Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na listopad 2022.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, vaše současná známost vám přináší spokojenost a určitě se v její přítomnosti cítíte báječně. Venuše je totiž do 15. listopadu v příznivém trigonu s Jupiterem a máte pocit, že je to ten pravý protějšek pro vás. Brzy však tento názor možná přehodnotíte. Zjistíte, že to není až tak růžové a začnete přemýšlet, zda se nepodíváte po někom jiném. A co se týká vašich povinností, reagujete velmi rychle na pracovní nabídky. Merkur je do 16. listopadu v příjemném trigonu s Jupiterem a také umíte najít hned několik způsobů, jak vyřešit problémy. Poté se však musíte vyrovnat s napětím, které plyne z vaší netrpělivosti. Úkoly začínáte totiž brát na lehkou váhu a nadřízený s vaším přístupem rozhodně nesouhlasí. Po finanční stránce také dbejte zvýšené opatrnosti, a to zejména kolem 19. listopadu. Hrozí vám totiž ztráty financí, ale také můžete podepsat falešné smlouvy.


Láska

Láska

Krouží kolem vás osoba, která vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Pravděpodobně to mezi vámi výrazně jiskří a vám se v hlavě rýsuje romantický scénář. Venuše je do 15. listopadu v pozitivním trigonu s Jupiterem. Můžete tedy věřit tomu, že se jedná o toho pravého partnera pro vás. Zřejmě si s ním dovedete představit budoucnost a je vám s touto osobou nádherně. Následně se však mohou jisté věci změnit a vše není v růžových barvách. Zjistíte, že si svou známost tak trochu idealizujete. Zvláště kolem 25. listopadu má dotyčný výkyvy nálad. Je tedy dost možné, že si příliš nehlídá emoce a může to docela přehánět. Jeho reakce se vás mohou nepříjemně dotknout a způsobí to první konflikty. Zdá se však, že je vám to opravdu moc líto, a nakonec se možná necháte druhou stranou odbít. Brzy však začnete přicházet na to, že si k vám dovoluje příliš a chcete to ukončit.

Práce

Práce

Máte před sebou spoustu práce, ale prozatím to zvládáte velmi dobře. Myslí vám to a zdá se, že vám nechybí nadhled. Merkur je do 16. listopadu v příjemném trigonu s Jupiterem a vaše výsledky jsou vskutku perfektní. Umíte si se vším poradit a nic pro vás není překážkou. Jste také ochotni podílet se na spolupráci s kolegy, kteří vám často dávají za pravdu. Následně vás však může velké množství práce spíše rozčilovat a potřebujete si odpočinout. Zejména kolem 24. listopadu vás přechází trpělivost a povinnosti už vás opravdu nebaví. Nadřízený najednou není spokojený s vaším přístupem a může přijít první varování. Zdá se však, že to berete na lehkou váhu a nic si z toho neděláte. Šéf si vás s velkou pravděpodobností pozve na kobereček a promluví vám do duše. Nyní se vám však neoplatí oponovat a argumentovat. Rychlostí blesku se totiž můžete ocitnout bez práce.

Peníze

Peníze

Máte před sebou jisté výdaje, které vám mohou překazit vaše plány. Chcete totiž investovat do jiných věcí, ale aktuální situace vám to bohužel nedovolí. Naštěstí máte něco naspořeno, a tak nemusíte mít obavy, kde vezmete na tyto důležité výdaje. Do 15. listopadu vás může překvapit menší přísun financí, který jistě uvítáte. Po celý měsíc si však dávejte velký pozor na případné podvody a pečlivě si hlídejte, zda máte všechny účtenky v pořádku. Rozhodně je však nevyhazujte a uschovejte je! Mars je totiž po celý měsíc v negativní kvadratuře s Neptunem. Hlavně kolem 19. listopadu vám něco nemusí sedět a je vhodné řešit tyto situace včas. Určitě také nedůvěřujte osobám z bazarových serverů, které vám mohou nabízet zboží za podezřele nízkou cenu. S věcí se totiž nemusíte vůbec setkat, nebo vám dorazí v nepoužitelném stavu. Vyčkejte si na příznivější období a nikam nespěchejte.

Rodina

Rodina

Nejste konfliktní typ a snažíte se vše řešit v dobrém, ale v současném období vám to už možná nedá. Zdá se, že jistý člen vaší rodiny má potřebu vás tak trochu nepříjemně pošťuchovat. Mars je totiž po celý měsíc v kvadratuře s Jupiterem. Evidentně dosáhne svého a dostane vás tam, kam potřebuje. Avšak do 16. listopadu se snažíte jednat více optimisticky, ale následně propadáte negativnímu jednání. Nenechte se zbytečně vyprovokovat, Rybky! Dotyčná osoba se totiž tak trochu nudí a vyhledává si nejcitlivější oběť. Zůstaňte nad věcí a brzy se to určitě srovná i bez větších hádek. Můžete se zaměřit spíše na příjemné věci, které vás povzbudí a rozptýlí. Do poloviny tohoto měsíce máte zájem o estetické věci a možná navštívíte i kulturní akce. Zejména kolem 10. listopadu se můžete úžasně pobavit. V těchto dnech zaručeně nezůstávejte doma a podnikněte něco s přáteli.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.