Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na květen 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, v květnu je vám dopřávána velká dávka lásky a nespočet příležitostí k osobnímu potěšení. Mars je až do 10. května ve vašem znamení a tvoří úžasný trigon s Venuší. Přidá vám tedy nejenom na sebevědomí, ale i na sexappealu! Nemusíte mít však obavy, že z vás následně veškerá zamilovanost a radost opadne. Stále se točíte v láskyplném kruhu a užíváte si přítomnosti vaše idola. Naopak v práci to může maličko skřípat a vaše snahy nejsou od nadřízeného doceněny. Avšak od 11. května se projeví vaše schopnost myslet logicky a šéfovi předvedete své perfektní dovednosti. Merkur je v přínosném trigonu s vaším znamením a vy se dokážete na potíže dívat z různých úhlů. To se nadřízenému nepochybně moc líbí, takže postupně dosáhnete svých vytoužených cílů! Od 20. května se také cítíte více energicky a jste velmi odolní vůči stresovým situacím.


Láska

Láska

Opačné pohlaví vyhledává s radostí vaší přítomnost, jste přátelští a své nové známosti dokážete bleskově zaujmout. Vždycky je něčím originálním překvapíte a umíte s nimi diskutovat o všech různých věcech, což jim hodně imponuje. Mezi vámi panuje příznivá atmosféra a chápete hodnoty toho druhého. Váš idol se zajímá o vaše koníčky a o to, co máte v životě rádi, takže domů ze schůzek neodcházíte v žádném případě zklamaní. Mars je až do 10. května ve vašem znamení a tvoří perfektní trigon s Venuší, takže to mezi vámi pořádně jiskří. Následná změna aspektů pro vás však neznamená žádnou pohromu, hvězdy vám po celý měsíc moc přejí. Jisté překvapení v lásce očekávejte zvláště kolem 23. května, dotyčná osoba vám totiž může vyznat své city! Zřejmě to udělá způsobem, který vás zahřeje u srdíčka a utvrdí vás v tom, že jde o toho pravého protějška.

Práce

Práce

Začátek tohoto měsíce je poměrně náročný a vy bojujete o lepší hodnocení nadřízeného. Je to však trochu složitější, protože se nemůžete shodnout na společných cílech. Povinnosti si chcete dělat po svém, ale nadřízený vám do toho zasahuje a stále vás za něco kritizuje. Nezoufejte Vodnáři, od 11. května si nemůžete stěžovat na nezdařené řešení úkolů. Merkur je v nádherném trigonu s vaším znamením a úspěch se konečně dostává do popředí. Přemýšlíte, co můžete udělat lépe a podnikáte patřičné kroky. Hlavně kolem 25. května nemáte nouzi o skvělé nápady a nadřízený je z vás doslova nadšený. V tomto období si skvěle rozumíte i s kolegy, a jestliže zastáváte pozici vedoucího, nemohou si vás vynachválit. Vycházíte jim totiž rádi vstříc a nemáte potíže jim vyhovět. Ať už tedy děláte cokoliv, práce jde za vámi znát a všichni kolem jsou s vámi více než spokojeni.

Peníze

Peníze

Může se stát, že vás chytne nákupní mánie a investice padnou za zbytečně drahé věci. Posléze si však uvědomíte, že to zřejmě ani nepotřebujete a vysoké výdaje si spíše vyčítáte. Mars je až do 10. května v negativní kvadratuře se Sluncem a ohledně utrácení se rozhodujete pod nátlakem jistých osob. Naštěstí neutratíte takovou částku, kvůli které si musíte následně udělat dluhy. Finančně po celý měsíc totiž až tolik nestrádáte a zejména kolem 24. května se vám podaří získat nějaké ty finance navíc. Něco se vám může vrátit z minulosti a máte z toho velkou radost. Také můžete v těchto dnech uzavřít smlouvy, kterým můžete důvěřovat. Máte tendence vybírat si ověřené zdroje a nemusíte mít žádný strach z podvodů. Dopředu poznáte, zda se jedná o fígl a chybným krokům se spolehlivě vyvarujete. Bravo Vodnáři, nesnažte se nic uspěchat a své kroky si vždy pečlivě promyslete.

Rodina

Rodina

Náhlé a nečekaně konflikty v rodině vám ubírají síly, takže svůj volný čas trávíte spíše mimo domov. Při každé hádce se totiž dozvíte něco, co vás trochu šokuje a není vám to po chuti. Neberte si to osobně, Vodnáři. Někdo vás chce cíleně urazit, nenechte se však stáhnout dno a oplaťte to protistraně širokým úsměvem! Uvidíte, že ho narážky přestanou brzy bavit a nejde si zcela jinou zábavu. Nepříznivé postavení Marse s Uranem vám až do 12. května může zajistit také nepříjemný úraz. Nedělejte tedy žádné adrenalinové sporty a věnujte se spíše něčemu klidnějšímu. Následně se naštěstí chod vašeho života trochu zklidní a co se týče změn ve vaší rodině, můžete si konečně vyjasnit konflikty. Nejvhodnější doba nastává od 20. května, takže máte šance si všechno vyříkat.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.