Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Štír
24. 10. - 22. 11.
Milí Štíři, příznivé paprsky Slunce vám zaručují, že se cítíte skvěle a jste plni radosti ze života. Od 5. ledna je Merkur v Kozorohu a je v krásném sextilu na vaše znamení. Očekávejte tedy vysoký mentální výkon a velkou činorodost, kterou jen tak nikdo nepřehlédne. Ani v lásce to není špatné. Nejsilnější dny jsou pro vás do 7. ledna, jelikož se Venuše stále vyskytuje ve vašem znamení, vězte, že dokáže být velmi štědrá! V těchto dnech je totiž možné narazit na známost, která má dlouhé trvání. Bohužel kolem 20. ledna můžete pocítit mírné oslabení a dokonce i potíže se šéfem. Po finanční stránce to po celý měsíc docela hapruje. Máte sklony neuváženě utrácet a také vás může něco nemilého překvapit. Dokážete si s tím však poradit a rychle najdete řešení. Nic vás nevyděsí a jste si jisti tím, co děláte. Z potíží můžete tedy díky své hloubavé mysli lehce vyklouznout, v tom jste, milí Štíři, nedostižní! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: zaměřuje se na vaši kariéru a záležitosti profese, mnohé nejasnosti se osvětlí. Máte možnost vylepšit svou pozici a získat v práci větší autoritu.


LáskaLáska
Co se týče lásky, první lednové dny můžete využít ke svému prospěchu. Venuše je ještě do 7. ledna ve vašem znamení a má pozitivní vazby ke Slunci v Kozorohu, což vám může přinést krásné zamilování! Určitě zbystřete hned kolem 1. ledna, kdy můžete dostat nějakou milostnou nebo příjemnou zprávu. Spojení v těchto dnech mohou slibovat určitou trvalost, proto šance osudu rozhodně neodmítejte! Máte možnost získat si stabilního partnera, nebojte se tedy ani v momentech, kdy je zapotřebí převzít iniciativu. Rozhodně se vám může podařit najít někoho, kdo vám velmi sedí a má vás vážně rád. Jste charismatické osobnosti a máte v sobě zvláštní kouzlo, je velmi těžké vás nemilovat! V následujícím období se sice můžete i nadále seznamovat, nicméně hvězdy neslibují nic láskyplného, ale spíše přátelského. I když si s novými přáteli dobře rozumíte, chybí zde pověstná a kýžená chemie, je tedy vhodné nepropást zmíněný začátek měsíce.
PrácePráce
Zpočátku tohoto roku máte vcelku normální pracovní dny a nic zvláštního se vlastně neděje. Změna však přichází kolem 5. ledna, je pravděpodobnost, že se vám v práci začíná výrazně dařit. Může přijít zpráva, která vás povzbudí dělat věci na maximum. Merkur putuje do Kozoroha a tvoří přátelský trigon na vaše znamení. Jste tedy více pracovně motivováni a máte super nápady. Přichází velké zlepšení a jde to na vaší práci vidět, o odměnu rozhodně nepřijdete! Ta vás totiž může čekat už kolem 6. ledna. Dokonce se zvýší i váš mentální výkon, takže dáte nadřízenému o nějaký důvod navíc, proč si zasloužíte odměnu právě vy. Zbystřete ale kolem 20. ledna, kdy se mohou vyskytnout nějaké potíže se šéfem. Umíte však podat vysvětlení a dokážete ho přesvědčit o svých kvalitách a schopnostech, jen tak dále!
PenízePeníze
Toto období vás svádí spíše k nepřiměřeným výdajům, které jsou však na druhé straně naštěstí zmírněné pozitivním postavením Venuše. Do 7. ledna vám přichází na pomoc a dá se říct, že vám přináší peníze a dopřává vám i něčeho navíc. Můžete si tedy konečně zase trošičku dopřát. Stále si však dávejte pozor na okolnosti, které vás mohou svádět k unáhlenému nákupu. Naštěstí dokážete nahlédnout do jádra problému, takže jen tak někomu na něco nenaletíte! Tak je to správně, Štíři, nikdo vás tak jednoduše neoklame. Určitě se držte na uzdě kolem 16. ledna. Není vhodný čas pro velké transakce, ani k podepisování smluv. Těmto dnům se vyhýbejte obloukem, protože vás poté může potkat něco nekalého a nestojí vám to za to. Nepouštějte se do žádných větších akcí, ať později nelitujete.


RodinaRodina
Nyní vás velmi baví utvářet si domov dle svých představ a to tak, abyste se v něm cítili vážně příjemně. Vaše děti vás mohou inspirovat a pomáhat vám v dosažení ideálního domova. Nápady jsou nejvíce intenzivní kolem 10. ledna, jelikož Luna zesiluje účinky Neptuna a tak jste i více vnímaví k umění. Výborně, perfektně se odreagujete! Avšak pozor na krizi s rodiči, která vás čeká kolem 20. ledna. Jedná se o dny, ve kterých se vyskytují hádky a neshody. Nemůžete přijít na chuť určitým gestům a zaujímáte vůči sobě postoje, ve kterých je nadřazenost. Máte silné argumenty, ale dávejte pozor, ať druhému opravdu zbytečně neublížíte, Štíři! Nesnažte se hádky zbytečně vyvolávat a uvidíte, že nakonec to nebude tak strašné. I když jsou vaše osobnosti naprosto rozdílné, snažte se s druhým vycházet. Nakonec můžete ostatní členy rodiny motivovat i ve spojitosti s vašimi uměleckými projekty a renovacemi.

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.