Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na květen 2023.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, momentálně jste tak trochu vznětlivé a nenecháte si nic líbit. V práci se vám kupí povinnosti a váš pohár trpělivosti postupně přetéká. Máte tedy dojem, že je na vás nadřízený trochu vysazený a pravděpodobně se ozvete. Mars je do 19. května v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením. Brzy se však tato situace zlepší a šéf na vás přestane vyvíjet nátlak. V milostných vztazích to vypadá počátkem tohoto období celkem slibně. Venuše je do 6. května v pozitivním trigonu s vaším znamením a tohoto človíčka máte plnou hlavu. Následně však nejste zcela spokojeni s přístupem druhé strany. Očekáváte totiž více, než vám nyní opravdu může dát. Necháte tedy věcem volný průběh, ale dveře máte otevřené i pro ostatní nápadníky. A co se týká financí, nemáte nyní moc příznivé období pro investice. Zvláště kolem 22. května se jim vyhýbejte a zaměřte se na spoření.


Láska

Láska

Někdo vám hodně zamotá hlavu a vy jste z této osoby zpočátku velmi nadšeni. Možná máte také nějaké společné přátele, díky kterým se seznámíte. Venuše je v blahodárném trigonu s vaším znamením a do 6. května vám přeje v milostných vztazích. Následně si však stavíte vzdušné zámky a jste možná brzy zklamaní. Zřejmě svým očekáváním trochu dráždíte i druhou stranu. Tlačíte na pilu a zdá se, že vám to nyní moc užitku opravdu nepřináší. Rozhodnete se tedy pro větší volnost a necháte věcem volný průběh. Od 20. května si tedy rozšíříte okruh svých známostí a uvidíte, s kým si nejlépe sednete. Nechcete se omezovat na jednoho člověka a čekat, až se rozhoupe. Momentálně chcete více akce i dobrodružství, a tak se o to postaráte. Jen si dávejte pozor na své nápadníky, kteří se na vás v tomto období mohou více upínat a dělat si plané naděje.

Práce

Práce

Ať už se snažíte jakkoliv, máte pocit, že se nadřízenému jednoduše nezavděčíte. Pokaždé si totiž najde něco, co se mu nelíbí. Mars je do 19. května v negativní kvadratuře s vaším znamením a vy jste z toho už vyčerpaní. Pravděpodobně však můžete během tohoto období vzplanout a vyvolat na pracovišti nějaký konflikt. Zdá se, že vám jisté situace přerůstají přes hlavu a vy se potřebujete ozvat. Šéf brzy pochopí, že je toho na jednoho člověka opravdu hodně. Pokusí se vám tedy ubrat na povinnostech a šetří také kritikou. To vás začne více motivovat a konečně se vám v práci začne více dařit. Zvláště kolem 26. května jste výkonní a chcete dosáhnout výborných výsledků. V těchto dnech se vám to jistě podaří a určitě se dočkáte i pochvaly. Také v kolektivu svítá na lepší časy a s kolegy vycházíte opravdu přátelsky. Společně se tedy můžete vrhnout na společné řešení úkolů.

Peníze

Peníze

Máte šanci trochu vylepšit svou stávající finanční situaci. Také se můžete získat peníze z obchodování, nebo se vám vrátí nějaká částka. Určitě vám to může v následujícím období hodně pomoci, jestliže si je uložíte na bezpečné místo. Venuše totiž tvoří od 7. května kvadraturu s vaším znamením. Příjem tedy není až tak veselý, a naopak si musíte své investice dobře hlídat. Nyní se totiž moc nemáte k šetření a zvláště kolem 22. května nad svými výdaji moc nepřemýšlíte. V těchto dnech se tedy vyvarujte nákupům maličkostí, které vás dostanou. Evidentně se toho naskládá více a vy se pak divíte, kolik je na vašem bankovním účtu. Jistě se mějte na pozoru, co se týká nakupování věcí přes bazar. Můžete se totiž dostat do konfliktu kvůli nefunkčnosti produktu. Také stav nemusí odpovídat popisu a vy tedy vyhodíte oknem vysokou sumu peněz. Druhá strana však odmítá svou chybu uznat.

Rodina

Rodina

Momentálně jste celkem na rozpacích a nevíte, co si o jistých lidech v rodině máte myslet. Zřejmě se totiž doslechnete něco, co vás pobouří. Může se vás to dotknout natolik, že se rozhodnete s touto osobou utnout veškeré kontakty. To má však dohru a zdá se, že dojde k prudké výměně názorů. Avšak od 20. května se začnete věnovat jiným věcem. Snažíte se tedy tuto událost vypustit z hlavy, protože vás nebaví neustále něco řešit. Mars je v příznivém sextilu s vaším znamením a zaměříte se spíše na příjemné stránky života. Možná si tedy naplánujete dovolenou, nebo se zdokonalujete ve svých zájmech. Hlavně kolem 26. května máte mnoho energie a hodně toho stíháte. V těchto dnech se také možná vrhnete na domácí povinnosti. Chcete si již delší dobu splnit povinnosti, které je nutné konečně udělat. Vše jde dle vašeho plánu, a navíc jste s tím brzy hotovi.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.