Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na srpen 2022.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, co se týká lásky, máte pocit, že vám opravdu není přáno, a tak už se ani nepokoušíte navazovat známosti. Mars je do 19. srpna v nepříznivé kvadratuře se Saturnem a cítíte spíše smutek. Nemějte však obavy, poté toto období vystřídá velká radost. Konečně se totiž objeví někdo, kdo změní váš pohled na situaci. Také v pracovní oblasti to nemáte počátkem tohoto měsíce snadné. Máte před sebou mnoho oprav a do toho se vám kupí nové povinnosti. Šéf zvažuje, že úkoly svěří někomu jinému, ale vy stojíte o prémie a vyšší plat. Od 20. srpna je Mars v příjemném trigonu s vaším znamením a změníte strategii. Jste trpěliví a díky tomu se postupně dopracujete k perfektním výsledkům a vytouženému cíli. Po peněžní stránce vám mohou hrozit zejména kolem 18. srpna ztráty. Nic tedy neuspěchejte, protože začne brzy svítat na lepší časy a finančně si hodně přilepšíte.


Láska

Láska

Jste možná frustrovaní z dosavadních známostí a propadáte negativismu. Máte totiž pocit, že vás láska zcela míjí a momentálně se chováte spíše odtažitě. Mars je do 19. srpna v nepříznivé kvadratuře se Saturnem. Dáváte tedy přednost samotě a nechcete navazovat důvěrné známosti. Bojíte se zranění, a tak si dáváte na chvíli pauzu od vztahů. Následně však do vašeho života svitne velká naděje a konečně přichází radost. Nakonec se totiž rozhodnete dát jisté osobě šanci, protože na vás udělá správný dojem. Její příchod očekávejte zvláště kolem 21. srpna. Tento človíček má jistě velký přehled a dá se s ním bavit o čemkoliv! Jistě se s ním nenudíte a dá se říct, že si spolu velmi rozumíte. Určitě vás nenechá sedět v koutě a je dost pravděpodobné, že vás po dlouhé době dostane do společnosti. Tak to je parádní, jste šťastní, že o vás má takový zájem a zdá se, že má u vás velké šance.

Práce

Práce

Nadřízený na vás s prací tlačí a vy musíte hodně makat, protože vám nezbývá moc času. Únava a přetížení se na vás rychle podepisují a máte pocit, že to snad ani nezvládnete. Šéf je z toho vcelku zklamaný a zejména kolem 17. srpna přemýšlí, zda nesvěří tyto povinnosti někomu jinému. Vy však nechcete o tuto příležitost přijít, protože je za ni hezké finanční ohodnocení. Od 20. srpna se Mars nachází v příjemném trigonu se Saturnem a vy se obrníte velkou trpělivostí. Změníte tedy svůj přístup a práci si lépe zorganizujete. Nadřízeného tím velmi překvapíte a opět si získáte jeho plnou důvěru. Podaří se vám překonat všechny dosavadní překážky a zdá se, že jste skoro v cíli. Ještě tento měsíc dokončíte své resty a nedodělané povinnosti. S velkou pravděpodobností vám také pomohou vaši kolegové. Uvidíte, že to pro vás udělají moc rádi a šéfovi se líbí, že to na pracovišti zase funguje.

Peníze

Peníze

Dostatkem peněz se nyní moc nechlubíte a máte před sebou ještě spoustu podstatných plateb. Evidentně toho však vůbec neubývá a vy přemýšlíte, jak s tím vším naložíte. Mars je do 19. srpna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením. Nedaří se vám tedy ani v ziscích, a nakonec se může stát, že ještě na něčem hodně proděláte. Vyhýbejte se tedy riskantním záležitostem a nikam nespěchejte. Následně se vám totiž podaří z těchto nesnází konečně vyváznout. Hlavně kolem 21. srpna najdete vhodné východisko. Také vás mohou finančně podpořit vaši blízcí, kteří vás v tom určitě nenechají. Díky jejich dobrotě se tedy nedostanete do dalších problémů a spadne vám kámen ze srdce. Jestliže se také rozhodujete podepisovat důležité dokumentace, máte zelenou. Jistě si totiž vše dopředu ověříte a neznámým zdrojům nesvěřujete své citlivé údaje.

Rodina

Rodina

Rodina si všímá vaší nervozity a velké vznětlivosti. Pravděpodobně se naštvete i kvůli maličkosti, což u vás není vůbec zvykem. Navíc se můžete někoho z blízkých nehezky dotknout, což vás poté velmi mrzí. Hlavně kolem 18. srpna si dávejte velký pozor na to, co říkáte. Zřejmě z vás totiž padají slůvka bez rozmyslu a dotyčný s vámi následně odmítá komunikovat. Dá se však říct, že se velmi rychle zamyslíte nad tím, zda to máte vůbec zapotřebí. Mars je od 20. srpna v blahodárném trigonu s vaším znamením a vy aktivně přispěcháte s omluvou. Druhá strana jí naštěstí s radostí přijme a vy slibujete, že se příště v tomto ohledu radši kousnete do jazyka. Zlepší se vám také nálada a máte tedy větší chuť do života. Ve zbytku prázdnin si tedy uděláte ještě nějaký plán. Vyhledáváte zážitky a navštívíte tedy různé parky, nebo se vydáte na stezku do přírody, kde načerpáte nové síly.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.