Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na duben 2023.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, počátkem tohoto měsíce jste ve vztazích celkem spokojeni a nic vás netrápí. Venuše je do 10. dubna v pozitivním sextilu s Marsem ve vašem znamení. Ačkoliv se cítíte naplnění, následně se objeví jistá krize, která vás znepokojení. Možná tedy musíte bojovat o přízeň svého nápadníka. Můžete totiž snadno vybuchnout kvůli maličkostem, a to druhou stranu odradí. A co se týká pracovní sféry, dokážete velmi rychle vyřešit každý problém. Mars je v příznivém sextilu s Merkurem a zejména kolem 24. dubna vám to hodně pálí. Můžete přijít s báječným nápadem, který ohromí i vašeho šéfa. Pozor na vztahy s vašimi kolegy, kteří mají pocit, že se trochu povyšujete. Máte sklony jim možná přikazovat, ale zdá se, že si to nenechají líbit. Dokonce i finanční oblast vám přináší jisté starosti. I když vás potká drobný zisk, zvláště kolem 18. dubna dobře zvažte, do čeho investujete.


Láska

Láska

Jistě nejste momentálně sami a své volné chvíle trávíte v přítomnosti svého idola. Určitě je mezi vámi silná přitažlivost a vy si vážíte jeho pozornosti. Pozvání na večeři do luxusní restaurace rozhodně tedy neodmítáte. Venuše je do 10. dubna v příjemném sextilu s Marsem ve vašem znamení. Toto období vám tedy přinese ještě mnoho pěkných zážitků. Následně však můžete mít nadměrná očekávání. Jestliže se však stane, že vám druhá strana nevyhoví, můžete snadno vybuchnout. Zejména kolem 25. dubna celkem přeháníte a vaši novou známost to velmi znepokojuje. Dávejte si tedy zvýšený pozor, ať něco opravdu nepokazíte. Poté vás to však mrzí a bojujete o přízeň vašeho nápadníka. Zdá se však, že není zcela jednouché získat si ho zpátky. Zřejmě se totiž velmi rychle zaměří na někoho, kdo na něj tolik netlačí. Vy se však z těchto chyb poučíte a pokusíte se jim v budoucnu vyhnout.

Práce

Práce

Máte velkou snahu udělat velký kus práce a rozhodně si dáváte záležet na dobrém výsledku. Mars tvoří blahodárný sextil s Merkurem a umíte rychle najít praktické řešení. Hlavně kolem 24. dubna vás napadne velmi zásadní myšlenka, která vám přinese úspěch. Určitě se však moc nepřeceňujte, Raci. Nyní vám to totiž může přinést více škody než užitku. Kolegům se totiž zdá, že s nimi jednáte trochu nadřazeně. Zvláště kolem 26. dubna jednáte s vašimi spolupracovníky nepříjemně, ale evidentně si to nenechají líbit. Překvapí vás pohotovou reakcí, která se vás však dotkne. Brzy si však uvědomíte, že máte sklony druhým více nařizovat a nešetříte kritikou. Je vám líto, že si kvůli tomu kazíte vztahy na pracovišti. Dokonce i váš šéf si může všímat vašeho jednání a začne vás na to upozorňovat. Pochopíte, že to opravdu nedělá dobrotu a pokusíte se toto neuvážené chování mírnit.

Peníze

Peníze

Umíte využít příležitosti a snažíte se využít nabídky, které mohou vést k ziskům. Možná na tom nejste momentálně finančně úplně nejlépe a hodí se vám každá koruna. Venuše je do 10. dubna v pěkném sextilu s vaším znamením. Určitě se vám podaří něco málo naspořit. Je totiž dost možné, že se rozhodnete i prodat věci, které vám neslouží. Uvidíte, že vám to hodně pomůže, i když se nemusí jednat o vysoké částky. Následně však dbejte zvýšené opatrnosti v oblasti investic. Můžete se totiž unáhlit ke koupi předmětu, který lze sehnat za výhodnější cenu. Zejména kolem 18. dubna se vyvarujte unáhleným krokům. Snadno se necháte nalákat na reklamy, které nejsou vůbec důvěryhodné. Následně je vám líto financí, které nespoříte jen tak z legrace. Hned na to však zaujmete zcela jiný postoj. Vše si lépe zvážíte a zjistíte se předem, zda se vám to oplatí.

Rodina

Rodina

Dávejte si pozor na rozhodnutí, které vás může přinést spíše starosti navíc. Jste přesvědčeni o vlastní pravdě a nechcete na tom nic měnit. Druzí vám to zřejmě v dobrém rozmlouvají, ale vy se nenecháte. Za svým názorem si stojíte a nebojíte se ani hádek Mars je po celý měsíc ve vašem znamení, ale tvoří neharmonickou vazbu s Jupiterem. Zbytečně si tedy děláte nepříjemnosti v rodině a ostatní členy to od vás velmi mrzí. Pozornosti také dbejte v oblasti fyzických aktivit. Zejména kolem 25. dubna to můžete přehánět a uženete si díky tomu nepříjemný úraz. I když chcete zkoušet nové věci, je nutné dělat všechno s mírou. Nyní je čas také poznávat lidi s jiných okruhů a navazovat kontakty. Zdá se, že se, že si najdete koníček, který vás pohltí. Je dost možné, že vás hlavně kolem 29. dubna inspiruje někdo z vašich přátel. Zřejmě vám ukáže, o co kráčí, a jste překvapeni, že to vůbec ještě neznáte.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.