Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Milí Vodnáři, první lednové dny máte malinko nepříjemné. Venuše ve špatné pozici na vaše znamení zasahuje jak do vztahů, tak i do vašich financí. Do 6. ledna více utrácíte a s opačným pohlavím si moc nesedíte. Ale buďte bez obav, Vodnáři, záhy přichází pozitivní změna. Venuše mění působiště a negativní aspekt se mění v příznivý, super! Po finanční stránce se vám začíná dařit a peníze se k vám snaží dostat rychleji. Také v lásce máte šance narazit na někoho moc sympatického, přičemž jsou favorizovány dny kolem 30. ledna. Co se týče práce, jste hodně energičtí a mnoho věcí teď berete do svých rukou. Mars je v příznivém postavení k vašemu znamení a hlavně kolem 14. ledna zvládáte i ty nejnáročnější úkoly. Do toho všeho vstupuje 20. ledna Slunce do vašeho znamení, takže se dá říct, že jste skutečně ve svém živlu a cítíte se skvěle. Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: tento úplněk se zaměřuje na oblast vašeho partnerského vztahu Nenechte si rozvířit manželskou idylku nějakým bezvýznamným flirtem.


LáskaLáska
Počátek měsíce je po stránce lásky pro vás trochu zneklidňující. Máte totiž potíže narazit na někoho, s kým máte něco společného a kdo je vám skutečně sympatický. Spíše vždycky potkáte někoho, s kým si příliš nerozumíte. Nezoufejte, od 7. ledna je změna - máte možnost zamilovat se! Láska se pro vás najednou stává velmi příjemnou záležitostí. Venuše tvoří příznivé vazby na vaše znamení a může se vám zalíbit osůbka, která miluje přírodu, sport a ráda zkoumá nové věci. Jistě vás také zaujme svými názory. Na dotyčnou osobu můžete narazit skrze vaše přátele a to hlavně kolem 30. ledna. Možná vám váš kamarád někoho nového představí a zrovna si padnete do oka! Neváhejte tedy a navštivte své přátele. Pokud již partnerský vztah máte, hvězdy vám na leden garantují, že si rovněž přijdete na své a o degustaci z poháru lásky nebudete ochuzeni.
PrácePráce
V tomto období jste vážně neúnavní a fungujete jako stroj! Energie z vás doslova srší a jste jako vítr. Mars je v sextilu na vaše znamení a zvládáte se dokonale vypořádat s úkoly. K tomu je jako bonus na vás do 5. ledna příznivě napojen Merkur, takže máte v tomto roce skutečně dobrý start! Pokud si děláte rozvrhy úkolů, vsaďte na 14. leden a náročnější úkoly si nechte právě na tyto dny. Jste tvůrčí a aktivní, jistě vykonáte výbornou práci s ještě lepšími výsledky. Činnost, kterou vykonáváte je pro vašeho zaměstnavatele velkým přínosem a má radost z toho, jak rychle jednáte. Potkat vás také může povýšení nebo lepší pozice. Vám, co si hledáte práci, se nyní může skutečně podařit najít výborné místo a také dobře finančně ohodnocené! Štěstí můžete mít například hned kolem 2. ledna, takže pokud se chystáte na pohovor, věřte, že máte obrovské šance uspět. Hvězdy vám přejí.
PenízePeníze
Vesměs vás čeká příznivý měsíc, ale s jeho počátkem počítejte s výdaji. Venuše je v křížku s vaším znamením a plánuje se takto zdržet do 6. ledna. Následně se vám však v penězích začne dařit, dokonce máte na dobré finanční možnosti i výjimečný čich! Určitě využijete své schopnosti aktivně jednat, takže každou příležitost obrátíte ve svůj prospěch. Taková situace na vás číhá kolem 12. ledna, takže zapněte své radary. Jdete na věci chytře, umíte si poradit a hvězdy našeptávají, že nyní se vám vyplatí nebát se. Odvážně kroky mohou vést k lepším příjmům peněz, planety při vás stojí. Jestliže dostanete například nabídku na výhodnější půjčku, či dobrou finanční transakci, rozhodně nepřemýšlejte dlouho. Příznivá nabídka se nemusí opakovat a vy můžete přijít o velmi výhodnou šanci! Nyní to vážně stojí za to.


RodinaRodina
Sluníčko se od 20. ledna přesouvá do vašeho znamení a tvoří příjemný sextil nejen na Jupiter ve Střelci, ale i na Venuši! Nastávají tedy krásné chvíle jak pro rodinný život, tak i pro přátelství. Společným aktivitám je velmi přáno - především kolem 31. ledna je pro vás zábava a radost to pravé a s každým, koho máte rádi, si to dokážete užít. Přátelé mají u vás dveře otevřené. Čím víc jich je, tím líp! Rozhodně není špatný nápad, pokud si naplánujete s přáteli nějakou dobrodružnou cestu. Pokud pozvete i příslušníky rodiny, uvidíte, že určitě není o žádnou legraci méně, právě naopak! Společně můžete navštívit například cizinu nebo známého, který v cizině žije. V této fázi si chcete se svými blízkými spíše užívat než trávit klidné a stereotypní dny za okny. Nyní nestrávíte nudu, koneckonců vaše znamení k ní není ani celkově vůbec předurčeno, přiznáváte?

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.