Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na leden 2021.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, v oblasti lásky nezažíváte zrovna extra chvíle a vaše srdíčko něco trápí. Vaše nová známost se tváří, že to s vámi myslí vážně, ale opak je pravdou! Nezoufejte však, od 8. ledna si začnete všímat konečně někoho, kdo vám za to vážně stojí a udělá vás spokojenějšími. Venuše je v příznivém sextilu s vaším znamením a počítejte s tím, že půjdete konečně na nějaké slibné rande. Také v pracovní oblasti svítá na lepší časy a uděláte něco pro svůj kariérní růst. Mars je od 6. ledna v perfektním sextilu s vaším znamením a s chutí se opřete do nových výzev. Nadřízený nemá žádné námitky a navíc uzná, že si zasloužíte lepší výplatu! Jistě si však v tomto měsíci najdete také čas na své blízké přátele, kteří vás neustále zvou na návštěvu. Zejména kolem 20. ledna se můžete těšit na výdej energie a báječně prožitý den. Užijete si hodně zábavy a mnozí si zřejmě naplánujete nějaký výjezd.


Láska

Láska

Jistá osoba s vámi zřejmě nemá úplně čisté úmysly, ale snaží se vám říkat něco jiného. Zdá se, že to s vámi nemyslí vážně a vy máte pocit, že vás má jen pro pobavení. Máte však sklony jeho chování omlouvat a stále věříte ve šťastný konec. Hvězdy však signalizují, že vás ve finále zaujme někdo jiný, kdo má vskutku lepší povahu! Od 8. ledna je Venuše v nádherném sextilu s vaším znamením a začnete se na svět více usmívat. Je totiž pravděpodobné, že vás dobrý kamarád seznámí s někým, komu se moc líbíte. Zpočátku to nemusíte vůbec tušit, ale zjistíte to velmi brzy. Jiskra, která mezi vámi přeskočí je vskutku viditelná! Zejména kolem 13. ledna je vhodný čas na schůzku a i když se nemusí jednat o prvotřídního romantika, udělá na vás dojem. Paráda, zdá se, že této osobě můžete opravdu důvěřovat a s největší pravděpodobností se z toho do budoucna rozvine něco víc.

Práce

Práce

V tomto měsíci máte tendenci vykonat vskutku něco brilantního a chvályhodného! Cítíte totiž příval nové energie a chcete jí využít především ve své kariéře. Mars je od 6. ledna v báječném sextilu s vaším znamením, takže vám neschází žádná motivace. Konečně věříte tomu, že vaše plány jsou vážně dobré a nadřízený vás v tom jen utvrdí. Zvláště kolem 21. ledna dosáhnete vytouženého úspěchu, který vám závidí hlavně vaši kolegové. Jste hodně nápadití, a co řeknete, to se snažíte opravdu splnit. Je s vámi radost spolupracovat, protože dokážete kolektiv i hodně rozesmát! Nechybí vám smysl pro humor a i ve vypjatých situacích se snažíte okolí uklidnit. Za tento měsíc máte opravdu velké zásluhy a navíc ostatní svým přístupem inspirujete. Jen tak dál Rybky, míříte doslova ke hvězdám a jednou se mnozí jistě ocitnete na vrcholu.

Peníze

Peníze

Zpozorněte, co se týče důvěryhodnosti inzerátů a jiných reklamních nabídek. Můžete se stát obětí podvodu a díky tomu přijdete o mnoho peněz. Venuše je do 7. ledna v negativní kvadratuře s Neptunem a jisté osoby vás mohou zkoušet. Nevěřte tedy všemu a zaměřte se spíše na ověřené zdroje. Poté se vám však začne v oblasti získávání financí dařit a vy nemusíte vyhledávat například další půjčky. Je dost pravděpodobné, že zvláště kolem 12. ledna prodáte nějaké cenné věci a hodně vám to pomůže. Máte tedy radost z toho, že se vám něco vrátí zpět a můžete si zakoupit něco užitečnějšího. Z investic nemusíte mít nyní velké obavy, ale určitě se nesnažte utratit všechno do posledního haléře! Jistě si něco málo odkládejte i bokem, momentálně sice nestrádáte, ale nikdy nevíte, kdy zasáhne deštivější období.

Rodina

Rodina

Blízcí přátelé vás v tomto období mohou volat častěji na návštěvy než dříve. Nejste proti a zdá se, že vskutku uvítáte i jiné prostředí. Tento měsíc je přáno takovým setkáním a dá se říct, že se hodně pobavíte. Hlavně kolem 20. ledna spolu možná vymyslíte nějaký výlet nebo plán, který vážně stojí za to! Těšíte se tedy na společné chvíle a zvláště na to, že si užijete klidu a vynecháte na čas starosti. Svůj volný čas také však trávíte v okruhu svých blízkých. Je možné, že se rozhodnete zkrášlit svůj domov a také to uděláte. Zřejmě vás může zaujmout nějaký atypický styl obrazů a chcete ho do svého interiéru. Nemusíte se bát žádné kritiky, Rybky, ostatní zírají s otevřenými ústy! Tento předmět udělá totiž tak velkou parádu, že není třeba už nic doladit. Díky tomu možná přijdete i na to, že vás může taková činnost bavit a začnete se více zajímat o uměleckou činnost.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.