Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na listopad 2023.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, podzimní měsíc vás může zpočátku trochu dráždit ve vztazích. Opačné pohlaví od sebe odrazujete svým vztahovačným jednáním. Avšak od 8. listopadu vaše srdce více roztaje. Venuše je v pozitivním trigonu s vaším znamením. I když stále ještě podléháte pesimistickým náladám, dáte šanci osobě, která o vás stojí. Zjistíte, že je škoda odmítnout někoho, s kým sdílíte sympatie. Také v pracovní vás čeká tak trochu trnitá cesta, kterou nakonec báječně zvládnete. Merkur je do 9. listopadu v negativní kvadratuře s vaším znamením. Brzdí vás málo kreativní nápady a nemůžete najít vhodné řešení. To se však rychle změní a vy uděláte velký pokrok. Dávejte si však pozor na nepříjemné jednání od šéfa. Mějte nadhled, uvidíte, že se z něj zanedlouho zase stane přátelská osoba. Do 21. listopadu šetřete všechny své síly a dávejte si pozor na přetížení.


Láska

Láska

Momentálně jste celkem vztahovační a možná hůře odpouštíte. Špatně se vám komunikuje s opačným pohlavím. Můžete mít sklony vidět v tom druhém spíš horší stránky. Naštěstí přichází od 8. listopadu uvolnění této situace. Venuše je v blahodárném trigonu s vaším znamením. Zřejmě si tedy začnete konečně více bavit a nepodléháte tolik skepsi. Dokonce můžete zjistit, že máte ve svém okolí nápadníka. Do 23. listopadu však můžete tak trochu váhat a nevěříte se. Následně se do toho vrhnete s velkým nadšením a rozhodně nelitujete. Jste až překvapeni, jak moc je vám tento človíček blízký. Chcete tedy přistoupit na další kroky a určitě se začnete poznávat blíže. Neuděláte chybu, Vodnáři! I když jde nyní spíše o fázi oťukávání, do budoucna se z toho může vyvinout i něco víc. Nemusíte mít obavy ze špatných záměrů. Váš idol je k vám vskutku upřímný.

Práce

Práce

V tomto období se vám mohou kazit plány, které se chystáte co nejdříve splnit. Do cesty vám vstoupí ještě jiné povinnosti. Merkur je do 9. listopadu v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením. Možná vám chybí i dobré nápady, které nyní potřebujete jako sůl. Nebojte se, Vodnáři! Brzy vám dojde, jakým směrem se máte vydat. Uvidíte, že se vám najednou začnou sypat velmi zajímavé myšlenky. Rozhodně je využijete ve váš prospěch a věci se konečně dají do pohybu. Jistě se však mějte na pozoru, co se týká konverzace s nadřízeným. Do 23. listopadu vás může rozčilovat jeho jednání. S velkou pravděpodobností vám může něco slíbit, ale nedodrží to. I když vás přechází trpělivost, nestojí vám to za další vleklé potíže! I sebemenší poznámka může vyvolat konflikt, který je dlouhodobý. Vy však máte rozjetý projekt a díky nesrovnalostem se můžete ošidit o další nabídky.

Peníze

Peníze

Nemusí se vám tak moc dařit v ziscích a také v investicích. Zdá se, že nemáte dobře promyšlený plán a díky tomu můžete hodně prodělat. I přestože se mohou věci od 8. listopadu k lepšímu, myslete i na budoucnost. Nyní je vhodné veškerý přísun financí uložit na spořicí účet a sáhnout na ně pouze v akutních případech. Mars je totiž do 23. listopadu v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Mohou vás ovládat spíše touhy, než skutečné a důležité potřeby. Výdaje jdou tedy spíše na luxusní a předražené věci než na ty potřebné. Hvězdy vám však následně nabízí výbornou kompenzaci, za kterou jste moc rádi. Zřejmě dostanete zajímavou příležitost, jak se obohatit. Určitě můžete mít také štěstí na výhodné nákupy a fantastické výprodeje. Pořídíte tedy nejenom elektroniku, ale také hezké doplňky do domácnosti. Začnete si však také uvědomovat, jak správně nakládat s penězi.

Rodina

Rodina

Nyní nejste možná s jistým rodinným příslušníkem v dobrém vztahu. Řešíte záležitosti, které se již dlouhodobě vlečou. Vás to však už přestává bavit a naplno řeknete, co si o tom myslíte. Poté však vidíte, že to nikam nevede a nemá smysl se rozčilovat. Od 24. listopadu to tedy necháváte plavat a přestanete druhou stranu řešit. Mars je v pozitivním sextilu s vaším znamením. Najdete si tedy činnosti, které opravdu mají význam a baví vás. Nakonec se totiž usměrní i protistrana, se kterou ve finále uzavřete mír. V tomto měsíci se však možná také začnete zaměřovat na estetické záležitosti. Od 8. listopadu vás mohou žádat vaši přátelé o radu v oblasti krásy. Zdá se, že se umíte momentálně do druhých lépe vcítit. Poradíte svým příbuzným, co jim sluší a co jejich vzhled naopak nepodtrhne. Vaši radu bezesporu ocení a dají vám v mnohá případech za pravdu.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.