Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Milé Rybičky, planety se shodují na tom, že vás v květnovém období může potkat úspěch, přičemž je favorizována zejména oblast vaší profese. Merkur je od 8. května výborně postaven k vašemu znamení a vy jste skutečně hodně pracovití. Za to oblast financí je až do 16. května zanesena problémy, které způsobuje negativně postavený Mars k vašemu znamení. Výdaje jsou tedy vyšší než příjmy a vám se kupí starosti, kde na to všechno vzít. Bez obav, čeká vás ve finále velká záchrana a vězte, že se vám podaří vyváznout z nejhoršího! V lásce vás začne po první polovině tohoto měsíce doprovázet velké štěstí a naděje. Neptun v přejícím sextilu na Venuši totiž slibuje pohádkový příběh, který zřejmě skončí happy endem. Těšte se na dny kolem 31. května, protože v tomto čase je hlášena nejpříjemnější kulminace!


LáskaLáska
V opačném pohlaví se nyní nemůžete vůbec vyznat a jeho reakce nechápete. Chaotické jednání vašeho idola přetrvává až do 16. května a vůbec netušíte, jak se k tomu postavit. Přivádí vás do zvláštních situací a není schopný vám nic vysvětlit, takže objasnění se zřejmě nedočkáte. Ničeho se však nebojte, Rybky, druhá polovina měsíce už slibuje nalezení harmonie a zlepšení vztahů mezi vámi a vašim idolem. Venuše vám totiž velmi fandí a podporuje krásný vliv Neptuna ve vašem znamení. Dá se tedy říct, že máte před sebou romantické období s osobou, která dokáže do vašeho srdce vnést radost a štěstí. Kolem 31. května je navíc silně zdůrazněn vás sexappeal. Váš protějšek vás považuje za zajímavou a krásnou osobnost. Není tedy divu, že pokud jste nezadaní, stáváte se magnetem pro zamilování, singl určitě dlouho nezůstanete.
PrácePráce
Máte velké předpoklady pro dosažení úspěchu v pracovní oblasti. Od 8. května totiž Merkur putuje do znamení Býka a je hezky nakloněn vašemu znamení. Soustředíte se na dobře provedenou práci a snažíte se vykonat úkoly, na které si vaši kolegové netroufají. Do 16. května se ale trochu rozchází vaše názory s názory nadřízeným, takže dochází k nedorozumění. Naštěstí se umíte díky zmíněnému Merkurovi dohodnout a nevznikají vážné spory. Ve druhé polovině měsíce vám neschází aktivita a šéf začíná rozumět vašim super nápadům. Očekávejte tedy jejich schválení a jeho nadšenou podporu. Věří vám a všímá si, že se opravdu snažíte vylepšit chod celého pracoviště. Zdá se, že jste jenom krůček k získání lepšího pracovního místa, po kterém už delší dobu toužíte, ale vaše vrozená skromnost vám nedovolila se více projevit. Věřte, že si ho zasloužíte!
PenízePeníze
Finance vás začínají trochu trápit, a ačkoliv se snažíte o zlepšení, prozatím se vám to až tak nedaří. Spíše máte stále nějaké investice navíc a možná se chcete také zbavit případných dluhů. Rovněž nejste připraveni na nárazové výdaje, které přicházejí z ničeho nic a znervózňují vás. Může se jednat například o splátku, která byla tzv. zazděná a teď najednou vyplula napovrch. Od 17. května se vaše nepříznivá finanční situace začne naštěstí postupně obracet k lepšímu a je vám více přáno. Zejména kolem 26. května se snažte více spoléhat na svou intuici, která vám může vnuknout nápad, jak si výrazněji polepšit. Luna je v silném spojení s Neptunem a jedná se o velmi citlivou kombinaci, která aktivuje vaše podvědomí. Milé Rybky, váš vnitřní hlas vám rozhodně nelže a možná vás zavede do míst, která byste vůbec nečekaly.


RodinaRodina
Rodinné vztahy ve vás evokují silné napětí, cítíte velký nátlak a nemůžete vyjít ze stresu. Tvrdý aspekt od Marse k vašemu znamení vás vysiluje a stále se nachází někdo, kdo se vás nebojí s čímkoliv obtěžovat. Kolem 6. května se cítíte z rodinných třenic vážně unaveni a máte sklon sebrat se a jít někam mimo domov. Už vás skutečně nebaví poslouchat jistého člena rodiny, jehož řeči vnímáte spíše jako snůšku nesmyslů. Nedělejte si s tím těžkou hlavu, Rybičky! Situace se od 17. května zlepší. Nemusíte už poslouchat poučky, protože protistrana jde tzv. trochu do sebe a chápe, že chcete mít klid. Co se týče renovací vašeho domova, je vhodný čas pro změnu jak v bytě, tak i ve vaší zahrádce. Jste totiž schopni domyslet, co tam schází a máte náladu na úpravy. Super, můžete se konečně trochu rozptýlit a k tomu si udělat radost pohledem na například nádherně upravenou zeleň!

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.