Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na říjen 2020.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, v tomto měsíci nejste moc spokojeni zejména v pracovní sféře. Myslíte si, že zasloužíte daleko lepší plat, než je vám nabízen. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a vnímání vás a vašeho šéfa je rozdílné. Zvláště kolem 29. října mu však dokážete, že se mýlí a že jste opravdu odborníci na slovo vzatí! V lásce zase aktivně navážete kontakt s osobou, která se zpočátku jeví jako váš ideální protějšek. Mars je v příjemném trigonu s vaším znamením a s dotyčnou osobou si vážně užíváte. Avšak následně zaznamenáte, že to není úplně to pravé ořechové. Hlavně kolem 15. října si všimnete, že vaše nová známost má zcela jiný úhel pohledu na věci a kontakt pravděpodobně utnete. Nic vás však nemrzí a snažíte se hledat dál. Co se týče vašich volnočasových aktivit, nejvíce energie máte zejména kolem 2. října. Vhodné vyžití vás čeká na sportovišti a to například s vašimi ratolestmi.


Láska

Láska

Věříte, že máte šance zaujmout opačné pohlaví a v žádném případě nejste stydliví. Flirtování vám jde vážně moc dobře a dá se říct, že máte velkolepý úspěch. Zvláště kolem 3. října je vhodné se zaměřit na akční typy protějšků, kteří nesnášejí nudu. Navzdory všemu je však Venuše v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením, a i když začátky vypadají dobře, později poznáte zásadní rozdíly. Zejména kolem 14. října se můžete rozhodnout, že s dotyčnou osobou přerušíte veškerý kontakt. Zdá se, že je v těchto dnech místy až moc odměřená a na to vy si nepotrpíte. Velmi rychle se z toho však dostanete a rozhodně se po této zkušenosti nevzdáváte. Bravo Střelci, nikam však nespěchejte a vyčkejte si na toho pravého partnera. Navíc teď není vhodné se nějak víc vázat, užívejte si volnosti, dokud je to ještě možné - nic vám neuteče!

Práce

Práce

Nejste moc spokojeni se současným platem a s nadřízeným kvůli tomu nevycházíte moc dobře. Zřejmě vám zvláště kolem 15. října tak trochu oponuje a stále si myslí, že vám to stačí. V tomto měsíci ho však přesvědčíte o tom, že si zasloužíte daleko více, než vám dává. V práci jste totiž jedničky a zdá se, že se vám nikdo jiný nemůže rovnat. Šéf následně dokáže ocenit vaši velkou pracovitost a také váš zájem řešit povinnosti s předstihem. Mars je v příjemném trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 29. října jedete vážně na maximální výkon. Je s vámi fantastická spolupráce a dokážete podpořit i své kolegy. Určitě si však dávejte pozor na případnou závist, která vás může v kolektivu potkat. Rozhodně se ale kvůli nikomu zvýšeně nerozčilujte, ať si nepokazíte vztahy i s ostatními spolupracovníky. Uvidíte, že tohoto škůdce brzy všichni prokouknou a pochopí, že vy nejste ti, kdo to myslí špatně.

Peníze

Peníze

V současné chvíli přemýšlíte, zda se nemáte konečně rozhodnout k nějakému estetickému zákroku nebo zakoupit nové oblečení. Máte však tendence dělat zbrklá rozhodnutí, kterých následně litujete. Zejména kolem 14. října si dobře promyslete, zda změnu vážně potřebujete. Luna je v konjunkci s Venuší a výsledkem těchto dnů mohou být i vyhozené peníze a následně také nespokojenost. I přestože vás však provází nepříznivé konstelace, ovlivňují vás také příjemné aspekty a to zvláště kolem 30. října. Máte příležitost uzavřít velmi rychlý obchod, který se jeví jako výhodný. Zřejmě na tuto nabídku rychle kývnete a pochvalujete si ji. Ačkoliv je to pro vás dobrá investice, stále si hlídejte, kolik toho můžete utratit. Je fakt, že v tomto období se kupí výdaje velmi rychle a moc se nad tím nepozastavujete. Naštěstí není vyloučen ani nějaký menší finanční obnos, který jistě v budoucnu upotřebíte.

Rodina

Rodina

Energie vám momentálně nechybí a stále vyhledáváte nějaké akce. Ve volném čase se tedy rozhodně nenudíte a snažíte se zapojit do kolektivních koníčků. Nejvíce činností stihnete zejména kolem 2. října. Luna je v konjunkci s Marsem a vy vážně nepostojíte na jednom místě. Nejednejte však příliš rychle, Střelci! Za nepříjemný úraz a následné omezení vám to rozhodně nestojí. Co se týče vašeho domácího prostředí, nyní není opravdu vhodný čas investovat do nějakých výstřelků. Brzy se vám to omrzí a zdá se, že ani vaši blízcí neoplývají moc velkým nadšením. Ti vás totiž mohou zvláště kolem 15. října hodně zkritizovat, což vám ubere vítr z plachet. Sice se hlasitě ozvete, ale rodina vás zchladí studenou sprchou. Nedávejte jim prostor k hádkám, myslete si své a dál to nerozvádějte - byl by to boj s větrnými mlýny.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.