Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na únor 2023.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, hvězdy napovídají, že v únorovém období se nudit určitě nebudete, přičemž na plné čáře vítězí rodina a domácí záležitosti. Co se týče prvotní atmosféry, v prvních dnech převládá spíše napětí. Do 19. února však nad vámi září obloha a na scéně vše zachraňuje přívětivá Venuše - mnozí z vás mají šanci prožít nejkrásnější období lásky z celého roku! Od 18. února vstupuje na vaše území i Slunce a činí vás neodolatelnými společníky jak v milostném vztahu, tak ve vztazích rodinných. Váš drive a optimismus se odráží i v úspěchu v pracovní a finanční sféře. Pokušitel Mars se sice tu a tam snaží zavanout k vám konfliktnější větřík, ale vězte, že je převahou dobrodějů vždy brzy zastaven.


Láska

Láska

Láska je doménou vašeho únorového dění, takže můžete plnými doušky vychutnávat vše, co vám milostná sféra nabízí. Venuše vás do 19. února okupuje svým svádivým úsměvem a vtahuje vás do víru vášně a romantických událostí. Merkur se chce rovněž blýsknout, tudíž zejména v první dekádě měsíce přizvukuje Venuši a umožňuje vám snazší navazování kontaktů či spontánnější průběh seznamování. A kdo je k vám nejvíce přitahován? Jsou to osoby přitažlivého vzezření, laskavého vystupování, brilantního projevu a patrno je hlavně jejich láskyplné nasazení. Favorizováni jsou vaši Rybí soukmenovci nebo zrozenci znamení Kozoroha. Příznivé vlivy se nevyhýbají ani vám, kteří jste už zadaní. Můžete očekávat, že vás váš protějšek zahrne laskavostí a prokáže vám svou oddanost.

Práce

Práce

Co se týče práce, do profesní sféry se vám snaží vměšovat Mars, který vám svou kvadraturou ubírá na energii. Váš plánovací kalendář je nabitý, máte pocit, že nestíháte a musíte tzv. častěji dobíjet baterky. Hvězdy prozrazují, že krizovými dny se v tomto směru jeví 20. a 27.únor. Neznamená to však, že byste své pracovní povinnosti nezvládali. Je vhodné si udělat tzv. náskok hned na začátku měsíce - do 10.února vám totiž napomáhá osvěžující Merkur, díky němuž můžete získat posun živějšími reakcemi a zesíleným intelektuálním nábojem. Kolegové u vás objevují úžasný informační pramen. Vycházíte s nimi skvěle a vždy si dokážete navzájem poradit. V tomto měsíci vás také může častěji někdo žádat o pomoc ve spojitosti s citlivou záležitostí ohledně své kariéry. Vaše empatie se opět nezapře.

Peníze

Peníze

V tomto měsíci se můžete těšit dobré prosperitě, přičemž nejsilnější tendenci k zisku lze očekávat do 19. února. Venuše kormidluje ve vašem znamení a její štědrost nelze nepocítit! Její dobrotivý vliv poskytuje skvělé finanční příležitosti, přičemž se zaměřuje na umění, duchovní sféru nebo kontakty se zahraničím. Je vhodné stýkat se s originálními lidmi disponujícími nějakým zvláštním potenciálem, koneckonců na jejich rozpoznání máte, milé Rybky, úžasnou intuici. Z hlediska nejpříznivějšího období lze vsadit na 15. únor, kdy se Venuše dostává do konjunkce s Neptunem - vliv vesmíru je tedy přímo markantní! Co se týče investicí, je vhodný čas zaměřit se na dobročinné akce a sociální sféru.

Rodina

Rodina

Rodinné záležitosti a oblast domova patří mezi hlavní témata tohoto měsíce, přičemž se však občas objevují situace přinášející napětí. Vaši nejbližší se mohou bouřit kvůli vašim profesním záležitostem, protože mají obavu z vašeho přílišného přetěžování. Naštěstí je přítomna ve vašem znamení Venuše, která přináší snahu o kompromis a větší soulad. Všechna případná rozladění si mnohonásobně vynahrazujete vzájemnou láskyplností. Máte rovněž zvýšenou tendenci pomazlit se s estetičností společného zázemí, tudíž se zajímáte o barvy a dekorace za účelem zkrášlování svého domácího hnízdečka. Venuše našeptává, že je to spíše vhodný čas k drobnějším kosmetickým úpravám než ke složitým renovacím. Nelze podceňovat Marsův vliv varující před větším přepínáním, tudíž jak se říká, všeho s mírou.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.