Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na říjen 2021.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, velké plus získáváte v pracovní oblasti, kde zachráníte spoustu věcí. Snažíte se pomoci i svým kolegům, protože si dokážete se vším dobře poradit. Merkur je po celý měsíc v hezkém trigonu s vaším znamením a zadařit se může i těm, kteří shání práci. Hlavně kolem 14. října najdete práci, která je vaším splněným snem. V milostných vztazích to mají náročnější hlavně zadaní a zdá se, že vám protějšek nevěnuje dostatek pozornosti. Venuše je od 7. října v nepříjemné opozici s vaším znamením a vás toto jednání znejišťuje. Nebojte se, jedná se pouze o nedorozumění a partnera to velmi brzy zase přejde. Po finanční stránce se vám také moc nedaří, máte větší výdaje, nicméně vy neklesáte na mysli. Hlavně kolem 15. října vyhledáte pomoc a pokusíte se tuto situaci včas vyřešit. Uvědomujete si, že se díky nedostatku financí můžete dostat do potíží a to nechcete.


Láska

Láska

Nezadaným Blížencům se po celý měsíc daří využít všech potenciálních nabídek a příležitostí. Neváháte a jdete na rande s někým, kdo vás nejenom obohatí o nové informace, ale také pobaví. Zřejmě od toho však neočekáváte dlouhodobý vztah, ale přátelství určitě! Přinejmenším tuto osůbku totiž považujete za svou spřízněnou dušičku. A co se týká zadaných, ti se mohou se svým protějškem od 7. října docela škádlit. Máte totiž takový pocit, že preferuje větší volnost a svůj čas tráví možná více s přáteli. Venuše je v nehezké opozici s vaším znamením a pravděpodobně se věnuji i více svým zájmům. Hlavně kolem 11. října vás toto jednání emočně zraňuje a vnímáte nezájem své drahé polovičky. Nesmutněte Blíženci, jedná se pouze o přechodné období a partner to jistě tak nemyslí. Nyní však není dobrý nápad něco mu vyčítat, celou situaci můžete totiž jenom zhoršit.

Práce

Práce

Vedete si skvěle a daří se vám splnit i ty nejnáročnější povinnosti. Cítíte se ve svém živlu, když dostanete úkol, který je pro vás velká výzva. Víte totiž, že jste jedni z mála, kteří na to mají opravdovou kapacitu. Merkur je po celý měsíc v hezkém trigonu s vaším znamením a máte hodně dobré nápady. Hlavně kolem 6. října můžete pomoci i svým kolegům, kteří si s něčím neví už rady. Dočkáte se také pochvaly od nadřízeného, který si váží vaší pracovitosti. Pokud však hledáte nové pracovní místo a chcete poslat životopis, vsaďte na dny kolem 14. října. Šance na úspěch jsou velké a jistě uděláte na svého budoucího šéfa výborný dojem. K tomu máte také štěstí najít práci, která vám přináší radost a určitě vás nenudí. Navíc i kolektiv vypadá super a zdá se, že se všichni velmi rychle sžijete a rozumíte si. Panuje zde tedy příjemná atmosféra a nechybí vám ani humor.

Peníze

Peníze

Prozatím neprožíváte žádnou nepříznivou krizi a ve financích se neděje nic zásadního. Jistý obrat vás však čeká již od 7. října musíte se připravit na nedostatek peněz. Venuše je v negativní opozici s vaším znamením a pravděpodobně se setkáte s velkými výdaji. Možná musíte své plánovaní investice nyní odsunout na neurčito. Víte totiž, že jisté platby určitě nepočkají. Snažíte se však myslet optimisticky a nepropadáte stresu. Postavíte se těmto problémům čelem a najdete řešení, jak finančně nezkrachovat. Zvláště kolem 15. října vám někdo může dokonce poradit, jak se v této situaci zachovat. Tyto nápady nejsou vůbec špatné a rozmyslíte se, že určitě něco vyzkoušíte. Tak to je senzační, v těchto dnech se vám však také podaří získat i nějakou korunku k dobru. Je totiž pravděpodobné, že vás láká nějaká loterijní hra. Určitě jí zkuste, výhra je ve vzduchu!

Rodina

Rodina

Máte pořád nějaké nové plány, které chcete co nejrychleji uskutečnit. Rádi se totiž pohnete hned z místa a najedete na něco jiného, co je nutné udělat. Rodina vám však nestačí a občas je to znervózňuje, i přesto se vám snaží nějak přizpůsobit. Mars je po celý měsíc v příjemném trigonu s vaším znamením a díky tomu si získáte u jiných respekt. Zejména kolem 6. října uspořádáte možná nějakou akci, se kterou potřebujete pomoci. Uvidíte, že to zvládnete všechno včas a na jedničku. V tomto měsíci se můžete také přihlásit do nějakého zajímavého kurzu. Hlavně kolem 16. října vás může lákat něco nepoznaného. S největší pravděpodobností vás výběr nadchne a zatoužíte se v této oblasti vzdělávat i nadále. Děláte totiž výrazné pokroky a co je hlavní, tento koníček vám dodává sebevědomí! Tak to je úžasné, velkou podporu máte nejenom od svých kamarádů, ale i od blízkých.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.