MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, leden je pro vás hyperaktivním měsícem, což přináší mnoho změn a zvýšenou akčnost. Mars je od 3. ledna ve spojení s vaším znamením a vzbuzuje ve vás obrovskou odvahu. Tu se nebojíte ukázat v práci, kde vás čeká povýšení a zřejmě také zvýšení platu. V lásce se na vás až do 12. ledna usmívá štěstí a je vhodné zúčastnit se akcí, díky kterým poznáte nové lidi. Poté se k vám bohužel obrátí Venuše zády a utvoří s Marsem nevítanou kvadraturu, což vás trochu vykolejí a mezi vámi a opačným pohlavím vznikne spíše napětí. Potíže jsou signovány i ve finanční oblasti, kde si díky utrácení můžete pěkně zavařit. Hlavně kolem 27. ledna máte velké tendence utrácet nesmyslné částky a díky tomu se můžete zadlužit. Dávejte si tedy pozor na všechny pochybné společnosti slibující hory doly a snažte se jim obloukem vyhýbat.


Láska

Láska

Dokážete naprosto spolehlivě zaujat opačné pohlaví a navazovat s lehkostí nové kontakty. Navíc je dost možné, že jste to vy, kdo zve první na rande a odolat vám prostě nelze! Není se čemu divit, milí Střelci, Mars je ve vašem znamení a tvoří fantastický sextil s Venuší, takže hlavu jistě zamotáte nejednomu zajímavému protějšku. Pokud vyrazíte na společenskou událost, je pravděpodobné, že se nebudete vracet bez doprovodu. Těchto příznivých událostí si můžete užívat až do 12. ledna, mnohé z vás čeká i zajímavé dobrodružství! Následně však můžete zjistit, že vás dotyčná osůbka sice přitahuje, ale vaše zájmy a názory jsou naprosto odlišné. Vám se to nezamlouvá a je možné, že na protistranu půjdete trochu suverénně a to hlavně kolem 28. ledna. Važte svá slova, Střelci! Vaši novou známost to může hodně ranit, a pokud se poté rozhodnete přijít s omluvou, mohly by vás čekat kopačky.

Práce

Práce

Máte před sebou vskutku výživný měsíc, co se týče vašeho pracovního nasazení! Od 3. ledna je Mars ve spojení s vaším znamením a vy se opravdu hodně vyřádíte. Jste velmi pilní a vydržíte i velký nátlak, což s sebou nese skutečnost, že vám leckdo takový drive v práci závidí. Posunujete se krůček po krůčku ke svému cíli a od 16. ledna vám planetární energie pomáhají v rychlejšímu úspěchu. Vaše mysl totiž reaguje hodně rychle na všechny příležitosti a dá se říct, že vám nic neunikne. Období je vhodné zejména pro Střelce, kteří obchodují nebo se věnují oblasti práva. Všechno totiž dokážete obhájit a svou věc umíte prosadit. To má pozitivní dopad na to, čeho chcete dosáhnout. Nadřízený je s vámi nadmíru spokojený, a pokud máte zájem o zvýšení platu, zkuste si o tom promluvit. Je velká pravděpodobnost, že vás nyní vezme vážně a dopřeje vám nějakou korunku navíc.

Peníze

Peníze

Mnozí máte v tomto měsíci zajímavou šanci, díky které dokážete posílit vaše bankovní konto. Přitahujete k sobě peníze, sice možná v menší míře, za to však v častých intervalech! Super Střelci, myslete však na budoucnost a jistý podíl si vždy odložte. Od 13. ledna se k vám ženou spíše problematické konstelace a je dobré se na ně připravit. Mars svírá nepříjemnou kvadraturu s Venuší a ta vás začne podporovat v neadekvátním utrácení. Zvláště kolem 27. ledna je pro vás těžké udržet svůj zrak na uzdě a chcete vlastnit vše, co vám padne do oka. Jestliže padnou všechny vaše úspory za zbytečnosti, můžete se díky nedostatku financí pak zadlužit. To není v tomto měsíci žádoucí, jistí lidé nebo společnost vás totiž mohou následně tak trochu vydírat. Momentálně máte tendence věřit špatným zdrojům, které vás lehce oklamou a dostat se z jejich spár pro vás může znamenat velký problém.

Rodina

Rodina

Chcete zažít něco pěkného a příjemného, takže uvažujete nad tím, že si vyjedete někam na dovolenou. Jste podnikaví a je možné, že pozvete i svého nejbližšího přítele. Relaxu a odpočívání je vážně přáno a vy se vracíte plní sil. Tu potřebujete nejvíce od 13. ledna, protože se v rodině začnou řešit pro vás nepříjemné věci. Do toho si s jistým členem rodiny vyčítáte určité věci a nejste schopni si je v klidu vyjasnit. Zejména kolem 20. ledna se cítíte vskutku nabroušeni a vaše reakce jsou ostré jako břitva. Konjunkce Marse s Lunou ve vás nyní vzbuzuje spíše negativní pocity a vy je potřebujete dát najevo. Střelci, problémy umíte řešit s nadhledem a je škoda sklouznout k agresivnímu jednání. Ačkoliv se vám zdá, že vás někdo za zády v rodině pomlouvá a vám to do očí neřekne, mávněte nad tím rukou. Dotyčný si pak uvědomí, že jeho chování vás opravdu nerozhází a nechá vás na pokoji.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.