Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na září 2020.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, čekáte, že se v lásce posunete o kus dále a navážete vážnější vztah. Bohužel nebeští vládcové momentálně nechystají žádnou hitparádu a zřejmě vás v tomto měsíci trochu zklamou. Od 6. září je Venuše v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a váš protějšek k vám může být dost protivný. Jedná s vámi arogantně a to vás hodně odrazuje. Kontakt tedy mnozí ve vlastním zájmu utnete a počkáte si na někoho lepšího. Také v pracovní oblasti se můžete pěkně rozčílit a to s nadřízeným, který vás obírá o odměny. Víte moc dobře, že si je zasloužíte a také je nakonec získáte. Jupiter je po celý měsíc v krásném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 25. září vás čeká příjemná událost. Dávejte si pozor i na finance a neinvestujte tam, kde to není potřeba. Hlavně kolem 14. září máte sklony neuváženě nakupovat. Pamatujte na slovíčko rozvaha!


Láska

Láska

Zpočátku se cítíte jako v sedmém nebi a myšlenka partnerství se vám momentálně velmi zamlouvá. Nedělejte si však moc velké iluze, Štíři. Od 6. září se vám začnou mařit plány s vaší novou známostí, která se zřejmě začne jinak chovat. Venuše je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a vám se zdá, že s vámi váš idol jedná povýšeně. Do jisté míry vás může mrzet, co se z něj klube a hlavně kolem 14. září můžete mít sklony dát to pořádně najevo. Nevztekejte se zbytečně a nechte to plavat. Nakonec totiž zjistíte, že to neovlivníte. Dejte si na čas pauzu, avšak nevyhledávejte nové protějšky. V tomto období nemáte moc velké šance najít někoho ideálního a ze schůzek byste se vraceli velmi smutní. Nezoufejte, Štíři! Nemáte co ztratit a alespoň si v hlavě utřídíte myšlenky. Poté teprve zjistíte, jakého partnera opravdu hledáte.

Práce

Práce

Děláte maximum pro splnění všech povinností a snažíte se pracovat pečlivě. Přejete si mít dobré ohodnocení a věříte, že na to máte. Využíváte svých velkých předností a dovedností. Jupiter je v příjemném sextilu s vaším znamením a hodně se zdokonalujete. Do 5. září jsou vztahy na pracovišti v pohodě a neděje se nic zásadního. Poté se však zdá, že nadřízený nesdílí stejný názor na váš pracovní výkon a kritizuje vás. To vás může pěkně urazit, protože víte, že se neflákáte. Zvláště kolem 15. září váš pohár trpělivosti přeteče a nenecháte si vzít odměny, které vám právem patří. Správně Štíři, je pravděpodobné, že nakonec dosáhnete svého a šéf poleví. Uvědomí si, že jste oproti ostatním kolegům napřed a uzná, že jste tentokrát v právu, zasloužíte si to!

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce se nemusíte obávat něčeho nepříjemného. Horší období nastává už od 6. září a je potřeba zajistit si potřebné finance. Moc tedy neutrácejte a snažte se co nejvíce šetřit. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a peníze vás mohou míjet obloukem. Není tedy dobrá doba pro hazard nebo například obdarovávání druhých. Patrně byste ani nevybrali ten správný dárek, takže byste u dotyčné osoby moc nepochodili. Navzdory všemu vás přece jenom v tomto měsíci ozařuje trocha štěstěny, a to zejména kolem 25. září, kdy se vám může podařit i maličký zisk. V těchto dnech se také částečně očistíte od starostí a začnete nesnáze vnímat z jiného pohledu. Zřejmě se snažíte najít řešení na současné problémy a s největší pravděpodobností také uspějete.

Rodina

Rodina

Jestliže si přejete udělat domov svých snů, nechte si tuto myšlenku ještě uležet. Aktuální situace není nakloněna nákupům a úpravám domova. Vaše plány se buď nezdaří, nebo to nevyzní úplně dle vašeho přání a představ. Vyhýbejte se zejména dnům kolem 14. září a nedávejte na rady ostatních. Luna je v konjunkci s Venuší a vy se můžete nechat svést vkusem někoho jiného. Následně tohoto kroku můžete litovat, ale zřejmě už to nejde vrátit zpět nebo je úprava hodně složitá. Avšak co se týče například cestování, hvězdy vám dávají zelenou, protože vás čekají báječné chvíle. Hlavně kolem 26. září si můžete vyrazit na výlet s někým, s kým si vždycky užijete plno legrace. Tento měsíc se také věnujte svým koníčkům a následujte přitom i svou intuici, která pro vás může být velkým přínosem. Pokud se věnujete nějaké činnosti, která vás nenaplňuje, možná je na čase zkusit otevřít dveře něčemu jinému.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.