Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na červenec 2022.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, užíváte si letních románků a umíte získat to, po čem prahnete. Jestliže vás tedy zajímá jedna konkrétní osoba, máte velké šance jí zaujmout. Venuše je do 17. července v hezkém trigonu s vaším znamením. Poté si však můžete od této osůbky hodně slibovat a jste zklamané, pokud to nedokáže splnit. A co se týká pracovních povinností, pravděpodobně vás čeká velmi nepříjemná komplikace. Merkur je do 18. července v nehezké kvadratuře s vaším znamením a vy se loučíte s kariérním postupem. Nesmutněte, máte velké šance tuto chybu napravit a zlepšit si reputaci u nadřízeného! Navíc si musíte do 21. července šetřit své síly a zbytečně se nestresovat. Slunce nevytváří příznivý svazek s vaším znamením. Možná to tedy se vším hodně přeháníte a jste velmi unavené. Prospěje vám relax a určitě také delší dovolenkový pobyt.


Láska

Láska

Na opačné pohlaví jdete vskutku velmi dobře a určitě vám splní, co vám na očích vidí. Jste totiž kouzelné bytosti a nikdo se neodváží vás odmítnout! Venuše je do 17. července v blahodárném trigonu s vaším znamením a umíte využít všechny své tajné zbraně. Ve společnosti jste tedy středem pozornosti a můžete se těšit na velký výběr nápadníků. Následně však máte očekávání, která však neklapnou a vy jste vcelku zklamané. Možná očekáváte, že vás jistá osoba pozve na večeři, ale nakonec tento slib vyšumí. Zejména kolem 26. července se neupínejte na nějaké představy. V těchto dnech se spíše vyhýbejte plánům a nechte vše přirozeně plynout. Uvidíte, že vás poté alespoň nic nemrzí a nejste na svého idola tak naštvané. Nakonec si však uvědomíte, že se nemusíte upínat pouze na jednoho člověka. Rozhodnete se tedy dát šanci i jiným nápadníkům, kteří o vás stojí.

Práce

Práce

Dostanete od nadřízeného úkol, který však špatně pochopíte a musíte se co nejdříve vrhnout na úpravy. Zdá se, že ztrácíte nervy a jste ve velkém stresu. Merkur je od 5. července v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a tuto chybu si velmi vyčítáte. Štve vás, že nemáte díky tomu moc dobrou reputaci u šéfa. Chybami se člověk učí Váhy a vy to v tomto období jistě napravíte! Od 19. července se více soustředíte na to, co po vás nadřízený vůbec chce. Vykonanou práci po sobě pečlivě zkontrolujete a tak si nakonec získáte jeho důvěru. Určitě vám to také o mnoho lépe myslí a obecně se vám dobře komunikuje i s ostatními. Umíte si ze sebe udělat legraci a předchozím přešlapům se ve finále zasmějete. Nyní se vám tedy otevírají brány k novým pracovním možnostem, které oceníte. Záleží vám na kariéře a jistě také toužíte po vyšším platu, o který v tomto období bojujete.

Peníze

Peníze

Umíte si náležitě užívat financí a dopřáváte nejenom sobě, ale i druhým. Pravděpodobně si kupujete kvalitní věci a nebojíte se investovat i do značkových předmětů. Tyto výdaje se vám opravdu mohou vyplatit, protože máte štěstí na super ceny. Avšak od 18. července není vše dle vašich představ a možná jste z jistých věcí zklamaní. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a utrácíte za věci, které jdou sehnat i daleko levněji. Hlavně kolem 27. července si dávejte pozor na reklamní triky, které vás mohou nalákat. Nejenom, že vám naslibují hory doly, ale jejich popis produktu neodpovídá realitě! Než se tedy pustíte do výdajů, zamyslete se nad tím, zda vám to přinese něco dobrého. Dokonce i vaše okolí vás může varovat, ale bohužel neposlechnete. Tyto kroky vás následně mrzí a zjistíte, že je lepší peníze šetřit, když nevíte, co s nimi. Do příště se však poučíte a dáváte si velký pozor.

Rodina

Rodina

Máte pocit, že vám vaši blízcí v současném období nedovedou dobře poradit. Zdá se, že mají zcela jiný úhel pohledu, který vás moc neoslovuje. Mohou vás tedy nechat ve štychu, protože mají pocit, že se vám stejně nezavděčí. Naštěstí k vám přichází pomoc a od 19. července se vám naskytne řešení. Merkur je v příznivém sextilu s vaším znamením a o nové zkušenosti vás obohatí přátelé. Máte tedy radost, že se vám podaří tuto nesnázi s konečnou platností vyřešit. V tomto měsíci se také rozhodnete udělat něco pro svou krásu a navštívíte kosmetické služby. Do 18. července jste spokojené nejenom s výsledky, ale i s jednáním personálu. Následně můžete mít jisté potyčky s někým, komu nezáleží na názoru zákazníka. Pravděpodobně chcete tedy nějakou kompenzaci, které se však nedočkáte. Toto chování si však nenecháte líbit a jistě se postaráte i o adekvátní recenzi!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.