Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Milí Vodnáři, tento měsíc začínáte trochu divočeji a máte sklon k nepříjemným náladám. Co se týče pracovního prostředí, můžete vystartovat na šéfa s tím, že už máte dost jeho přemrštěných požadavků. Situace kulminuje hlavně kolem 1. června! Konjunkce Luny s Uranem vás provokuje k tomu, že toužíte sdělovat nadřízenému vše, co si o něm myslíte. Také v lásce dáváte opačnému pohlaví jasně najevo, že nemáte zájem, protože vás spíše odrazuje. Avšak od 9. června vás začíná hřát krásný aspekt Venuše na vaše znamení a láska dostává konečně slovo. Někdo, kdo se kolem vás začíná motat, vám nedá spát a musíte ihned zjistit, jaké jsou vaše šance. Cítíte totiž motýlky v břiše a je jasné, že vám nový objev není lhostejný. Co se týče financí, dokonce i tam se konečně daří, hodně štěstí!


LáskaLáska
V lásce to prozatím vypadá bouřlivě a určitě se nemíníte na nikoho vázat, protože v okolí není nikdo, s kým si můžete rozumět. Nebaví vás totiž poslouchat požadavky opačného pohlaví a do 8. června máte mnozí možná velký odpor k novým známostem. Následně se však situace začne prudce obracet, protože přijde osoba, která vás může dostat tzv. do kolen. Venuše je totiž v láskyplném trigonu na vaše znamení a je velká pravděpodobnost, že se zamilujete až po uši! To vás určitě nemine zejména kolem 30. června, přičemž vás může zaujmout osoba s opravdu velkým smyslem pro humor. Navíc se vám zalíbí to, že s vámi konečně někdo jedná inteligentním způsobem a dá se s ním rozumně pohovořit. Vida, Vodnáři, nakonec to s tou láskou není vůbec zlé a zůstáváte překvapeni ze změny svého názoru. Máte totiž zájem poznat tuto osůbku blíže a rozhodně si s ní dokážete představit i vztah!
PrácePráce
Máte tendenci se vzpírat požadavkům nadřízeného a nabýváte pocitu, že je na vás trochu vysazený. Neubráníte se tedy hádkám, ve kterých si chcete obhájit svou pravdu a to zejména kolem 1. června. Navíc jste vlivem Luny, která přechází přes Uran docela podrážděni, takže si neberete žádné servítky. Nadřízenému tedy sdělíte své emoce hezky od plic, přičemž vás v tu chvíli vás nezajímá, zda vás to může stát místo. Nepřehánějte to Vodnáři a dávejte pozor na to, co říkáte. Od 9. června se snažíte věci už tolik nehrotit a nechcete si kazit náladu. Jste více přátelsky naladěni a je fakt, že o hádky už nemáte zájem. I když vás šéf pořád něčím štve, neupínáte na to svou pozornost a spíše se tomu už smějete. Zjistíte totiž, že vás to stálo mnoho nervů a už se tím nehodláte nadále zaobírat. Správně Vodnáři, snažíte se spíše zaměřit na to, aby vás práce skutečně bavila, a to je pro vás o moc přínosnější!
PenízePeníze
Dokážete během chvíle utratit docela velkou sumu peněz a jistě také neuváženě přijímáte obchodní nabídky. Do 8. června jste skutečně jako utrženi z řetězu a nepřemýšlíte ani chvíli nad špatným dopadem, který může následně přijít. Máte však obrovské štěstí, Vodnáři, poté vás totiž přichází jistit krásně postavená Venuše. Ve financích tedy nastává příznivý zlom a zejména kolem 30. června vám přechod Luny přes Venuši může přinést potěšující peněžní obnos. Nemusíte se tedy strachovat z nedostatku peněz, ale rozhodně to neznamená, že můžete utrácet, jak se vám zlíbí! Stále se vás totiž tyto sklony drží a je potřeba je trochu ukočírovat. Pak můžete mít vážně opravdovou radost, že jste něco našetřili a můžete si zakoupit věc, kterou nutně potřebujete. Apropó, horkým tipem se stává elektronika.


RodinaRodina
Nepříznivá rodinná atmosféra vám dělá vrásky na čele a nedokážete se nad to povznést. Jistý člen rodiny se k vám možná nechová moc hezkým způsobem a máte kvůli tomu zkaženou náladu. Kvadratura Venuše na vaše znamení totiž mezi vámi a zmíněným členem vytváří silné napětí. Nicméně od 9. června se připravte na příjemné překvapení! Dotyčný vás může zaskočit svou změnou v chování, která je najednou obrácena k lepšímu. Vtipkuje a má radost, když se zasmějete s ním. Také vám může navrhnout zakoupení vhodného doplňku do vašeho domova, který společně vyberete. Ať už se zaměříte na výběr nového nábytku či obrazu, vsaďte na dny kolem 30. června. Zaměříte se totiž na kousky, které jsou opravdu výjimečné, a navíc můžete tyto věci koupit za naprosto úžasné ceny.

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.