Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na duben 2021.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, v pracovní oblasti se docela výrazně posunete vpřed a vysloužíte si obrovské odměny. Merkur je až do 18. dubna ve skvělém sextilu s Marsem ve vašem znamení a lákají vás nové výzvy. Jste bystří a umíte dopředu odhadnout všechny možné problémy, které mohou vzniknout. Také v oblasti vztahů máte vcelku pěkné období. Venuše je do 13. dubna v příjemném sextilu s Marsem a máte před sebou vášnivé a dobrodružné chvíle. Dejte si však pozor na chaotické a nesrozumitelné jednání ze strany vašeho idola. Možná se v něm úplně nevyznáte a nevíte, jestli s ním můžete do budoucna počítat. Určitě si v tomto měsíci také naplánujete různé výlety nebo činnosti. Mars je do 22. dubna ve vašem znamení a potřebujete nejenom pohyb, ale chcete také poznávat nové věci. Vhodné je tedy věnovat se nějakému sportu, zelenou má ale také například čtení naučné literatury.


Láska

Láska

Milostné vztahy prožíváte vážně naplno a daří se vám v nich. Snadno se seznamujete a rádi dáváte najevo své vřelé sympatie. Opačné pohlaví vás neodmítá a s velkým nadšením vás zve na rande, což vás nesmírně těší. Venuše je do 13. dubna v parádním sextilu s Marsem ve vašem znamení, takže zažijete vášnivé chvíle. Pravděpodobně se zakoukáte do velmi upřímné osoby, což vás ze začátku hodně přitahuje. Určitě si však dávejte pozor na svá velká očekávání! Máte totiž štěstí i na typ protějšků, kteří mají sklon snít a realitu si trochu idealizovat. Zřejmě vám tedy mnoho naslibují, ale většinu svých plánů stejně nedodrží. Až do 22. dubna se můžete setkávat s velmi zvláštními osobami, kterým nevidíte do hlavy. Nevíte tedy, co si o nich máte přesně myslet. Poté se však na poli vztahů pročistí vzduch. Zdá se však, že si chcete na chvíli odpočinout a věnujete se spíše přátelským setkáním.

Práce

Práce

Jste svěží a plní nových nápadů, které udělají obrovský dojem i na nadřízeného. Ukážete, že máte mnoho znalostí a umíte si pěkně pohrát s povinnostmi. Merkur je až do 18. dubna v báječném sextilu s Marsem ve vašem znamení, jste tedy i extrémně výřeční. Nebojíte se ani větší zodpovědnosti, takže se vrhnete i do větších výzev. Hodně vám to myslí a šanci na úspěch máte doslova na dosah. V těchto dnech může také dojít ke zvýšení vašeho platu. Avšak do 22. dubna si dávejte pozor na jisté intriky na pracovišti. Jistý kolega vás může za zády pomlouvat a vy mu možná až moc důvěřujete! V tomto období je lepší nechávat si určité věci jen pro sebe, protože vám někdo nepřeje úspěch. Všechno zlé je ale pro něco dobré, Blíženci. Alespoň poznáte, kdo to s vámi myslí upřímně a je vaším dobrým přítelem.

Peníze

Peníze

Příznivé období očekávejte zejména v obchodních záležitostech. Nejenom, že posbíráte spoustu zajímaných kontaktů, ale také si získáte nějaké ty finance k dobru. Venuše je do 13. dubna v sextilu s vaším znamením, takže štěstí stojí jednoznačně při vás! Nemusíte mít strach z investic, takže si kupte něco hezkého, co vás opravdu moc potěší. Můžete očekávat také drobné dary, nebo i peněžní výhry. Co se týká vyřizování důležitých záležitostí, úspěch můžete mít až do 18. dubna. I když se vám stane, že narazíte na překážku či nějakou nepříjemnost, dokážete jí s chladnou hlavou vyřešit. Děláte rozumné kroky, a pokud se vás snaží někdo vědomě zmást, tak má smůlu! Váš intelekt nikdo nepřebije, protože máte dostatek informací a umíte je využít ve svůj prospěch. Vše vám jde bez velkých problémů a nenecháte se nikým zahnat do kouta, bravo!

Rodina

Rodina

Ve svém volném čase máte spoustu plánů a určitě se ani chvíli nenudíte. Je pravděpodobné, že máte na každý den rozpis a poctivě si odbouráváte splněné úkoly. Nyní se chcete také vzdělávat a věnujete se sportovním aktivitám, které vám přináší velkou energii. Mars je do 22. dubna v úžasném trigonu s Jupiterem a vy jste velmi činorodí a plní nápadů. Zažijete s rodinou příjemné chvíle a všichni jsou vám vděční za to, že se je snažíte zapojit do různých aktivit. Vždycky je totiž něčím překvapíte a je s vámi velká zábava a legrace. Jistě se také v tomto měsíci rozhodnete pro zakoupení pěkných dekorací do vašeho domova. Do 18. dubna se můžete vydat na nákupy s blízkými přáteli, kteří vám moc dobře poradí s výběrem. Uvidíte, že prožijete naprosto senzační dny a také uděláte velmi výhodné investice.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.