Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na listopad 2022.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, máte před sebou trochu náročnější měsíc, ale jako vždy to zvládnete bravurně! Ve vztazích se připravte na jisté zklamání. Mars je v negativní kvadratuře s Neptunem a hlavně kolem 19. listopadu může dojít k nepříjemnému zjištění. Jistá osoba vám může něco tajit a zřejmě vám také odmítne na poslední chvíli schůzku. Co se týká pracovní oblasti, zde máte docela chaos a nedaří se vám dle vašich představ. Merkur je od 17. listopadu v nepříznivé opozici s vaším znamením a také si nedáváte pozor na pusu. To vám může způsobit konflikty na pracovišti. Naštěstí se vám podaří dát všechno postupně dohromady! Ve financích se vám nyní neoplatí nic riskovat. Neinvestujte velké peníze do věcí, u kterých si nejste jistí, zda je upotřebíte. Od 22. listopadu si také dávejte pozor na úbytek energie a více odpočívejte. Potřebujete totiž více času pro sebe a pro relax.


Láska

Láska

Možná nevíte, co opravdu chcete a své názory měníte podle nálady. Máte kolem sebe nějaké nápadníky, kteří vás však vždycky něčím zklamou. Mars je sice ve vašem znamení, ale tvoří kvadraturu s Neptunem. Hlavně 19. listopadu máte velké oči a zdá se, že v těchto dnech nejde nic dle vašich plánů. Jestliže se tedy chystáte na rande, můžete počítat s tím, že ho druhá strana na poslední chvíli zruší. Také zadaní Blíženci řeší od 16. listopadu jisté potíže a špatnou domluvu s protějškem. Zřejmě se v určitých věcech dobře nechápete a máte pocit, že se vašemu partnerovi pořád něco nelíbí. Posloucháte možná nepříjemné narážky, které vás občas dovedou i urazit. Brzy si však uvědomíte, že to zachází vcelku daleko. Nastavíte si tedy hranice, a jestliže to nepomůže, určitě nemáte strach přistoupit k razantnímu řešení. Druhá polovička si své jednání rychle rozmyslí.

Práce

Práce

I když jste vytrvalí a snažíte se pořádně vylepšit své výsledky, nedaří se vám dosáhnout cíle. Pravděpodobně jste totiž z některých povinností trochu zmateni a nedokážete si v tom udělat systém. Od 17. listopadu máte také potíže zaměřit pozornost na jednu konkrétní věc. Merkur je v nehezké opozici s vaším znamením. I když si lámete hlavu nad úkoly, zdá se, že řešení nepřichází. Jestliže se však rozhodnete požádat kolegu o pomoc, je možné, že vás kvůli nedostatku času odmítne. Problémy také mohou nastat v komunikaci se šéfem. Máte sklony jednat trochu nadřazeně a moc nevážíte slova. Dávejte si pozor, ať si to u svého nadřízeného nepokazíte. Naštěstí však přichází menší změna, Blíženci! Zejména kolem 28. listopadu máte šanci napravit nějaké chyby a získat tak pochvalu od nadřízeného. Uvidí, že vám práce není lhostejná a nepříznivé konflikty se zmírní.

Peníze

Peníze

Momentálně není vhodné období pro investice a obchodní jednání. Můžete uzavřít smlouvu, která pro vás není vůbec výhodná. Nerozhodujte se tedy zbrkle a na vše si dopřejte dostatek času. Jistě vám to totiž nepřinese nic užitečného. Pozor si také dávejte na reklamní tahy a nenechejte si nic vnutit. Můžete si totiž nechat napálit a ve hře jsou také podvodníci, kteří vás zmanipulují. Zvláště od 17. listopadu máte sklony finance tolik neřešit, a tak utrácíte také za zbytečnosti. Venuše je v opozici s vaším znamením a nemáte peníze na něco daleko přínosnějšího. Jistě si také v tomto měsíci dávejte pozor na podepisování smluv a bankovní záležitosti. Hlavně kolem 25. listopadu se vyvarujte důležitým krokům a pozornost věnujte všem informacím. V těchto dnech se totiž můžete hodně zmýlit ve svém úsudku. Uvidíte, že za nějakou dobu vnímáte tuto situaci zcela odlišně.

Rodina

Rodina

Máte tendence trochu přehánět a tím pádem i zveličovat případné neshody. Je tedy dost možné, že se tato nafouklá situace dostane až k osobě, se kterou jste v křížku. Dá se říct, že se na vás naštve a dost možná vám to jen tak neprojde. Mars je po celý měsíc v kvadratuře s Jupiterem a hlavně kolem 4. listopadu si hlídejte, co vypustíte z úst. V budoucnu se to totiž může obrátit proti vám. Určitě se momentálně také nepouštějte do změny účesu, nebo šatníku. Můžete totiž nakupovat spíše na sílu a poté zjistíte, že vám to vlastně ani nesluší. Zvláště kolem 24. listopadu můžete dát na názory ostatních a koupit věc, která se vám moc nelíbí. Nemusí se však jednat o nic závratného a rozhodnete se, že danou věc vrátíte. I když je to trochu delší proces, určitě se vám oplatí chvíli počkat. Alespoň máte do příště ponaučení, a pokud si něčím nejste jistí, necháte to uležet na lepší čas.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.