MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na duben 2020.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, nelze vám odepřít velkou dávku energie ani radost ze života. To koneckonců projevujete i v lásce, kde se vám, až na maličkosti, vskutku daří. Nádherný trigon Marse s Venuší ve vašem znamení vás doslova rozzáří a rozhodně nezůstáváte bez povšimnutí. Zvláště kolem 26. dubna zřejmě nevíte, kterou známost máte upřednostnit. V práci se rovněž projevuje vaše velká aktivita a chuť ke zdokonalení, nicméně až do 10. dubna vám to trochu kazí nepěkná kvadratura Merkura s Venuší. Je tedy možné, že nadřízený není zcela ztotožněn s vašimi úsudky. Následně se vám však podaří prosadit se v lepším světle, posunete se výrazně blíž k úspěchu a to hlavně kolem 21. dubna. Co se týče finančních záležitostí, v těch můžete mít po celý měsíc docela chaos. Můžete totiž zvolit špatnou investici, nebo naletět podvodným reklamám. Avšak od 11. dubna jste schopni uvažovat více racionálně a díky tomu můžete předejít opravdu nepříjemným komplikacím.


Láska

Láska

Řítí se k vám velká lavina známostí a vy se ve společnosti opačného pohlaví cítíte naprosto senzačně. Připadáte si obdivováni a také velmi oblíbeni. Krásná konjunkce Venuše s vaším znamením vám nyní propůjčuje větší popularitu a podpoří váš báječný smysl pro humor. Zejména kolem 26. dubna máte velké osobní kouzlo a na rande vás pozve nejeden váš obdivovatel či obdivovatelka. Po celý měsíc však setrváváte ve stavu, díky kterému si stavíte vzdušné zámky. Můžete létat v oblacích a svou novou známost si představovat v tom nejlepším světle. Hlavně kolem 19. dubna si hlídejte, jak naložíte se svými plány a nápady. Věci totiž nemusí dopadnout úplně dle vašich představ a jste z toho pak spíše zmateni. Možná totiž očekáváte od druhé strany více, než vám sama chce nabídnout a tak vznikají nedorozumění. Držte se více při zemi a uvidíte, že vás pak nic nezaskočí.

Práce

Práce

Máte velkou snahu udělat v práci viditelný krok vpřed a získat si uznání nadřízeného. Až do 10. dubna se však mohou vyskytnout jisté komplikace a šéfovi se vaše nápady moc nezamlouvají. Merkur je v negativní kvadratuře s Venuší a vaše návrhy mohou odporovat tomu, co si váš nadřízený představuje. Ačkoliv chcete vše zvládnout perfektně, je lepší do této doby nepřepínat své síly a ulehčit svým myšlenkám. Následně však můžete všechny kolem sebe dost překvapit a získat ocenění za práci. Něco vás totiž může velmi inspirovat a vy se s tím neváháte v práci svěřit. Zejména kolem 21. dubna máte veškerou pozornost a máte velké šance zaujmout, bravo Blíženci! Dávejte si však pozor na přehnaná očekávání z vaší strany. I když máte výborné vyhlídky na úspěch, můžete se na to příliš upínat a v konečném výsledku nemusíte cítit až takový aplaus.

Peníze

Peníze

Po celý měsíc zůstaňte více obezřetní a nevěřte moc reklamním tahům. Patrně se můžete stát obětí nějakého podvodu a napáchané škody nejdou bohužel vrátit, Blíženci! Neptun je ve špatném aspektu s Venuší ve vašem znamení a tato kombinace vám přináší do finanční sféry zmatky. Naštěstí si od 11. dubna dokážete zvážit, zda se opravdu nejedná o nějakou pochybnou záležitost. Rozumně přemýšlíte nad investicemi a určitě se nenecháte jen tak na něco nalákat - zvláště kolem 22. dubna je váš úsudek bystřejší a rychle prokouknete kdejakou nekalost. V těchto dnech se také lépe rozhodujete, takže pokud potřebujete vyřešit nějaké finanční záležitosti, směle do toho! Máte jedinečnou příležitost přijít na vhodné řešení, protože vás doprovází rychlý tok myšlenek. Uvidíte, že věc, která se zdála opravdu neřešitelná, se najednou konečně vyjasní.

Rodina

Rodina

Hvězdy ve vás momentálně probouzí uměleckého ducha a dá se říct, že se můžete vrhnout na jakoukoliv tvořivou činnost. Možná namalujete obraz, který se následně objeví v hlavní místnosti vašeho domova. Navíc jste flexibilní a nedělá vám problém konat několik věcí najednou. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením a vy se cítíte aktivní a svěží. Jste podnikaví, určitě tedy neplánujete sedět nečinně v koutě a koukat. Hlavně kolem 16. dubna se ve vás probouzí zvědavost a toužíte po dobrodružství. Nechcete však trávit volné chvíle sami a tak vytáhnete ven i někoho z vaší rodiny. S odmítnutím rozhodně nepočítejte a očekávejte příliv perfektní nálady. A co se týče vašeho společenského života, na pozvánku na párty se připravte zejména kolem 27. dubna. Můžete poznat spoustu nových lidí a z akce odejít více než spokojeni.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.