Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na prosinec 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, vaše posmutnělé rozpoložení vám v tomto měsíci trochu odlehčí Venuše, která je v krásném sextilu s vaším znamením. Doprovází vás až do 14. prosince a dá se říct, že s její pomocí vám jde vše vskutku lépe. V oblasti vztahů se tedy více uvolníte a z vaší nové známosti se vyvine nádherné přátelství. Pracovní sféra vám naopak přinese od 21. prosince trochu více starostí a netrpělivosti. Merkur se sice přesouvá do vašeho znamení, ale kvadratura s Marsem vám dodává na bojové náladě. Nadřízenému se vaše argumenty a oponování nelíbí, takže si dávejte pozor na nepříjemné tresty. Také ve financích se navzdory pěknému postavení Venuše mohou vyskytovat potíže. Do 16. prosince očekávejte větší počet překážek a také zpomalení příjmu financí. Pozornost zaměřte na své zdraví, Slunce vstupuje od 21. prosince do vašeho znamení, ale je velmi oslabené.


Láska

Láska

Cítíte se trochu více uvolněně a zdá se, že opačné pohlaví na to pozitivně reaguje. Rozhodně tedy nepopřete zájem a je dost možné, že se v tomto měsíci ocitnete na nějaké schůzce. Jste rádi, že vás někdo vytáhne z domu a věnuje vám nějaký čas. Parádně spolu poklábosíte a zjistíte, že dotyčná osoba je vám sympatická. Venuše je až do 14. prosince v prima sextilu s vaším znamením a vy navážete příjemné přátelské seznámení. Hvězdy vás nabádají, ať dále nezacházíte a zůstanete spíše v této rovině. Poté vás totiž doprovází velké pochyby a to vám může zničit jakýkoliv partnerský vztah. Chováte se spíše odtažitě, a když už se projevíte, jste spíše smutní a negativní. Zejména kolem 22. prosince nejste ve své kůži a své emoce projektujete do druhých. Nesmutněte Kozorozi, uvidíte, že se všechno zase otočí k lepšímu.

Práce

Práce

V práci toho máte dost, a i když k ní máte dobrý vztah zdá se, že vás přestává naplňovat. Nadřízený má spoustu výhrad a ani před Vánocemi nemíní trochu polevit. Nyní pro vás není jednoduché postavit se čelem všem jeho zadaným povinnostem. Máte před sebou hodně náročné období, které vyžaduje velkou dávku trpělivosti. Ani od 21. prosince hvězdy neslibují procházku růžovým sadem a veřejně dáte najevo svůj vztek. Ačkoliv se Merkur přesouvá do vašeho znamení, je v nepříznivé kvadratuře s Merkurem. Zřejmě jste k šéfovi až moc upřímní a pravda vám může zadělat na problémy. Dávejte si i velký pozor na to, co prezentujete před svými kolegy. Ti totiž různé informace hned donáší na jiné stanoviště. Příznivá zpráva však je, že se až do 14. prosince snažíte tyto trable ulehčit. Dá se říct, že riziko k hádkám se s vaším optimističtějším přístupem zmenšuje.

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce vás čeká velká záchrana ve financích, takže si hodně přilepšíte. Možná vyhrajete na vánoční los nebo vás jednoduše dá někdo předčasně nečekaný dáreček. Zejména kolem 12. prosince počítejte s jistou událostí, která vás zachrání před finančními nesnázemi. I když se nejedná o závratnou částku, pomůže vám to! Víte, že to s penězi nemáte momentálně vůbec jednoduché a jste za to vděční. Procházíte si výrazným omezením ve finanční oblasti a už vás to moc trápí. Mars je až do 16. prosince v nehezké kvadratuře se Saturnem a je pro vás těžké tyto bariéry zdolávat. Nebojte se, následně přijde konečně alespoň částečné vysvobození. Radujete se, protože věci mají lepší průběh a není už tak těžké vyjít s penězi. Hvězdy však radí, ať se po tomto období nepouštíte do žádných půjček. Je totiž pravděpodobné, že nedojde ke schválení nebo se zaměříte na něco nevýhodného.

Rodina

Rodina

Zavolejte na návštěvu své přátele, kteří vám poradí, co koupit svým blízkým k Vánocům! Uvítáte rady, protože vám již dochází nápady a potřebujete inspiraci. Posezení u kávy je přáno zvláště kolem 13. prosince. Luna je v báječné konjunkci s Venuší a uvidíte, že se vám jejich myšlenky opravdu zalíbí. Máte tedy vystaráno a víte, na co se máte zaměřit. Atmosféra v rodině se vám však nezdá moc pozitivní, ale vy se snažíte ostatní malinko rozveselit. Od 21. prosince nastanou větší neshody a vy se musíte jistým věcem bránit. Jeden člen vaší rodiny se pokouší narušit vánoční atmosféru, ale vy mu tzv. zatnete tipec! Chcete totiž relaxovat a nehodláte poslouchat nepříjemné poznámky. Dotyčná osoba se následně uklidní, protože pochopí, že se to vážně nehodí. Mávnete nad tím rukou a vrhnete se na sváteční přípravu. Sice se nejedná o váš nejoblíbenější koníček, za to se ale výborně odreagujete.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.