Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické odolné. Slunce se totiž nachází ve vašem znamení a utváří příjemný sextil s Marsem. Svou úlohu plní ve vztazích, kde vás kolem 6. března podpoří v aktivním projevení zájmu o druhé pohlaví! Výrazný posun můžete vnímat i v pracovní sféře, do které se vloží Merkur ve vašem znamení, který je navíc v hezkém trigonu s Plutem. Můžete dosáhnout tak úžasných výsledků, že se nestačí divit ani nadřízený. Navíc vám Mars v sextilu s Merkurem propůjčuje velmi rychlé myšlení, tudíž vám neschází ani správná vyřídilka. Naopak finance jsou v tomto období zrádné. Negativně postavený Jupiter vás může přivést k nesprávným lidem, kterým slepě důvěřujete, zatímco oni vás klamou. S takovým jednáním se můžete setkat kolem 25. března. V těchto dnech se rovněž nevyplatí nikomu nic půjčovat. V budoucnu se vám totiž půjčené věci nemusí vrátit.


LáskaLáska
S opačným pohlavím si užijete celkem zábavné období. Dokáže vás totiž od srdce rozesmát a to se vám na něm moc líbí. Můžete mít tedy velké štěstí na protějška, jehož silnou stránkou je smysl pro humor. Příznivý zásah Marse s Merkurem podpoří i vaši chuť k rozsáhlým diskuzím, přičemž příjemnou dynamickou komunikaci můžete zažít kolem 11. března. Dobře se doplňujete a vyměňujete si mezi sebou cenné názory. Pokud strádáte, můžete chtít rozhodit své sítě do širšího okruhu a polapit do nich novou rybku. Učiňte tak nejlépe kolem 6. března, ulovíte zřejmě průbojného a charismatického protějška, se kterým se budete cítit naprosto skvěle! Určitě chcete s takovou osobou trávit více volných chvil a více ji poznávat. Rybičky, věřte tomu, že nejste jediné, kdo to takto cítí. Druhou stranu přitahuje váš způsob přemýšlení a tak má jeden z mnoha důvodů, proč chce v kontaktu s vámi pokračovat!
PrácePráce
Nadřízený má v tomto období více nároků a občas to s nimi přehání. Můžete se z jeho strany setkat s nepříjemným jednáním, které občas hraničí s arogancí. Moc si tedy nerozumíte a zejména kolem 10. března vás může něčím rozhodit. Nemáte se však čeho bát, Rybky. Svou práci tento měsíc vykonávat více než dobře! Postavení Merkura ve vašem znamení vám může pomoci vykonávat práci více procítěně. Navíc je Merkur přátelsky postaven vůči Plutu a dozajista vám pomůže vyřešit i ty nejzapeklitější úkoly. Zejména kolem 7. března můžete přijít na dlouho očekávané řešení a nadřízenému spadne brada! Nezůstanete tedy bez odměny a pochvaly. Sám šéf usoudí, že si to zasloužíte, protože děláte více než na sto procent. Žádná stresová situace vás neodradí a jste prostě jedničky!
PenízePeníze
Na budoucnost vašich peněz nahlížíte trochu z lehkomyslného hlediska a neděláte si starosti. Jupiter netvoří dobrý postoj k Merkurovi ve vašem znamení, což v konečném důsledku věstí problémy. Můžete se například svěřit nevhodným osobám nebo finančně pomáhat lidem, kteří vás využívají. Rizikové dny, kdy takovým lidem můžete nalítnout, jsou kolem 26. března. I přes tyto nesnáze vám hvězdy nabízí kompenzaci. Ta může přijít například ve formě odměny z práce a faktem je, že si ji plně zasloužíte! Je velká pravděpodobnost, že se příjemný bonus dostaví kolem 11. března. Přinese vám velké potěšení. V tomto období se také snažíte přemýšlet, do čeho své finance chcete investovat, pozor však na unáhlené reakce. Nyní je lepší řídit se spíše rozumem a nedávat peníze tam, kde nejsou tolik potřebné. Raději svou situaci dvakrát zvažte, v tomto směru vám hvězdy slibují svou podporu.


RodinaRodina
Cítíte se více aktivní a s rodinou chcete podniknout co nejvíce věcí. Mars je v sextilu s vaším znamením a nebaví vás dělat dokola to samé. Potřebujete nějaký pohyb a posouvat se vpřed. Nebráníte se ani různým činnostem se sourozenci. Můžete přichystat nějakou rodinnou akci, na kterou rádi přizvete například i své sousedy. Takovému setkání je přáno hlavně kolem 5. března. Atmosféra probíhá v přátelském duchu a není vyloučeno, že skrze své blízké poznáte osudového kamaráda. Nejfavorizovanější dny jsou kolem 29. března a jedná se o osobu, která vám může vnést do života světlo a otevře vám oči v mnoha oblastech vašeho života. Možná zpočátku působí tvrdě až nepřístupně, později vak zjistíte, že je to velmi rozumný a vstřícný člověk. Co se týče praktických záležitostí vašeho domova, je březen vhodnou dobou pro drobné rekonstrukce.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.