MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, v tomto měsíci máte velký úspěch především v lásce a nebojíte se převzít iniciativu. Venuše je po celou dobu v příjemném sextilu s vaším znamením a přidává vám na atraktivitě. Zvláště kolem 3. listopadu si vás může vyhlédnout velmi sympatický protějšek! V práci jste pohotoví a snažíte se všechny povinnosti udělat s předstihem. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením a až do 19. listopadu vám dodává extrémní chuť pracovat. Následně vás však rozhořčí jednání nadřízeného, který jak se zdá, si ničeho neváží. Ve finanční sféře může zase dojít k nečekaným výdajům, a to zejména kolem 25. listopadu. Můžete přijít o velmi důležitou věc, kterou je potřeba velmi rychle nahradit. Našetřené peníze tedy putují tímto směrem a vám se jen protáčí zorničky. I zdravíčko vás může do 21. listopadu trochu pozlobit. Snažte se do svých dnů zařadit více odpočinku!


Láska

Láska

Pro opačné pohlaví jste nesmírně atraktivní, a tak není divu, že vás neustále vyhledává a snaží se o kontakt. Na nedostatek zájmu si rozhodně nemůžete stěžovat. Venuše je v přejícím sextilu s vaším znamením a zejména kolem 3. listopadu vás city vedou na správné místo. Můžete se totiž setkat s tou pravou osobou, která na vás udělá velký dojem. Menší komplikace mohou ale nastat od 19. listopadu. Váš nový objev se může chovat trochu náladově a občas se vám zdá, že se do vás snaží i trochu navážet. To se vám nezamlouvá a váš rozhovor se možná neobejde bez konfliktů, snažte se raději o větší nadhled! Po čase to vašeho protějška začne mrzet a vy můžete očekávat omluvu. Zjistíte, že to tak možná ani nemyslel a dáte mu druhou šanci. Apropó, to je vaším zářným gestem, Vodnáři!

Práce

Práce

Povinnosti vykonáváte řádným způsobem a také se snažíte vše co nejrychleji vyřešit. Přejete si totiž lepší finanční ohodnocení, a tak pro to děláte až do 18. listopadu maximum. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením a dodává vám energii pro splnění všech důležitých úkolů. Jen se vám zdá, že nadřízený není pořád zcela spokojen. Neustále totiž hledá nějaké chyby a chce po vás opravy. To už vás přestává bavit a kolem 24. listopadu mu můžete dát najevo svou nespokojenost. S jeho názory rozhodně nesouhlasíte a hodláte ho pěkně usadit. Nic však nepřehánějte Vodnáři, hvězdy varují před neúspěšným koncem. Šéf si totiž nyní také nebere žádné servítky a v momentě vás může tzv. poslat k šípku. Snažte se věci příliš nezveličovat a potíže se snažte vyřešit bez provokací. Větší diplomatičností se posunete mnohem dále!

Peníze

Peníze

Na vašem bankovním kontě teď může zřejmě přistát pár penízků navíc. Chcete si totiž něco našetřit a myslíte na zítřky, což je správné. Připravte se však na nepříjemnou změnu, díky které musíte do svých úspor sáhnout. Mars je od 19. listopadu v negativní kvadratuře s vaším znamením a čekají vás jisté výdaje. Může se vám pokazit důležitá věc, kterou nutně potřebujete a neobejdete se bez ní. Investice jsou tedy nevyhnutelné a díky tomu můžete začít spořit znovu. Hlavně kolem 25. listopadu hvězdy varují před nějakou nechtěnou situací. V těchto dnech se není ani vhodné unáhlovat k žádnému rozhodnutí, které se týká peněz. Není dobré si finance půjčovat nebo je naopak někomu dávat. Nakonec máte totiž tendenci být ztrátoví, a to v současné chvíli vážně nepotřebujete. Vyhýbejte se tedy zbrklým krokům, protože po nějaké době vás může napadnout daleko lepší a praktičtější varianta.

Rodina

Rodina

Momentálně se cítíte nejlépe v přítomnosti přátel a užíváte si s nimi všechny volné chvíle. Jste totiž rádi, když vás vyslechnou a vzájemně se obohatíte o své názory. Jste velmi oblíbení a nezkazíte žádnou legraci, vaše znamení je ve velice hezké vazbě s Jupiterem, a to vám přináší radost ze života a pocit štěstí. Toto všechno přenášíte do svého okolí, takže není divu, když jste součástí všeho dění. Zejména kolem 26. listopadu jsou vhodné dny pro přátelská setkání. Naplánujte nějakou akci a uvidíte, jaké množství kamarádů si takovou příležitost nenechá ujít! Naopak v rodině trochu vázne řeč a vám je z toho nepříjemně. Je vám líto, že s vámi rodina nesdílí radost a je spíše rozhádaná. Pokud si přejete blízkým promluvit trochu do duše, rozhodně se vyhýbejte dnům kolem 24. listopadu. Atmosféra je náchylná k hádkám a k ničemu se nedopracujete.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.