Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Milí Blíženci, ve vašem znamení je až do 15. května Mars, který je navíc v úžasném sextilu na Venuši, zalíbení a láska vás tedy rozhodně neminou. Jste velmi přitažliví a neschází vám akceschopnost - na dosah máte osobu, která čeká na impuls z vaší strany! Také v práci si umíte i navzdory drobným potížím dobře poradit. Váš vládce Merkur je v pozitivním postoji k vašemu znamení do 7. května. To znamená, že umíte jednat bystře a úkoly nevnímáte tolik složitě. Nadřízený se tedy i přes svou nepříjemnou náladu kousne do jazyka a přizná, že odvádíte fantastickou práci! Pozor si dávejte však na své finance, protože vás do 16. května provází marnotratný Jupiter negativně ozařující Mars ve vašem znamení. Není pro vás jednoduché odolat lákavým věcem a zkrátka se nedržíte při zemi. Také dávejte pozor na své zdraví. I když Slunce vstupuje 21. května do vašeho znamení, můžete se potýkat s únavou a oslabenou imunitou.


LáskaLáska
Prožíváte jedno z velmi příjemných období v lásce a také si ho rádi užíváte. Vyhledáváte zábavu, takže společenské akce a večírky jsou pro vás nyní tím pravým odvazem. Venuše je do 15. května v hezkém sextilu na Mars ve vašem znamení a udržuje vás stále v přátelské náladě. Baví vás flirtování, ale rychle se vám každý objev omrzí a hledáte nové příležitosti. Přitahují vás odvážné osoby, které se nebojí vyjádřit své city. Rozhodně však nemáte obavy učinit první krok a to zejména kolem 6. května. Jak hvězdy napovídají, je to pro vás hračkou, stačí mu pouze naznačit a uvidíte, že se v mžiku stanete středem jeho pozornosti. Vaše komunikační schopnosti a smysl pro humor ho vážně zaujmou, jenom to nesmíte přehánět, Blíženci! Občas totiž mluvíte až moc a druhého nepustíte ke slovu, to může, stejně tak jako váš ostrovtip, protějška odradit.
PrácePráce
Momentálně jste více konfrontováni s nároky nadřízeného, který na vás valí neadekvátní množství úkolů. Opozice Marse ve vašem znamení na Jupiter vám až do 16. května přináší v práci náročnější období, šéf se k vám může chovat povýšeně a zajímat se hlavně o své požadavky a o vlastní spokojenost. Vy mu však dokážete vytřít zrak a dát mu najevo, že vás rozhodně žádným úkolem nezaskočí! Váš Guru Merkur je totiž do 7. května v krásné vazbě s vaším znamením, takže i přes nátlak na pracovišti jste schopni jet naplno a udělat maximum. Bravo Blíženci, jde vám to vážně moc dobře a zdá se, že překvapíte i samotného šéfa, připravíte mu hotové Jiříkovo vidění! I přes spory totiž umíte jednat chytře a spoléháte na své schopnosti a vědomosti. Do finále vám to může přinést zasloužené ovoce ve formě uznání a příjemné finanční injekce.
PenízePeníze
Nebojíte se velkých a nepromyšlených útrat, ze kterých však následně pramení velký nedostatek financí. Můžete se na to dívat tím stylem, že případné pozdější potíže se tzv. nějak vyřeší. Neděláte si s tím těžkou hlavu a netrápíte se nad zbytečně vyhozenými penězi. Zejména do 16. května se na vás sype opravdu mnoho výdajů, proto je dobré ponechat si něco i na horší časy! Naštěstí jste do poloviny měsíce pod velkou ochranou Marse, který se přátelsky snoubí s Venuší. O peníze tedy můžete nějakým neuváženým způsobem přijít, ale za to se vám může zase něco málo vrátit. Kolem 2. května máte největší předpoklady k úspěchu v oblasti peněz. Mohou si k vám totiž najít cestu bez toho, aniž byste se nějak zvláště namáhali. Pokud možno se je tedy snažte co nejdéle udržet u sebe, velmi si tak usnadníte následující období.


RodinaRodina
Jste neustále aktivní a máte velkou potřebu pohybovat se. Pravdou však zůstává, že sice chcete stále zkoušet nové věci, bohužel se však ani u jedné dlouho nezdržíte. V tomto období můžete zvýšeně holdovat kolektivním sportům a přejete si, aby se k vám členové rodiny přidali. Rádi také přizvete své dobré přátele, protože čím víc lidí, tím vás to víc baví. Je s vámi legrace, avšak máte sklony k roztěkanému jednání, takže dávejte velký pozor na nepříjemné úrazy, Blíženci! Kolem 7. května jsou náchylné ke zranění zejména vaše ruce, proto se vyhýbejte rizikovým činnostem, ve kterých ruce zvýšeně figurují. Konjunkce Luny s Marsem může podpořit vaše zbrklé jednání a zapříčinit tak bolístku! Nicméně po 17. květnu jste k poranění méně náchylní, protože ustupují i vaše sklony k adrenalinu. Jistě si potřebujete dát pauzu a nabrat spoustu nových sil. Máte za sebou velký výdej energie, relaxační víkend s rodinou je tím nejlepším tahem!

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.