Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na červenec 2023.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, pokud jste ve vztahu, může se v tomto období objevit jisté ochlazení a smutek. Mars je totiž od 10. července v negativní opozici se Saturnem. Nepříznivou situaci s protějškem vnímáte trochu úzkostně. Možná máte strach, že o vás ztrácí zájem. Nebojte se! Jsou nad vámi pozitivní síly a tuto krizi společně ustojíte. V pracovní oblasti jste velmi kreativní a vše vám jde opravdu snadno. Merkur je do 10. července v pěkném trigonu s vaším znamením. Následně se objeví jisté překážky a vy nevíte, zda najdete východisko. I když ztrácíte naději, pomoc se brzy najde a vy si oddechnete. Někdo vám vytrhne trn z paty a z nejhoršího vyváznete. A co se týká financí, zvláště kolem 22. července vám nemusí schválit například půjčky. Nedělejte tedy žádná důležitá rozhodnutí a vyhněte se podepisování smluv. Není vhodná doba a přinese vám to spíše nespokojenost a potíže.


Láska

Láska

Nezadaní navazují bez problémů kontakty a jste rádi, že to funguje v přátelské rovině. Možná se nyní necítíte na víc a toužíte spíše po porozumění. Hvězdy vám v tom přejí a pravděpodobně najdete i svou spřízněnou duši. Naopak zadaní si mohou od 10. července procházet ochlazením ve vztahu. Mars je v nehezké opozici se Saturnem. Můžete mít pocit, že o vás protějšek nemá vřelý zájem a stará se spíše o jiné věci. Je vám to líto a sužují vás obavy, zda to někam povede. Hlavně kolem 21. července vnímáte tuto situace hodně úzkostně. Zachovejte však klid a nedělejte předčasné závěry, Ryby! Určitě se totiž jedná jen o nepříjemné období, které vás má něco naučit. I když je vůči vám partner nyní odměřený, brzy zjistíte, že to tak ve skutečnosti nemyslí. Dejte tomu čas a nesnažte se dělat na druhou stranu zbytečný nátlak. Nyní vašemu vztahu prospěje nechat všemu volný průběh.

Práce

Práce

Počátkem tohoto období vám to jde v práci báječně a jste úspěšní. Máte radost z toho, že se vám daří a můžete se chlubit dobrými výsledky. Merkur je do 10. července v blahodárném trigonu s vaším znamením. Následně vás však něco začne brzdit a nedosahujete svých cílů úplně snadno. Pravděpodobně se vám do toho dostanou překážky, kterým se nevyhnete. Patrně vás tato skutečnost zarazí a nevíte, co s tím. Hlavně kolem 20. července se cítíte jako v pasti. Zpočátku máte dojem, že situace snad nemá žádné řešení. Ničeho se nebojte, uvidíte, že nakonec dospějete k rozumnému závěru. Nejste v tom sami a možná vás pomůže někdo, od koho to ani nečekáte. Tak to je paráda, máte velké štěstí! Uvidíte, že nakonec z těchto nepříjemných záležitostí vyváznete. Nadřízený je moc ráda, že se tak snažíte a není vám to lhostejné. Jen tak dál, jde vám to vážně skvěle.

Peníze

Peníze

S financemi nemáte prozatím velké potíže a nepociťujete nedostatek. Možná si tedy plánujete, do čeho chcete nyní investovat. Hvězdy vás před tím však varují a je lepší spíše šetřit. Mars je totiž od 10. července v negativní opozici s vaším znamením. Hrozí vám nejenom ztráty, ale možná také pomalý přísun financí. Rozhodnete se tedy pro půjčku, ale tu vám v tomto období nemusí schválit. Hlavně kolem 22. července vzniknou jisté nesrovnalosti a musíte dlouho čekat. V těchto dnech je tedy lepší vyvarovat se těmto krokům. Nesmutněte je totiž dost možné, že pomoc přijde úplně z jiného směru. Zřejmě to všechno lámete hodně přes koleno a ztrácíte už naději. Jak moc dobře víte Rybky, ta umírá poslední! Překvapí vás možná někdo z přátel, který se vás pokusí v této oblasti podpořit. Zpočátku do toho možná nechcete jít, ale poté jste vděční na tuto nabídku a přistoupíte na to.

Rodina

Rodina

Rádi se setkáváte s přáteli, protože vás vždy ve všem povzbudí. Vzájemně si důvěřujete a jste rádi, že tu jsou pro vás. Užíváte si tedy chvíle s nimi a vždy vás něčím překvapí. Jupiter je po celý měsíc v sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 12. července vám mohou navrhnout výlet, na který se moc těšíte. Tak to je super, váží si vás a moc dobře vědí, že je to s vámi vždycky velká zábava. Určitě si však v tomto měsíci dávejte pozor na zvýšené riziko úrazů. Zvláště kolem 20. července nejste moc obezřetní. Následky jsou na delší dobu a možná vás to výrazně omezí i v pohybu. To vás poté hrozně mrzí a léto si neužijete dle svých představ. Naštěstí je nad vámi ochrana a může se stát, že se tomu nakonec vyhnete. Určitě nic neriskujte a nezkoušejte žádné rizikové a adrenalinové sporty. I když vás to může hodně lákat, přinese vám to více škody, než dobré vzpomínky.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.