MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na březen 2020.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, v tomto měsíci vám nechybí odvaha a patřičná dávka sexappealu. Zejména vám nezadaným pomohou hvězdy na cestě k tomu pravému protějšku! V tomto období vám nechybí odvaha a patřičná dávka magnetismu. Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 17. března si připravte své nejsilnější zbraně - můžete někomu hezky zamotat hlavu! Zadaní to naopak nemají až tak jednoduché a musí se poprat se sobeckým jednáním ze strany partnera. Po pracovní stránce se vám sice daří, avšak pozor na negativní změnu v menším časovém úseku. Od 4. března mění Merkur svou pozici a přesouvá se do znamení Vodnáře. Až do 15. března utvoří neblahé spojení s vaším znamením a vaše nadšení pro práci se změní spíše v noční můru. Po celý měsíc také zbystřete v oblasti peněz, které bezmyšlenkovitě utrácíte za zbytečnosti.


Láska

Láska

Nezapřete Štíři, že je momentálně kolem vás tolik obdivovatelů, že je nedokážete spočítat. Vaše magnetická energie působí zejména na nepřístupný a konzervativní typ opačného pohlaví. Umíte ho během chvilky rozvášnit a to se nemusíte vůbec přemáhat. Mars je v báječném sextilu s vaším znamením a protějšek ve vaší přítomnosti doslova roztává. Zvláště kolem 17. března na něj můžete vytasit své zbraně, váš sexappeal ho doslova pohltí! Co se týče zadaných, těm hvězdy v tomto období moc laskavosti nedopřávají. Zdá se vám, že partner nejeví moc velký zájem o vaše citové potřeby a vidí jen ty své. Zejména kolem 28. března máte pocit, že vám jen všechno vyčítá a dělá ze sebe trpitele. Jste zklamáni a přicházíte na to, že protějšek hodně bere a málo dává.

Práce

Práce

Pracovní povinnosti vás v současné chvíli velmi naplňují a jde vám vše naprosto skvěle! Nebojíte se žádné časové tísně, protože máte předem stanovený harmonogram. Nadřízený vám tedy nemá co vytknout, protože jste kreativní a všemu dokážete přijít na kloub. Avšak připravte se na krátkodobou krizi, která prověří vaši odolnost vůči stresu a napětí. Od 4. března se totiž Merkur na čas zastaví do znamení Vodnáře, který není s vaším znamením v příznivé vazbě. Dá se tedy říct, že jste v jednom kole a mnoho plánů se vám začne komplikovat. Připadáte si nervově vyčerpáni, ale snažíte se to ze všech sil ustát - rozhodně se jen tak nevzdáváte. Činíte velmi správně Štíři, opětovné zlepšení totiž přichází již od 16. března! Vaše mentální síla zase vzrůstá a fungujete stejně spolehlivě jako předtím.

Peníze

Peníze

Nyní nejste moc šetrní a peníze vás velmi rychle míjejí. Máte totiž tendenci uzavírat bleskové obchody, se kterým však nejste následně spokojeni. Venuše je v negativní opozici s vaším znamením a máte sklony vymýšlet zbytečnosti a sahat hluboko do kapes. Hlavně kolem 28. března se snažte vyhýbat například nákupním centrům, protože vás rozhodně nečekají dobré investice. Navíc můžete zakoupit vadnou věc, se kterou máte následně jen starosti. Pokud se však chystáte na nějakou tu útratu a přejete si vychytat dobrou příležitost, zaměřte se na dny kolem 19. března. Uvidíte, že se vám v těchto dnech nákupy vyplatí z celého měsíce nejvíce a určitě z nich máte větší potěšení. Také se vám může podařit získat nějakou tu korunku k dobru, což se vám nyní opravdu moc hodí.

Rodina

Rodina

Začátkem měsíce je atmosféra v rodině bez mráčků a perfektně se shodnete na všech plánech. Jste iniciativní a vymýšlíte v rodinném prostředí různé aktivity, takže nuda určitě nehrozí. Je s vámi totiž velká zábava a ostatní vás moc rádi vyhledávají. Pozor však od 4. března na Merkura, který si odskočí zpět do Vodnáře a špatné ozáří vaše znamení. Je tedy velká pravděpodobnost, že rodinný klid se tak trochu zvrtne a vystřídají ho neshody. Můžete mít dojem, že děláte něco špatně a okolí moc nerozumí vašim myšlenkám. Do 15. března musíte tedy čelit rozdílným názorům, přičemž nemůžete udělat žádný kompromis. Zřejmě nemáte pochopení pro členy rodiny, kteří mají rázem problémy s vašimi nápady. Naštěstí tyto přeháňky netrvají moc dlouho a následně začnete opět lépe spolupracovat. Zjistíte, že je někdy lepší pročistit vzduch a vyjádřit i nesouhlas.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.