Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na prosinec 2021.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, jste přátelsky naladěni, a tak v tomto měsíci sbíráte nové kamarády. Máte rádi společnost a nestraníte se žádné zábavě. Avšak od 13. prosince může mezi vámi a jistou osobou vzniknout něco více! Mars se přesouvá do vašeho znamení a je v krásném sextilu s Jupiterem. Přitažlivost je mezi vámi vskutku velmi silná, a tak to nezůstává jen u nezávazného setkání. V pracovní sféře můžete mít potíže s kolegy, kterým moc nedůvěřujete. Zdá se, že vás za vašimi zády rozebírají, ale vás to nerozhodí. Merkur je do 12. prosince v hezkém sextilu s Jupiterem a zřejmě vám závidí vaše úspěchy a pokroky. Snažíte se také překonávat překážky a jste odolní vůči stresu. Slunce je totiž do 20. prosince ve vašem znamení a díky svému optimismu se se vším vypořádáte snadno. A co se týká financí, zde si dávejte pozor na nevyžádanou poštu a balíčky, které po rozbalení musíte zaplatit.


Láska

Láska

K navazování nových kontaktů vám pomáhá velký přehled a také smysl pro humor. Pravděpodobně máte velké štěstí na perfektní lidi, kteří si vás nesmírně oblíbí. Zvláště kolem 8. prosince nesedíte doma a vyrazíte mezi lidi. Smutek ze samoty tedy určitě neprožíváte a je dost možné, že si vystačíte s přáteli. Změna v milostných vztazích může však přijít od 13. prosince. Mars se přesouvá do vašeho znamení a je v blahodárném sextilu s Jupiterem. Jistě víte, jak zaujmout opačné pohlaví, takže nemáte vůbec žádné potíže. Naopak, váš hlavní nápadník vám snese modré z nebe. Může se klidně jednat o osobu, kterou již znáte. Pravděpodobně vás překvapí, že zrovna vy dva se můžete dát dohromady. Oba máte sice rádi volnost, nicméně se vám rýsuje dlouhodobý vztah. Jeden druhého samozřejmě tolerujete a zdá se, že je to pravá partie nejenom pro vás, ale i vaše kamarády.

Práce

Práce

Jisté situace na pracovišti nedovedete pochopit a máte pocit, že se za vašimi zády něco odehrává. Nevíte, zda můžete věřit svým kolegům, protože se domníváte, že vám závidí a pomlouvají vás. Snažíte se to brát s humorem a necháte je, ať si myslí, co chtějí. Máte totiž vcelku úspěšné období a zvláště kolem 9. prosince můžete čekat příznivou událost. V těchto dnech se možná dočkáte významné nabídky, nebo dostanete velkou odměnu. Merkur je do 12. prosince ve vašem znamení a tvoří příznivý sextil s Jupiterem a štěstí je na vaší straně. Následně vás však chuť do práce neopouští a podnikáte různé kroky ke zlepšení svých výsledků. Nebojíte se nových výzev, ale nadřízený se k vám může chovat trochu podezíravě. Evidentně moc nevěří tomu, že za vykonanou prací stojíte jen vy sami a nikdo vám nepomáhá. Brzy však zjistí, že vás celkem křivdí a určitě se vám omluví.

Peníze

Peníze

Dbejte zvýšené opatrnosti, co se týká půjčování peněz a úředních záležitostí. Stačí malá nepozornost a něco pochopíte zcela jinak, než je doopravdy myšleno. Ačkoliv je Merkur do 12. prosince ve vašem znamení, je v nepříznivé kvadratuře s Neptunem. Pravděpodobně se tedy setkáte s omyly, ale pozor si musíte dát také na podvody. Hlavně kolem 10. prosince nepřemýšlejte nad důležitými kroky a určitě nežádejte po nikom rady. V těchto dnech se můžete zaměřit na zcela nevýhodnou a špatnou variantu, která vám přinese spíše smůlu. Tento měsíc vás však může překvapit i nevyžádaný dopis či zásilka. Nepřijímejte tedy žádné balíčky, ani poštu, která vám nepatří, nebo jí vůbec nečekáte. Jedná se totiž o služby a nabídky, které jsou následně hrazeny. Vy se však nenecháte zlákat a moc dobře víte, co za tím číhá. Použijete tedy svůj rozum, a i když to zní zajímavě, radši si to odpustíte.

Rodina

Rodina

V tomto období možná spoléháte na to, že vám s přípravou na Vánoce pomůže jistý člen rodiny. Dotyčný však svůj slib nedodrží a kolem 10. prosince z této záležitosti vycouvá. Zpočátku máte celkem obavy, jak to všechno zvládnete, ale nakonec se nad tím povznesete. Uděláte si organizaci a uvidíte, že to nakonec není až tak tragické. Mars je od 13. prosince ve vašem znamení a tvoří příznivý sextil s Jupiterem. Jde z vás velké nadšení a nesmírně se těšíte na vánoční atmosféru. Vaše výzdoba nemá chybu a zdá se, že letos prahnete po něčem extravagantním. Sbíráte inspiraci z jiných koutů světa a svůj výtvor si jednoduše musíte pochválit. Bravo Střelci! Je však možné, že s tím může mít někdo z příbuzných problém a moc se mu to nezdá. Vás to však nijak nepřekvapí a myslíte si své. Každá návštěva, která k vám dojde, zírá s otevřenými ústy a do příštích Vánoc mají nad čím uvažovat.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.