MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, čeká vás poměrně akční měsíc, ve kterém máte plno zajímavých myšlenek a nápadů. Slunce je ve vašem znamení až do 21. listopadu a je v příznivé vazbě s Neptunem. Zasahuje tedy i do oblasti lásky a máte šanci potkat osobu, do které se časem hodně zamilujete. Každopádně už při prvním setkání vás něco zajímavého spojuje a nedáte na sebe dopustit. Také jste od 19. listopadu více odvážnější, a hlavně v práci přesvědčíte nadřízeného o svých výborných schopnostech. Mars je totiž v přínosné konjunkci s Merkurem ve vašem znamení, takže díky své píli máte mnozí povýšení jisté, Štíři! Vaše myšlenky mají velkou moc prorazit, a to hlavně kolem 24. listopadu. Dokonce i ve financích máte obrovský úspěch a podvodníci se vám z dálky vyhýbají. Nenecháte se ošidit, právě naopak. Chcete získat i něco k dobru a máte chytrý plán, jak toho dosáhnout, bravo!


Láska

Láska

Hvězdy pro vás chystají setkání s velmi zajímavou a romantickou duší. Tento typ člověk je zřejmě velmi zasněný a vzájemně se můžete velmi inspirovat. Vy mu ukazujete směr, kterým se může vydat a on vás zase navodí na zvláštní myšlenku. Slunce ve vašem znamení tvoří až do 21. listopadu přející trigon a za tu dobu se od sebe zřejmě mnoho naučíte. Ani následně se vaše vazby a sympatie nerozpadnou. Začnete spolu podnikat daleko více aktivit a konečně to mezi vámi pořádně zajiskří, Štíři! Zejména kolem 25. listopadu se dokážete odvázat a pozvat protějška například na večeři nebo na nějakou kulturní akci. Uvítá hlavně prostředí, ve kterém se vyskytují umělecké předměty. Také můžete zamířit například do divadla, rozhodně to bude trefa do černého! Pokud žijete v manželském vztahu, máte zvýšenou tendenci ke zlepšení vzájemného porozumění.

Práce

Práce

Soustředění je nyní vaší silnou stránkou a máte díky tomu výborné výsledky. Myslíte naprosto jasně a umíte předejít riziku. Merkur momentálně prochází vaším znamením a je v nádherném sextilu se Saturnem, tudíž lenost odsouváte na druhou stranu a věnujete se všem důležitým povinnostem - zejména těm, které tak dlouho odkládáte. Bravo, nebesa jsou na vaší straně a věřte tomu, že máte dostatek sil pro nalezení řešení. Dokonce si od 19. listopadu umíte své nápady dobře hájit a na nadřízeného působíte vskutku přesvědčivým dojmem. Nehodlá vám v ničem oponovat, protože máte vše velmi dobře promyšlené a na vše najdete ten správný argument. Zvláště kolem 24. listopadu dokážete výborně argumentovat a všechny dotazy šéfovi rádi zodpovíte. Nebojíte se totiž žádné prohry, věříte si a pochybnosti o vás nemá ani samotný nadřízený.

Peníze

Peníze

Co se týče výhod ve financích, v tomto období umíte perfektně smlouvat a váš obchodní duch si zaslouží obdiv! Zaměřujete se pouze na investice, ze kterých můžete něco získat a které se vám opravdu oplatí. Úžasná konjunkce Slunce a Merkura ve vašem znamení vám zejména kolem 2 . listopadu přinese velkou nadílku. V těchto dnech se také můžete zaměřit například na půjčky, které jsou pro vás vhodné. Nenecháte se nikým obalamutit, a tak nemají podvodníci žádnou šanci vás ukolébat. Správně Štíři, umíte v tom chodit a každého si raději ještě stokrát proklepnete! Hlavně kolem 25. listopadu vytřete zrak těm, kteří vám neustále něco vnucují a dávají vám nevýhodné nabídky. Je také velká pravděpodobnost, že si k vám ostatní chodí pro rady ohledně peněz. Vědí totiž, že se na vás mohou spolehnout, můžete být na sebe pyšní!

Rodina

Rodina

Zamýšlíte se nad tím, jak má vlastně vypadat váš ideální domov. Zatím jste ve fázi přemýšlení a máte hlavu v oblacích. Všechny své myšlenky vypouštíte mezi rodinné příslušníky a ti jsou z nich naprosto nadšení. Obdivují vaši nápaditost a podporují vás v tom. Pohnutky k realizování vašeho cíle máte již od 19. listopadu. Mars, který je ve vašem znamení utváří příjemný trigon s Neptunem, jedná se tedy o velmi vytoužené projekty. Naopak si dávejte pozor na vyostřené hádky mezi vámi a vaším partnerem. Zvláště kolem 24. listopadu můžete vyčítat svému protějšku náladovost a jeho nepříjemné chování. Ke konfliktu může dojít tedy docela snadno a následně jste oba uraženi. Spory se mohou týkat zejména financí a také utrácení ze strany partnera. Snažíte se mu dát najevo svůj nesouhlas, ale on věci vnímá trochu jinak než vy.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.