MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, doprodiní vám až do 19. listopadu činí fantastické postavení Marse k vašemu znamení. To znamená, že se o mnohé věci dokážete postarat a vyřídit je sami s velkou bravurností. V práci se pořádně předvedete a vaše výborné výsledky vám zajistí velký úspěch, na který se připravte zejména kolem 13. listopadu. Drobné rozpaky zažíváte spíše v lásce, kde si nejste úplně jistí svým novým objevem. Negativní postoj Venuše k vašemu znamení vnáší do vašeho láskyplného života adrenalin a vzrušení. Všechno však narušuje rozdílný pohled na život a na prožívání lásky. Ve finanční sféře můžete zase naletět osobě, které zpočátku velmi důvěřujete. Ta vám totiž může slíbit něco, co pak nedokáže splnit. Raději si své finance dobře hlídejte a nepůjčujte žádné vysoké částky. Také se od 22. listopadu zaměřte na svou oslabenou energii. Vaše sklony k přetahování jsou nepřiměřené a díky tomu jste více unaveni.


Láska

Láska

Po citové stránce se můžete v tomto měsíci setkat se zklamáním. Protějšek se totiž na vše dívá odlišným způsobem a zřejmě vám dělá potíže jeho názory pochopit. Opozice Venuše s vaším znamením vám však do života přivádí i osoby, které vás mohou v leckterých věcech něco přiučit. Vás však spíše děsí rozdílné priority a necítíte s tímto člověkem jistou budoucnost. Je však patrné, že se až do 18. listopadu nevzdáváte a máte odvahu ve věcech pokračovat a dotáhnout je do konce. To je báječné, i přes velkou nejistotu chcete druhou stranu poznat blíže a tak usilujete o opakované setkání. Zvláště kolem 14. listopadu si nenecháte ujít žádnou schůzku a i když může mít rychlý průběh, vy máte ve věcech větší jasno. Nedělá vám potíže najít si okamžitě náhradu a rozhodně netrucujete! Raději si chcete užít co nejvíce zábavy a nějaké odmítnutí vás moc netrápí.

Práce

Práce

Pracovní oblast vám nyní přináší slíbené ovoce a velkou vlnu úspěchů. Do 18. listopadu se mnozí můžete těšit například na lepší finanční ohodnocení nebo se přesunete na daleko lepší pozici. Nebaví vás totiž jen sedět a pořád přemýšlet, chcete i konat a své nápady realizovat. Výtečné Blíženci, víte totiž, že bez akce se věci nepohnou! Mars, který je v přejícím trigonu s vaším znamením vás podporuje ve všech činnostech a funguje jako váš pohon. Hlavně kolem 13. listopadu si udělejte seznam věcí, které chcete splnit. Uvidíte, že se vám konečně podaří vše zvládnout a je velká pravděpodobnost, že vám ještě nějaký čas navíc zbude! Nadřízený moc rád vidí, že máte motivaci a nic nevzdáváte. To je také velký přínos pro vaše kolegy, protože jim velmi pomáháte a ulehčujete práci. Vaše všestrannost je vám jedině ku prospěchu a vskutku se vám vyplácí využívat ji.

Peníze

Peníze

Do budoucna se snažíte zabezpečit a tak vyhledáváte příležitosti, které vám v tom mohou pomoci. Jste si vědomi toho, že vám z nebe jen tak něco nespadne a tak musíte pokoušet štěstí sami. Vyhýbejte se zbytečnému utrácení za předměty, které vážně nepotřebujete. Od 19. listopadu si také dávejte větší pozor na to, komu sdělujete informace o svých příjmech a výdajích. Jistá osoba vám totiž může naslibovat hory doly a důvěra v ni se vám určitě nevyplatí, Blíženci. O své peníze můžete lehce přijít a i když se patrně nejedná o závratnou částku, jistě vám to zamrzí. Zejména kolem 26. listopadu vás někdo může klamat a nemá s vámi moc čisté záměry. Může vás chtít využít ve svůj prospěch. Luna přechází přes Venuši ve Střelci a v těchto dnech na tom nejste úplně nejlépe, přesto zvažujete, že dotyčné osobě pomůžete. Vše si raději důkladně promyslete!

Rodina

Rodina

Aktivní období vás svádí k rychlým změnám ve vašem příbytku. Pokud máte děti, renovace se mohou týkat právě dětského pokoje. Na ty se připravte zejména kolem 14. listopadu. V těchto dnech se rýsuje nádherná konjunkce Luny s vaším znamením a vy dokonale vycítíte, co se může dětem líbit. Bravo Blíženci, věřte tomu, že jim uděláte nesmírnou radost! Naopak od 22. listopadu můžete mít výraznější rozepře s partnerem, který se chová poněkud sobecky a odmítá si přiznat chybu. To se vám v žádném případě nelíbí a snažíte se ho správně nasměrovat. Nečekejte však, že se vám tak lehce podřídí a udělá vše, co vám vidí na očích. Dokáže totiž snadno rozpoznat, o co vám jde, Blíženci. Umíte si však naštěstí o věcech rozumně promluvit a vyjádřit svůj názor. Věřte, že tento přístup je daleko lepší, než na to jít oklikou. Uvidíte, že se vám protějšek snáze otevře vše bude zase ok.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.