Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na září 2023.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, chcete se možná posunout dále ve vztazích, ale momentálně vás nikdo dlouhodobě neupoutá. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením. Ačkoliv můžete zezačátku pocítit nadšení, zřejmě vás to za nějakou chvíli přejde. Zvláště kolem 11. září jste z toho možná smutní, protože to nikam nevede. Všechno zlé jednou končí a uvidíte, že se vám zase začne dařit. V pracovní oblasti vám neschází nápady. Zejména kolem 14. září se můžete těšit na výborné pracovní nabídky. Je to pro vás nejenom výzva, ale také možnost získat i lepší finanční ohodnocení. Po finanční stránce vás však mohou potkat jisté problémy. Máte sklony zbytečně utrácet a nepozastavujete se nad tím. Včas si ale uvědomíte rizika a začnete to řešit. Hlavně kolem 15. září máte šanci přijít na správnou cestu. Je pravděpodobné, že vám k tomu dopomůže finanční poradce, kterého oslovíte.


Láska

Láska

Ve vztazích nyní nemůžete najít nikoho, s kým si opravdu rozumíte. I když zpočátku přeletí jiskra, brzy zjistíte, že jste zcela odlišní. Venuše je totiž po celý měsíc v kvadratuře s vaším znamením. Zejména kolem 11. září si uvědomujete, že tyto známosti nikam nevedou. Možná tedy udržujete spíše povrchní vazby, ale nepřináší vám to moc velkou radost. Také zadaní Štíři se mohou cítit v partnerství trochu podrážděně. Možná máte od svého partnera velká očekávání, která se nevyplní. Vaše drahá polovička totiž může tak trochu měnit svá rozhodnutí a kazit vaše společné plány. Zvláště kolem 4. září vás tedy něčím nepříjemně překvapí. Můžete mít sklony tuto situaci rozebírat a tím pádem tak trochu do svého partnera rýpat. Zdá se, že komunikace mezi vámi není moc jednoduchá a možná se vás druhá strana i dotkne. Neberte si to osobně, Štíři, dotyčný vás pouze škádlí!

Práce

Práce

Rádi se podílíte na skupinových projektech, kde se projeví vaše schopnosti. Jste totiž velmi důležitý článek, protože máte super myšlenky. Merkur je po celý měsíc v příjemném sextilu s vaším znamením. Nemáte tedy ani nouzi o pracovní nabídky. Zvláště kolem 14. září vám může nadřízený nabídnout lukrativní příležitost. S velkou pravděpodobností na to přistoupíte, protože si můžete přilepšit i finančně. Určitě si však dávejte pozor na jisté konflikty a neshody v kolektivu. Dá se říct, že vám jistý kolega trochu závidí úspěch a nepřeje vám. Zřejmě vás svým jednáním dráždí a zpočátku se tím necháte ovlivnit. Zejména kolem 12. září se nenechte rozhodit. Brzy totiž zjistíte, že tím zbytečně ohrožujete další vztahy. Nechcete si tedy dělat potíže na pracovišti a přestanete se tímto spolupracovníkem zabývat. Víte totiž, že se musíte zaměřit na daleko podstatnější věci.

Peníze

Peníze

Momentálně máte tak trochu problém vycházet s penězi. Možná je berete na lehkou váhu a chcete si dopřávat. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením. Hlavně kolem 11. září si můžete trochu vyhodit z kopýtka. Pravděpodobně vás čekají vysoké investice. Podléháte různým nabídkám a nevíte, co nakoupit jako první. Rychle si však uvědomíte, že tyto výdaje musíte včas korigovat. Zjistíte, že nemáte na bankovním účtu dostatek potřebných financí. Rozhodnete se tedy hledat řešení a dlouho vám to netrvá! Zejména kolem 15. září se můžete poradit se svým finančním poradcem. Určitě vás správně nasměruje a dostanete spoustu informací. Víte tedy, jak s vašimi dosavadními problémy máte naložit. I když nad tím možná zpočátku lámete hůl, uvidíte, že se vám to oplatí. A pokud v současném období řešíte také reklamace, možná se dočkáte příznivé zprávy.

Rodina

Rodina

Těšíte se z intelektuálních zájmů a rozhodně vás baví učit se novým věcem. Pravděpodobné také investujete do literatury, která nabízí rozvoj vaší osobnosti. Merkur je po celý měsíc v pěkném sextilu s vaším znamením. Zvláště kolem 13. září máte tendence zkoumat koníčky a přemýšlet nad nimi. Dá se tedy říct, že se ničemu nebráníte a chcete vědět od každého něco. Může se však stát, že vás k tomu přivedou i vaši blízcí přátelé. Zdá se, že tomu rozumí a vy od nich rádi přiučíte. V tomto měsíci se však vyhýbejte zkrášlení interiéru, nebo nákupům dražších dekorací. Zejména kolem 12. září se vám mohou líbit předměty, které vás běžně nezaujmou. Výsledek však není úplně hezký a ve finále se vám to vůbec nezamlouvá. Kritiku sklidíte i od příbuzných a jste z toho celkem otráveni. Nic si z toho nedělejte, Štíři. Nakonec nejde o nic vážného a určitě se to dá napravit!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.