Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na srpen 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, nejste v moc dobrém rozpoložení a tento měsíc je pro vás docela náročný. Mars je v kvadratuře se Saturnem a zvláště kolem 9. srpna cítíte obrovské napětí v rodinných vztazích. Někdo vás záměrně kritizuje a vy ztrácíte svůj klid. Ani milostné vztahy nejsou žádná hitparáda a schůzkám se momentálně spíše vyhýbáte. Vždycky totiž narazíte na někoho, kdo vás buď urazí nebo něčím hodně naštve. V pracovní sféře to také není moc jednoduché a nadřízený velmi rád zkouší, co všechno jste schopni vydržet. Vy mu však od 20. srpna začnete dávat pořádně najevo, že nejste tzv. žádná béčka. Merkur je v báječném trigonu s vaším znamením a na pracovišti předvedete opravdu mistrovské kousky! Po finanční stránce se mějte raději na pozoru, od 7. srpna si můžete zadělat na potíže. V rozhodnutí nejednejte zbrkle a nenechte se obalamutit podvodníky.


Láska

Láska

Stále se ocitáte v okruhu osob, které jsou z jiného těsta a jejich povaha vás spíše rozčiluje. V tomto období máte štěstí spíše na prudké osobnosti, které se nebojí říct nic na rovinu. Vás se to dost často dotýká a dá se říct, že vztahy nyní spíše zavrhujete. Mars je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a i když v jednu chvíli rychle vzplanete, vzápětí jste spíše zklamaní. Zvláště kolem 9. srpna se vyhýbejte schůzkám a nuceně nikoho nevyhledávejte. Zadaní Kozorozi se také setkají s obtížemi v partnerství. Jste hodně spořiví a máte rádi přehled ve financích, ale je možné že od 7. srpna nastane změna v této oblasti. Protějšek se může uchýlit k většímu utrácení a vás to vůbec netěší. I když se v tom snažíte udělat nějaký systém a pořádek, váš partner vás odmítá poslouchat. Necháváte ho tedy, ať se svými financemi hospodaří, jak uzná za vhodné, ale na harmonii ve vztahu to nepřidává.

Práce

Práce

Po profesní stránce jsou na vás v tomto období kladeny obrovské nároky. Váš šéf je totiž neustále s něčím nespokojený a vám to ubírá na sebevědomí. Je vám to líto a začínáte pochybovat nad svými schopnostmi. Zejména kolem 8. srpna se mnozí můžete rozhodnout dát výpověď hledat si jiné zaměstnání. Pokuste se neunáhlovat, Kozorozi! Přece nejste žádné nuly, a i když o sobě v současné chvíli pochybujete, od 20. srpna můžete zcela změnit názor. Merkur je v příznivém trigonu s vaším znamením a nadřízenému konečně vytřete zrak. Váš pracovní výkon se výrazně zlepší a vy zjistíte, že vaše schopnosti nejsou vůbec žalostné, právě naopak. Postupně se totiž poperete se vším, co vám šéf nadělí. Překvapíte ho svou bystrostí a také rychlým myšlením. Zdá se, že se nakonec stáhne do ústraní a nechá vás bez nežádoucích poznámek pracovat. Zkrátka a dobře - máte na to!

Peníze

Peníze

Pokud se odhodláváte ke koupi něčeho, čím si nejste zcela jistí, zastavte Kozorozi. Není na místě riskovat velké peníze a následně toho litovat. V tomto měsíci nemáte moc dobré předpoklady pro zakoupení kvalitních předmětů. Od 7. srpna je navíc Venuše v negativní opozici s vaším znamením a vaše finanční stránka se spíše zhorší. Moc dobře si to začínáte uvědomovat, ale i přesto vás mohou potkat výdaje, které vám vůbec nesedí. Může se vám něco pokazit nebo vám někdo něco vnutí a vy to neumíte odmítnout. Zcela zbytečně můžete něco uspěchat a zejména kolem 10. srpna máte tendenci chovat se lehkomyslně. Buďte obezřetní a snažte se předcházet nedorozuměním. Tento postoj se vám momentálně velmi vyplatí, tudíž si všechno raději několikrát důkladně promyslete, než na něco přistoupíte. Zapomeňte také na nákupy dražších dárků, můžete se setkat s nevděčností.

Rodina

Rodina

Nepřekvapuje vás, že si vás jistý člen rodiny neustále dobírá a komentuje negativně naprosto vše, co uděláte. Jeho neustálá kritika vás však postupně začíná deprimovat a nejste schopni se moc bránit. Mars je v nepříznivé kvadratuře se Saturnem ve vašem znamení a rodinné prostředí vás zejména kolem 9. srpna dost vyčerpává. Chcete tedy trávit čas spíše o samotě, protože nemáte potřebu řešit neustále to, co se ostatním nelíbí. Máte pravdu, Kozorozi, nenechte si brát veškerou dobrou energii! Od 20. srpna můžete navštívit s přáteli různé památky, určitě se lidem nevyhýbejte a i když to pro vás není nyní moc snadné, snažte se užívat si. Vaši kamarádi vám výrazně zlepší náladu a uvidíte, že vám pomohou vyzrát na emočního upíra, který se snaží vás pokoušet.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.