Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na říjen 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rodinná atmosféra vás tak trochu frustruje, protože vás jistý člen kritizuje za každou maličkost. Berete si to příliš osobně, a když se chcete bránit, obrátí se to ještě více proti vám. Mars je v nepříznivé kvadratuře se Saturnem a postupně přestáváte mít náladu cokoliv řešit. Zvláště kolem 9. října vás dotyčná osoba provokuje a pokouší se zasáhnout vaše nejcitlivější místa. Vyvarujte se však konfliktům, protože ty se mohou nést dlouhodobě ve zlém duchu. Věnujte pozornost spíše svým zálibám a zdokonalujte se v tom, co vás naplňuje. Nyní můžete udělat vskutku velké pokroky a zvýší vám to sebevědomí. Pokud se chcete vzdělávat a naučit se co nejvíce zajímavých informací, vsaďte na dny kolem 19. října. Jestliže se k tomu navíc vydáte do kolektivního kroužku, můžete navázat dlouhodobé přátelství. Jako bonus si vyměníte zajímavé zkušenosti a vzájemně si předáte užitečné rady.


Láska

Láska

Momentálně nemáte moc velkou potřebu navazovat partnerské vztahy. Pravděpodobně si chcete spíše jen užívat a poznávat nové lidi. Přitahují vás osoby se soutěživým duchem a smyslem pro humor. Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 3. října vás tento typ protějšků hodně obklopuje. Dokážete tedy využít příležitosti a využijete své silně zbraně. Nyní zaručeně víte, co na dotyčného působí a dá se říct, že máte vážně úspěch. Zvláště kolem 29. října se spolu můžete vydat za zábavou, které je v těchto dnech přáno. Je možné, že vás váš nový objev sám rád někam pozve a s odmítnutím určitě nepočítá! Jednejte s tímto člověkem upřímně a nebojte se s ním i trochu riskovat. Za ty perfektní zážitky to vážně stojí a i když mezi vámi náhodou nevznikne láska, tak přátelství zaručeně!

Práce

Práce

Ačkoliv jste docela kreativní a máte různé nápady, stále se nemůžete zavděčit nadřízenému. Ten má totiž pořád nějaké výhrady a není to zcela dle jeho představ. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a dá se říct, že vám dochází trpělivost i mentální síla. Hlavně kolem 19. října už se cítíte vyčerpaní a potřebujete si chvíli odpočinout. Šéf na vás však může v těchto dnech vytvářet největší nátlak a vy musíte bohužel zatnout zuby. Uvidíte však, že se vám to i přes nepříjemné neshody s nadřízeným velmi vyplatí! Zvláště kolem 30. října mnohé z vás čeká jistá odměna a je velmi pravděpodobné, že vám šéf nabídne dovolenou. Moc dobře ví, že na ni máte vskutku nárok, takže nemusíte mít obavy, že vaše snahy neocení. Zřejmě ho totiž mile překvapíte svým přístupem k práci a také tím, že se vážně velmi snažíte. Bravo Vodnáři, konečně se dočkáte i pozitivního ohlasu a vytouženého vděku.

Peníze

Peníze

Můžete se rozhodnout, že rozbijete prasátko a našetřené peníze konečně utratíte za vytouženou věc. Jste totiž pevně rozhodnuti, že se jedná o dobrou investici a nechcete už dlouho čekat. Zejména kolem 29. října můžete dobře pořídit a zřejmě si vyhlédnete několik pozoruhodných nabídek. Luna je v konjunkci s Marsem a je velmi pravděpodobné, že máte hned jasno, co chcete. V tomto období však není moc vhodné řešit například reklamace nebo úřední záležitosti. Hlavně kolem 18. října nemáte moc dobré vyhlídky a není přáno kladnému vyřízení vašich požadavků. Můžete mít pocit, že je vše spíše proti vám a hvězdy vám vůbec nehrají do karet. Vážnější potíže se snažte řešit v jiných dnech a nyní se k ničemu neunáhlujte, hrozí vám nepříjemné ztráty. Také moc nedůvěřujte radám ostatních a snažte se držet při zemi, někdo to s vámi nemusí myslet úplně upřímně.

Rodina

Rodina

Trávit volný čas v prostředí domova vás momentálně moc nebaví a potřebujete se spíše vyřádit. Baví vás procházky v přírodě, ale také návštěvy zajímavých míst. Nachystejte si program kolem 2. října a určitě nejezděte nikam na vlastní pěst. Svůj plán navrhněte například sourozencům nebo blízkým osobám. Věřte, že na vaši nabídku přistoupí a rádi se k vám přidají. Navzdory vaší velké akčnosti si dávejte velký pozor na výkyvy nálad a podrážděné reakce. Těmi můžete zejména kolem 19. října někoho naštvat a zbytečně si jistou osobu znepřátelíte. Luna je v konjunkci s Merkurem a okolí vás může upozornit na to, že jste k nim vcelku nepříjemní. Naštěstí si velmi rychle uvědomíte, co tím můžete způsobit a své postoje si začnete pořádně hlídat. Nikomu totiž nechcete vědomě ubližovat a mrzí vás to. Nesmutněte Vodnáři, rodinní příslušníci vám to jistě odpustí a brzy to hodí za hlavu!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.