Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na únor 2021.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, Mars je po celý měsíc v nehezké opozici s vaším znamením a vám se nedostává potřebné podpory. V partnerských vztazích vás moc pohody nečeká a protějšek vás v tomto období může zklamat. Vaše polovička si hájí své názory a zejména kolem 18. února nechce moc mluvit o tom, co si přejete vy. Nezadaným se rýsují také docela peprné a vyhrocené situace. Vaše nová známost touží spíše po volnosti, kterou vy nepreferujete. Avšak od 25. února si uvědomujete, že toužíte spíše po někom jiném a vydáte se jinou cestou. V práci máte velkou nálož povinností, které vás znervózňují a nejdou vám plnit v termínu. Merkur je v kvadratuře s vaším znamením a zvláště kolem 11. února dochází k neshodám s nadřízeným. Pozor však Štíři, máte tendence používat věty, které vám mohou zajistit velmi rychlý odchod z práce.


Láska

Láska

Opačné pohlaví vás v tomto období přivádí doslova k šílenství. Dotyčná osoba neplní sliby a vaše seznámení bere spíše na lehkou váhu. Postoj protějšku vás docela mrzí a toužíte po větší pozornosti, které se však nedočkáte. Nový objev naopak potřebuje velkou dávku svobody a tolerance. Venuše je až do 24. února v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a zdá se, že v této chvíli není možné udělat kompromis. Poté si však uvědomíte, co ve vztahu opravdu chcete a věci naberou více pozitivní směr. Avšak zadaní si po celý měsíc užívají spíše bojovou energii a napětí ve vztahu. Zejména kolem 18. února jeden druhého vážně hodně dráždíte a urážíte se. V těchto dnech rozhodně nerozebírejte s protějškem něco osobního, nebo důležitého. Je dost pravděpodobné, že si pevně stojí za svým a vás svými názory nehezky odpálkuje. Neřešte tedy nic na sílu a snažte se vyjednávat v největším klidu.

Práce

Práce

Valí se na vás všechny starosti a musíte snášet opravdu velký stres. Na ničem vám nepřidá ani vaše tendence k hádavosti. Je však pravda, že se s vámi nadřízený moc nemazlí. Místo prémií vás odmění nepříjemným trestem. Zvláště kolem 19. února vás také může varovat před vyhazovem, protože mu vaše jednání přijde už přes čáru. Tento měsíc se také hůře soustředíte na povinnosti a nemůžete se dobrat konce kraje. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a musíte velké množství práce dohánět. Hlavně kolem 10. února jste pod velkým nátlakem, ale nakonec ho nějak ustojíte! Pozor také na pomluvy v kolektivu, kde panuje napjatá atmosféra! Někdo vám chce pouze přilít olej do ohně a přidat vám v současné situaci více problémů. Nereagujte na to a snažte se vyhýbat zbytečným konfliktům.

Peníze

Peníze

V investicích jednáte dost unáhleně, a když už jde do tuhého, tak si uvědomíte, že na tom nejste až tak dobře. Momentálně máte s hospodařením velké potíže a do toho i hodně riskujete. Mars je po celý měsíc v nepříjemné opozici s vaším znamením a zejména kolem 17. února můžete podlehnout hazardu. Možná totiž nevíte, kudy kam a vaše poslední výdaje padnou na loterijní hry, na které docela spoléháte. Toto počínání vám však nepřinese žádné uspokojení, takže si finance raději ponechejte. Od 25. února se pro vaše finanční problémy může najít vhodné východisko. Je pravděpodobné, že vyhledáte finančního poradce, který vám ukáže správný směr a dá vám doporučení. Pomoc je tedy na cestě k vám a vy máte štěstí na to, že si půjčíte peníze od někoho, kdo vás jistě nepodvede.

Rodina

Rodina

Nejste ve své kůži a nemáte v úmyslu se nikomu svěřovat se svými starostmi. Rodině však leží v hlavě vaše smutné nálady a sklony k občasným výbuchům. Máte potíže ovládat své emoce a členové vaší rodiny mají pocit, že to všechno musí odnášet. Zvláště kolem 18. února vám dá někdo najevo, že už to dost přeháníte a že se to nehodí. Pravděpodobně se chcete bránit, ale víte moc dobře, že to zřejmě nemá smysl. Dotyčný vám totiž předloží hned několik argumentů, které vás zaženou do kouta. Neberte všechno tak vážně, Štíři! Zkuste si v tomto měsíci od všeho odpočinout a načerpejte více pozitivní energie. Hlavně kolem 13. února jsou dny příznivé pro relax, takže se zaměřte klidně na samotu někde mimo rodinu. Je možné, že si uvědomíte nějaké věci a začnete o nich přemýšlet trochu jinak. Vaše trápení tedy konečně aspoň maličko opadne a domů se vrátíte s čistou hlavou.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.