Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na červenec 2022.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, v partnerských vztazích se vyskytne nepříznivá bouře, která může zapříčinit rozchod. Od 5. července můžete vyvolávat žárlivé scény. To se vaší drahé polovičce moc nezamlouvá a pravděpodobně se brzy ozve. Jste zaskočeni a druhá strana vám navrhne pauzu. V práci se snažíte i přes jisté překážky dosáhnout svých vytyčených cílů. Od 19. července si dávejte pozor na větší vyčerpanost a konflikty s nadřízeným. Merkur je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a musíte vynaložit spoustu energie na plnění povinností. A co se týká financí, počátkem měsíce přichází spíše trápení a nedostatek peněz. Potřebujete sehnat jistou částku, ale nedaří se vám najít něco spolehlivého. Od 18. července však přichází obrat a vy můžete očekávat parádní zisk. Venuše je v trigonu s vaším znamením a konečně vám přinese do cesty i nějaké to štěstí.


Láska

Láska

Můžete mít výbuchy vzteku, pokud vám partner v něčem nevyhoví. Od 5. července na něj vcelku tlačíte a nechcete mu dát volnost. Pravděpodobně propadáte žárlivosti a můžete vyhrožovat rozchodem. Protějška však svým jednání pěkně vyprovokujete. Je tedy velká možnost, že vás předběhne a oznámí vám konec. Nepříjemně vás tím překvapí a evidentně začínáte svého chování litovat. Naopak nezadaní Štíři prožívají vztahy s velkou lehkostí a s nadšením. Venuše je od 18. července v příznivém trigonu s vaším znamením. Zdá se, že na vás někdo zapůsobí svým charismatickým vystupováním. Tuto osůbky opravdu nemůžete vyhnat z hlavy a snažíte se o ni zjistit více informací. Uvidíte, že se k ní nakonec přiblížíte a žasnete, když vás pozve na skleničku. Takové rande si rozhodně nenecháte ujít a jistě se pokusíte vašeho idola maximálně zaujmout.

Práce

Práce

Chcete mít všechno důkladně splněno a dáváte si záležet na dobře vykonané práci. Všimnete si každé nedokonalosti a ihned se ji snažíte napravit. Avšak od 5. července se cítíte poněkud nervózní a nejste se sebou moc spokojeni. To se promítne i do pracovních vztahů a možná se vám díky tomu hůře spolupracuje s kolegy. Naštěstí se vám to do 18. července daří nějak zmírnit a dokážete se tedy lépe vyhýbat konfliktům. Merkur je v příjemném trigonu s vaším znamením, takže všechno řešíte spíše logicky. Následně však ztrácíte trpělivost a nebaví vás neustále něco řešit a organizovat. Máte pocit, že potřebujete pauzu a chcete si od všech úkolů odpočinout. Nadřízený s vámi však odmítá o něčem takovém diskutovat, protože máte v současném období opravdu moc povinností. Zdá se, že času moc nemáte a šéf vám může také razantně snížit plat a vzít vám nějaké odměny.

Peníze

Peníze

Momentálně nemáte radost z toho, kolik plateb vás v tomto měsíci čeká. Uvědomujete si, že vám možná nevystačí vaše úspory. Mars je od 5. července v nepříjemné opozici s vaším znamením a tato situace vás vskutku velmi rozčiluje. Navíc se vám nedaří najít adekvátní východisko a můžete přistoupit na ne moc rozumnou variantu. Naštěstí zažijete rozumu a než k něčemu svolíte, zvážíte si pro a proti. Nemusíte mít však obavy z dlouhodobého náporu, jelikož od 18. července se vám otevřou brány k lepším příležitostem. Konečně vás čeká nějaký zisk a můžete si koupit i něco pro potěšení. Tak to je opravdu báječné, Štíři! Jistě si však nejprve doženete své resty, jelikož se nechcete vystavit dalším rizikům. Uvidíte, že se vám podaří všechno včas zaplatit a uniknete i větším poplatkům, nebo pokutám. Spadne vám tedy kámen ze srdce a ušetříte si další velké starosti.

Rodina

Rodina

Jste šťastní, že v tomto měsíci najdete činnost, která vás hodně baví a naplňuje. Umíte rychle vstřebávat informace, takže se snadno učíte novým věcem. Merkur je do 18. července v blahodárném trigonu s vaším znamením a také se vám snáze řeší nepříjemné rodinné záležitosti. Následně si však dávejte pozor, ať to nepřeženete s pomocí druhým lidem. Jistá osoba vás může překvapit tím, že o vaše rady a podporu moc nestojí. Od 5. července si také dávejte pozor na různé úpravy domova, které nemusí dopadnout dobře. Sice máte báječné nápady, ale může se vám ledacos pokazit. Stojí vás o nejenom čas a úsilí, ale také nemalé finance! Případné renovace tedy odložte na lepší období a nic nelámejte přes koleno. Hrozí vám totiž i nějaké úrazy a také hádky s vašimi příbuznými. Snažte se spíše dělat klidné aktivity a relaxovat, jelikož vám hrozí úbytek energie.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.