Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na červenec 2022.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybičky, excelujete v pracovní oblasti, kde se můžete těšit na super odměny. Perfektně spolupracujete i s kolegy a týmová práce vám nedělá problémy. Merkur je do 18. července v pěkném trigonu s vaším znamením. Konečně se vám poštěstí i v kariérním postupu, o kterém již nějakou dobu sníte. Naopak v milostných vztazích vás docela vyčerpává přístup vašeho idola. Venuše je do 17. července v kvadratuře s vaším znamením a zdá se, že dotyčná osoba netouží po bližším kontaktu. Zřejmě totiž navazuje jen povrchní kontakty, což je vám líto. I přes veškeré snahy to nakonec vzdáte a dáte přednost někomu jinému. Avšak ve financích si musíte dávat do 17. července pozor na investice, ve kterých si nejste moc jisté. Výběr předmětů není moc šťastný a vy jste zklamané. Poté se však můžete těšit na šťastné příležitosti. Hlavně kolem 24. července nakoupíte za výhodné ceny.


Láska

Láska

Můžete mít pocit, že váš idol nemá moc velký zájem o vážnější a dlouhodobý vztah. Zdá se, že se to neposouvá tím směrem, který očekáváte. Jste tedy zklamané, ale nechcete se svého idola jen tak vzdávat. Od 5. července možná tedy sami začnete podnikat kroky ke zlepšení tohoto vztahu. Máte větší kuráž a dáte dotyčné osobě najevo, jak to cítíte. Můžete mít však pocit, že se z toho snaží vymanit a cítí se pod nepříjemným nátlakem. Zvolníte tedy tempo a od 18. července se vám začne v oblasti lásky více dařit. Venuše je v příjemném trigonu s vaším znamením a je dost možné, že svou pozornost zaměříte na někoho úplně jiného! Vše se dá hned do pohybu a konečně narazíte na někoho, komu nejde o povrchní vztah. Tak to je vážně super, Rybičky. Tato osůbka s velkou pravděpodobností touží po něčem romantickém a trvalém, takže je to vhodný adept pro vás.

Práce

Práce

Na co sáhnete, to se vám daří a všechny požadavky nadřízeného plníte bez problémů. Určitě si totiž chcete přilepšit, a tak se nevyhýbáte i poněkud složitějším povinnostem. Je tedy pravděpodobné, že můžete od 5. července dostat zajímavou pracovní nabídku. Jste překvapeni, ale rozhodně jí neodmítnete a těšíte se, až se do ní pustíte. Vaše výsledky jsou ohromující a samotný nadřízený je z toho velmi nadšený. Merkur je totiž do 18. července v příznivém trigonu s vaším znamením, a tak se můžete těšit na kariérní úspěch. I poté se vám však hodně daří a zřejmě se také zlepší i vztahy s kolegy. Zjistíte, že je s nimi vcelku sranda a najdete i společné téma k rozhovoru. Jste tedy fajn parta a dobře se vám s nimi spolupracuje. To je pro vás však velká výhoda, protože se můžete setkat s projektem, kde je potřeba více pracovních sil. Společně tedy vytvoříte výborný tým.

Peníze

Peníze

Nenakupujte nic na sílu a zvláště tehdy, kdy o tom máte velké pochybnosti. Jistí obchodníci vás mohou lákat na zboží, které však není zcela kvalitní. Následně zjistíte, že jsou to vyhozené peníze a vy z toho nemáte doslova nic. Venuše je do 17. července v kvadratuře s Neptunem, a tak si dávejte pozor na chybné investice. Poté se na vás usměje štěstí a začne se vám ve financích více dařit. Čeká vás parádní příležitost k ziskům a také natrefíte na super akce. Zejména kolem 24. července se můžete těšit na různé výprodeje, kde pořídíte vskutku dobré předměty. Jistě však myslíte i na lidičky kolem sebe a s radostí je obdarujete. Úspěch je v tomto období zaručen, takže se nemusíte bát žádného zklamání. Tento měsíc tolik nestrádáte, a tak přemýšlíte i nad praktickými předměty. Určitě tedy investujete do nějakého domácího pomocníka, který vám usnadní mnoho práce.

Rodina

Rodina

Blízký člen rodiny vám nyní může v něčem křivdit, což vás velmi mrzí. Má totiž zcela mylné informace a vy v něčem jedete úplně nevinně. I když se snažíte toto nedorozumění vysvětlit, máte dojem, že vám druhá strana nechce věřit. Nebojte se Rybičky, vše se brzy vysvětlí a zřejmě vám k tomu dopomůže přítel. Venuše je od 18. července v hezkém trigonu s Neptunem a zaručeně dojde ke smíření. Rodinný příslušník pochopí, že za nic nemůžete a dojde za vámi s omluvou. A co se týká volnočasových aktivit, od 5. července jste docela akční a uvítáte více pohybu. Možná se tedy rozhodnete absolvovat delší túry, nebo si zajdete zaplavat. Jistě však uvítáte i nějakou společnost, ve které si to užijete o to více! Pravděpodobně tedy oslovíte své staré známé, se kterými nejste v častém kontaktu. Chcete se s nimi po delší časové proluce setkat a pokecat o tom, jak jde život.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.