Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na říjen 2023.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, dá se říct, že nejste moc spokojeni s dosavadním stavem v práci. Mars je do 11. října ve vašem znamení, ale nemá příznivé vazby s Plutem. Šéf je a vás docela náročný a zřejmě na vás hodně tlačí. I poté můžete mít neshody s kolegy, kteří mohou považovat vaše nápady za riskantní. Merkur je sice od 5. října ve vašem znamení. Komunikace i domluva je nyní o něco horší, ale nakonec dojdete k závěru. A co se týká vztahů, tam můžete mít naopak celkem úspěch. Venuše je totiž do 8. října v pozitivním sextilu s vaším znamením. Vaši přátelé vás seznámí s někým, kdo na vás může oči nechat. Je mezi vámi velká přitažlivost a určitě spolu plánujete i další setkání. Po finanční stránce se mějte na pozoru a zbytečně neutrácejte. Peníze se vám totiž nyní mohou hodit, jelikož jsou před vámi vyšší výdaje. Do 21. října se také vyvarujte úředním záležitostem a nesnažte se nic uspěchat.


Láska

Láska

Jste otevřeni novým zážitkům a určitě se ve vašem okolí vyskytne osoba, kterou nepřehlédnete. Venuše je totiž do 8. října v blahodárném sextilu s vaším znamením. Pravděpodobně se seznámíte díky svým přátelům. Zdá se, že mezi vámi ihned přeskočí jiskra a můžete se těšit na první schůzku. Váš idol však nepatří vyloženě mezi stydlivé osoby a dá se říct, že má s vámi mnoho plánů. Do 11. října máte tedy možná více aktivit, než očekáváte. Jste však moc rádi, že se vám váš idol tak moc věnuje a záleží mu na vás. Navíc vás může potěšit i drobným dárečkem, nebo vám věnuje vaši neoblíbenější čokoládu. Tak to je perfektní, Váhy! Po zbytek měsíce si tedy užíváte vzájemného poznávání a možná se z toho v budoucnu vyklube i něco víc. Necháváte tomu volný průběh a jistě nechcete tlačit na pilu. Máte pravdu, čas teprve ukáže, jestli je to ten pravý.

Práce

Práce

Nyní můžete vnímat nátlak ze strany nadřízeného, který trvá na svých požadavcích. Evidentně chce mít vše do puntíku splněno a jste limitováni. Zřejmě vám to není moc příjemné, ale uvědomujete si, že nemá cenu jít s ním do křížku. Víte totiž, že vám to nepřinese kýžený výsledek a dáváte si tedy pozor. Mars je sice do 11. října ve vašem znamení, ale tvoří negativní kvadraturu s Plutem. Musíte tedy podávat velké výkony a do toho ovládat výbuchy hněvu. Naštěstí od 5. října uvažujete hodně racionálně a svou pozornost zaměříte na plnění náročných povinností. Merkur vstupuje do vašeho znamení a snažíte se toto nepříjemné období překonat. Jestli však chcete přijít s nějakým návrhem, pozor na neshody v kolektivu. Vaši kolegové pravděpodobně nejsou otevřeni vaším názorům. Mohou mít obavy, zda jsou vaše myšlenky reálné a zda to není vážně velký risk.

Peníze

Peníze

I když můžete mít štěstí na drobný zisk, čekají vás nyní velké výdaje. Ty vás mohou dostat do nepříjemností, pokud neomezíte zbytečné a nepotřebné investice. Dávejte si pozor na půjčky a společnosti, které nejsou ověřené. Ačkoliv nabízí rychlé řešení, v budoucnu vám to přinese spíše problémy. Od 5. října se určitě vyhýbejte také důležitým rozhodnutím a určitě vyčkejte i s vašimi požadavky. Svá přání neformulujete správným způsobem a můžete se vyjádřit jinak, než potřebujete. Merkur se sice přesouvá do vašeho znamení, ale je v nehezké kvadratuře s Plutem. Jestliže se tedy chystáte něco sepsat, nepřinese vám to úspěch a dojde k zamítnutí vaší žádosti. Avšak od 22. října máte volné pole a nemusíte mít tak velké obavy z nezdarů. Zdá se, že se vám otevírají dveře k lepším příležitostem a máte čistý vzduch. Tak to je parádní, Váhy!

Rodina

Rodina

Jste rádi, když si můžete trochu odpočinout a relaxovat. Procházíte si nelehkým obdobím a nemáte moc energie. Snažíte se tedy dopřávat si alespoň nějakou chvilku jen pro sebe. Venuše je do 8. října v pěkném sextilu s vaším znamením. Navštívíte tedy možná kosmetické salony, nebo si koupíte něco hezkého na sebe. V tomto měsíci můžete mít totiž dojem, že jsou vaše rodinné vztahy trochu napjaté. Do 21. října se tedy setkáváte s jistými událostmi, které pro vás nejsou vůbec příjemné. Musíte se jim však postavit čelem a cítíte se z toho již unavení. Nemusíte se také setkat s pozitivními ovacemi. Pravděpodobně vás nyní zasáhne i kritika, které způsobí konflikty. Zřejmě se totiž snažíte ze všech sil, ale druzí si vašeho nasazení moc neváží. Rozhodnete se tedy, že do toho přestanete jakkoliv zasahovat. Rodinní příslušníci si však brzy uvědomí, že to myslíte dobře.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.