Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na červenec 2022.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, nyní vám vzrůstá sebevědomí a opačné pohlaví opětuje váš zájem. Chováte se přirozeně a nestydíte se tolik. Také vám od 18. července napomáhá Venuše ve vašem znamení, která je v hezkém sextilu s Marsem. Čeká vás tedy nejenom romantika, ale rozhodně také vášeň. Naopak v pracovní oblasti přeceňujete své síly a nejste moc ochotni připustit si chybu. Merkur je od 5. července v kvadratuře s Jupiterem. Za každou kritiku se ihned naštvete, ale brzy pochopíte, že to není dobrý postoj. Poté tedy své jednání přehodnotíte a zjistíte, že vám to ulehčí i vztahy na pracovišti. Ještě v tomto měsíci se tedy můžete dočkat pěkné finanční odměny. A co se týká vaší energie, Slunce se nachází do 21. července ve vašem znamení a můžete pocítit výrazný nárůst sil. Můžete mít však občas tendence k lenivosti, ale nedělá vám žádný problém tuto překážku zdolat.


Láska

Láska

Ve vztazích se to pomalu ale jistě začíná ubírat lepším směrem! Přestává vás sužovat negativní myšlení a jste více bezstarostní. Od 5. července se otevírají dveře novým známostem a vy navazujete kontakty s velkou lehkostí. Cítíte se nejenom více sebevědomí, ale také vnímáte ze strany opačného pohlaví opravdový zájem. Navíc dokážete v tomto měsíci využít všechny své největší přednosti. Venuše se od 18. července přesouvá do vašeho znamení a utvoří příznivý sextil s Marsem. O rafiku a vášeň tedy nemáte vůbec nouzi a patřičně si to užíváte. Určitě vám váš idol velmi prospěje a nabije vás pozitivní energií. Je dost pravděpodobné, že dojde i k seznámení s jeho blízkými přáteli! Zjistíte, že to jsou fajn lidé, se kterými si máte co říct. Tak to je vážně úžasné, Raci! Překvapuje vás, že umí navodit rodinnou atmosféru, takže se vskutku cítíte jako mezi svými nejbližšími!

Práce

Práce

Můžete mít pocit, že je vaše práce opravdu precizně provedená. Zdá se však, že tomu tak úplně není. Nadřízený vás zřejmě trochu uzemní a ukáže vám, co se mu nelíbí. Ačkoliv je Merkur od 5. července ve vašem znamení, tvoří kvadraturu s Jupiterem. Máte tendence se však velmi rychle nazlobit i za sebemenší kritiku. Do 18. července si tedy dávejte pozor na své jednání, které vám může ledacos pokazit. Naštěstí vám to i přes to všechno myslí rychle a uvědomíte si, že přílišnou vznětlivostí to daleko nedotáhnete. Máte pravdu, Raci! Následně se tedy pokusíte více spolupracovat a zaměříte se na to, co je nutné vylepšit. Uvidíte, že vám to půjde ihned snáze, a dokonce se vytříbí i komunikace mezi vámi a vaším šéfem. Pravděpodobně ocení vaše snahy, které přinesou konečně kýžené výsledky. Tak to je parádní, nakonec se tedy dočkáte nejenom pochvaly, ale možná také finanční odměny.

Peníze

Peníze

V tomto období si možná všechno představujete moc jednoduše. Zřejmě vám mohou unikat podstatné detaily a kvůli tomu jste nepříjemně překvapeni. Od 5. července si tedy dávejte pozor na svá rozhodnutí a nikam nespěchejte. Vaše kroky nejsou v tuto chvíli dobře promyšlené a v budoucnu můžete opravdu litovat. Vyhněte se i důležitým podpisům a nenechte si nic vnutit. Avšak od 18. července váš čeká příjemná událost a štěstí v oblasti zisku financí. Venuše se přesouvá do vašeho znamení a tvoří blahodárný trigon s Jupiterem. Máte tedy velkou naději něco vyhrát, nebo nakoupíte za vysoce příznivé ceny! Momentálně je dobré navštívit různé obchody, jelikož vás neminou ani pěkné dárky k nákupu. Báječné, jistě z toho máte velkou radost. Nyní se vám také vyplatí investice do estetických předmětů. Tyto věci vám padnou hned do oka a vy víte, že je prostě musíte mít.

Rodina

Rodina

Počátkem měsíce jste trochu nervózní a vaše nálada se dotýká a vašich blízkých. Z tohoto důvodu možná někoho rozčílíte a dotyčná osoba určitě nešetří různými výčitkami. Naštěstí se nejedná o nic dlouhodobého a od 5. července za tím uděláte tlustou čáru. Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a vy uděláte první krok ke smíření. Výborně, nechcete si přece zkazit krásné letní dny. Jistě také chcete prožít klidnou a hezkou dovolenou s rodinnými příslušníky. Od 18. července si to opravdu hodně užijete a navodíte fajn atmosféru. Jste rádi, že vše probíhá bez konfliktů, a navíc se spolu i hodně zabavíte. Toto období vás také svádí k návštěvám různých historických památek. Možná si také pořídíte nějakého průvodce a objevíte místa, která ještě neznáte. Určitě však neváháte a o své nadšení se podělíte i se svými přáteli. Ti se s velkou pravděpodobností rozhodnou cestovat s vámi.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.