Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na červen 2020.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, červen pro vás není moc pohodovým měsícem. Špatné vazby Marse s vaším znamením vás provází až do 27. června a zejména nezadaným mohou způsobit jisté potíže. Uvědomíte si, že vám vaše nová známost ničím neimponuje, ale spíše vás něčím znervózňuje. Mnozí máte tendenci usilovně hledat dál a dá se říct, že se vám koncem měsíce opravdu poštěstí! Také v práci si zažijete pěkný kolotoč a velké množství povinností vás zvláště kolem 13. června dočista unaví. Nepočítejte však s pomocí od kolegů ani s pochopením nadřízeného. Co se týče oblasti financí, zde má hlavní slovo negativní vazba Venuše s vaším znamením, tudíž se můžete plácnout pořádně přes kapsu. Zejména kolem 20. června máte sklony nekontrolovatelně utrácet za věci, které vás v danou chvíli oslní. Můžete se nechat snadno nalákat od různých prodejců a kvůli tomu si zaděláte na dluzích. Naštěstí si koncem měsíce uvědomíte, že je potřeba vzít tzv. rozum do hrsti a být více obezřetnými.


Láska

Láska

Pokud jste zadaní, můžete nyní procházet partnerskou krizí a argumenty vašeho protějška vám lezou na nervy. Vaše zlatíčko dokáže nyní navodit pořádně dusnou atmosféru a nemáte žádnou chuť s ním komunikovat. Zejména kolem 20. června pozor na vyhrocení situace, nedejte se Střelci! U nezadaných to nyní také není žádný med, případná známost nemá zřejmě moc dobré vyhlídky do budoucna. I když to zpočátku vypadá na Amorův šíp, zdá se, že z vaší strany to později není už tak horké. Mars je až do 27. června v negativní kvadratuře s vaším znamením a protistrana je na vaši náturu až moc pasivní. Chybí vám z druhé strany nadšení, tudíž je možné, že se rozhodnete jít svou vlastní cestou. Avšak nezoufejte, ke konci měsíce můžete potkat někoho, kdo do puntíku splňuje vaše požadavky - vše si můžete vynahradit!

Práce

Práce

V tomto období prožíváte pracovní shon, který vám postupně ubírá hodně energie. Nečekáte totiž tolik povinností najednou a dá se říct, že ani s kolegy se vám nyní nespolupracuje dobře. Pokud se například i chystáte, a to zvláště kolem 12. června, poprosit někoho o pomoc, připravte se, že nepochodíte. Je totiž velmi pravděpodobné, že toho nemáte o nic víc než ostatní. Nezoufejte tudíž, že si s tím neporadíte. Vězte, že od 28. června si plnění povinností zorganizujete tak, že si následně ve zbytku pracovní směny můžete spokojeně broukat! Mars se totiž přesouvá do ohnivého Berana a je v krásném trigonu s vaším znamením. Ihned zapomenete na starosti a vrhnete se s velkou vervou na řešení úkolů. Nadřízený ocení váš jedinečný přístup k práci a odměnou rozhodně nešetří, stručně a jasně - blýsklo se na lepší časy!

Peníze

Peníze

Jestliže se chcete pustit do větších výdajů, zkuste o nich dříve popřemýšlet. Vaše finanční rezervy nejsou příliš velké a mnozí nemáte daleko k bankrotu. Ve zbytečných investicích vás momentálně podporuje špatná vazba Venuše s vaším znamením. Nehlídáte se tedy, kolik denně utrácíte, ale zaměřujete se pouze na to, co si v danou chvíli přejete a to zejména kolem 19. června. Máte tendenci všechno uspěchat a tak se můžete pořádně spálit. Někdo vám totiž může vnutit produkt, jehož cena je vskutku velmi přepálená. Jste však naštěstí velmi bystří, a pokud si dáte pozor, jen tak se nenecháte přechytračit! Také se můžete těšit od 28. června na příznivou změnu. Utracených peněz již bylo dost a od této chvíle se vám začne dařit získat i něco zpět.

Rodina

Rodina

V domácím prostředí se cítíte tak trochu pod nátlakem, protože máte mnoho důležitých povinností. Z nějakých důvodů to docela spěchá a vy chcete mít už všechno za sebou. Bohužel se vám nedaří vše splnit tak, jak si přejete a proces se tím pádem prodlužuje. Hlavně kolem 13. června jste s trpělivostí na štíru a vaše nálada se mění jako chameleonova kůže. Luna je v nepříznivé konjunkci s Marsem a nervozitu na vás poznává i blízké okolí. Máte pocit, že vám to mají za zlé a komunikace mezi vámi je kvůli tomu docela nepříjemná. Střelci, do 28. června ještě zatněte zuby a vydržte, pak se atmosféra zase o něco zlepší! Opět se projeví váš zábavný duch a určitě s rodinou podniknete nějakou fajn akci, například grilování. Výlet do přírody vás rovněž příjemně nabije, užijte si to!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.