Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Střelec
23. 11. - 21. 12.
Milí Střelci, start do nového roku je pro vás obzvláště příznivý! Již 7. ledna se láskyplná Venuše stěhuje do vašeho znamení a spojuje své síly s Jupiterem. Je to fantastické období pro lásku a srdcové záležitosti, zejména kolem 13. ledna nezůstávejte v koutě! Příznivé účinky Jupitera jsou znát i v oblasti financí, protože vám může přinést velké štěstí v podobě velké peněžní částky. Nicméně si dávejte pozor i na různé druhy podvodů, Venuše není totiž příznivě nakloněna k Neptunu. Nejvíce rizikové dny jsou kolem 16. ledna, takže mějte oči na stopkách, různí intrikáni mohou hrát prim. Co se týče pracovních povinností, tam jste opravdové jedničky. Venuše je v trigonu s Marsem a to znamená, že můžete rychle přijít k lepší výplatě. Šéfovi se váš postoj k povinnostem zamlouvá, přičemž příjemné ohodnocení můžete získat kolem 30. ledna. Hodně štěstí! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: jsou aktivovány delší cesty a také novinky týkající se vašich profesních zájmů. Máte šanci ukázat, jak jste tolerantní a vynalézaví.


LáskaLáska
V lásce se vám nyní začíná výrazně dařit, Střelci. Nejenom, že Venuše vstupuje 7. ledna do vašeho znamení, ale dokonce tvoří konjunkci i s planetou velkého štěstí, Jupiterem! Jejich kombinace vás nabije silnou a pozitivní energií. Provází vás tedy šťastné období v lásce a váš optimismus září do širokého okolí. Jupiterovy pozitivní energie jsou nejsilnější 13. ledna, takže se vám v lásce určitě zadaří. Čekají vás radostné chvíle a rozhodně si je naplno užijete. Nebojíte se totiž aktivně projevit zájem a co je ještě lepší, máte úspěch. Dávejte si však pozor na přílišné idealizování protějška! Máte sklony přidávat mu vlastnosti, které ve skutečnosti nemá a rádi si ho tzv. přišperkováváte. I když pak nemáte potíže srovnat se s realitou, přece jen je vhodné nenasazovat tolik růžové brýle, ale spíše se snažit držet se více při zemi.
PrácePráce
První dny v tomto měsíci se Merkur ještě zdrží ve vašem znamení, takže po mentální stránce jste hodně výkonní. Od 5. ledna vaše znamení opouští, takže se dá čekat menší útlum, ale nejedná se o nic, co vás může ohrozit. Na řadu totiž kolem 7. ledna přichází Venuše, která se ubytovává ve vašem znamení a spojuje se krásným trigonem s Marsem. Vaše pracovní aktivita tedy vzrůstá a máte šance na výborné ohodnocení. Dobře se vám s ostatními kolegy spolupracuje a na všem se dokážete perfektně dohodnout. Vztahy jsou tedy souladné, takže atmosféra je super. Máte období, ve kterém si na práci opravdu nestěžujete a v poslední době jste si ji i hodně oblíbili. To je výborný start do nového roku, Střelci!
PenízePeníze
Finance vám nyní tolik nescházejí a dá se říct, že na tom nejste špatně. Příznivě vazby Marse k Venuši ve vašem znamení vám zajišťují rychlý přísun peněz. Ten můžete očekávat kolem 30. ledna, kdy Luna přechází přes Venuši a vám se skutečně může podařit získat nějaký zajímavý finanční obnos. Peníze si v těchto dnech umíte vydělat a není vyloučeno, že nějaké dostanete i darem. Dávejte si ale velký pozor na podvodníky a půjčky, které nabízí velké množství výhod. Je lepší vyhýbat se zvláštním nabídkám, předejdete tak pozdějšímu zklamání. Kolem 16. ledna se jeví největší možnost na tyto situace narazit, nachází se kolem vás totiž osoby, které vám mohou něco zatajit. Střelci, v těchto dnech je lepší, pokud se držíte zkrátka a ostatním tolik nedůvěřujete.


RodinaRodina
Na domácí půdě se objevují určité výkyvy. Chování jistého člena rodiny moc nechápete a nevíte, jaké má úmysly nebo co si o něm máte myslet. Zpočátku se vám může zdát, že má před vámi nějakou tajnost a v žádném případě jí nechce vyzradit. Zvláštní atmosféra v rodině nastává kolem 11. ledna, kdy Luna tvoří konjunkci s Neptunem. V tyto dny si neberte nic osobně, jelikož hvězdy svádí spíše ke zkreslenému vnímání. Věnujte se spíše zlepšení svého domova a tvořivým činnostem. Umíte realizovat své nápady a je fakt, že v praxi jsou vážně úžasné a velmi vkusné. Kolem 31. ledna zvládáte vytvořit či vymyslet opravdu něco výrazně estetického. Umíte perfektně sladit barvy, vybrat vkusné dekorace a prostě vdechnout prostoru život, tak ať se daří!

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.