Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Milí Blíženci, s jarem přichází láska, Venuše si i v tomto měsíci zakládá na utváření nových a dobrých vztahů! Je totiž v příjemném trigonu na vaše znamení a vám se daří využít svých předností. Ty jsou zesíleny již kolem 4. března a vás se chytají ti správní adepti, se kterými můžete vést i hodinové dialogy. Co se týče pracovní stránky, zde vás naopak sužuje stres z nedokončené práce. Váš vládce Merkur je v kvadratuře na vaše znamení a zvláště kolem 7. března tak můžete prožívat opravdový maraton. Povinností je moc a vy se cítíte vyčerpáni. Lepší situace nastává až kolem 31. března, kdy jste na práci lépe naladěni a snáze jí zvládáte. Po finanční stránce nemáte až tak výrazné potíže, nicméně si dávejte pozor na škodolibé triky Jupitera. Ten vás může kolem 26. března nutit k bezhlavému utrácení. Vyhýbejte se tedy nepromyšleným investicím a to i navzdory přející Venuši, která pro vás chystá menší překvapení.


LáskaLáska
Vaše blíženecké přednosti si v tomto období může někdo velmi zamilovat! Jste magnetem pro nové objevy a jednoduše o ně nemáte nouzi. Přitahujete typy protějšků, se kterými můžete konverzovat o čemkoliv a kteří vás chápou. Venuše je v trigonu na vaše znamení, takže seznamování vám jde jedna radost. Zejména kolem 4. března můžete náhodou potkat někoho, kdo se vám v tu ránu zalíbí. Je také velká pravděpodobnost, že svého nového protějška naleznete někde v zahraničí. Pokud se chystáte na výlet za hranice, volte dny kolem 30. března. Hvězdy lásce doslova přejí a do cesty vám mohou seslat osůbku, která je pro vás nadmíru atraktivní. Nebojte se jí oslovit, jste komunikativní a dokážete zaujmout nejenom slovy, ale i inteligencí. Apropó, přesně někoho takového váš idol hledá. Neváhejte a běžte do toho, šance jsou větší, než si myslíte, Blíženci!
PrácePráce
Pracovní povinnosti pro vás nyní představují spíše nepříjemné záležitosti a každodenní stres. I když dokážete dělat několik věcí najednou, začínáte toho mít už dost. Práce máte nad hlavu a nevíte, čemu se věnovat dříve. Jste otrávení a unavení, takže vás ani nic nebaví. Merkur je v křížku s vaším znamením a dává vám pořádně zabrat. Kolem 6. března váš merkurovský vládce expanduje, takže si na tuto dobu neplánujte žádné mentální trhání rekordů! Naopak příjemnější a odlehčené dny můžete zaznamenat kolem 30. března. I když je toho v práci stále hodně, cítíte se více uvolněně a napětí z vás podstatnou měrou opadává. Super, různé činnosti vám jdou snáze, dokonce můžete vytvořit něco, co vyzní přímo excelentně! Každopádně si tyto dny lépe užijete a nejsou pro vás takovým strašákem jako dny předcházející.
PenízePeníze
Z bankrotu rozhodně nemáte momentálně strach, protože se vám po finanční stránce docela daří. V tomto měsíci vás může potkat malá radost, která si týká buď peněz nebo něčeho hmotného. Venuše je po celý měsíc v krásném postavení na vaše znamení a zesíleně působí už kolem 3. března. Radost vás tedy v tomto měsíci nemine a věřte, že Venušiny bonusy umí být velmi okázalé! Dávejte si však pozor na zbytečné útraty, které jsou na vašem kontě znát. Pokud chcete udržet své finance na uzdě a nechcete zbytečně investovat, dávejte pozor na dny kolem 25. března. Rizikové postavení hvězd vás může navádět nejenom k útratám, ale i k hazardování s penězi. To se vám může v těchto dnech spíše vymstít, a ačkoliv to vypadá zpočátku lákavě, věřte, že zdání klame. Je teď lepší vyhýbat se jakýmkoliv investicím, neprohloupíte.


RodinaRodina
I když máte v rodině někoho, s kým si momentálně moc nerozumíte, snažíte se s ním vyjít po dobrém. V tomto období nestojíte o rozepře a nepříjemnou náladu v rodině, držíte se tedy zkrátka a dáváte si větší pozor. Naopak jste spíše otevření a přátelští, i když i vás občas chytne i chmurná nálada. Kolem 12. března máte možnost sblížit se více se členy rodiny a komunikovat s nimi. Konverzace je pro vás velmi důležitá a tak je možné, že nakonec dojdete k tomu, proč máte nyní potíže s nějakým členem v rodině. V tomto období je také dobré si věci ujasnit a vyjádřit své pocity, je přáno většímu pochopení a naslouchání. Rozhodně však nevsázejte na dny kolem 5. března! Hvězdy varují před konflikty a hádkami, takže se vyhýbejte důležitým rozhovorům v rodinném prostředí. Nevědomky můžete někoho podráždit nebo urazit a poté je těžké takovou situaci napravit.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.