Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na prosinec 2021.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, zažíváte nepříjemné situace v pracovní sféře a musíte se hodně překonávat. Pracujete totiž přes čas, protože nemáte dostatek kolegů. Nadřízenému dáte najevo, že se odmítáte trápit a radši se poohlédnete po něčem jiném. Od 13. prosince je však Mars v příjemném sextilu s Jupiterem ve vašem znamení a šéf změní pracovní podmínky k lepšímu. Ve vztazích procházíte nejistotou a nevíte, zda vás ve finále nečeká zklamání. Zdá se, že váš idol má vůči vám laxní postoj a k ničemu se nemá. Mars je do 12. prosince v negativní kvadratuře se Saturnem a už to pomalu ale jistě vzdáváte. Poté však vaše známost konečně pookřeje a zjistíte, že je to velmi zábavný člověk. Co se týká peněz, zvláště kolem 2. prosince si uvědomíte, že musíte změnit přístup. Nemáte totiž ani na nákupy vánočních darů pro blízké. Avšak v druhé polovině prosince se vám finančně zadaří.


Láska

Láska

Zpočátku se vždy pro někoho nadchnete, ale následně jste celkem zdrženliví a nikam nespěcháte. Máte totiž obavy, zda vás jistá osoba spíše nezklame a vaše city opětuje. Občas nevíte, co si o ní myslet, protože podléhá náladám. Mars je do 12. prosince v nepříznivé kvadratuře se Saturnem a vy máte tendence házet flintu do žita. Chlad a nezájem vašeho idola vás odrazuje od jakýchkoliv plánovaných kroků. Následně však zjistíte, že se hodně zaměřujete jen na negativní reakce. Berete si je příliš osobně, ale vaše známost to vůbec nemyslí ve zlém a nechce se vás dotknout. Zvláště kolem 30. prosince může dojít k prohloubení vazeb mezi vámi. Uvidíte, že v nitru není tento člověk tak vážný a je s ním naopak dost legrace. Bravo Vodnáři, posouvá se to lepším směrem a cítíte, že napětí opadá. Dotyčnému se totiž líbí vaše velká tolerance a také je rád za druhou šanci, které vůbec nelitujete.

Práce

Práce

Na pracovním poli zažíváte nyní boje a pravděpodobně musíte kvůli nedostatku pracovních sil dělat přes čas. Platové podmínky vám však vůbec nevyhovují a zejména kolem 3. prosince na to upozorníte nadřízeného. Vaše námitky se mu sice vůbec nelíbí, ale pravdou je, že se nad tím nakonec zamyslí. Určitě si totiž uvědomí, že nemůže ztratit dalšího zaměstnance. Rozhodne se tedy celou situaci řešit a to již od 13. prosince. Mars je v příznivém sextilu s Jupiterem a šéf vám vyrazí dech svými návrhy. Kromě zvýšené mzdy vám ještě nabídne slušné benefity i prémie. Přesvědčí vás o tom, že to není v práci až tak špatné. Evidentně se tedy hodně snaží a chce si vás udržet. Vy to tedy přijmete a pokusíte se odvádět svou práci, jak nejlépe dovedete. Jste velmi šikovní, a co nadřízenému slíbíte, to také splníte. Šéf je moc rád, že se na vás může spolehnout a věří, že ho nezklamete.

Peníze

Peníze

Je vám líto peněz, které utrácíte za nepotřebné věci. Vše si ale uvědomujete pozdě a nemůžete s tím nic dělat. Zvláště kolem 2. prosince to tak trochu přeženete a pochopíte, že takhle to dál nejde. Vánoce jsou totiž za dveřmi a vy máte v peněžence pouze pár korun. Brzy tomu však uděláte přítrž a začnete přemýšlet, jak se z této situace dostat konečně ven. Od 13. prosince vás však čeká příjem, nebo se vám vrátí nějaká finanční částka. Mars je v blahodárném sextilu s Jupiterem a máte štěstí i na různé typy akcí. Zdá se, že se během nakupování velmi všímáte nejenom slev, ale také výhodných nabídek. Můžete totiž zakoupit věc, ke které máte dárek zdarma, nebo vás vyberou jako výherce ve slosování v soutěži. V tomto období můžete také vyhledat bankovního poradce, který vám navrhne nejlepší řešení přímo pro vás. Jedná se o seriózní spolupráci, takže nemusíte mít obavy.

Rodina

Rodina

Do tohoto období nevstupujete s velkým humorem a jste docela nervózní. Je před vámi spousta práce a nemáte na to vůbec myšlenky. Skoro neodpočíváte a dá se říct, že jste už celkem vyčerpaní. Hlavně kolem 3. prosince na vás můžete propadnout negativním myšlenkám. V těchto dnech se vám možná nic nedaří a na co sáhnete, to se pokazí. Mars je do 12. prosince v nehezké kvadratuře se Saturnem a cítíte, že jste pomalejší. Následně jste však více energičtí a máte radost, že můžete dohnat všechny povinnosti. Před Vánoci toho musíte hodně stihnout, ale vy to zvládnete. Navíc vám určitě někdo z rodiny nabídne pomocnou ruku, což jedině uvítáte. Určitě se společně vrhnete nejenom na přípravu vánočního cukroví, ale také na zdobení stromečku. Uvidíte, že si nakonec svátky užijete a prožijete příjemnou atmosféru. Máte radost, že to nakonec zvládnete bez větších potíží.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.