Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na srpen 2022.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, pokud jste dlouhodobě zadaní, můžete řešit partnerskou krizi. Mars je do 19. srpna v nehezké opozici s vaším znamením a zdá se, že s protějškem není řeč. Vás to však brzy přestane bavit a nekomunikujete s ním. Pravděpodobně mu to však nedá a naváže s vámi konverzaci. Na pracovišti můžete mít potíže s plněním povinností. Zpočátku dáváte přednost spíše nepodstatným úkolům. Avšak od 4. srpna si v tom uděláte řád a dáte si také záležet na lepších výsledcích. Merkur je v hezkém sextilu s vaším znamením a šéf chválí vaše výkony. V oblasti financí si dávejte od 11. srpna pozor na zvažování půjček. Můžete narazit na nabídku, kde jsou vysoké úroky. Nic však neuspěchejte, brzy vás totiž potká něco mnohem výhodnějšího! Do 22. srpna si dávejte také pozor na oslabení a velkou únavu. Spěch ani stres vám nyní vůbec neprospěje a musíte více odpočívat.


Láska

Láska

Váš idol na vás chystá velké překvapení, které vám udělá radost. Pravděpodobně se vás konečně chystá pozvat na romantickou večeři. Venuše je do 10. srpna v příznivém trigonu s vaším znamením. Jste šťastní, že spolu trávíte volnou chvíli a plní se vám vaše sny. Následně však přichází jisté nepříjemnosti a vás prvotní nadšení rychle opouští. Zřejmě se rozhodnete, že nechcete nic závazného. Máte tendence vyhledávat spíše povrchní vztahy a to zejména kolem 25. srpna. Dávejte si však pozor na případné zklamání, můžete se setkat s odmítnutím. Zdá se, že s tím moc nepočítáte a celkem se vám to dotkne. Na opačné pohlaví jste tedy nazlobení a přemýšlíte, že si dáte od vztahových záležitostí pauzu. Nyní je to pro vás nejlepší řešení a alespoň si urovnáte v hlavě, co vlastně chcete. Dojde vám, že máte přemrštěné nároky a zbytečně na to doplácíte.

Práce

Práce

Momentálně se možná zaměřujete na povinnosti, které vám berou zbytečně moc času. Naštěstí si v tom uděláte nějakou organizaci a pokusíte se dát přednost důležitější práci. Merkur je od 4. srpna v příjemném sextilu s vaším znamením a dáváte si záležet na svých výkonech. Je však pravděpodobné, že občas jednáte trochu zbrkle a úkoly nejsou dodělány do puntíku. Do 19. srpna s tím můžete docela bojovat a nadřízený vás kvůli tomu napomíná. Uvědomíte si, že vám tento přístup moc nepomůže a následně se tedy snažíte dělat svou práci stoprocentně. Šéf má radost, že si berete ze svých chyb takové ponaučení. Tak to je skvělé Štíři věřte, že se vám vaše snahy opravdu vyplatí a v budoucnu vám to přinese plody. Šéf ocení vaše pracovní nasazení a jistě vás také začne více chválit. Připravte se tedy i nějakou zajímavou příležitost, která vás podpoří v kariérním růstu.

Peníze

Peníze

Sledujete své výdaje a snažíte se vyřešit případné nedoplatky. Pečlivě si vše zapisujete a ukládáte. Chcete mít vše pod kontrolou a je dost možné, že vám ještě nějaký ten peníz zůstane. Pravděpodobně se rozhodnete koupit si něco pro radost, ale jistě neutratíte vše. Od 11. srpna vás totiž mohou překvapit další výdaje a vy možná zvažujete půjčku. Je zde riziko vysokých úroků, což se vám neoplatí. Vy se však můžete k těmto krokům unáhlit a následně toho litujete. Do 19. srpna dbejte zvýšené opatrnosti a nic neriskujte. Následně však můžete mít čistější mysl a možná vás napadne něco rozumného. Nakonec tedy přistoupíte na lepší variantu, která vás napadá až nyní. Uvidíte, že se po těchto nesnázích doberete šťastného konce. I když vám opět hrozí finanční krize, hvězdy slibují, že jí v pohodě zvládnete. Úžasné, umíte si za každých okolností poradit.

Rodina

Rodina

S partnerem v tomto období řešíte dlouhodobou krizi a nedaří se vám na ničem domluvit. Stojí si za svými názory a o vašich zřejmě nechce ani slyšet. Mars je do 19. srpna v negativní opozici s vaším znamením a případné rozbroje nejsou ničím zajímavým. Zdá se však, že vás přechází trpělivost a už se nad jeho reakcemi nepozastavujete. Možná se tedy rozhodnete pro tichou domácnost a vaší polovičce to vrtá hlavou. Uvidíte, že se velmi rychle umoudří a pokusí se s vámi navázat přátelskou konverzaci. V tomto měsíci se možná také vrhnete na vzdělávání a sbírání nových poznatků. Od 4. srpna jste vskutku velmi zvídaví a chcete věcem přijít rychle na kloub. Navštěvujete různé semináře a přehled si také děláte z vyhlášených knih. Jestliže jste ve skupině, je dost možné, že si zde najdete dobré přátele. Rozumíte si s nimi a jste rádi, že si máte s kým vyměnit informace.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.