MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, v tomto období se připravte na rušné dění ve vztazích. Ačkoliv máte kolem sebe docela dost nápadníků, vždy se najde nějaká věc, která vás od dotyčného odradí. Venuše se až do 12. ledna nachází ve vašem znamení a je v záškodnické kvadratuře s Uranem. I když to však může vést k náhlému ukončení přátelství, vězte, že vám to následně alespoň pročistí vzduch! Naopak v práci se vás drží až do 16. ledna jen úspěch a vy se dostáváte díky vaší píli hodně daleko. Poté vám však vaše záměry může trochu překazit Merkur, který je v nepěkném svazku s Uranem. Hrozí vám rychlé vyhasnutí a zjistíte, že vám úkoly navíc ubírají moc energie. Dokonce i v rodině se mohou projevit jisté komplikace a zdá se vám, že vám nikdo nenaslouchá. Máte jiný pohled na věc a jistý člen vaší rodiny ho vůbec nerespektuje. Hoďte to za hlavu, Vodnáři! Vyrazte si s přáteli někam za zábavou, která se může pěkně vydařit zejména kolem 21. ledna.


Láska

Láska

Momentálně se dokážete opravdu od srdce bavit a umíte si získat mnoho nových přátel. Opačnému pohlaví se nesmírně líbíte a víte, že můžete mít kohokoliv, na koho si prostě ukážete. Venuše je až do 12. ledna v nádherné konjunkci s vaším znamením. Máte kolem sebe pár odvážných jedinců, kteří se nestydí vás pozvat na rande. Dávejte si však pozor na možné sklony k podrážděnosti a k unáhlenému ukončení nových známostí. Následně se však věci začnou obracet k lepšímu a vy můžete nechat oči na osůbce se smyslem pro humor, která si užívá života a každý den žije prostě naplno. Na nějakou akci ze strany vašeho idola se připravte zejména kolem 20. ledna. Je velká pravděpodobnost, že vás nečekaně vytáhne na nějakou tůru nebo procházku. Užijete si velkou legraci a navíc si uchováte naprosto senzační vzpomínky. Využijte této příležitosti!

Práce

Práce

Vaše profese vás nyní velmi naplňuje a baví vás plnit své povinnosti. Nadšení vás neopouští a cítíte velkou motivaci, protože chcete splnit náročný úkol, který vás posune dál. Mars je od 3. ledna v sextilu s vaším znamením a vy jste oproti vašim kolegům více soutěživí. Věříte si a víte, že pokud do toho dáte všechno, je úspěch váš. Bravo Vodnáři! Vaše cíle se od 16. ledna mohou stát realitou a hvězdy vám garantují výrazný posun v kariéře. Nadřízený ocení váš nevšední postup při řešení úkolů a váš logický přístup k věcem. Zřejmě vám svěří i významnou pozici v týmu, kde se máte ujmout vedení. Dávejte si však pozor na bleskový úbytek mentálních sil, které potřebujete rychle získat zpět. Máte však tendence tyto potíže přehlížet a následně vás přepadá stres a vyčerpání. Neberte si tolik povinností navíc a dělejte přednostně hlavně ty, které jsou důležité.

Peníze

Peníze

Finance jsou nyní vaše problematická stránka života a vy ne a ne polevit v rozhazovačnosti. Dá se ale říct, že vás to začíná dohánět a vy jste z toho nervózní. Do 12. ledna svírá Venuše ve vašem znamení špatný úhel s Uranem a vy podléháte nárazovým výdajům, které jsou občas ve velmi vysokých částkách. Avšak již od 3. ledna vám to vrtá hlavou a chcete si přilepšit. Snažíte se tedy dostat k nějakému přivýdělku a daří se vám to. Začínáte si totiž uvědomovat jistá rizika spojené s nedostatkem financí a chcete to včas napravit. Zaměřte se však na důvěryhodné nabídky a neberte hned vše, co vám padne do oka. Je zde možnost, že se kvůli nerozvážnosti dostanete do dalších problémů. Nevsázejte tedy na reklamy, které se tváří originálně a slibují nemožné. Nechte promluvit svou inteligenci!

Rodina

Rodina

V rodině nyní převládá trochu nepříznivá atmosféra a nepochopení, které plyne z velmi rozdílných pohledů na život. Někdo se vám snaží změnit vaše hodnoty, a když na to nechcete přistoupit, tak je nevrlý. Od 16. ledna vám planety situaci moc neodlehčí, spíše jí ještě přiostří. Merkur je v nepříjemné vazbě s Uranem a komunikace mezi vámi je složitější, protože ani jeden nerozumíte tomu, co chce ten druhý říct. Zkuste trávit víc volných chvil spíše v nějakém zájmovém kroužku nebo s přáteli. S těmi můžete něco podniknout zejména kolem 21. ledna. Nevyhledávejte však sedánky, ale pusťte se spíše do něčeho, v čemž využijete své pohybové schopnosti. Navštivte například fitness centrum, kde se krásně protáhnete a navíc ze sebe vyženete negativní energii. Uvidíte, že vám to náramně prospěje a ještě si s kamarády užijete super atmosféru.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.