Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Střelec
23. 11. - 21. 12.
Milí Střelci, situace v lásce se vám začne tento měsíc trochu komplikovat. Začnete si totiž vymýšlet možná až přemrštěné nároky na svého vysněného protějška. Od 9. června Venuše vstupuje do znamení Blíženců a utváří negativní aspekt k Jupiteru. Rovněž se také postará o vaše nadměrné výdaje, které jsou nejvyšší zejména kolem 30. června. Po pracovní stránce máte sklony k nadhodnocování svých schopností a to se nelíbí vašemu šéfovi. Opozice Jupitera na Slunce v Blížencích následně může zapříčinit to, že vám spadne hřebínek. Do 20. června tedy můžete mít sklon svého nadřízeného provokovat, dávejte si však pozor, jeho jazýček dokáže být i hodně nabroušený! Jestliže se však vynasnažíte chovat se s větším respektem, uvidíte, že se vyhnete zbytečným problémům. Také se snažte v tomto měsíci více relaxovat a šetřete si síly, jste totiž více náchylní k nemocem.


LáskaLáska
Vaše nároky na budoucího protějška se začnou od 9. června stupňovat. Moc si od svých představ ale neslibujte, Střelci. Opozice Venuše na Jupitera vás může ve finále celkem nepříjemně zaskočit, takže je lepší zadržet emoce a přílišné ideály na uzdě. Z vašeho nového idola se totiž může vyklubat pěkný protiva, ze kterého se vám doslova ježí vlasy! Na takový typ protějška můžete narazit zejména kolem 30. června. Nemáte však problém projevit mu své výhrady vůči jeho chování, takže rychle pochopí, že tudy cesta nepovede. S takovým člověkem totiž rozhodně nechcete nadále ztrácet čas a raději si počkáte na toho pravého. Hvězdy vám dávají svůj souhlas, protože v tomto období je lepší nic vážného nečekat a jít kupředu. Naštěstí to neberete vůbec tragicky a spíše se tomu zasmějete. Víte totiž, že v této fázi určitě nemáte co ztratit a později se stoprocentně objeví někdo, kdo bude stát tzv. za řeč.
PrácePráce
Možná máte tendence své pracovní schopnosti poněkud přeceňovat a to se nezamlouvá vašemu nadřízenému. Nedávejte mu najevo svou velkou sebedůvěru, protože vám následně hrozí prudká srážka sebevědomí! Šéf si určitě nenechá líbit jakékoliv vyskakování a narážky, je tedy zbytečné zadělávat si na potíže. Jupiter ve vašem znamení je v nepříjemném postavení na Slunce v Blížencích. Může vámi tedy cloumat vaše ego a to se přenáší i do vašeho pracovního kolektivu. Není tedy divu, že vyhrocené situace vygradují v hádku a to zejména kolem 15. června. Podstatné je však to, že ani jedna strana není schopná udělat krok ke smíření. Střelci, sklopte trochu uši a jednejte s protistranou s větší pokorou. Uvidíte, že díky tomu předejdete zbytečným nesrovnalostem a na pracovišti se to neobrátí hned v bitevní pole.
PenízePeníze
Rozhodně se neřadíte mezi šetřílky, ale také se nedá říct, že by se vám to vyplácelo! Investice jsou pro vás nyní velkou zábavou a od 9. června můžete podléhat i hazardním situacím. Našetřené peníze z minulosti bleskově mizí, ale po zjištění finálně utracené částky se vám protáčejí panenky. Možná se vám stane, že nejprve nevěříte vlastním očím a stále se ujišťujete o tom, zda je to pravda. Poté si však začnete uvědomovat, co vaše rozhazovačnost způsobuje a to zejména kolem 30. června. V tyto dny máte totiž velké sklony utrácet opravdu vysoké částky, protože Luna přechází přes Venuši. Jejich vazba aktivuje vaše zbrklé jednání v nákupech a nepřemýšlíte racionálním způsobem. Dbejte velké opatrnosti Střelci a v těchto dnech určitě nenavštěvujte oblasti, ve kterých vám toto riziko může hrozit. Jste navíc momentálně velmi důvěřiví a snadno uvěříte každému, kdo se snaží věci prezentovat líbivým stylem.


RodinaRodina
Nemáte moc dobrou náladu a členové rodiny vám to neulehčují. Příjemné rozpoložení ve vaší rodině nyní nehrozí a zdá se, že si negativní emoce přehazujete. Hlavně kolem 16. června máte sklony dělat z komára velblouda a věci skutečně zbytečně zveličujete. Potíže se tedy nafukují a v rodině dochází ke zbytečné bouři. Snažte se vše řešit více umírněně - styl co na srdci, to na jazyku, to nedělá dobrotu. Rovněž máte sklony si myslet, že se vám někdo z rodiny vysmívá a dělá z vás hloupého. Zvláště kolem 23. června vás tahle myšlenka neopouští a jste možná i paranoidní. Luna prochází přes Neptun a ten vám dělá v celkových pocitech zmatek. Zachovejte si čistou hlavu a nemyslete neustále na nepříjemnosti! Není to totiž tak hrozné, jak se vám zdá a jistě stávající situaci vnímáte trochu zkresleným způsobem. Nepodléhejte tedy pesimistické náladě a držte se stále svého věčného optimismu.

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.