Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na říjen 2023.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, se svým idolem si nyní procházíte trochu nepříjemným obdobím. Zdá se, že opačné pohlaví zkouší tak trochu vaši trpělivost. Nedodrží sliby, a to je něco, co vás dovede opravdu rozčílit. Naštěstí se vám od 9. října začne v lásce daleko více dařit. Venuše je v příznivém trigonu s Uranem a můžete se seznámit s někým novým. Jistě vás tato osoba překvapí něčím originálním a vy na ni rozhodně nemůžete zapomenout. V pracovní sféře vás nyní čeká trochu náročnější období. Již od 12. října si dávejte pozor na velkou netrpělivost. Mars je v nehezké opozici s vaším znamením. Zřejmě můžete přehlížet chyby a tím pádem se vám nakupí opravy. Hvězdy radí nepřeskakovat mezi jednotlivými povinnostmi. A co se týká financí, můžete mít v tomto období štěstí na velké zisky. Avšak kolem 28. října si dávejte pozor na hazard a vyhýbejte si riskantním investicím.


Láska

Láska

Opačné pohlaví vás nyní přivádí do rozpaků. Zřejmě jste docela v šoku z jednání, které vůbec nečekáte. Zdá se totiž, že nedodrží sliby, a to vás dokáže rozčílit. Avšak od 9. října se můžete těšit na prolomení této situace. Venuše tvoří příjemný trigon s Uranem. Náhle se setkáte s osobou, se kterou vám to doslova cvakne! Prožíváte tedy pocity štěstí a konečně si užíváte plnohodnotného zájmu. Zejména kolem 22. října se můžete dočkat i milostného vyznání. A pokud se váš idol ještě stydí, určitě vás pozve na romantickou večeři. Při této příležitosti však neváhá a může vás zahltit opravdu hezkými komplimenty. Nemusíte se však bát, že se jedná o nějakou zástěrku, Býci! Vaše známost to s vámi myslí opravdu upřímně a rozhodně stojí o vaši přízeň. Ve finále vás tedy o svých citech přesvědčí a vy mu s největší pravděpodobností dáte šanci. Se svým rozhodnutím jste následně spokojeni.

Práce

Práce

Cítíte se první dny v tomto měsíci tak trochu otráveně. Zdá se, že nevidíte moc pozitivní výsledky a nevíte si s tím rady. I přestože se docela snažíte, není to podle vašich představ. Od 12. října si dávejte pozor na výbuchy hněvu a také na netrpělivost. Mars je v nepříjemné opozici s vaším znamením. Možná nezískáte svou vysněnou pracovní nabídku, na kterou čekáte. Tato událost vás donutí ozvat se nadřízenému. Je však možné, že u něj se svými názory nepochodíte a spíše si pěkně zaděláte na problémech. Určitě není vhodné pouštět se do povinností, které vyžadují více času a soustředění. Hlavně od 22. října máte tendence úkoly spíše odbývat a konečný výsledek už moc neřešíte. Nemyslete si však, že vám to nepřinese žádné resty. Nakonec s tím máte totiž ještě více práce než zpočátku. Je tedy dobré dokončit pořádně nejprve povinnosti, které jsou rozdělané.

Peníze

Peníze

Momentálně se snažíte vyhledávat příležitosti, které vedou k výhodným ziskům. S velkou pravděpodobností se vám to také podaří! Hvězdy při vás stojí a vy můžete konečně doplatit všechny důležité upomínky. Venuše je od 9. října v blahodárném trigonu s Jupiterem ve vašem znamení. Jistě si však dávejte pozor na zbytečné výdaje a hazard. Můžete totiž chtít víc, ale tento risk se vám nemusí vyplatit. Hlavně kolem 28. října se vyhýbejte těmto procesům. Máte sklony investovat velmi vysoké částky. Vy naštěstí moc dobře víte, kde jsou vaše hranice. Uvědomujete si totiž hodnotu peněz a dá se říct, že vás to ve finále nijak zvlášť neohrozí. Tak to je super, uděláte si jasno v tom, co je pro vás priorita. V tomto měsíci se také můžete zúčastnit různých soutěží. Díky tomu můžete získat možná velmi hodnotnou výhru, kterou nečekáte. Jistě vám to však přinese nevídanou radost.

Rodina

Rodina

Chcete někoho z vašich příbuzných potěšit a překvapit. Všímáte si totiž, že už dlouho není v pohodě a potřebuje povzbuzení. Vaši starostlivost a péče jistě s radostí ocení. Zvláště kolem 22. října jste této osobě nápomocni a určitě to nese kýžený výsledek. I vás však v tomto měsíci může přepadnout podrážděnost. Mars je od 12. října v opozici s Jupiterem. Potíže se mohou vyskytnout hlavně v partnerských vztazích. Vaše drahá polovička zřejmě neplní prosby a bere to na lehkou váhu. Brzy vám však přeteče pohár trpělivosti a vy se přestáváte brát veškeré servítky. Umíte si v tom udělat pořádek a s konečnou platností si stanovíte jasná ultimáta. Protějšek je zpočátku šokován a možná se vám i brání. Prosadíte si svůj názor a druhá strana si brzy uvědomí, že po ní nechcete nic hrozného. Ve finále tedy vyhoví vašim požadavkům, a nakonec dojde také k pochopení z jeho strany.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.