Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na červen 2023.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, pokud se chystáte někoho ve svém okolí oslovit, můžete se na to bez obav vrhnout! Venuše je v krásném sextilu s vaším znamením a čeká vás velmi příjemné setkání. Hlavně kolem 16. června očekávejte od této osoby zprávy a pozvání na rande. Překvapí vás, v kolika věcech si rozumíte a jistě se chcete i nadále stýkat. V pracovní oblasti si dávejte pozor na jistý chaos a na přehlížení chyb. I když Merkur vstupuje od 11. června do vašeho znamení, tvoří nehezkou kvadraturu s Neptunem. Naštěstí se snažíte vše ihned napravit a ve finále se vám to i podaří. Pozor si však dávejte na pomluvy, které vznikají v kolektivu. Mějte však nadhled, brzy tato situace zase pomine. Určitě si však šetřete své síly a nepřidělávejte si starosti navíc! Slunce je sice do 20. června ve vašem znamení, ale oslabuje jej Neptun. Snadno tedy podléháte stresu a potřebujete si více odpočinout.


Láska

Láska

Umíte vyjádřit komplimenty a nestydíte se oslovit svého idola. Jistě u dotyčné osoby zabodujete a získáte si její pozornost. Venuše je po celý měsíc v příznivém sextilu s vaším znamením. Zřejmě na vás zapůsobí někdo v ohnivém elementu. Zvláště kolem 16. června můžete očekávat zprávy od tohoto človíčka. Konverzace je jistě velmi živá a stále si máte co říct. Pravděpodobně to však nezůstane jen u dopisování. Hlavně kolem 21. června se můžete těšit na velmi příjemné setkání. Je mezi vámi obrovská přitažlivost a také vzájemné porozumění. Máte radost z toho, že sdílíte podobné názory. Vypadá to, že se začnete stýkat častěji a vy zjistíte, že se jedná o ideálního protějška. Určitě tedy mezi vámi začne vznikat pouto a konečně se to ve vztazích posune o kus dál. Hvězdy vám velmi přejí a podporují vás. Báječné, jistě nemáte co ztratit a zdá se, že jste na dobré cestě.

Práce

Práce

Jednáte rychle a snažíte se dosáhnout těch nejlepších výsledků. Nenecháte si tedy ujít žádnou pracovní příležitost. Avšak od 11. června mohou přijít jisté komplikace a vám se už tolik nedaří. I když se nevzdáváte, zdá se, že překážek je více než dost. Merkur sice vstupuje do vašeho znamení, ale není v pozitivní vazbě s Neptunem. Zvláště kolem 26. června můžete celkem zmatkovat a děláte zbytečné chyby. Nadřízený je tak trochu znepokojen a určitě vás na to upozorní. Vy však nechcete přijít o další pracovní nabídky a snažíte se těmto potížím vyhýbat. Vše si po sobě důkladně kontrolujete a šéf si vašich snah velmi cení. I když je to pro vás momentálně trochu náročnější, oplatí se vám to. Nakonec se totiž se všemi úkoly hravě poperete. Dávejte si však pozor na případné pomluvy, které mohou vzniknout na pracovišti. Nedělejte si z toho však těžkou hlavu, jedná se krátkodobou záležitost.

Peníze

Peníze

Můžete mít štěstí na menší finanční obnos, který vás však potěší. Pravděpodobně se k tomu sami přičiníte. Nečekáte, až vám něco spadne do klína. Mars je po celý měsíc v pozitivním sextilu s vaším znamením. Vyhledáváte tedy různé příležitosti a nebojíte se jít do akce. Hlavně kolem 22. června můžete vyhledávat různé nabídky, které vám přinesou báječné výhody. V tomto měsíci můžete také vyhrát, ale dávejte si i velký pozor na podvody. Setkáte se se společnostmi, které vám netvrdí vše na férovku. Od 11. června můžete mít trochu zkreslené představy a podepsat smlouvy, které nejsou důvěrné. Možná si totiž nezjistíte dostatek informací a s nadšením na to přistoupíte. Naštěstí vám do cesty přichází záchrana a tak důsledky nejsou tak hrozné. I přesto se tomu snažte předejít a nic neriskujte. Následný proces je totiž delší, než si myslíte a ubírá vám to energii.

Rodina

Rodina

Těšíte se na letní období a je dost možné, že si již plánujete dovolenou. Zřejmě máte jasnou představu o tom, kde chcete zavítat. Venuše je v hezkém sextilu s vaším znamením a můžete natrefit na velmi pěkné destinace. Zvláště kolem 21. června se vrhněte na hledání pobytů. V těchto dnech vás totiž čeká široký výběr. Můžete také narazit na výhodnou slevu, která si již nemusí opakovat. Možná se také v tomto měsíci zaměříte na své koníčky. Avšak kolem 17. června můžete mít pocit, že vás již tolik nenaplňují a můžete chtít vyzkoušet něco jiného. Zdá se, že ani nový směr vám nepřinese moc velké nadšení. Hvězdy však doporučují vyzkoušet sportovní aktivitu a vyhnout se intelektuálním zájmům. Uvidíte, že vám to půjde daleko lépe, a navíc vám to přinese opravdovou radost. Díky tomu také poznáte fajn lidi a určitě se rozhodnete tuto činnost vykonávat i nadále.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.