MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, počátek měsíce je pro vás docela náročný a to hlavně v oblasti vztahů. Těm se díky nepříjemné kvadratuře Venuše s vaším znamením až do 12. ledna vskutku nedaří. Nechápete jednání opačného pohlaví a mrzí vás, že se k vám chová chladně a negativně. Poté vás však čeká opravdová senzace a dostanete za vaše utrpení nádhernou odměnu v podobě vřelé náklonnosti! V pracovní oblasti jste opravdu velmi šikovní a nadřízený si vás nemůže vynachválit. Až do 15. ledna je Merkur v sextilu s vaším znamením a vy jedete na plné obrátky. Následně však některé z vás může přepadnout stres a od práce si chcete spíše odpočinout. Relaxu je přáno zejména kolem 28. ledna a je vhodné tyto dny využít i pro vylepšení vlastního vhledu. Zavítejte tedy do obchodů nebo navštivte kadeřníka, přesvědčíte se, že vám tyto kroky náramně prospějí.


Láska

Láska

Nyní si neužíváte moc příznivého období v lásce a máte tendence prožívat vše více dramaticky. Možná jste moc vztahovační a nerozumíte pocitům opačného pohlaví. Je velká pravděpodobnost, že se setkáte s odmítnutím, které vás dost rozhodí a omezí vás to v dalším seznamování. Venuše je až do 12. ledna v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a vztahy pro vás nyní mohou představovat spíše noční můru. Následně se však otevře nová kapitola ve vašem životě a vy se dočkáte velké radosti! Opustí vás mrzutá nálada a začnete se na svět daleko více usmívat. Hvězdy napovídají, že zejména kolem 27. ledna můžete okouzlit naprosto báječnou osůbku, nesmíte však tzv. zůstávat doma za pecí nebo celý den v kanceláři. Navštivte galerii nebo jiný umělecký podnik. Můžete se seznámit s budoucím partnerem, jehož poznávací znamení je láska k výtvarnému umění.

Práce

Práce

Svou práci berete opravdu vážně a neděláte si z ní žádný holubník. Co slíbíte, to dodržíte, ať se děje cokoliv! Jste velmi nápadití a snažíte se zabývat myšlenkami, které jsou reálné a mají budoucnost. Do 15. ledna zvládáte splnit všechno, co vám nadřízený naservíruje. Merkur je v příjemném sextilu s vaším znamením a vy jste ve svém oboru skuteční kulináři. Jenom dejte pozor, ať vás tento váš drive následně mentálně nevyčerpá. Šéf na vás totiž může hodně spoléhat a nemusí úplně pochopit, že například potřebujete oddech. Vytváří na vás tedy nátlak a nechce slyšet odmítnutí důležité pracovní nabídky. Hlavně kolem 25. ledna cítíte, že už nemáte dostatek sil a nervů vypořádat se s jeho požadavky. Nemůžete u něho najít pochopení a zdá se vám to nespravedlivé, dejte najevo své pocity a nenechejte na sobě tzv. štípat dříví!

Peníze

Peníze

Vaše představy o snadném získání peněz nejsou v reálu až tak splnitelné. Přichází totiž krize a máte se co ohánět, abyste stihli včas platit různé složenky. Planety jsou momentálně proti zlepšení vaší finanční situace, a protože se vám to nedaří změnit. Bohužel vám již nestačí ani úspory, máte jich díky zbytečným investicím opravdu málo. Nepropadejte však panice a negativnímu myšlení, Štíři! Hvězdy myslí i na vaše dobro a od 13. ledna se k vám žene nebeská posila. Venuše utvoří hřejivý trigon s vaším znamením a začnou se dít věci. Starosti z vás rychle opadnou, protože zjistíte, že se vám určitá částka financí vrací a to zejména kolem 29. ledna. Může se jednat například o přeplatek nějakého šeku nebo dlouho očekávané peníze z reklamace. Každopádně máte radost a finance se k vám dostávají daleko snazší cestou, než v předchozím období.

Rodina

Rodina

Do jisté míry se necháte v tomto období vykolejit členem rodiny, který má sklony se do vás navážet a hledat na vás chyby. Téměř po celý měsíc musíte poslouchat jeho rady, kterých se absolutně nedožadujete. Navíc vás od 16. ledna začne chytat za každé slovo a má tendence vše do detailů rozebírat. Vás to obtěžuje a tak se snažíte komunikaci spíše omezit a na nic se ho radši neptáte. Avšak od 13. ledna se můžete věnovat daleko příjemnějším věcem, na které vás hvězdy navedou. Jedná se o záležitosti vzhledu, jako je například úprava účesu či vašeho šatníku. Perfektní trigon Venuše s vaším znamením vás totiž může zavést do salónů krásy a touze změnit image. Tyto kroky jsou nyní velmi vítány - buďte si jisti, že se dočkáte kýženého efektu!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.