Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na červenec 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, je před vámi zkouškové období, které vyžaduje vaši silnou stránku a tou je trpělivost. Saturn je od 2. července ve vašem znamení, kde utvoří kvadraturu s Marsem a vy se kvůli tomu cítíte spíše unaveni. Zasahuje také do oblasti vztahů, ve kterých jste spíše odtažití a rezervovaní. Nechcete prozatím navazovat hlubší partnerství, protože se bojíte zklamání. Také vy zadaní to máte v partnerství docela napjaté a zejména kolem 20. července se vám jeví, že partnera vůbec nezajímají vaše pocity. Ani po pracovní stránce to není moc příznivé a nadřízený se staví proti vám. Merkur není v dobrém aspektu s vaším znamením a vy se snažíte šéfovi ve všem oponovat. Hlavně kolem 13. července si dávejte pozor na prudkou vyřídilku, která vás může dostat spíše do nepříjemných problémů. Snažte se své kozorožské ego spíše trochu usměrnit.


Láska

Láska

Na opačné pohlaví působíte v tomto období poněkud nepřístupně a je dost možné, že nyní o vážný vztah nestojíte. Dá se říct, že prožíváte jisté zklamání a v této chvíli nejste vůči druhým moc důvěřiví. Mars je v nepříjemné kvadratuře se Saturnem a vy nemáte náladu ani na žádné společenské události. Zvláště kolem 5. července jste více uzavřeni a chcete trávit čas spíše o samotě. Ale žádný strach, Kozorozi, určitě vás čekají i světlé chvilky, díky nimž se alespoň trochu uvolníte a rozveselíte. Přátelské naladění pociťujete zejména kolem 15. července a ve vzduchu je také možnost nového seznámení. Pokud se však dostanete v těchto dnech do kontaktu s někým, kdo je vám sympatický, dejte tomu čas. Nic si od toho neslibujte, jedná se totiž spíše o chvilkové rozptýlení, které může rychle vyšumět. Přesto všechno vás i tak krátkodobá záležitost zahřeje u srdíčka.

Práce

Práce

Mnoho pracovních povinností vás obírá o čas i ve vašem osobním životě. Práci si nosíte domů, a i když jste hodně trpěliví a jdete za hranice svých možností, energie vám velmi rychle ubývá. Mars je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a hlavně kolem 13. července můžete kvůli vyčerpání dělat úkoly zbrkle a neuváženě. Nadřízený s tím má problém a atmosféra je mezi vámi dost napjatá. Zvláště kolem 20. července si dávejte pozor na to, jak jednáte se svým šéfem, který není v moc dobrém rozpoložení. Můžete si totiž koledovat doslova o vyhazov, a pokud se poté rozmyslíte přijít s omluvou, je velká pravděpodobnost, že neuspějete. Zůstaňte tedy raději zdrženliví a argumenty si nechejte spíše pro sebe, uděláte tím pro sebe daleko větší dobrodiní.

Peníze

Peníze

Nemáte moc vhodnou dobu pro investice a uzavírání důležitých obchodů. K tomu můžete mít tendence brát si zbytečné dluhy, protože v tomto měsíci potřebujete nutně hned vše, co se vám zalíbí. Mars je v nepříznivé kvadratuře s Jupiterem a zejména kolem 12. července vás nenapadá hlídat si své bankovní konto. V tomto období vás také mohou hodně lákat reklamní nabídky, které slibují mnoho pozitivního, ale v reálu to nestojí ani za řeč. Hlavně kolem 19. července se vás může snažit někdo přechytračit a vytáhnout od vás velmi vysokou částku peněz. Můžete se nechat obelstít a pak si tento krok hodně vyčítáte, je tedy vhodné těmto situacím se vyhýbat. Naopak se snažte alespoň něco ušetřit a zbytečně nevyhledávejte příležitosti, které vám zajistí rychlý přísun peněz. Dejte si finanční pohov a uvidíte, že i přes obtíže vše nakonec báječně zvládnete.

Rodina

Rodina

Partner má námitky na vaše chování a nebojí se vám peprnějším způsobem říct, co se mu nelíbí. Merkur je v opozici s vaším znamením a zdá se, že tento měsíc je spíše o nepochopení názorů mezi vámi. Hlavně kolem 20. července se vám tak zdá, že protějška vůbec nezajímá, co si myslíte a stále si prosazuje to své. Nerozčilujte se však, Kozorozi, zbytečně se trápíte nad něčím, co nezměníte. Uvidíte, že se partner dá zase co nevidět dohromady a rozumně si o všem promluvíte. Naopak se můžete těšit z ratolestí, které s vámi rády podnikají všemožné aktivity. Zejména kolem 16. července máte samé originální nápady a je čas se na ně vrhnout! Děti se od vás přiučí novým věcem a vy jste spokojeni, že je baví volný čas s vámi. Jako bonus jim můžete připravovat různá překvapení, například chutný letní pohár či jiné laskominky, stoprocentně se zavděčíte!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.