Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na listopad 2022.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, v partnerství to mezi vámi a vaším protějškem celkem skřípe. Nebaví vás totiž neustále poslouchat stížnosti a nepříjemné poznámky. Zejména kolem 11. listopadu vás přechází trpělivost a konečně se ozvete i vy! Ani v pracovní sféře nemáte ideální podmínky a dost vás to štve. I přestože se snažíte, zdá se, že nedostáváte odměny, které si zasloužíte. Merkur vstupuje od 17. listopadu do vašeho znamení a tvoří kvadraturu s Jupiterem. Pozor si tedy dávejte i na nepříjemnosti v kolektivu. Někdo vás ponižuje a snaží se vás zesměšňovat, ale vy se nedáte. Ve finanční oblasti se vyhýbejte důležitým rozhodnutím. Venuše se od 16. listopadu přesouvá do vašeho znamení a je v negativní kvadratuře s Neptunem. Někdo vás může chytře oklamat a do vzduchu vyhodíte mnoho peněz. Také šetřete svou energii, Slunce je od 22. listopadu ve vašem znamení, ale cítíte se opravdu vyčerpaní.


Láska

Láska

Vaše drahá polovička je možná často naštvaná a vy pravděpodobně neznáte pravý důvod. Zdá se, že ho rozhodí i maličkost a následně s ním není rozumná řeč. Zejména kolem 11. listopadu vám může něco vyčítat, ale vás to rozhodně nenechá chladnými. Nebaví vás totiž neustále poslouchat nějaké poznámky, které se vás už dotýkají. Stanovíte si své hranice a uvědomíte si, že co čeho je moc, toho je příliš! A pokud jste nezadaní, od 16. listopadu můžete zažít velkou expanzi citů. Venuše sice vstupuje do vašeho znamení, ale je v kvadratuře s Jupiterem. I když toužíte navázat stabilní vztah, zdá se, že máte nepřiměřená očekávání. Rychle se tedy zklamete, protože vaše představy jsou jinde, než je realita. Pravděpodobně druhé straně také hodně důvěřujete a odmítáte slyšet pravdu od ostatních. V tomto případě si však nechejte poradit a dávejte si pozor na možnou neupřímnost vašeho idola.

Práce

Práce

Atmosféra na pracovišti je vcelku dusná a vy možná přemýšlíte nad odchodem. Zřejmě se vám nelíbí jednání nadřízeného, který vám odmítá zvýšit plat. Máte však pocit, že děláte maximum, ale nejste za to patřičně odměněni. Zvláště kolem 10. listopadu se můžete ozvat a tím i spustit řadu dalších nepříjemných problémů. V těchto dnech vám to tedy nestojí za to, protože riskujete své pracovní místo. Od 17. listopadu se mohou také objevit jisté potíže v kolektivu a někdo se nad vás hodně povyšuje. Merkur vstupuje do vašeho znamení, ale je v kvadratuře s Jupiterem. Naštěstí si dokážete s dotyčnou osobou udělat pořádky a nedáte se. Uvidíte, že se po pár rozhovorech uklidní a nechá vás v klidu dýchat. Nyní si také dávejte pozor na chybné úsudky a povinnosti po sobě důkladně kontrolujte. Máte totiž sklony přehlížet chyby, které jsou však vcelku zásadní.

Peníze

Peníze

Zřejmě to není ve finanční oblasti tak veselé a děláte si velké starosti. Kupí se vám totiž upomínky a máte problém získat nějaké peníze. I když se snažíte vyřídit si nějakou půjčku, zdá se, že to není až tak jednoduché. Potíže totiž přichází v procesu, který je zpomalený a ve finále se může ještě něco pokazit. Od 16. listopadu dbejte také zvýšené pozornosti, co se týká různých podvodů. I když Venuše vstupuje do vašeho znamení, není v příznivém aspektu s Neptunem. Máte tedy sklony nechat se oklamat a tím pádem přicházíte zbytečně o další peníze. Hlavně kolem 30. listopadu nedělejte žádná rozhodnutí a snažte se vyhýbat důležitému jednání. Dá se říct, že vaše nápady nejsou nyní dobře promyšlené a někdo vás navede do pasti. Naštěstí se dokážete z těchto spárů vymanit a dáte na rady svých dobrých přátel. Nejste totiž naivní a brzy toto nepoctivé jednání prokouknete.

Rodina

Rodina

Vaše akčnost se vám momentálně nevyplatí a můžete si přivodit nepříjemné úrazy. Máte sklony riskovat a nepřemýšlíte nad důsledky těchto kroků. Mars je po celý měsíc v negativní opozici s vaším znamením. Zvláště kolem 11. listopadu nepodnikejte žádné sportovní aktivity a dodržujte spíše klidový režim. A co se týká rodinných vztahů, můžete mít pocit, že nejste bráni dostatečně vážně. I když projevíte svůj názor a myslíte to brzy, následně přichází nějaké zpochybnění. Od 17. listopadu jste tedy spíše znechuceni a zřejmě se nechcete již k ničemu vyjadřovat. Možná se však dostanete do situace, která vás docela naštve, a nevydržíte to. Následně je vám tedy jedno, jestli vás někdo poslouchá, nebo ne. Máte pravdu, Střelci! Nehodláte v sobě dusit emoce, a tak je pustíte ven. Naštěstí máte kolem sebe přátele, kteří vás vyslechnou a mají pro vás pochopení.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.