Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na duben 2021.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, počátkem tohoto období si užíváte hlavně v lásce a váš sexappeal je znát na míle daleko! Venuše je do 13. dubna v nádherném sextilu s Jupiterem a čeká na vás příjemné dobrodružství. Následně jste však bohužel na pochybách, zda o vás dotyčný vskutku stojí. Po pár schůzkách se však rozhodnete dát šanci někomu jinému. Naopak v práci vás neopouští optimismus a do 18. dubna máte velké štěstí v dosažení cíle. Jste pracovití a vaše nápady si konečně zaslouží velký potlesk. Poté si však hlídejte své chování, ať neurazíte například nadřízeného! Možná si vlivem vysokého sebevědomí nevidíte do úst a následně může přijít ledová sprcha. Od 19. dubna se také snažte více relaxovat a odpočívat. Máte tendence přeceňovat své síly a následně si cítíte velmi vyčerpaní. Prospěje vám pobyt na čerstvém vzduchu a také popíjení bylinkových čajů.


Láska

Láska

K opačnému pohlaví jste velmi přátelští a vaše příjemné vyzařování je naprosto ohromující. Není tedy nic zvláštního, když máte kolem sebe pořád nějakého nápadníka! Nemusíte mít žádné obavy o nouzi, protože ta vám rozhodně nehrozí. Venuše je do 13. dubna v úžasném sextilu s Jupiterem a můžete se do té doby opravdu hodně zamilovat. Avšak v další polovině tohoto měsíce máte dojem, že je to s vaším objevem jako na houpačce. Chvíli vás zahrnuje dary a pak se zdá, že o vás snad nemá žádný zájem. Zejména kolem 25. dubna se cítíte celkem smutní a možná uvažujete nad tím, že se s touto osobou nechcete již dál stýkat. Přiznáváte, že to není moc dobrá volba pro vás, ale určitě vás to neodradí v dalším hledání! Víte, že tímto se svět nezboří a kráčíte vstříc novým příležitostem. Jistě se však vyvarujte povrchním románkům, od kterých si můžete slibovat více než druhá strana.

Práce

Práce

Váš optimismus je na pracovišti opravdu žádoucí a dokážete s každým dobře vyjednávat. Navíc máte vysoké cíle a nemáte pochyb o jejich splnění. Má obdiv nejenom od svých kolegů, ale dokonce i od nadřízeného, se kterým jste nyní jedna ruka. Neváháte podat pomocnou ruku i svým spolupracovníkům, když to potřebují. Merkur je do 18. dubna v nádherném sextilu s vaším znamením a vše se vám plní do detailů. Následně vás však může ovládnout až moc velké sebevědomí a občas nevíte, co si můžete opravdu dovolit. Dávejte si pozor, ať se nevědomky nepovýšíte i nad svého nadřízeného! Zvláště kolem 25. dubna si můžete udělat nějaký problém a šéf si o vás udělá jiný obrázek, než má doposud. Zřejmě se po takovém incidentu stáhnete trochu do sebe a jste docela naštvaní. Uznejte však Vodnáři, že vaše unáhlené jednání není vhodné a zkuste se usměrnit.

Peníze

Peníze

Na finance si nestěžujete, protože máte dostatek a navíc si i jistou část odkládáte na spořicí účet. Ačkoliv si peněz dokážete užívat, chcete si i něco našetřit a myslíte na budoucnost. To je správný postoj, Vodnáři. Nikdy nevíte, kdy může přijít bída a chcete mít alespoň nějakou jistotu. Máte pravdu, od 14. dubna se vám totiž může vskutku dařit hůř a peníze nutně potřebujete. Venuše je v nepříznivé kvadratuře se Saturnem a můžete se také setkat s omezeným příjmem peněz. Je však možné, že i přesto zatoužíte po větších investicích a chcete si něčeho dopřát. Určitě vyžeňte tuto myšlenku z hlavy a pokuste se toto období přečkat. Mohou totiž přijít důležité investice, které vám vymetou bankovní konto. Od 19. dubna si také dávejte na pozor na chybná rozhodnutí v oblasti financí a obchodování. Ne všechno vám hned docvakne, takže své kroky opravdu neuspěchejte.

Rodina

Rodina

Věnujete hodně času svým zájmům a děláte výrazné pokroky. Zajímá vás mnoho oblastí a o všem si děláte všeobecný přehled. Možná projevíte zájem o jazyky nebo o sport. Jupiter je do 22. dubna v báječném trigonu s Marsem a nechybí vám obrovské nadšení. Super, s největší pravděpodobností se seznámíte také s novými lidmi, se kterými můžete sdílet zkušenosti. V rodinném prostředí vás však od 14. dubna může zamrzet jednání jistého člena. Možná vám něco už dlouho slibuje, momentálně se mu do toho však moc nechce a neustále to odkládá. Dotyčný vás však tak trochu tahá za nos a myslí si, že vás to přestane brzy bavit, takže zkouší, co vydržíte. Nedoprošujte se ho, Vodnáři. Možná vás přejde nakonec chuť s touto osobou komunikovat, ale nedělejte si z toho těžkou hlavu. Můžete totiž vyvolat jisté spory a následně zjistíte, že vám to za tak zbytečnou hádku nestojí.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.