MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, začátek měsíce je pro vás poměrně náročný a vyžaduje to velkou trpělivost. Slunce až do 22. září špatně ozařuje vaše znamení. Máte oslabenou vitalitu a váš výdej energie je velmi rychlý. Negativní postoj Venuše s Jupiterem vám přináší trable také ve financích a v lásce. Nenecháte si líbit nic, co by se vás sebemenším způsobem dotklo Zejména do 13. září se můžete cítit otráveně a máte velmi kolísavou náladu. To se projeví i v práci a s nadřízeným máte momentálně špatné vztahy. Merkur nemá dobré vazby s Jupiterem a vy oddalujete své povinnosti, jak jen to jde. Nadřízený na vás tlačí a nebojí se vám přidat ještě něco navíc. Po polovině tohoto měsíce se začnou mnohé věci zlepšovat a jde to znát zejména na vztazích v rodině. Kolem 29. září se snažíte brát vše velmi optimisticky a členové rodiny se k vám jistě ihned přidají. Zkrátka milí Střelci, nedáváte znát na sobě žádné potíže!


Láska

Láska

Opačné pohlaví se vám snaží trochu narušit dobrou náladu. Máte totiž tendence chovat se občas dětinsky, a to druhou stranu odrazuje. Nesnesete však nějaké urážky a ihned řeknete dotyčnému do očí, co si o něm myslíte. Mars je v nepříjemném postavení s Jupiterem ve vašem znamení a po celý měsíc se mohou výrazně střídat vaše emoce Zejména kolem 5. září si neberete servítky a mohou vzniknout hádky. Zachovejte chladnou hlavu, Střelci. Můžete očekávat zlepšení, které se dostaví od 14. září! Ovládne vás pozitivní mysl a určitě se už nemíníte pouštět do konfliktů kvůli hloupostem. Také je velká pravděpodobnost, že se usmíříte s osobou, která vás v jistém ohledu zlobila. Hvězdy také nevylučují možnost zamilování, nebo setkání s velmi příjemným člověkem. To si náramně užijete a zdá se, že to bude mít příjemnou dohru. Super Střelci, konečně se vše obrací k lepšímu!

Práce

Práce

Nadřízený se k vám chová nepříjemně a dává vám najevo svou nespokojenost. Zdá se mu totiž, že si věříte víc, než je zdrávo. Z tohoto důvodu je možné, že vám dává neúměrné množství úkolů a zkouší, co tedy zvládnete. Merkur neutváří příznivé vazby k Jupiterovi ve vašem znamení a do 13. září to máte v práci duševně náročné. Poté je však možné, že se na pracovišti lépe domluvíte nejenom se šéfem, ale i kolegy. Jestliže se chcete domluvit na něčem důležitém, vsaďte na dny kolem 28. září. Komunikace je více jasná a dokážete srozumitelně vyjádřit své požadavky. Také se nakonec můžete dočkat omluvy buď od šéfa nebo od spolupracovníka, se kterým dlouho vedete spory. Báječné, Střelci! Vztahy se vyjasňují a vy se k povinnostem stavíte více zodpovědným způsobem. Děláte dobře, brzy vás totiž může za vaše snahy a splněnou práci potkat odměna.

Peníze

Peníze

Před vámi je mnoho výdajů a některé z nich jsou naprosto zbytečné. Nehlídáte si, jak moc utrácíte a následně vás může čekat šokující zjištění. Vaše konto může zavánět prázdnotou a jak se říká - pozdě bycha honiti. Střelci, zmírněte své tempo a nehazardujte příliš. Zejména kolem 6. září vám mohou okolnosti vnucovat například sázení. Nevyplatí se vám to a prohrajete ještě více než byste si mohli pomyslet, držte se raději zpátky! Od 14. září však mění Venuše svou pozici a je v příjemném sextilu k Jupiteru. Záchrana je tedy na cestě a obklopuje vás větší štěstí ve financích. Máte velké šance dohnat alespoň z části své resty a našetřit si na další období. Nepočítejte však se zázračně ohromujícím obratem, jistě si však díky této změně můžete přilepšit. Také více přemýšlíte nad svými výdaji a máte štěstí na výhodné ceny nebo nabídky, snažte se jich využít.

Rodina

Rodina

S rodinnými příslušníky poněkud vázne konverzace. Pokud se nakonec přece jen pustíte do debat, dochází k častému nedorozumění. Cítíte se napjatě a nechce se vám dále nic rozebírat. Merkur je v ošklivé kvadratuře s vaším znamením a každodenní neshody vám způsobují velký stres. Optimistická nálada vám až do 13. září vskutku schází a dá se říct, že nemáte vůbec žádnou energii. Následně si však uvědomíte, že své blízké okolí můžete svým vyzařováním ovlivnit. Začnete přemýšlet trochu jinak a na svět se více usmíváte. Víte o tom, že vám to neskutečně sluší? Atmosféra v rodině se začne postupně měnit a i domluva je snazší. Zejména kolem 29. září si umíte užít legraci a členové rodiny se k vám rádi připojují. Pokud by se snad někdo snažil o konflikt, umíte dát jasně najevo, že o to vůbec nestojíte. Chcete zůstat v dobrém rozpoložení, a tak to má být.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.