Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na srpen 2020.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, po celý měsíc máte přízeň Marse, který je v trigonu s vaším znamením. Zvláště kolem 9. srpna si můžete užít opravdu bezvadné chvíle s velmi atraktivní osůbkou. Nepočítejte však s tím, že půjde o dlouhodobou známost. Na pracovišti jste za hvězdy a slavíte jeden úspěch za druhým. S ničím nemáte žádný problém a nadřízenému vyhovíte naprosto ve všem. Nicméně od 20. srpna ho můžete překvapit tím, že po sobě práci pečlivě nekontrolujete. Merkur je v problémové kvadratuře s vaším znamením a může vám přidat povinnosti navíc, protože podpoří vaší nepozornost. Nadřízený vás na to sice upozorní, ale prozatím vás nechce obírat o odměny, takže vám dá šanci. Co se týče rodiny, doménou jsou děti, vezměte je zejména kolem 16. srpna například na sportovní hřiště. Hvězdy signalizují, že tyto aktivity mají zelenou.


Láska

Láska

Určitě se nehodláte zdržovat doma, a pokud můžete, vyrážíte ihned mezi lidi. Můžete navázat hned několik známostí, ale dávejte si pozor, jedná se pouze o krátkodobou záležitost. Mars je v přejícím trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 9. srpna si můžete užít dobrodružný románek. Dotyčná osoba vám úplně zamotá hlavu a cítíte se v její přítomnosti ve svém živlu, protože je to vaše krevní skupina. Zadaní Střelci mají naopak začátkem tohoto měsíce ještě nevyřešené trable s partnerem. Vaše téma se může stále točit kolem financí a nepřiměřených útrat. Zdá se vám, že se partner chová sobecky a vůbec nemyslí na to, co si přejete vy. Od 7. srpna se však mezi vámi uvolní přebytečné napětí a jste ochotni přiznat si své chyby. Partner je tedy více otevřený komunikaci a s největší pravděpodobností přistoupí i na kompromis. Super, nakonec se vztahy mezi vámi zlepší a zavládne oboustranná spokojenost.

Práce

Práce

Nyní vám vůbec nevadí práce pod časovým nátlakem a vítáte, když máte stále co dělat. Kolegové vám tak trochu závidí vaši energii a nechápou, kde ji berete. Každý úspěch v práci vám dodává na sebevědomí a faktem je, že se vám opravdu moc daří. Od 5. srpna také můžete získat lepší pracovní místo, protože se ukážete jako nejvhodnější adept. Děláte jednoduše velké pokroky, nicméně od 20. srpna si hlídejte zbrklost a také tendence k přešlapům. Máte sklony přehlížet závažné chyby a můžete dělat špatná rozhodnutí. Šéf si těchto změn všimne a s největší pravděpodobností ho nepříjemně zaskočíte. Vaše odůvodnění ho však nemusí úplně přesvědčit, rád vám ale dá druhou šanci, protože si jí zasloužíte. Ví, že jste jinak velmi dobří pracovníci a nechce činit ukvapené soudy - máte na to, abyste ho přesvědčili, že se mu jeho důvěra vyplatí!

Peníze

Peníze

Vaše výdaje jsou začátkem tohoto měsíce trochu vyšší, než si plánujete. Opozice Venuše s vaším znamením vás do 6. srpna přivádí do situací, ve kterých hůře odoláváte pokušení. Poté se tato nepříznivá konstelace rozpustí a vaše tíživé období ve financích na chvilku pomine. Začnete více vyhledávat příležitosti, díky kterým můžete získat peníze k dobru. Tyto finance si určitě ukládejte bokem na pozdější chvíli. Od 20. srpna totiž nemáte moc dobré vyhlídky, co se týče obchodování. Můžete totiž narazit na problematického člověka, se kterým je horší komunikace. Dávejte si pozor, ať nepřijdete o peníze například tím, že přistoupíte na pochybnou nabídku. Zjistěte si nejprve, o co se jedná, rozhodně se vám nevyplatí riskovat. Naštěstí se mnozí nenecháte snadno přechytračit a tak je možné, že vás tato negativní zkušenost nakonec mine obloukem.

Rodina

Rodina

Můžete se začít zajímat o různé koníčky, mezi kterými převládá sport. Zdá, že se stane vaší velkou vášní a chcete tímto směrem vést i své ratolesti. Děti mají v tomto období spoustu energie a s vašimi nápady jednoznačně souhlasí. Hlavně kolem 16. srpna je můžete vzít na sportoviště, kde se opravdu vyřádí. Luna je v energické konjunkci s Marsem a pro tyto rodinné aktivity je atmosféra v těchto dnech jako stvořená! Také můžete dostat chuť udělat rychlou změnu v prostředí, kde žijete. Ačkoliv jste z vaší vize naprosto nadšeni, někdo z rodiny nesdílí stejnou radost a nelíbí se mu to. Zejména kolem 7. srpna si všimnete, že se před vámi přetvařuje a za vašimi zády říká něco úplně jiného. Díky vaší upřímnosti si tuto nesrovnalost chcete vyjasnit. Počítejte však s tím, že to nepůjde tak snadno, jak si představujete.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.