Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na červenec 2024.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, vy, jakožto znamení energie, se paradoxně budete muset v červenci vypořádat s jejím krátkodobým nedostatkem. Mars bude v kvadratuře s vaším znamením a způsobí, že vaše jiskra nebude na obvyklém stupni žáru. Co jste dříve činili automaticky s vysokým nasazením, nepůjde tentokrát tak snadno. Řešením je ztlumit volume a více odpočinku, než jste obvykle zvyklí. Mrzutý Merkur, který nad vámi kraluje od 2. do 25. července, to jen schvaluje. Je také dobré více se obrnit v období od 11. července, kdy začne zlobit i Venuše. Ptáte se, proč takové vesmírné spiknutí? Zní to sice, milí Vodnáři, zvláštně, ale hvězdy s vámi mají dobré plány! Chtějí zvýšit vaši popularitu mezi ostatními, ovšem za cenu větší skromnosti. Od 20. července Mars přehodí výhybku a začne vám za odměnu vše vynahrazovat, těšte se na vrácený super drive v milostné oblasti, ve svých koníčcích nebo například v podnikání!


Láska

Láska

V první dekádě měsíce půjde ve vašich vztazích všechno v poklidu. Bude pro vás přínosné užívat si sluníčka a vychutnávat každou chvilku odpočinku - ať už pasivního nebo aktivního. V erbu vašeho znamení je něco hezky zvláštního a dlouhodobý trigon štědrého Jupitera bdí nad tím, abyste díky svému fluidu přitahovali zajímavé kontakty a setkání. Nicméně panovačná Venuše se bude od 11. července snažit udělat tak trochu čáru přes rozpočet. Přes svou touhu prožít lásku jako v pohádce, budete zároveň cítit určitou nespokojenost, že by vás mohl někdo svazovat a pohlcovat svým omezujícím citem. Pozor zejména na období od 15. do 16. července, může to ve vás vřít větším přetlakem! Vy, kteří jste zadaní, se raději nepouštějte do žádných důležitých debat se svým protějškem, mohly by končit fiaskem. Jde sice o přechodný stav, přesto by však mohly vyšlehnout nepříjemné plameny. Od 20. července začne znatelně pomáhat Mars, takže navzdory všemu o milostné radovánky a užívání si rozhodně ochuzeni nebudete!

Práce

Práce

Po profesní stránce, budete v červenci lákat mnohé zaměstnavatele nebo společníky. Vaše myšlení je mladší a pravděpodobně mnozí i vypadáte mladší, tudíž budete mít zejména v první dekádě měsíce šanci začlenit se do zajímavého mladého týmu. Od 15. do 16. července to však bude nabírat na dynamičtějších obrátkách a spousta záležitostí na pracovišti vás začne rozčilovat. Na vaší cestě ke kariéře vám může pohnout žlučí především jedinec ze znamení Štíra, snažte se jeho záludnou auru ignorovat. Merkur navíc od 2. do 25. července přinese komunikativní tenzi, takže by případné třenice byly vyčerpávající přetahovanou. Mějte milí Vodnáři, na paměti, že potřebujete energií šetřit a ne ji zbytečně vypouštět do éteru!

Peníze

Peníze

Vaše peněženka nezaznamená žádné větší kolapsy, i když je ochránce vašich financí, Neptun, stále retrográdní a věci se mohou protahovat. Venuše od 11. července způsobí, že tu a tam budete zápolit s pocity finančního deficitu, ovšem nakonec zjistíte, že věci nejsou tak horké, jak se zdálo. Hvězdy radí, abyste byli více pozorní při vyřizování finančních transakcí, čímž případné zdržení toku peněz zminimalizujete. Rovněž nebude vhodné stavit si vzdušné zámky. Čím méně budete závislí na představě pokladu na zlatém podnose, tím více vám to nakonec přinese peněz a lepšího pocitu jistoty. V červencovém období budete mít také tendenci řešit finanční otázku se svým protějškem. Má některý z vás často zálusk na luxus, který přesahuje vaše možnosti? Venuše bude od 11. července ve svádění k utrácení přímo excelovat a jedinou obranou je větší skromnost, což platí pro vás i vaši drahou polovičku!

Rodina

Rodina

Budete mít úžasnou schopnost povzbuzovat druhé, takže se pro mnohé členy rodiny stanete příjemným adaptérem v jejich slabších chvílích. I když vy sami nebudete do 19. července zrovna nabiti energií, druhé dokážete kamarádsky postrčit vpřed. Ocení to zejména vaše děti a rodiče a dají vám najevo svou vděčnost. Od 11. července však rodinná pohoda začne trochu skřípat. Vaše vstřícnost bude věnována známým a přátelům, takže vám zase paradoxně unikne, co se děje ve vašem úzkém rodinném kruhu. Krizovější dny jsou především od 12. července, snažte se domů přinést více emocionální jistoty! Uspořádejte rodinný piknik nebo zajděte na společnou večeři do oblíbené restaurace, pohoda se vám vrátí zpět.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.