Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Měsíční horoskop na březen 2024.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Ryby, je před vámi úspěšný měsíc a v oblasti lásky se na vás usmívá velké štěstí. Venuše vstupuje od 11. března do vašeho znamení a je v pěkném sextilu s Jupiterem. S velkou pravděpodobností narazíte na někoho, kdo splňuje vaše požadavky. Od dotyčného vám rozhodně nechybí pozornost a dočkáte se také pozvání na večeři. I v pracovní sféře vás čeká významný posun a zajímavá pracovní nabídka. Merkur je do 9. března ve vašem znamení a je v hezkém sextilu s Uranem. Vaše nápady příjemně překvapí i nadřízeného. Získáte dobré finanční ohodnocení a dokonce i po zbytek měsíce se vám hodně daří. Od 23. března mohou mít štěstí i Rybky, které hledají nové zaměstnání. Mars je ve vašem znamení a tvoří blahodárný sextil s Uranem. Chopíte se tedy příležitosti a tentokrát jste velmi úspěšní. Slunce je do 19. března ve vašem znamení, ale občas můžete zaznamenat úbytek energie.


Láska

Láska

Pokud jste bez partnera, nyní se na vás usmívá opravdu velké štěstí! Máte před sebou příležitost, díky které můžete najít svého vysněného protějška. Venuše je totiž od 11. března ve vašem znamení a tvoří příznivý sextil s Jupiterem. Jistě se můžete těšit na romantické chvíle a upřímný projev citů. Nezůstávejte tedy v pozadí a jděte se bavit mezi lidi. Váš nápadník z vás jistě nespustí oči a chce upoutat vaši pozornost. Od 23. března jste však více překvapeni jeho jednáním. S velkou pravděpodobností vás totiž pozve na rande. Váš idol se určitě nestydí a vy na tuto nabídku s radostí přistoupíte. Druhá strana vám ukáže své přednosti, kterými u vás jednoznačně zaboduje. Zdá se, že splňuje vaše očekávání. Nenecháte si tedy ujít člověka, který to s vámi myslí vážně. Konečně si máte také s kým povídat a navíc si vyslechnete i nějaký hezký kompliment.

Práce

Práce

Dokážete si poradit s jakoukoli záludností a nechybí vám ani nadhled. Merkur je do 9. března ve vašem znamení a tvoří příjemný sextil s Uranem. Svými nápady a pracovním tempem překvapíte i svého nadřízeného. Na základě toho tedy získáte velmi zajímavou nabídku. Zaručeně vám přinese jak úspěch, tak i výborné finanční ohodnocení. U kolegů si pravděpodobně získáte respekt a možná si za vámi chodí i pro rady. Ani následně váš nečeká úpadek, nedělejte si starosti. Od 23. března můžete totiž za prací dokonce i cestovat a rozšíříte své pole působnosti. Báječné vyhlídky mají i Rybky, které touží po novém zaměstnání. U pohovoru jste vskutku přesvědčivé a máte co nabídnout. Máte tedy velké šance narazit na práci, která vás zároveň naplňuje. Věřte si a uvidíte, že se vám tento risk opravdu oplatí. Možná je to pro vás i překvapení a jste za to velmi vděčné.

Peníze

Peníze

Momentálně můžete najít způsob, který vám pomůže vyřešit jisté nepříjemnosti. Nějaká situace se pravděpodobně velmi dlouho vleče. Máte dobré nápady, které se dají realizovat a tak neztrácíte čas. Do 9. března můžete tedy úspěšně sepsat různé žádosti a požadavky. Jistě dojde ke schválení, umíte se vyjádřit a víte přesně jaký je váš záměr. Očekávejte tedy příznivé zprávy, které k vám včas dorazí. Od 11. března se můžete těšit i na náhlé výhry, nebo také přísun peněz! Venuše je totiž v pozitivním sextilu s Uranem. Přáno je i prodeji zboží, nebo různým investicím. Určitě máte štěstí na perfektní ceny a možná nakoupíte i dárečkem k tomu. Také uzavírání obchodů vám přinese jisté výhody a bonusy navíc. Nebojte se tedy udělat patřičné kroky, hvězdy jsou vám nakloněny. Získáte totiž i velmi cenné kontakty, která vám mohou do budoucna hodně pomoci.

Rodina

Rodina

Harmonické vztahy jsou pro vás velmi důležité a snažíte se je udržovat. Pro ostatní tedy fungujete jako opora a mohou se vám svěřit. Ceníte si jejich důvěry a chcete pro ně jen to nejlepší. Zřejmě se také rozhodnete, že své příbuzné vezmete někam do přírody na chatu. Od 11. března se tedy vrhnete na výběr vhodného resortu. Uvidíte, že narazíte hned na několik krásných míst. Členové vaší rodiny jsou zaručeně překvapeni a váš nápad se jim velmi zamlouvá. V tomto měsíci si také najdete nový koníček, který vás nadchne. Mars vstupuje od 23. března do vašeho znamení a je v blahodárném sextilu s Uranem. Jedná se spíše o sportovní aktivity, díky kterým se seznámíte s dalšími lidmi. Zdá se, že jste velmi dobrá parta a začnete se scházet i ve svém volném čase. Toto období můžete také využít k různým domácím pracím. Jestliže tedy chcete udělat renovaci, směle do toho, vše se vám podaří.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2023 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.