MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybičky, do 21. listopadu se cítíte fit hlavně po zdravotní stránce, následně vám však začne ubývat energie. Listopad vás může také nemile překvapit v oblasti lásky. Nepříznivá kvadratura Venuše s vaším znamením totiž působí, že váš idol s vámi nesdílí stejné city. Zejména kolem 7. listopadu si neberte jeho náhledy tak moc osobně a rozhodně nedělejte předčasné závěry! I po finanční stránce se mohou objevit určité komplikace. Někdo po vás žádá půjčení peněz a vy mu chcete pomoci, ať je to jakákoliv částka. Dávejte velký pozor, ať se nedostanete do problémů. V pracovní oblasti jste naopak velmi šikovní, a dokonce i úspěšní. Merkur je v perfektním trigonu s vaším znamením, a i když je nadřízený hodně nepříjemný, jdete si za svým. Bravo Ryby, od 19. listopadu zvládáte všechny povinnosti a šéf musí uznat, že jste ve svém oboru jedničky.


Láska

Láska

Můžete se setkat s odmítnutím, které vás opravdu docela mrzí. Jste zklamaní a zpočátku jste možná i naštvaní. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením, takže na lásku není vhodné období. Dejte věcem volný průběh a neupínejte se tolik na své city, zvláště ne kolem 7. listopadu! V těchto dnech se na všechno díváte z velmi citlivé stránky a máte tendenci veškeré události hodně prožívat. Od 19. listopadu začnete s druhým pohlavím o něco lépe vycházet a možná navážete novou, daleko lepší známost. Máte podobné zájmy, a dokonce i smysl pro humor. Očekávejte tedy, že se ve vašem okolí objeví velmi sympatická osoba, se kterou si určitě někam vyjdete. Ráda vás pozná blíže, nenechte se však odradit tím, že je váš nový idol nejprve trochu tajemný. Pokud si získáte jeho důvěru, máte už z poloviny vyhráno!

Práce

Práce

Nadřízený se v tomto měsíci chová trochu podrážděně a přenáší to na vás. Zdá se vám, že to občas přehání s úkoly a je lehkomyslný. Má totiž mnoho nápadů, které však nejdou realizovat a vy jste ti, kdo se ho snaží přivést na rozumnou cestu. Merkur je v krásném trigonu s vaším znamením a vaše názory mohou nadřízenému otevřít oči, a to zejména kolem 25. listopadu. Pomůžete mu najít vhodnější řešení, které se mu opravdu zamlouvá. Připravte se tedy na to, že vám od 19. listopadu začne svěřovat povinnosti, se kterými si víte rady jenom vy. Zvládnete se vypořádat s jakkoliv náročným úkolem a navíc k dosažení výsledků motivujete i své kolegy. Ti vám patrně tak trochu i závidí a rozhodně touží po tom, se vám vyrovnat. Nadřízený ví, že se na vás může spolehnout a na práci se nevykašlete.

Peníze

Peníze

Jistá osoba ve vašem okolí vás může využívat a půjčovat si od vás více, než je zdrávo. Pak nemáte na své vlastní potřeby a žijete od výplaty k výplatě. To vám může způsobit spoustu problémů a následně nevíte, jak je vyřešit. Své bankovní konto si až tolik nehlídáte a ostatním slepě důvěřujete. Dávejte pozor, ať se vám vaše bezedná dobrota nevymstí, Rybky! Až do 18. listopadu tyto potíže přehlížíte a rizika absolutně nevnímáte. Poté se však začnete více ohlížet a na svou finanční stránku se dívat opravdu jinak. Mars je v příznivé vazbě s vaším znamením a chystá pro vás mnoho příležitostí, které vám mohou pomoci napravit vaši nepříjemnou situaci. Bravo, na spoušť šancí se připravte zejména kolem 24. listopadu, v těchto dnech se vám může podařit vyřešit nejeden problém z penězi! Jsou kolem vás lidé, kteří vám jistě dobře poradí a nasměrují vás.

Rodina

Rodina

V tomto období můžete zjistit, na kterého rodinného příslušníka je opravdové spolehnutí. Drží vás pevně při zemi a co slíbí, to vskutku dodrží. Vaše pouto se může ještě více utužit, a to díky vaší vzájemné důvěře. Jestliže se v rodině vyskytnou nějaké mráčky, je ochoten s vámi všechny věci probrat a pomůže vám najít řešení. Pokud máte tedy něco na srdci, nebojte se a svěřte se mu zejména kolem 28. listopadu. Spadne vám kámen ze srdce a konečně víte jistě, jak se s problémy vypořádat. Ty totiž mohou nastat zejména kolem 26. listopadu. Naopak někdo z rodiny vás dráždí tím, že shazuje vaše názory. Dává vám najevo, že má pravdu on a vy jste ti, kdo se mýlí. Nejste však hádavý typ a tak se snažíte veškeré své emoce v sobě dusit. Rybky, mějte odvahu a zkuste i vy nahlas říct, co si myslíte. Ulevíte si a protistrana si uvědomí, že nemusí mít vždy pravdu jenom ona.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.