Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Štír
24. 10. - 22. 11.
Milí Štíři, před sebou máte trochu obtížnější měsíc, ve kterém musíte zatnout zuby. V tomto období Venuše špatně ozařuje vaše znamení a to není vhodná doba pro vážné vztahy. Přitahujete nevhodné typy partnerů. Hlavně kolem 31. března na ně působíte jako magnet. Venuše si také bere do svých rukou finance a ty vám způsobují potíže. Neuvědomujete si rizika svých útrat a můžete se snažit hledat řešení, nicméně na nesprávném místě. K tomu můžete sklouznout kolem 3. března, mějte se na pozoru a nepřijímejte nabídky od neověřených osob! Co se ale práce týče, zde můžete slavit úspěchy. Merkur je po celý měsíc úžasně postavený k vašemu znamení. I přesto, že vás práce může vyčerpávat, jste velmi přemýšliví a daří se vám řešit zadané pokyny. Ve dnech kolem 6. března máte šance své pracovní výsledky ještě vylepšit, protože výrazně stoupá váš mentální výkon. Hodně štěstí!


LáskaLáska
Bezproblémově se dokážete seznamovat a vždycky si máte s druhým co říct. Umíte se bavit o tématech, které baví vás i opačnou stranu. Období přeje spíše novým přátelstvím a to zejména kolem 5. března. V těchto dnech narážíte na osoby, které se mohou stát vašimi dobrými přáteli. Vaší spřízněnou duší se může stát člověk, který má velké srdce a obrovský soucit. Bohužel není příliš vhodná doba pro hledání vážného vztahu. Venuše navazuje nepříznivé vazby k vašemu znamení a signalizuje, že vás může potkat spíše zklamání. I když se vám protějšek zpočátku vážně líbí, za chvilku zjistíte, že se jednalo spíše o povrchní a krátkodobou záležitost. Hlavně kolem 30. března jste konfrontováni s nevhodnými protějšky, kteří vám dříve nebo později půjdou na nervy. Uvědomíte si tedy, že vám tento vztah nic nepřináší a to není voda na váš mlýn. Máte rádi, když se posouváte dál. A to ve všem!
PrácePráce
Skvělou podporu v práci máte od úžasně postaveného Merkura k vašemu znamení. Skutečně si dokážete poradit s mnohými problémy v práci a myslíte silně logicky. Všechno dotáhnete do konce a drží se vás intenzivní mentální čilost. Úkoly nezkoumáte pouze povrchním způsobem, ale snažíte se je řešit do hloubky. Hlavně kolem 7. března máte své úspěšné dny, ve kterých se můžete dostat dál, než doposud. Nicméně i přes tyto úžasné výkony se můžete cítit slabě a vyčerpaně. Snažíte se vytěžit ze svých možností a schopností maximum a vůbec se nešetříte. Máte na sebe vysoké nároky a odmítáte na nich slevit. Náročné dny vás čekají především kolem 11. března. Vaše energie je rychle vyčerpaná, takže není na škodu se v tyto dny soustředit i na relax. Ačkoliv si svou únavu nechcete připouštět, věřte, že odpočinek vám může neobyčejně prospět. Co tak si to vzít více k srdci, Štíři?
PenízePeníze
Peníze jsou pro vás nyní spíše slabinou a potřebujete si je opravdu hlídat. Neřešíte, jak moc utrácíte, ale bohužel vás později mohou potkat potíže. Finance vám totiž z nebe jen tak do rukou nespadnou. Máte náročnější situaci, protože Venuše stojí špatně k vašemu znamení a nepřeje vám v získávání financí. Zkrátka na ně nemáte takové štěstí nebo vám rychle uplave. Taková situace může nastat kolem 3. března. Počítejte s tím, že sáhnete do svých nejtajnějších úspor, protože můžete mít výrazný nedostatek ve financích. Kolem 10. března také více podléháte akčnímu jednání a jinak tomu není ani ve sféře peněz. Štíři, skutečně si dávejte pozor na situace, ve kterých to zavání i sebemenším riskováním. Neuzavírejte žádné rychlé půjčky a už vůbec ne s lidmi, ve kterých nemáte vybudovanou důvěru! Ve svém nitru moc dobře víte, komu můžete stoprocentně věřit, držte se této své intuice.


RodinaRodina
Komunikace mezi vámi a potomky je možná až telepatická a vzájemně víte, co máte na srdci. Podporujete své děti v zájmech a v učení, které jim momentálně jde na výbornou. Vaše názory jsou podobné a ve vašich diskuzích dochází k velkému pochopení. Kolem 6. března vám děti mohou sdělit názor, který vám může velmi pomoci nebo vám otevře oči. Projev potíží se naopak vyskytuje mezi vámi a vašim protějškem. Opozice Marse na vaše znamení signalizuje hádky a výbuchy ve vztahu. Ty se mohou týkat ohledně odlišného postoje vůči financím a také ohledně rozdílných aktivit. Zvláště kolem 11. března přeteče pohár trpělivosti některého z vás a situace se může vyostřit. Ke konfliktu v těchto dnech dochází moc rychle a je těžké ho utlumit. Oba jste totiž velcí bojovníci a na svůj názor nedáte dopustit. Držte své emoce na uzdě a vyjdete jako vítězové, Štíři!

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.