Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na říjen 2020.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Je možné, že se rozhodnete udělat nějakou změnu ve svém domácím prostředí. Dá se říct, že staré věci se vám momentálně velmi rychle omrzí a chcete je nahradit něčím novým. Hlavně kolem 14. října máte jasno, jak má váš domov vypadat a vrhnete se do toho. Vaše představy jsou opravdu moc vkusné a uvidíte, že vám konečný výsledek všichni upřímně pochválí. Vítaná je také obměna vašeho šatníku nebo návštěva kosmetického salónu. To všechno můžete udělat za doprovodu svého dobrého přítele, který vám jistě rád a dobře poradí. Přátelské atmosféře je přáno zejména kolem 27. října, takže spolu můžete něco podniknout. Luna je v úžasné konjunkci s Neptunem, a pokud vás něco trápí, vaše spřízněná duše vás vyslechne a podá vám pomocnou ruku. Super, spojíte tedy dobré s užitečným a konečně se dočkáte i žádané emoční podpory.


Láska

Láska

Ačkoliv vás nová známost moc přitahuje, přiznejte, že tomu něco chybí. Zdá se, že vnímáte náznaky nezájmu a chladu, což vám může ubližovat. Máte tedy pocit, že vás dotyčná osoba spíše odmítá a váš vztah bere přátelsky. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a s největší pravděpodobností se musíte smířit s tím, že zavítáte na jiný rybníček. Zvláště kolem 15. října mezi vámi totiž hrozí větší neshody. Vyznání citů není v těchto dnech vhodnou volbou a reakce druhé strany vás může zabolet. Nesmutněte a zaměřte si na jinou dobu, Blíženci! Pokud si chcete s vaším idolem o něčem promluvit, vsaďte na druhou polovinu října. Atmosféra je mezi vámi více uvolněná a možná se i nakonec zasmějete! Také se lépe smíříte s tím, pokud vás případně protějšek požádá o více času na rozmyšlenou. Chce to trpělivost a neházet tzv. flintu do žita!

Práce

Práce

V práci jste schopni se prosadit a věříte svým dovednostem a talentu. Všechny nové příležitosti pro vás znamenají výzvu, díky které se chcete posunout blíže k úspěchu. Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením, čímž žehná k ocenění a pochvale. Nadřízený vám možná v tomto období přidá na výplatě a také vás může chtít posunout na lepší pozici. Hlavně kolem 2. října se připravte na dobrou pracovní nabídku, o které není vhodné váhat ani minutu. Určitě si však v tomto měsíci hlídejte své nálady, které vám mohou tyto krásné vyhlídky pokazit. Máte sklony jednat občas nepříjemným způsobem a u šéfa si kvůli tomu uděláte špatné skóre. Zejména kolem 14. října máte docela rizikové dny a je vhodné své reakce trochu zmírnit. Uznejte, vzdušňáci, že je škoda pokazit si tak dobře rozjeté plány!

Peníze

Peníze

Zbytečně neinvestujte do předmětů, které se vám nyní moc nehodí. Akorát na nich proděláte a zjistíte, že nejsou vůbec užitečné. Zejména kolem 15. října si dávejte pozor na vysoké výdaje za nekvalitní věci. Luna je v konjunkci s Venuší a je velmi pravděpodobné, že si něco necháte vnutit. Není tedy vhodné dát na první dojem a spíše se snažte o tom více přemýšlet. Uznejte, že nemáte momentálně tolik peněz a vše si nemůžete dovolit. Naštěstí máte kolem sebe ochranný štít a zejména kolem 29. října se můžete dočkat kompenzace. Je pravděpodobné, že si vzpomenete na nějaké úspory nebo vám pomůže někdo z blízkých přátel. Nemusíte se bát, získáte mnoho příležitostí, jak případnou nepříjemnou finanční situaci včas a zdárně vyřešit.

Rodina

Rodina

S rodinou můžete mít momentálně nepříjemné neshody a nebaví vás se s nimi dohadovat. V tomto období řeší vaši rodinní příslušníci spíše malichernosti a za vše váš kritizují. Hlavně kolem 14. října může tento stav vygradovat a vy se hodně rozčílíte. Nelíbí se vám, že nevidí vlastní chyby a vše se snaží svalit na vaši osobu. Je však možné, že nakonec ustoupí, protože zjistí, že máte v mnohém vlastně pravdu. Výborně Blíženci, vaše názory je dostatečně utvrdí v tom, že nemá smysl vám oponovat. Určitě se však nezaměřujte jen na nepříjemnosti, ale běžte se raději například někam pobavit s přáteli. Zejména kolem 30. října vám aktivity s nimi velmi prospívají a hodně se díky tomu odreagujete. Luna je v konjunkci s Marsem, navštivte tedy třeba sportovní centrum nebo si vyjděte za zábavou. Možná se totiž seznámíte s novými lidmi, se kterými si můžete do budoucna perfektně rozumět.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.