Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na srpen 2022.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, v milostných vztazích si užíváte a své protějšky lákáte nejenom na svůj šarm, ale také důvtip. Venuše je od 11. srpna v krásném sextilu s vaším znamením a tak máte šanci získat si každého, kdo se vám zalíbí. Vaši pozornost přitahují hlavně srdeční a sebevědomí partneři, kteří mají velké charisma. Naopak v pracovní oblasti jste pod nátlakem a propadáte stresu. Od 4. srpna děláte více chyb a i když se snažíte o nápravu, moc se vám to nedaří. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením. Určitě se však na pracovišti s nikým nehádejte, momentálně vám nejsou žádné argumenty ku prospěchu. Také v úřadování můžete mít celkem potíže a hodně váháte nad svým rozhodnutím. Avšak od 19. srpna vstupuje Mars do vašeho znamení a podpoří vás v aktivním jednání. Za pomoci vašich blízkých přátel se vám tedy podaří najít adekvátní a správné řešení.


Láska

Láska

V současném období vystupujete optimisticky a nechybí vám smysl pro humor. Ostatní tedy dokážete báječně pobavit hlavně svými historkami. Váš šarm ještě umocní od 11. srpna Venuše, která je v pozitivním sextilu s vaším znamením. Zaručeně se tento měsíc ve vztazích nenudíte a přijímáte pozvání na schůzky. Zdá se, že jich není zrovna málo, ale vám to vůbec nevadí. Jste rádi, když máte více kontaktů a můžete poznávat nové lidi. Od 19. srpna jste velmi aktivní a tak se dost možná ocitnete i na nějakém víkendovém kurzu. Zde můžete konečně poznat někoho, kdo na vás udělá velký dojem. Ostatní nápadníky odmítnete a svou pozornost věnujete pouze jedné osobě. Evidentně vás zaujme svým sebevědomým vystupováním a také otevřeností. Tento člověk je velmi vřelý a jistě se nestydí dát vám najevo své city. Tak to je parádní, Blíženci, sympatie jsou na obou stranách.

Práce

Práce

Povinnosti se vám nedaří dotáhnout do konce a neustále se zdržujete opravami chyb. Dá se říct, že tomu musíte momentálně věnovat opravdu velkou pozornost. Od 4. srpna toho máte nad hlavu a jste ve stresu. Máte pocit, že si od povinností snad ani neodpočinete a musíte ještě pomáhat kolegům. Zřejmě vám chybí pracovní síly a musíte se o práci dělit. Evidentně vám to však přerůstá přes hlavu a nejste spokojeni ani s platem. Mars vstupuje od 19. srpna do vašeho znamení a tvoří nepříznivou kvadraturu s Merkurem. Nešetříte ostřejšími slovy a rozhodně se nenecháte zahnat do kouta. Nadřízený vám však toto chování netoleruje a rozhodne se vzít vám nějaké benefity. Pravděpodobně se také ošidíte o zajímavou pracovní nabídku a máte vztek. Pozor také na to, jak jednáte se svými spolupracovníky. Pokud si s nimi nechcete pokazit vztahy, nepouštějte se s nimi do vážných debat.

Peníze

Peníze

Možná si počátkem tohoto měsíce nevíte rady, jak naložit s jistými smlouvami. Pravděpodobně nad něčím váháte a rozhodnutí pro vás není jednoduché. Zdá se, že se od 4. srpna točíte v začarovaném kruhu. Máte sklony dívat se na řešení pouze z jednoho úhlu pohledu, který vám však nepřinese moc velký úspěch. Avšak od 11. srpna se vám může naskytnout báječná příležitost. Venuše je v příjemném sextilu s Uranem a najednou si můžete i finančně přilepšit. Čekají vás šťastné a nečekané náhody, takže toho určitě využijte! Stále však dbejte zvýšené opatrnosti a neunáhlujte se k nepromyšleným činům. Uvidíte, že vám následně mohou velmi dobře pomoci vaši blízcí přátelé. Než se tedy do něčeho pustíte naplno, zkuste si zjistit více informací. V tomto měsíci se také můžete těšit na nějakou peněžní výhru v soutěži. Jste pro každou legraci a tentokrát se vám to oplatí.

Rodina

Rodina

Od svých blízkých momentálně očekáváte radu a pomoc v nesnázích. Zřejmě se od nich však nedočkáte moc velké podpory a mrzí vás to. Evidentně se každá strana dívá na potíže jinak a od 4. srpna to vede spíše k neshodám. Zřejmě se tedy uzavřete do sebe a rozhodnete se poradit si bez nich. Nesmutněte Blíženci, jistě se nakonec vše obrátí v dobré a podaří se vám vyřešit své problémy. Mars je totiž od 19. srpna ve vašem znamení a tvoří hezký sextil s Jupiterem. Nebojíte se jít do akce a vše vezmete do svých vlastních rukou. Tak to je senzační, obejdete se tedy bez názorů ostatních. Jistě také dostanete báječné nápady na uskutečnění nějakých dobrodružných výletů. Ozvete se tedy svým nejlepším kamarádům a určitě spolu něco podniknete. Chcete si totiž ještě ve zbytku prázdnin dopřát relaxaci a odpočinek. Máte pravdu, po všech strastech si zasloužíte i zábavu a uvolnění.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.