Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na květen 2020.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, v tomto období se poměrně snadno seznamujete a nezápolíte s žádnými bariérami. Mars je v příznivém sextilu s vaším znamením a až do 12. května vás může oslovit osoba, které se dlouho líbíte. Pak se však mohou vyskytnout potíže a vy si uvědomíte, že vaše nová známost neodpovídá vaším požadavkům. Je tedy pravděpodobné, že s dotyčným již nechcete pokračovat v započatém randění a ukončíte to. Dávejte si ale pozor na razantní způsob, který může druhé straně ublížit. Po pracovní stránce jdou vaše úspěchy od 10. května spíše z kopce a máte problém udělat si ve věcech pořádek. Merkur je v nepříznivé opozici s vaším znamením a vaše myšlení není touto dobou úplně bystré. Nadřízený vás hodně urguje, a pokud se ohradíte, dá vám patřičně znát, co si můžete dovolit. Od 20. května dbejte na své zdraví a nežeňte se za něčím, co vám bere mnoho energie.


Láska

Láska

Ve vašem okolí se pohybuje osůbka, která vás může zanedlouho oslovit. Chce vám dát najevo své sympatie, které v sobě již nějakou chvíli skrývá a nyní dostává konečně odvahu. Zpočátku vás přepadne obrovské nadšení a těšíte se na společné setkání. Vaše první dojmy jsou naprosto výborné a nepochybně vám dotyčný padne do noty. Až do 12. května máte pocit, že vám nic nechybí a vše se vyvíjí moc dobře. Avšak po jisté době berete tuto známost z jiné stránky a začnete své názory postupně přehodnocovat. Mars je v negativním postavení s vaším znamením a pravděpodobně zjistíte, že si takto svého vysněného protějška nepředstavujete. Zvláště kolem 17. května ho zřejmě seznámíte se svým rozhodnutím a každý půjdete svou cestou. Dávejte si však pozor Střelci, ať se nerozloučíte ve zlém! Máte tendence říkat věci, které mohou váš nový objev spíše urazit, snažte se tomu vyhnout.

Práce

Práce

Tento měsíc začínáte v práci na jedničku a povinnosti plníte s velkým předstihem. Je také možné, že v tomto období podstoupíte nějaká školení, takže si užijete i krátké cestování. Baví vás to a chcete se ve svém oboru více vzdělávat, takže vám to nedělá žádný problém. Od 11. května si však v pracovním prostředí připadáte nesví a nevíte, zda je pro vás tato oblast vhodná. Merkur je v nepříjemném aspektu s vaším znamením a zdá se vám, že nemáte dostatek zkušeností v práci. Zvláště kolem 24. května se dostanete díky tomu do křížku s nadřízeným, který očekává zcela jiné výsledky. Má totiž pocit, že si z práce děláte holubník a se zadanými úkoly si neděláte velké trápení. Může vám tedy pohrozit vyhazovem nebo se rozhodne, že vás momentálně ušetří odměny. Není přesvědčen o tom, že vám nějaká teď náleží, holt milí Střelci, nebe nebývá jen slunečné.

Peníze

Peníze

S penězi to nyní není moc horké a dobře si tento fakt uvědomujete. Víte, že máte za sebou mnoho investic, které jsou vysoké a přejete si dát všechno pořádku. Chcete tedy pro zlepšení své finanční situace něco dělat a určitě se nebojíte požádat o pomoc. Mars je až do 12. května v přejícím sextilu k vašemu znamení a vaším požadavkům je často vyhověno. Snažte se tedy své potíže řešit včas, protože následně nemusíte mít dostatek přízně hvězd. Máte tendence zadělat si na problémech a možná se necháte ovlivnit špatným zdrojem. Hlavně kolem 16. května nevěnujete pozornost tomu, s kým uzavíráte dohody. Jednáte zbrkle, protože finance potřebujete pokud možno co nejrychleji. Dávejte si na to pozor, Střelci. V budoucnu vás mohou potkat nepříjemné situace ohledně ztráty peněz. Ujistěte se tedy, zda děláte správnou věc, ať předejdete zbytečným komplikacím.

Rodina

Rodina

Partner na vás žárlí a možná neustále kontroluje, s kým se stýkáte. Vám je jeho nedůvěra nepříjemná a přesahuje veškeré hranice vaší tolerance. Venuše je v nepříjemné opozici s vaším znamením a mezi vámi a vaším protějškem se projevuje odlišný pohled na vztah. Od 11. května se také může zhoršit komunikace, takže vzájemné napojení tak trochu vázne. Vaše druhá polovička si zřejmě stanoví svůj vlastní program, což je pro vás asi teď úplně nejlepší. Vzájemně si od sebe odpočinete a nemusíte se topit v hádkách. Těch máte totiž dost i s příslušníky rodiny a to zejména kolem 17. května. Prospěje vám, když se na pár dní ocitnete na kýžené dovolence o samotě. Vyhnete se tak dalším neshodám, které vás trápí a nemusíte pořád dokola řešit nějaké nejasnosti. Zasloužíte si klid, jen tak všechnu potřebnou energii nasbíráte zase zpět!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.