Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na říjen 2020.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Trávit volný čas v prostředí domova vás momentálně moc nebaví a potřebujete se spíše vyřádit. Baví vás procházky v přírodě, ale také návštěvy zajímavých míst. Nachystejte si program kolem 2. října a určitě nejezděte nikam na vlastní pěst. Svůj plán navrhněte například sourozencům nebo blízkým osobám. Věřte, že na vaši nabídku přistoupí a rádi se k vám přidají. Navzdory vaší velké akčnosti si dávejte velký pozor na výkyvy nálad a podrážděné reakce. Těmi můžete zejména kolem 19. října někoho naštvat a zbytečně si jistou osobu znepřátelíte. Luna je v konjunkci s Merkurem a okolí vás může upozornit na to, že jste k nim vcelku nepříjemní. Naštěstí si velmi rychle uvědomíte, co tím můžete způsobit a své postoje si začnete pořádně hlídat. Nikomu totiž nechcete vědomě ubližovat a mrzí vás to. Nesmutněte Vodnáři, rodinní příslušníci vám to jistě odpustí a brzy to hodí za hlavu!


Láska

Láska

Zadané Rybičky, neskáčete teď zrovna metr dvacet a ve vztahu se cítíte spíše jako páté kolo u vozu. Máte pocit, že vás partner, a to zejména kolem 27. října, přehlíží, a věnuje se pouze sám sobě. I když se mu snažíte svůj pocit dát najevo, myslí si, že to už začínáte přehánět a hrajete jen na city. Určitě se svého partnera tolik nedoprošujte a uvidíte, že se mu nakonec vše rozleží v hlavě a přijde se omluvit. Naopak nezadané Rybky se v tomto období mohou seznámit s někým, kdo jim velmi rychle porozumí. Zvláště kolem 19. října se můžete potkat například v práci nebo někde na vzdělávacím semináři. Luna je v konjunkci s Merkurem a prozatím to vypadá spíše na přátelský, nicméně velmi čistý vztah. Neházejte však flintu do žita! Dotyčná osoba potřebuje opravdu více času, než začne někomu plně důvěřovat. Možná se z toho v budoucnu vyklube něco víc, ale momentálně není vůbec kam spěchat.

Práce

Práce

Nadřízenému se líbí vaše představivost a také to, že vidíte věci z jiného hlediska. Nyní si opravdu hodně rozumíte a šéf má radost, že má ve vás takovou oporu. Merkur je v krásném trigonu s Neptunem a dá se říct, že mezi vámi snad funguje i telepatické myšlení. Zvláště kolem 18. října vycítíte, co je potřebné k dosažení vašeho společného cíle. Perfektně se na vašem nápadu shodnete a vy na něm můžete začít pracovat. Určitě si však dávejte pozor na velkou důvěřivost a nesvěřujte se svým kolegům. Hlavně kolem 15. října může vyjít najevo velká závist a kolují o vás nepříjemné pomluvy. Ačkoliv nejste vy ti špatní, tato informace se vás může dotknout a přemýšlíte, co děláte špatně. Rozhodně se tomu tolik nepoddávejte a snažte se to vnímat s nadhledem. Humor vás nesmí opouštět, je totiž jisté, že vás tato situace vůbec ničím neohrozí.

Peníze

Peníze

Nejste moc schopni si připustit, že utrácíte za zbytečnosti, i když vás sužuje nedostatek financí. Máte růžové klapky na očích a naivně věříte tomu, že to určitě nějak zvládnete. Neptun je v nepříznivé opozici s Venuší a hrozí vám, že se dostanete do finančních problémů a to zejména kolem 14. října. Postupně přicházíte na to, že už to není legrace, protože nevíte, kde brát finance. Pomoci vám může finanční poradce, na kterého se můžete obrátit zvláště kolem 19. října. Uvidíte, že se dá najít na vše nějaké řešení a rozhodně nezůstanete v bryndě. Následně si začnete pořádně hlídat své neúměrné výdaje a investujete pouze do věcí, které nutně potřebujete. Tento měsíc se také nechytejte neznámých zdrojů, které vám slibují to, co je reálně nemožné. Zpočátku vás to sice láká, ale uvědomte si, že vás tento krok o nic neobohatí a dostanete se do dalších problémů.

Rodina

Rodina

Pozvěte k sobě konečně své dobré přátele, na které si již dlouhou dobu chcete udělat nějaký čas. Uvidíte, že k vám přijdou s velkou radostí a povyprávíte si opravdu mnoho zážitků. Zejména kolem 22. října je přáno návštěvám a příznivé atmosféře. Luna je v konjunkci s Jupiterem a setkání vám přinese nejenom hezké vzpomínky, ale také si přivlastníte pár moudrých zkušeností. Následně můžete přemýšlet nad tím, proč se vlastně nevidíte častěji a vymyslíte spolu další plány. Pokud si již delší dobu plánujete vrhnout se na svůj oblíbený koníček, vsaďte na dny kolem 18. října. V tomto období dokážete také vstřebat mnoho zajímavých informací, které vás možná i překvapí. V těchto dnech vás vzdělávání vážně velmi baví a naplňuje, takže si to pořádně užijete - a tak to má být!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.