Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na září 2023.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, užíváte si radostných chvil se svým novým idolem. Venuše je v pěkném sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 12. září máte možnost získat si srdce své vysněn polovičky. Jistě se tedy neschovávejte doma a zavítejte mezi lidi. Můžete se těšit na parádní úlovek a určitě mezi vámi přeskočí jiskra. Naopak v pracovní oblasti dochází ke zpomalení jistých činností. Merkur je do 15. září retrográdní. Po celý měsíc však tvoří nepříjemnou kvadraturu s vaším znamením. Dávejte si tedy pozor na zásadní kroky, může totiž docházet k viditelným chybám. Naštěstí to nenecháte bez oprav a uděláte maximum pro zlepšení svých výsledků. Do 22. září si snažte také dodržovat klidový režim, Blíženci! Možná máte spoustu plánů, ale dá se říct, že vás to vyčerpává a jste hodně unavení. A co se týká podepisování papírů, dávejte si pozor na ukvapená a špatná rozhodnutí!


Láska

Láska

Máte spoustu nových známostí a zdá se, že vám vaše city dokážou opětovat. Můžete se totiž potkat s lidmi, kteří jsou velmi vřelí. Vám se toto jednání líbí a jistě své nápadníky vítáte s otevřenou náručí. Venuše je totiž po celý měsíc v pozitivním sextilu s vaším znamením. Zejména kolem 12. září vás mohou přátelé pozvat na návštěvu. Je dost pravděpodobné, že zde narazíte na někoho, s kým sdílíte sympatie. Určitě vás dotyčný překvapí svým oslnivým vzhledem, ale také chytrým smyslem pro humor. Můžete se tedy těšit na pozvání na skleničku dobrého vína. Hlavně kolem 16. září spolu vymyslíte aktivity, které vás ještě více sblíží! Možná se také nevyhnete milostnému dobrodružství. Každopádně nemáte co ztratit, Blíženci. Dá se totiž říct, že vás váš idol rozebere a vy se cítíte v jeho přítomnosti svěží. Hvězdy vám tedy radí tuto příležitost nepromarnit a chopit se jí.

Práce

Práce

Momentálně se můžete celkem vydatně potýkat s problémy. Zdá se, že vám povinnosti přerůstají přes hlavu a nemůžete se z toho nějak dostat. Merkur je po celý měsíc v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Do 15. září můžete také jednat trochu zpomaleně, protože je Merkur ve zpětném chodu. Naštěstí se nemusíte obávat, že je všechno ztraceno a nic s tím nezmůžete. Uvidíte, že nakonec získáte odvahu a chcete těmto problémům čelit. Zejména kolem 17. září jste výkonní a uděláte si plán, jak z toho vyváznout. Nadřízený je pravděpodobně mile překvapen a váží si vaší snahy. Jistě vám totiž záleží na dobrých výsledcích. I když si uvědomujete, že je to náročné, víte, že vám to za zkoušku rozhodně stojí. Po malých krůčcích tedy odbouráváte komplikace a je dost možné, že dostanete i nějakou odměnu. Tak to je parádní, máte tedy větší motivaci a podporu od okolí.

Peníze

Peníze

Finančně na tom nejste nyní vůbec špatně, Blíženci a daří se vám v ziscích! Máte kolem sebe také různé příležitosti, jak získat nějakou korunu k dobru. Mars je po celý měsíc v příznivém trigonu s vaším znamením. Umíte také chytře investovat a zvláště kolem 16. září můžete mít štěstí na super slevy a akce. Jistě tedy vyhledávejte různé nabídky, které vám přinesou ještě něco k dobru. V těchto dnech máte také velké šance sjednat cenu na bazarovém zboží. Tento měsíc si však dávejte zvýšený pozor na podepisování smluv. Můžete se totiž špatně rozhodnout, nebo to nedopadne dle vašich očekávání. Hrozí zde však komplikace, která vám tuto situaci moc neusnadní. Zvláště kolem 14. září se vyhýbejte důležitým krokům. Momentálně nemáte moc velké štěstí ani na výběr spolehlivých orgánů. Jistě se vám oplatí nic neriskovat a nechat tuto věc na příznivější období.

Rodina

Rodina

Momentálně nemáte moc velkou trpělivost s vašimi blízkými. Zřejmě také špatně chápete jejich názory. Můžete mít tedy pocit, že do vás záměrně naráží a snaží se vás vytočit. Merkur je po celý měsíc v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením. Zvláště kolem 15. září dochází k jistým omylům a k nejasným situacím. Ačkoliv jste vysoce komunikativní, je možné, že se v tuto chvíli spíše uzavřete. Ve finále však zjistíte, že atmosféra díky tomu jen zbytečně houstne. Ostatní totiž nevědí, co přesně se vám děje. Nakonec se však rozhodnete, že půjdete s pravdou ven a vše si vyjasníte. Tomuto kroku je přáno hlavně kolem 17. září. Uvidíte, že vám to prospěje a napjatá nálada ustoupí do pozadí. V tomto měsíci se také nepouštějte do koníčků, které vyžadují intelekt. Zřejmě nejste na dobré vlně a je dost pravděpodobné, že vás tato činnost ve finále vůbec nenadchne.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.