Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Měsíční horoskop na květen 2023.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Kozorozi, v partnerství to nemáte nyní tak jednoduché a protějšek vás moc nešetří. Jeho jednání je neústupné a vaše požadavky nebere vůbec vážně. Mars je do 19. května v nepříznivé opozici s vaším znamením. Ani poté s ním neprožíváte procházku růžovým sadem. V oblasti výdajů se nemůžete dohodnout na tom, do čeho je nutné investovat dříve. Naopak v pracovní oblasti se snažíte udělat všechno do puntíku. Merkur je celý měsíc v příjemném trigonu s vaším znamením. Vy máte však takový dojem, že vašemu nadřízenému to nestačí. Zejména kolem 16. května vás může zasáhnout kritika a naštvete se. Šéf se však brzy usměrní a přestane vyhledávat chyby. Také ve financích si musíte dávat pozor na riskantní situace. Od 7. května máte velké oči a můžete se chtít na něčem obohatit. Pravděpodobně váš nápad není tak úspěšný a zřejmě na tom proděláte.


Láska

Láska

Nyní se rozhodně neukvapujete a snažíte se navazovat kontakty pozvolna. Nic si od toho neslibujete a chcete se momentálně spíše přátelit. Nemáte tedy zájem o něco hlubšího a chcete si počkat na tu správnou osobu. Uvítáte však nové kamarády, se kterými můžete pokecat o všem možném. Avšak zadaní Kozorozi si připadají ve vztahu jako na bitevním poli. Do 19. května vás partner dráždí nejenom svým jednáním, ale také činy. Vše si dělá po svém a zdá se, že vaším požadavkům nevěnuje žádnou pozornost. Do toho všeho se také zamotává Venuše, která je od 7. května v opozici s vaším znamením. Potíže nastávají také v oblasti výdajů a nemůžete se shodnout na tom, do čeho investovat dřív. Jedna strana se musí přizpůsobit a s velkou pravděpodobností jste to vy, kdo nakonec ustoupí. Nebaví vás totiž dohady o maličkostech a uvědomujete si, že vás to už opravdu vyčerpává.

Práce

Práce

Máte perfektní nápady a jistě povinnosti nechcete odfláknout. Záleží vám na výborných výsledcích a přesně se držíte daného plánu. Merkur je po celý měsíc v pozitivním trigonu s vaším znamením. Vskutku vám to hodně pálí a nemáte problém s žádným úkolem. Nadřízený je však často nabroušený a vy máte pocit, že mu vaše výkony nestačí. Do 19. května si tedy dávejte pozor na výbuch z jeho strany, ale hlídejte také své emoce, Kozorozi! Je totiž možné, že to trochu přeženete a zbytečně si tím koledujete o problémy. Zvláště kolem 16. května nejste v nejlepším rozpoložení. Nenechte se však od nikoho vyprovokovat. Neshody jsou totiž krátkodobé, ale mohou přinést nepříjemnosti do budoucna. Naštěstí dokážete zachovat klid a uvědomíte si, že nemá smysl něco riskovat. Super, určitě se velmi brzy urovnají vztahy mezi vámi a vaším šéfem. I on totiž pochopí, že neste fackovací panák.

Peníze

Peníze

V současné chvíli tak trochu bojujete s financemi, protože jich máte nedostatek. Momentálně se vám neoplatí investovat do něčeho, co vám může následně přinést zisk. S velkou pravděpodobností na tom totiž ještě proděláte! Situace se však ta rychle nezmírní a od 7. května si musíte více dávat pozor na své výdaje. Můžete totiž dostat neočekávanou pokutu, která ale není za pár drobných. Mars je do 19. května v negativní opozici s vaším znamením. Zdá se, že vás to pořádně naštve, ale selský rozum vám radí, ať to zaplatíte. Naštěstí jste si dobře vědomi zodpovědnosti a nechcete se tím nadále zabývat. Jistě tedy splníte požadavky vyšších orgánů a neoponujete. Uvidíte, že se všechno vysvětlí a vy tuto událost lépe pochopíte. Do budoucna si dáte větší pozor a rozhodně si také zkontrolujete ostatní dokumenty, které je nutné vyřídit. O další finanční potíže již opravdu nestojíte.

Rodina

Rodina

Nejste zrovna za jedno s jistým příbuzným, který vás často popichuje. Evidentně vás jeho hra vůbec nebaví a dokáže vás snadno vytočit. Jupiter je totiž do 15. května v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením. Čím více se však necháváte vykolejit, tím více ho motivujete k další provokacím. Zůstaňte nad věcí a uvidíte, že se brzy jeho jednání změní. Navíc i vy postupně přijdete na to, že je jeho chování směšné. Určitě si také dávejte pozor na úrazy, které vzniknou vlivem zbrklosti a neuváženosti. Do 19. května se vyhýbejte i adrenalinovým sportům a delším túrám. Rychle pocítíte také únavu z pracovního přetížení, ale máte tendence ignorovat to. Jste totiž od přírody workoholici, ale někdy vám to nepřinese mnoho užitku. Domácí práce vám neuteče a vy alespoň naberete potřebnou sílu. Myslete více na sebe a určitě se nikam nežeňte, Kozorozi.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.