Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na květen 2023.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, určitě máte v tomto období šanci získat si srdce svého vysněného idola! Jupiter totiž vstupuje od 16. května do vašeho znamení a tvoří krásný sextil s Venuší. Hvězdy vám garantují motýlky v břiše, ale nesnažte se tlačit na pilu. Určitě si užívejte příznivého průběhu a nesnažte se nic uspěchat. A co se týká pracovní oblasti, vaše nápady vám mohou pomoci získat zajímavou pracovní nabídku. Mars je do 19. května v hezkém sextilu s Merkurem ve vašem znamení a jste velmi bystří. Následně si však dávejte pozor na jisté překážky. Zřejmě totiž vypouštíte důležité detaily a díky tomu máte povinnosti navíc. Máte však sílu a trpělivost všechno perfektně zvládnout. Slunce se do 20. května nachází ve vašem znamení. Jistě si tedy v mnohých oblastech věříte. Úžasně si totiž poradíte i s případnými finančními nesnázemi, se kterými se nyní můžete setkat.


Láska

Láska

Aktivitou ve vztazích rozhodně nic nepokazíte, Býci! Nebojte se tedy seznamování a využijte všech zajímavých příležitostí. Můžete si totiž získat pozornost osoby, která vás v tuto chvíli opravdu zaujme. Navíc vám od 16. května přeje i Jupiter, který vstupuje do vašeho znamení a tvoří příjemný sextil s Venuší. Pravděpodobně měsíc lásky netrávíte tedy o samotě a zdá se, že to není nic lehkovážného. Jistě si však dávejte pozor na netrpělivost, která vás provází již od 20. května. Máte tendence na vašeho idola trochu tlačit a jste netrpěliví. Rychle však pochopíte, že nemá smysl někam spěchat. Věci totiž mají velmi pěkný průběh a vy si to nakonec užíváte. Určitě nechcete ani přicházet o hezké zážitky s vaší novou známostí. Zdá se, že si máte opravdu co říct a jistě se spolu nenudíte. Váš protějšek vás dokáže rozesmát a je to jedna z věcí, které si na něm opravdu ceníte.

Práce

Práce

Máte bystrý úsudek a vše vám do sebe velmi rychle zapadá. Určitě se snažíte najít co nejlepší východisko pro daný problém a vedete si báječně. Svého nadřízeného potěšíte svými originálními a nadčasovými nápady. Můžete také získat výbornou pracovní nabídku, která vám přinese zajímavé benefity. Mars je do 19. května v pozitivním sextilu s Merkurem ve vašem znamení. Jistě se umíte prosadit a umíte velmi rychle docílit svých plánů. Následně se vám nemusí dařit vše, co si umanete. Hlavně kolem 23. května si dávejte pozor na jednání, které není zcela promyšlené. Můžete se tak dostat do nepříjemné situace, kterou musíte napravit. V těchto dnech si tedy dávejte větší pozor na detaily a vyhýbejte se konfliktům. I když to nemusíte myslet špatně, druzí vás z toho mohou obvinit. Také váš šéf se na vás může zlobit za to, že svou práci tak trochu odbýváte.

Peníze

Peníze

Momentálně můžete zlepšit svou finanční situaci a získat nějaké peníze k dobru. Venuše je od 7. května v hezkém sextilu s Uranem ve vašem znamení. Zřejmě vás potkají i neočekávané výhry, nebo také zjistíte, že se vám vrátí jistá finanční částka na účet. Máte tedy radost a peníze ihned využijete na dlouho plánované investice. Avšak od 20. května si dávejte pozor na unáhlené výdaje. Lákají vás různé reklamní nabídky, které však nemají moc výhod. Zdá se, že nyní moc nešetříte a máte pocit, že si to můžete dovolit. Brzy se však divíte, že na tom nejste až tak dobře a jdete do sebe. Je vám totiž velmi líto vyhozených peněz a zamyslíte se nad tím, jak vše zase naspořit. Uvidíte však, že to ve finále perfektně zvládnete bez větších problémů. Určitě si však více hlídáte své útraty a více přemýšlíte nad tím, co kupujete. Uvědomíte si, že nemusíte mít vše, co se vám líbí.

Rodina

Rodina

V tomto měsíci chcete podniknout nějaké aktivity se svými blízkými přáteli. Je totiž dost možné, že vás od 7. května hojně zvou na návštěvy a vyrazíte spolu i na společný víkend. Určitě se tedy rozhodnete udělat si na ně čas a jistě ničeho nelitujete. Dokonce se po čase potkáte s dlouholetými kamarády, se kterými se moc často nevidíte. Dobře se v jejich přítomnosti bavíte a konečně si s někým můžete důvěrně promluvit. Od 20. května vás totiž mohou provázet konflikty v rodinných vztazích. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením. Možná má někdo z blízkých rýpavou náladu a odnášíte to právě vy. Je však dost možné, že se vás ostatní členové zastávají. Dá se tedy říct, že se druhá strana nakonec velmi rychle usměrní a neodváží se dělat nepříjemnosti. Vy však máte nad celou situací velký nadhled a nenecháte se jen tak vyprovokovat.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.