Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na únor 2024.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, začne se vám dařit konečně ve vztazích, kde se seznámíte s fajn osůbkou. Venuše je totiž od 16. února v hezkém sextilu s vaším znamením. Seznámíte se skrz vaše dobré přátele, kteří vás vezmou mezi lidi. Váš nový idol je pro vás samé překvapení a jistě na vás udělá parádní dojem. V pracovní oblasti se vám také vcelku daří. Jsou před vámi jisté pracovní nabídky, kterých se určitě chopíte. Od 23. února vás však mohou zatížit jisté problémy. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením. Může dojít k omylům a špatnému úsudku. Naštěstí se s tím dokážete poprat a vše velmi rychle opravíte. Určitě si však v toto období hlídejte i svou energii. Od 19. února se možná cítíte více oslabeně a unaveně. Určitě vám prospěje i společnost přátel, se kterými podniknete nějaké aktivity. Jste rádi, že vás vytáhnou do společnosti a zažijete s nimi zase něco nového.


Láska

Láska

Umíte využívat své komunikativnosti a s radostí si s někým vyměňujete názory. Jistě dovedete ostatní nadchnout svým rozhledem. Druzí také s radostí poslouchají vaše nevšední zážitky. Jste také od 13. února velmi aktivní a chodíte do společnosti. Pravděpodobně si nenecháte nic ujít a chcete se družit s novými lidmi. Od 16. února máte šanci udělat dojem na někoho, kdo s vámi sdílí podobné myšlenky. Venuše je v pozitivním sextilu s vaším znamením. Zdá se, že máte oba rádi dobrodružství a na základě toho spolu začnete trávit i více času. Tak to je báječné, Střelci! I když se nemusí hned jednat o hlubokou lásku, jistě mezi vámi přeskočí přinejmenším jiskra. Je vám spolu opravdu fajn a pořád si máte co říct. Váš idol vás však neustále překvapuje něčím originálním a vy doslova žasnete. Možná máte také společné přátele, což vás ještě více stmelí dohromady.

Práce

Práce

Dokážete se propracovat k perfektním výsledkům a opravdu vám to pálí. Jste bystří a věříte, že máte velké šance na úspěch. Od 13. února se také chopíte různých pracovních nabídek. Ty vám mohou přinést nejenom zajímavé kontakty, ale i hezké ohodnocení. Jistě vás to tedy motivuje k dosažení dalších cílů a nevzdáváte se. Avšak od 23. února si dávejte pozor na jisté omyly, které mohou nastat. Merkur je totiž v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením. Momentálně jednáte trochu roztržitě a může se to projevit i na vašem výkonu. Nadřízený je najednou docela nespokojený a může vám to dávat najevo. Vy se však pokusíte těmto chybám vyvarovat. Nechcete si to totiž pokazit, protože máte dobře našlápnuto. Určitě však po sobě všechny úkoly pečlivě kontrolujte a nikam nespěchejte. Uvidíte, že i přes určitou dávku stresu se s tím nakonec báječně vypořádáte.

Peníze

Peníze

Nyní se můžete vrhnout na vyřizování reklamací a podávání různých žádostí. S velkou pravděpodobností docílíte svého a v dané záležitosti uspějete. Merkur je do 22. února v příjemném trigonu s vaším znamením. Máte jasno v tom, co chcete a víte tedy, jak toho můžete dosáhnout. Určitě vám také dá někdo užitečnou radu, která vám hodně pomůže a otevře oči. Následně si však dávejte pozor na rozhodování a podepisování smluv se spíše vyhýbejte. Od 16. února můžete mít však větší štěstí na získání peněz třeba i darem. Můžete také něco vyhrát, nebo najdete doma dobře uschované a zapomenuté finance. Tak to je super, možná vám to nyní přijde vhod a můžete investovat do dražšího předmětu. Zdá se však, že se vám to oplatí, protože na něj narazíte na výhodnější cenu. Určitě toho tedy využijete a máte radost z toho, že na vás čeká.

Rodina

Rodina

Pěstujete si dobré vztahy a snažíte se druhým co nejvíce naslouchat. Možná za vámi někdo chodí pro radu a vy jí ochotně nabídnete. Zdá se, že máte i nějaké zkušenosti a chcete je předat dál. Od 23. února se však mějte na pozoru a nesnažte se pomáhat někomu, kdo o to moc nestojí. Jeho reakce se vás pak může dotknout a urazíte se. Zaměřte se v tomto měsíci spíše na aktivity s vašimi přáteli. Mars je totiž od 13. února v pěkném sextilu s vaším znamením. Pravděpodobně vám ukážou, které činnosti je baví, a vy se toho chytnete. Zaručeně vám nechybí nadšení a velká motivace, takže do toho jdete plnou parou. Uvidíte, že si to opravdu užijete a přítomnost kamarádů vás v tom ještě podpoří. Určitě se na závěr dne zastavíte společně i ve vaší oblíbené restauraci. Jste rádi, že máte kolem sebe fajn partu lidí a máte na co vzpomínat. Další jízdu tedy určitě neodmítnete a těšíte se.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2023 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.