Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na leden 2021.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, počátkem ledna si v lásce připadáte jako v pohádce, ale máte pocit, že vám ostatní tuto atmosféru narušují. Venuše je do 7. ledna ve vašem znamení, ale tvoří negativní kvadraturu s Neptunem. Blízcí to s vámi myslí dobře, ale vy žijete v iluzích a nepřipouštíte si nic špatného. Poté však můžete vskutku narazit a přijít k nepříjemnému rozčarování. Naopak v pracovní oblasti za vámi přichází jedna dobrá zpráva za druhou a vaše myšlenky mají velký úspěch. Merkur je od 8. ledna v úžasném sextilu s vaším znamením a nemáte nouzi o nové pracovní nabídky. Do budoucna vám mohou přinést lepší plat a také vyšší pracovní pozici. Peněžní oblast pro vás může první lednové dny znamenat problém. Naštěstí si brzy uvědomíte, že spousta informací ohledně půjček je nepravdivých. S řešením vám mohou zejména kolem 14. ledna pomoci přátelé, kteří tomu hodně rozumí.


Láska

Láska

Ačkoliv si připadáte jako v zahradě Eden, mnozí z vás jsou nuceni sundat růžové brýle. I přestože se Venuše nachází ve vašem znamení, není do 7. ledna v příznivé aspektaci s Neptunem. Vznášíte se v oblacích a nikdo vám nemůže vaši známost vymluvit. Myslíte si, že vám to ostatní nepřejí, ale následně se probudíte a zjistíte, že to s vámi myslí dobře. Divíte se tedy, s kým se to vlastně stýkáte a vaše iluze jsou najednou pryč. Přepadá vás smutek, ale nezoufejte, Střelci! Zvláště kolem 14. ledna jsou pro vás velkou oporou vaši dobří přátelé. Uvidíte, že po konverzaci s nimi je vám daleko lépe a zase se na vše díváte optimisticky. Je totiž pravděpodobné, že vám kamarádi nabídnou seznámení s novým nápadníkem. Na počáteční schůzce to vypadá velmi nadějně a můžete si vážně hodně rozumět. Neházejte tedy flintu do žita a dejte dotyčnému šanci na setkání s vámi.

Práce

Práce

Tento měsíc vypadá vcelku slibně hlavně v oblasti vašeho kariérního růstu. Vaše myšlenky mají jednoduše šťávu a není to nic nezajímavého, právě naopak, jsou originální. Merkur je od 8. ledna v báječném sextilu s vaším znamením a na co sáhnete, to se vám opravdu moc daří. Jste totiž zahlceni velkým množstvím nápadů a nadřízený je doslova překvapen z toho, co ve vás dřímá. Zejména kolem 15. ledna konečně zvládnete dořešit s kolegy nejvíce problematický úkol. Šéf vám poté zřejmě navrhne jistou pracovní nabídku, která vám může zajistit hezké peníze. Neváhejte příliš dlouho, Střelci! Šance se jedinečná a s největší pravděpodobností máte obrovské šance na dlouhodobý úspěch. Navíc vás v tomto období doprovází i sebevědomí a optimismus, který k tomu všemu potřebujete.

Peníze

Peníze

Nyní není příliš vhodná doba unáhlit se v investicích nebo řešit nějaká důležitá rozhodnutí ve financích. Mezi vámi totiž koluje mnoho informací a vy se v tom nestačíte orientovat. Ne všechno má však pravdivý základ a vy musíte dbát velké opatrnosti. Do 7. ledna vás provází nepříjemná kvadratura Venuše s Neptunem a dá se říct, že vyhledáváte docela nereálná východiska. Naštěstí vás tyto sklony již brzy opustí a hodně věcí přehodnotíte. Zjistíte, čemu opravdu můžete věřit a co je jenom kamufláž. S řešením vám mohou zvláště kolem 14. ledna pomoci přátelé. Nebojte se tedy zeptat zkušenějších, s radostí vám poradí a vy získáte větší jistotu. V těchto dnech se vám také může podařit úspěšně dokončit reklamační proces. Situace dopadne k vašemu prospěchu a dosáhnete toho, o co usilujete. Super Střelci, nakonec se vše v dobré obrátí!

Rodina

Rodina

Pokud se již dlouho chystáte ke studiu nebo získávání nových informací, máte v tomto období zelenou! Přínosný sextil Merkura s vaším znamením vás od 8. ledna nenechá chladnými a toužíte po zdokonalení. Vyhledáváte tedy různé semináře a kurzy online a pustíte se hned do několika svých oblíbených koníčků. Vítáte především neobvyklé zájmy, protože rutina a jednotvárnost vás opravdu rychle unaví. Momentálně jste schopni zapamatovat si mnoho poznatků a učíte se vskutku velmi rychle. Je také pravděpodobné, že se chystáte v tomto měsíci s rodinou na nějaké výlety. Zvláště kolem 10. ledna je vhodné procházet se s blízkými zimní krajinou, takže zavítáte především do přírody. Super nápad, Střelci! Uvidíte, že členové vaši rodiny váš návrh rádi přijmou a těší se na nádherně strávený čas s vámi. Není s vámi nuda a vždycky se postaráte o pořádnou zábavu, ať jste kdekoliv.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.