Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na leden 2022.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, jste po celý měsíc pod příznivým vlivem Venuše, která je pod hezkým sextilem s vaším znamením. Zdá se, že v lásce dostanete konečně to, co si přejete, a to zejména kolem 29. ledna. Uvědomíte si, který z vašich nápadníků je vám opravdu nejblíže. Zřejmě spolu strávíte krásné dny plné zábavy. Naopak v pracovní sféře vám to moc neklape a máte problémy s plněním povinností. Merkur je do 25. ledna v negativní kvadratuře a svému nadřízenému hodně oponujete. Rozhodne se vás tedy vynechat z důležitých projektů a nechá vám méně placenou práci. Následně je vám to však docela líto a pokusíte se svůj přístup v práci změnit k lepšímu. Od 20. ledna je však lepší nemít na sebe velké nároky a občas i odpočívat. Může se stát, že přeceníte své síly a cítíte se o to slabší. A co se týká financí, je vhodná doba pro investici do svého vzhledu, nebo do doplňků domácnosti.


Láska

Láska

Máte úsměv na tváři, který přitahuje velkou pozornost. Jste charismatičtí a věříte, že děláte na své idoly super dojem. Máte pravdu Štíři, v milostných vztazích je vám nyní velmi nápomocna Venuše, která je v příznivém sextilu s vaším znamením. Není divu, že jste vcelku na vážkách, koho upřednostníte. Všichni vaši zájemci mají totiž něco do sebe, ale od 24. ledna začnete mít jasnější představu o tom, kdo je vám více blízký. Svou pozornost zaměříte na osůbky, které jsou ve svých citech stabilní a jsou i zajištění. Určitě netoužíte po někom, kdo je nespolehlivý a nedodrží své sliby. Takoví se vám naštěstí momentálně vyhýbají obloukem. S velkou pravděpodobností se však dostanete zejména kolem 29. ledna do přítomnosti svého nápadníka. Strávíte spolu krásné dny a blíže se poznáte. Den možná zakončíte u společné večeře, kterou sami připravíte.

Práce

Práce

Zřejmě svému nadřízenému trochu vzdorujete a jeho příkazy plníte, jen když chcete. Z tohoto důvodu se rozhodne vás nešetřit a dá vám to pěkně slíznout. Merkur je do 25. ledna v negativní kvadratuře s vaším znamením a vaše argumenty se vám docela vymstí. Zdá se, že šéf pracovní nabídky přidělí pracovníkům, kteří to berou zodpovědně a mají o to zájem. Zdá se však, že se nad tím zamyslíte a uvědomíte si, že váš přístup není moc dobrý. Pochopíte, že se s vámi nikdo nemazlí a dostáváte pouze to, co si opravdu zasloužíte. Zvláště kolem 30. ledna jdete tedy do sebe a uděláte krok ke zlepšení. Šéf je tedy rád a příjemně ho překvapíte tím, že začnete mít zájem o nové příležitosti. Možná vám tedy brzy nabídne plnění povinností, za které vás čeká vskutku vděčná výplata. Ve finále jste tedy šťastní, že svůj postoj přehodnotíte a uvědomíte si, že tato práce není vůbec špatná.

Peníze

Peníze

Investování a nakupování vás momentálně dost baví a dá se říct, že si užíváte luxusu. Děláte si radost na každém kroku a nestrachujete se o nedostatek financí. Venuše je po celý měsíc v hezkém sextilu s vaším znamením a můžete také utrácet za svůj vzhled. Neopomíjíte drahé šperky a také umíte využít různých příležitostí, těm je přáno zejména kolem 29. ledna. Uvidíte, že narazíte na výhodné akce a zdá se, že můžete dostat i nějaký předmět zdarma. Případně se zařadíte do soutěže a ocitnete se mezi hlavními výherci. Avšak do 25. ledna si musíte dávat pozor na obchodování, kde musíte svůj souhlas podepsat. Pozorně si přečtete, jaké podmínky na vás číhají a zda vám to za to stojí. Pozdější výpověď vám totiž může zabrat nejenom mnoho času, ale také vás to stojí velké pokuty. Jestliže musíte učinit důležité rozhodnutí, nechte to na pozdější dobu, kdy je vám přáno více.

Rodina

Rodina

Zřejmě chcete zútulnit své bydlení, ale potřebujete znát názor ostatních. Pravděpodobně tedy pozvete své blízké přátele na návštěvu a ti vám s tím rádi pomohou. Jejich rady si vezmete k srdci a zdá se, že se vám jejich nápady vskutku velmi líbí. Zvláště kolem 30. ledna se vrhnete na změny a začnete vyhledávat věci, které mohou sedět do vašeho interiéru. S konečným výsledkem jste nadmíru spokojeni a pochvalu získáte i od příbuzných. V tomto měsíci možná také zatoužíte po nějaké sportovní aktivitě. I přestože je venku chladno, žádné nepříznivé podmínky vás neodradí! Mars je od 24. ledna v příjemném sextilu s vaším znamením vy se vrhnete na hledání vhodné aktivity. Možná vás lákají horské stěny, nebo také nějaké bojové umění. Ať už si vyberete cokoliv, máte štěstí na obory, které vás vskutku nenudí. Jste plni nadšení a určitě máte radost z toho, že děláte něco pro své zdraví.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.