Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na červenec 2022.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, čekáte, až se vám v lásce konečně splní sen a někdo vás v současném období osloví. Nedělejte si žádné obavy! Venuše je od 18. července v hezkém sextilu s Marsem ve vašem znamení. Jestliže se chystáte někam na zábavu, určitě si tam najdete svého vyvoleného. Pravděpodobně vás totiž vezme na taneční parket. Naopak v práci nastává trochu náročný měsíc a povinnosti vám dávají zabrat. I když je Mars od 5. července ve vašem znamení, je v konjunkci s Uranem a vás čeká nějaký nečekaný problém. Nenecháte se tím však rozhodit a postavíte se tomu čelem. Dávejte si také pozor na pracovní nabídku, kterou chcete odmítnout. Můžete mít za ni hezké peníze a vám je to následně velmi líto. A co se týká financí, máte vcelku pomalý příjem a případné prodeje se vám také moc nehýbou. Od 19. července k vám však přichází nejenom řešení, ale také výborné příležitosti.


Láska

Láska

Ve vztahové rovině vás mohou momentálně čekat překvapení, která nejsou moc příjemná. Naštěstí tyto situace překonáte a jste rádi, že pravda vychází napovrch. Mars je od 5. července ve vašem znamení a tak se snažíte zachovat veškerý klid a pohodu. Uvidíte však, že si díky tomuto postoji přitáhnete ještě v tomto měsíci tu správnou partii k sobě. Venuše je od 18. července v příznivém sextilu s Marsem a určitě vám zvedne i sebevědomí. Jestliže se rozhodnete jít na nějakou společenskou akci, patrně vás někdo vyzve k tanci. Tato osoba vás jistě zaujme a líbí se vám, že se téměř vůbec nestydí! Tak to je super, přeskočí mezi vámi jiskra a hned si vyměníte kontakty. Váš nový idol vás zahrne nejenom komplimenty, ale rád vám věnuje i nějaký dáreček. Toto jednání vám udělá nemalou radost a do budoucna si dokážete představit i něco vážnějšího.

Práce

Práce

V profesních záležitostech se můžete unáhlit a může z toho vzniknout nečekaný problém. Musíte se tedy postarat o rychlé řešení, což vás docela znervózní. Mars je od 5. července v konjunkci s Uranem a jste v šoku z toho, kolik se toho na vás nabaluje. Naštěstí máte dostatek sil a víru v to, že vše nakonec dobře dopadne. Avšak v tomto měsíci si užijete vcelku náročných chvil a máte pocit, že se všechno děje snad naschvál. Od 19. července se totiž mohou zhoršit vztahy mezi vámi a vaším nadřízeným. Pravděpodobně nejste moc ochotni dělat věci dle jeho představ, protože vám to tak nevyhovuje. Šéf vás však vůbec nešetří a je pevně rozhodnutý předat úkoly někomu jinému. Nakonec vám to však vrtá hlavou, protože za to můžete dostat hezké peníze. Dost možná se tedy kousnete do jazyka a ustoupíte mu. Pokusíte se pro to udělat maximum, protože stojíte o úspěch.

Peníze

Peníze

Váš příjem financí je nyní trochu zabrzděný, a pokud se snažíte něco prodávat, moc se vám nedaří. Od 5. července vstupuje Mars do vašeho znamení a je v negativní kvadratuře se Saturnem. Momentálně vám tedy nevychází vaše rozpočty a musíte hrábnout i do svých úspor. I když vám tyto kroky nejsou moc příjemné, nechcete se prozatím vázat na nějakou půjčku v bance. Avšak od 18. července se vaše situace trochu zlepší a můžete se těšit na přísun financí. Můžou se vám nějaké finance vrátit, nebo si je obstaráte. Zřejmě na vás totiž čeká parádní příležitost a vy se jí zaručeně chopíte. Není také na škodu zkusit si zasoutěžit o nějakou výhru. Je zde velká šance na úspěch a vám to nesmírně potěší. Jistě také narazíte na perfektní ceny za předměty, které jsou jinak velmi drahé. Neváháte a investujete zvláště do věcí, které opravdu potřebujete a dlouho sháníte.

Rodina

Rodina

Momentálně si možná plánujete nějakou praktickou práci. Zřejmě se rozhodnete pro rekonstrukci zahrady, nebo obýváku. Mars je od 5. července v příznivém trigonu s Plutem a snažíte se vše dotáhnout do konce. Čekají vás však jisté překážky, které vám tak trochu naruší plány. Umíte si s tím poradit a k ruce jsou vám i vaši blízcí přátelé. Jisté rozpory ale přichází v rodinných vztazích a to 18. července. Rozhořčí vás narážky jistého člena rodiny a přejde vás veškerá trpělivost. Protistrana si vás na nějakou dobu pravděpodobně znepřátelí. Brzy si však uvědomí, že nedělá dobře, protože se dokážete dlouho zlobit. Vaši důvěru si tedy tak rychle nezíská a vy o to možná ani nestojíte. Nechcete mít totiž kolem sebe lidi, kteří se k vám neumí chovat. Máte pravdu, Býci, co je moc, to je moc. Zřejmě se na tohoto člověka také nemůžete v ničem spolehnout.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.