenky a začnete se věnovat rozvoji osobnosti. Navštívíte tedy různé kroužky, kde si vybudujete nová přátelství. Určitě si s těmito lidmi parádně sednete a zažijete s nimi dokonce i zábavu. Tak to je super, uvidíte, že vám tato činnost velmi prospěje.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.