MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, pozitivní události se mohou v tomto měsíci objevit hlavně v lásce. Venuše je v krásné konjunkci s Jupiterem ve vašem znamení. Hlavně kolem 24. listopadu se můžete dát konečně dohromady s vaším objevem anebo se přinejmenším do někoho zamilujete! Po pracovní stránce vás také úspěch nemine a připravte se na vlnu odměn. Jupiter je až do 18. listopadu v příznivém sextilu s Marsem a vy se snažíte udělat práci co nejlépe. To se vám daří a nadřízený také uvažuje o zvýšení platu. Ve financích se vám na druhou stranu může trhnout pryč nějaká ta koruna navíc, dávejte pozor zejména na podvodníky a to zejména kolem 14. listopadu. A co se týče vašeho zdravíčka, od 22. listopadu se můžete cítit daleko více unaveni. Slunce vstupuje do vašeho znamení a přijímá od Neptuna negativní paprsky. Cítíte se tedy slabí a do ničeho se vám nechce. Rozhodně se k ničemu nenuťte, ať si ještě nepřihoršíte!


Láska

Láska

Venuše nyní prochází vaším znamením a na lásku máte obrovské štěstí! Je totiž v nádherné konjunkci s Jupiterem a je tedy jasné, že tento měsíc je jako stvořený pro srdcové záležitosti. Jednoduše vás čeká dobrodružné období jako z filmu Indiana Jones. Zvláště kolem 24. listopadu se připravte na okamžik, který vás učiní šťastnými. Dá se říct, že se z dlouholeté známosti vyklube nový vztah. Je však velká pravděpodobnost, že si svého nového idola zpočátku hodně idealizujete. Moc to nepřehánějte, Střelci! Všeho moc škodí a ve vašem případě to momentálně platí dvojnásob. Hlavně kolem 14. listopadu máte tendence očekávat něco víc a ve finále z toho vzejde spíše zklamání. Vaše představy se totiž velmi liší od reality a protějšek vám do hlavy nevidí, neumí číst vaše přání. Nesmutněte tedy a dívejte se na věci z více rozumné stránky. Uvidíte, že vám to mnohé věci ulehčí!

Práce

Práce

Na pracovišti z vás vyzařuje velký optimismus a všechny kolem sebe motivujete k práci. Je s vámi legrace a kolegové si cení vašeho úžasného nadhledu. Až do 18. listopadu je Mars v příjemném sextilu s Jupiterem ve vašem znamení. Do práce máte chuť a přistupujete k ní nadšeným způsobem. V pracovním prostředí také panuje přátelská atmosféra a spolupráce se šéfem je naprosto senzační. Vaše vykonané povinnosti vám zaručují úspěch, apropó, může dojít i ke zvýšení platu! Od 22. listopadu se také můžete těšit na dlouho očekávané povýšení. Nadřízený vám rád svěří vyšší pozici, protože vám plně důvěřuje. Konečně se mnohým z vás podaří dosáhnout cíle, na kterém tak dlouho pracujete. Uvidíte, že trpělivost vám přinese plody a ještě můžete získat i něco navíc. Je totiž velká pravděpodobnost, že jako bonus dostanete ještě nějakou odměnu k dobru.

Peníze

Peníze

V tomto měsíci se vám může začít opravdu skvěle dařit. Máte častý příjem peněz a do toho můžete i nějakou tu částku navíc například vyhrát. Mars je v sextilu s Venuší ve vašem znamení a do 18. listopadu máte velké šance narazit na úžasnou příležitost, díky které přijdete k penězům. Určitě si však dávejte pozor na podvody a na zbytečné vyhazování peněz. Máte tendence draze nakoupit věci navíc je jejich výdrž naprosto minimální nebo jsou nekvalitní. Zvláště kolem 14. listopadu si dávejte na tyto výdaje velký pozor! Nevyplatí se vám ani velké riskování a pokud vás něco pokouší, těmto dnům se vyhněte obloukem. Je také možné, že dostanete nabídku půjčky, která se vám jeví jako dokonalá a naprosto bezchybná. Jedná se ale o chyták a díky tomu můžete spadnout do potíží, ze kterých se pak dostanete pouze za pomocí právníka. Rozmýšlejte se opatrně a nevěřte všemu!

Rodina

Rodina

Jistý člen rodiny k vám není stoprocentně upřímný a vy mu velmi důvěřujete. Jste totiž přesvědčeni o tom, že udrží všechna tajemství, která mu sdělíte. Tato osoba má však potíže dodržet své sliby a může vás podvést. Je tedy lepší nechat si cenné informace pro sebe, i když se dotyčný tváří velmi seriózně. Venuše je v kvadratuře s Neptunem a vy se můžete lehce zmýlit. Zejména kolem 6. listopadu je signalizováno období, kdy se v tomto směru jedná o tzv. tenký led. Hvězdy jsou ale za to příznivě nakloněné ke změnám vaše vzhledu či šatníku! Pokud dlouhodobě zvažujete, že protřídíte skříně a staré věci nahradíte novými, vsaďte na dny kolem 27. listopadu. V těchto dnech jste si více jisti, co vám sluší a také máte štěstí na vkusné věci. V obchodech vás také čekají různé akce, které stojí za využití a odcházíte více než spokojeni.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.