Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na červen 2021.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, tentokrát změníte svůj postoj k lásce a přejete si najít někoho, kdo je vám blízký. V tomto měsíci je velká pravděpodobnost, že toho docílíte. Venuše je v příznivém sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 13. června je váš telefon obohacen o nějaký kontakt navíc. Bravo, určitě to vypadá slibně, a navíc jsou mezi vámi vřelé sympatie. Pracovní oblast je počátkem tohoto období nabitá nadšením a touhou zdokonalit se. Avšak od 11. června z vás tato energie trošku opadne a nadřízený s tím není vůbec spokojen. Merkur je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a vám se do ničeho nechce. Nadřízený vám však může nyní nabídnout dobrou odměnu a vy se nakonec překonáte, což vám přinese úspěch. Do 20. června se také necítíte moc ve své kůži a padá na vás velká únava. Následně se však vzchopíte a máte daleko více síly a chuti pracovat.


Láska

Láska

Odhodíte stranou svou opatrnost a konečně se otevřete lásce. Nebráníte se ani romantice a zdá se, že chcete dávat své city najevo. Venuše je po celý měsíc v příjemném sextilu s vaším znamením a je více než jasné, že si vás někdo všimne. Zejména kolem 13. června si s někým padnete do noty a vaše setkání není poslední. Je však pravděpodobné, že se zpočátku oba vcelku stydíte, ale nebojte se Panny! Velmi rychle se uvolníte a atmosféra je mezi vámi opravdu jiskřivá. Naopak zadaní si mohou lámat hlavu s protějškem, který je v současné době jako vyměněný. Zdá se, že je dost náladový a máte potíže vyznat se v jeho pocitech. Zejména kolem 29. června je jeho chování spíše nenápadné a tiché. Z toho je zase plný nadšení a překypuje až nereálnými plány. Chcete svého protějška vrátit zpět na zem, ale je dost možné, že ho tím zklamete, protože s ním nesdílíte nadšení.

Práce

Práce

Může se vám nyní podařit udělat mnoho oprav, které jsou nezbytné k dosažení dobrých výsledků. Vyžaduje to rychlost a aktivitu, ale vy to berete s humorem. Do 10. června tedy tyto překážky zdoláváte výborně a nadřízený vidí rád, že se snažíte. Avšak následně vám planety neslibují žádnou lehkou práci a naloží vám spíše starosti. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a opět se vám zdá, že to jde od desíti k pěti. Momentálně nejste moc výkonní a evidentně se vám už nechce nad něčím přemýšlet. To však popuzuje vašeho šéfa, který na vás spoléhá a bere vás za slovo. Hlavně kolem 13. června vám nabízí slušnou odměnu a vy pochopíte, že je škoda o ni přijít. I když vás zpočátku zrazuje nízké sebevědomí a nedůvěra ve vlastní schopnosti, neváhejte a zkuste to!

Peníze

Peníze

Finance k vám jdou momentálně snáze a k tomu všemu se vždycky ocitnete ve správnou chvíli na správném místě. Mars tvoří do 10. června příjemný sextil s vaším znamením a máte šance vychytat nabídky, které se vám nyní hodí. Je také pravděpodobné, že se v tomto měsíci setkáte s peněžním nebo hodnotným darem od blízkých. Co se týče různých písemných záležitostí, je dobré nic neuspěchat a dát věcem volný průběh. Zejména kolem 30. června můžete udělat chybné kroky, které vám v budoucnu nepřinesou nic výhodného. Možná se totiž následně rozhodnete zrušit nějaké smlouvy a zdá se, že to má velmi dlouhý průběh. Patrně vás na to však někdo upozorní a vy si vezmete jeho slova k srdci. I když se vám zdá, že můžete o něco přijít, rozhodnete se dát na rady zkušenějších. Správně Panny, ani v těchto situacích vás neopouští zdravý rozum!

Rodina

Rodina

Se začínajícím teplem vzrůstá vaše dobrá nálada a chcete se pořádně připravit na léto! Je tedy pravděpodobné, že už chystáte nějaký posed na zahradě. Určitě však také neopomenete doplnit svůj šatník o nové kousky a zaměříte se také na doplňky. Venuše je po celý měsíc v hezkém sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 12. června si můžete nakoupit krásné věci. V těchto dnech totiž narazíte nejenom na fajn ceny, ale také na předměty, které vás tak rychle neomrzí. Je také dost možné, že se v tomto měsíci zapíšete do nějakého kurzu, který vám však nakonec moc nevyhovuje. Zvláště kolem 9. června narazíte na lektora, který vás velmi zklame, protože nenaplní vaše představy. Zdá se vám, že jeho přístup není moc kvalitní a jeho znalosti jsou spíše povrchní, takže vás to odradí. Vyčkáte si tedy na lepší okamžik, víte totiž, že se svět nezhroutí a vy nemusíte mít všechno hned.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.