Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Štír
24. 10. - 22. 11.
Milí Štíři, i když si můžete na začátku měsíce užít trošku dusna, od 9. června prožíváte zase pohodu. Především nechcete vůbec nic promeškat, co se lásky týče! Navíc se k vám přiklání krásný trigon Marse a podporuje vás v užívání si života. Mimo to máte také opravdu příznivé období pro řešení pracovních povinností. Nadřízený je skutečně udiven a je naprosto spokojený, že se konečně našel někdo, kdo se umí problémům postavit čelem. Vaše znamení teď nádherně souzní s Merkurem a hlavně kolem 5. června vám neunikne žádný důležitý aspekt ve stanovených povinnostech. Po finanční stránce nemáte až na nějaké drobnosti špatné období. Kolem 14. června se vám nabízí šance, jak se dostat k penězům rychle a snadno. Navíc dokážete výborně posoudit, zda je nabídka skutečně spolehlivá a jestli není vhodné si raději ještě počkat. Červen pro vás jednoduše znamená úspěšný a příznivý měsíc!


LáskaLáska
Drobné komplikace v lásce, které mohou nastat na začátku měsíce, hravě přeskáčete bez pozdějších následků! Možná je mezi vámi a vaším novým protějškem menší dusno, nicméně od 9. června si zase užíváte pohodové atmosféry. Také se můžete těšit na příznivý vliv Marse na vaše znamení, který podporuje zájem opačného pohlaví. Chcete se bavit a poznávat nové lidi, protože jste v tomto období zvýšeně přátelští. Pokud jste stále volní, nezůstávejte hlavně kolem 13. června bokem a vyhledejte společnost opačného pohlaví. Cítíte se dobře v přítomnosti osob, které plně porozumí vaším pocitům. Věřte tomu, že naleznete protějška, který tuhle úžasnou vlastnost má. Seznámit se můžete například na dovolené nebo na nějakém relaxačním cvičení. Neuděláte tedy špatnou věc, pokud si zajdete na jógu a začnete po očku sledovat, kohopak vám hvězdy posílají do života!
PrácePráce
Pracujete s velkým nadšením a lehkostí, vše vám totiž jde opravdu skvěle a s ničím nemáte problémy. Tento měsíc je pro vás skutečně vydařený, můžete mít jistotu, že se nevyhnete pochvalám. Kolegové jenom sledují, jak je možné, že to tak perfektně zvládáte. Merkur je totiž v krásném trigonu na vaše znamení a překvapujete i samotného šéfa a to zejména kolem 5. června. Očekávejte velký vzrůst nápadů, která vážně stojí za to prezentovat. Máte totiž velké šance uspět s návrhem, který váš nadřízený velmi rád podpoří. Snažíte se vše vymyslet logicky a hlavně se snažíte předcházet chybám. Zvláště kolem 13. června hodně nasloucháte svému vnitřnímu hlasu, který vám radí velmi správně! Nejenom, že děláte práci s velkým zapálením, ale je také efektivní a výsledek je opravdu znatelný. Pokračujte v tom, Štíři, úspěch vás stoprocentně nemůže minout!
PenízePeníze
Můžete trochu zápasit s útratami, které jsou naprosto zbytečné a zakoupené věci do finále nevyužijete. Jedná se o věci, které spadají spíše do odvětví luxusu a vy si ho jen stěží odepíráte, takže nakonec podlehnete jeho obrovskému kouzlu. Opozice Venuše na vaše znamení vám do 8. června zacloumá s financemi, ale nemusíte mít obavy ze závratných částek! Následně se vaše finanční situace obrátí daleko lepším směrem, navíc začnete horlivěji vyhledávat příležitosti k výdělku. Hlavně kolem 14. června se můžete zaměřit na nabídky, díky kterým přijdete k většímu zisku. Také dokážete velmi dobře zvážit, co vám za to stojí a co ne. Nechytáte se tedy hned první nabídky, ale důkladně přeberete vše, co je na trhu. Správně Štíři, nenecháte se jen tak na něco nalákat a raději si počkáte na pravý okamžik, tak to má být!


RodinaRodina
Máte příznivou dobu na to začít se věnovat i se členy vaší rodiny sportu. Společně můžete využít volných chvil a vydat se například k vodě, ať už veslovat, plavat nebo jen tak dovádět. Kolem 24. června je totiž velmi přáno vodním aktivitám, protože Luna přechází přes Neptuna ve znamení Ryb. Čas je na to jako stvořený a uvidíte, že se vám takový senzační výlet skutečně vyplatí a užijete si to. Nejvíce to ocení zejména děti, které se již dlouho na takovou příležitost těší! Co se týče vašeho partnera, ten se může jevit trochu odměřený či mrzutý, a to zejména kolem 1. června. Jistě se však nejedná o dlouhodobý problém, takže nemusíte řešit, co mu opět přeletělo přes nos. Ačkoliv se vám to moc nelíbí, dejte věcem volný průběh. Vězte, že harmonie se opět dostaví jako lusknutím prstů.

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.