Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na červen 2023.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Ryby, počátkem tohoto měsíce se cítíte pozitivně motivované v pracovní oblasti. Merkur je do 10. června v příznivém sextilu se Saturnem ve vašem znamení. Povinnosti plníte zodpovědně a věnujete jim dostatek pozornosti. Poté si však dávejte pozor na zmatek a také na skluz v činnostech. Kolegové vám naštěstí ochotně a rádi se vším pomůžou. Ve finanční sféře máte štěstí na zisky a můžete si konečně dopřát něco ve vyšší hodnotě. Od 11. června se však vyhýbejte obchodování a zásadnímu rozhodnutí. Merkur je v nepříznivé kvadratuře s Neptunem a nevěnujete pozornost tomu, co je napsáno ve smlouvách. Zdá se tedy, že vám to nepřinese nic pozitivního a dostanete se do začarovaného kruhu. Do 20. června si také dávejte pozor na oslabení a rychlé vyčerpání. Zřejmě potřebujete více odpočinku a méně stresu. Neberte si toho na sebe příliš moc, Rybky!


Láska

Láska

S radostí se seznámíte s někým, kdo s vámi sdílí podobný pohled na život. Možná se nyní zaměřujete na osoby, které mají i blízko k duchovnu. Jupiter je v příznivém sextilu s vaším znamením. I když se nebráníte lásce, jsou vám nyní vzácnější chvíle s lidmi, kteří vám předají něco do života. Hlavně kolem 9. června se tedy nezdržujte doma a navštivte nějakou zajímavou přednášku. V těchto dnech máte šanci seznámit se s člověkem, který vám padne do noty. Určitě si rozumíte a zdá se, že si brzy vyjdete někam na procházku, nebo na kafe. Zvláště kolem 19. června je přáno takovému setkání. Prohloubí se mezi vámi vazby a můžete druhou stranu vnímat i jako spřízněnou duši. Tak to je super, Rybky! Dlouho totiž hledáte někoho, s kým si můžete promluvit o různých věcech. Uvidíte, že vám toto přátelství jistě velmi dlouho vydrží a nemusíte se bát, že vás dotyčný zklame.

Práce

Práce

Jste schopni zvládnout i náročné povinnosti a možná si berete i nějakou práci od svých kolegů. Zdá se totiž, že to úplně nezvládají a vy jste v předstihu. Merkur je do 10. června v pěkném sextilu se Saturnem a svou práci odvádíte vskutku precizně. Následně si však dejte pozor na vyčerpání a chaos, který vznikne nakupením dalších úkolů. Možná přeceníte své síly a zjistíte, že to není až tak jednoduché. Hlavně kolem 15. června máte potíže a podléháte zvýšenému stresu. Nadřízený vás totiž upozorní na termín splnění vašich projektů. S velkou pravděpodobností to však nedopadne úplně dle vašich představ. Šéf tedy není z vašeho výkonu úplně nadšený a velkou část práce musíte udělat trochu jinak. I přestože je to pro vás namáhající, nakonec si s tím už nějak poradíte. Vaši kolegové vás v tom nenechají a pokusí se vám vyjít vstříc. Jejich pomocnou ruku přímo vítáte!

Peníze

Peníze

Máte velkou radost ze zisků, které k vám momentálně přichází. Možná to tedy ani nečekáte a můžete se k nim dopídit a prostřednictvím výhry. Je vám tedy dopřáno něco k dobru a můžete si tedy konečně po dlouhé době udělat radost. Investujete do předmětu, který si dlouho přejete. Jestliže se v tomto měsíci rozhodnete s někým obchodovat, nebo se v jisté záležitosti rozhodujete, dejte si čas. Merkur je totiž od 11. června v negativní kvadratuře s Neptunem. Jistě nemusíte vědět celou pravdu a možná si ani nepřečtete smluvní podmínky. Hlavně kolem 14. června je důležité předvídat a číst mezi řádky. Nyní se vám neoplatí nic riskovat, protože vám to nepřinese štěstí. Naopak si můžete přidat ještě pár starostí k tomu a kvůli tomu se dostanete i do finanční krize. Naštěstí se vás hvězdy snaží před těmito zápornými vlivy ochránit a vnuknou vám jasné znamení.

Rodina

Rodina

Nyní máte možná mnoho pochůzek a také si vyřizujete zásadní věci. S velkou pravděpodobností to také děláte pro své příbuzné. Jsou rádi, že je na vás spolehnutí a víte, jak jednat. Merkur je do 10. června v pěkném sextilu s vaším znamením. Když můžete, tak pomůžete a ostatním tím ulehčíte i trápení. Je však možné, že jste obětaví až moc a druzí vás mohou i v tomto období využívat. Následně jsou na vás kladeny požadavky, které vás však okrádají o veškerý volný čas. Hlavně kolem 15. června máte problém s odmítnutím, a nakonec tomu podlehnete. Zdá se však, že vás to trápí, a když už se ozvete, příbuzní vám to vyčítají. Nenechte se ovlivnit a myslete více na sebe! Uvidíte, že se s tím nakonec smíří a pochopí, že i vy potřebujete prostor jen pro sebe. Vyhýbejte se však zbytečným omáčkám okolo této situace. Jistý člověk si to přebere podle sebe a vypouští o vás z úst něco, co není pravda. Zpočátku vás to znepokojí, ale zanedlouho to začnete brát spíše s humorem.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.