Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na červenec 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, horky měsíc vám přinese spoustu dobrodružství a zajímavostí především v oblasti vztahů. Příznivý trigon Venuše s vaším znamením se postará o zvýšenou tendenci k zamilování, které rozhodně není jednostranné. Nemusíte mít obavy, že dotyčného snad přehlédnete! Dá vám o sobě vědět přímým způsobem bez zbytečného divadla. Pokud si vyměníte kontakty, očekávejte, že vám zejména kolem 17. července ozve. V pracovní oblasti ukážete nadřízenému i kolegům, že nemáte strach z plnění i těch nejnáročnějších úkolů. Mars je v přínosném sextilu s vaším znamením a napomáhá tomu, že si v práci získáváte velký obdiv. Zvláště kolem 13. července se cítíte opravdu energicky a snažíte se pomáhat i svým spolupracovníkům. Nemyslete si, že to váš šéf přehlíží, nezůstane to bez příjemné odezvy! Od 22. července si však dávejte pozor na oslabené zdraví a snažte se spíše více odpočívat.


Láska

Láska

Neříkejte Vodnáři, že necítíte ve vzduchu lásku nebo alespoň pořádný zápal k jisté osůbce! Hvězdy to na vás vysílají ze všech stran a tak je nepravděpodobné, že byste zůstali vůči této skutečnosti imunní. Venuše je v nádherném trigonu s vaším znamením a je naprosto jasné, že se stáváte magnetem pro milostné chvilky. Zvláště kolem 12. července můžete pozorovat jasné náznaky zájmu zajímavého protějška. Rozhodně se nejedná o stydlivého člověka, který zůstane jen u očního kontaktu. Nebojí se vás oslovit, takže se připravte na možnost rande, na které vás může pozvat především kolem 17. července. Bravo, vaše nová známost vás bezesporu zaujme a máte dobré vyhlídky na utvoření nového vztahu. Snažte se být spontánní a veselí a nebojte se aktivní komunikace! Dotyčný totiž miluje zábavné lidi, a když uvidí, že s vámi není nuda, máte z velké části vyhráno.

Práce

Práce

Jste v kondici a práce vám dodává sebevědomí, protože často slyšíte pozitivní chválu od nadřízeného. Snažíte se totiž nejenom o včasné splnění povinností, ale také o příjemnou pracovní atmosféru. Mars je v krásném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 13. července děláte vše s obrovským nadšením. Kolegové vám takový zápal mohou jen závidět, rozhodně je tím velmi inspirujete - super Vodnáři, jste opravdové jedničky! Zřejmě v tomto období dojde i na finanční odměnu a to zejména kolem 18. července. U šéfa máte tedy velký úspěch, přičemž klepe na dveře nabídka na vyšší pozici. Také nezaměstnaní mohou mít velké šance uspět na pohovoru. Zaměřte se tedy na hledání své vysněné práce a s největší pravděpodobností se vám konečně poštěstí!

Peníze

Peníze

Finanční prostředky vám momentálně vůbec neschází a chystáte se na větší nákupy. Můžete si totiž klidně dopřát i luxusní předměty, které vás v tomto měsíci lákají. Výhodná investice vás čeká hlavně kolem 17. července a dá se říct, že toho opravdu nebudete litovat! Luna je v úžasné konjunkci s Venuší a vám padnou do oka zvláště věci, ke kterým získáte i nějakou pozornost navíc. Na tyto akce máte v těchto dnech velké štěstí, takže se pozorně rozhlížejte. Také můžete potěšit nějakým dárečkem někoho blízkého. Trefíte se do vkusu dotyčného a hodně ho takovou pozorností potěšíte! Určitě vás ale v tomto měsíci může ve financích potkat i drobná nepříjemnost, a to zejména kolem 14. července. Můžete například nerozvážně zakoupit dražší věc, kterou nakonec vůbec nechcete nebo jí vlastně ani neupotřebíte. Vrácení věci však může naštěstí proběhnout bez větších komplikací a průtahů.

Rodina

Rodina

Nyní můžete přemýšlet nad tím, zda se nezačnete věnovat nějakému sportu. Chcete se více pohybovat a možná se také rádi seznámíte s novými lidmi. Pokud se tedy chystáte na nějaké sportoviště nebo si plánujete najít vhodnou aktivitu, vsaďte na dny kolem 12. července. Jistě vás něco zaujme a rádi si nově objevenou činnost vyzkoušíte. Co se týče soužití s vaším protějškem, od 22. července se může přehnat menší krize ve vašem vztahu. Slunce přechází do Lva a je v negativní opozici s vaším znamením. Více vnímáte, že je váš protějšek panovačný a stále dokazuje, že jeho nápady jsou ty nejlepší. Pohoršuje ho, když zpochybňujete jeho názory a nedostává od vás patřičnou chválu. Cítí se tedy spíše uražený, ale vás to určitě nedonutí změnit dosavadní postoje. Víte totiž, že mu nemůžete do nekonečna ustupovat a že se musí naučit přijímat i vaše postoje.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.