Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na duben 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, v dubnovém období se chcete zaměřit spíše na budování přátelství a hledání lidí, kteří mají podobné názory, jako vy. Jupiter je v příznivém sextilu s Merkurem a až do 10. dubna se vám daří tyto lidi potkávat. Následně máte však problémy se svým sebevědomím a zbytečně se urážíte. Vaši přátelé to však nemyslí vůbec zle, ale vy si to vykládáte zcela jinak. Dokonce i v práci se na vás začínají hrnout jisté problémy a vy se nemůžete shodnout s nadřízeným. Merkur je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a šéf může považovat vaše nápady spíše za iracionální. Zejména kolem 22. dubna se vám jeho názory nelíbí a rychle se vztekáte, pokud vás za něco zkritizuje. Nesnažte se mu však oponovat, jinak si to za rámeček rozhodně nedáte! Celý měsíc máte docela náročný, ale kolem 25. dubna se přece jen můžete věnovat svým koníčkům. Vězte, že vás nadchnou a dodají dost energie.


Láska

Láska

Momentálně moc netoužíte po životní lásce, ale spíše po dobrém přátelství, které vám může něco nabídnout. Velké šance máte až do 10. dubna, jste smělí a zaujmete svým smyslem pro humor. Merkur je v úžasném sextilu s Jupiterem ve vašem znamení a je možné, že s novými lidmi sdílíte podobné zájmy. Vzájemně se podporujete a dokonale rozumíte názorům toho druhého. Poté si však dávejte pozor na zbytečnou vztahovačnost, která může vaše nové vztahy narušit. Z nějakého důvodu se cítíte docela naštvaní a vaše okolí to od vás, zejména kolem 22. dubna, schytává. V těchto dnech není tedy příznivá chvíle pro seznamování, protože můžete druhou stranu něčím urazit. Nemáte dobrou náladu a ostatní ve vás probouzí spíše nedůvěřivost. Chce to tyto dny překlenout s větším nadhledem a žádný strach - zase pak vysvitne slunce!

Práce

Práce

Štěstí je k vám teď poněkud štědré a máte za sebou nespočet úspěchů, takže vaše sebevědomí jenom kvete. Vše vám jde jednoduše a jste velmi optimističtí, co se týče plnění i těch náročnějších povinností. Nemáte totiž žádné obavy z toho, že to nezvládnete nebo nestihnete včas splnit. Věříte tomu, že vás potká dobrá šance a dosáhnete svého velkého cíle. Nicméně mnohé z vás čekají nepříznivé změny a to od 11. dubna, takže šlápněte na brzdu! Jupiter ve vašem znamení je v negativní kvadratuře s Merkurem a vy máte tendence se nad úkoly spíše vztekat. Rozhodí vás jakákoliv maličkost a zřejmě už začínáte mít všeho dost. Šéf si nepochybně všimne vašeho přístupu a zejména kolem 21. dubna vám může sdělit, že je značně nespokojený. Neříkejte mu nic, co vede ještě k větším problémům, vrátil by vám to i s úroky!

Peníze

Peníze

Vítáte různé obchodní příležitosti, protože máte štěstí na velmi výhodné nabídky. V tomto případě můžete totiž na takových obchodech vydělat nebo získat něco ku prospěchu. Nechcete totiž na ničem prodělat a důkladně uvažujete nad různými variantami. Dokážete se zorientovat v tom, co je správné a přesně víte, o co v danou chvíli usilujete. Do 10. dubna se vám vaše postupy mohou vskutku oplatit a povede se vám nejeden trik. Poté se však na vás může nalepit spíše smůla a zvláště kolem 22. dubna nečekejte žádný výrazný úspěch především v oblasti smluv. Vrtošivá konjunkce Merkura s Lunou nepřeje žádnému vážnému rozhodnutí a nepodporuje nové myšlenky. Někdo vás může zkritizovat a vaše nápady považuje spíše za dětinské a nelogické. Určitě se tedy v těchto dnech nezaměřujte na peníze a ani na hledání vhodného řešení.

Rodina

Rodina

Mnozí chcete absolvovat vzdělávací kurzy a zdokonalit se ve svých zájmech, na které si momentálně uděláte čas. Zvládnete pojmout velké množství nových informací a časově vše stíháte velmi dobře. Merkur je v hezkém sextilu s vaším znamením a pociťujete touhu něčemu se konečně přiučit. Od 11. dubna se však zamyslíte nad tím, zda je to pro vás to pravé. Klesne vám sebedůvěra a vidíte na sobě jen samé nedostatky. Kozorozi, úspěch se skládá i z chyb, ze kterých se můžete poučit! Jestliže tedy uděláte v tomto období něco, co vás odrazuje od pokračování, tak se odrazte ode dna. Zvláště kolem 23. dubna vás může potkat událost, která vám dodá chuť pracovat na svém koníčku dál. V blízkém okolí najdete totiž podporu a dotyčný vás pořádně motivuje. Celkově je v tomto období vhodné zaměřit se na přírodu či například na zahradní aktivity, přičemž je vítána účast členů rodiny.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.