Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na listopad 2021.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, společnosti se nevyhýbáte a těšíte se z poznání dalších lidiček. Můžete zažít také příjemné chvíle s velmi pohlednou osůbkou. Od 5. listopadu si však dejte pozor na to, kolika nápadníkům věnujete svůj čas. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a jistou osobu tím můžete velmi zklamat. V pracovní oblasti tak trochu lelkujete a všechno si necháváte až na poslední chvíli. Zdá se, že nikam nespěcháte a užíváte si spíše zábavy. Naštěstí se od 24. listopadu dostanete konečně do pracovního režimu. Merkur je v příjemném sextilu s vaším znamením a uvědomíte si, že to takhle dál nepůjde. I v posledních dnech v tomto měsíci se vám podaří úspěšně dokončit důležité povinnosti. Finanční sféra vám naopak přináší jisté komplikace. Hlavně kolem 10. listopadu totiž investujete do věcí, které mají přemrštěnou hodnotu. Za nějakou dobu však zjistíte, že jisté věci jdou sehnat levněji.


Láska

Láska

Na společenských akcích se cítíte báječně, protože se bavíte s velmi příjemnými lidmi. Dokonce stihnete i nějaký románek s osobou, která se vám líbí. S velkou pravděpodobností s ní začnete plánovat i následující dny. Avšak od 5. listopadu to možná začnete rozjíždět na více stran, ale jedná se o krátkodobé záležitosti. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a zdá se, že vám pozornost od jednoho člověka nestačí. Zájmu opačného pohlaví si sice vážně užíváte, nicméně tím můžete některého z vašich idolů pohoršit. Je totiž zřejmě, že to bere trochu víc vážně a zvláště kolem 10. listopadu vám to vyčítá. Celkem vás mrzí, že to druhou stranu trápí a je na vás naštvaná. Není vám to tedy lhostejné a pokusíte se to napravit. Uvidíte, že ho tyto nepříjemné emoce brzy opustí a co nevidět se na vás přestane zlobit. Chcete si zachovat harmonické vztahy a děláte pro to maximum.

Práce

Práce

Jste pozitivně naladěni a máte pocit, že se do práce chodíte spíše pobavit. První dny v tomto měsíci jsou pro vás naprosto senzační. Možná od 5. listopadu začnete pociťovat, že se vám velice nic nechce a i ty nejmenší úkoly odkládáte. Dáváte přednost zábavě a o své pracovní výsledky se moc nestaráte. Ačkoliv vám z toho nehrozí nějaké velké problémy, šéf vás za to může strhnout prémie, nebo plat. Velmi brzy si však připustíte, že je zbytečné přijít o takové bonusy. Překonáte se a od 24. listopadu věnujete povinnostem velkou pozornost. Merkur je v příznivém sextilu s vaším znamením a máte velké šance dohnat všechny úkoly. Myslí vám to a dáváte se záležet na svých výsledcích. Nadřízený vás za tento výkon jistě pochválí a je rád, že se neflákáte. Ještě v posledních dnech v tomto měsíci totiž můžete dosáhnout úspěchu. Nejedná se sice o nic velkého, ale půjde to určitě znát.

Peníze

Peníze

Přísunu peněz si momentálně užíváte a rádi si za to koupíte něco pěkného. Možná tedy investujete do svého vzhledu, nebo do dekorací. Venuše je do 4. listopadu v hezkém sextilu s vaším znamením a nutno podotknout, že váš výběr je skvělý. Následně máte však tendence své peníze vyhazovat za věci, na kterých to není vidět. Zřejmě tedy utrácíte za drahé jídlo, nebo maličkosti, které však stojí mnoho peněz. Zejména kolem 10. listopadu si dávejte pozor na nepromyšlené výdaje. Koncem tohoto měsíce se však můžete zaměřit na to, co je nutné ve finanční oblasti vyřídit. Může vás totiž čekat nějaké rozhodování, nebo dostanete nápad, jak vyřešit dlouhodobý problém. Každopádně není špatné poradit se s příslušnými lidmi, kteří se v těchto oblastech pohybují. Získáte určitě nejenom dobré rady, ale také nabídku přímo na vaši míru. Díky tomu se konečně hnete z místa..

Rodina

Rodina

S rodinnými příslušníky chcete utužit vztahy a záleží vám na jejich spokojenosti. Od 5. listopadu se však může sem tam vyskytnout napjatá a podrážděná atmosféra. Nenecháte se tím do velké míry ovlivnit a stále celou situaci ulehčujete. Jupiter je po celý měsíc v blahodárném trigonu s vaším znamením. I přesto však neberete problémy druhých na lehkou váhu a snažíte se jim pomoci. Určitě také nechcete trávit celé dny doma. Navrhnete rodině návštěvu muzea a pozvete je na oběd. Zejména kolem 12. listopadu máte velké šance na úspěch. Vaši nabídku rádi přijmou a z výletu si přivezou i nějaké drobnosti. Uvidíte, že se vám podaří vaše blízké rozveselit a jsou vám vděční za takovou laskavost. Momentálně však moc nevsázejte na výběr darů jak pro rodinu, tak i přátele. Není vhodná doba, jelikož se můžete opravdu splést a vaše překvapení je mimo jejich představy


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.