Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na červenec 2020.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, v tomto měsíci vás provází velmi přátelský duch a chcete si najít přátele z trochu jiného okruhu. Hledáte někoho, s kým si můžete vyměňovat názory a obohacovat se o nové vědomosti. Uran je v hezkém sextilu s Merkurem a hlavně kolem 19. června natrefíte na typ člověka, který vás inspiruje. I v práci máte již od 2. července přesně stanovené, čeho chcete dosáhnout a tvrdě si za tím jdete. Věříte, že vás potká úspěch a zdá se, že okolnosti tomu jen nasvědčují! Nadřízený žasne nad vaším úžasným přístupem a schopností vyřešit povinnosti včas. Máte originální nápady, které vás jednoznačně posouvají kupředu. Avšak od 22. července se Slunce přesouvá do Lva a utvoří kvadraturu s Uranem. Můžete mít sklony více se vztekat a to zejména v rodinném prostředí. Snažte se myslet více optimisticky, jinak se to může nepříznivě projevit na vaší vitalitě a energii.


Láska

Láska

Máte zájem spíše o někoho, s kým můžete udržovat přátelský vztah. Nebráníte se tedy poznávání nových lidí a dá se říct, že máte štěstí na opravdu nevšední osobnosti. Ty vám zřejmě rozšíří hodně obzory a změní i některé z vašich dosavadních názorů. Zvláště kolem 19. července můžete narazit na fajn osůbku, která se stane vaší spřízněnou duší. Krásná konjunkce Luny s Merkurem přeje v navazování přátelství a ukáže vám toho správného člověka! Ten vás zejména kolem 22. července podpoří ve vašem rozhodnutí k jistým změnám. Možná začnete do budoucna uvažovat také o vážnější partnerství s vaší známostí. Zamlouvá se vám totiž natolik, že si případný vztah dokážete představit i dlouhodobě. Hvězdy nevylučují vzájemné sympatie, ba naopak. Pro vašeho přítele či přítelkyni jste vysoce inspirativní osobnost!

Práce

Práce

Své vysněné pozice se rozhodně nechcete vzdát a snažíte se nadřízeného neustále překvapovat. Víte totiž přesně, čeho musíte dosáhnout a všechno děláte zajímavým způsobem. Vaše nápady jsou jistě velmi neotřelé a s největší pravděpodobností se šéfovi zavděčíte. Uran je v úžasném sextilu s Merkurem a ke svému cíli se posouváte razantně rychle. Také jste od 2. července ve své práci velmi vytrvalí a na úspěch si brousíte zuby. Víte totiž, že jste od něj už jen krůček, ale musíte pořádně zamakat! Nebojte se Býci, zvláště kolem 20. července dojdete ke zdárnému řešení vašich povinností a také k ocenění vašich schopností. Nadřízený si nemůže vynachválit vaši přesnost a originalitu, takže odměnu si právem zasloužíte. Kolegové vám to upřímně přejí, protože ví, co všechno do toho dáváte. O to víc vás to motivuje k dalším výkonům, které vám v budoucnu opět zajistí další zásluhy.

Peníze

Peníze

V tomto období můžete úspěšně vyřešit vleklé potíže, které se týkají například reklamací a obchodování. Někdo zkušený vás může navést ke správnému řešení a vy se konečně zbavíte trápení v této oblasti. Hlavně kolem 19. července máte čistou mysl a dokážete přijít veškerým komplikacím na kloub. Luna je v krásné konjunkci s Merkurem, a jestliže se chystáte na podepisování něčeho důležitého, vsaďte právě na tyto dny! Avšak od 22. července si dávejte větší pozor na nečekané zvraty. Něco, s čím počítáte, se může náhle změnit a dojít k jistému prodloužení procesu. Pokud se rozmyslíte něco uskutečnit, nepočítejte s hladkým průběhem, Býci! Může vás potkat vskutku nepříjemné překvapení, které vaši klidnou povahu doslova rozzuří. I přesto všechno však umíte vše vzít do svých rukou a dát si věci do pořádku. Nevěšíte hlavu a snažíte se okamžitě jednat.

Rodina

Rodina

Červenec vás svádí k různým výletům a zřejmě chcete zavítat i do nových přírodních lokalit. Určitě však nechcete trávit čas úplně o samotě, takže pojedete s největší pravděpodobností alespoň ve dvou. Dobrodružství si naplánujte zejména kolem 20. července vyjeďte se podívat například na nějakou zříceninu hradu. Odnesete si několik krásných vzpomínek, a pokud vezmete někoho do party, můžete sdílet neotřelé zážitky společně. Co se týče rodinného okruhu, do 21. července se neděje v podstatě nic nepříjemného. Následně vás však někdo z rodiny může natolik vykolejit, že nevíte, jak máte vlastně reagovat. Slunce vstupuje do znamení Lva a je v negativní kvadratuře s Uranem. Případným konfrontacím se tedy nevyhnete a vztek je na vás pořádně znát. Naštěstí si ale nakonec uvědomíte, že je lepší tuto situaci brát s nadhledem a nenecháte se špatně ovlivnit kvůli maličkostem.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.