Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Střelec
23. 11. - 21. 12.
Milí Střelci, máte nad sebou vlivné planety, které přejí mnohým oblastem vašeho života, především lásce. Jupiter se příjemně snoubí s Venuší, takže jestli hledáte někoho k sobě, můžete si mnout ruce. Kolem 31. března vám nebeští vládcové mohou poslat do života konečně toho pravého protějška! Planetární působení se promítá také do finanční sféry, ve které je zacíleno na řešení případných peněžních nesnází a to zejména kolem 25. března. Svou pozornost však zaměřte zejména na práci, do které zasahuje kvadratura Jupitera s Merkurem. Můžete se zbytečně přeceňovat, ale přitom toho moc nevykonáte. Také se nepouštějte do nadřízeného a to zejména kolem 6. března. Může vás zaměstnat horou úkolů a rozhodně si nebere žádné servítky. Jeho přístup je v tomto období nepřiměřený, takže neočekávejte jednání jako v bavlnce, pokud si však zachováte nadhled, žádná větší újma vás nečeká.


LáskaLáska
Štěstí v lásce je na vaší straně! Hvězdy vám pomáhají v uskutečnění dalších kroků, které vedou k rozvoji vašeho vztahu a to hlavně kolem 25. března. Jupiter ve vašem znamení se nachází v úžasném sextilu na Venuši, máte se tedy na co těšit! V tomto období vám totiž přinese radost a spoustu nových zážitků v lásce. Kolem 30. března se připravte, mezi vámi a vašim idolem zjevně přeskočí jiskra! Bližší poznání této osůbky je pro vás důležité, jelikož vám přináší moudré poselství do života. Dá se tedy říct, že setkání s dotyčnou osobou není náhodné a má mít pro vás hlubší význam. K seznámení může dojít skrze vaše sourozence nebo na nějakém zájezdu. Protějšek vás zaujme svým nadčasovým myšlením a také svou velmi přátelskou povahou. Tato kombinace si jistě získá vaši pozornost a motivuje vás to k navázání kontaktu. Určitě z toho nevyjdete zklamáni nebo odmítnuti!
PrácePráce
Příznivým aspektem v práci je to, že si neberete kritiku příliš osobně. Snažíte se udržet si pozitivní myšlení a nepropadat negativismu, který v práci hrozí. Kolem 4. března se cítíte skutečně příjemně a nic vás nerozhodí. Všeho si totiž umíte užívat a špatné věci házíte za hlavu. Vaše pracovní výkony však nejsou zcela v souladu s požadavky nadřízeného. Kvadratura Jupitera k Merkuru podporuje spíše lenost a přecenění svých mentálních sil. Nevyskakujte si a zbytečně nadřízenému neodmlouvejte, zvláště ne kolem 6. března, jelikož je zde nastíněno nedorozumění. Není vhodná chvíle hádat se s ním, argumenty ho mohou značně podráždit a následující vývoj vás může nepříjemně poznamenat. Ačkoliv jste velcí bojovníci za pravdu, věřte, že v tomto měsíci se vám nevyplatí jít proti šéfovi. Nechte si to na příznivější dobu, Střelci.
PenízePeníze
Co se týče finanční stránky, zdá se, že vás provází ochranné síly. Nemusíte mít obavy z nedostatku, podporu vám totiž přináší příznivě aspektovaná Venuše. Na peníze máte nyní větší štěstí a můžete očekávat, že vzrostou vaše příjmy. Zejména kolem 25. března se rýsují šance na peněžitý úspěch. Pokud zvažujete investici, která se týká vašeho vzhledu, kolem 3. března je skvělý čas na vylepšení své image nebo na nakupování. Rozhodně se však v tomto období vyvarujte písemným záležitostem. Merkur je v nepříznivém postoji k Jupiteru a není přáno velkým rozhodnutím. Můžete mít velká očekávání a nakonec to není takové terno. Dokonce se může stát, že se v rozhodnutí unáhlíte a poté za tuto neuváženost budete pykat. Pozor na dny kolem 6. března, vaše představy se zcela liší od reality a máte sklony si věci upravit podle svého obrazu. Nemějte hlavu v oblacích a udržujte si svůj zdravý rozum!


RodinaRodina
V rodinných vztazích momentálně převládají spíše spory a nedorozumění. Někdo vás cíleně uráží nebo zesměšňuje a vy se to snažíte oplácet trochu zveličeným způsobem. Nebaví vás totiž poslouchat hloupé narážky druhé strany a jednoduše jí to jen tak nedarujete. Rychlé sklouznutí ke konfliktu hrozí kolem 26. března. V tyto dny přechází Luna přes Jupiter, takže pozor na příliš vypjaté situace a vzájemné předhazování chyb a nedostatků. Naštěstí mají mnozí z vás sklon z hádek si nic nedělat a možná jste také ti, kdo v dobrém přichází s návrhem na usmíření. Tomu se daří zejména kolem 31. března, takže se těšte na urovnání nepříznivé situace. Protistrana se může sice tvářit zpočátku stále nepříjemně, nicméně se s vámi moc ráda udobří. Panuje více přátelská nálada a nakonec se můžete i dobře bavit. To je super, vaše otevřená a pozitivní povaha dokáže skutečně mnoho věcí zachránit.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.