Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na červenec 2020.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, Venuše se stále nachází ve vašem znamení a je v krásném sextilu s Marsem, takže ukážete své hlavní přednosti. Opačné pohlaví na vás může oči nechat, přičemž se mnozí poznáte s velmi zajímavou osůbkou. Ta vás může něčím velmi příjemným překvapit a získá si vaše velké sympatie. Určitě se však neunáhlete v uzavírání vztahu a chvíli vyčkejte. Příliš dotyčnému důvěřujete a to není na místě, protože vás může v něčem klamat a to hlavně kolem 9. července. Také po finanční stránce si dávejte pozor na podvody a to zejména kolem 27. července. Venuše je v nepříznivé kvadratuře s Neptunem a může vás dostat do finančních nesnází, se kterými si nevíte rady. Zůstaňte obezřetní a všechno si dopředu ve vlastním zájmu prověřte! V práci vám zase může dělat schválnosti nadřízený, který je stále nespokojený. Avšak kolem 13. července mu naplno ukážete své schopnosti a karta se otočí příznivým směrem, hodně štěstí!


Láska

Láska

Vaše velké přednosti vyjdou nyní do popředí a získáte si velký obdiv. Máte plno energie a touhu poznávat nové lidi. Venuše se stále prochází vaším znamením a tvoří krásný sextil s Marsem, který vám navíc dodává na dravosti. Do svého ringu přitáhnete tak trochu impulzivní protějšky, kteří se pro vše snadno nadchnou a jsou charakterističtí svou akceschopností. Dávejte si však pozor na růžové brýle, které si v tomto období nasadíte. Máte sklony druhé straně příliš důvěřovat a dostupné informace si vůbec neověřujete. Zvláště kolem 9. července si něco namlouváte a dotyčný toho může využít ve svůj prospěch! Nenechte se svádět sladkými slůvky, může se za nimi ledacos skrývat. Víte moc dobře, že zklamání v lásce bolí, takže se na svou novou známost zpočátku moc neupínejte.

Práce

Práce

Jste zmateni z reakcí a požadavků nadřízeného, který stále dokola něco vymýšlí a pak zase přehodnocuje. I když jste velmi snaživí, máte pocit, že není s vaším výkonem úplně spokojený. Zvláště kolem 10. července vás může považovat za nespolehlivé a jeho chování se vás dotkne. Hlavu vzhůru Blíženci, s největší pravděpodobností vám dělá toto trápení tak trochu schválně. Nicméně kolem 13. července ho překvapíte svou velkou přesností a rychlostí v řešení povinností. Luna je v báječné konjunkci s Marsem a vy své schopnosti výrazně prosadíte. V těchto dnech vám totiž stoupá sebedůvěra a šéfovi opravdu vytřete zrak. Zjistí, že se tentokrát nevyplatí vás škádlit, protože si oprávněně zasloužíte odměnu. Možná se zpočátku netváří moc nadšeně, ale nakonec usoudí, že vaše výsledky jsou vskutku na výbornou. Jen tak dál!

Peníze

Peníze

Nemáte před sebou moc vhodné období, co se týče obchodování a investování. Můžete se stát obětí nějakého podvodu, který vám přinese spoustu potíží. Venuše je v negativní kvadratuře s Neptunem a zejména kolem 27. července se můžete dostat do situace, která se vám zdá jako zlý sen. Je totiž možné, že vám dojde vyúčtování za něco, čeho si nejste vůbec vědomi. Rozhodně však neplaťte nic dopředu, Blíženci! Zjistěte si nejprve, o co se jedná, jinak můžete přijít o nepěknou částku peněz. Naštěstí máte při sobě i nebeské ochránce, kteří vám mohou zejména kolem 12. července přinést naopak třeba i korunky navíc. Určitě se vám naskytne báječná příležitost, které hned využijete a máte z toho velice slušný zisk. Rovněž výhry se vám v těchto dnech nevyhýbají a je možné, že k nim přijdete tzv. jako slepý k houslím!

Rodina

Rodina

V tomto období s potěšením vítáte rodinné návštěvy a jste rádi, když se u vás pořád něco děje. Můžete tedy uspořádat menší rodinnou sešlost a přizvat i pár dobrých přátel a to zejména kolem 18. července. Luna je v příjemné konjunkci s Venuší ve vašem znamení, takže je přáno společenské a optimistické náladě. Určitě není na škodu vymyslet nějaký zábavný program pro osvěžení. Nicméně počítejte v tomto měsíci také s nepříjemnými událostmi v rodinném prostředí. Zvláště kolem 9. července panuje v rodině chaotická atmosféra a jistý člen s vámi nejedná moc na rovinu. Z neznámých důvodů se vám vyhýbá a nemá zájem cokoliv s vámi řešit. I když chcete mít ve věcech jasno, toto období vašemu přání vůbec nepřeje. Vážnější rozhovory si nechte na pozdější chvíli a dejte dotyčnému čas. Možná si není moc jistý, zda se vám může svěřit a jestli u vás najde pochopení, jak se říká, trpělivost přináší růže.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.