Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na srpen 2020.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, v milostných vztazích můžete zpočátku ztrácet naději a nevíte, na čem doopravdy jste. Nesmutněte však, všechno se brzy začne obracet lepším směrem. Od 7. srpna je Venuše v blahodárném trigonu s Neptunem a dá se říct, že váš sen o lásce se konečně naplňuje. Pracovní oblast vás také netíží a nemáte v ní žádné větší problémy. Změny však nastanou od 20. srpna a vy se musíte hodně přemáhat. Merkur je v nepříjemné opozici s vaším znamením a vy se stáváte poněkud pohodlnými. Nadřízený váš přístup vůbec netoleruje a očekává od vás splněnou práci. Snažte se Rybky, přece si nechcete pokazit dobré vztahy na pracovišti. Ve finanční oblasti si dávejte pozor na podvody a případné krádeže. Světlou chvilku máte však kolem 16. srpna, kdy můžete peníze získat darem či jiným zajímavým způsobem.


Láska

Láska

V prvních dnech v lásce ještě necítíte žádnou jistotu a bojíte se, že se na vás nová známost úplně vykašle. Až do 6. srpna můžete mít pocity beznaděje. Následně však uvidíte, že to tak určitě není, Venuše totiž utvoří zářící trigon s vaším znamením a zdá se, že z noční můry se pomalu stává doslova pohádkový ráj. Vaše vztahy s opačným pohlavím se začnou měnit k lepšímu a vy se cítíte konečně milováni. Dotyčný vám může zejména kolem 16. srpna vyjádřit své city například prostřednictvím nějakého uměleckého vyjádření. Je možné, že vás toto vyznání přiměje až k slzám. Hvězdy vám v této oblasti moc přejí a věřte, že si tuto osůbku právem zasloužíte. Upřímně po vás touží a dá se říct, že si už bez vás nedovede představit svůj život. Oba máte velký smysl pro romantiku, což je jedna z mnoha věcí, která vás slučuje dohromady. Užívejte společného souznění hezky naplno!

Práce

Práce

Můžete přijít s něčím, co se nadřízenému opravdu hodně zamlouvá. Myslí vám to a je zřejmé, že své okolí hodně překvapujete svými nápady. Do 4. srpna máte šance udělat největší dojem a získat tak pozitivní ohodnocení. Merkur je v hezkém trigonu s vaším znamením a i vztahy na pracovišti jsou velmi harmonické. Následně vás čeká klidnější období bez výrazných změn, pozor si však dávejte od 20. srpna. Povinnosti se vám pak řeší trochu hůře a mnozí jste opravdu nesmírně unaveni. Šéf z toho zrovna nejásá a chce mít splněny všechny zadané povinnosti. Je však možné, že se vám to včas nepodaří a nadřízený je nucen ubrat vám nějaké odměny. Zkuste se však překonat Rybky a uvidíte, že nadřízený ocení alespoň vaše snahy! Hvězdy nabádají, že lenost vám vskutku moc nepomůže a navíc si tím můžete pokazit dobré vztahy.

Peníze

Peníze

Ve financích nejste moc obratní a snadno se necháte nalákat na falešné nabídky. Jste hodně důvěřiví a nepřemýšlíte nad tím, že na vás číhá velké riziko. Je možná ztráta peněz a také se mohou přidat další potíže v peněžní oblasti. Od 7. srpna však můžete k penězům přijít jako slepý k houslím! Hvězdy vám radí ponechat si získané finance na horší časy, které vás totiž v tomto měsíci bohužel ještě čekají. Merkur je od 20. srpna v nepříznivé opozici s Neptunem a vy nemáte moc velké štěstí na dobré obchody. Podvody mají dveře otevřené a vy se navíc upínáte na osoby, které využívají vaší velké dobroty. Nic nepodepisujte a zůstaňte za všech okolností ve střehu. Máte sice velké štěstí, že vás střeží hezky postavená Venuše, díky které nemusí k případným krádežím dojít. Neznamená to však, že každému můžete půjčovat vysoké částky peněz. Zůstaňte při zemi a snažte se vše reálně zvážit, Rybky!

Rodina

Rodina

Již dlouhodobě můžete přemýšlet nad změnou své image a tentokrát se k tomu konečně odhodláte! Možná se rozhodnete, že změníte účes nebo vytřídíte šatník a nahradíte ho novými a nevšedními kousky. Planety vám přejí již od 7. srpna, protože se Venuše přesouvá do Raka a je v příznivém trigonu s vaším znamením. Během této změny se cítíte nejenom báječně, ale také můžete hodně relaxovat. Uvidíte, že se setkáte s nevídanou chválou a všem se vaše proměna nesmírně líbí! Co se však týče vašeho partnerství, můžete v něm od 20. srpna cítit jisté napětí. Protějšek vám něco nechce říct na rovinu a hodně to ututlává. Bezúspěšně se snažíte přijít na to, co se děje. Zřejmě vyhledává hodně samotu a nechce s nikým mluvit o vážných věcech. Nechte ho vydechnout Rybky a dejte mu čas. Uvidíte, že se nejedná o nic závažného a možná se vám nakonec ještě rád svěří.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.