Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na duben 2021.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Ryby, pravděpodobně vám někdo počátkem měsíce pěkně zamotá hlavu a vy jste jako omámené! O dotyčné osobě si však děláte velké iluze, ale ta to s vámi nemyslí upřímně. Mars je do 22. dubna v nepříznivé kvadratuře s Neptunem a blízcí vás varují před zklamáním. Ve vaší blízkosti se však brzy objeví někdo, kdo vás z těchto klamů vytáhne a zřejmě mezi vámi přeskočí jiskra. Nadřízený vás v práci peskuje a není spokojen s vaším pomalým přístupem. Vy se však nedáte a od 19. dubna začnete na svých výsledcích pěkně makat. Merkur je v nádherném sextilu s vaším znamením a povinnosti vám pěkně odsýpají. Navíc máte super nápady a šéf na vás zírá s otevřenými ústy. A co se týče vašich financí, dbejte pozornosti a nepůjčujte nikomu velké peníze, můžete se spálit. Avšak od 14. dubna vám hvězdy připravují příjemná překvapení a na peníze fungujete jako magnet!


Láska

Láska

Okolí vás může varovat před vaší novou známostí, která se vašim známým nejeví moc důvěryhodně. Vy však moc nechcete tuto skutečnost slyšet a věříte, že to není žádná pravda. Planety vám však radí, ať se nad názory ostatních trochu zamyslíte! Mars je do 22. dubna v negativní kvadratuře s Neptunem a je dost pravděpodobné, že podléháte iluzím. Dotyčná osoba se k vám sice chová velmi mile, nicméně vás může potkat nepříjemný pád. Naštěstí se ve vašem prostředí začne od 14. dubna vyskytovat jistá osoba, na kterou dáte. Zjistíte totiž, že jsou její city vůči vám daleko upřímnější a nechce vás zklamat. Dá se tedy říct, že máte na obzoru novou šanci na lásku s člověkem, který je stabilní a velmi laskavý. Opět vás zaplaví radostná nálada a také chuť něco podniknout. Nemusíte se však bát, že váš idol nepřevezme iniciativu. Rád vás totiž pozve k sobě domů na výbornou večeři.

Práce

Práce

Nadřízený se s vámi moc nemazlí a nehodlá vám dávat žádné úlevy. Zdá se mu, že povinnosti nechcete plnit a jde vám všechno moc pomalu. Neodpustí si ani trochu jedovaté poznámky, které vás mohou pěkně naštvat. Zdá se však, že vás již brzy přejde trpělivost a ukážete mu, že má vaše práce smysl! Od 19. dubna je Merkur v nádherném sextilu s vaším znamením a na úkoly se vrhnete s velkým zájmem. Myslí vám to a odmítáte se spokojit s průměrnými výsledky. Šéf zřejmě zírá a nechápe, kde se ve vás bere najednou tolik motivace. Je totiž pravděpodobné, že mu od 23. dubna nabídnete i nějakou spolupráci na větším projektu. Připravte se na to, že se mu váš nápad vskutku moc zalíbí a s radostí ho tedy příjme. Uvidíte, že ho opravdu nezklamete a naopak docela překvapíte i své kolegy. Perfektní, konečně se vám zase daří a jste velmi blízko k velkému úspěchu.

Peníze

Peníze

V tomto období se kolem vás pohybuje osoba, která vás tak trochu využívá ve svůj prospěch. Možná si od vás chce zapůjčit finance, ale následně zjišťujete, že sami máte málo. Nevěřte však planým slibům, že vám peníze vrátí včas! Tento člověk zná vaši dobrotu a tak se nebojí vám malinko lhát. Určitě se tedy až do 22. dubna vyvarujte půjčování vysokých částek a nejlépe se tomuto člověku vyhněte. Nicméně tento měsíc vás mohou potkat také různá překvapení v podobě peněžních darů! Venuše totiž od 14. dubna vytvoří na obloze úžasný sextil s vaším znamením a umožňuje investovat do věcí, které si přejete. Zdá se, že máte štěstí na předměty za výborné ceny a jistě vám z toho plynou i nějaké výhody. Pravděpodobně se chystáte utrácet například za nové šperky nebo oblečení. Ať už se rozhodnete jakkoliv, nezklamete se.

Rodina

Rodina

Jistý člen vaší rodiny úplně nerozumí vaším pocitům a odmítá vám naslouchat. Jedná se totiž o jinou krevní skupinu, než jste vy a jeho chování vás sem tam rozhodí. Nenechte se až tak ovládat emocemi, Ryby! Tento člověk si patrně své chyby neuvědomí a vy se tím zbytečně jen trápíte. Avšak od 23. dubna začnete házet tyto starosti za hlavu a konflikty přejdete. Neptun je v hezkém trigonu s vaším znamením a pokusíte se začít s tímto členem znovu. Jde vám to naprosto přirozeně a zdá se, že si i spolu pěkně popovídáte. Od 14. dubna je také přáno setkání s blízkými přáteli, kteří vám vnesou do domova příjemnou atmosféru. Jistě s nimi také můžete strávit víkend někde na wellness, kde si pořádně odpočinete. Uznáváte, že v tomto měsíci můžete udělat i něco pro sebe a vrhnete se na to. Vhodná je také péče o tělo nebo návštěva kosmetického salonu, kde si to bezesporu užijete.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.