MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na duben 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, duben přeje lásce, a pokud jste navíc nezadaní, zřejmě se setkáte se svou tzv. krevní skupinou. Venuše je v příjemném trigonu s Marsem ve vašem znamení a zejména kolem 27. dubna si užijete přítomnost velmi přitažlivého protějšku. V pracovní oblasti vás čeká příznivá atmosféra, přičemž dokážete bavit celý svůj kolektiv. Navíc se snažíte udělat práci na jedničku a chcete se vyšplhat na lepší úroveň. Avšak od 19. dubna se vlivem špatné kvadratury Marse se Sluncem může vaše pověst u nadřízeného zhoršit. Má totiž pocit, že se povyšujete i nad ostatní kolegy a dáváte to opravdu hodně znát. Je zde tedy pravděpodobnost, že své rozhodnutí ohledně pochvaly posune na neurčito. Dávejte si větší pozor na to, co vypustíte z úst a hlavně jakým způsobem. Ani v rodině nevládne moc velké pochopení a jeden druhému vnucujete své názory, prevencí je kouzelné slůvko - TOLERANCE.


Láska

Láska

Vaše vztahy s opačným pohlavím jsou v tomto měsíci více než příznivé a patří jim velká pozornost. Mars ve vašem znamení je v úžasném trigonu s Venuší a vy silně potřebujete něčí blízkost. Vyzařuje z vás velký sexappeal a tak se v tomto období nevyhnete mnoha příjemným známostem. Zvláště kolem 27. dubna vás zaujme osoba, která je tak trochu originální a bravurně navazuje nové kontakty. To se vám opravdu moc líbí, takže je velká pravděpodobnost, že neváháte jednat a jdete jí naproti. Máte totiž dostatek sebevědomí a navíc vysokou tendenci, že u vašeho idola uspějete hned na první pokus. Ačkoliv máte obrovské naděje, od 19. dubna si dávejte pozor na nátlak ze své strany. Druhá strana to nemusí vnímat optimisticky a může jí to spíše naštvat. Zatímco vy se snažíte vývoj vztahu urychlit, vaše známost se teprve rozhlíží a oťukává. Nechte věcem volný průběh, Vodnáři.

Práce

Práce

V pracovním prostředí panuje přátelská atmosféra a máte před sebou kreativní období. Svým kolegům děláte zábavu a rozhodně se s vámi nenudí, právě naopak. Je s vámi legrace a dokážete všem zvednout náladu. Také jste od 11. dubna velmi šikovní ve zvládání pracovních povinností. Merkur je v báječném sextilu s Marsem a snažíte se mít všechno splněno včas a s naprostou přesností. Cítíte totiž velkou motivaci a chcete dosáhnout něčeho významného. Od 19. dubna si však hlídejte své reakce vůči nadřízenému, který si sice váží vaší snahy, ale nelíbí se mu váš projev. Zdá se mu, že až moc přeceňujete své schopnosti a dáváte to na sobě hodně znát. Vodnáři, v tuto chvíli vám může scházet trocha pokory, což se podepíše i na vašem kariérním postupu. Nic se nemá přehánět, a pokud se nechcete vzdát dobré pozice, určitě se nepovyšujte.

Peníze

Peníze

Máte naspořené peníze a chcete si koupit něco dražšího pro radost? Ať se jedná například o luxusní parfém nebo o nějaký dekorativní předmět, kolem 16. dubna pravděpodobně natrefíte na věc, která bude tzv. láskou na první pohled a nad její koupí rozhodně nezaváháte. Jistě se vám oplatí i investice do společenských akcí, které si naplánujete. Až do 18. dubna máte šance nakoupit za výhodné ceny a navíc ve větším množství! Následně vás však svou návštěvou překvapí negativní kvadratura Marse se Sluncem v Býku. Na neúměrné vyhazování peněz si tedy musíte v tomto měsíci také dávat pozor. Přemýšlejte nad tím, co chcete koupit a nebuďte příliš hrrr, přestože na vás vyskakují super zajímavé reklamy, co nevidět svou rozvážnost oceníte!

Rodina

Rodina

Máte naprosto perfektní vztah k dětem a snažíte se jim ukázat různé druhy aktivit. Chcete jim totiž pomoci najít nějaký oblíbený koníček a máte moře moc dobrých nápadů. Zvláště kolem 17. dubna se vám díky přechodu Luny přes Venuši může podařit děti konečně správně nasměrovat. Zjistí totiž, co se jim opravdu líbí a k čemu mají kladný postoj. Co se týče vyhrocenější situace v rodinném kruhu, můžete ji očekávat od 19. dubna. Vadí vám sobecký přístup a nepřizpůsobivost jistého člena rodiny. Dokážete mu dát najevo, co si o něm myslíte a jeho chování vám není lhostejné. Nečekejte však, že vás dotyčný poslechne a vezme si vaše názory k srdci. Momentálně s ním nic nehne a odmítá jakkoliv spolupracovat, takže vaše snahy neocení. Neberte jeho přístup nikterak dramaticky, milí Vodnáři, jde jen o dočasné vrtochy.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.