Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na červen 2021.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, nyní se nehodláte stranit společnosti a zatoužíte se poznat s někým, s kým můžete trávit volné chvíle. Venuše je po celý měsíc v příjemném trigonu s vaším znamením a podaří se vám naťuknout někoho zajímavého. Následně máte však pocit, že si vás moc necení a zvláště kolem 16. června se mu svěříte s vašimi obavami. Možná na to reaguje skepticky a ani jeden nechcete ustoupit. Nebojte se, nakonec dojde k velkému usmíření. Co se týče vaší práce, jste zpočátku velmi pracovití a plní energie. Od 11. června se však nachází Mars v nehezké kvadratuře s vaším znamením a všechna zodpovědnost je na vaši hlavu. Máte toho tak akorát dost, ale nakonec vytrváte. Ke konci měsíce vás totiž čeká velká finanční odměna. V peněžní oblasti můžete promeškat výhodné příležitosti, ale kolem 13. června vás naopak může potkat velmi příjemná výhra. Soutěžím se tedy nevyhýbejte, hvězdy vám přejí.


Láska

Láska

Zřejmě prožíváte šťastné období a jste mezi těmi, kterým hvězdy v lásce vskutku přejí. Rozhodně nyní netoužíte po samotě a chcete s někým sdílet společné okamžiky. Venuše je v příznivém trigonu s vaším znamením, a tak vyhledáváte nové známosti. Ačkoliv jste celkem nadšení z toho, kdo vám vstoupí do cesty, od 11. června pocítíte znepokojení. Zdá se vám, že nejste pro druhou osobu dost dobří a ničím se jí nezavděčíte. Je vám to líto a zejména kolem 16. června se pokusíte vyjádřit své negativní emoce nahlas. Váš idol s vámi však v ničem nerezonuje a evidentně si prosazuje svou pravdu. Nemá tedy smysl se s ním hádat, zřejmě není schopný ustoupit a vy také ne. Je však pravděpodobné, že se nakonec usmíříte a pokusíte se jeden druhého více respektovat. Báječné, opačná strana o vás nechce přijít, a i když se občas kousnete, je mezi vámi pevné pouto.

Práce

Práce

Momentálně chcete získat vyšší plat a hodně na tom pracujete. Máte velkou motivaci a nenecháte se z této cesty strhnout. V tomto měsíci se však projeví jisté překážky, díky kterým cítíte velkou nejistotu. Mars je od 11. června v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a vy musíte ještě hodně zabrat. Nadřízený je totiž nyní vcelku náročný a přijde za vámi s hotovou věcí. Vám tedy nezbývá než přijmout výzvu a začít plnit nahromaděné povinnosti. Nelíbí se vám, že je veškerá zodpovědnost na vás a na šéfa se pěkně naštvete. Jsou mezi vámi neshody, ale jste to vy, kdo se musí nyní přizpůsobit. Možná tedy dojdete do fáze, kdy s tím chcete praštit a radši se ošidíte o odměny. Planety vám však radí vytrvat, protože příznivé finanční ohodnocení je nablízku! Hlavně kolem 29. června vás šéf překvapí milým gestem a dostanete tedy konečně něco k dobru.

Peníze

Peníze

Nejste na tom vůbec špatně a rozhodně máte dobrý přísun peněz. Výhodně investujete a daří se vám využít všech příležitostí. Mars je do 10. června v příjemném trigonu s vaším znamením a patrně úspěšně uzavřete obchod. Následně můžete tyto šance promrhat a jste z toho docela vytočení. Když už se k něčemu konečně rozhoupete, unikne vám to mezi prsty. Naštěstí je vám po celý měsíc přáno a alespoň se vám daří sem tam získat nějaký bonus navíc. Zejména kolem 12. června se můžete zúčastnit nějaké soutěže. V těchto dnech si také můžete zakoupit stírací los a uvidíte, že vás menší zisk jistě nemine. Určitě však neriskujte vyšší částky a zbytečně nepodléhejte hazardu. V tomto měsíci nejsou totiž vyloučené ani výdaje, které vás následně velmi mrzí. Je však pravděpodobné, že se ve finále dokážete usměrnit a odolat tomu. Víte totiž, že se vám mohou peníze vždy hodit a pokusíte se něco ušetřit.

Rodina

Rodina

Neshody a problémy v rodině se pořád táhnou a zdá se, že vás to psychicky vyčerpává. Uvědomujete si však, že je na čase začít s tím něco dělat. Hezký trigon Venuše s vaším znamením vám pomůže zpříjemnit rodinnou atmosféru, a to zejména kolem 13. června. I když není pro vás současná situace moc lehká a provází vás strach, dokážete se mu postavit. Uvidíte, že se v tomto období konečně prolomí ledy a věci se dají do pohybu. Od 11. června si také dávejte pozor na neopatrné jednání, které vám může způsobit zdravotní problémy. Určitě nedělejte žádné bojové nebo jinak divoké sporty, které vám mohou dopomoci k úrazu. Zřejmě vás na tyto aktivity může lákat váš blízký člověk, nicméně není dobré pokoušet osud. Naopak vám neublíží delší procházky přírodou a můžete si vzít i zvířecího mazlíčka. Jeho vděčnost vás vskutku zahřeje u srdce a váš parťák je tedy moc spokojený.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.