Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na říjen 2023.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, v pracovní oblasti jste na sebe docela tvrdí. I tak nejste moc spokojení a berete si toho na sebe příliš. Mějte se však také na pozoru, co se týká prosazování vašich nápadů. Merkur je od 5. října v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením. Naštěstí si to brzy uvědomíte a zamyslíte se nad tím. Ve finále však začnete podávat opravdu parádní výsledky! V milostných vztazích vás svádí pesimismus, který je naštěstí jen dočasný. Venuše je totiž od 9. října v blahodárném trigonu s Plutem a konečně se setkáte s velkým porozuměním. Potkáte se s někým, komu můžete opravdu důvěřovat. Je mezi vámi také velká přitažlivost dotyčný je ve vaší přítomnosti moc rád. Dávejte si pozor na útlum energie a také zvýšenou únavu. Slunce není do 22. října v příjemné vazbě s vaším znamením. Možná více vyhledáváte relax, nebo se rozhodnete na víkend někam odcestovat.


Láska

Láska

Momentálně je mezi vámi a vaší novou známostí tak trochu dusno. Zdá se však, že vás to celkem pohltí a nechcete již dál pokračovat, takže to z minuty na minutu utnete. Do 11. října jste zřejmě také přesvědčeni o tom, že se už nechcete s nikým seznamovat. Tato energie se naštěstí začne velmi rychle rozpouštět a vy brzy změníte úhel pohledu. Venuše je totiž od 9. října v blahodárném trigonu s Plutem. Možná se začnete stýkat s někým, s kým to má větší smysl. Zřejmě cítíte od tohoto člověka i větší pochopení a povzbuzení. Pravděpodobně si velmi rozumíte a vazby mezi vámi jsou vskutku velmi silné. Od tohoto člověka můžete očekávat stabilitu a hluboké city. Nyní máte tedy velké štěstí na seriózní protějšky. Nechybí mezi vámi ani přitažlivost. Jeden druhého si určitě velmi vážíte. Jste šťastní, že máte po svém boku někoho, na koho se můžete konečně spolehnout.

Práce

Práce

Tlačíte na pilu a konečný výsledek není ve finále dle vašich představ. Jste na sebe velmi nároční a práci si nyní rozhodně neužíváte. Od 5. října si také dávejte pozor na vnucování svých myšlenek a nápadů. Je dost možné, že s nimi nadřízený nesouhlasí, ale vy je chcete za každou cenu prosadit. Merkur je v nepříjemné kvadratuře s Plutem. Do 21. října vám tedy dělá potíže na pracovišti. Možná vám také neprojdou jisté plány, což vás rozzuří. Nakonec se nad tím přestanete rozčilovat a hledáte jinou cestu. Planety vám nakonec velmi přejí a zdá se, že konečně prorazíte. Na řešení pracovních povinností se díváte jinak a máte chytrou strategii. Váš šéf je překvapen z takového obratu a jistě vás podporuje. Zlepšení přichází také v kolegiálních vztazích, kde se vám také lépe spolupracuje. Jste více komunikativní a snažíte se i více svým spolupracovníkům porozumět.

Peníze

Peníze

Jste nuceni řešit finanční nesnáze, ze kterých se potřebujete co nejrychleji dostat. Pravděpodobně díky tomu zažíváte krizi a hledáte adekvátní řešení. Možná se v tomto měsíci vyskytují překážky, které vás překazí plány. Avšak od 9. října zažíváte úlevu a postupem dalších dní se bariéry konečně prolamují. Venuše je totiž v pozitivním trigonu s vaším znamením. Můžete se těšit na různé zisky a možná také drobné výhry. Jestliže v tomto období chcete také vyřešit důležitá obchodní jednání, nebo smlouvy, vsaďte na dny od 22. října. O svých krocích jste totiž přesvědčení a rozhodně neuděláte žádnou chybu. Máte totiž jasno v tom, co chcete a co potřebujete. Podle toho také hledáte východisko, které vás hned udeří. Vyšší orgány také vyhoví vaším požadavkům, a to opravdu rychle. Pokud se chystáte něco sepsat, právě nyní dokážete své myšlenky jasně formulovat.

Rodina

Rodina

Jistý příbuzný má možná hádavou a zdá se, že dobře ví, kde je vaše citlivé místo. Nejprve mu to celkem prochází a daří se mu rozhodit vás. Mars je do 11. října v negativní kvadratuře s vaším znamením. Pravděpodobně reagujete přehnaně a můžete si zbytečně rozhádat i ostatní členy. Následně však pochopíte, že tudy cesta nevede a zaujmete jiný postoj. Uvidíte, že se vám uleví, a nakonec se protistrana vzdá. Od 9. října se také zaměříte na výzdobu svého domácího prostředí. Určitě si chcete pořídit módní doplněk. Máte vkus a zvolíte naprosto fantastické kousky. Zaručeně tím překvapíte i své známe, kterým se vaše vybavení moc líbí. Je dost možné, že i tomu největšímu kritikovi ve vašem okolí spadne brada! Myslíte však i na sebe a dopřejete si pořádného relaxu. Navštívíte tedy masáže, nebo se někam vypravíte na víkend se svými přáteli.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.