Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na červen 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, po celý měsíc se vás drží radostná nálada a nenecháte se ničím negativním ovlivnit. V milostných vztazích očekávejte zajímavé vzplanutí a možný příjemný románek. Příznivý trigon Venuše s vaším znamením se výrazně projeví zejména kolem 21. června. Svému oblíbenci se můžete nesmírně zalíbit, protože ukážete své silné přednosti. Po finanční stránce se vám také nedaří špatně, dávejte si však pozor na dny kolem 17. června. Hrozí vám unáhlené výdaje, které vás následně dost mrzí. Můžete totiž zbytečně vyhodit vysokou částku za předmět, který není moc kvalitní. Ani v pracovní sféře to není úplně nejrůžovější, ale oporou jsou vám kolegové, kterým to následně rádi oplácíte. Nadřízený vás přivádí do nepříjemných situací, ale vy se snažíte nepodléhat stresu. Od 28. června vám přichází na podporu Mars, který je v sextilu s vaším znamením, takže se nakonec vše otáčí k lepšímu.


Láska

Láska

Červen je pro vás v lásce slibným měsícem, ve kterém máte šanci získat si pozornost vytoužené osoby. Venuše je v nádherném trigonu s vaším znamením a zejména kolem 19. června můžete opačnému pohlaví ukázat své tajné zbraně. Váš sexappeal je v tomto období výrazný a určitě k sobě přitáhnete nejednoho vážného zájemce. Zajímáte především velmi přátelské a humorem obdařené protějšky, kteří s vámi mohou klábosit naprosto o čemkoliv. Uvítají vaši toleranci a upřímnost, takže nakonec z nové známosti může vzejít i něco více než zpočátku předpokládáte. Zjistíte, že máte dokonce dost společných zájmů, ale také se vzájemně obohacujete stále něčím novým. Jednoduše mezi vámi funguje úžasná harmonie. Od 28. června se také cítíte více směle, takže je velká pravděpodobnost, že navrhnete nějaký posun. Směle do toho, Vodnáři!

Práce

Práce

Optimismus vás neopouští a i když to nemáte v práci nejlehčí, doufáte v lepší zítřky. Nadřízený vás však občas zaskočí něčím nepříjemným a není moc jednoduché s jeho požadavky naložit. Zejména kolem 18. června vás může rozhodit a přivést do rozpaků. Luna je v nepříjemné konjunkci s Uranem a musíte z jistých důvodů přehodnotit a změnit plány. Vy se z toho však nehroutíte a vynasnažíte se tyto obtíže bez nějakých průtahů vyřešit. Fantastický přístup, Vodnáři! Vaše snahy vám v budoucnu přinesou sladké plody a možná také výhodné pracovní místo. Z ničeho neděláte tragédii a zvláště kolem 21. června i bavíte a podporujete v práci své kolegy. U spolupracovníků jste vskutku oblíbení, protože jim s radostí pomáháte. Na konci měsíce vám z vašeho vstřícného přístupu může vyplynout nečekaná výhoda.

Peníze

Peníze

Máte finanční zásoby a můžete je v tomto období investovat do něčeho, co se vám hodně líbí. Klidně se může jednat o váš šatník nebo výbavu do vašeho domova. Pokud se chcete zaměřit na výhodné nakupování, vsaďte na dny kolem 20. června. Luna je v přínosné konjunkci s Venuší, přeje všem výhodám, tudíž se vyplatí i smlouvat! Uvidíte, že vás prodávající mile překvapí a rád se s vámi dohodne. Určitě se na vás teď také může usmát štěstí ve výhře, takže se můžete zúčastnit různých soutěží. Na obzoru jsou luxusní ceny a jedna z nich možná čeká na vás! Naopak nevhodné dny pro výdaje jsou zejména kolem 17. června. Máte tendenci všechno zbytečně urychlit a následně zjistíte, že se jednalo o špatnou volbu. Můžete si totiž pořídit předmět, který není moc kvalitní nebo má vady. Nenechte si tedy od nikoho nic vnucovat a dávejte si pozor na nedůvěryhodné nabídky.

Rodina

Rodina

Svůj volný čas můžete trávit s dětmi, které si váží vaší přítomnosti. Máte mnoho plánů, které chcete do konce tohoto měsíce stihnout. Rodinné chvíle můžete trávit například hraním různých her nebo tvořením domácích receptů. Nejenom, že se u toho pobavíte, ale také objevíte nějakou novou laskominu. Vaše ratolesti ocení kreativní nápady a ty vám rozhodně nechybí! Venuše je v úžasném trigonu s vaším znamením a zejména kolem 20. června mezi vámi a vašimi dětmi vládne obrovská spokojenost. Menší potíže vás však mohou potkat s příbuznými, kteří vás schválně dráždí a předhazují vám chyby. Hlavně kolem 18. června se vás někdo nepříjemně dotkne, ale vy si to nechcete brát osobně. Víte totiž, že je dotyčný hrozně náladový a nemá význam si z toho přidávat vrásku na čele. Děláte správně, Vodnáři.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.