Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na červenec 2022.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, v milostných vztazích vás opouští napětí a konflikty s opačným pohlavím. Mars je totiž od 5. července v hezkém trigonu s vaším znamením. Po nějaké době vás tedy někdo pozve na rande a vznikne mezi vámi velká přitažlivost. Dočkáte se tedy i příjemných komplimentů. Po pracovní stránce to nemáte moc jednoduché a setkáte se s kritikou. Zjistíte však, co děláte špatně a snažíte se všechny chyby napravit. Merkur je do 18. července v opozici s vaším znamením a nemůžete se z toho zcela vymanit. Nakonec to však dokážete a začnete dělat opravdu velké kroky kupředu. Nadřízený nešetří pochvalou a zaručeně vás nemine ani odměna. A co se týká finanční sféry, zde se máte na pozoru a snažíte se něco ušetřit. Zejména kolem 26. července vás totiž může překvapit nepříjemná záležitost v podobě pokuty. Hrozí vám také výrazný úbytek peněz, které máte naspořené.


Láska

Láska

Vaše negativní očekávání se konečně rozpouští a cítíte se více uvolnění. Stresové situace vám nepřidávají na sebevědomí a po předchozím období si zasloužíte konečně něco hezkého. Mars je totiž od 5. července v blahodárném trigonu s vaším znamením. Na obzoru se tedy může rýsovat známost, která vás osloví. Pravděpodobně je mezi vámi velká přitažlivost a rozhodnete se tomu dát šanci. Trochu nepříznivou fází si prochází zadaní Kozorozi. Do 18. července je mezi vámi horší komunikace a názory protějška považujete za naivní. Tím to bohužel nekončí a možná dojde také na řešení finančních záležitostí. Chcete možná něco ušetřit, ale partner je trochu rozhazovačný a vám se to nezamlouvá. Jistě se tedy přihlásíte o slovo a chcete si promluvit. Zdá se však, že v této oblasti nemáte moc velký úspěch a vaše drahá polovička uniká nějaké zodpovědnosti.

Práce

Práce

Pokusíte se v tomto měsíci udělat něco jinak, jelikož se vám moc nedaří. Určitě si vyslechnete i nadřízeného a od 5. července změníte svůj přístup. Ačkoliv vám není kritika příjemná, uznáte, že je čas s tím něco dělat. Nejste totiž spokojeni s tím, že váš šéf dává náročné povinnosti někomu jinému. Merkur je do 18. července v nepříznivé opozici s vaším znamením a stále děláte nějaké chyby. Následně však dosáhnete vytoužené změny a začne se blýskat na lepší časy. Jste cílevědomí a těšíte se z každé pracovní příležitosti. Chcete si totiž opět získat důvěru šéfa, a to se vám také podaří! Tak to je báječné, Kozorozi. Možná se vám ještě v tomto období podaří získat i nějaké odměny, či bonusy. Vaše snahy zaručeně nezůstanou bez povšimnutí a vy jste rádi, že vše vrací do starých kolejí. Do budoucna si však dáváte další velké cíle a tentokrát jste přesvědčeni, že to zvládnete.

Peníze

Peníze

Uvědomujete si, že vám v budoucnu může hrozit například nějaká pokuta, nebo sankce. Z tohoto důvodu určitě neotálíte a snažíte se dopředu pojistit. Od 5. července tedy nejenom šetříte, ale využíváte různé příležitosti k zisku. Moc dobře víte, že děláte správně a nechcete mít žádné zbytečné starosti navíc. Finanční potíže však přichází od 18. července a přísun peněz je poněkud horší. Venuše je v opozici s vaším znamením a dochází i k rychlému úbytku naspořené částky. Problémy nastávají i v bankovních záležitostech, kde se můžete potýkat s nějakým sporem. Postavíte se tomu čelem, ale zdá se, že hledání řešení je celkem vysilující a náročné. Jste tedy ve stresu a možná nevěříte, že to dobře dopadne. Hvězdy vám však dávají naději a možná vám s tím někdo rád pomůže. Tak to je super, Střelci. Ve finále na to nejste tedy sami a obavy vás alespoň částečně opustí.

Rodina

Rodina

Členové vaší rodiny mají pocit, že nejste ve své kůži a něco vás trápí. Zřejmě se zaobíráte více svými starostmi a neužíváte si. Merkur je do 18. července v nepříjemné opozici s Plutem a občas se utápíte ve smutku. Nechcete však znepokojovat své příbuzné a pokusíte se s tím něco udělat. Postavíte se na vlastní nohy a začnete řešit své nesnáze. Větší aktivitu a chuť do života můžete pocítit již od 5. července. Ačkoliv je vaše nálada vcelku kolísavá, nechcete si nic hrozného připouštět. Správně, moc dobře totiž víte, že všechno dopadne na jedničku! Své emoce se momentálně snažíte také ventilovat skrze sport, nebo delší procházky v přírodě. Možná tedy vezmete i své děti a naučíte je poznávat rostliny. Konečně se tedy odreagujete a máte super pocit z toho, že uděláte něco pro zdraví. Uvidíte, že jakmile si vyčistíte hlavu, dostaví se nakonec i správné východisko na vaše současné trable.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.