Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Milí Vodnáři, v tomto měsíci je vaší významnou berličkou Jupiter, který si náramně rozumí s Venuší ve vašem znamení. Podává vám pomocnou ruku v lásce, ve které se může spousta problematických situací zase napravit! Zejména kolem 26. března se mohou vyřešit potíže a dojdete konečně k pozitivnímu závěru. Také se můžete zaměřit na nová přátelství a na cestování. Svou pozornost však zaměřte i na práci, ve které si váš nekompromisní nadřízený usmyslí více náročných úkolů. Ty jsou navíc limitované a není dobré s ním o nich vyjednávat zejména kolem 10. března. Není dobře naladěn a je velká šance, že vašim požadavkům nevyhoví. Mars je totiž po celý měsíc ve špatném spojení s Venuší a v těchto dnech si můžete ještě zavařit, Vodnáři! Příznivá atmosféra nepanuje ani mezi členy v rodině a to zejména kolem 30. března. Potíže však nemusí tolik vygradovat, pokud si zachováte patřičný nadhled.


LáskaLáska
Opačné pohlaví vás přivádí do rozpaků a nevíte, co si o něm máte myslet. Náladu střídá jako na běžícím páse a vy dáváte najevo svou nespokojenost, která ve finále směruje ke konfliktům. Venuše ve vašem znamení se mračí na Marse, takže není divu, že vás chování opačného pohlaví dostává do varu. Kolem 11. března je mezi vámi a vašim protějškem dusno. Vodnáři, v tuto chvíli není vhodná doba pro moralizování protějška. Neřešte zbytečné maličkosti, partnera to může velmi podráždit. Naštěstí se z nepříjemné situace může vyklubat pěkný závěr. Nebesa vám v tomto období posílají do cesty příznivou vibraci dobroděje Jupitera, již nejsilněji pocítíte kolem 26. března. Třenice tedy v konečném výsledku nevyvolají dlouhodobé potíže a všechno se vrátí do starých kolejí. Přiznáte si své chyby a dojde i k odpuštění, vaše přátelská duše je k tomu koneckonců přímo stvořena!
PrácePráce
Pracovní prostředí je vám tak trochu nepříjemné a to hlavně kvůli nadřízenému. Najednou má na vás více náročných požadavků, které chce splnit bleskově. Jestliže se chcete s nadřízeným domluvit ohledně prodloužení limitu, dejte na dny kolem 25. března. Luna přechází přes planetu Jupiter a dá se čekat, že můžete mít více štěstí a větší šance na úspěch. Naopak se určitě vyhněte dnům kolem 10. března! Nadřízený odmítá dělat kompromisy a razantně si stojí za svými názory. Může vás tedy vyhodit hned mezi dveřmi a nestojí za to zkoušet jeho trpělivost. Ta je totiž v tyto dny opravdu malá a odnést to mohou i vaši kolegové, kterým to na radosti také nepřidá. Co se týče příznivějších situací nebo určitých výhod, jsou signalizovány zejména pro vás, kteří podnikáte nebo působíte v zábavném průmyslu, či nějakém odvětví spojeném s estetikou. Úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat.
PenízePeníze
Hvězdy signalizují, že je ve vašem éteru překvapení, které na vás chystá Jupiter v sextilu s Venuší. Řešení pro finanční nesnáze může být konečně tady! V tomto období máte zkrátka na peníze štěstí a nabízí se vám různé příležitosti, jak je získat. Zaměřte se na dny kolem 26. března, zde můžete narazit na něco, co pro vás bude mít velkou cenu. Také vás může někdo podpořit a něco vám věnovat. Tento měsíc však přináší ve financích i stinnou stránku a tou je vyhazování peněz za neužitečné předměty. Nestojíte nohama pevně na zemi a stále máte pocit, že se vám dané věci hodí nebo mohou hodit. Nenechte se oklamat, zvláště ne kolem 4. března. Váš sklon v učinění nerozvážného kroku je momentálně zesílen. Vodnáři, skutečně si hlídejte částku, kterou můžete utratit. Dokážete teď totiž s přehledem překročit hranice, raději hoďte zpátečku!


RodinaRodina
Březnové období je velmi vhodné pro setkávání se s dobrými přáteli a užívání si zábavy. Chvilky s nimi jsou plné příjemných zážitků, můžete s nimi podnikat i zajímavé cesty, protože těm je nyní vskutku přáno! Vsaďte na dny kolem 25. března, výlety se totiž mohou obzvlášť vydařit. V rodinných vztazích máte však krizové období a mezi nejbližšími se necítíte příjemně. Vzájemně na sobě hledáte chyby a kritizujete se. Kolem 31. března se mohou vyskytnout konfrontace hlavně v oblastech týkající se peněz a vkusu. Dá se říct, že blízké osoby nyní vnímáte jako svůj pravý opak. Schází vzájemná tolerance a své názory hrdě obhajujete. Že by tzv. ponorková nemoc? Nejlepším řešením je aktivovat se ve svém oblíbeném koníčku a poskytnout si vzájemně svobodný prostor, rovněž výlet za kulturou může zapůsobit jako hojivý balzám.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.