Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Měsíční horoskop na listopad 2022.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, prožíváte trochu složitější chvíle, které vám dělají vrásky navíc. Jste však silné znamení a nad problémy nakonec vyzrajete. V milostných vztazích jsou vám hvězdy vcelku nakloněny, ale brzdí vás stud. Venuše je však do 15. listopadu ve vašem znamení a tvoří trigon s Jupiterem. Uvědomíte si, že nechcete tuto šanci promarnit a zaujmete pozitivní postoj. Co se týká pracovní stránky, zde je pro vás důležitý velký nadhled. Merkur je do 16. listopadu ve vašem znamení a nachází se v nepříznivé pozici s Uranem. Nadřízený často mění plány a tím pádem i zadání úkolů. I když vám to dost vadí a cítíte se na pokraji svých sil, nakonec se tomu postavíte čelem a dosáhnete úspěchu. Do 21. listopadu máte také tendence přepínat své síly a málo odpočíváte. To se vám však neoplatí a můžete se velmi rychle vyčerpat. Slunce je sice ve vašem znamení, ale zdá se, že je toho na vás příliš.


Láska

Láska

Ačkoliv vás nyní provází velké štěstí a v lásce se vám může dařit, zdá se, že se vám to trochu kazí. Druhá strana vám dává najevo svůj zájem, ale vy jste evidentně tak trochu odtažití. Brzy si však uvědomíte, že vám to může později hodně mrzet! Rozhodnete se tedy hodit chmurné myšlenky za hlavu a zaměříte se na pozitivní události. Venuše je do 15. listopadu ve vašem znamení a tvoří příjemný trigon s Jupiterem. Štěstí je na vaší straně a rozhodně je škoda nechat si ho uplavat. Také zadaní ve vztazích řeší jisté nesnáze. Překvapuje vás, jak váš protějšek náhle mění vaše společné plány. Do 16. listopadu jste z něj hodně na rozpacích a nevíte, co si o tom máte myslet. Zdá se však, že má také výkyvy nálad a vás to dokáže docela naštvat. Máte totiž pocit, že ho proti vám někdo štve. Nedělejte však předčasné závěry, Štíři. Brzy se totiž tato nepříznivá situace vysvětlí.

Práce

Práce

Nadřízený je v tomto období docela nepředvídatelný a musíte se připravit na nečekané změny. Možná vám totiž dá ke splnění jiné povinnosti, se kterými nepočítáte. Zvláště kolem 10. listopadu toho máte nad hlavu a máte omezený přísun mentální energie. Zdá se tedy, že se vám do plnění úkolů už moc nechce a jste hodně přetažení. Merkur je sice do 16. listopadu ve vašem znamení, ale tvoří negativní opozici s Uranem. Není vám to moc příjemné, ale když se ohlásíte, riskujete tím konflikt. Na ty nejste příliš stavěni, a tak nakonec usoudíte, že se s tím nějak poperete. Máte pravdu, ačkoliv to není snadné, vy se přes to přenesete. Udržíte si nadhled a pokusíte se dělat všechno s úsměvem. Uvidíte, že se vám začne více dařit a možná se u toho nakonec i zabavíte. Vaše pokroky jsou i přesto všechno znát a šéf vás ve finále za vaše snahy ještě rád pochválí!

Peníze

Peníze

Dávejte si velký pozor na to, do čeho své peníze momentálně investujete! Jisté věci se vám totiž mohou vskutku prodražit a po zbytek měsíce nemáte dostatek financí. Venuše je totiž do 15. listopadu v nepříznivé opozici s Uranem. Potkat vás tedy mohou i nečekaní výdaje, které jsou však velmi důležité. Naštěstí je nad vámi ochrana, a i když to vypadá zpočátku hodně zle, nakonec se to vybere příznivým směrem! Hlavně kolem 3. listopadu k vám přichází pomoc, kterou jedině uvítáte. Zřejmě vás potká šťastná náhoda, nebo vám někdo zkušený dá velmi dobrou radu. V těchto dnech tedy můžete nějaké peníze i získat a nemusíte se o to ani tolik snažit. To je senzační, Štíři! Promyslete si však pořádně, co je nutné ihned zaplatit. Určitě se tedy nenechejte uchlácholit nějakými zbytečnostmi a šetřete s financemi. Měsíc je dlouhý a vy je potřebujete jako sůl!

Rodina

Rodina

Přemýšlíte, že si vrhnete do certifikačních kurzů a máte jasnou představu o tom, co chcete dělat. Jste do toho tedy zapáleni a věříte, že to zvládnete. Merkur je do 16. listopadu v příznivém trigonu s Jupiterem a opravdu se vám v tom daří! Máte však pocit, že vám to jistá osoba ve vaší blízkosti moc nepřeje. Zdá se, že vás záměrně shazuje a podkopává vaše vzrůstající sebevědomí. Zvláště kolem 10. listopadu vnímáte, že se na vás dotyčná osoba vylévá zlost. Vy se však nenecháte a rozhodnete se jí říct pár slov od srdce. Následně uvidíte, že si nechá své názory spíše pro sebe a do vás se přestane navážet. Co se však týká úprav vašeho domácího prostředí, hvězdy radí vyčkat si na příznivější dobu. Pravděpodobně se v jisté změně unáhlíte a výsledek neodpovídá vaším představám. Je vám tedy líto nejenom peněz, ale také času, který musíte trávit nad dalšími zdlouhavými opravami.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.