Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na červen 2020.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, v tomto měsíci jste nachystáni ukázat na světlo vše, co ve vás dřímá. Přesahujete hranice svých možností a do splnění úkolů dáváte všechny své síly. Krásný sextil Merkura s Uranem vám zejména kolem 5. června přinese velký úspěch a výrazný posun v kariéře. Také v lásce vás čeká mnoho překvapivých událostí, které vás zahřejí u srdce. Příznivý sextil Urana s Marsem vám až do 27. června přináší dobrodružství a také osůbku, která vás bleskově upoutá. Všimnete si nejenom její dobrosrdečnosti, ale také bezpodmínečné lásky. Po finanční stránce se chováte zodpovědně a rozumně přemýšlíte nad investicemi. Nebojíte se také najít si nějaký přivýdělek, díky kterému si můžete dovolit i něco navíc. Zejména kolem 23. června si můžete všimnout báječné nabídky, hodně štěstí!


Láska

Láska

Vzrušující okamžiky vás v tomto období určitě neminou a mnozí zažijete velkou extázi. Mars je až do 27. června v báječném sextilu s Uranem a jejich duo vám slibuje nečekaná překvapení v nově navázaných vztazích. Hvězdy signalizují, že druhá strana vás zasáhne moc příjemným způsobem, takže vás čeká konečně úspěch. Jestliže se tedy odhodláte zabrousit na seznamky, uvidíte, že se s vážnými nápadníky roztrhne pytel! Zejména kolem 13. června se sami chopíte příležitosti a dost možná oslovíte osobu, která vás něčím upoutá. Nelze přehlédnout její obrovská obětavost a schopnost vcítit se do druhých, což si získá váš velký obdiv. Opačná strana ve vás shledá velkou jistotu a oblíbí si vaši trpělivost, která se řadí mezi vaše nejsilnější stránky. Někoho, jako jste vy, hledá vaše známost už dlouhou dobu a zdá se, že se jí nyní naskytla úžasná příležitost.

Práce

Práce

V ničem nejste pozadu a vaše schopnosti jsou vážně nedocenitelné. Jdete totiž kupředu a myslíte do budoucna, takže se dokážete vyhnout velkým chybám. Uran je v příznivém sextilu s Merkurem, nechybí vám tedy ani pozitivní naladění. Zejména kolem 5. června jsou vaše myšlenky jasné a máte velké plány, které chcete uskutečnit. Také se v těchto dnech dočkáte příznivé zprávy od nadřízeného, který ocení váš zájem a dobře splněné povinnosti. Věci řešíte s předstihem a zvláště kolem 19. června nic nenecháváte na poslední chvíli. Víte totiž, co je to mít zodpovědnost a takový přístup vám zaručí významný posun v kariéře. Bravo Býci, jistě si zasloužíte ocenění, o které tak intenzivně usilujete. Vaše sebedůvěra je opět vyšší a přiznáte si, že jste vskutku vzorovým zaměstnancem, který má co nabídnout. Nic vás v tomto období netěší víc a svůj kýžený úspěch si zasloužíte završit i menší oslavou.

Peníze

Peníze

Jestliže si chcete finančně přilepšit, vrhněte se na hledání nějakého přivýdělku. Je kolem vás plno výhodných nabídek, takže máte z čeho vybírat. Navíc i nabízené peníze jsou docela slušné a určitě se vám zvláště kolem 23. června podaří tzv. trefa do černého. V těchto dnech je Luna v hezké konjunkci s Merkurem a můžete očekávat úspěšné vyřešení událostí. To se může týkat klidně i schvalování vašich požadavků a podepisování různých dokumentací. Zřídit si můžete tedy i dlouho plánovanou půjčku a nemusíte se bát, že vám to neklapne. Co se týče investicí, těm je přáno hlavně kolem 5. června. Rozumně totiž usoudíte, zda jsou výdaje pro vás přijatelné a jestli se vám to oplatí. Myslíte totiž i na horší časy a nechcete se dostat do zbytečných potíží. Správně, přistupujete k tomu moudře, takže vás s největší pravděpodobností v budoucnu nic nezaskočí, jste připraveni!

Rodina

Rodina

Planety jsou momentálně příznivě nakloněny a podporují příjemnou rodinnou atmosféru. Můžete tedy utužit vztahy s ostatními členy rodiny a vrhnout se do společných aktivit. Zvláště kolem 12. června se věnujte například deskovým nebo i jiným hrám. Luna je v konjunkci s Marsem a podporují vaši soutěživost, takže se můžete opět po čase vyřádit. Pokud vás však tento způsob trávení volného času moc nenadchne, vyjděte si například na procházku do přírody. Je také pravděpodobnost, že vás až do 27. června lákají změny ve vašem domově. Zdá se, že vás už omrzí dívat se na jednobarevné zdi a máte chuť více dekorovat. Dá se tedy říct, že své bydlení od základů zmodernizujete a zapojíte do projektu i další členy domácnosti. Výborně, vskutku výborný nápad, vytvoříte skvělý tým! Uvidíte, že vaše nápaditost si přijde na své a určitě se nesetkáte s nesouhlasem.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.