Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na srpen 2021.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Ryby, toto období je pro vás celkem náročné a vyžaduje to pevné nervy! V oblasti vztahů očekáváte spíše romantiku, ale vaše nová známost se k tomu nemá. Venuše je do 15. srpna v nepříznivé opozici s Neptunem, ale vy i následně čekáte, že se to změní. Tato osoba se k vám chová spíše lhostejně a občas si do vás rýpne. To vás přiměje zamyslet se nad tím, zda s ní chcete ztrácet čas. I pracovní sféra s vámi tak trochu zamává. Nevíte, jak naložit s napáchanými chybami a chcete to vzdát. Neptun je do 10. srpna v negativní opozici s Merkurem a toto rozhodnutí vám přinese ještě větší strasti. Nadřízený váš přístup určitě neakceptuje a může vás bez jakéhokoliv upozornění vyhodit. Jistě si však také hlídejte svůj postoj k financím a nenechte se dopředu vystrašit podvodem! Zvláště kolem 28. srpna vás před touto skutečností varují přátelé a díky nim se vyhnete zmatkům.


Láska

Láska

V emocích vás nyní ovládá velký zmatek a máte sklony navazovat vztahy s nesprávnými lidmi. Možná totiž očekáváte velký přísun citů a jemných slůvek, což se ale nekoná. Zejména kolem 11. srpna dochází ke zklamání a zřejmě vás to i naštve. Ve finále máte sklony dotyčného se zastávat a omlouvat jeho chování. Venuše je do 15. srpna v negativní opozici s Neptunem a vy máte tak trochu zkreslené představy. Bohužel ani poté se situace nějak výrazně nezlepší a stále věříte, že se dotyčný ještě projeví. Brzy však zjistíte, že to asi není dobrá partie pro vás. Občas je na vás tato osoba nepříjemná a vás toto jednání opravdu uráží. Nenechte se však vyprovokovat, Ryby! Tento člověk vás totiž dráždí záměrně, ale vy ho nakonec pošlete k vodě. Dávejte si však pozor na manipulaci a přemlouvání, kterou proti vám použije. Svého názoru se pevně držte a dejte šanci někomu, kdo si vás váží.

Práce

Práce

Nadřízený pravděpodobně není spokojen s vaší vykonanou prací. Zdá se, že tam nachází spoustu chyb a chce po vás opravu. Vám však tato činnost moc nejde a nevíte, jak s tím naložit. Merkur je do 10. srpna v nepěkné opozici s vaším znamením a možná se na to nakonec vykašlete. Tento risk vám však přinese opravdu nepříjemné zprávy. Šéf vám totiž může dělat naschvály, a proto se rozhodne, ať si hledáte pracovní místo někde jinde. I posléze si musíte dávat velký pozor, jak se vůči němu zachováte. Postupem času můžete mít totiž pocit, že je na vás nějakým způsobem vysazený. I když nevíte pravý důvod, necháte to plavat a pokusíte si udržet svou práci. Zejména kolem 28. srpna ukážete něco originálního a nadřízený pochopí, že se do vás naváží zcela zbytečně. V těchto dnech se vám tedy podaří malý průlom, který vám však pomůže vylepšit pracovní výsledky.

Peníze

Peníze

Momentálně vám planety ve finanční oblasti moc nepřejí a kupí se vám problémy. Do toho se vám skládají nedoplatky a vy si uvědomujete, že nemáte takovou finanční rezervu. Mars je po celý měsíc v nehezké opozici s Neptunem a zejména kolem 11. srpna vás může překvapit záhadná složenka. Ačkoliv to na vás zapůsobí nepříjemně, nedělejte kolem toho zbytečnou paniku a ověřte si pravdivost. Může se totiž buď jednat o omyl, nebo z vás chce někdo dostat peníze nečestným způsobem! Určitě se také nyní vyhýbejte půjčování financí nebo zápletkám s neznámými společnostmi. Pravděpodobně vás na toto nečekaně upozorní přátelé a to hlavně kolem 29. srpna. Jejich reakce vás překvapí, a i když jste z toho v šoku, určitě to s vámi myslí jenom v dobrém. Díky jejich radám se tedy nakonec vyhnete potížím a to je hlavní!

Rodina

Rodina

Zdá se, že ať děláte cokoliv, jistým členům vaší rodiny se prostě nezavděčíte. Naopak se ještě setkáváte s kritikou a nepochopením. Je vám z toho smutno, ale i přesto se snažíte dál. Venuše je do 15. srpna v nepříznivé opozici s vaším znamením a druzí vás možná i využívají. Vaše dobrota jim nyní přichází vhod a vy si začínáte všímat, že je něco špatně. Ani poté se však neprosadíte a necháte si to všechno líbit. I vy máte svůj pohár trpělivosti, a i když se to nezná, nakonec stejně přeteče. Není to úplně zvykem, ale ostatní tím docela šokujete. Pochopíte, že ostatním děláte jen poskoka a už vás to nebaví. Zvláště kolem 28. srpna se neočekávaně sbalíte a vyrazíte si mimo domov. Členové vaší rodiny začnou však chápat, že to vskutku velmi přehání a je to už za hranicí. Neargumentují tedy a nechají vám volný prostor. Potřebujete si totiž opravdu hodně odpočinout a nabrat nové síly.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.