Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na leden 2021.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, leden je pro vás vcelku náročný hlavně v oblasti práce. Máte sklony zlehčovat příkazy nadřízeného a děláte si, jak uznáte za vhodné. I když je Merkur od 8. ledna ve vašem znamení, dělá s Marsem neplechu. Zatahuje vás do větších potíží než je žádoucí a odnáší to i vaši kolegové. Nakonec si však uvědomíte, že neděláte dobře a vynasnažíte se svůj přístup zlepšit. Také v milostných vztazích si užijete divočejší období a od 6. ledna si s vaší novou známostí přestáváte rozumět. Mars je v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením a může dojít k odloučení. Pochopíte, že na vás zřejmě čeká někdo lepší a každý se vydáte svou vlastní cestou. Co se týče vaší vitality, od 19. ledna dbejte na klid a snažte se šetřit. Slunce sice vstupuje do vašeho znamení, ale je docela oslabeno. Cítíte zvýšenou únavu a úbytek energie. Prospěje vám spánek a také nepoddávat se stresujícím situacím.


Láska

Láska

Jste fascinováni tím, jak moc akčního ducha má vaše nová známost. Určitě spolu podnikáte výlety a shodnete se dokonce i na výběru oblasti. Avšak od 6. ledna se mohou vaše názory v mnohých oblastech rozcházet. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením a vaše nadšení evidentně rychle opadne. Zdá se vám, že jste snad dotyčnému na obtíž a nechce s vámi trávit tolik času, jako dříve. Zejména kolem 20. ledna vám povolí nervy a dojde k výměně názorů, která vám otevře oči. Je pravděpodobné, že se nakonec rozhodnete, že s tímto člověkem už nestrávíte ani minutu svého života. Na jednu stranu je vám to sice líto, na druhou máte velký vztek. Nenechte se však vykolejit, Vodnáři! Není poslední na světě a vy následně zjistíte, že vám vlastně jeho osobnost ani nevyhovuje. Svou pozornost tedy zaměříte jiným směrem a pokusíte se navázat jiné kontakty.

Práce

Práce

Pracovní rodeo vás určitě nemine a moc si nepřilepšíte ani svou vzdorovitostí. Nadřízený vám to rozhodně netoleruje a trestu zřejmě za žádných okolností neuniknete. I když je Merkur od 8. ledna ve vašem znamení, nachází se v nepříjemné kvadratuře s Marsem. Vaše upřímnost vás moc daleko neposune a zaděláte si tím na vleklých problémech. Je totiž pravděpodobné, že za to mohou nevinně pykat i vaši kolegové, kteří jsou naštvaní. Zejména kolem 21. ledna vám mohou něco vyčítat a díky tomu s nimi špatně vycházíte. Nutno podotknout, že vám v tomto měsíci nechybí optimismus a víra v lepší dny. Nakonec tedy možná usoudíte, že je potřeba změnit svůj postoj a pokusíte se své chyby napravit. Nechcete si udělat na pracovišti špatné vztahy a pravděpodobně vyhovíte i šéfovi. Ačkoliv vás jeho požadavky přivádí k šílenství, je to pro vás lepší, než snížení platu, kterým vám pohrozí.

Peníze

Peníze

Finančně si počátkem tohoto měsíce vedete docela dobře a nejste ničím frustrovaní. Zřejmě tedy nakupujete bez nějakých omezení a nebojíte se vyšších výdajů. Venuše je do 7. ledna v příjemném sextilu s vaším znamením a v těchto dnech se můžete těšit i na drobné výhry. Následně však zbystřete a hlídejte si svůj rozpočet! S penězi to půjde spíše z kopce a začnou se vám kupit neodkladné investice. Je totiž pravděpodobné, že vám doslouží starý spotřebič v domácnosti a potřebujete ho nahradit. Nejedná se však o věc, která počká, musíte tedy jednat opravdu rychle! Také si dávejte pozor na úřední záležitosti, jejichž průběh se rázem prodlouží. Hlavně kolem 20. ledna může dojít k jistým nejasnostem nebo úplnému rozpadu vašich požadavků. Není tedy vhodný nápad unáhlit se v rozhodnutí, vyčkejte si na lepší období. Důležitá rozhodnutí nechte plavat, nic vám neuteče!

Rodina

Rodina

Připravte se na to, že o vás někdo z rodiny mluví za zády. Dozvíte se pár informací, které vám hnou žlučí a doslova vás vytočí. Mars je od 6. ledna v nehezké kvadratuře s Jupiterem a jistá osoba má sklony vše zveličovat. Toto jednání se vám nezdá fér a na rovinu si s tímto člověkem promluvíte. Správně Vodnáři, v tomto období máte velkou vyřídilku a nenecháte si sypat popel na hlavu. Dotyčný velmi rychle pochopí, že to přehání a zřejmě se vám začne vyhýbat obloukem. Je vám líto, že jsou vaše rodinné vztahy v poslední době tak vyhrocené a pokusíte se rozptýlit. Možná máte náladu na nákupy nových knih, takže brouzdáte po internetu a hledáte nějaké novinky. Může vás chytnout i studium jazyků, takže se nebojte vyzkoušet například i online kurzy. Seznámíte se s novými lidmi, nebo přímo s někým ze vzdálené kultury! Tato zkušenost vás rozhodně obohatí a potěší.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.