Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na prosinec 2021.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybičky, milujete Vánoce a děláte maximum pro klidnou a příjemnou atmosféru. Máte radost z upečeného cukroví, které vypadá vskutku nádherně. Avšak od 13. prosince se můžete lehce vytočit a všechno zbytečně hrotíte. Mars je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením, a jestliže se neuklidníte, můžete si přivodit i úraz. Co se týká lásky, Venuše je po celý měsíc v krásném sextilu s vaším znamením a váš idol vás nestačí obdivovat. Do 12. prosince všechno funguje, ale následně vám může někdo zkazit iluze. Ověřujte si však, kde je pravda, protože může jít jen o závist. Vaše známost se může urazit a rozhodne se, že si najde někoho, kdo mu důvěřuje. V pracovní oblasti nejste moc soustředění a díky tomu vám přibývá práce. Zvláště kolem 4. prosince nemáte vůbec dobrý den a nadřízený je nešťastný. Naštěstí se vám od druhé poloviny tohoto měsíce daří více.


Láska

Láska

Vaše představy se plní a ve vztazích prožíváte opravdovou romantiku. Stýkáte se s osobou, která vám dává najevo své sympatie a lichotkami nešetří. Venuše je po celý měsíc v příznivém sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 6. prosince vás přesvědčí o své lásce. Pravděpodobně si s touto osobou dokážete představit život a nepřemýšlíte nad nikým jiným. Očekávejte však, že vám přijde do cesty jistá událost, která nalomí vaši důvěru. Od 13. prosince se vám totiž zdá, že před vámi vaše známost něco tají. Ačkoliv vás zahrnuje dary a chová se k vám mile, můžete se od někoho dozvědět nemilou věc o vašem idolovi. Dávejte si však pozor na naschvály a závist od lidí, kteří vám to nepřejí. Máte sklony věřit nesprávným informacím a vašeho miláčka to může velmi ranit. Nakonec se tedy může rozhodnout hledat lásku jinde. Jakmile však zjistíte, kde je pravda, je patrně už pozdě.

Práce

Práce

Momentálně se vám nedaří dosáhnout cíle a nejste nadšeni ze svého výkonu. Ten se koneckonců nelíbí ani vašemu nadřízenému, který vás hodně napomíná. Zejména kolem 4. prosince děláte mnoho chyb z nepozornosti a jste roztržití. Padá na vás velká únava, ale víte, že nesmíte mít žádné proluky. Do 12. prosince to není žádná hitparáda a ocitáte se ve stresových situacích. Následně se však vaše snahy mohou vyplatit více a na povinnosti se lépe soustředíte. Merkur je v příjemném sextilu s vaším znamením a konečně uděláte velký pokrok. Uvidíte, že si poradíte i s náročnou prací a začnete více věřit svým novým nápadům. I přestože je nadřízený sem tam opravdu protivný, uzná, že opravdu lepšíte. Dobře se vám také spolupracuje s kolegy, se kterými je daleko jednodušší domluva. Ve finále si na pracovišti užijete ještě srandy a u kafíčka pokecáte i o soukromém životě.

Peníze

Peníze

Určitě se vyhýbejte obchodům, kde je nutné podepsat nějakou smlouvu. Hvězdy těmto krokům moc nepřejí, a navíc je možné, že nejste zcela spokojeni. Merkur je do 12. prosince v nehezké kvadratuře s vaším znamením vaše myšlení není příliš bystré. Můžete si tedy spíše nadělat problémy, které se vám následně hůře řeší. Dávejte si také v tomto měsíci pozor na to, do čeho vůbec investujete. Hlavně kolem 5. prosince se můžete ocitnout pod nátlakem a zvolíte variantu, která vám nesedne. Jistě se ale také můžete těšit na pozitivní události, Rybky! Čekají vás totiž i finanční zisky, které vám hodně pomohou. Brzy jsou tu totiž Vánoce a vy potřebujete trochu více peněžní rezervy. Chcete se totiž zaměřit na krásné věci a svým milovaným rádi dopřáváte. Nákupům estetických věcí je velmi přáno a vy se trefíte do vkusu všech obdarovaných. Z investicí máte tedy vážně velkou radost.

Rodina

Rodina

Snažíte se udržovat příjemnou atmosféru a toužíte po klidu. U pečení vánočního cukroví vskutku relaxujete a nutno podotknout, že letos se vám vskutku moc daří! Hlavně kolem 6. prosince máte jasnou představu, jak mohou tyto Vánoce vypadat. V těchto dnech se tedy rozhodnete objednat ty nejhezčí ozdoby a dekorace. I když tyto svátky prožíváte velmi pozitivně, od 13. prosince máte sklony k občasným výbuchům. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením a máte tendence trochu přehánět. Může vás tedy rozhodit kdejaká maličkost, a pokud se vám přestane dařit, chcete se na práci vykašlat úplně. Nevztekejte se zbytečně, Rybky. Zbytečně tím kazíte tak pohodovou náladu, která je vám za jiných okolností nadevše. Vyvarujte se také prudkým pohybům, nebo sportovním aktivitám. Po zbytek měsíce si totiž můžete poležet v posteli například se zlomenou nohou.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.