Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na srpen 2022.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, těšíte se z nových známostí a jistě vás někdo v tomto měsíci okouzlí. Od 11. srpna můžete zažít opravdu krásný románek. Venuše je v příznivém trigonu s vaším znamením a určitě se nevyhnete velmi vášnivé osobě. Uvidíte, že si hned při prvním setkání padnete do oka. Naopak v pracovní sféře se vám tolik nedaří a máte absenci myšlenek. Merkur je od 4. srpna v negativní kvadratuře s vaším znamením. Šéf vás musí hodně napomínat a zpočátku na to neberete velký zřetel. Brzy vám však může pohrozit vyhazovem a to vás může vylekat. Začnete tedy měnit svůj přístup a pokusíte se dělat svou práci lépe. Od 20. srpna dbejte také zvýšené opatrnosti a nedělejte rizikové sporty. Vyhněte se také rychlé jízdě autem, protože vám hrozí nehody. Opravy se mohou vyšplhat na velmi vysoké částky. Snažíte se však udržet si pozitivní mysl a neděláte si dopředu černé scénáře.


Láska

Láska

Léto vám působí obrovské potěšení a nechcete zanedbat žádné události. Aktivně chodíte do společnosti a máte radost z nových kontaktů. Věříte totiž, že vás v tomto období někdo sympatický osloví. Máte perfektní tušení, Střelci! Venuše je od 11. srpna v blahodárném trigonu s vaším znamením. Prázdniny vám tedy přinesou úžasné příležitosti, ze kterých se vám doslova podlomí nohy. Láska je ve vzduchu a je s příměsí velké vášně. Jednoznačně jde totiž o vřelého a velmi oblíbeného človíčka. Naopak zadaní jsou od 20. srpna na protějška docela naštvaní. Pravděpodobně dělá něco, co se vám nelíbí a razantně s tím nesouhlasíte. Snažíte se mu to rozmluvit, ale zdá se, že vše směřuje spíše ke konfliktům. Následně to tedy necháte plavat, protože vás tyto nekonečné dohady již nebaví. Uvědomíte si, že si vaše drahá polovička udělá stejně všechno po svém.

Práce

Práce

Jste hodně vytížení a možná jste nuceni pracovat i mimo svou pracovní dobu. Dá se říct, že vám plnění povinností vůbec nebaví. Cítíte velkou únavu a navíc nemáte dostatek nápadů. Merkur je od 4. srpna v negativní kvadratuře s vaším znamením. Nadřízený vás momentálně považuje za lenocha, protože vás musí nutit do povinností. Není mu to však milé a určitě vám dá najevo nějakou tu výstrahu. Zřejmě jí však neberete moc vážně a jeho požadavky neplníte. Avšak od 20. srpna vás potká nepříjemná situace, ze které už jen tak nevybruslíte. Něco se vám opravdu nevydaří a nesete za to zodpovědnost. Šéf si vás tedy pozve na kobereček a vyslechnete si pár důležitých informací. Po tomto incidentu jdete více do sebe a začnete si dávat opravdu větší pozor. Nechcete přijít o práci a tak se snažíte udělat si u šéfa hezčí obrázek. Uvidíte, že si postupem času zlepšíte svou pověst.

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce máte výborné zisky a nemáte potíže si je opatřit. Daří se vám také v prodeji věcí, které již nepotřebujete. Navíc se můžete těšit i na velmi příznivé investice, které se vám od 11. srpna nabízí. Venuše je v hezkém trigou s vaším znamením, a jistě se vám v tomto období oplatí zavítat do obchodního centra. Rozhodně vás totiž neminou i drobné dárky k nákupu. Pozornosti však dbejte v oblasti smluv a v úředních záležitostech. Zde se mohou od 4. srpna vyskytnout komplikace a zdlouhavé procesy. Je také pravděpodobné, že špatně pochopíte podmínky, nebo něco důležitého přehlédnete. A co se týká půjček, možná nyní zvažujete nějakou nabídku, ale nesnažte se jí uspěchat! Brzy totiž přijdete na to, že se nejedná o šťastnou volbu. Doslechnete se nepříjemné zkušenosti od známých lidí. Tato skutečnost vás může vcelku šokovat a na odvolání je možná už pozdě.

Rodina

Rodina

Snažíte se pomoci blízké osobě, která má problémy s rozhodováním. Dotyčná však není moc přikloněn k vašim názorům. Od 4. srpna můžete přemýšlet nad těmito záležitostmi trochu jinak. Ostatním se vaše nápady jeví jako nepraktické a nejsou zcela promyšlené. Možná vás druzí zrovna ani nežádají o pomoc, ale máte tendence jim do toho mluvit. Momentálně je však lepší nikomu nic nevnucovat a vyčkat, až vás někdo osloví. V tomto měsíci máte také velké sklony riskovat. Mars je od 20. srpna v nehezké opozici s vaším znamením. Tato konstelace vám může přinést nejenom úrazy, ale také dopravní nehody. Dávejte si tedy pozor například na rychlou jízdu autem! I menší škrábanec se může vyšplhat do vysoké finanční částky. Naštěstí máte nad sebou velkou ochranu a případné škody nejsou tak velké. Dokonce si udržujete i pozitivní náladu a díky tomu vás nic nezaskočí.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.