Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na červen 2023.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, těšíte se na léto a na vše, co k němu patří. Zažijete lásku a určitě jí chcete prožít se vším všudy. Venuše je v hezkém trigonu s vaším znamením a zejména kolem 22. června navazujete kontakty jedna radost. Pro opačné pohlaví jste velmi přitažliví a můžete si tedy vybírat. Také v pracovní oblasti jste velmi aktivní. Přejete si dosáhnout úspěchu a vydáváte ze sebe to nejlepší. Od 11. června však mohou přicházet jisté překážky. Merkur je v nepříznivé opozici s vaším znamením. I když jsou úkoly náročnější a zaberou vám více času, nakonec si s nimi hravě poradíte. Nadřízený vám za to jistě dá odměnu, kterou si právem zasloužíte. V tomto měsíci také dbejte pozornosti, co se týká podepisování různých papírů. Jistě informace si totiž přeberete po svém, ale realita je jiná. Zvláště kolem 16. června nejednejte unáhleně. Zeptejte se na radu osob, které již mají zkušenost.


Láska

Láska

Letní měsíce přímo navádí ke sbližování a vy se toho aktivně chopíte. Máte před sebou příznivý měsíc a očekávejte vlnu přitažlivých nápadníků. Venuše je po celý měsíc v ohnivém trigonu s vaším znamením. Zvláště kolem 22. června jste společensky velmi aktivní a rychle se seznamujete. V těchto dnech vám nic neunikne a jistě zažijete hezký románek. Naopak zadaní Střelci mohou mít s protějškem trochu náročnou komunikaci. Od 11. června s vámi totiž v mnohých věcech moc nesouhlasí a nedokážete se dobře domluvit. Můžete znevažovat nápady vašeho partnera a nepovažujete je za rozumné. Zdá se však, že od nich nechce upustit. Určitě se však zbytečně nerozčilujete a celou situaci naštěstí berete s nadhledem. Víte totiž, že křikem a dohadováním toho moc nezmůžete. Zřejmě tedy zvolíte jinou taktiku a ve finále dá váš partner na vás.

Práce

Práce

Nemáte žádný skluz, a tak si berete i nějakou tu práci navíc. Chcete mít vyšší plat a také vám to může přinést další výhody. Zřejmě totiž usilujete o lepší pracovní pozici, a tak děláte vše, co můžete. Avšak od 11. června vás čekají jisté bariéry a možná si musíte nad řešením více zamyslet. Merkur je v negativní opozici s vaším znamením. Povinnosti jsou náročnější, než se na první pohled zdá a vyžadují si více času. I když vás to může do jisté míry vyčerpávat, nevzdáváte se. Hlavně kolem 21. června podáváte excelentní výkony a nadřízený vás za to patřičně odmění. V těchto dnech se tedy vrhněte na nedokončené a důležité úkoly. Uvidíte, že vám to jde až překvapivě snadno, a navíc tuto činnost odvádíte vskutku velmi dobře. Možná tedy ani nepotřebujete pomoc od kolegů, kteří vám jí mohou nyní nabízet. Jste rádi, že se můžete chlubit vlastní pílí a pracovitostí.

Peníze

Peníze

Finančně na tom nejste nyní vůbec špatně a možná se rozhodujete, zda si neuděláte malou radost. Hvězdy vás v tom podporují a je na čase investovat do něčeho, co vás učiní spokojenými. Navíc se vám nabízí báječné příležitosti, díky kterým narazíte na výhodné akce. Mars je po celý měsíc v pozitivním trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 22. června jste velmi aktivní, a to vás přinese štěstí nejenom ve výdajích, ale také v ziscích. Pozor si v tomto období dávejte na uzavírání důležitých smluv a rozhodujte se opravdu opatrně! Od 11. června si můžete přebrat jisté informace po svém, ale realita je zcela jiná. Nechte si tedy vše pro jistotu ještě jednou vysvětlit a nikam nespěchejte. Vaše kroky se nemusí ubírat tím správným směrem. Dejte na rady zkušených a nenechte se do ničeho navést. Můžete mít totiž sklony důvěřovat společnostem, které nemají čisté úmysly.

Rodina

Rodina

Chcete si co nejvíce užívat teplých dnů a je dost možné, že pozvete své přátele na grilování. S radostí vaši nabídku přijmou a určitě přinesou také něco na zub. Venuše je v blahodárném trigonu s vaším znamením a těmto aktivitám je zvláště kolem 21. června přáno. Můžete se také dozvědět nějaké novinky, nebo se dohodnete na společné dovolené. Je totiž možné, že některé ze svých kamarádů vídáte vskutku velmi zřídka. V tomto měsíci možná také vyzkoušíte nové koníčky, ale můžete mít pocit, že vám moc nejdou. Od 11. června můžete mít tendence zpochybňovat své schopnosti a brzy toho zanecháte. Určitě v tom však vytrvejte a nenechte se odradit prvním neúspěchem! Neztrácejte optimismus, který je vám tak blízký. Jistě totiž máte i podporu od své rodiny a také od dětí. Uvidíte, že se vám postupně začne dařit, ale chce to mít opravdovou trpělivost.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.