Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na červenec 2020.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, je před vámi poněkud náročný měsíc, který vám však odlehčí přející trigon Venuše s vaším znamením. V lásce vám tedy dodává velkou sílu a hlavně nezadané Váhy se setkají se svým vysněným protějškem. Zvláště kolem 17. července vás může určitá osůbka příjemně zaskočit a zřejmě vám dá najevo své sympatie. Nezůstanete tedy jen u očního kontaktu a ledy se konečně pohnou. Avšak v pracovní oblasti vám nadělá škody Merkur, který není v příznivé vazbě s vaším znamením. Hlavně kolem 20. července se cítíte docela unaveni a na práci nemáte vůbec žádnou náladu. Nadřízený není dvakrát nadšený a s největší pravděpodobností si vás pozve na kobereček. Moc mu neoponujte, Váhy, může vám to vrátit i s úroky! Do 21. července se také můžete cítit oslabeně a jste více náchylný k nemocem. Následně se však vaše vitalita zlepší, tudíž nehrozí žádné chronické nepříjemnosti.


Láska

Láska

Nezadané Váhy se mohou těšit na letní dobrodružství se svým vysněným idolem. Pořádně u něj totiž zabodujete a on vás s největší pravděpodobností neváhá vzít na několikadenní výlet. Venuše je v láskyplném trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 17. července vás čeká opravdu příjemné překvapení. Dotyčná osůbka totiž může připravit něco, co způsobí, že se tím ostatním chlubíte ještě několik dalších dní. Naopak Váhy, které žijí již nějakou dobu v páru, se mohou v tomto měsíci na partnera poněkud zlobit. Mrzí vás jeho troufalé chování a to zejména kolem 13. července. I když se vás v těchto dnech snaží druhá strana přeprat svými argumenty, berte to s nadhledem. Určitě tím získáte větší převahu! Nakonec to vaše drahá polovička vzdá, protože usoudí, že je to tzv. boj s větrnými mlýny.

Práce

Práce

Momentálně vás pracovní náplň moc nebaví. I když máte pořád co na práci a rozhodně se nenudíte, zdá se, že vás provází spíše stereotyp. Nadřízený si všímá vašeho sníženého zájmu o práci a zejména kolem 20. července na vás může vylítnout. Po celý měsíc je Merkur v negativní kvadratuře s vaším znamením a vy se musíte k plnění povinností doslova nutit. Příkazy šéfa vás rozhodně moc nepotěší, ale nakonec se i přes velkou nechuť překonáte. Může se vám však jevit, že nadřízený zejména kolem 12. července záměrně hledá chyby i tam, kde vůbec nejsou. Vaši klidnou povahu to může v těchto dnech docela rozladit. Nepouštějte se s ním do velkých hádek, protože je teď silný soupeř! Z bitevního pole byste tedy odkráčeli spíše zlomeni a to by vás demotivovalo ještě více. Zapojte spíše svou vrozenou schopnost pro diplomacii.

Peníze

Peníze

Máte větší sklony teď spíše prodělat a je nutné si investice dopředu zvážit. Nejednejte příliš zbrkle a pod vlivem někoho, kdo chce mít z vašich výdajů jenom zisk. Mars je v nepříjemné opozici s vaším znamením a zejména kolem 13. července si dávejte na určité situace pozor. Nezapomínejte, že na tom nejste nyní finančně úplně nejlépe, takže se nehodí rozdávat peníze tam, kde nejsou potřeba. Ani uzavírání obchodů nemá nyní moc velký smysl, protože mohou nastat nepříjemné komplikace. Navíc to není úplně dle vašich představ a nejste si jistí, zda to opravdu takto chcete. Raději si nechte ještě nějaký čas na přemýšlení a uvidíte, že se nakonec rozhodnete jinak. Naštěstí máte nad sebou i hvězdné ochránce, kteří vás střeží. Zvláště kolem 18. července můžete získat nějaký finanční obnos nebo vás potká menší výhra. Super, taková kompenzace přijde určitě vhod!

Rodina

Rodina

Pokud se chcete v tomto období podívat na nová místa a udělat si zajímavý výlet, dávejte si velký pozor na nebezpečné oblasti. Zvláště kolem 12. července je zvýšené riziko úrazu, protože jednáte hodně nepozorně. Luna je v nepříznivé konjunkci s Marsem a vy můžete jednat zbytečně moc prudce. Někdo vás také může rozhodit, proto je dobré nebrat v těchto dnech nic vážně. Věnujte se spíše koníčkům, ve kterých uplatníte svou kreativitu a nadšení. Vhodný čas nastává zejména kolem 17. července, kdy máte nejvíce tvořivých a zajímavých nápadů. Zkrátka svou energii využijte v těchto dnech naplno a uvidíte, že vás za to nejedna osůbka pochválí. Máte talent a umění vám jde jednoduše přirozeným způsobem. Není tedy nic zvláštního, že jsou vaše výtvory vskutku oslňující, bravo!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.