Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na květen 2020.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, v květnu utváříte velmi snadno vztahy a snažíte se společensky angažovat. Venuše je ve vašem znamení a až do 12. května je v příjemném trigonu s Marsem. Cítíte se více sebevědomí a umíte dát najevo sympatie tomu, kdo se vám líbí. Avšak poté se vám začíná jevit, že věci nejsou tak jednoduché, jak si myslíte. Najednou se totiž ocitáte v prostředí, ve kterém se vyskytují spíše pesimistické typy protějšků, takže si dáte na chvíli pohov od seznamování. Také v práci máte jisté potíže, které mohou od 11. května ještě zesílit. Merkur je ve vašem znamení a tvoří problematickou kvadraturu s Neptunem. Vznikají tedy jistá nedorozumění, které se hůře objasňují. Naštěstí vás neopouští logické myšlení a nakonec najdete důkazy ke své vlastní obhajobě. Jistě si střežte i své finance a soukromí, zejména kolem 24. května se vás může pokusit někdo zmást!


Láska

Láska

Zřejmě se v tomto měsíci opravdu hodně přičiníte, co se týče sbírání nových kontaktů. Jste neustále ve společenském dění a o obdivovatele nemáte žádnou nouzi. Jedním slovem umíte na ostatní zapůsobit a víte moc dobře, co na koho platí. Mars je v nádherném trigonu s Venuší ve vašem znamení a až do 12. května vás potká několik úžasných událostí! Poté si pro vás ve vztazích hvězdy připraví trochu jiný scénář, který vás pravděpodobně trochu zchladí. Zjistíte, že si chcete dát pauzu a seznamování se začnete spíše vyhýbat. Momentálně vás vyhledávají sebelítostivé typy protějšků a dá se říct, že vás svým celkovým projevem hodně znervózňují. Setkat se s nimi můžete zejména kolem 17. května, přičemž dávejte pozor na své emoční výkyvy - necháte se lehce vyprovokovat ke vzteku! Blíženci, vztahy vám nyní moc neprospívají, je tedy lepší netlačit na pilu a ujasnit si, co vlastně chcete.

Práce

Práce

V pracovní sféře momentálně vládne chaos a zmatek, vy se však snažíte vše napravit a chcete udržet přátelskou atmosféru. Všechny potíže řešíte s úsměvem, protože víte, že s tím jde všechno lépe! Avšak od 11. května se můžete přiklánět spíše k nesprávnému myšlení a v práci se projeví jisté potíže. Merkur se přesouvá do vašeho znamení, ale je v negativní kvadratuře s Neptunem. Můžete tedy pochybovat nad svými výkony a nejste si jistí, zda jsou vaše kroky správné a to zejména kolem 24. května. Jste však pod ochranitelskými křídly Saturna, který vám pomůže vyrovnat se s jakkoliv těžkým úkolem. Uvidíte, že vám nakonec vše půjde dobře a šéf si vaší pracovitosti všimne. I přestože se setkáte s velkými překážkami, dostanete od něj pochvalu, protože uvidí, že se vážně moc snažíte, tak hodně štěstí!

Peníze

Peníze

V tomto měsíci můžete provést veškeré nezbytné transakce, které již dlouho čekají na zaplacení. Cítíte konečně úlevu od starostí navíc a máte radost, že si vyřešíte své resty. I když vám dělá společnost kvadratura Venuše s Neptunem, máte do 12. května trochu klidnější období bez větší potíží. Ty však mohou nastat následovně a musíte si dávat pozor na nepříjemné zprávy v oblasti financí a půjček. Těm je lepší se vyvarovat, nenechte se strhnout nabídkami, které působí až moc nápadně dobrým dojmem. Na tuto událost můžete narazit zvláště kolem 25. května, nicméně milí Blíženci, je také velká pravděpodobnost, že včas prokouknete podvodníka! Stačí se jenom pořádně zamyslet a hned vám tzv. docvakne, o co vlastně kráčí. Bravo vzdušňáci, jste přece znamením rozumu a tím aspirujete k tomu, abyste předcházeli problémům!

Rodina

Rodina

Pokud již dlouho dobu přemýšlíte, že navštívíte kadeřníka, nebo stylistu, vezměte si k sobě i nějakého poradce z rodiny. Můžete mít totiž problémy s rozhodováním a člen vaší rodiny vás může, zejména kolem 23. května, lépe nasměrovat. Luna je v úžasné konjunkci s Venuší, dá se tedy říct, že změny jsou vítány a dopadnou více než skvěle! Co se však týče atmosféry v rodinném kruhu, občas vám hrozí trochu vyhrocenější situace. Hlavně kolem 16. května se můžete cítit pesimisticky a smutně, protože se vám zdá, že vás nikdo nechce poslouchat nebo vám nerozumí. Nesmutněte Blíženci, hvězdy slibují, že situace není až tak vážná, jste nyní jen trochu přecitlivělí. Později si uvědomíte, že podléháte negativním emocím a je tedy vhodné tento přístup změnit. Neupínejte se moc na své sugesce, protože ty vás v tomto měsíci mohou táhnout spíše ke dnu.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.