Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně v lásce a to již od 9. června! Vstup Venuše do vašeho znamení vám přináší do cesty mnoho příznivých událostí. Během nich můžete mimo jiné narazit na svého nového idola. Slunce utváří s Venuší konjunkci, takže se připravte na hřejivý milostný ohňostroj! Problémy však mohou nastat v práci, ve které si už nevíte rady s požadavky nadřízeného. Je pro vás náročné vyhovět mu a do 20. června zápasíte s úkoly. Navíc je Neptun už dlouhodobě v nepříjemné kvadratuře na Slunce ve vašem znamení, což násobí vyčerpanost z práce. Dbejte pozornosti také v oblasti financí, kde se mnozí nebojíte například ani vsázení vysokých částek. Zejména kolem 23. června nemáte vůbec své šťastné dny, paradoxně vás ale riskantní situace mohou nejvíce lákat. Venuše nemá dobrý vztah s Jupiterem a odráží se to i na vaší důvěřivosti, takže pozor, ať nenaletíte podvodníkům!


LáskaLáska
Červen začínáte spíše klidnějším tempem a o zapálení lýtek u vás není rozhodně řeč. Na plyn však šlápne Venuše, která přechází 9. června do vašeho znamení a má v plánu pořádně vzrušující jízdu! Navíc osnovuje krásné spojení se Sluncem, které sídlí taktéž na vašem Blíženeckém území. Najednou nevíte, kde vám hlava stojí, protože se kolem vás motá čím dál více zajímavých osob. Určitě však nezůstávejte mimo společenské dění a vyrazte třeba někam za hudbou a tancem! Váš nový protějšek totiž pravděpodobně zbožňuje pohyb, je tedy vhodné tzv. kráčet osudu v ústrety. Dávejte si však pozor kolem 24. června a to na drobné mráčky mezi vámi a vašim novým objevem. Máte sklony vnímat určité věci trošku nereálně a tím pádem můžete zůstat nepříjemně zaskočeni. Možná zjistíte, že s vámi váš miláček nejedná čestným způsobem a zpočátku cítíte zklamání, věřte však, že se velmi rychle oklepete!
PrácePráce
Pracovní povinnosti vás do značné míry vyčerpávají a přichází určitý útlum. Do toho všeho si nejste zcela jistí, co po vás přesně nadřízený žádá a z tohoto důvodu pro vás není snadné se mu zavděčit. Tyto pocity jsou obzvláště silné až do 20. června a potíže v práci se kupí. Vaše kroky teď mohou být poněkud zmatené a zvláště kolem 9. června je vaše jednání chybné, přičemž vám dělá potíže připustit si chybu. Na tu se vás snaží upozornit váš šéf, nicméně vy máte tendenci řídit se spíše radami nesprávných lidí. V tomto období jste však na druhou stranu více tvořiví a kreativní. Může vás tedy napadnout pár zajímavých nápadů, které vám mohou alespoň trochu pomoci. Zkuste toho využít a uvidíte, že se vám nakonec podaří přiblížit se požadavkům nadřízeného! Hned se na to začne dívat jinak a věřte, že ho možná ve finále příjemně překvapíte.
PenízePeníze
Hvězdy vám v tomto období ve finanční oblasti příliš nepřejí. Značně utrácíte a to vám přináší nepříznivé finále ve vaší peněžence. Od 9. června je to s penězi jako na houpačce, ale chuť k výrazným investicím vás rozhodně neopouští. Opozice Venuše s Jupiterem u mnohých z vás zesiluje dokonce i větší zájem o sázení. Určitě se neukvapujte a nevyhazujte vysoké částky, obzvláště kolem 23. června! Slibujete si více, než je vůbec možné a následně jste velmi zklamáni. Ačkoliv vás v tomto měsíci může potkat ve financích i drobné štěstí, nezapomínejte na skromnost! Ta se vám nyní hodí ze všeho nejvíce a později shledáte, že se vyplatí trochu zmírnit tempo. Chcete si co nejvíce užívat po všech stránkách v životě, ale zapomínáte na zítřky. Pozor také na osoby, které se jeví jako velmi důvěrné, ale ve skutečnosti vás mohou okrást! Stručně řečeno, dávejte si pozor na velkou důvěřivost a ušetříte se zbytečných starostí.


RodinaRodina
Protějšek vám už možná začíná lézt na nervy se svými věčnými výkyvy nálad. Navíc je k vám občas hodně nepříjemný, tudíž hned kolem 4. června přetéká pohár vaší trpělivosti a můžete skončit u nepříjemné hádky. Slunce je v nepříjemné opozici na Jupiter a dochází k tomu, že si každý prezentujete svou pravdu a odmítáte poslechnout názor druhého. Blíženci, nepřemýšlíte tak náhodou nad tím, že začnete více relaxovat? Oddech nutně potřebujete a rodinné prostředí vám ubírá síly. Zavolejte svým nejbližším přátelům a domluvte si s nimi víkendový odpočinek. Na ten se zaměřte zejména kolem 30. června, nasbíráte totiž spousty pozitivní energie a vrátíte se domů s lepší náladou. Nikdo vám ji pak už tak snadno nepokazí, protože se obohatíte o nadhled a humor, a tak to má být!

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.