Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Milí Blíženci, celý měsíc fungujete opravdu jako elektřina. Jste rychlí a aktivní. Mars je nyní v přátelském postavení na vaše znamení a podporuje vás ve všech činnostech. Hlavně v práci to jde znát, děláte několik věcí najednou a to zejména kolem 13. ledna, jste jako tornádo! Hodně se také seznamujete a to hlavně kolem 12. ledna, kdy se opravdu snažíte stíhat nejenom mnoho věcí najednou, ale i mnohé kontakty. Zadaní Blíženci mohou prožívat od 7. ledna trable s protějškem, protože Venuše ve Střelci nemá příliš přátelský postoj. Na řadě jsou tedy hádky a neshody a to zejména v oblasti financí a vkusu. Protějšek vás může dokonce i urážet, nicméně vy mu umíte dát najevo, kde jsou hranice, které se může snažit vaše zlatíčko překročit zejména kolem 30. ledna. Je o vás známo, že jste mistři slova, není tedy pochyb, že si se vším bravurně poradíte! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: očekávejte novinky u svých příbuzných nebo sousedů. Do popředí se dostávají také kratší cesty, takže by tento den neměl být rozhodně nudný.


LáskaLáska
V jádru jste hodně přátelští, ale dlouho u nikoho nezůstanete, takže vaše známosti nemají delšího trvání. Mars je v sextilu k vašemu znamení a jeho vliv vás i nyní podporuje spíše v přelétavosti a k touze poznávat stále něco nového. Hlavně kolem 12. ledna vynaložíte mnoho úsilí pro navázání nových kontaktů. Také je zde však velká pravděpodobnost, že vás dotyčný velmi rychle omrzí! Kolem 18. ledna máte sklony jednat více citově, hvězdy však opět neslibují trvalý svazek. Vy však moc dobře víte, že se neztratíte a nepodařená známost pro vás neznamená konec světa. Právě naopak, je to pro vás příležitost vyhledat někoho ještě lepšího! Nechybí vám odvaha a ze všeho se velmi rychle oklepete. Nic neberete tragicky a snažíte se užívat si jen jak je to možné. Pokud jste již zadaní, hvězdy signalizují posílení vzájemné fyzické přitažlivosti.
PrácePráce
Jste hodně roztěkaní, ale dokážete dělat několik věcí najednou a to velmi rychle. Vaše vynalézavost a flexibilita přichází nadřízenému vhod. Kolem 13. ledna se vám skvěle daří časově dodržet úkoly a máte je ihned zpracované. Nedělá vám to problém a vlastně je to pro vás i zábava. Mars je totiž tyto dny silně podpořen Lunou a vy podáváte úžasné výsledky. Na druhou stranu ale pozor i na určité zmatky, které se mohou v práci přihodit. Ty mohou nastat kolem 10. ledna, takže může dojít k omylům či chybně udělaným krokům. Snažte se v těchto dnech uvažovat více racionálně a nepodléhejte iluzím nebo emocím. Vaše sklony jednat více chaoticky jsou zvýšené. Vaše bystrost váš však neustále provází, tudíž si nakonec dokážete se vším poradit, i když okolnosti mohou trochu klamat - a to je cenný bonus, ve finále jste prostě jedničky!
PenízePeníze
Dokážete zařídit, abyste měli peníze rychle u sebe. Buď si je jednoduše rychle vyděláte, nebo je bleskově od někoho seženete. Nemáte tedy žádné potíže opatřit si nějakým způsobem finanční prostředky. Ačkoliv to takhle může fungovat celý měsíc, od 7. ledna je Venuše ve Střelci a tvoří opozici na vaše znamení. Můžete se tedy dostávat do finančních potíží kvůli vaší rozhazovačnosti. Málo kontrolujete své výdaje a vaše peněženka dostane velmi zabrat. Zejména kolem 30. ledna jsou vaše výdaje nepřiměřené. V tyto dny máte velkou potřebu za něco neustále utrácet, i když víte, že se vám to jistým způsobem nehodí, nebo to vlastně neupotřebíte. Různé zábavné akce se vám mohou nepřiměřeně prodražit a později s tím nepůjde nic dělat, myslete na to! Věci se vám nyní jeví jako více lákavé a za každou cenu je musíte mít. Bohužel však nedomýšlíte důsledky, dbejte opatrnosti.


RodinaRodina
Atmosféru ve vztazích může od 7. ledna překazit Venuše ve Střelci, což není hezké postavení vůči vašemu znamení. Toto nepříznivé vyzařování Venuše prozrazuje, že může nastoupit nesoulad například v partnerském vztahu. Vaše postoje k životu se vzájemně hodně liší. Planety v tomto období zasahují v partnerství i do oblasti financí. Vaše názory na ně jsou rozdílné a projevuje se i váš odlišný vkus. Partner se k vám chová trochu povýšeně, ale vy si ho umíte svými argumenty pěkně usadit, Blíženci! Zejména kolem 31. ledna jsou možné jisté neshody s protějškem, vy však naštěstí vždycky víte, jak máte reagovat. Co se týče vztahů s dětmi, tam jste ve svém živlu, prožíváte zajímavější období než kdykoliv jindy! Rovněž co se týče plánů na různé rekonstrukce v průběhu roku, poskytuje vám váš vládce Merkur brilantní nápady - snažte se tedy v této době připravit projekty

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.