Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na červen 2020.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, v červnovém období se vám moc nedaří zejména v oblasti vzájemných vztahů a občas mohou přijít pořádně peprné chvilky. Venuše není v příznivém aspektu s vaším znamením a nemáte štěstí na osoby, které sdílí vzájemné sympatie. Zvláště kolem 19. června vám mohou polevit nervy a rozhodnete se utnout kontakt s osobou, která vás nejspíše tahá za nos. Také v pracovním prostředí vás čekají náročnější situace, naštěstí se však s nimi dokážete bravurně vyrovnat. Po celý měsíc je Merkur v přínosném sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 22. června vložíte do splnění úkolů všechnu svou energii. Hvězdy vám vskutku přejí, takže v těchto dnech můžete příjemně překvapit i svého náladového šéfa. Ve finále neschází ani prostor pro volnočasové aktivity, který můžete využít například studiem přes internet.


Láska

Láska

Mnozí zjišťujete, že marníte čas s osobou, která nesdílí stejné pocity jako vy. S největší pravděpodobností neopětuje váš zájem ani snahy zachránit mezi vámi případnou nepříznivou situaci. V tomto období zaujímá hlavní postavení Venuše, která je v negativní kvadratuře s vaším znamením. Na happy end to tedy rozhodně nevypadá a zejména kolem 19. června může dojít k odcizení a k přetrhání vazeb. Také vy, zadané Panny, si procházíte trochu dynamičtějším obdobím a s partnerem to moc neladí. Rozčiluje vás pasivita vašeho protějška a to, že v tomto období nemáte moc společných plánů. Každý z vás se chcete věnovat něčemu jinému a nápady opačné strany vás nikterak nelákají. Až do 27. června mezi vámi panuje napjatá atmosféra a máte pocit, že je to jako na houpačce. Snažte si vymezit svůj vlastní prostor pro činnosti, které vám přinášejí potěšení - dokáže vás to tzv. udržet nad vodou.

Práce

Práce

V profesní oblasti se nyní nejedná o jednoduché období a mnozí máte o hodně ztížené podmínky. Náročné povinnosti se musí řešit ihned a rychle, jinak si to odskáčete u nadřízeného. Ten nemá momentálně moc přátelskou náladu a nechce slyšet žádné odmlouvání. Kolegové také nejsou zrovna nadšení z příkazů, ale naštěstí se alespoň mezi sebou snažíte vycházet dobře. Apropó, po celý měsíc vás chrání příjemný sextil Merkura s vaším znamením, takže vás tolik neovládá stres. Hlavně kolem 22. června jste zvýšeně pracovití a dáváte si záležet na dobrém výsledku. Nadřízený vám však může v tomto měsíci vytknout nějaké chybičky, ale nebojte se, všeho jen do času! Od 28. června je váš pracovní štít čistý a na řadu se dostává konečně vytoužený úspěch. Šéf vás tolik nezatěžuje zbytečnými požadavky a je s vámi evidentně moc spokojený, plně si to zasloužíte!

Peníze

Peníze

Hrozí vám větší výdaje, na které nejste v tomto období připraveni. Může se vám něco pokazit a oprava se vyšplhá na částky, které jsou neadekvátně vysoké. V současné chvíli nemáte na pokrytí těchto investic naspořeno tolik financí a hledáte způsoby, jak z toho nejlépe vyváznout. Mars je v nepříznivé opozici s vaším znamením a zejména kolem 13. června se vyhněte jakémukoliv rozhodnutí. Máte tendence nachytat se a kývnout na nevhodné nabídky spojené s půjčováním peněz. Na řešení těchto událostí moc nespěchejte a vyčkejte si na lepší okamžik. Ten nastává hlavně kolem 23. června, protože si v těchto dnech dobře uvědomujete rizika a snažíte se je obejít. Je také velká pravděpodobnost, že vás někdo vyslechne a dobře vám poradí. Jak se říká, vše má nějaké východisko!

Rodina

Rodina

Rádi se vzděláváte a získáváte přehled v různých oblastech života. Co říkáte online kurzům z pohodlí vašeho domova? Momentálně máte šance natrefit na výborné lektory, kteří vás překvapí svými znalostmi. Jestliže se tedy chystáte najít to pravé ořechové pro vás, vsaďte na dny kolem 8. června. Luna je v konjunkci s Jupiterem v Kozorohu a vy máte jasně stanoveno, co má váš vysněný seminář obsahovat. Naopak není přáno žádným rekonstrukcím nebo těžké práci ve vašem domácím prostředí. Hlavně kolem 12. června nepokoušejte své síly a zbytečně neriskujte. Pečujte o své zdraví a od workoholismu si spíše odpočiňte, Panny. Věnujte se raději uvolňujícím činnostem, jako je například výtvarná kreativita nebo poslech hudby. Uvidíte, že si tento způsob relaxace nakonec užijete a skvěle vás to nabije pozitivní energií.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.