MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, je před vámi hezký měsíc a můžete se těšit na spoustu příznivých událostí. Například v lásce se až do 13. září můžete seznámit s obou, která o vás už dlouho stojí. Mohou ji velmi důvěrně znát vaši přátelé, kteří vás s ní seznámí. Venuše hezky ozařuje vaše znamení a úspěch vám přinese i ve financích. Hlavně kolem 3. září vás čeká báječná příležitost, můžete být například konfrontováni s uspokojivou výhrou! Zkuste štěstí, nebesa vám fandí a oplatí se vám i trochu riskovat. Dokonce i v pracovním prostředí vás doprovází dobré postavení hvězd. Fantastické postavení Merkura k vašemu znamení se jistě projeví na vašem postoji k pracovním povinnostem. Jste skutečně velmi činorodí a nemáte problém s dotažením povinností do konce. Zejména kolem 26. září si můžete mnout ruce nad kvalitně a rychle provedenou prací. Aktivně se všeho ujímáte, tudíž aspirujete na odměnu!


Láska

Láska

Amorovým šípem vás zasáhne osoba, které se už dlouhou dobu líbíte. Zřejmě vám to však nedá tak rychle najevo a možná se i trochu stydí. Jedná se totiž o typ člověka, který své city skrývá a nedává na sobě nic znát. Vy však máte v tomto období dostatek kuráže a nebojíte se projevit. Pro opačné pohlaví jste obzvláště přitažliví, a tak se nemusíte bát žádného odmítnutí! Venuše je až do 13. září v krásném sextilu s vašim znamením, takže máte šance užít si velkého zájmu. S vaším novým idolem se můžete poznat skrze přátele, kteří vás neustále někam zvou. Neodmítejte tedy žádná přátelská setkání, čeká vás totiž báječná šance a je škoda ji propást. Zejména kolem 3. září se na vás může usmát štěstí. V těchto dnech nezůstávejte v koutě a jistě vyrazte mezi lidi. Jste velmi komunikativní a nemáte problém s tím, aby si vás ostatní všimli. Výborně Štíři, jste na správné cestě!

Práce

Práce

Jste pracovití a v těchto dnech se vám obzvláště daří. S nadřízeným vycházíte naprosto fantasticky a vaše nápady se mu ohromně zamlouvají. Máte dostatek sil ke splnění jakéhokoliv úkolu a nemáte zájem odmítat povinnosti navíc. Vše totiž uděláte do puntíku správně, a to rychlostí blesku, a to zejména kolem 26. září. Mars je po celý měsíc v nádherném sextilu s vaším znamením a nechybí vám ani žádná odvaha. Perfektně vám to myslí a šéf nepochybuje o vašich výtečných schopnostech. Kolem 4. září vás může překvapit velkorysou odměnou. Ví totiž moc dobře, že si jí zasloužíte a co slíbíte, to také dodržíte. Je také vaší velkou oporou a velmi vám důvěřuje. Děláte totiž opravdu maximum a přiznejte si, že jste skutečně jeden z mála šikovných pracovníků. Vaše pokroky jdou tedy výrazně vidět a všímá si jich nejenom nadřízený, ale i vaši kolegové v práci. Mají vám co závidět, Štíři!

Peníze

Peníze

Hvězdy si pro vás nyní připravily vskutku pěkné nadílky! Čeká vás několikanásobný přísun peněz i díky vaší vlastní aktivitě. Nejedná se o obrovské částky, ale může vám to značně pomoci. Zvláště kolem 27. září se může objevit nabídka, která vám zajistí nějaké finance navíc. Mars je v parádní konjunkci s Lunou a jde o situaci, ve které dostanete peníze ihned. Toho samozřejmě využijete, protože máte s financemi své záměry. Počítáte totiž dopředu s nějakými investicemi, a tak si chcete něco ponechat do budoucna. A pokud se chystáte s něčím obchodovat, zaměřte se na dny kolem 3. září. Je velká pravděpodobnost, že všechno klapne tak, jak má. Tyto dny jsou pro vás velmi úspěšné a může se vám podařit uzavřít velmi výhodný a perspektivní obchod. Super, vše se vám plní naprosto senzačně a nemusíte mít obavy z nedostatku peněz. Ty se k vám totiž hrnou samy!

Rodina

Rodina

Snažíte se celou rodinu zahrnovat aktivitami, při kterých se můžete parádně vyřádit. Musíte se neustále věnovat nějaké činnosti. Jednoduše vás nebaví jen tak sedět doma a dívat se na televizi. Vyhledáváte adrenalin, a když už se nic zajímavého neděje, absolvujete alespoň procházku v přírodě. Slunce je až do 22. září v příjemném sextilu s vaším znamením, takže energie vám rozhodně neubývá. Angažujete se do veškeré práce v domácnosti a nic vám nedělá potíže. Pokud chcete vyrazit někam na výlet s tím, že si odnesete opravdu úžasné zážitky, vsaďte na dny kolem 14. září. Neopomínejte ani své členy domácnosti a jistě je vezměte s sebou! Uděláte jim tím opravdovou radost a těší je váš zájem. Navíc je velká pravděpodobnost, že potkáte osobu, kterou jste moc dlouhou dobu neviděli. Jak hvězdy signalizují, přivítáte ji s otevřenou náručí.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.