MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, lednové období pro vás představuje zkoušku trpělivosti a důvěřivosti. Mars se od 3. ledna přesouvá do znamení Střelce a je v kvadratuře s Neptunem. Po celý měsíc vám zasahuje do oblasti vztahů, ve kterých můžete narazit na typ protějška, který je tzv. z naprosto jiného těsta. Avšak od 13. ledna svítá na lepší časy a přichází pravé osvěžení! Venuše vstupuje do vašeho znamení a je v dokonalém sextilu s Uranem. Je čas na poznávání nových lidí a zřejmě se mezi nimi vyskytne i potenciální partner. V práci má zase nad vámi až do 15. ledna ochrannou ruku Merkur, který je v příznivé vazbě s vaším znamením. I přes jisté nesrovnalosti na pracovišti odoláváte nátlaku a jste schopni věci řešit logicky. Následně si však dávejte pozor na nálady vašeho šéfa, se kterým je nyní těžší vycházet. Také se mějte na pozoru, co se týče financí. Díky unáhleným krokům se můžete dostat do potíží.


Láska

Láska

Cítíte se poněkud zmatené a nevíte, co po vás opačné pohlaví vlastně chce. Nevyznáte se v tom, zda má o vás opravdový zájem nebo to jenom hraje. Od 3. ledna je Mars v negativní kvadratuře s Neptunem a můžete narazit na protějška, který pro vás není vhodná partie. Může totiž pocházet z jiné komunity, než do které se řadíte vy a máte úplně rozdílný způsob života. Zpočátku vás to může přitahovat, ale později zjistíte, že to pro vás není vhodné. Avšak od 13. ledna Venuše vstupuje do vašeho znamení a vy se můžete následně seznámit s někým, do koho se zamilujete na první pohled. Tato osoba miluje stejně jako vy některý druh umění, takže je velká pravděpodobnost, že vás spojuje podobný žánr. Nejenom, že vás přitahuje fyzicky, ale dokonce obdivujete i jeho schopnost stát nohama pevně na zemi a obrovskou trpělivost. Určitě si však nestavte příliš vzdušné zámky, Rybky!

Práce

Práce

Navzdory jistým problémům na pracovišti se snažíte dělat svou práci důkladně. Merkur je až do 15. ledna v hezkém sextilu s vaším znamením a stresu docela odoláváte. Úkoly máte opravdu náročné, ale vám se je daří i přes různé obtíže nakonec splnit. Následně na vás přichází krize a vy se cítíte více rozhozeni. Úspěch se vám vzdaluje a vy se nemůžete chytit správného řešení v povinnostech. Navíc jste mnozí nesmírně unaveni a potřebujete pauzu. Tu vám však nadřízený nechce dát a vám se zdá, že to snad dělá schválně. Hlavně kolem 20. ledna není vhodné ptát se ho na dovolenou - práce je totiž nad hlavu. Nesmutněte Rybičky, zkuste spíše zvolnit tempo a práci si lépe rozvrhněte. Máte totiž tendenci odbíhat od jedné práce ke druhé a to vám opravdu nesvědčí! Chcete mít vše rychle hotovo, ale ztrácíte se v tom.

Peníze

Peníze

V tomto období si nevíte rady s tím, kde sehnat peníze. Berete i nedůvěryhodné nabídky a to se vám opravdu nemusí vyplatit, riskujete víc než je zdrávo a v budoucnu vás mohou dostihnout nepříjemné dluhy. Již od 3. ledna si hlídejte, co vám kdo nabízí a za jakou cenu. Jste důvěřiví a podvodníci vás snadno polapí do svých sítí. Vaše situace se však ani od 13. ledna výrazně nezlepší. Venuše je sice ve vašem znamení, ale utváří ostrou kvadraturu s Marsem. Cítíte velké rozpory, protože to, co chcete, si opravdu nemůžete dovolit. Určitě si raději počkejte na vhodnější dobu pro nakupování! I když vám hvězdy od poloviny tohoto měsíce mohou do cesty přinést drobnější finanční obnos, můžete i přesto litovat své koupě. Částka, která vám náhle přistane v rukou, není totiž až tak vysoká a je lepší uložit si ji na později.

Rodina

Rodina

Může se vám zdát, že o vás někdo z vašeho okolí nyní rozhlašuje nějakou lež. Může se jednat o osobu, o které si to vůbec nemyslíte a důvěřujete jí. Je však velká pravděpodobnost, že se vám dotyčný nepřizná, i když se ho na to zeptáte. Dávejte si však pozor, tato osoba přátelství vůči vám spíše předstírá. Zaměřte se na své skutečné přátele, se kterými můžete poznat nové věci od 13. ledna. Venuše je v přínosném sextilu s Uranem a vy díky vaším kamarádům můžete navázat další kontakty! Také je zvýšená tendence k objevení nového koníčka nebo naplánování nějakého poznávacího výletu. Ten můžete podniknout zejména kolem 27. ledna. Zavítejte třeba do muzea a vyjížďku zakončete například v cukrárně u zaslouženého zákusku, nebojte se pohýčkat!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.