Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na srpen 2022.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Ryby, máte nápady, které jsou však nereálné a v kariéře vás daleko neposunou. To vás však neodrazuje a snažíte se dál věcem přijít na kloub. Merkur je od 4. srpna v opozici s Neptunem a i přes vaše snahy vám nyní nepřináší moc velký úspěch. V lásce se naopak cítíte vcelku příjemně a opačné pohlaví je z vás doslova unešené. Venuše je do 10. srpna v krásném trigonu s vaším znamením a vy si můžete vybírat z velkého zástupu idolů. Brzy však můžete zjistit, že to jistá osoba nemyslí tak vážně a má více známostí. Následně si tedy dáváte větší pozor na to, komu důvěřujete. A co se týká vaší finanční stránky, zde je nebezpečí špatného rozhodnutí. Zejména kolem 27. srpna se vyhýbejte bankám a úřadům. Momentálně totiž dostáváte spíše nevýhodné nabídky. Zpočátku vás to opravdu hodně láká, ale doslechnete se, že se nejedná o nic mimořádného a seriózního.


Láska

Láska

Cítíte se velmi příjemně ve společnosti opačného pohlaví. Sbíráte mnoho komplimentů a máte pocit, že si můžete vybírat. Venuše je do 10. srpna v příznivém trigonu s vaším znamením a ve svém okolí nemáte konkurenci. Pozvání na rande se tedy určitě nebráníte a těšíte se na poznávání vašich idolů. Jisté nepříjemnosti vás mohou potkat od 20. srpna a může dojít i ke zklamání. Najednou se vám totiž zdá, že vás nápadník změní stanovisko. Pravděpodobně zjistíte, že nemá jen vás a hraje to na více stran. Zpočátku vás to opravdu moc mrzí a veškeré vaše sny se zbortí. Nesmutněte Rybky, i když to pro vás může nejprve znamenat konec světa, nejedná se o nic tragického. Poté máte totiž radost z toho, že se to dozvídáte včas! Jste však více ostražité a je dost možné, že jste nyní více podezřívavé. Na případné nápadníky si tedy dávejte větší pozor a nevěřte jim vše, co vám řeknou.

Práce

Práce

Momentálně nepřekypujete moc praktickými nápady, ale jistě to nevzdáváte a nebojíte se zkoušet to znova. Merkur je sice od 4. srpna v negativní opozici s vaším znamením, ale případné chyby se snažíte ihned opravit. Nadřízený rád vidí, že se snažíte a také vás za to chválí. Chcete mít na pracovišti dobrou reputaci a tak pro to děláte maximum. Avšak od 20. srpna se vám už tolik nedaří a úkoly berete na lehkou váhu. To se však šéfovi už tolik nezamlouvá a má pocit, že na vás není spolehnutí. Neshody mohou vznikat i mezi vámi a vašimi kolegy. Jeví se jim, že se vám nechce přiložit ruku k dílu a necháváte je v tom vymáchat. Zřejmě tedy na pracovišti vázne komunikace a připadáte si od kolektivu odřezaní. Určitě je vám to hodně líto a nechcete své spolupracovníky využívat. Ukážete jim tedy, že vám práce není lhostejná, a i když si nejste jistí svými kroky, jdete do toho.

Peníze

Peníze

Máte tendence nechat se nalákat na reklamní tahy a to se vám určitě nevyplatí. Momentálně je kolem vás mnoho pozoruhodných nabídek. Jedná se však o velmi nekvalitní předměty, které stojí hromadu peněz. Merkur je od 4. srpna v nehezké opozici s Neptunem a vy přemýšlíte trochu zkresleně. I když jste varováni před jistými riziky, uděláte si vše po svém. Brzy však přijdete na to, že je to chyba, ale finance vám s velkou pravděpodobností nikdo nevrátí. Zejména kolem 27. srpna jsou rizikové dny a není dobré dělat závažné kroky. Vyhněte se tedy i řešení bankovních nebo úředních záležitostí. V těchto dnech je totiž riziko špatné volby, nebo nevýhodné nabídky. I když se vám to zpočátku zdá jako fajn příležitost, postupem času zjistíte, že není o co stát. Naštěstí se ve vašem okolí může najít někdo, kdo vám to rozmluví a vy jste následně této osobě opravdu vděční.

Rodina

Rodina

Přátelé vás nyní mohou žádat o pomoc a vy jste jim k ruce. Možná se jedná o nějakou letní brigádu, ke které patří samozřejmě i grilování. Mars je do 19. srpna v blahodárném sextilu s vaším znamením. Máte tedy radost, že se můžete na něčem aktivně podílet a zároveň trávíte čas se svými kamarády. Tak to je úžasné, konečně si s nimi pokecáte a užijete si i zábavu. Jako rozptýlení to určitě vítáte, protože si odpočinete od partnerské krize. Ta vás může potkat již od 4. srpna a s protějškem nenacházíte společnou řeč. Zdá se, že nevíte, o čem se s ním máte bavit a máte pocit, že jste si hodně vzdálení. I když se s tím snažíte něco udělat, připadáte si spíše odmítnuti. Nebojte se, ačkoliv se nejedná o nic příjemného, uvidíte, že to nakonec společně překonáte. Nedělejte si starosti a určitě netlačte na pilu. Partner v brzké době zase změní pohled a vše se vrátí do starých kolejí.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.