Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na říjen 2023.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, počátkem tohoto měsíce se cítíte velmi dobře se svým idolem. Máte podobné zájmy a ani jeho smysl pro humor vám není cizí. Mars je do 11. října v pozitivním trigonu s vaším znamením. Poté se vám však nedaří skloubit společné aktivity. Máte sklony obviňovat druhou stranu, i když za to třeba nemůže. Brzy si to však uvědomíte, a protože o dotyčnou osobu nechcete přijít, změníte svůj přístup. Co se týká pracovní sféry, máte od 5. října celkem úspěšné nápady. Merkur je v příjemném trigonu s vaším znamením. Pozor však na nervozitu a netrpělivost ze strany nadřízeného. Zdá se, že i vy se v tomto měsíci cítíte přepracovaně, a to má dopad na vaše výsledky. Od 22. října si také hlídejte svá ústa a nedohadujte se s úřady. Ve finále se totiž prokáže, že chyba je bohužel na vaší straně. Hvězdy vám také doporučují více odpočívat, od 23. října jste opravdu docela vyčerpaní.


Láska

Láska

Užíváte si dobrodružství s opačným pohlavím a jste naladěni na stejnou vlnu. Doplňujete se a rozhodně máte také podobný smysl pro humor. Mars je do 11. října v pozitivním trigonu s vaším znamením. Můžete si tedy plánovat společné aktivity a výlety. Je však pravděpodobné, že vám je může následně něco překazit. Zdá se, že druhá strana musí tuto akci z nějakého důvodu odvolat. Hlavně kolem 16. října vás tato informace rozladí a nekontrolujete své emoce. Dávejte si tedy pozor, ať se nedopustíte něčeho, co je vám poté líto. Máte totiž dojem, že vám to druhá strana dělá naschvál. Vaše domněnky však mohou zajistit rychlý konec této známosti. Naštěstí se brzy usměrníte a ve finále převáží vaše tolerantní stránka. Uvidíte, že není třeba z toho dělat zbytečné závěry. Vše se totiž vysvětlí a vy se nemusíte obávat toho, že o vás váš idol nemá zájem.

Práce

Práce

Těší vás, že se můžete podílet na významných projektech. Máte totiž hlavu plnou nápadů a chcete je realizovat. Merkur je od 5. října v pozitivním trigonu s vaším znamením. Podaří se vám své myšlenky prosadit a můžete díky tomu získat i jiné pracovní nabídky. Zdá se však, že se můžete v tomto měsíci potýkat i s jistými nesnázemi. Pravděpodobně vás čekají nepříjemné překážky, které vám komplikují práci. Nadřízený je tedy s velkou pravděpodobností nervózní a netrpělivý. Zdá se však, že do 21. října tyto události ustojíte a poperete se s nimi. Následně se však cítíte už unaveně a zřejmě nemáte dostatek energie. I když se snažíte, šéf se rozhodne, že další povinnosti přidělí někomu jinému. Možná totiž musíte momentálně opravovat chyby, které vám dávají zabrat. Jste možná trochu smutní a je vám líto, že se vám tolik nedaří. Nesmutněte Vodnáři, nic není ještě ztraceno!

Peníze

Peníze

Občas máte výdaje, které nejsou vůbec nutné, ale vy si chcete dopřát něco luxusního. Naštěstí to nemá prozatím až tak velký dopad na vaše finance. Avšak od 12. října už si tyto aktivity hlídejte a snažte se více ušetřit než utratit. Mars je totiž v negativní kvadratuře s vaším znamením. Nyní přichází doba, kdy mžete peníze urgentně potřebovat. Setkáte se totiž s nepříjemnou upomínkou, kterou musíte včas vyřešit. Je možné, že musíte jistou částku vzít i ze svých úspor. I když vám to není milé, čím rychleji tuto nesnázi vyřešíte, tím spíše se vyhnete dalším problémům. Od 22. října se také vyhýbejte úředním sporům a nesnažte se prosazovat své postoje. Později se totiž ukáže, že je pravda na straně vyšších orgánů. Jistě také nyní neřešte obchodní záležitosti a nekupujte bazarové zboží. Zdá se, že se vám předmět rychle pokazí a vy nemáte možnost ho reklamovat.

Rodina

Rodina

Pokud jste ve vztahu, vaše drahá polovička občas zapomíná na společné chvíle s vámi. Pravděpodobně si užívá s přáteli a vám nevěnuje tolik pozornosti. Venuše je do 8. října v opozici s vaším znamením. Je však pravděpodobné, že se ozvete a zkusíte si s ním o tom promluvit. Uvidíte, že si vás vyslechne a vyhoví vašemu přání. Určitě tedy naplánuje společný víkend a vy z toho máte velkou radost. Od 12. října si určitě dávejte pozor na neuvážené jednání vůči ostatním. I když máte nyní nějaké starosti, můžete si vylévat nepříjemné emoce na ostatních. Máte totiž dojem, že vás druzí nechápou a nikdo vás nechce vyslechnout. Vaše scénáře však nejsou reálné a máte tak trochu předsudky. Uvidíte, že se vám udělá lépe, pokud se někomu svěříte a vyslechnete si i názor někoho. Zpočátku s tím možná nesouhlasíte, ale následně vám to konečně otevře oči!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.