Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na duben 2021.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, vztahové záležitosti u nezadaných jsou velmi příznivě ovlivněny! V tomto období nemáte šanci schovat se před láskou nebo se snad setkat s odmítnutím. Venuše je v příjemném trigonu s vaším znamením a do 13. dubna jste středem zájmu vašeho idola, který se vám moc líbí. Zadaní však mohou do 22. dubna s protějškem zažívat nepříjemné roztržky. Patrně je velmi vztahovačný a může vás občas nehezky urazit. Vy se však snažíte mít nadhled a za nějakou dobu ho berete s rezervou. V pracovní oblasti se snažíte vydržet a nepouštíte se svých stanovených cílů. I přestože je nadřízený občas nepříjemný a nechce vás poslouchat, nakonec zjistí, že jsou vaše nápady vynikající. Merkur je do 18. dubna v příznivém trigonu s vaším znamením a víte, že máte na to posunout se dál ve své kariéře. Ve finanční sféře si dávejte do 22. dubna pozor na neuvážené a vysoké výdaje.


Láska

Láska

K jisté osobě vzplanete v tomto období opravdu velmi rychle a nestačíte se divit, co s vámi dělá láska. Nešetříte dary pro dotyčnou osobu a toužíte po její pozornosti. Venuše je do 13. dubna v překrásném trigonu s vaším znamením a jste připraveni navázat milostný vztah. Jistě se seznámíte s osobou, která je stejně jako vy ohnivá a miluje pořádnou jízdu v životě. Máte také podobný vkus a zdá se, že není dne, kdy vás váš nový idol za něco nepochválí! Avšak zadaní si do 22. dubna se svým protějškem moc pohody neužívají. Váš partner má zřejmě mnoho planých řečí a slibů, ale stejně víte, že nic nedodrží. Navíc se bleskurychle uráží a vás to vždycky obratem pěkně vytočí. Je pravděpodobné, že vám to chce oplatit stejnou mincí, ale zřejmě vypustí z úst něco, co se vážně nehodí. Neberte si to však osobně a snažte se udržet si svůj neutišitelný optimismus. Uvidíte, že vám to velmi ulehčí situaci.

Práce

Práce

Fungujete na sto procent a snažíte se svou práci odvádět nejlépe, jak umíte. Věříte, že i přes jisté překážky nakonec všechno utáhnete a povinnosti zvládnete splnit. Merkur je do 18. dubna v úžasném trigonu s vaším znamením a vaše myšlenky jsou naprosto úžasné. Avšak nadřízený se s nimi nemusí úplně ztotožnit a možná vám je zpočátku pěkně zkritizuje. Až do 22. dubna je totiž velmi náročné zavděčit se mu, ale nakonec povolí a vaše nápady si nechá projít hlavou. Určitě se s ním však nepouštějte do konfliktu, tudy cesta vskutku nepovede a vy si uděláte zbytečné trable! Možná se vám něco znelíbí, ale s největší pravděpodobností vám hned objasní, s kým to vlastně vůbec mluvíte. Následně vám může také vyhrožovat nějakým nepříjemným trestem a to se vám jistě neoplatí, Střelci! Zvlášť, když máte celkem dobře našlápnuto k úspěchu, na který se těšíte.

Peníze

Peníze

Investicím se momentálně nějak nesnažíte bránit a děláte si v jednom kuse nějakou radost. Kupujete si hlavně věci, které oplývají krásou a dělají velkou parádu. Peněz si až do 13. dubna můžete více užívat a neděláte si až tak velké starosti s případným nedostatkem. Máte pocit, že na tom nejste tak zle a nemusíte počítat každou korunu. Avšak následně zjistíte, že to tak úplně není a musíte řešit jisté komplikace. Mars je do 22. dubna v nepříznivé opozici s vaším znamením a překvapí vás nezaplacené účty. Zřejmě však nemáte dostatek finančních prostředků a musíte něco velmi rychle vymyslet. Naštěstí se hned pustíte do hledání řešení a najdete brzy vhodné východisko. Pomocnou ruku vám může podat někdo s příbuzných, kteří vás určitě v takové kaši nenechají. Super, Střelci, ve hvězdách máte ochrannou berličku!

Rodina

Rodina

Máte mnoho rozdělané práce doma a nevíte, co dřív. Pokaždé se pustíte do něčeho nového a rozdělanou povinnost odkládáte na později. Pak jste však zbytečně nervózní a dá se říct, že to odnáší i ostatní členové domácnosti. Zejména kolem 17. dubna je možné, že vám chybí i trpělivost a rychle vybuchnete. Jistý člověk vás však dostane svými argumenty a zdá se, že vám dojdou slova. Každopádně se nebojte dlouhodobých sporů, Střelci! Od 23. dubna se mohou vaše vztahy výrazně zlepšit a vy také nejste až tak napjatí. V tomto měsíci vám velmi prospěje pobyt na čerstvém vzduchu a také různé výlety. Uvidíte, že z vás všechno opadne a také si odnesete spoustu krásných zážitků. Sáhnout můžete také po dobré knize, která vám rozšíří obzory, nebo vám pomůže utřídit si myšlenky. Báječné, jistě vás zaujme hned několik zajímavých žánrů a po celý večer máte o zábavu postaráno.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.