Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na leden 2021.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, v kariéře si zajistíte opravdu velký úspěch a uděláte maximum pro dosažení těch nejlepších výsledků. Merkur je od 8. ledna v úžasném trigonu s vaším znamením a zajistí vám také větší popularitu. Umíte naslouchat kolegům, a pokud potřebují s něčím poradit, jste jim k dispozici. Milostné vztahy vás sice zajímají, nicméně nehledáte nic vážného. Mars je do 5. ledna v příjemném sextilu s vaším znamením a v očích opačného pohlaví jste naprosto kouzelní. Ani následně však nemáte nouzi o nové kontakty, právě naopak! Po finanční stránce jste do 7. ledna tak trochu marnotratní, ale starosti vám to nedělá. Poté si totiž uvědomíte, že už máte dost utrácení a vrhnete se na spoření. Také se v tomto období rozhodujete nad tím, zda máte přistoupit na uzavření smlouvy. Správné kroky učiníte zejména kolem 15. ledna, protože víte, co od toho vlastně očekáváte.


Láska

Láska

Momentálně netoužíte po dlouhodobém partnerství. Volnosti si hodně užíváte a zaměřujete se spíše na vytváření přátelství. Do 5. ledna vám to jde vskutku velmi snadno a s každým aktivně spadnete do rozhovoru. Mars je v příznivém sextilu s vaším znamením, a co se týče opačného pohlaví, jeví o vás zájem! Nedělejte si v žádném případě obavy z toho, že o vás následně nikdo ani okem nezavadí. Chuť získávat nové kontakty vás neopouští a vašim idolům se líbí vaše komunikační schopnosti. Dokážete je pobavit, takže získáte další nové kamarády. Naopak zadaní Blíženci se ještě počátkem tohoto měsíce musí vypořádat s partnerovou podrážděností. Jeho reakce mohou souviset také s nezájmem z vaší strany. Protějšek může mít do 7. ledna pocit, že vás už ničím nepřitahuje. Poté si to však začnete více uvědomovat a zjistíte, jakou hodnotu pro vás má. Díky tomu za ním přijdete s omluvou.

Práce

Práce

Řadíte se mezi výborné zaměstnance a po novém roku vás zasáhne hned několik úspěchů. Merkur je totiž od 8. ledna v přejícím trigonu s vaším znamením a vy předvedete vskutku originální nápady. V práci jste díky své výřečnosti velmi oblíbení a všechny okolo umíte od srdce rozesmát. Také dokážete svým spolupracovníkům vše ochotně vysvětlit, čehož si na vás moc cení. Navíc jste v tomto období velmi vytrvalí a máte jasně stanovené cíle. Šéf vám s radostí naslouchá a ještě více rád vás v tom podporuje. Je tedy pravděpodobné, že zejména kolem 14. ledna dostanete nevídanou pracovní nabídku. Můžete za ni získat opravdu vysoké finanční ohodnocení. Váhání tedy není úplně dobrý nápad, Blíženci! Vaši kolegové se o takovou příležitost mohou doslova poprat a vy máte to štěstí, že vám spadne přímo do klína. Seberte svou sebedůvěru a využijte ji ve svůj prospěch, máte na to.

Peníze

Peníze

První dny tohoto měsíce se u vás stále ještě projevují tendence k větší rozhazovačnosti. Výprodeje a akce jsou vaším hlavním terčem, takže hodně brouzdáte po internetu. Hodně toužíte po věcech, které zrovna nepotřebujete, ale moc se vám líbí. Venuše je do 7. ledna v nepříjemné opozici s vaším znamením a investicí si užijete více než dost. Avšak nad nepříznivým finančním dopadem se příliš nestresujete. Následně tento proces razantně utnete a nad výdaji začnete uvažovat spíše z racionálního hlediska. Zvažujete, zda si už nezačnete konečně spořit i do budoucna. Toto období přeje také obchodování a vyřizování smluvních záležitostí. Zvláště kolem 15. ledna vám hvězdy přejí v uskutečnění těchto kroků. Máte totiž šance udělat správné rozhodnutí, protože je vám jasné, co vlastně chcete. Zřejmě vás v tom podpoří i někdo blízký, protože má v této oblasti rozšířené obzory.

Rodina

Rodina

Ve vaší rodině se nyní neustále o něčem diskutuje a témata k rozebírání vám rozhodně neschází. V hlavě totiž již jistou dobu nosíte plány a chcete zjistit názory rodinných příslušníků. S největší pravděpodobností máte velmi pozitivní ohlasy a to zejména kolem 14. ledna. Báječná konjunkce Luny s Merkurem podporuje bezproblémovou komunikaci, takže se na všem shodnete. Počítejte také s tím, že vás někdo z blízkých přátel v jisté oblasti hodně inspiruje. Do 5. ledna vám dotyčná osoba ukáže něco opravdu perfektního a vám to jednoduše nedá spát! Může se jednat například o nějakou výbavičku do domu, ale také o typ na nějakou nevšední činnost. Ať už je to jakkoliv, rádi poznáte něco jiného. Zdá se, že svá přání v tomto měsíci opravdu uskutečníte a nic vám v tom nezabrání, hodně štěstí!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.