Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na říjen 2023.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, nyní to můžete mít trochu složitější ve vztazích, ale brzy se vám to podaří změnit. Zpočátku jste velmi vztahovační a vracíte svému idolovi úder i za maličkosti. Vy však rychle poznáte varovné signály a začnete na svých reakcích více pracovat. Venuše je od 9. října v pozitivním sextilu s vaším znamením. Pomůže vám brát věci s větším nadhledem a otevřete více své srdce. Také v pracovní oblasti se vám nemusí zamlouvat příkazy nadřízeného a jdete proti němu. Merkur je od 4. října v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Nejedná se však o dlouhotrvající záležitost a vy se brzy usměrníte. Víte totiž, že nemusíte mít za každých okolností pravdu. Zbytečné prosazování vám pak přináší jen samé nesnáze. Do 22. října si také dávejte pozor na zvýšenou vyčerpanost a podléhání stresu. Jste nervózní, možná potřebujete i zvolnit tempo a dopřát si relaxaci.


Láska

Láska

S opačným pohlavím se dostáváte velmi rychle do nepříjemných situací. Často vznikají nedorozumění a vy se cítíte uražení. Do 11. října můžete mít sklony brát si všechno moc osobně. Vašeho nového idola tím však můžete odradit. Zřejmě si ze sebe nyní neumíte udělat legraci, což vám působí komplikace ve vztazích. Máte sklony druhé strany vracet úder a možná se chcete cítit více silní. To vám však nepřinese žádnou radost a je na čase přibrzdit. Naštěstí si tím dlouho neprocházíte a přestanete vše brát tak vážně. Venuše je totiž od 9. října v pozitivním sextilu s vaším znamením. Zlepší se tedy nejenom vaše nálada, ale také chování k vaší známosti. Uvědomíte si totiž, že můžete přijít o někoho, o koho opravdu stojíte. Kontrolujete tedy více své emoce a berete vše s humorem. Tak to je parádní, Raci! Vidíte, že i konverzace mezi vámi je snazší a lépe si rozumíte.

Práce

Práce

Příkazy nadřízeného se vám moc nezamlouvají a máte tendence je odmítat. Možná však neznáte hranice a trochu to přeháníte. Do 21. října se mějte na pozoru a hlídejte si své reakce. Momentálně se vám neoplatí velká upřímnost. Merkur je v neharmonické kvadratuře s vaším znamením. Máte sklony podávat své názory tak trochu nepříjemným způsobem. Tím pádem se dotknete nejenom kolegů, ale pěkně naštvete i svého nadřízeného. Naštěstí se snažíte od 12. října snažíte své emoce více korigovat. Uvědomujete si, že není nutné mít za každých okolností pravdu a chcete lépe vycházet s ostatními. Chápete, že dobré vztahy na pracovišti jsou opravdu velmi důležité. Zdá se tedy, že jdete do sebe a přestanete řešit malichernosti. Nakonec máte hodně své práce a musíte udělat pár korekcí. Nyní se zaměříte více na zlepšení výsledků než na žabomyší války v kolektivu.

Peníze

Peníze

Počátkem tohoto měsíce vám hrozí spíše ztráty a nepromyšlené výdaje. Zřejmě chcete investovat do drahých předmětů. Dá se však říct, že je můžete sehnat i za příznivější ceny. Zbytečně se tedy neukvapujte a zkuste ještě chvíli počkat. Mars je totiž do 11. října v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením. Uvidíte, že o nic nepřijdete a možná narazíte na daleko kvalitnější a lepší věci. Naštěstí si brzy uděláte pořádek v tom, kolik vlastně utrácíte. Od 9. října k vám také mohou přijít jisté zisky a to vám pomůže dořešit peněžní nesnáze. Zdá se, že se na nějakou chvíli ocitáte v krizovém období, které však velmi rychle pomine. Tak to je parádní, Raci, hvězdy vám přejí a vám se konečně zase daří. Určitě si tedy stanovíte priority a snažíte se s financemi lépe nakládat. Možná se rozhodnete jisté záležitosti rozebrat i se svým poradcem. S velkou pravděpodobností vás velmi dobře nasměruje.

Rodina

Rodina

V rodinných vztazích se můžete v tomto měsíci setkat s náhlými konflikty a negativním přístupem. Zřejmě nesouhlasíte s nápady jistého člena vaší rodiny. Zdá se, že k vám nemá ani moc přátelský přístup a nerespektuje vaše názory. Nebojíte se však ozvat a vyříkat si s ním věci, které vás pohoršují. Začne si však uvědomovat, že opravdu zbytečně přehání a dělá si jen problémy. Mars je od 12. října v blahodárném trigonu s vaším znamením. Dochází tedy k usmíření a vysvětlení tohoto nedorozumění. Momentálně vás také mohou zajímat oblasti týkající se krásy. Od 9. října tedy zvažujete investici do své image. Možná se totiž odhodláte k razantnímu kroku, který dlouhodobě odkládáte. Výsledek je však opravdu perfektní a všimne si toho i vaše okolí. Setkáte se s pochvalou, kterou oceníte a s velkou pravděpodobností dáváte druhým doporučení.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.