Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na červen 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, v tomto období nemáte žádné bariéry v oblasti vztahů, naopak, můžete si perfektně sednout s velmi atraktivní osobou. Mars je až do 27. června v krásném sextilu s Jupiterem a vy jste pro opačnou stranu velkým zdrojem inspirace. Svou moudrostí doslova bodujete! Výborné výsledky vás čekají také v pracovní sféře, dávejte však pozor na své reakce. Nadřízený je zcela nadšený z vašich pokroků, nicméně má pocit, že své schopnosti přeceňujete. Merkur je v nepříznivé opozici s Jupiterem a hlavně kolem 23. června si to můžete pokazit nejenom u šéfa, ale i u kolegů. Co se týče financí, zejména kolem 8. června můžete mít mnozí velké štěstí na výhry. Naopak opatrnosti dbejte při studování různých smluvních podmínek a nenechte se obalamutit. Někdo může záměrně odvést vaši pozornost od důležitých bodů. Není radno tzv. spadnout do pavoučí sítě!


Láska

Láska

Máte zvýšenou tendenci seznámit se s velmi atraktivním protějškem a cítit se v jeho přítomnosti velmi příjemně. Atmosféra mezi vámi je přátelská a otevřená, takže nemáte žádný problém v konverzaci. Mars je až do 27. června v úžasném sextilu s Jupiterem a zřejmě spolu plánujete mnoho věcí do budoucna. Hodně svůj nový objev inspirujete a rád si od vás nechá poradit, protože máte zkušenosti. Hlavně kolem 12. června mu pomůžete s něčím, s čím si neví moc rady a potřebuje ukázat směr. Avšak koncem tohoto měsíce si dávejte pozor na ochlazení a odcizení, které dočasně přetrhá vaše vazby. Možná si uvědomíte, že se potřebujete ještě rozhlížet, ale druhá strana na vás tak trochu tlačí a počítá s něčím víc. Pokud se na vážnější vztah necítíte, konejte dle vlastního vnitřního přesvědčení, určitě pak nebudete litovat.

Práce

Práce

Jste vytrvalí a chcete dosáhnout velkého úspěchu, který vás přivede k významnému společenskému postavení. Plodné dny jsou zejména kolem 13. června, kdy můžete ukázat svůj nemalý talent. V tomto období překypujete velkým nadšením, ale když přijde kritika od nadřízeného, nemůžete se s ní vyrovnat. Naopak vás to tak trochu naštve a máte tendenci šéfovi odporovat. Jupiter je v negativní opozici s Merkurem a zejména kolem 23. června si své chování můžete pěkně odskákat. Ačkoliv nadřízený věří vašim schopnostem, zdá se, že vaše sklony vše zveličovat jsou pro něho teď přes čáru. Usměrněte se Kozorozi a nedělejte si zbytečně špatnou reklamu, následně vás to může mrzet. Hrozí vám totiž, že se nedostanete na své vysněné místo a nový pokus o něho vás může v budoucnu stát hodně sil.

Peníze

Peníze

Na peníze máte v tomto období docela štěstí a je přáno dokonce i menším výhrám. Určitě se tedy nevyhýbejte různým soutěžím, mohli byste přijít o výhodnou cenu. Zvláště kolem 7. června máte tendenci vybírat si vhodné akce, ve kterých můžete úspěšně zabodovat. Luna je v přející konjunkci s Jupiterem, tudíž můžete navíc pořídit i vskutku luxusní předměty. Pozor si však dávejte na obchodování a také si pozorně čtěte, co je psáno ve smluvních podmínkách. Hlavně kolem 22. června vám může i malá nepozornost způsobit nepříjemnosti. Nemusí jít sice o nic závažného, ale průběh těchto událostí vás hodně znervózní. Naštěstí nemáte vrozenou naivní důvěřivost, takže je u mnohých z vás velká pravděpodobnost, že se zmíněnému problému automaticky vyhnete.

Rodina

Rodina

Protějšek zřejmě nechce vyslechnout vaše připomínky na vztah, který vás již nějakou dobu trápí. Pravděpodobně si myslí, že to vidíte až moc černě a máte sklony trochu přehánět. Vás to samozřejmě mrzí a nelíbí se vám, že vaše názory bere na lehkou váhu. Hlavně kolem 23. června vás může urazit nějakou nežádoucí poznámkou, kterou si však rozhodně nenecháte líbit. Luna je v konjunkci s Merkurem a zvyšuje předpoklad, že mu sdělíte od plic, co si o tom všem vlastně myslíte. Kozorozi, neberte to tak vážně a partnerovu urážku berte spíše s nadhledem, je totiž možné, že to tak vůbec nemyslí. Věnujte se v této chvíli spíše sobě a běžte si například zasportovat někam, kde není velká přítomnost lidí. Potřebujete si vyčistit hlavu a zejména kolem 12. června je vhodná doba pro čerpání nových a pozitivních sil. Uvidíte, že se během venkovních aktivit uvolníte a zapomenete na špatné věci. Čerstvý vzduch vám náramně prospěje!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.