Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Milé Rybky, střežte si důkladně své zdravíčko, protože ho máte až do 20. června oslabené. Zaměřte se na klidný režim a určitě se šetřete, jak jen to půjde. Drobné přeháňky se také přeženou v lásce, ve které začnete mít od 9. června pochybnosti. Zároveň však věříte, že se nejedná o nic vážného. Venuše je totiž v nepříjemném aspektu na vaše znamení a potrápí vás náladovost protějška. Po finanční stránce můžete mít zase sklony naletět podvodům, pokud přehlédnete důležité detaily a to zejména kolem 30. června. Naopak v práci máte velmi úspěšné období. Merkur je v krásném trigonu na vaše znamení a kolem 5. června překvapíte nejenom nadřízeného, ale i své kolegy! Rychle se totiž poperete s nařízením od šéfa a ten vaši snahu rozhodně nezamete pod koberec. Může vás odměnit vyšším platem, k čemuž je v tomto měsíci skutečně zvýšená tendence.


LáskaLáska
Momentálně vypadá všechno celkem slibně a vy se vznášíte v oblacích. V lásce máte štěstí a můžete být opravdu velmi zamilovaní. Zejména do 8. června je vše naprosto ideální a nemůžete si vůbec na nic stěžovat. Venuše je v příjemném sextilu na vaše znamení a užíváte si skutečně krásného období. Poté se u vás však mohou vyskytnout určité obavy i nejistota, což nejsilněji vyvrcholí kolem 30. června. Přemýšlíte totiž nad tím, zda to s vámi váš protějšek myslíte skutečně vážně a jste trochu rozmrzelí. Snažíte se mu sice důvěřovat, ale některé jeho pohnutky vám mohou trošičku ubližovat. Protějšek je totiž hádavý a vás se jeho nepřiměřené reakce dotýkají. V tomto období se však umíte prosadit a dát mu své pocity najevo. Věřte, že se to zase obrátí k lepšímu a tahle krize brzy skončí!
PrácePráce
Nadřízenému pěkně vytřete zrak, protože vaše schopnosti hodně podcenil a nyní na to přichází! Merkur je v úžasném trigonu na vaše znamení a vy jste schopni vyřešit úkoly, na které si ani samotný šéf netroufne. Zejména kolem 5. června se vám daří dosáhnout úspěchu, protože máte výdrž a víte přesně, jak máte postupovat, bravo Rybky! Konkurenti vám tiše závidí, dávejte si však pozor na jejich pichlavé poznámky a to hlavně kolem 15. června. Vycítí totiž, že jste jen kousek od úspěchu a tak si koledujete i o odměnu od nadřízeného. Vy si však od nepřejícných osob nenecháte zkazit náladu a odvážně jdete za svým cílem. Skvěle vám to pálí a plnění úkolů je pro vás v tomto měsíci opravdová hračka. Svou práci si organizujete tak, že vše do daného termínu splníte a ušetříte si tak zbytečné starostí. Stavíte se k tomu výborně, jen tak dál!
PenízePeníze
Potíže s penězi vám nastávají již od 9. června, protože Venuše neutváří příznivý aspekt na vaše znamení. Děláte naprosto zbytečné nákupy a dost možná také zakoupíte drahou věc, která ve finále nefunguje! Máte totiž tendence naletět na podvodné inzeráty a peníze pak těžce dostanete zpátky. I když vám mohou tyto potíže celý měsíc přidělávat starosti, dokážete si naštěstí peníze rychle a bez potíží obstarat. Je totiž velká pravděpodobnost, že si něco navíc přivyděláte například v práci. To vám může případně pomoci vyváznout z nepříznivé finanční situace. Na přivýdělek se zaměřte zejména kolem 6. června, v těchto dnech máte totiž velké šance získat větší částku, která vám přinese radost. Rozhodně si něco i ušetřete a penězi zbytečně neplýtvejte, později to oceníte!


RodinaRodina
Máte dostatek fantazie a určitě se zabavíte při renovaci prostředí, ve kterém žijete. Mars je v hezkém trigonu na vaše znamení, takže vaše aktivita je velká. Je vhodná doba pro různé úpravy a to zejména na zahrádce! Té věnujte svou energii a čas zejména kolem 6. června, klidně se můžete vrhnout i na odvážnější změny v celkové architektuře vašeho zeleného království. Zapojte i své děti, protože těm se taková zábava může skutečně líbit. Navíc se od vás rády něco přiučí. V tomto období potřebujete také více relaxovat, protože jste celkem rozhozeni z nepříjemné atmosféry, která v rodině panuje. Odpočívejte zejména kolem 3. června, kdy na váš organismus zapůsobí oddech přímo blahodárně. Vyhledávejte chvíle, ve kterých můžete plně relaxovat a nikdo vás u toho neruší. Jak hvězdy signalizují, je vhodné využít těchto příležitostí především k posílení svého zdravotního stavu, nebojte se tedy hýčkat!

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.