Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na červen 2023.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, tento měsíc pro vás není procházka růžovým sadem a podléháte svým emocím. Co se týká lásky, nejste momentálně se svými známostmi moc spokojeni. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a zejména kolem 21. června jste podrážděni. Můžete se však dotknout některého z vašich nápadníků. I když nemáte nyní štěstí na ideální známosti, konflikty vám také nepřinesou radost. Také pracovní sféra nyní vyžaduje více trpělivosti. Merkur je do 10. června v nepříjemné opozici s vaším znamením. Nemáte moc velkou motivaci a zdá se, že vás pracovní nabídky spíše unavují, a proto je odmítáte. Následně však začnete svou práci brát více zodpovědně. Dávejte si však pozor na štiplavé poznámky vůči nadřízenému. Peníze vám nyní také přinesou spíše starosti. Hlavně kolem 14. června neinvestujte do bazarového zboží. Sáhněte po předmětu, kde máte jistou záruku.


Láska

Láska

Jste trochu nervózní a opačné pohlaví to na vás hodně vnímá. Možná nemáte ani moc velký zájem o vážné seznamování. Často v tomto období totiž narážíte na typy protějšků, kteří vám moc nesedí. Venuše je po celý měsíc v kvadratuře s vaším znamením. Hlavně kolem 21. června jste podráždění a můžete se dotknout jednoho ze svých nápadníků. V těchto dnech se tedy vyhýbejte schůzkám a snažte se mít trochu nadhled. Uvidíte, že vám to prospěje a možná si z toho začnete dělat nakonec i legraci. Také zadaní Štíři mohou řešit ve vztazích jisté nesnáze. Zejména kolem 15. června můžete mít pocit, že je váš protějšek tak trochu sobecký. Možná se totiž více věnuje svým povinnostem a ve volném čase se vám moc nevěnuje. Zdá se, že vás to rozhodí a chcete si s ním o tom promluvit. Evidentně vás nebere moc vážně a pro vás je to tedy zbytečné plýtvání energie.

Práce

Práce

Momentálně odmítáte jakékoliv pracovní nabídky, protože jste ve svých povinnostech pozadu. Nadřízený s vámi jedná kvůli tomu konfliktně a vytváří na vás nátlak. Do 10. června vám schází motivace a chuť pohnout se kupředu. Merkur je v negativní opozici s vaším znamením a zdá se, že vaše výsledky nejsou až tak ohromující. Následně se však váš postoj k práci změní, nicméně si dávejte pozor na výbuchy vzteku. Hlavně kolem 22. června vás může šéf vytočit nepříjemnou poznámkou. Vy si to nechcete nechat líbit a pravděpodobně se ozvete. Určitě však zbytečně nepřehánějte, může vás to přijít opravdu draho! V těchto dnech také pocítíte přepracování, ale máte dojem, že konečný efekt stejně není vůbec znát. I když se tedy snažíte udělat velký kus práce, nic nejde dle vašich představ. Nesmutněte Štíři, ve finále se s tím vyrovnáte, a i přes překážky to zvládnete.

Peníze

Peníze

Ačkoliv můžete mít něco naspořeno, v tomto měsíci je lepší zbytečně neriskovat vysoké výdaje. Máte tendence podlehnout utrácení a můžete mít pak dlouhodobé potíže. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a investice berete lehkovážně. Zejména kolem 21. června máte rizikové dny a jste z jistých věcí velmi nadšení. Oplatí se vám však vyčkat, až tento úžas zase opadne. Brzy totiž zjistíte, že to jsou spíše vyhozené peníze a ničeho tedy nelitujete. Opatrnosti také dbejte v případě různých inzerátů a nákupů bazarových věcí. Zejména kolem 14. června zakoupíte předmět, který může mít skryté závady, nebo podléhá rychlé zkáze. Jste tedy rozhořčeni a to více, pokud se na to nevztahuje záruka. Jistě tedy neberte nic, kde nemáte jisté vrácení peněz, nebo případnou reklamaci. Finance jinak vyletí vzduchem a určitě se nejedná o malou částku.

Rodina

Rodina

Jisté činnosti vám nepřináší kýžený výsledek a znepokojuje vás to. Možná totiž chcete vylepšit své domácí prostředí. Nedaří se vám najít to pravé a neustále něco měníte. Zvláště kolem 22. června můžete mít možná dost nápadů, ale ani jeden není vděčný a zajímavý. Přestanete to tedy lámat přes koleno a necháte to na příznivější chvíli. Pravděpodobně se totiž nesetkáváte ani s uznáním od blízkého okolí. Do 10. června vás také vaši příbuzní mohou v této oblasti poučovat a dávat vám nevyžádané rady. Vám se však toto jednání nezamlouvá, a i když to není dokonalé, chcete dělat dle svého uvážení. V tomto měsíci vám mohou také hrozit bolestivé a dlouhodobé úrazy. Mars je v nehezké kvadratuře s vaším znamením a neoplatí se vám riskovat. Mohou vás totiž lákat adrenalinové sporty, ale místo super zážitku si odnesete velkou bolístku.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.