Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na srpen 2021.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, v milostných vztazích nejste příliš spokojeni a dochází vám, že vaše nové známosti nejsou vaše krevní skupina. Nebojte se Střelci, naštěstí se to s vámi celý měsíc nepotáhne až tak ve zlém duchu. Venuše je totiž od 16. srpna v blahodárném sextilu s vaším znamením a s jistou osobou si konečně perfektně sednete. Její vystupování a precizní vzhled vás jistě dostanou do kolen! Také v pracovní oblasti vám to zpočátku hodně šlape a snažíte se čelit úkolům. Avšak od 11. srpna přichází potíže do kolektivu. Kolegové vás možná z něčeho obviňují a díky tomu dostanete práci navíc. Merkur je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a vy jste nuceni se přizpůsobit. Spolupracovníci si to následně vyčítají, protože vy získáte svou zásluhou opravdu velkou odměnu. Od 22. srpna se nikam nežeňte a dávejte si pozor na úrazy nebo únavu. Věnujte se odpočinku a relaxaci.


Láska

Láska

Jestliže se chystáte na rande s někým, koho ještě neznáte, patrně přijde zklamání. Dá se říct, že hned na první schůzce se celkem nudíte a jste nuceni předčasně ji ukončit. Hlavně kolem 10. srpna nejste zrovna v moc dobrém rozpoložení a máte sklony řešit vše razantním způsobem. Druhá strana má o vás možná zájem, ale vy jí dáte najevo, že to není váš typ. To se však brzy otočí k lepšímu, Střelci! Venuše je totiž od 16. srpna v hezkém sextilu s vaším znamením a seznamování vás začne konečně bavit. Možná si najdete novou známosti přes přátele. Dávejte si však pozor na prudké jednání, druhou stranu to může následně znejistit. Máte tendence spěchat a tímto na dotyčného určitě nezapůsobíte. Pravděpodobně vás zaujme vzdušné znamení, a to díky svému kouzelnému vzhledu. Navíc se tato osůbka chová velmi galantně a určitě vám také sedne její smysl pro humor.

Práce

Práce

Počátkem tohoto měsíce se snažíte překousnout všechny nepříjemné povinnosti. Chcete totiž udělat něco pro zlepšení své kariéry. Do 10. srpna jste v dobré mentální kondici. Využijete tedy všechny své síly k prospěchu. Organizujete si důkladně čas a toužíte po tom získat konečně nějaké odměny. Následně to však až tak růžově nevidíte a máte pocit, že vše okolo toho je zbytečné. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením, a i v kolektivu to začíná vřít. Je pravděpodobné, že na vás kolegové hází vinu, i když za nic ve skutečnosti ani nemůžete. Kvůli tomu si zřejmě odpracujete několik hodin navíc. Radost z toho sice nemáte, ale pozor, Střelci! Poté totiž zjistíte, že je to vlastně k něčemu dobré. Od 16. srpna se na vás usmívá super finanční bonus! Zdá se, že z této hry vyjdete jako vítězové, bravo!

Peníze

Peníze

Momentálně nezacházíte s penězi moc dobře a máte potíže tuto nesnázi ukočírovat. I přestože nemáte moc velké zásoby, s výdaji prozatím nekončíte. Poté si však uvědomujete, že tyto investice vážně za moc nestojí. Venuše je do 15. srpna v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a brzy vás to omrzí. Pochopíte, kolik zbytečných peněz vám v tom visí a jste celkem v šoku. Situaci se tedy pokusíte usměrnit a rozhodnete se něco prodat. Uvidíte, že se vám povede skvěle a jistá částka se vám vskutku vrátí. Co se však týče podepisování smluv a různého papírování, dávejte si od 11. srpna pozor, ať tvrdě nenarazíte. Jedna chyba vás může dostat do pěkné kaše! Pečlivě si všechno čtěte a určitě nechoďte do ničeho, co není ověřené. Nemusíte se totiž setkat s upřímným jednáním a také vy máte sklony chápat jisté věci jinak. Dejte si od toho pauzu a nechte to na vhodnější chvíli.

Rodina

Rodina

Občas máte pocit, že musíte všechno zachraňovat. Jste z toho celkem vyčerpaní a už vás nebaví řešit žabomyší hádky. Mars je v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Hlavně kolem 11. srpna můžete vybuchnout a ve vzteku pošlete všechny k šípku. Ačkoliv je posléze atmosféra hodně napjatá, vám se konečně uleví. Členové vaší rodiny však začnou chápat, že je to už opravdu přes čáru. Od 16. srpna vás tedy mohou naopak překvapit něčím příjemným. Zasloužíte si odškodné a zaplatí vám například relaxační pobyt, který si tak dlouho přejete. Tento oddych vám zajisté jenom prospěje a dá se říct, že se těšíte, jako malé dítě. Po celý měsíc si však dávejte velký pozor na zbrklé jednání, které vám může přivodit úraz. Prázdniny byste tak ve finále trávili spíše na lůžku v klidu a o dobrodružství byste mohli jen snít. Určitě tedy nedělejte nic, co vás může ohrozit, ať pak opravdu ničeho nelitujete!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.