Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na srpen 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, vlivem příznivého spojení Marse s vaším znamením velmi ožijete a začnete aktivně vyhledávat nové známosti. Zejména kolem 9. srpna vás mnohé čeká výjimečný den a narazíte na někoho, které vás může hodně okouzlit. Pozor však na pracovní oblast, ve které musíte od 5. srpna změnit strategii a překopat od základů plány. Merkur je v nehezké opozici s vaším znamením a okolnosti vám přinesou více povinností, potažmo i nátlak. Naštěstí vše zvládnete na výbornou a od 20. srpna se vrátí zase klidné období. Šéf vás obdivuje za to, co dokážete a určitě vás nenechá bez odměny, smekají před vámi i kolegové! Ve finanční sféře vám nic nechybí a dá se říct, že jste docela spokojeni. Přemýšlíte tedy, že investujete do něčeho, co je potřeba opravit, nebo si zakoupíte úplně novou věc do domácnosti.


Láska

Láska

S opačným pohlavím jednáte naprosto bezprostředním způsobem a je s vámi velká legrace. To vám zajistí úspěch u osoby, která se vám zřejmě v tomto měsíci moc zalíbí. Venuše je do 6. srpna v přejícím trigonu s vaším znamením a může se stát, že vám přinese obrovskou lásku. Ani poté vás nemusí trápit obavy z nezájmu, jste neustále atraktivní a u svého idola hodně bodujete. Zvláště kolem 9. srpna si nebere žádné servítky a na rovinu vám může oznámit, že vás chce pozvat na rande. Velmi vás to potěší a rozhodně tuto nabídku neodmítnete. Děláte dobře, mohli byste totiž promarnit úžasnou životní šanci, Vodnáři! Vaše nová známost má ráda společnost a také je velmi upřímná, takže se netají žádnými city. Může vás však trochu zaskočit její sebevědomí, které je větší, než se na první pohled zdá. Nenechte se tím odradit, nakonec uvidíte, že se jedná o fajn osůbku!

Práce

Práce

Spolupráce s kolegy vám jde v tomto období na jedničku a jsou vám kdykoliv k ruce. Je možné, že v rámci pracovních schůzek nyní více cestujete, ale užíváte si to. Od 5. srpna se však vyskytnou nějaké komplikace a zmaří se vám nějaké pracovní plány. Merkur je v nepříjemné opozici s vaším znamením a vy se díky tomu začnete hodně stresovat. Nevíte, jak si správně zorganizovat čas a zda všechno vůbec dotáhnete do konce. Nadřízený vám momentálně nemůže dát žádné úlevy, protože práce spěchá a každý má svých povinností nad hlavu. Avšak žádný strach, Vodnáři, od 20. srpna vám nastane klid a vy nepracujete pod tak silným nátlakem. Šéf je nakonec velmi rád, že to všechno zvládáte, i když je to pro vás náročné. Zajistíte si u něho dobré jméno a také možnost zasloužené odměny. Jak se říká, trpělivost přináší růže.

Peníze

Peníze

V tomto období se dá říct, že jste dobře finančně zajištěni. Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a období přeje také různým přivýdělkům. Zejména kolem 9. srpna máte štěstí na opravdu zajímavé nabídky a jejich odměny jsou lákavé. Dá se říct, že vás tento typ činnosti může vskutku velmi bavit. Jestliže se však chcete zaměřit na nějaké výhodné investice, hvězdy doporučují využít příznivých vlivů planet do 6. srpna. Pokud se chystáte někomu zakoupit nějaký dar, během těchto dnů se vám podaří sehnat něco vskutku báječného. Super, uvidíte, že vás obdarovaná osoba zahrne velkou vděčností a také radostí. V tomto měsíci si také můžete rozhodnout, co je prioritou a co je vhodné si pořídit za naspořené finance. Možná se vám může hodit nějaký přístroj do domácnosti nebo oprava spotřebiče, který již nějakou dobu neslouží.

Rodina

Rodina

Očekávejte drobné neshody mezi vámi a vaším partnerem, který vám ve všem oponuje. Od 5. srpna je Merkur v negativní opozici s vaším znamením a protějšek chce mít za každou cenu pravdu. Vám se nelíbí, že si neumí připustit chybu, ale jste to vy, kdo spíše ustoupí. Víte moc dobře, že to nemá cenu a že ho to stejně brzy přejde. Víte Vodnáři, že máte úplnou pravdu? Od 20. srpna začne postupně přehodnocovat své názory a možná pochopí, že se vás opravdu vyplatí občas poslechnout. Každopádně dojde mezi vámi k usmíření a také přijdete na to, že často řešíte jen malichernosti. Co se týče vašeho volného času, můžete chtít poznat i jiné koníčky než máte dosud. Láká vás něco, kde hraje významnou roli adrenalin a kde potřebujete dostatek odvahy nebo energie. Mnozí se však nechcete angažovat sami, proto klidně pozvěte své sourozence nebo velmi blízké přátele.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.