Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na květen 2020.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybičky, hvězdy vás v tomto měsíci moc nešetří a je před vámi pár složitějších událostí. V lásce vám stále není moc přáno a stále se pohybujete v začarovaném kruhu. Venuše je ve špatném aspektu s Neptunem a máte sklony naletět opět osobě, která to s vámi nemyslí vážně. Zejména kolem 24. května si dávejte pozor na případné zklamání. V profesním životě se vám až do 10. května díky vaší obrazotvornosti moc daří. Merkur je v báječném trigonu s Neptunem a máte vskutku kreativní nápady. S nežádoucí změnou však počítejte již od 12. května! Mars je ve vašem znamení, avšak v konjunkci s Neptunem vám nevytvoří moc dobré pracovní podmínky. Cítíte se spíše zpomalení a nevěříte si. Také v rodinném prostředí neprožíváte ideální období a je čas zaměřit se na své potřeby. Zajděte si na procházku do přírody, potřebujete relax, který je pro vás nyní nesmírně důležitý.


Láska

Láska

I když máte zpočátku nádherný pocit ze seznamování, dávejte si pozor na určitou faleš! Vaše nová známost na vás může něco záměrně hrát a zřejmě to s vámi nemyslí moc vážně. Venuše je v nepříjemné kvadratuře s Neptunem a zejména kolem 24. května může dojít ke zklamání. Stále nosíte na očích růžové brýle a jste přesvědčeni o tom, že k vám druhá strana něco cítí. Váš idol se vás snaží s největší pravděpodobností zmást a vaše důvěra mu zcela vyhovuje. Nedejte se, Rybičky! Zejména kolem 17. května máte tendence uvěřit lžím a to se vám vůbec neoplatí. Dobrá zpráva je, že tomu můžete zkusit předejít. Zůstaňte tedy ve střehu a nikoho si nepouštějte moc blízko k tělu. Vaše sklony k rychlému zamilování jsou nyní silné a později se může objevit velká bolístka na vašem srdíčku. Jste velmi citlivé znamení a každý šrám na duši vnímáte vskutku velmi intenzivně.

Práce

Práce

Vaše báječná představivost vám pomůže dostat se blíže k řešení povinností. Máte mnoho zajímavých nápadů, ale může se stát, že nejsou pro danou oblast dostatečně praktické. Avšak až do 10. května máte sklony udělat velký pokrok a posunout se zase o krůček ke svému cíli. Dávejte si následně pozor na zpomalené reakce a na chybný postup v úkolech. Od 13. května se Mars přesouvá do vašeho znamení a je v konjunkci s Neptunem, takže váš úsudek je trochu zrádný. Nadřízený chce mít práci včas a systematicky hotovou, ale vy máte sklony vytvářet spíše chaos. Jste více unavení a na plnění povinností se vůbec necítíte. Špatně vykonaná práce vám ubírá na sebevědomí a nedokážete se bránit poznámkám od nadřízeného. Zkuste se alespoň trochu prosadit, Ryby! Uvidíte, že se poté šéf uklidní a ubere na nepřiměřené kritice. Zjistí, že si to i přes jisté přešlapy nezasloužíte.

Peníze

Peníze

Na vysoké investice není momentálně vhodné období, takže se snažte vyhnout nakupování drahých předmětů. Necháte se snadno nalákat na reklamu a podvody mají zejména kolem 16. května dveře dokořán. Určitě nevěřte hned všemu, co slyšíte a vidíte. Nějaké věci jsou totiž utajeny a realita je tedy zcela někde jinde. Zejména kolem 25. května na to můžete doplatit, Luna je v konjunkci s Venuší v Blížencích a dá se říct, že vás může někdo pěkně ukecat! Máte kolem sebe totiž osoby, které to vážně umí a ví, co na vás může platit. Nepodléhejte žádnému nátlaku a nechte si vše v klidu projít hlavou. Unáhlený nákup vás později zamrzí a navíc se můžete dostat i do potíží. Neuzavírejte tedy žádné obchody a nepodepisujte dokumenty, které jsou pro vás důležité. Pokud se těmto věcem pokusíte vyhnout, máte z velké části vyhráno!

Rodina

Rodina

Atmosféra v rodině je momentálně proměnlivá a vy se necítíte ve své kůži. Od 11. května také můžete mít pocit, že o vás někdo prohlašuje lži a snaží se to šířit do dalekého okolí. Merkur je v nepříznivé pozici s Neptunem a v rodině nenacházíte moc velké pochopení. Zvláště kolem 23. května není vhodné komunikovat s rodinou o vážných věcech. Snažte se tomu vyhnout a zaměřte se spíše sami na sebe. Zajděte si například na dlouhou procházku do lesa nebo si pusťte relaxační hudbu. Prospěje vám odpočinek a chvíle o samotě, protože máte starostí nad hlavu a chcete se uvolnit. Správně Rybky, i vy potřebujete čerpat novou energii a nabírat více sil. Během těchto aktivit si pročistíte hlavu a dojdete k závěru, že necháte věcem volný průběh. Aktuální situaci zřejmě neovlivníte, za to však můžete ovlivnit svůj přístup. Myslete pozitivně a začnou se dít divy!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.