Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na listopad 2022.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, počátek tohoto měsíce pro vás není moc veselý. Co se týká lásky, zde bojujete s nízkou sebedůvěrou a pocitem, že o vás nikdo nemá zájem. Tak to ale vůbec není! Od 16. listopadu se o tom přesvědčíte a někdo vám nabídne své city. Venuše je v hezkém sextilu se Saturnem a dotyčná osoba to s vámi myslí zcela vážně. V pracovní sféře se vždycky pro něco nadchnete, ale i menší chybička vás dokáže rozhodit. Najednou vám to tedy ubere sebevědomí a berete to moc vážně. Avšak od 17. listopadu se pokusíte filtrovat, co je a není podstatné. Merkur je v příznivém sextilu se Saturnem a zaměříte se tedy cíle, kterých chcete opravdu dosáhnout. Do 21. listopadu si také dávejte pozor na rychlou únavu a ztrátu energie. Můžete toho na sebe naložit více, než dokážete unést. Zaměřte se spíše na péči o své tělo a dovolte si například relaxační masáže.


Láska

Láska

Momentálně se necítíte ve své kůži a navazování vztahů je pro vás trochu těžší. Zřejmě si tolik nevěříte, protože se necítíte opačným pohlavím moc přijímání. Zdá se tedy, že trávíte více času o samotě a nevyhledáváte žádné známosti. Vaše myšlenky jsou však zbytečně černé a jistě to není všechno tak černé. Naštěstí se vaše pocity od 16. listopadu začnou konečně vybírat a jste větší optimisté. Venuše je totiž v příznivém sextilu se Saturnem a dá se říct, že se konečně zaměříte na osoby, které vám nabídnou stabilitu. Z hlavy tedy vypustíte veškeré pochybnosti a uvidíte, že se vám začne více dařit. Zvláště kolem 24. listopadu vás někdo přesvědčí o vaší jedinečnosti a dá vám najevo svůj velký obdiv. Tak to je super, Vodnáři! Dostáváte se zpět do své síly a chmurné myšlenky již nemají ve vaší hlavě prostor. Nyní si totiž užíváte větší pohody, ale také vzájemné lásky.

Práce

Práce

Pracujete na plné obrátky a s velkou pravděpodobností se ani nezastavíte. Vnímáte u sebe velkou motivaci, ale zřejmě se sem tam najde něco, co vám jí vezme. Merkur je totiž do 16. listopadu v negativní kvadratuře se Saturnem. I když se může jednat o nepatrnou chybičku, vám výrazně klesne sebevědomí a nadšení. Neberte to tak smrtelně vážně, Vodnáři! Ani nadřízený totiž nemusí tolerovat vaše přehnané projevy. Poté se ale váš přístup k práci změní a vy se začnete soustředit na opravdu důležité věci. Hlavně kolem 25. listopadu podáváte báječné výkony a uděláte velkou část zadaných úkolů. Posunete se tedy vpřed a konečně jste se sebou spokojeni. Není vyloučena finanční odměna, kterou si vskutku zasloužíte. Paráda, ve finále zjistíte, že nejste vůbec špatní zaměstnanci. Přesvědčí vám o tom i váš šéf, který za vámi dojde s tím, zda se nechcete zapojit do významného projektu.

Peníze

Peníze

Uvědomujete si, že se nemůžete momentálně moc rozmazlovat a je nutné šetřit. To se vám však nemusí dařit dle vašich představ. Venuše je do 15. listopadu v kvadratuře s vaším znamením a občas podlehnete lákavým věcem. V tomto měsíci však můžete očekávat také upozornění na případné nedoplatky. Tato zpráva ve vás vyvolá stresující scénáře a možná si nejste jisti, jaký krok máte v současné chvíli zvolit. Závažnému a konečnému rozhodnutí se vyhýbejte hlavně kolem 10. listopadu. Lepší dny na vás čekají po polovině tohoto měsíce, kdy máte o daném problémy více informací. Navíc si v hlavě utříbíte myšlenky a požádáte o pomoc finančního poradce. Těšit se můžete také na finanční zisky, které vám nyní přijdou vhod. Možná něco prodáte, nebo se vám ve finále podaří i něco vyhrát. Ať už je to jakkoliv, jste vděční za každou korunu.

Rodina

Rodina

Posbíráte odvahu a podniknete věci, které vám dlouhodobě zaměstnávají vaši mysl. Nyní jste docela akční a potřebujete stále nové impulzy. Mars je totiž po celý měsíc v blahodárném trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 11. listopadu máte opravdu divoké dny a jedete na plný výkon. Je však možné, že vaše rodina s tímto nápadem moc nesouhlasí a. Možná si tedy vyslechnete, že se jim dostatečně nevěnuje a vymýšlíte nesmysly, což vás trochu urazí. Do 16. listopadu jste tedy pod jistým nátlakem, který vám nedělá dobře. Tyto neshody se poté vysvětlí a vy se pokusíte najít i nějaké kompromis. Se svými příbuznými si tedy naplánujete společný víkend a jistě někam vyrazíte. Ve finále je spokojenost na obou stranách, a nakonec jste rádi, že s nimi může trávit společné chvíle. Úžasné, možná si následně uvědomíte, že je škoda vyhýbat se rodinným aktivitám.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.