Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na červen 2020.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, máte před sebou úžasnou fázi, ve které se vám může hodně dařit. Pracovní sféra je jednou z těch šťastnějších oblastí, kde můžete uplatnit svůj skvělý potenciál. Merkur je v hezkém trigonu s vaším znamením, takže díky své bystré mysli dosáhnete velkých úspěchů. Je také možné, že vám zejména kolem 12. června přistane v emailové schránce perfektní pracovní nabídka. Ani v lásce nezůstáváte pozadu! Mars je až do 27. června v pozitivním trigonu s vaším znamením a nebojíte se oslovit svého vyvoleného protějška. S odmítnutím určitě nepočítejte, jste natolik přitažliví, že vám jednoduše neodolá. Zalíbí se mu hlavně vaše bádavá mysl a schopnost porozumění. A co se týče financí, zde máte jasno, do čeho chcete investovat a co necháte na pozdější chvíli. Příznivé dny pro uzavření obchodu jsou zejména kolem 22. června, kdy navíc dopředu odhalíte případné podvody.


Láska

Láska

Do vašeho života přichází vlna radosti a nadšení z lásky, kterou v tomto období můžete opravdu patřičně procítit. Je totiž velká pravděpodobnost, že se bleskově zamilujete a aktivně svého idola oslovíte. V tomto období existuje možnost, že vás dotyčná osoba zaujme přes nějakou sociální síť. U opačného pohlaví se v tomto čase cítíte velmi oblíbeni a není pochyb o tom, že z vás sálá obrovský sexappeal. Mars je až do 27. června v magnetickém trigonu s vaším znamením, stačí tedy málo a hned máte několik nových kontaktů. Zejména kolem 13. června věříte svým schopnostem a tzv. ulovíte kohokoliv, kdo se vám v danou chvíli líbí. Se svými známostmi si dobře rozumíte, ale nejvíc vás zaujmou typy protějšků, se kterými sdílíte podobné duchovní hodnoty. Určitě však na druhou stranu netlačte a vyvarujte se prudkým emocím.

Práce

Práce

Nebojíte se žádné nové výzvy v práci a jste mezi prvními, kdo se jí s velkou radostí a nadšením ujme. Víte, že se můžete dostat na vyšší pracovní pozici a jste si jistí, že zadané úkoly zvládnete. Merkur je v harmonickém trigonu s vaším znamením a vaše myšlení je vážně velmi pronikavé a hloubavé. Rychle zjistíte, kde děláte chybu, kterou bez potíží a dlouhého trvání opravíte. Je však možné, že vám přijde speciální pracovní nabídka a to zejména kolem 12. června. Můžete se tedy rozhodovat, zda nastoupit do nové práce nebo zůstat tam, kde už máte nějakou jistotu. Na správné rozhodnutí je čas zvláště kolem 23. června, nic tedy nenechávejte náhodě, Štíři! Dá se říct, že nadřízení se přou o vaší přízeň, jelikož máte opravdu co nabídnout. Vaše dovednosti obdivuje nejeden váš kolega, přičemž v kolektivu umíte vytvořit obrovsky přátelskou atmosféru, a tak to má být!

Peníze

Peníze

Finance se snažíte investovat co možná nejrozumnějším způsobem a dáváte si pozor na případné podvody. I když máte slušně naspořeno, víte, že není nutné hned všechno utratit a necháváte si něco na později. Zastáváte názor, že zítra je také den a úspory můžete v tu chvíli potřebovat více. Výborně, váš přístup je opravdu skvělý a je vhodné se ho držet. Určitě si ale také můžete koupit nějakou dražší věc do domácnosti, kterou momentálně potřebujete. Výhodné dny pro nákupy jsou zejména kolem 22. června. V těchto dnech víte na sto procent, co chcete. Luna je v úžasné konjunkci s Merkurem a co se týče podepisování papírů, i v této oblasti vám hvězdy dávají zelenou. Touto dobou vás provází i štěstí na cestě k získání finančního obnosu a to zejména kolem 9. června. Tak ať se daří!

Rodina

Rodina

Chcete splnit pár důležitých nezbytných povinností v domácnosti, ke kterým se dlouho chystáte. Máte velké plány a jste odhodláni se do nich v tomto měsíci pustit. Nejvíce energie pociťujete zejména kolem 13. června - jste tzv. schopni lámat skály. Luna je v krásné konjunkci s Marsem a vy si dokážete velmi rychle zorganizovat časový harmonogram. Díky tomu vám jde práce pěkně od ruky a bez komplikací vše stíháte. Myslete však také na svůj volný čas a věnujte se něčemu, co vás duševně obohatí. Hlavně kolem 7. června se tedy můžete vrhnout na čtení naučné literatury nebo se zaměřte například na sledování přednášek na internetu. Zjistíte, že vás tento způsob vzdělávání baví a s největší pravděpodobností se rozhodnete své znalosti ještě prohloubit. Jen tak dál, Štíři! Takové zdokonalení vás možná přivede na myšlenku, zda se nakonec svým koníčkem nezačnete živit.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.