Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na září 2021.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, pokud se v práci chcete pohnout kupředu, máte velké šance. Víte totiž, co musíte udělat a jste velmi šikovní. Mars je do 14. září v blahodárném sextilu s vaším znamením a vaše píle je vážně velká. Patrně se však nesetkáte s odpovídající odměnou, protože si nadřízený chce prověřit, zda je váš zájem o posun opravdový. Co se týká milostné sféry, zadaní jsou od 10. září překvapeni reakcemi svého protějška. Venuše je ve vašem znamení, ale tvoří negativní opozici s Uranem a partner vám neposkytuje žádnou citovou oporu. Možná vám hlavou probleskne, zda nepůjdete každý svou cestou. Toto je však krátkodobá záležitost a váš miláček stejně brzy pochopí, že toto jednání není na místě. Také ve financích přichází bouře a zvláště kolem 17. září se můžete rozhodnout požádat někoho blízkého o půjčení peněz. Tento člověk vám bohužel nevyhoví, ale vy východisko co nevidět najdete.


Láska

Láska

Nevyhýbáte se společenským akcím, které navštěvujete se svými přáteli. Vždycky si s nimi užijete mnoho zábavy a při té příležitosti se vám jistě někdo zalíbí. Do 14. září však nevyhledáváte nic dlouhodobého a chcete si spíše více užívat. Následně však můžete zatoužit po vztahu s někým, s kým to není úplně možné. Také zadaní se mohou v tomto období v partnerovi zklamat. Ačkoliv je Venuše od 10. září ve vašem znamení, tvoří nepříjemnou opozici s Uranem. Překvapí vás svým pohledem na váš vztah a také na vás samotné. Zdá se, že od něj očekáváte nemožné a je vám líto, že ho pobuřují vaše pocity. Tak se vám jeví, že se mu nemůžete s ničím svěřit a nemůžete v něm hledat oporu. Nesmutněte Štíři, neberte tyto nepříjemnosti smrtelně vážně. Vaše nálada tomuto totiž vůbec neprospěje a uděláte dobře, když zůstanete nad věcí! Partner si brzy uvědomí, že dělá chybu.

Práce

Práce

Plnění povinností vás jednoduše baví a motivuje vás to k větším výkonům. Vidíte se totiž na svém vysněném postu a uděláte vše, co je potřeba. Mars je do 14. září v hezkém sextilu s vaším znamením a nadřízený je s vámi spokojen. Pravděpodobně však v tomto měsíci nedosáhnete svého vytouženého platu. Zdá se, že si musíte ještě chvíli počkat, i když vás to moc mrzí. Od 10. září neočekávejte velké odměny, i když si je možná zasloužíte. Šéf si totiž možná ještě rád počká, jak se vaše úsilí vyvine dále. Zřejmě na vás chce vidět dlouhotrvající zájem a ne jen jednorázový zápal. Je však evidentní, že vám toto jednání není moc příjemné a ozvete se. Nadřízený je ale neústupný a na něj díky tomuto změníte názor. Máte totiž pocit, že vám to nepřeje a zkouší, co vydržíte. Začnete si však uvědomovat, že se nesmíte nechat jeho postojem ovlivnit. Ukážete tedy, že nemáte zapotřebí dělat si příkoří.

Peníze

Peníze

Momentálně jste bez starostí a dá se říct, že úbytek financí nějak nehrotíte. Nekupujete však předměty, o kterých víte, že je seženete za daleko lepší ceny. Umíte totiž výhodně obchodovat a záleží vám také na pozornostech k nákupu. Do 9. září je vám vskutku přáno a nemáte žádné výrazné komplikace. Následně se vám však v této oblasti nepovede až tak snadno a s příjmem to máte horší. Venuše je v nepříznivé kvadratuře se Saturnem a přichází jisté omezení. Je pravděpodobné, že se musíte uskromnit, protože je na čase šetřit. Možná se vám totiž něco pokazí, nebo nemáte dostatek financí na zaplacení potřebných věcí. Zejména kolem 17. září se obrátíte na své blízké s prosbou o pomoc. Patrně vám však sami nemohou poskytnout půjčení peněz a vy z toho nejste v dobrém rozpoložení. Nebojte se, řešení vás určitě napadne ve chvíli, kdy to rozhodně nečekáte!

Rodina

Rodina

Práci nyní vůbec neodkládáte a snažíte se udělat všechno, co je nutné. Víte totiž, že se vám domácích povinností za předchozí období poměrně naskládalo. Naštěstí se je snažíte odbourávat a jde vám to opravdu moc hezky! Zvláště kolem 7. září se ani vaši blízcí nestačí divit, kolik energie v sobě máte. Každopádně odvedete velký kus práce a jste rádi, že je to za vámi vidět. Avšak od 10. září se můžete přestat bavit s jistým členem vaší rodiny. Vztahy mezi vámi ochladnou, protože si myslíte, že vás dotyčný nerespektuje. Nejprve jste z toho opravdu nesví a deprimuje vás to, ale nakonec se rozhodnete zaměřit svou pozornost jinak. Venuše se nachází ve vašem znamení a tvoří hezký trigon s Neptunem, takže se vrhnete na něco tvořivého. Najdete zálibu v malování obrazů, nebo čtení různých básní. Ať už je to cokoliv, úžasně se u toho uvolníte a získáte mnoho pozitivní energie.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.