MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na březen 2020.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, březen se pro vaše znamení jeví jako období četných možností. Od 4. března máte mnoho příležitostí zejména v práci, můžete zabojovat a dosáhnout cíle. Merkur je totiž až do 15. března ve velmi přejícím sextilu s vaším znamením, tudíž máte mnoho nápadů, jak se vypořádat s úkoly. Poté vás sice přepadne spíše mentální vyčerpanost, nicméně ji bravurně překonáte. Po finanční stránce zažíváte docela extrémní situace, ve kterých si nejste jistí jak dopadnete. Řeč je o vyřizování smluv, které nemusí začátkem tohoto měsíce dopadnout na jedničku. Avšak od 22. března se Saturn přesouvá do Vodnáře a je v blahodárném sextilu s vaším znamením. To znamená, že se vám konečně podaří najít trvalé řešení pro vaše finanční nesnáze. Až do 19. března vás naopak může trápit člen rodiny, který není podle vás upřímný. Následně však zjistíte, že není vše, jak se na první pohled zdá.


Láska

Láska

Potýkáte se s horší komunikací a navazování vztahů vám momentálně nejde tak dobře, jak je to u vás zvykem. S opačným pohlavím se moc dobře nechápete a pokaždé narazíte na typ protějška, který má jiný způsob uvažování. Merkur je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a ze schůzek odcházíte spíše rozhozeni. Avšak od 4. března vás čeká krátkodobá změna k lepšímu a vy můžete mezitím získat pár dobrých známostí. Nečekejte však žádnou silnou vášeň, ta přijde dle hvězdného plánu později, Střelci! Až do 15. března se zaměřte více na osoby, které mají stejně jako vy velkou dávku tolerance. Počítejte však spíše s přátelským vztahem, dotyčný osoba momentálně hledá spíše duševní souznění. Ve druhé polovině měsíce očekávejte návrat nepříjemných konstelací, takže se vážnému seznamování spíše vyhýbejte a udělejte si pauzu.

Práce

Práce

Počátkem tohoto měsíce máte mnoho povinností, ale vám to až tak nepálí. Máte pocit, že potřebujete alespoň pár dní dovolenou, jinak se z toho zblázníte. Nevzdávejte se Střelci, od 4. března vás obklopí příznivá energie Merkura, který je v úžasném sextilu s vaším znamením. Dočasně se tedy můžete těšit na lepší výsledky v práci a také na větší nápaditost. Uvidíte, že během této doby zvládnete udělat obrovské množství úkolů. Máte dostatek energie a troufáte si vyřešit věci, které vás již dlouho dobu trápí. Bravo Střelci, v práci se snažíte angažovat na sto procent a navíc se vám parádně pracuje s kolegy. Od 16. března vás sice čeká návrat do starých kolejí, ale nezoufejte! Přesvědčíte se, že vše je řešitelné a pokusíte se stavět na předchozím úspěchu. Skvělé Střelci, mějte trpělivost a nenechte se žádnou chybou odradit, jste na dobré cestě!

Peníze

Peníze

Hvězdy na vás chystají situace, ve kterých se skutečně cítíte jako na houpačce. Hned v úvodu měsíce se vám zdá, že veškeré papírování ohledně financí nikam nevede. Máte totiž tendence dělat špatná rozhodnutí a dá se říct, že první březnové dny nejsou zrovna těmi vyvolenými. Následně vás však může překvapit příznivý obrat a až do 15. března máte obrovské šance na úspěšné vyřízení všech dokumentů. Ani poté se nemusíte až tak obávat velkých potíží. Od 22. března vstupuje Saturn do znamení Vodnáře a je v přínosném sextilu s vaším znamením. Pokud tedy máte nějaké finanční trable, je velká pravděpodobnost, že dojde k jejich zdárnému vyřešení. Jedná se o trvalou změnu, díky které vám spadne velký kámen ze srdce. Bravo, konečně se vám mnohým podaří uzavřít jednu nepříjemnou kapitolu ve svém životě!

Rodina

Rodina

Někdo z vaší rodiny vás tak trochu vytáčí svým neupřímným jednáním. Zdá se vám, že dotyčná osoba jen tak pravdu neřekne a spoustu věcí si nechává jen pro sebe. Mrzí vás, že vám zřejmě nedůvěřuje a kdykoliv se snažíte o komunikaci, jistý člen rodiny je hodně plachý. Slunce v Rybách je totiž v kvadratuře s vaším znamením a až do 19. března přináší určitou dávku neporozumění. Je možné, že zmíněná osoba prochází náročnějším obdobím a nechce tím nikoho zatěžovat, Střelci. Uvidíte však, že se její chování zase změní a začnete spolu i více vtipkovat. Hlavně kolem 25. března vás může překvapit svým akčním jednáním a je zde možnost, že vás vytáhne ven na nějakou zábavu. Díky tomuto sblížení si můžete promluvit o předchozích problémech mezi vámi a nakonec zjistíte, že se jednalo jen o velké nedorozumění.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.