Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Milí Vodnáři, drží se vás družná nálada a s lidmi vycházíte zkrátka senzačně. O vaši úžasnou náladu se stará Venuše, která je až do 15. května v příjemném svazku s vaším znamením. Na opačné pohlaví působíte jako magnet a přitahuje ho vaše silné osobní kouzlo. V pracovní sféře vás až do 7. května pozitivně nabíjí sextil Merkura na vaše znamení. Těžké úkoly vám tedy nepřidělávají práci a zvládáte je levou zadní. Pozor však na vyhrocenou situaci v rodině, ve které se vám nedostává podpory. Zvláště od 16. května můžete zaznamenat nevlídné chování vašich nejbližších. Venuše je v kvadratuře na vaše znamení a drobné potíže vám přinese i v lásce. Šance na překonání nepříznivých překážek však přichází od 21. května! Jste totiž více posíleni Sluncem a máte na to zvládat nepříjemné a náročnější situace. Hodně štěstí!


LáskaLáska
Nedělá vám žádný problém mít v tomto období několik schůzek v jednom dnu. Opačné pohlaví vám totiž nemůže odolat, a navíc se k němu chováte moc hezky. Venuše je v hezkém sextilu na vaše znamení a až do 15. května vás táhne do společnosti osob, se kterými se cítíte příjemně. Jste velmi společenští a zejména kolem 2. května chcete posbírat co nejvíce nových kontaktů. V těchto dnech nechcete trávit čas o samotě, ale bavit se. Další polovina měsíce pro vás již není tak harmonická a možná odhalujete i nepříjemné stránky vašich nových objevů. Počítejte tedy s tím, že nastane radikální třídění vašich nápadníků a je možné, že drtivá většina u vás neuspěje. Nyní je pro vás nejlepší zůstat spíše v pozadí a nehnat se zbytečně do vztahu, ve kterém vás může čekat trápení.
PrácePráce
Do práce chodíte s nápady, které stojí opravdu za pozornost. Zkuste se s nimi podělit s nadřízeným, váš nápad ho může v mnohém inspirovat a rozhodně se ho pokusí zrealizovat. Do 7. května máte silnou podporu od Merkura, který je v krásném sextilu na vaše znamení a způsobuje, že vaše myšlenky jsou vskutku geniální. V následujících dnech si však připadáte mentálně vypjatější, stále si však máte šanci, a to až do 16. května, vybojovat lepší pozici. Fyzicky jste aktivní a pohotově jednáte. Poté se však vskutku připravte spíše na útlum a také na to, že vás práce začne už docela vyčerpávat. Řešíte totiž hromadu úkolů a ani z jednoho se nemůžete vyhrabat. Zřejmě jste i v časové tísni a přicházíte také o zajímavé myšlenky. Nevěšte hlavu Vodnáři, žádná krize netrvá věčně - chce to prostě zvolnit a nebojovat proti větrným mlýnům, vyčkejte, až opět přijde váš čas.
PenízePeníze
V tomto měsíci začínáte skvěle a povětšinou máte v každé kapsičce nějakou tu korunku navíc! Máte skvělý přísun peněz a do 15. května si ho prostě umíte užít, je však dobré myslet i na zadní kolečka. Následně vám totiž Venuše může udělat na bankovním kontě vír a výrazně zatočí s vašimi výdaji. Utvoří totiž nehezkou vazbu na vaše znamení a začne vás nutit k nepřiměřenému utrácení. Nepodléhejte jejím manévrům, jakmile do toho totiž spadnete, jen tak lehce nepřestanete. V tomto období vám určitě neuškodí pečlivost a šetrnost. Dříve nebo později zaznamenáte, že si kvůli útratám nemůžete dovolit tolik, co dříve. Kolem 31. května nemáte své šťastné dny, zbytečně tedy neriskujte, mohlo by vás to přijít vážně draho. Hvězdy napovídají, že vhodným tahem by nyní mohla být pomoc nějakého dobrého finančního poradce.


RodinaRodina
Vztahy v rodině nejsou nyní vůbec žádná hitparáda a vás to začíná trápit. Možná prožíváte někdy i chvilky, ve kterých s rodinou radši vůbec nekomunikujete a vše si necháváte pro sebe. Zvláště kolem 31. května si za nimi nechoďte pro rady či pochopení. Hvězdy neslibují příznivé dořešení událostí a je lepší nechat si je na pozdější časy. Nicméně do 16. května se můžete věnovat rozvoji svých potomků, přičemž zároveň docílíte příjemného odreagování. S dětmi máte přátelskou atmosféru a jistě jim prospěje, pokud je například přivedete do kroužku, ve kterém figurují společenské hry či sporty. Mars je v nádherném trigonu na vaše znamení a přeje všem aktivitám, ve kterých naplno využijete energii. Svůj drive můžete vložit také do vylepšování interiéru bytu nebo venkovních projektů, které mají za cíl zkrášlit okolí vašeho domu. Na konci měsíce naopak uberte plyn a spíše si zarelaxujte, holt rovnováha být musí!

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.