Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na červenec 2023.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, těšíte se na společenské události, na kterých se potkáte se svým idolem. Venuše je v příjemném sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 19. července si můžete užít přítomnost někoho, kdo se vám opravdu líbí. Dávejte si však pozor na jednání, které není zrovna vhodné. Můžete říct například něco, co ve skutečnosti nemyslíte vůbec vážně. Počátkem tohoto měsíce jste však aktivní hlavně v pracovní oblasti. Avšak od 10. července se mějte na pozoru a vyhýbejte se zbytečným konfliktům. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením. I když vám to pálí, můžete si udělat problémy i nadřízeného. A co se týká financí, zvláště kolem 22. července můžete mít sklony investovat velké peníze. Tyto kroky vás však brzy začnou mrzet. Zjistíte totiž, že potřebujete peníze na zaplacení zapomenutých složenek. Naštěstí se vám podaří najít v této situaci východisko.


Láska

Láska

Léto vám přináší spoustu zajímavých příležitostí na seznámení. Žádná společenská událost vám rozhodně neunikne. Venuše je po celý měsíc v pozitivním sextilu s vaším znamením. Zejména kolem 19. července vás může těšit zájem opačného pohlaví. V těchto dnech zřejmě trávíte chvíle v přítomnosti někoho, koho velmi přitahujete. Dávejte si však pozor na případnou nespoutanost. Od 10. července máte tendence jednat trochu neuváženě. Můžete se tedy unáhlit v rozhodnutí a činech, které vás později tak trochu mrzí. Naštěstí vám váš idol nic nevyčítá a bere to s nadhledem. Tak to je paráda, Blíženci. Rozumí vašemu humoru a vzájemně se v tom doplňujete. Určitě mezi vámi ani nevázne komunikace a stále si máte co říct. Zdá se, že máte také několik společných přátel, kteří vás možná seznámí. Uvidíte však, že si k sobě najdete opravdu velmi rychle cestu.

Práce

Práce

V zaměstnání vás pravděpodobně motivuje nová pracovní příležitost. Zřejmě se toho chytnete a jste velmi aktivní. Avšak od 10. července máte sklony vytvářet na sebe velký nátlak. Mars je v kvadratuře s vaším znamením. Je však možné, že se díky tomuto přístupu dostanete do křížku s nadřízeným. Dávejte si pozor na ostrý jazyk, který vás může dostat do případných potíží. V tomto období máte však dobré argumenty a můžete se nakonec jistým problémům vyhnout. Dá se říct, že vám to i docela pálí a podáváte opravdu dobré výkony. Zvláště kolem 20. července máte kapacitu i na úkoly, které nejsou moc lehké. Uvidíte, že si s nimi bez problémů poradíte. Nakonec i nadřízený vás za to pochválí a uvědomí si, že jste spolehlivý pracovník. Super, i přes jisté rozepře si ve finále získáte jeho uznání. Pochopíte však, že je dobré udržovat si s ním přátelské vztahy.

Peníze

Peníze

Snažíte se využít těch nejlepších nabídek k vašemu prospěchu. Víte totiž, že se takové příležitosti již nemusí opakovat. Můžete tedy získat opravdu hezkou finanční částku, ale je vám jasné, že pro to musíte něco udělat. Mars je do 9. července v příznivém sextilu s vaším znamením. Zřejmě tedy máte nějakou taktiku, díky které uspějete. Následně si však dávejte pozor na zbytečné utrácení peněz a hazard. Máte totiž dojem, že si to můžete konečně dovolit. Peníze však mizí rychlostí světla a vy si to pořádně neuvědomujete. Zejména kolem 22. července máte sklony investovat nehezké finance. Poté si však tyto kroky vyčítáte, protože vám tyto peníze schází. Dá se tedy říct, že vás doženou hlavně upomínky a nezaplacené složenky. I když jste zpočátku v šoku, řešení jistě velmi rychle najdete. V tomto období vám hvězdy přejí a dokážete se s tím nakonec výborně vyrovnat.

Rodina

Rodina

S rodinou plánujete společné výlety a dovolené, což vás hodně naplňuje. Máte radost z toho, že se v mnohém shodnete. Je však možné, že přijde nějaká komplikace, která vám tyto plány překazí. Mars je totiž od 10. července v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením. Zřejmě vám může přestat fungovat auto, nebo vám zruší termín. Jste tedy naštvaní a máte tendence vylévat si zlost na druhých. Pravděpodobně kvůli tomu vznikají zbytečné neshody a konflikty. Držte své emoce více na uzdě, Blíženci! V tomto měsíci se možná také vrhnete na čtení zajímavých knih. Nadchne vás tématika, o které chcete vědět více. Hlavně kolem 18. července můžete zavítat do knihovny a najít tak kousky, které splňují vaše požadavky. Uvidíte, že se dozvíte nové informace a možná se s tím pochlubíte i svým přátelům. Ti vás poslouchají a vaše nabité znalosti opravdu hodně obdivují.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.