Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na srpen 2021.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, jestliže máte partnera, můžete se setkat s obtížnou domluvou a spolupráci. Nemůžete se shodnout ani v základních věcech a vyčerpává vás to. Do 21. srpna s ním tedy není lehké pořízení, ale ani vy se mu nechcete přizpůsobit. Také v pracovní sféře to nemáte zpočátku úplně jednoduché a odmítáte se podílet na náročnějších povinnostech. Merkur je do 10. srpna v nepříznivé opozici se Saturnem a vy nemáte důvěru ve své schopnosti. Nakonec jste však ze strany nadřízeného donuceni, ale vůbec nelitujete! Čeká vás totiž pěkné finanční ohodnocení, které vás opravdu překvapí. A co se týče financí, můžete nejprve řešit jisté problémy, které se týkají nějakého vyřizování. Nakonec se vám to i přes jisté obtíže podaří zvládnout. Venuše je od 16. srpna v příjemném trigonu se Saturnem a můžete se těšit na přísun peněz. Vytvoříte si větší stabilitu a uděláte si na vše rozpočet.


Láska

Láska

Zadaní Vodnáři mají momentálně krizi ve vztahu a je náročné tomu čelit. Zdá se, že ani jeden nespolupracujete dle očekávání toho druhého. Nemůžete se tedy domluvit na kompromisu, protože si hájíte svou pravdu. Až do 21. srpna si nerozumíte v zásadních životních otázkách a prioritách. Nestrachujte se však, tato zkouška vás za to jistě mnohé naučí. Následně totiž najdete i pozitiva na tom, co se vám zpočátku jeví jako absurdní. Naopak nezadaní to tento měsíc ještě pěkně roztočí a půjdou za zábavou. Venuše je totiž od 16. srpna v příznivém trigonu s vaším znamením a opačné pohlaví má u vás dveře otevřené. Nemáte problém navázat kontakty, ze kterých se může něco zajímavého vyklubat. Na rande ještě tento měsíc tedy zaručeně půjdete a nutno podotknout, že se opravdu nenudíte. Druhá strana na vás jednoduše umí zapůsobit a dodává vám sebevědomí.

Práce

Práce

Momentálně si v pracovní oblasti vůbec nevěříte a máte obavy, že něco pokazíte. Kvůli tomuto přístupu však přicházíte o spoustu dobře placené práce. Šéf však vaše odmítání dlouho nerespektuje a začne na vás tlačit. Merkur je do 10. srpna v negativní opozici se Saturnem a nadřízený nemá žádné slitování. I když se tomu tedy bráníte, nakonec jste nuceni tuto akci vzít do svých rukou. Uvědomíte si, že ani spolupracovníkům není vaše jednání moc příjemné. Dá se ale říct, že jste ve finále za tuto možnost neskutečně rádi! Od 16. srpna k vám totiž přichází velmi pěkná finanční odměna. Pochopíte, že vaše schopnosti vskutku nejsou až tak žalostné! Super, i když se na vás šéf ještě tak trochu zlobí, je na vás opravdu pyšný. Také v kolektivu se pročistí vzduch a s kolegy se zase po dlouhé době zasmějete. Vidíte Vodnáři, nic není tak hrozné a vy máte radost, že se vše vrací do starých kolejí.

Peníze

Peníze

Máte před sebou důležité rozhodování v úředních oblastech a nevíte, jak se zachovat. Evidentně je to začarovaný kruh a vy máte pocit, že si nijak vlastně nepomůžete. Vaše nápady nejsou momentálně moc dobře domyšlené a víte, že tomu ještě něco chybí. Avšak od 11. srpna se vám tato situace trochu více vyjasní. Zkusíte se na to podívat z jiné stránky a začnete mít ve své volbě jasno. Fantastické, konečně tedy svítá na lepší časy. Také od 16. srpna se vám začne dařit ve financích a určitě se rozhodnete i šetřit na něco praktického. Venuše je v hezkém trigonu se Saturnem a děláte si spravedlivý peněžní rozpočet. Báječné, takto se vám tedy daří vyjít, a přitom vůbec nestrádáte. Možná však začnete uvažovat i nad něčím, co oživí váš vzhled. Zřejmě navštívíte obchody s oblečením a určitě si zakoupíte něco velmi hezkého. Výdaje tedy padnou za dobře zvolený oděv a doplňky.

Rodina

Rodina

Sem tam na vás padají chmury a máte pocit, že jsou v rodině pořád nějaké problémy. Bere vám to veškerou energii, ale víte moc dobře, že na relax můžete nyní zapomenout. Slunce je do 21. srpna v nepříjemné opozici se Saturnem a toto zkouškové období vás nutí uvědomit si, co se vám nelíbí. Vy se tedy nakonec přestanete skrývat a uděláte rodinnou radu. Je totiž pravděpodobné, že od 16. srpna získáte větší nadhled a pochopení pro současnou situaci. Dá se tedy říct, že se vám podaří ostatním všechno osvětlit a dodáte jim naději. Úžasné, uleví se nejenom příbuzným, ale i vám. Závěrem tohoto měsíce si tedy můžete dovolit odpočívat, protože vám minimálně půlka starostí opadne. Nechcete však trávit čas o samotě a možná uspořádáte sraz bývalých spolužáků! Zajímá vás, jak se vlastně mají. Alespoň zavzpomínáte na bláznivé okamžiky a obnovíte po letech přátelské vztahy.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.