Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na srpen 2020.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, v tomto období můžete mít tak trochu zkreslené představy v oblasti vzájemných vztahů. Ačkoliv se Venuše nachází do 6. srpna ve vašem znamení, nemá příznivé vazby s Neptunem. Dejte si pozor na tzv. ušlechtilé chování některé osoby, které vás může dokonale zmást! Poté se vám tento člověk může z neznámých důvodů ztratit z očí, ale ve finále ho vystřídá konečně upřímný typ protějška. Pracovní oblast vám zase přináší drobné úspěchy a vy máte chuť na sobě neustále pracovat. Od 20. srpna jste však na pokraji svých sil a i přestože se stále snažíte, povinnosti vám nejdou tak dobře splnit. Merkur je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a musíte přiznat, že i vy si potřebujete jednou za čas oddechnout. Co se týče financí, tak zde si můžete přilepšit hlavně kolem 10. srpna. Blízký přítel vám pomůže najít fajn přivýdělek, kde sice musíte pořádně zabrat, ale peníze vám za to rozhodně stojí.


Láska

Láska

Zůstaňte více obezřetní v citové oblasti a nedejte hned na první dojem. Je možné, že vás zaujme velmi přitažlivý protějšek, ale vy máte tendence si ho idealizovat. Venuše je sice do 6. srpna ve vašem znamení, ale není v příznivém svazku s Neptunem. Do té doby se držte spíše svého zdravého rozumu a nic od dotyčných lidí neočekávejte. Následně uvidíte, že se kolem vás vyčistí pole nedůvěryhodných osob a nahradí ho zcela jiná skupina. Začnete se zaměřovat více na upřímné protějšky, kteří si umí užívat každičkou chvíli svého života. Hlavně kolem 9. srpna vás může někdo oslovit a vyžádat si na vás kontakt. Hvězdy vám radí dát dotyčnému šanci, protože vás s ním nepotká nuda a zažijete opravdovou jízdu. Skvěle vám sedí jeho vlastnost, že nepostojí na jednom místě a musí neustále něco konat. Podobného založení jste totiž i vy a jak se říká - vrána k vráně sedá.

Práce

Práce

Snažíte se udržovat v kondici a nechcete v práci vůbec nic zameškat, což vás posouvá výrazně vpřed. Fyzicky se cítíte moc dobře a zdá se, že máte energie na rozdávání. Zaobíráte se dokonce i náročnějšími úkoly, na které máte opravdu velkou kapacitu. Nedělá vám tedy potíže dělat několik věcí najednou a zejména kolem 18. srpna využijete svých talentů na úplné maximum. To vás však následně může dorazit a za celou tu dobu pocítíte opravdovou přepracovanost. Od 20. srpna je Merkur v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a vaše mozkové závity si potřebují odpočinout. I když se chcete plně angažovat, víte moc dobře, že na to momentálně už nestačíte. Zkuste nadřízenému navrhnout, že si vezmete krátkou dovolenou. Ačkoliv se zpočátku netváří moc nadšeně, uzná, že vaše snahy vykonávat dobrou práci jsou vážně obrovské a nakonec vám vyhoví.

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce si dávejte větší pozor na finanční podvody a menší ztráty. Určitě nikomu neposílejte finance dopředu a pečlivě si hlídejte své úspory. Máte sklony důvěřovat nespolehlivým osobám a dostat se do nežádoucích problémů. Od 7. srpna se však můžete cítit víc v klidu a zaměřit se na občasné přivýdělky. Je možné, že vám s tím pomůže blízký kamarád, který vás nikdy nenechá na holičkách. Po celý měsíc je Mars v příznivém sextilu s vaším znamením, a pokud chcete získat nějakou korunu navíc, dveře máte otevřené. Zvláště kolem 10. srpna můžete získat úžasnou brigádu, která zcela splňuje vaše očekávání a požadavky. Finanční ohodnocení této práce je velmi slušné a s největší pravděpodobností se u toho i hodně zabavíte. Bravo, v těchto dnech můžete udělat také rychlou investici, ale později jste o to šťastnější, protože si uvědomíte její výhody.

Rodina

Rodina

Srpnové období vás může směřovat k nalezení vašeho nového koníčku. Získáváte nové vědomosti a postupem času zjišťujete, co vám jde do hlavy nejlépe. Můžete se také zúčastnit kurzů, protože je přáno i vaším komunikačním dovednostem. Merkur je až do 19. srpna v hezkém sextilu s vaším znamením a je velká pravděpodobnost, že získáte i pár nových kontaktů! Naopak v rodinném prostředí to může následně tak trochu vřít a panují zde velké neshody. Zvláště kolem 21. srpna je pro vás těžké hledat správné argumenty, protože protistrana vás ihned shodí svou chladnou a rozumnou odpovědí. Blíženci, nemá smysl se tím zaobírat, pusťte to z hlavy. Víte totiž moc dobře, že dotyčnou osobu nepředěláte a vždy si bude zpívat svou písničku. Místo toho vyrazte s přáteli někam ven nebo si s nimi udělejte víkend na chatě. Zapomenete na nekonečné dohady a konečně se uvolníte!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.