MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, zřejmě se vám v tomto měsíci nezdá, že by se chystalo něco zajímavého. Počátek tohoto období není totiž ničím zvláštní. Na nečekané a příjemné změny se však připravte od 14. září! Začne se vám dařit v lásce a shledáte, že se vám podaří zaujmout nejednoho vašeho idola. Venuše je ve výborném spojení s vaším znamením a jistě si také přilepšíte ve financích. Hlavně kolem 28. září vás čeká lichotivý bonus navíc! Máte šance přivydělat si nějaké finance k dobru a zřejmě toho chcete využít. Jen do toho, Vodnáři, hvězdy vám skutečně fandí! Vaše profese vám rovněž přinese velký a dlouhodobý úspěch. Nadřízený kulí oči a jistě přemýšlí nad oceněním. Merkur ve Vahách si skvěle rozumí s vaším znamením a vy jste duševní čilí a bystří. Víte, jak máte v práci postupovat a neděláte si zbytečné starosti. Od 23. září se také cítíte nabití energií, kterou se snažíte vkládat do všech oblastí svého života.


Láska

Láska

Pocit volnosti vám rozhodně nevadí a umíte si ho plnými doušky vychutnat. Samotu rozhodně drasticky neprožíváte, prostě věříte tomu, že jednou to určitě přijde. A máte pravdu, Vodnáři! Na zápal vášně se můžete těšit už od 14. září, kdy Venuše přechází na vaše území a je v pozitivním trigonu s vaším znamením. V přítomnosti vaší nové známosti se cítíte velmi příjemně, ale i přesto se rádi seznamujete dále. Není divu, je kolem vás tolik obdivovatelů, že je těžké se rychle rozhodnout. Zejména kolem 28. září přitahujete typy protějšků, kteří jsou velcí příznivci spravedlnosti a mají rádi společnost. Je tedy velká pravděpodobnost, že se potkáte skrze přátele nebo na nějaké společenské akci. Nebojíte se dát najevo své sympatie jako první. V těchto dnech si skutečně věříte a víte, že máte obrovské šance zaujmout kohokoliv. Super, máte zelenou!

Práce

Práce

Vlastníte pozitivního ducha a zdá se, že se nyní kolegové s vámi pořádně zasmějí! Nechcete si dělat starosti a dá se říct, že v práci je až do 13. září všechno při starém. Následně se připravte na vlnu odměn a uznání od nadřízeného - Merkur nádherně ozařuje vaše znamení a váš úspěch může přijít doslova znenadání. Jste šikovní a se šéfem vycházíte báječně. Vaše myšlenky dávají smysl, navíc uvažujete chytrým způsobem, a to zejména kolem 29. září. Kolegům v práci se to hodně líbí a obdivují vaši inteligenci a odvahu. Nyní jste pro ně velkým vzorem a nechávají se vámi vést. Máte nakročeno správným směrem a není vyloučeno, že se později ocitnete na vyšší pozici. Činnosti vykonáváte rychle a bez nějakých potíží. Tyto schopnosti vám může skutečně leckdo závidět. Šéf může mít v plánu zvednout vám plat, protože jste pilní a práci se rozhodně nevyhýbáte.

Peníze

Peníze

Peníze momentálně nepatří mezi vaše priority a moc je tedy neřešíte. Na nic si nestěžujete a v podstatě jste rádi za to, co máte a vystačíte si s tím. Hvězdy na vás však plánují po první polovině tohoto měsíce jistá překvapení! Oslnivý trigon Venuše s vaším znamením vám totiž dopřeje nejenom v super finančních nabídkách, ale i v možných výhrách. Na ty se zaměřte zejména kolem 28. září. V těchto dnech můžete také narazit na předmět, který jednoduše stojí za to koupit. Nebeští vládcové vám skutečně moc přejí a tak není na škodu zkusit i nějakou tu loterijní hru, apropó není nutné sázet za astronomické částky. Opatrnosti však dbejte zejména kolem 17. září. Můžete totiž investovat do věcí, které se vám nevyplatí a stojí vskutku mnoho peněz. Vyhýbejte se vysokým transakcím a raději si všechno dobře promyslete. Pozdější potíže vám nestojí za to a je jim vskutku vhodné předejít.

Rodina

Rodina

Přátelé vás stále lákají na různá setkání či výlety. Mnozí to s radostí přijímáte a ani chvíli nepřemýšlíte nad odmítnutím. Máte rádi společnost a se svými blízkými kamarády plánujete společné aktivity. Přátelské atmosféře je přáno zejména kolem 5. září. Jupiter je v blahodárné konjunkci s Lunou, takže s přáteli můžete využít této konstelace a strávit spolu čas. Dny jsou vhodné například pro sport nebo pro dobrodružný pobyt v přírodě. Co se týče rodinných příslušníků, zejména kolem 18. září se mohou na rodinném poli vyskytnout hádky. Jistý člen rodiny něco náhle vyprovokuje, ale vy se jen tak nedejte! Ať už jsou jeho snahy jakékoliv, vy se držte svého pozitivního naladění a nenechejte se rozhodit. Držte se toho Vodnáři, nemusíte se pak topit v nesmyslných a zbytečných nepříjemnostech, a to za to stojí!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.