Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na leden 2022.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, v dlouhodobém vztahu si jdete s partnerem docela na nervy. Určitě se nesnažte svého protějška přemlouvat, nebo mu dávat rady. Mars je do 23. ledna v nepříznivé opozici s vaším znamením a patrně dojde k nepříjemnému vzplanutí emocí. Počkejte si spíše na klidnější období a nikam nespěchejte. Také v pracovní oblasti se můžete pěkně zapotit. Šéf je na vás vcelku náročný a není s ním jednoduché pořízení. Merkur je však do 25. ledna v hezkém trigonu s vaším znamením a přenesete se přes jeho nepříjemné jednání. Dokonce ho totiž přesvědčíte o své pravdě a on uzná, že nemáte špatný názor. Určitě se také posunete blíže ke svému úspěchu a možná se dočkáte i ocenění. Ve finanční sféře však může docházet k nedostatku peněz. Rozhodnete se najít způsob, jak se z toho dostat. Hlavně kolem 4. ledna vám může velmi dobře poradit bankovní, nebo finanční poradce.


Láska

Láska

Co se týká zadaných Blíženců, v partnerství momentálně neoplývají velkým nadšením. Zřejmě válčíte s protějškem kvůli každé maličkosti a zkoušíte, kdo z vás je silnější. Ochota ke kompromisu je z obou stran nulová, takže sporům se rozhodně nevyhnete. Mars je do 23. ledna v negativní opozici s vaším znamením. Nyní tedy není vhodné řešit vztahové potíže, nebo o něčem dlouze diskutovat. Avšak nezadaní si v tomto měsíci užívají spíše intelektuální přátelství. Do 25. ledna navazujete kontakty s lidmi, kteří vám mohou poskytnout nové informace. Prozatím se tedy nechcete pouštět do žádného vážného svazku, ale spíše objevujete, s kým si rozumíte. Jistě v tomto období najdete hned několik super známostí. Možná totiž můžete mít pocit, že jste v přítomnosti své spřízněné duše. Můžete se setkat například na kurzech, nebo také v knihovně u svých oblíbených literárních žánrů.

Práce

Práce

Nadřízený je v současném období docela výbušný a nespokojí se s ničím průměrným. Jeho nároky je těžké splnit, protože pokaždé najde i sebemenší chybičku. Máte však dobré argumenty a zvláště kolem 5. ledna mu vše objasníte. Zdá se, že ho nejprve docela rozčílíte, protože se nedáte. Následně mu však nezbývá nic jiného, než s vámi souhlasit. Navíc velmi rychle zjistí, že vaše výkony nejsou opravdu špatné. Merkur je do 25. ledna v příznivém trigonu s vaším znamením a v pracovní oblasti uděláte mnoho zásadních kroků. Ty vás posunou dále a určitě dosáhnete svého vytouženého cíle. I když je pravděpodobné, že vás čekají překážky, nevzdáváte se. Všechno si důkladně promyslíte a naplánujete. I kolektivní vztahy se nyní mohou vylepšit díky vaší snaze spolupracovat. Víte totiž, že šéfovi ještě ukážete, co ve vás je a snažíte se motivovat i ostatní. Perfektní, jen tak dále!

Peníze

Peníze

Momentálně vás nečekají žádné zisky a musíte přemýšlet, jaká investice je vskutku důležitá. Zdá se, že na tom nejste finančně úplně nejlépe a potřebujete se spíše uskromnit. Nedělejte si tedy moc velké oči, co se týká výhodných výdajů. Ve finále totiž přijdete na to, že máte zakoupené předměty, bez kterých se v klidu obejdete. Mars je do 23. ledna v nepříznivé opozici s vaším znamením a vy máte pocit, že se vám všechno hodí. I přestože je tato situace opravdu nepříjemná, začnete na ni hledat nějaké řešení. Zvláště kolem 4. ledna vyhledejte pomoc a požádejte někoho o radu. Určitě se nebojte bankovních, nebo finančních poradců. Ačkoliv vás přepadá stres a nervozita z nedostatku peněz, řešení je na cestě k vám. Uvidíte, že tyto potíže nakonec nejsou až tak dramatické, jak vypadají. Vše se postupně obrací k lepšímu a vy si příště dáte na tato rizika velký pozor.

Rodina

Rodina

Problémy v rodině se docela kupí a vy nevíte, čemu máte věnovat pozornost dřív. Nemáte ani moc času na sebe a cítíte se velmi unavení. Zejména kolem 1. ledna je na vás vyvíjen tlak a máte sklony k výbuchům. Nechcete si však kazit vstup do nového roku a rozhodnete se tedy emoce ventilovat procházkou. Je pravděpodobné, že během pobytu na čerstvém vzduchu přijdete na skvělé nápady! Merkur je do 25. ledna v hezkém trigonu s vaším znamením a pomůže vám s nalezením vhodného řešení. Navíc vás mohou lákat nové koníčky a přemýšlíte nad tím, co vás může zaujmout. Zřejmě se tedy ozvete svým přátelům, kteří mají jiné zájmy, než vy. Dá se říct, že vás jejich nabídka vskutku zajímá a chcete se od nich dozvědět více informací. Určitě si tedy naplánujete nějakou návštěvu, během které se společně domluvíte na podrobnostech. Nové aktivity vás jistě zabaví!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.