Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Štír
24. 10. - 22. 11.
Milí Štíři, tento měsíc přeje lásce a to hlavně vám nezadaným, očekávejte, že potkáte hned několik zajímavých protějšků! Mars se 17. května přesouvá do znamení Raka a jakožto váš kolega ze sekce vodních znamení si s vámi podává přátelskou ruku. Máte zájem v lásce trošku riskovat, ale spíše to vnímáte jako zábavu. Zadaným se naopak tolik nedaří a s protějškem nechcete trávit moc času. Nelíbí se vám jeho způsob chování a jednoduše na něho nemáte nervy. V pracovní oblasti od 8. května odbočujete od nařízení vašeho šéfa. Merkur je v negativním postavení na vaše znamení a nestíháte včas vyřešit své úkoly. Od druhé poloviny května se však můžete zlepšit a tím pádem vypadat i lépe v očích nadřízeného. Pozor však na oblast rodiny, ve které může nastat nějaká změna, kterou nevítáte s otevřenou náručí. Naštěstí kolem 27. května můžete přijít díky svému tvořivému rozpoložení na to, jak z toho vybruslit.


LáskaLáska
Nezadaným Štírům se jeví první polovina měsíce spíše nezáživná a nezaznamenáváte žádný pohyb vpřed. Sami se však moc neangažujete a věcem necháváte spíše volný průběh. Změny v lásce vám od 17. května přináší Mars v krásném postavení k vašemu znamení. Váš zájem o opačné pohlaví raketově stoupá a jeho společnost začínáte opět vyhledávat. Cítíte se s ním totiž velmi dobře a baví vás trávit s ním volné chvíle. Naopak zadaným se vloudí chybička do vztahu a to vlivem špatně ozářené Venuše. Tato vesmírná lady způsobuje, že prožíváte s protějškem podobné negativní pocity. Oba máte totiž chvilky, ve kterých toho druhého vnímáte jako narušitele pohody. Situace může dojít do extrému, ve kterém uděláte scénu kvůli vaší žárlivosti. To hrozí hlavně kolem 31. května, netropte však žádné hlouposti a nezveličujte problémy! Protějška můžete vážně vytočit a pak se s ním už rozumně nedomluvíte.
PrácePráce
Nyní se nesetkáváte s žádnými významnými problémy v práci a vše jde dle plánů nadřízeného. Potíže na pracovišti však přicházejí od 8. května, nepříznivé postavení Merkura k vašemu znamení vás dokáže dost poškádlit. V práci vám totiž může být naděleno pár nepříjemných úkolů, na které vám schází síly. Z tohoto důvodu složitější úkoly odkládáte na později, ale začne se vám jich hromadit více a více! Šéf nemá z vašeho přístupu radost a napomíná vás. Pozor Štíři, neslibujte mu však hory doly. Na obrat k lepšímu se můžete spolehnout od 17. května. Snažíte se vylepšit svůj postoj k práci a také doháníte veškeré své zameškané povinnosti. Nadřízený si rozhodně všímá změn, které děláte a také ho těší vaše větší zodpovědnost k vykonávané práci. Výborně, vše se začíná obracet konečně tím lepším směrem. Nakonec ještě stihnete vyřešit tolik povinností, že vám může i Ferda Mravenec závidět!
PenízePeníze
Začátek tohoto období není ve financích náročný a nemáte ani žádné potíže ve vyřizování úředních záležitostí. Patrné změny k horšímu se však začnou projevovat od 8. května a to zejména v oblasti různých smluv, které pro vás mají důležitý význam. Pokud se tedy chystáte uzavřít významný obchod či podepsat nějaké dokumentace, může dojít k jejich zmaření či prodloužení. Bohužel se k těmto nepříjemným konstelacím přidává od 16. května i Venuše, která se moc nedruží s vaším znamením. Nepříznivá opozice vám totiž ubírá i na penězích a chce vaše bankovní konto dostat co nejvíce do mínusu. Nechytejte se ale za hlavu, Štíři. Jsou kolem vás i přející energie, které vám zajistí několik nárazových možností, ve kterých přijdete k nějakým ziskům. Může vás přitom zasypat několik příležitostí najednou a i když je pak zase chvíli klid, můžete se opět těšit na další vlnu!


RodinaRodina
V rodině může dojít k jistým změnám, kterým se však strašně dlouho bráníte a nechcete to dopustit. Máte totiž obavy z následků a co se týče největšího vypjetí, cítíte jej zejména kolem 4. května, kdy Luna aktivuje svou konjunkcí Urana. Štíři, děláte si zbytečně velké starosti a také podléháte unáhleným závěrům. Přiznejte si, že si od veškerých stresových situací jednoduše potřebujete odpočinout. Blahodárný vliv na vaši psychiku mají dny kolem 27. května. V těchto dnech jste také nabití tvořivou energií, takže se věnujte malování nebo klidně i zpívání! Vyjádření emocí vám pomáhá v nalezení klidu ve vaší duši. Udělejte si tedy zkrátka dny pouze pro sebe a nenechte si je nikým a ničím rušit. Uvidíte, že díky klidnému režimu zase naberete zpět potřebné síly a více energie postavit se problémům čelem.

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.