Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na červenec 2020.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, máte přátelskou náladu a to odrážíte do svého blízkého okolí. Získáváte spoustu dobrých přátel, protože jste v dobrém rozpoložení. Merkur je v hezkém trigonu s vaším znamením a komunikace vám zejména kolem 19. července nečiní žádné potíže. Šance na nalezení spřízněné duše jsou vysoké a uvítáte to v tomto období více než jen pozvání na rande. Úspěch vás čeká i ve finanční oblasti, kde můžete opravdu dobře investovat. Jupiter je v přejícím sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 5. července můžete mít štěstí na výhodné nákupy. Hvězdy slibují, že na tom rozhodně neproděláte! Co se týče vaší vitality, do 21. července jste čilí a necítíte téměř žádnou únavu. Následně je však vhodné více odpočívat, protože se rychle vyčerpáte a sil nabíráte hůře, než předtím. Neberte si ani moc pracovních povinností, i když nadřízený na vás může mít větší nároky.


Láska

Láska

Navazování nových přátelství vám v tomto období nedělá vůbec žádné problémy. Zvláště kolem 5. července je vaše nálada báječná a s ostatními se bavíte naprosto bez zábran. Nehledáte vážný vztah, ale spíše se rozhlížíte a vyhovuje vám volnost. Objevujete nové lidi a nyní je pro to příznivá doba, v uzavírání kontaktů vás tedy čeká úspěch! Hlavně kolem 19. července se setkáte s člověkem, který je jako vaše druhé já. Luna je v přínosné konjunkci s Merkurem a může se jednat o velmi prosperující spojení. Samozřejmě dotyčnou osobu chcete poznat ještě blíže, takže se s ní snažíte trávit většinu svého volného času. Společně se cítíte skvěle jak u šálku kávy, tak při dlouhé procházce nebo například společném víkendu. Uvidíte, že to vaše pouto ještě více utuží a možná tak získáte spřízněnou duši na celý život.

Práce

Práce

Máte snahu zdokonalovat se ve svém oboru a je nutné podotknout, že vám to jde dost dobře. Učíte se velmi rychle, takže pokud nastupujete do nové práce, nemáte potíže se do toho rychle dostat. Merkur je v harmonickém trigonu s vaším znamením a hlavně kolem 20. července je vaše mysl hodně bystrá. S největší pravděpodobností se vás kolegové dotazují, kde chodíte na tak dobré nápady. Nadřízený neskrývá svou radost, protože ho vždy příjemně překvapíte. Nad případnou odměnou vůbec neváhá, jste přesně ti, kdo si ji právem zaslouží!. Vaše snahy se tedy v tomto období vážně oplatí a okolí ukážete, co ve vás je. Stresu rozhodně nepodléháte a máte vše včas stihnuto. Výborně, Štíři! Avšak od 22. července můžete mít méně energie a šéf od vás stále očekává velký výkon. Jak ale hvězdy naznačují, není nutné za každou cenu lámat rekordy.

Peníze

Peníze

Tento měsíc se nemusíte bát žádných podvodů ani nedorozumění v oblasti financí. Hlavně kolem 19. července máte dobré dny pro podepisování papírů a dá se říct, že můžete uspět i u požadavků v bance. Pokud máte tedy nějaké vyřizování, v těchto dnech se na to určitě vrhněte. V tomto období si dokážete také rozumně zvážit, do čeho investujete a všechno si pečlivě ověřujete. Používáte selský rozum, takže žádní lichváři na vás nemohou, Štíři! Jste poměrně silný protihráči a nikdo si netroufne vás obelstít, protože ví, že může tvrdě narazit. Co se týče větších investic, máte možnost zakoupit drahé věci za polovinu původní ceny. Jupiter je v úžasném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 5. července vám posvítí na super akce. Hodně štěstí!

Rodina

Rodina

Chcete udržet příjemnou a nekonfliktní atmosféru v rodině, což se vám skvěle daří. Vážíte si klidu a ostatní členové rodiny jsou rádi, že se o to tak intenzivně snažíte. Umíte jim naslouchat a zejména kolem 10. července se vám může někdo svěřit s něčím důvěrným. Luna je v konjunkci s Neptunem a zdá se, že vy jste ta pravá osoba, která druhého člověka pochopí. Najdete povzbudivá slova a možná k tomu přihodíte i nějakou dobrou radu ze života. Pokud si chcete naplánovat také nějaké volnočasové aktivity, hlavně kolem 20. července se můžete zaměřit například na zahradničení. Zjistíte, že vám práce jde hezky rychle a bez zbytečných komplikací. Také zjistíte pár nových informací od osoby, která se v této oblasti moc dobře vyzná a ráda vám ve všem poradí. Super Štíři, jako poděkování jí můžete věnovat něco ze své zahrádky a uvidíte, že se opravdu zavděčíte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.