MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, počátek měsíce je pro vás celkem náročný a do 13. září nemáte chvilku klidu. Nové známosti vás spíše rozčilují a přitahujete nevhodné protějšky. Mars je negativně postaven k vašemu znamení a dá o sobě vědět i v oblasti financí. Chcete si alespoň trochu přilepšit, ale bohužel vaše rozhazovačnost vám to nedovolí, a to hlavně kolem 6. září. V práci se zase nezastavíte a investujete celou svou energii do splnění úkolů. Všechno zlé je ale k něčemu dobré, Blíženci! Po polovině září vás totiž čeká sladká odměna. Začne se vám více dařit a vy pocítíte ve svém životě více štěstí. Venuše je totiž v přejícím trigonu k vašemu znamení a její vyzařování je znát i v lásce i penězích. Navíc vás od 23. září opouští silná vyčerpanost a jste schopni nasbírat více sil. Jak je vidět, hvězdy vám chtějí vše vynahradit, Blíženci. Vše se razantně obrátí k lepšímu a vy z toho můžete vytěžit skutečně jen to nejlepší!


Láska

Láska

Občas vás hodně zaráží, že se k vám opačné pohlaví chová poněkud nevrlým způsobem. Lehce sklouznete k hádkám a následně se už nemůžete na dotyčnou osobu harmonicky naladit. Mars není dobře postaven k vašemu znamení a až do 13. září očekávejte spíše konflikty a nedorozumění. Zřejmě také argumentujete prudkým způsobem, a to vám přidává na potížích. Po polovině září však zbystřete zrak, milí Blíženci! Začnou se totiž dít věci a vy se nestačíte divit tomu, kolik máte super obdivovatelů. Zejména kolem 28. září si vás může prohlížet osoba, která působí elegantním dojmem, a navíc má neobyčejně čestnou povahu. Neztrácíte úsměv na tváři, a to druhou stranu naprosto fascinuje, bravo! Díky tomu z vás nemůže spustit oči a sympatie gradují, ale pozor, první krok je nyní na vás. Protějšek je trochu stydlivý a jemně vás nabádá k seznámení. Směle do toho, úspěch máte zaručen!

Práce

Práce

Jste pracovně vytíženi a je toho na vás už příliš. Nadřízený vás v tomto období vytáčí a je s ním opravdu těžká domluva, takže se musíte bohužel přizpůsobit jeho nárokům. Merkur špatně ozařuje vaše znamení, což zapříčiňuje, že máte potíže se na cokoliv soustředit a jste v neustálém stresu. Po duševní stránce nejste tedy úplně fit a vaše mysl stávkuje. Do toho všeho se nemůžete na ničem dohodnout ani s kolegy. Nicméně nezoufejte, Blíženci, od 14. září přichází zlepšení vaší nepříznivé situace. Do práce přicházíte s větším elánem a motivací. Povinnosti vás již tolik netáhnout ke dnu a zdá se, že se s nimi najednou dokážete vypořádat vskutku bravurně. Pokud se snažíte veškerou práci dohnat a chcete dobré výsledky, vsaďte na dny kolem 28. září. V těchto dnech vám nedělá problémy poprat se s jakkoliv náročným úkolem - jednoduše máte úspěch v jeho zdárném dotažení do konce, hodně štěstí!

Peníze

Peníze

Toužíte po větším přísunu financí, ale zatím se vám spíše daří je utrácet. Vaše investice jsou unáhlené a vy marně vyhledáváte možnosti, jak co nejrychleji přijít k penězům. Blíženci, nepokoušejte žádné pochybné zdroje! Hvězdy totiž nepřejí úspěšnému nalezení řešení, a ještě si můžete zadělat na nechtěné problémy. Následně se může vaše finanční stránka o to více zhoršit. Na takové nesnáze si dávejte pozor zejména kolem 6. září. Nenechte si namluvit žádnou nabídku, i když se zpočátku tváří neobyčejně hezky. Zůstaňte však bez obav, toto období brzy pomine. Od 14. září se vám začne o něco více dařit. Venuše se přesouvá do znamení Vah a k vašemu znamení vytváří blahodárný trigon. Je zde velká pravděpodobnost, že získáte finanční výhody, nějakou výhru či vás někdo blízky obdaruje, což se vám momentálně hodí. Zkrátka a dobře, svítá na lepší časy!

Rodina

Rodina

Hádavá atmosféra vám ubírá na energii a nebaví vás konfrontace kvůli maličkostem. Jistý člen rodiny je v tomto období poněkud podrážděný a vám se zdá, že si veškerou zlost vylévá pouze na vás. Venuše je až do 13. září nehezky postavena k vašemu znamení a je to vskutku znát. Nelíbí se vám, že si váš blízký zasedl zrovna na vás, a tak vám ujíždějí i peprnější slova. Dotyčný se poté raději stáhne do sebe a o pokračování konfliktu nemá už žádný zájem. Víte moc dobře, co chcete v danou chvíli říct. Nepříznivá záležitost se však následně trochu uklidní a nikdo si už na vás nezačne jen tak vyskakovat! Příjemné atmosféře v rodině je přáno zejména kolem 29. září. Očekávejte, že se s rodinnými příslušníky spíše usmíříte a zjistíte, že je všechna zášť zbytečná. Bravo Blíženci, vztahy mezi vámi se rázem urovnají a vy máte radost z toho, že není důvod k dalším nesrovnalostem.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.