MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, náročné období se začíná podepisovat na vašich vztazích a na celkové vitalitě. Do 22. září vám chybí mnoho energie a čerpáte z posledních zásob. Slunce je v nepříjemném postavení k vašemu znamení a vy cítíte, že si potřebujete vážně oddechnout! Růžové to bohužel není ani v lásce, ve které se sice mohou objevit city, ale následně přichází hořké zklamání. Vaše znamení se totiž neshoduje s Venuší a dříve nebo později zaznamenáte rozdíly mezi vámi a vaší novou známosti. Zejména kolem 26. září dojdete k závěru, že vám za to nynější objev vskutku nestojí. Opatrnosti dbejte také na pracovišti, kde se na vás začne zvýšeně zaměřovat nadřízený. Pravděpodobně totiž pochybuje o vašich schopnostech a zejména kolem 12. září vás zahltí novými úkoly. Sami nevěříte tomu, že je zvládnete a máte sklony předčasně se vzdát. Nic takového, Rybky! Nakonec totiž šéfa pěkně převezete.


Láska

Láska

Odměřené chování opačného pohlaví vás odrazuje od dalšího seznamování. Vaše představy o ideálním protějšku jsou úplně jiné, než je skutečnost. Cítíte se docela zklamaní, protože nenacházíte s nikým společnou řeč. Druhá strana je totiž spíše uzavřená a na váš vkus až příliš racionální. Je však možné že se vám i přes tyto nepříjemnosti nakonec nějaká osůbka přece jen zalíbí. Venuše je až do 13. září sice v nepříznivé vazbě s vaším znamením, ale prvotní setkání je přesto o silné a zvláštní přitažlivosti. Zpočátku vás totiž fascinuje odlišná povaha vašeho idola. Možná očekáváte, že ledy následně roztají, ale nedělejte si iluze a nic si nenamlouvejte, Ryby. Dotyčného můžete svými požadavky spíše odradit, a to zejména kolem 26. září. V těchto dnech nemá dobrou náladu, a pokud se naštve, nemá v úmyslu šetřit nikoho. Každý den není posvícením, netrapte se. Trpělivost vám později přinese sladké plody.

Práce

Práce

Na pracovišti vznikají zmatky a občas něco díky své nepozornosti popletete. V tomto období přemýšlíte pomaleji a některé věci vám zkrátka nemusí ihned docvaknout. Merkur je v nepříjemné opozici s Neptunem a vás úsudek není vždy zcela logický. Povinnosti vás tedy celkem vyčerpávají a jeví se vám, že na ně neexistuje snad žádné řešení. V úkolech se ztrácíte a nevěříte svým schopnostem. Nadřízený není navíc spokojený s vaším tempem a může vás ještě více zatěžovat. Zejména kolem 12. září vás čekají jisté komplikace. Ty ohrožují vaši pozici a podporují boje mezi vámi a vaším šéfem. Je lepší, pokud se nesnažíte nic rozebírat a vše berete s rezervou. Avšak od 14. září se vaše mysl začne zotavovat a dá se říct, že se na vše díváte více realisticky. Pracujete na lepších výsledcích a i malé úspěchy jdou poznat! Super, uvidíte, že postupem času se dostanete opět na výsluní.

Peníze

Peníze

Divíte se, kam mizí všechny vaše úspory? Tento měsíc si musíte své finance skutečně důkladně střežit. Máte tendence hazardovat a ještě netušíte, jaké to může mít následky. Nepřistupujte na každou nabídku, ve které figuruje velká částka peněz. Ihned se totiž můžete stát obětí krádeže nebo závažného podvodu. Mars není za dobře s Neptunem a podporuje vás v neúměrných investicích, a to zejména kolem 27. září. Nenechte se nikým obalamutit, Rybky. Všechny věci, které se nachází kolem vás, jsou vskutku lákavé a osoby, jako jste vy, jenom stěží odolávají. Až do 13. září očekávejte opravdu velký nápor nabídek a chuť roztočit všechny peníze. Brzděte! Vaše unáhlené a zbrklé rozhodnutí vás může přivést do pěkných potíží. Riskování se vám neoplatí a určitě nedělejte nic proti své vlastní vůli. Nechte si poradit od hvězd a uvidíte, že se vyhnete veškerým nepříjemnostem.

Rodina

Rodina

Připadá vám, že si vás v rodině moc nevšímají a přehlíží vaše názory. Zřejmě se ve vás moc nevyznají a tak neví, co si myslet. Máte potíže vzájemně se domluvit a pochopit, co ten druhý vlastně požaduje. Vaše znamení není v příznivé kontaktu s Marsem a do rodinné atmosféry vnáší někdy až nesmyslné hádky. Zejména kolem 12. září může vzniknout situace, která se zbytečně nafukuje a vy jí máte plnou hlavu. Je zřejmé, že vás tento stav až do 22. září silně vyčerpává a potřebujete si odpočinout. Máte pravdu! Uvědomujete si rizika spojené s přetížením, ale máte tendence se přemáhat a jít až za hranice svých sil. Při těchto potížích je vhodné zaměřit se na jógu či plavání, což vám může velmi pomoci. Nic také nezkazíte, pokud jen tak líně relaxujete při hudbě nebo čtení vaší oblíbené knihy. Udělejte něco pro své zdraví a pro duši, ta totiž potřebuje vyživit nejvíce.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.