Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na leden 2023.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, milostné vztahy jsou pro vás nyní vcelku důležité a chcete poznávat vaše nápadníky. Venuše je do 26. ledna v pěkném trigonu s Marsem ve vašem znamení. Ve společnosti se umíte báječně odvázat a nemáte problém získat každého, kdo se vám zalíbí. Následně si však dávejte pozor na žárlivost, která vám může kazit dobře rozjeté známosti. Co se týká pracovní oblasti, vedete si skvěle a daří se vám uskutečňovat vaše vize. Mars je v příjemném trigonu se Saturnem a zejména kolem 23. ledna máte výrazně úspěšné dny. Pozor si však dávejte na neshody s nadřízeným, které vám mohou přinést naprosto zbytečné problémy. Ve finanční sféře vás mohou potkat výhry a určitě vás také nemine jistý vsun peněz. Avšak od 27. ledna se mějte na pozoru v investicích. Zdá se, že se můžete unáhlit a zjistíte, že se ta samá věc dá pořídit za mnohem výhodnější cenu.


Láska

Láska

Toto období je vhodné pro seznamování a nesmíte chybět na žádné společenské události. Báječně bavíte své okolí a zdá se, že se vám daří zaujmout i opačné pohlaví. Venuše tvoří do 26. ledna blahodárný trigon s Marsem ve vašem znamení. Vaši idolové o vás mají pravděpodobně zvýšený zájem a vy si to opravdu užíváte. Nudu rozhodně neočekávejte zvláště kolem 22. ledna se můžete těšit na pořádná dobrodružství. Následně však zažíváte spíše podráždění a nespokojenost. Možná se jisté věci nevyvíjí dle vašich představ, a tak trochu žárlíte. Kolísá vám tedy nálada a druhé straně se to opravdu nelíbí. Nepřehánějte to, Blíženci! Následně toho totiž litujete, protože vašeho idola něčím zasáhnete. Zdá se však, že usmíření nejde tak lehce a vy musíte vynaložit opravdu velkou snahu. Uvědomíte si, že nepříjemné poznámky a dohady nejsou vždy tou správnou volbou.

Práce

Práce

Chcete dosáhnout úspěchu, který vám přinese nějakou jistotu a stabilitu. Pravděpodobně tedy bojujete o vyšší pracovní pozici, která je také lépe placená. Mars je po celý měsíc v příjemném trigonu se Saturnem. Vaše plány a nápady se tedy snadno stávají realitou, překážky zdoláváte tedy bez větších problémů. Hlavně kolem 23. ledna vás čeká zásadní událost v pracovní oblasti, která je pozitivního rázu. Dbejte však zvýšené pozornosti a vyhýbejte se případným konfliktům s nadřízeným. Zdá se, že od 27. ledna s ním není moc dobré pořízení. Nemá smysl pouštět se s ním do hlubších debat a hádat se s ním. Můžete tím totiž vytrestat sebe samotné, což se vám v tomto období vůbec nehodí, Blíženci! Jestliže tedy nechcete přijít o zajímavou pracovní nabídku, nebo zvýšený plat, vyhýbejte se zbytečným argumentům. Uvidíte, že se vše časem vrátí do zajetých kolejí.

Peníze

Peníze

Určitě se neomezujete a investujete do věcí, které se vám líbí. Dopřáváte nejenom sobě, ale i druhým lidem, na kterých vám záleží. Zvláště kolem 23. ledna můžete zakoupit opravdu super věci, nebo uzavřít výhodný obchod. V těchto dnech se na vás chystá také jistá výhra, takže se jistě nevyhýbejte soutěžím. Venuše je do 26. ledna v příznivém trigonu s vaším znamením a zdá se, že ani přísun financí není špatný. Zřejmě se vám také vrátí na účet nějaká finanční částka, kterou očekáváte. Poté se však mějte na pozoru a hlídejte si své peníze. Můžete trochu riskovat a neinvestujete správným směrem, Blíženci! Následně z toho plyne spíše zklamání a je dobré se nad tím nejprve zamyslet. Určitě také více zkoumejte kvalitu předmětů a více srovnávejte ceny. Máte sklony vybírat věci, které jsou sehnat i podstatně levněji! Vyhýbejte se tedy unáhleným krokům a dejte si více času na rozmyšlenou.

Rodina

Rodina

Zdá se, že dochází k jistému nedorozumění a vy si jednání jistého člena rodiny vyložíte špatně. Je však možné, že v tom není špatný úmysl, ale vy máte sklony tuto osobu trochu podezřívat. Mars je v negativní kvadratuře s Neptunem a hlavně 24. ledna si dávejte pozor na předčasné závěry. V těchto dnech není ani vhodné řešit důležité rodinné záležitosti. Zaměřte se spíše na odpočívání a relax, protože jste momentálně více unavení. Tento měsíc možná také zvažujete dovolenou například na horách. Do 26. ledna můžete uskutečnit opravdu senzační pobyt se svými přáteli. Zřejmě totiž dostanete od někoho návrh a vy ani minutu neváháte. Máte šanci si užít hodně zábavy a pohody, nicméně to nese i svá rizika! Dávejte si pozor na případné úrazy, které vznikají z roztržitosti a nepozornosti. Vaše plány na tom mohou tedy velmi rychle zkrachovat, což vás mrzí.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.