Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na červen 2023.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, vaše drahá polovička není v dobrém rozpoložení a zřejmě je často podrážděná. Můžete mít tedy sklony uvažovat nad tím, zda má smysl pokračovat. Pluto totiž prochází do 10. června vaším znamením a je v opozici s Venuší. Zdá se vám, že se odmítá podílet na společných aktivitách a dělá si vše podle svého uvážení. Také v práci můžete mít strach, zda nepřijdete o svůj post, nebo nabídky. Máte totiž potíže s vykonanou prací a musíte jí od základů překopat. Avšak od 11. června se můžete těšit na zlepšení vašich výsledků. Merkur je v pozitivním trigonu s vaším znamením. Nevzdáváte se a konečně se vám daří pohnout se z místa. Nadřízený vás tedy za vaše snahy patřičně odmění. A co se týká financí, zjistíte, že na tom jste celkem bídně. Chcete si tedy přilepšit a rozhodnete se tuto situaci vyřešit. Zásadní kroky učiňte zvláště kolem 17. června, kdy máte jasnou a bystrou mysl.


Láska

Láska

Protějšek je možná v současném období podrážděný a může občas jednat sobecky. Pravděpodobně od něj také slýcháte kritiku, ale vy si to opravdu nenecháte líbit. Zřejmě tedy vyvolává i konflikty a vy se ho snažíte usměrnit. Také se nemusíte shodovat na volnočasových aktivitách. Venuše je po celý měsíc v opozici s vaším znamením a každý máte zcela jiné plány. Hlavně kolem 22. června to však můžete svému protějšku vyčítat, protože se vám málo věnuje. Naopak nezadaní se mohou v tomto měsíci navázat konverzaci s podobně smýšlejícími lidmi. Od 11. června můžete narazit na perfektní společnost. Zdá se však, že nyní hledáte spíše porozumění než lásku. Chcete se totiž věnovat spíše prohloubení kamarádských vztahů. Uvidíte, že najdete hned několik přátel, kteří vám mohou předat i nějaké zkušenosti ze svého života. Oceňujete jejich inteligenci a také smysl pro humor.

Práce

Práce

Vykonaná práce vám nyní nepřináší moc velkou spokojenost a musíte na všem hodně zapracovat. Ani nadřízený nepěje moc velkou pochvalou a spíše vás drtí. Máte tedy obavy, zda nepřijdete o svou pozici, nebo zda vám neubere nějaké odměny. Avšak od 11. června dochází ke zlepšení vašich pracovních výsledků. Merkur je v blahodárném trigonu s vaším znamením a více se do úkolů ponoříte. Máte tedy šanci opravit si veškeré chyby a udělat si tak lepší reputaci u šéfa. Hlavně kolem 16. června máte opravdu velkou kapacitu a parádně si se vším poradíte. Nadřízený má radost, že to nevzdáváte a záleží vám na dosažení vytyčeného cíle. V těchto dnech je také nutná spolupráce s kolegy. Zpočátku vás sužují obavy, zda půjde vše bez potíží a konfliktů. I když je atmosféra místy malinko napjatá, nakonec se dokážete domluvit na nejvhodnějším východisku.

Peníze

Peníze

Zjišťujete, že váš aktuální stav bankovního konta není žádná hitparáda. Vaše investice nejsou zrovna malé a vy se nad tím zamýšlíte až nyní. Zřejmě vám totiž chybí větší částka, kterou však nutně potřebujete k zaplacení důležitých upomínek. Vaše tajné úspory na to však také možná nestačí a vy přemýšlíte, jak s touto situací vůbec naložit. Nadšením tedy rozhodně nepřekypujete, ale chcete si trochu přilepšit. Mars je však po celý měsíc v nehezké opozici s vaším znamením. Chybí vám trpělivost a můžete se zbytečně unáhlit v rozhodnutí. Nakonec zjistíte, že se opravdu nejedná o šťastnou volbu. Od 11. června se však můžete dočkat pomoci a také získáte větší přehled. Můžete také vybírat z více možností a není na škodu zeptat se i finančního poradce. Správné kroky můžete udělat hlavně kolem 17. června. Tyto dny jsou vhodné i pro vyřizování různých smluv.

Rodina

Rodina

Máte mnoho povinností a začíná vás to už vcelku unavovat. Chcete si začít užívat léta, ale zdá se, že práce nyní nepočká. Hlavně kolem 21. června se vám to může ještě nakupit. Zřejmě totiž nejde vše dle vašeho plánu a jisté věci se mohou i pokazit. Nyní nedělejte ani moc výrazné změny na sobě. Venuše je po celý měsíc v opozici s vaším znamením. Je dost možné, že za služby vyhodíte velkou sumu peněz, ale výsledek není tak ohromující. Zdá se tedy, že si musíte následně zaplatit i za nápravu vaší image. Hvězdy však přejí od 11. června vzdělávání navštěvování seminářů. Nové informace si s přehledem zapamatujete. Navíc máte momentálně velkou šanci udělat například rekvalifikaci, nebo důležitou zkoušku. Máte báječné vyjadřovací schopnosti a jste na vše pořádně připraveni. Nic vás tedy nezaskočí a pokud se to náhodou stane, dokážete naprosto senzačně improvizovat.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.