MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na duben 2020.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, hvězdy vám to tentokrát moc neusnadňují, spíše lze počítat s jistými drobnými potížemi. Kvadratura Venuše s Neptunem si vás vyzkouší hlavně v lásce, kdy jste mnozí v kontaktu s docela nedůvěryhodným člověkem. Zvláště kolem 20. dubna vám nejde jeho zvláštní jednání do hlavy, nicméně i navzdory tomu mu stále věříte. Pozor Rybky, můžete opravdu nalítnout nesprávné osobě. Taktéž dbejte opatrnosti ve financích a hlídejte si všechny své osobní údaje. Někdo se může pokusit zneužít informace o vás a není pak jednoduché se z těchto problémů dostat. Také v práci vnímáte až do 10. dubna realitu trochu jinak než si představuje váš nadřízený. Neptun je v konjunkci s Merkurem ve vašem znamení a i když je vaše fantazie oslňující, šéf potřebuje spíše reálné nápady. Možná však uzná, že si potřebujete odpočinout a kolem 25. dubna máte největší šanci, že vám odsouhlasí menší dovolenku.


Láska

Láska

Pokud vás někdo z okolí varuje před jistým člověkem, zkuste alespoň na chvíli zbystřit! Zřejmě se stýkáte s osobou, která vám neříká pravdu a něco vám tají. Venuše je v nepříznivé kvadratuře s Neptunem a váš přitahují osoby, které nejsou vůbec důvěryhodné. Zejména kolem 26. dubna jste zaslepeni láskou a vypouštíte naprosto důležité detaily, Rybky. Protějšek vám v jistých věcech záměrně lže a využívá vaší dobroty. Zvláště kolem 20. dubna jste zmateni z jednání vašeho idola a padne na vás velká nejistota. Hvězdy momentálně vskutku nepřejí příznivým vztahům a místo lásky prožíváte spíše vleklé zmatky. Váš nový objev má fantastické přesvědčovací schopnosti a navíc je nesmírně charismatický. Kromě vás může mít totiž dalších několik obětí, které mu hodně věří. Mějte oči dokořán!

Práce

Práce

Do pracovních povinností se sice dokážete zcela ponořit, ale přiznejte, že se v nich teď trochu ztrácíte. Rovněž vaše nápady nejsou moc reálné a řešení úkolů vnímáte trochu zkresleně. Merkur je až do 10. dubna v konjunkci s Neptunem ve vašem znamení, nechybí vám tedy velká představivost. Vy jste ze svých nápadů možná povzneseni, ale nadřízený se moc nadšeně netváří. Chybí vám totiž reálný pohled na věc a o ten přesně váš šéf usiluje. Zejména kolem 18. dubna mu můžete připadat jako z jiné planety a neví, co si s vámi má počít. V tuto chvíli vás nebere vůbec vážně, ale naopak o vás zase nechce přijít. Dívejte se na práci více s rozumem a fantazii nyní odložte - vůbec se neoplatí v profesích, kde je důležité uvažovat prakticky. Naopak prospěšná je pouze vám, kteří se věnujete uměleckým nebo kreativním činnostem.

Peníze

Peníze

Váš postoj k penězům je nyní lehkomyslný a nad velkou ztrátou moc neuvažujete. Ta však může opravdu přijít, pokud si pečlivě nepohlídáte své kreditní karty nebo úspory! Zvláště kolem 19. dubna nemusíte těmto věcem věnovat patřičnou pozornost a zrovna vás někdo obalamutí. Bohužel vám může chybět dostatek důkazů a tak v této situaci nic nezmůžete. Jestliže však potřebujete pomocnou ruku ve financích, protože se například již dlouho topíte v dluzích, vsaďte na dny kolem 14. dubna. Luna je v příznivé konjunkci s Jupiterem a je dost možné, že najdete šťastně řešení. Zkuste se o tom pobavit například se svými přáteli, kteří vaše problémy pochopí a podpoří vás. Nemusíte mít tedy obavy, že vás odsoudí, nebo se k vám zachovají neochotně. Jak se říká, líná ústa - hotové neštěstí, nebojte se otevřít!

Rodina

Rodina

Někoho z vaší rodiny považujete za neupřímného a nechápete, proč se před vámi tolik přetvařuje. Je vám to líto, ale nechcete se kvůli tomu hádat, takže tiše trpíte a to zejména kolem 18. dubna. Nic si z toho nedělejte a vůbec se na dotyčnou osobu nezaměřujte. Není zrovna lehké se v ní vyznat a vy se můžete kvůli ní trápit ještě více. Vyjeďte si spíše někam na relaxační pobyt a to klidně i o samotě! Od 19. dubna je Slunce v nádherném sextilu s Neptunem, takže si dopřejte klid a chvíli jen pro sebe. Můžete se však také vrhnout na nějakou uměleckou tvorbu. Udělejte zkrátka něco, co vás zbaví negativní energie. Nyní je na to vhodná doba a uvidíte, že se spolehlivě odreagujete od všech starostí. Máte nárok na pohodu v duši, věřte, že si ji vážně zasloužíte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.