Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na červenec 2022.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, nyní sršíte velkým nadšením v lásce, kde se vám doslova plní přání! Venuše je do 17. července ve vašem znamení, a tvoří příznivý sextil s Jupiterem. Pozor si však dávejte na podezřívání, vaše domněnky mohou druhé straně ublížit! A co se týká pracovní oblasti, zde dochází k nevyjasněnému problému. Naštěstí se všechno velmi rychle vysvětlí a zjistí se, že chyba není na vaší straně. Merkur je také od 19. července v pozitivním sextilu s vaším znamením, takže máte perfektní vyhlídky na úspěch. Vše vám jde s lehkostí a zřejmě se také dočkáte super pracovní příležitosti. V oblasti financí je vám sice přáno, i přesto si dávejte pozor na podvody. Zvláště kolem 14. července neuchráníte zcela spolehlivě své platební údaje. Jisté zdroje je tedy mohou využít ve svůj prospěch a okrást vás. Naštěstí použijete selský rozum a vyhnete se zbrklému jednání.


Láska

Láska

Letní měsíce jsou jako stvořené pro seznamování a lásku. Hvězdy vám nyní výrazně pomohou v nalezení nějakého protějška, který je dle vašeho očekávání. Venuše je do 17. července ve vašem znamení a tvoří příjemný sextil s Jupiterem. Je tedy dost pravděpodobné, že vás čeká romantika a krásné chvíle. Občas si však nejste jistí, zda je k vám tato osoba pravdomluvná a myslí to s vámi vážně. Zejména kolem 14. července můžete mít totiž pocit, že vám snad něco tají a zřejmě se pokoušíte zjistit, jak to je. Děláte si však zbytečně černé scénáře a díky tomu můžete přijít o fajn partnera. Zkuste mu více důvěřovat, protože vás toto podezřívání nikam nedovede. Brzy uvidíte, že vás tyto myšlenky přejdou. Následně vás toto jednání může skutečně mrzet, ale bohužel vás druhá strana již odmítá. Naštěstí si dopředu zjistíte, zda jsou vaše obavy oprávněné.

Práce

Práce

Ačkoliv si neděláte z práce holubník, může v tomto období dojít k jistému nedorozumění. Nadřízený vás může podezřívat z něčeho, v čem jste zcela nevinně. Dojde však k rychlému vysvětlení a vy nemusíte mít strach, že vás to ohrozí. Navíc vás od 19. července provází blahodárný sextil Merkura s vaším znamením. Máte tedy před sebou možnost dosáhnout úspěchu. Šéfa přesvědčíte o tom, že jste vybaveni potřebnými vědomostmi a umíte je využít. Hlavně kolem 28. července se můžete těšit na super pracovní nabídku. Ta vás zřejmě posune blíže k vašemu vysněnému cíli a získáte větší sebedůvěru. Také v kolektivu nemáte žádný problém a se spolupracovníky se dokážete na všem v pořádku domluvit. Panuje zde přátelská atmosféru, kterou s radostí podporujete. Nešetříte tedy vtípky, ale přitom se plně soustředíte na své povinnosti. Jen tak dál, Blíženci, jste na dobré cestě!

Peníze

Peníze

Momentálně se vám daří zisk peněz a nejste na tom úplně špatně. Musíte si však dávat velký pozor na to, kam ukládáte své platební údaje. Venuše je do 17. července v kvadratuře s Neptunem a lehce se může stát, že se vás pokusí někdo okrást. Jsou nad vámi velcí ochránci a díky tomu máte tedy štěstí v neštěstí! Je to však pro vás velké poučení a pro příště si všechno ještě několikrát prověříte. Od 19. července se také můžete vrhnout na hledání řešení v bankovních, nebo úředních oblastech. Ať už jste v nějakém sporu, nebo se musíte pro něco rozhodnout, máte nyní zelenou! Nakonec totiž vše dopadne dle vašich představ a stres vám konečně opadne. Hodně vám to totiž pálí a pravděpodobně se vám také dostane pomoci. Jestliže si tedy nejste něčím jisti, oslovte například finančního poradce. Uvidíte, že neprohloupíte a všechny nové informace jsou k vašemu vlastnímu prospěchu.

Rodina

Rodina

Pomůžete blízké osobě, která již neví, kudy kam. Máte pro ni velké pochopení a rozhodně ji nenecháte napospas osudu. Jste rádi, když můžete pomoci osobě, na které vám záleží. Venuše je do 17. července v krásném sextilu s Jupiterem a můžete mít také chuť změnit něco ve svém šatníku. Zřejmě tedy navštívíte obchody s oblečením a také kosmetický salon. Chcete si udělat den pro sebe a uznáte, že si zasloužíte relax. Určitě se však domluvíte s přáteli a zavítáte do své oblíbené cukrárny. Máte sklony dopřávat nejenom sobě, ale i lidem, které máte moc rádi. Od 19. července se však možná trochu stáhnete do soukromí a pokusíte se dělat i něco pro svůj osobní rozvoj. Vaši kamarádi vám totiž doporučí literaturu, která vás nadchne, a jednoduše si ji musíte přečíst. Také se můžete ocitnout na různých přednáškách a kurzech, které vás posunou hodně daleko.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.