Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na prosinec 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, počátkem tohoto měsíce jste pod vlivem nepříjemné kvadratury Venuše s vaším znamením a ve vztazích to není ono. I když máte kolem sebe hodně zájemců, žádný z nich není vyloženě vaše krevní skupina. Avšak od 15. prosince si začnete všímat velmi pozitivní osůbky, která má po celý den úsměv na tváři. Padne mezi vámi pár rozhovorů a zřejmě vás několik společných věcí sloučí dohromady. Také v práci máte velké šance zazářit! Merkur je do 20. prosince v hezkém sextilu s vaším znamením a prosadíte ty nejlepší schopnosti. Nadřízený si nemůže vynachválit vaše výborné výsledky a dostanete za to velké odměny. V tomto období se také můžete zaměřit na vzdělávání a získávání nových informací. Jde vám to snadno a navíc získáváte nové přátele. Co se týče příprav na Vánoce, vsaďte na dny kolem 22. prosince. Zvládnete toho mnoho za relativně krátkou dobu.


Láska

Láska

Máte pocit, že nalezení nové lásky není momentálně až tak snadné. Sice se nebojíte projevit svou náklonnost, ale nakonec vás dotyčná osoba něčím odradí. Zjistíte, že se nejedná úplně o vaši krevní skupinu a přesedláte na někoho jiného. Štěstí však můžete najít již od 15. prosince a konečně se začne něco pozitivní dít. Venuše je v báječném sextilu s vaším znamením a na obzoru je opravdu někdo unikátní. Zejména kolem 22. prosince se můžete dát do řeči s někým, kdo vám moc imponuje. Líbí se vám schopnosti této osůbky a také to, že pořád něco plánuje. Je tedy pravděpodobné, že vás vezme bez problémů na nějaký výlet, kde se poznáte blíže. Faktem je, že toto pozvání neodmítnete. Správně Vodnáři, přece nepřijdete o tak fajn příležitost s někým, kdo má o vás evidentní zájem. Uvidíte, že to rozhodně nebude špatná volba!

Práce

Práce

Vaše logické myšlení se líbí nejenom vaším kolegům, ale v potaz ho bere i váš nadřízený. V tomto období totiž fungujete jako jeho druhá ruka. Merkur je až do 20. prosince v úžasném sextilu s vaším znamením a máte perfektní nápady a také dobré argumenty. Ani následně se však nemusíte obávat nízké produktivity a slabých výkonů. Hvězdy vám stále svítí na cestičku za úspěchem, kterého můžete dosáhnout ještě před Vánocemi! Zvláště kolem 22. prosince může přijít na super událost a v práci dosáhnete povýšení. Šéf si je totiž plně vědom vašeho neutuchajícího zájmu o práci a prosperitu. Neztrácíte žádnou motivaci a vše vám jde naprosto přirozeně. Bravo Vodnáři, není nic lepšího než pracovník, na kterého je opravdu velké spolehnutí!

Peníze

Peníze

Nejste zrovna moc spokojeni s tím, v jakém stavu je vaše bankovní konto a chcete s tím něco udělat. Zjistíte, že vaše investice nejsou výhodné a že se dá nakoupit i za lepší ceny. Venuše je až do 14. prosince v negativní kvadratuře s vaším znamením a něco ušetřit není nyní vaší silnou stránkou. Poté si však ujednotíte, kolik jste ochotni utratit a co si vlastně můžete dovolit. Od 17. prosince je vhodné začít odkládat finance na spořící účet. Poučíte se totiž z předchozí situace a do budoucna tomu chcete předejít. Výborně Vodnáři! Vhodné období nastává i na koupi praktických věcí či dárků. Hvězdy totiž slibují dlouhou výdrž těchto předmětů a také vám garantují vysokou kvalitu! V tuto chvíli se tedy nenechte ovlivnit nějakou zvýšenou kritikou. Může vás to snadno zmást, nicméně ve finále zjistíte, že se jedná o bezkonkurenčního pomocníka do domácnosti.

Rodina

Rodina

Vánoční přípravy vás tento rok moc neberou a svůj volný čas trávíte s oblibou jinak. Upřednostňujete spíše posezení s přáteli nebo se věnujete vzdělávání. Chcete se totiž více zdokonalit ve svých zájmech a máte k tomu i příležitosti. Merkur je až do 20. prosince v krásném sextilu s vaším znamením a získáte spoustu nových informací. Rychle se učíte a možná se také seznámíte s novými lidmi, kteří sdílí stejný koníček. Vyměníte si tedy mezi sebou pár zajímavých zkušeností. To však neznamená, že se na Vánoce úplně vykašlete a nic neuděláte! Vyhradíte si na jejich přípravu určité dny a vrhnete se do povinností. Hvězdy vás v tom podporují zejména kolem 22. prosince, v těchto dnech jste se vším rychle hotoví. Neschází vám energie a skvěle spolupracujete i s ostatními členy vaší rodiny. Poctivě si rozdělíte úkoly, takže Štědrý den pak může být už jen o kýženém odpočinku, užijte si to!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.