Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na červen 2020.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, nechybí vám kuráž a chcete se pustit do všeho, co vás jenom napadne. Toho se nebojíte ani v lásce a scénář berete do svých rukou. Mars je až do 27. června v přejícím trigonu s vaším znamením a vy si užíváte toho, že je z vás opačné pohlaví naprosto uneseno. Jisté osobě pořádně zamotáte hlavu a rozhodně to mezi vámi zajiskří. Také v práci si vedete skvěle a máte samé originální nápady. Jste přesvědčeni, že s nimi máte šanci uspět. Merkur je v příznivém trigonu s Marsem a zvláště kolem 22. června předvedete svou zásobu schopností. Nadřízený obdivuje vaši píli a neúnavnost, takže očekávejte nějaký ten bonus navíc! Od 20. června také vstupuje do vašeho znamení Slunce, dávejte si však velký pozor na nerozvážné jednání. Hrozí vám totiž menší nepříjemnost, která vás může výrazně omezit ve vašich plánech. Risk neberte na lehkou váhu a vyhýbejte se mu.


Láska

Láska

Vaše odvážné jednání vás posouvá vpřed ve sbírání nových kontaktů. Své známosti zaujmete smyslem pro humor a upřímným zájmem o jejich osobu. Mars je v nádherném trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 13. června se vskutku velmi osmělíte! Na obzoru je osůbka, která s velkým nadšením opětuje vaše city. Je velká pravděpodobnost, že mezi vámi vznikne obrovská chemie a chcete jeden druhé poznat. Intenzivně spolu komunikujete, takže váš mobilní telefon nestačí upozorňovat na přijaté zprávy. Avšak od 28. června si hlídejte své nepřiměřené reakce, které mohou druhou stranu odradit. Máte tendence rozčilovat se nad každou malicherností, za kterou váš nový objev nenese zodpovědnost. Šetřete neoprávněnými výčitkami a zbytečně situaci nenafukujte, Raci. Váš protějšek může kvůli tomu ztratit trpělivost a pro dobro vás obou změnit raději stanoviště.

Práce

Práce

Jste tvůrčí a vše, co vás napadne, dokážete přeměnit v čin. Doprovází vás velký zápal a nadšení z práce. Vaše výsledky jsou totiž hned znát a vnímáte svůj velký pokrok. Merkur ve vašem znamení je v krásném trigonu s Marsem a nemáte nouzi o nový přísun myšlenek. Věříte, že máte dostatek znalostí pro splnění úkolů a nemáte obavy z nezdaru. Bravo Raci, zvláště kolem 22. června předvedete svou vědomostní výbavu a bez potíží jí uvedete do praxe. Nadřízený má pocit, že má ve své blízkosti spíše Supermana, než obyčejného zaměstnance. Netají se tím, že je s vámi nadmíru spokojený, protože si umíte udělat ve věcech pořádek. Do 27. června sklízíte úspěch za úspěchem a dokonce se snažíte podpořit i své kolegy. Následně si dávejte pozor na nervozitu, která je způsobena přepracováním za poslední dny. Je na čase vzít si spíše dovolenou a jak se říká, v nejlepším přestat.

Peníze

Peníze

Jestliže hledáte správné východisko pro vyřešení potíží ve financích, v tomto měsíci vás potká velké štěstí! Merkur je v příznivém sextilu s Uranem a přivede vás na naprosto úžasné nápady. Nic pro vás není neřešitelné a toto období je pro vás klíčové. Zvláště kolem 23. června vám tzv. docvakne, proč máte v peněžní oblasti nějaké nesrovnalosti. Také můžete natrefit na nějakou finanční nabídku, kterou je dobré zvážit. Má totiž mnoho kladných stránek a zejména kolem 5. června máte sklony dělat správná rozhodnutí. Vsaďte na svou intuici a uvidíte, že se vám to opravdu vyplatí, Raci! Naopak ke konci měsíce se mohou vyskytnout drobné komplikace a vyřizování záležitostí nejde tak hladce. Zřejmě se prodlouží proces posuzování vašich žádostí, které je nutné ověřit. Nepropadejte však panice, nakonec vše totiž dopadne dobře a k vaší spokojenosti.

Rodina

Rodina

Nyní nevydržíte dlouho sedět a vždy si najdete nějakou práci. Máte totiž mnoho plánů a do prázdnin potřebujete stihnout mnoho povinností v domácnosti, protože si následně chcete užít léta. Merkur je v hezkém trigonu s Neptunem a vy máte stanovený pracovní plán na celý červen. Zřejmě však nevíte, kam dřív skočit, jelikož máte rozdělaných mnoho prací najednou. Poctivě se je však snažíte dohánět a zapojujete i nejbližší členy domácnosti. Zejména kolem 12. června máte mnoho energie a dá se říct, že uděláte velký kus práce. S největší pravděpodobností však nechcete zůstávat skrytí za zdmi a chcete si užít i venkovních aktivit. Hlavně kolem 22. června si můžete udělat čas například na zahradničení. V těchto dnech vás to opravdu moc baví a z vykonané práce máte neobyčejnou radost - a tak to má být!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.