Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na červenec 2020.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, v tomto čase se můžete cítit trochu oslabeni a snadno se vyčerpáte. Slunce je až do 21. července ve vašem znamení, ale není v dobré pozici s Marsem. Můžete tedy snadno propadat stresovým situacím, které oslabuje vaše zdraví. Láska vám momentálně nepřináší moc úsměvných zážitků a dotyčná osoba vám jde svým chováním na nervy. Hlavně kolem 8. července dochází ke střetům a je vhodné vyvarovat se zbytečnému provokování! Merkur je v nepříznivé kvadratuře s Merkurem ve vašem znamení a jisté potíže přináší i do pracovní oblasti. I když je to ale pro vás nyní vcelku náročné, dokážete se zadanými úkoly poprat. Uran je v krásném sextilu s Merkurem a hlavně kolem 15. července je vaše mysl opravdu velmi bystrá. Překvapíte i samotného šéfa, čímž se zvyšuje tendence k pozitivnímu ohodnocení, plně si ho zasloužíte!


Láska

Láska

V tomto období vám to s opačným pohlavím moc neklape, protože vás zvýšeně kritizuje za vaše názory. Nenechte se však vytočit, Raci! Provokace jdou druhé straně vskutku velmi dobře, ale nedávejte příliš najevo své rozhořčení. Může to být totiž bráno jako záminka k dalšímu souboji a vám to jen ubližuje. Merkur ve vašem znamení tvoří negativní kvadraturu s Marsem a zejména kolem 8. července se vyhněte jakémukoliv vážnějšímu rozhovoru. Ani jeden nemáte dobrou náladu a scénář může dopadnout přímo katastroficky. I přesto všechno se však dokážete dívat na věci i z jiného pohledu a nepřemýšlíte hned nad tím nejhorším. Zejména kolem 22. července si uvědomíte, že se ještě může cokoliv změnit a rozhodně neházíte flintu do žita! V těchto dnech si také můžete mezi sebou vysvětlit nějaké nejasnosti a oběma se konečně uleví. Zjistíte, že to mezi vámi není možná až tak špatné, jak se původně mohlo zdát.

Práce

Práce

Pracovní oblast je pro vás nyní složitější a povinnosti vás mentálně vyčerpávají. Od rána do večera máte co dělat a rozhodně se vůbec nenudíte. Hlavně kolem 12. července si musíte navíc dávat pozor na prořezanou pusu, která vás může dostat do křížku s nadřízeným. Je velká pravděpodobnost, že svou nespokojenost projevíte trochu prudkým způsobem a šéf vám udělí trest. Naštěstí se v tomto měsíci umíte s problémy poprat a ještě nadřízeného pěkně překvapíte! Pomáhá vám příznivý sextil Merkura a zejména kolem 15. července jste plni originálních nápadů. Nemyslete si tedy, že se vyhnete úspěchu a od šéfa nedostanete žádný bonus navíc. Právě naopak, Raci! Může se totiž stát, že vám vaše předchozí chování nakonec odpustí, protože mu předvedete bezvadně provedenou práci. Vaše vytrvalost a nasazení jsou cennou devízou, bravo!

Peníze

Peníze

Finance vás momentálně trochu znepokojují a nevíte přesně, jak máte naložit co nejlépe s výdaji. Je toho na vás moc a postupně se v tom začínáte ztrácet. Zřejmě se tedy můžete rozhodnout pro špatné investice, což už nelze vzít zpět. Zejména kolem 13. července jednáte zbrkle a nepřemýšlíte nad negativním dopadem, který vás může nakonec dostihnout. Luna je v konjunkci s Marsem a vaše činy jsou patrně ovlivněny velkým nátlakem. Brzděte Raci a vše si ještě jednou promyslete! Není vhodná doba dělat předčasné závěry, spíše vyhledejte někoho, kdo vám může s případným problémem pomoci. Dá se říct, že máte šance najít vhodné východisko a to zejména kolem 16. července. V těchto dnech se můžete zaměřit na hledání vhodného finančního poradce, který vás ve vaší situaci podrží. Shledáte, že vás příjemně překvapí svým bleskovým myšlením a hlavně uspokojivým výsledkem.

Rodina

Rodina

Volný čas můžete využít na domácí vzdělávání a rozvíjení svých talentů! Jistě se tedy můžete vrhnout na sbírání nových vědomostí nebo se naučit něčemu novému. Všímáte si mnoho inspirativních věcí, které vás vskutku zajímají. Merkur je v úžasném trigonu s Neptunem a možná se nyní zaměříte na duchovní stránku ve vašem životě. Zejména kolem 10. července vás láká něco neznámého a tajemného, takže začnete čerpat z poučných zdrojů. Vztahy v rodině vás mohou naopak občas nepříjemně dráždit a zvláště kolem 12. července si můžete nechat zbytečně pokazit náladu. Naštěstí dokážete najít velmi rychle něco, co vám jí zase zlepší. Nechcete si totiž kazit dny kvůli tomu, že někdo s vámi nesdílí stejný názor. Víte, že nikdo není ze stejného těsta a tak se snažíte veškerým sporům vyhýbat. Máte pravdu Raci, mávněte nad tím rukou, jde jen o pomíjivé rozladění.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.