Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Střelec
23. 11. - 21. 12.
Milí Střelci, počátek května je naprosto bombastický a to hlavně v lásce. Přející vliv Jupitera a Venuše vám přináší do života velkou náklonnost a sympatie, díky nimž se cítíte na vrcholu blaha. Až do 15. května se vám rýsuje mnoho šancí nalézt svou spřízněnou duši! Jupiter také zasahuje do oblasti rodiny a pokud plánujete miminko, může se vám v měsíci lásky zvýšeně dařit. Co se týče vašich profesních záležitostí, zde tahá za provázky do 7. května Merkur, který působí na vaše znamení blahodárným trigonem. Máte tedy lepší náladu, tzv. vám to pálí a zaměřujete se více na svůj výkon. Od 21. května však trošku zvolněte tempo a snažte se více šetřit si síly. V tomto čase se totiž snadněji unavíte a především v práci potřebujete doplnit energii. Rovněž v oblasti financí dbejte větší opatrnosti, máte kolem sebe spoustu nepříznivých nástrah a je daleko lepší vyhnout se jim obloukem.


LáskaLáska
Nastává čas lásky a vy si připadáte jako v opravdové pohádce. Láska má pro vás nyní daleko větší kouzlo a drží se vás velké štěstí. Venuše je nyní nositelkou krásných událostí a společně s Jupiterem vystřelují Amorovy šípy směrem k vašemu znamení. Do 15. května se mnozí můžete setkat s osobou, do níž se naprosto bláznivě zamilujete a která změní váš život! Významně přihořívá již kolem 2. května - v těchto dnech vás čeká doslova romantický scénář, takže můžete vyhlížet svého nového Romea či Julii. Pravý opak však můžete prožívat vy, kteří jste zadaní, což se projevuje určitým tápáním ve vztahu a ne a ne se z toho vyhrabat. Potyčky s partnerem máte i kvůli maličkostem, což vás irituje a začínáte ho ignorovat. Hvězdy napovídají, že by bylo teď vhodné dopřát si navzájem více osobního prostoru, může to být ozdravný proces pro váš vztah!
PrácePráce
Chcete si udržet svou pozitivní náladu, protože je momentálně docela náročné vyjít s nadřízeným. Rozhodně si však umíte se spoustou jeho úkolů poradit a nevidíte v tom žádnou velkou složitost. Merkur je až do 7. května krásně naladěn na vaše znamení, což přináší vysoký intelektuální náboj a pohyblivost. Poté však zjišťujete, že na nároky šéfa už tolik nestačíte a deprimuje vás to. V období do 16. května vám často dochází trpělivost s úkoly, nad kterými strávíte hrůzu času. Už totiž nevíte, kde brát nápady a chybí vám motivace. Zatněte zuby Střelci a snažte se na to jít více zlehýnka. Tlačíte totiž někdy zbytečně na pilu a výsledek chcete okamžitě. Snažte se také nemít na pracovišti chaos v pracovních pomůckách, i malinký nesoulad na vás může působit velmi negativně. Pokud máte navíc vedle sebe kolegu, který je flegmatik, obrňte se nadhledem a sebekontrolou v reakcích. Ušetříte své nervy!
PenízePeníze
Ukvapené investice nejsou v tomto období nic překvapivého, ale ironie osudu je ta, že nepříjemně zaskočeni můžete být následně vy sami. Drží se vás totiž přesvědčení, že víte, jak s penězi zacházet a tak se nebojíte opravdu ničeho. Přichází však hořké zklamání, protože jste mohli přejít naprosto zásadní a důležitou informaci ve finanční oblasti. Do 16. května na vás vykukují strašáci, kteří vám mohou pohrozit například sankcí nebo vás připravit o slušnou částku peněz. Střeží vás však naštěstí příznivý vliv Venuše, který zmírňuje komplikace jakéhokoliv druhu! Zvláště kolem 2. května můžete o fousek uniknout problematickým obchodům nebo podvodníkům. Dostanete totiž jemné vnuknutí, že se máte raději na neznámé nebo pochybné zdroje vykašlat. Konejte dle svého rozumu a neprohloupíte.


RodinaRodina
Jestliže uvažujete o novém přírůstku do rodiny, máte od Jupitera požehnání, je totiž příznivá doba na založení rodiny! Můžete začít klidně plánovat, protože neexistuje nic, co by vám stálo v cestě, hvězdy jsou vašimi velkými fanoušky. Krásných vazeb Jupitera s Venuší můžete využít zejména do 15. května, apropó, období přeje nejenom rozšíření rodiny, ale také získání či zvelebování vašeho domácího hnízdečka. Už kolem 1. května můžete narazit na bydlení, které jste si už dlouho přáli - máte opravdové štěstí a nabídka vám navíc může spadnout sama do klína! Faktem je, že tak úžasných možností se nedostává každý den, je tedy na místě se vzniklé šance chopit. Planetární aktéři však přicházejí s malým varováním a tím je, abyste pečlivě prozkoumali detaily smlouvy a případné nesrovnalosti obratem vyjasnili, učiníte tak pro sebe velké dobrodiní. Nemusíte se k tomu pak v budoucnu vracet.

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.