Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na srpen 2021.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, jste na rozpacích, co se týče vztahů a vašich nových známostí. Překvapuje vás, že vaši idolové nedávají moc najevo své emoce a celkově jsou zmražení. Venuše je do 15. srpna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a ve zlepšení moc nedoufáte. Nicméně k vašemu překvapení zajisté dojde! Poté vás v této oblasti čeká daleko větší zábava a spokojenost. V pracovní sféře se počátkem tohoto měsíce chcete ukázat, a i přes nezdary se nevzdáváte. Merkur je do 10. srpna v blahodárném sextilu s vaším znamením a určitě můžete dosáhnout lepších výsledků. Následně máte však potíže s koncentrací a spíše více chybujete. Mějte se také na pozoru ohledně vašeho zdraví a nedostatku energie. Od 22. srpna můžete pozorovat zvýšenou únavu a máte tedy sklony více odpočívat. Jistě tím nic nepokazíte, Blíženci. Jste v jednom kole, a tak si zasloužíte jednou za čas pořádný odpočinek.


Láska

Láska

Co se týče opačného pohlaví, ztrácíte ohledně něj veškeré své iluze. V poslední době se totiž setkáváte s osobami, které se nedokážou vůbec uvolnit. Zdá se, že se neumí radovat z maličkostí a vyjadřování sympatií také není jejich silnou stránkou. Tito protějšci tedy u vás zvláště kolem 11. srpna určitě nepochodí. V těchto dnech máte totiž takového jednání vážně po krk a veškerá pozvání razantně odmítáte. Avšak od 16. srpna se vám začíná blýskat na lepší časy a nastává vhodnější chvíle pro lásku. Venuše je v příznivém trigonu s vaším znamením a dalšímu seznámení dáte novou šanci. Jste ve větší pohodě a díky tomu si k sobě přitáhnete i odpovídajícího partnera. Určitě si však dávejte pozor na neadekvátní reakce či odpovědi. I když to myslíte v legraci, druhé osoby se můžete nevědomky dotknout. Naštěstí jí to následně vysvětlíte a nedokáže se na vás dlouho zlobit.

Práce

Práce

Začátkem tohoto měsíce se snažíte vylepšit své pracovní kvality. Uvědomujete si, že na sobě musíte hodně zapracovat a posunout se vpřed. I přes jisté neúspěchy si tedy troufáte i na náročnější úkoly. Merkur je do 10. srpna v příjemném sextilu s vaším znamením. Lépe dosahujete vytyčených cílů a s nadřízeným je dobrá komunikace. Poté však vaše sebedůvěra trochu poklesne a začnete ve svých krocích více chybovat. To vám nepřinese žádné pracovní příležitosti, o které již nějakou dobu usilujete. Pravděpodobně to povede ke sporům s nadřízeným, jelikož si chcete prosadit své názory. Nečekejte však, že ho vaše argumenty zchladí a převálcují. Naopak on vám vrátí úder a než se stačíte vzpamatovat, vysloužíte si jako bonus i trest navíc. Od 16. srpna přestanete podléhat negativním emocím. Zjistíte, že vám neshody v ničem neprospívají a svůj přístup změníte k lepšímu.

Peníze

Peníze

Máte tendence dělat v tomto období vážnější rozhodnutí ohledně podepisování různých smluv. Patrně máte už ve všem jasno, ale i přesto si dávejte pozor na to, zda volíte dobře. Od 11. srpna se mohou vaše kroky ubírat zcela nesprávným směrem. Než se tedy pustíte do nějakého procesu, určitě si zjistěte podstatné informace. Unáhlené závěry vám nepřinesou nic pozitivního. Určitě si také hlídejte v tomto měsíci svou peněženku a investice nechte na příznivější období. Venuše je do 15. srpna v negativní kvadratuře s vaším znamením a s investicemi nejste spokojeni. Litujete vyhozených peněz za věci, které zřejmě vůbec nevyužijete. Následně vás však může potěšit větší přísun financí a také štěstí v nich. Možná se stanete výhercem velmi hodnotné aukce! Každopádně neváhejte a zúčastněte se nějakých soutěží, štěstí je vám nakloněno.

Rodina

Rodina

Jisté plány vám neklapnou tak, jak to potřebujete. Okolnosti vám moc nepřejí a vždycky vám to něco překazí. Mars je po celý měsíc v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a pokaždé se dokážete hodně naštvat. Zejména kolem 11. srpna si nedělejte žádné důležité plány a oddávejte se spíše odpočinku. V těchto dnech totiž není ani vhodné sportovat nebo vymýšlet nějaké aktivity. Jste zbrklí a můžete si zadělat na nehezkém úrazu. Nemějte však obavy jen z nepříjemných nástrah, čekají vás i hezké události! Od 16. srpna se totiž rozhodnete udělat si poslední prázdninovou dovolenou a parádně si ji užijete. Poznáte tam pár nových lidí a také si odvezete pár pěkných suvenýrů na památku. Co se týče vašeho vzhledu, zřejmě se necháte inspirovat hollywoodskými hvězdami a vrhnete se na nový účes. Uvidíte, že vám to opravdu skvěle padne a okolí se tato změna také zalíbí.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.