Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Milé Rybičky, první novoroční dny jsou pro vás stále ještě příjemné. Venuše má příznivé vazby na Neptun a v lásce i ve financích se zdá, že je vše naprosto super. Tyto pocity přetrvávají až do 6. ledna, kdy Venuše střídá stanoviště a naopak navazuje na Neptun nepříjemnou kvadraturou. Cítíte se tedy zmateně v lásce a máte sklony nalítnout lidem, kteří nemají dobré úmysly. Dbejte zvýšené opatrnosti prioritně kolem 10. ledna, někdo vás může nepříjemně překvapit. Ani ve financích to nemáte ideální, o peníze můžete nějakým způsobem přijít. Nejvíce alarmující dny jsou signalizovány kolem 16. ledna. Rozhodně si dávejte také pozor na konflikty s nadřízeným v práci. Celkově však od 5. ledna navazuje Merkur příznivý sextil na vaše znamení, takže v práci naopak můžete očekávat v určitém období tohoto měsíce i malý úspěch! Inu, jak se říká, vše je v rovnováze. Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: přináší zaměření na vaši profesi, máte dost sil, i když vaše pracovní rutina může být otočena ve zvyšující se shon.


LáskaLáska
Neptun ve vašem znamení udržuje do 6. ledna krásný trigon s Venuší. Zažíváte pohádkové období v lásce a zdá se vám vše naprosto ideální, skoro až neuvěřitelné. Bohužel poté nastává zlom a najednou prožíváte spíše zmatek. Druhou stranu se snažíte spíše omlouvat a faktem je, že můžete být tak trochu slepí vůči neupřímnosti. Obzvláště kolem 10. ledna se můžete setkat s velmi zvláštním chováním vašeho idola a jste z toho zklamáni. Pokud přemýšlíte o tom hledat štěstí a poohlídnout se dál, třeba na seznamkách, vyhněte se jim v tomto období obloukem! Nyní můžete mít štěstí akorát tak na různé typy podvodníků a na týpky plné přetvářky. Počkejte si raději na příznivější období, ať skutečně nelitujete. Nově navázaný vztah v této době je spíše na škodu a předvídá špatný konec.
PrácePráce
Ve své profesi jednáte chaoticky a děláte zbytečné chyby z nepozornosti. Nejste nohama pevně na zemi a v jednom kuse stavíte vzdušné zámky, čímž provokujete svého nadřízeného. Vaše spánkové období může trochu zlepšit od 5. ledna příznivě postavený Merkur na vaše znamení. Můžete mít tedy drobnější úspěch a v práci se posouváte pomalinku dopředu. I přesto vám však hrozí semtamní nepříjemnosti s nadřízeným. Má odlišný pohled na věc a vaše vykonaná práce není úplně dle jeho představ. Zejména kolem 31. ledna může být šéf s něčím nespokojený, ale naštěstí mu dokážete plno věcí objasnit. Snažte se však dělat věci podle jeho pokynů a nemusíte mít obavy, nakonec přihmouří oči a uzná, že váš nápad není zdaleka tak špatný, jak se mu nejprve zdál.
PenízePeníze
Začátek tohoto měsíce je příznivý pro peníze a nemáte žádné větší potíže. Ty však nastávají po 7. lednu, protože Neptun vytváří nepříjemnou kvadraturu na Venuši. Můžete zvolit špatnou půjčku nebo nevysvětlitelným způsobem přijít o finance. Krizové dny jsou kolem 16. ledna. Špatně postavené planety působí v tyto dny ostře. Dají se tedy očekávat lákavé nabídky různého druhu, které jsou však ve skutečnosti jen nástrahami. Někdo vás také může okrást nebo se s vám snažit uzavřít smlouvu, která je pro vás do budoucna riziková. Nyní chápete věci trochu jinak, než ve skutečnosti jsou a jste příliš důvěřiví. Nenechte si věci vnucovat a určitě nad nimi řádně přemýšlejte, než se rozhodnete udělat závazný krok. Držte se pořekadla - dvakrát měř a jednou řež!


RodinaRodina
S rodinnými příslušníky si teď vjíždíte do vlasů a vypjaté situace vás hodně emočně vyčerpávají. Střídáte nálady a vzájemně se nemůžete pochopit ani domluvit na normálních věcech. Na povrch vyplouvají vaše odlišné názory na finance, estetiku ale také způsob života. Můžete mít pocit, že před vámi rodina něco skrývá, ale dávejte si pozor na neopodstatněné dedukce a pomluvy. Ty vás mohou přepadnout hlavně kolem 11. ledna, jelikož Luna projde přes Neptun v Rybách a vy si hodně věcí spíše namlouváte a berete příliš k srdci. Naštěstí si v této době rozumíte alespoň s někým a to je pravděpodobně hlava vaší rodiny. Dotyčná osoba se vás snaží až do 19. ledna uklidňovat a zmírnit napětí. Neptun je v sextilu na Slunce a jejich kombinace přispívá k větší harmonii. Snažte se více relaxovat a věnovat se duchovním činnostem či koníčkům, zjistíte, že je to ten pravý balzám, který jste potřebovali.

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.