MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, v citové oblasti se můžete až do 12. ledna opravdu radovat. Venuše hezky ozařuje vaše znamení a máte kolem sebe pár nápadníků, kteří vás jistě velmi rádi osloví. Dávejte si však poté pozor na určité nuance, které vás mohou znejistit. V profesi se do vás zase naváží nadřízený a nekompromisně vás zahlcuje úkoly. Nepříjemná opozice Marse s vaším znamením vám od 3. ledna přidá na vráskách. Naštěstí se vám podaří z těchto problémů brzy vybruslit. Od 16. ledna je Merkur v úžasném trigonu s vaším znamením a dá se říct, že máte pořádnou injekci mentální energie. Šéf se vůči vám chová s větší pokorou a své nemístné argumenty si raději nechává pro sebe. Co se týče zdraví, od 20. ledna se vám více upevní, a dokážete odolávat i většímu napětí. Slunce přechází do Vodnáře a je tudíž v přínosném trigonu s vaším znamením, vaše energie stoupne!


Láska

Láska

Pozitivní paprsky Venuše působí na vaše nové známosti vskutku velmi blahodárně. Bohyně lásky je totiž v báječném trigonu s vaším znamením a seznamování vám jde jedna radost. Jste přátelsky naladěni a nebráníte se žádné zábavě, kde jsou neznámí lidé a spousta legrace. Až do 12. ledna máte velkou šanci oblíbit si osobu, kterou jste předtím možná trochu ignorovali. Zjistíte totiž, že vás spojuje mnoho společných zájmů a máte pořád o čem mluvit. Následně si však pohráváte s myšlenkou, zda jsou její city k vám upřímné. Zdá se vám totiž, že najednou couvá a její zájem není až tak vřelý jako na počátku. Kolem 28. ledna vás může i něčím nepříjemným překvapit a to vás zřejmě donutí utnout veškeré vazby. Nedělejte předčasné závěry, Blíženci! Všechno zlé je k něčemu dobré a nakonec se nový objev zase vzpamatuje. Dejte všemu čas a uvidíte, že to nakonec nebude tak horké.

Práce

Práce

V pracovní sféře vás čekají od 3. ledna nemilé a náročné situace. I když se dokážete se vším bravurně poprat, máte pocit, že na požadavky nadřízeného už opravdu nestačíte. Ten vás však nešetří a trápí vás do té doby, dokud není vše podle jeho představ. Je velká pravděpodobnost, že vaším návrhům oponuje a není možné se mu zavděčit. Díky tomu nejste ve své kůži a do práce chodíte unaveni a s velkým odporem. Nebeští záchranáři jsou však na cestě za vámi a od 16. ledna vám přichází na pomoc. Merkur přechází do Vodnáře a utváří blahodárnou vazbu s vaším znamením. Nadřízený se obloukem vyhne ponižujícímu jednání, protože mu pěkně vytřete zrak a předvedete mu, co se ve vás skrývá. Jste úspěšní a dokonce i vaši kolegové při vás stojí. Dokážete jim správně poradit a s vaší pomocí dosahují dobrých výsledků. Super, snažíte se a děláte velké pokroky.

Peníze

Peníze

Finanční potíže se nyní o něco více prohlubují, nicméně až do 12. ledna máte snahu tyto trable včas řešit. Je velká pravděpodobnost, že narazíte na úspěšné východisko! Je tedy dobré využít příznivých energií a chytit se všech dobrých příležitostí, Blíženci. Do budoucna se totiž vyhnete dalším nekalostem. Poté vás totiž tolik štěstí nepotká a peníze z vaší peněženky začnou rychleji odcházet. Venuše se přehoupne do znamení Ryb, co nesvědčí vašemu znamení. V oblasti financí vám tak může způsobit pořádnou polízanici a tíživé momenty. Týká se to zvláště starých a nevyřešených dluhů. Mějte se tedy na pozoru před osobami, kterým máte něco vracet a to zejména kolem 29. ledna. V těchto dnech po vás jistá osoba může vyžadovat víc, než si můžete dovolit. To vás sice rozhodí, ale vaše moudrá hlavička naštěstí nakonec najde řešení.

Rodina

Rodina

S vaším protějškem se ocitáte již od 3. ledna na válečném poli. Možná máte pocit, že jeden nesnese přítomnost toho druhého. Mars je v nepříznivé opozici s vaším znamením a svému protějšku moc nedůvěřujete. Naštěstí si z toho od 16. ledna neděláte těžkou hlavu a svou energii investujete do svých zájmů. Ve svých koníčcích se můžete vskutku zdokonalovat a pokročit v nich. Jste schopni si zapamatovat ty nejdůležitější informace a použít je v budoucnu. Je totiž vhodný čas na učení a duševní rozvoj, využijte tak příznivého vlivu a navštivte nějaký poučný kurz. Hned si totiž najdete několik nových přátel, se kterými si můžete povídat tzv. do nekonečna. Jistě to uvítáte, protože potřebujete oddech od všech starostí. Navíc vám mohou předat své zkušenosti a pomoci vám s problémy, které se snažíte již dlouhodobě, ale zatím bez úspěchu vyřešit.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.