Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na červenec 2022.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, nejste zcela přesvědčeni o tom, zda chcete trávit čas se svým idolem. Přece jen vnímáte, že to možná není vaše krevní skupina. Mars je od 5. července v nepěkné kvadratuře s vaším znamením a vy uvažujete, že to ukončíte. Nakonec své plány realizujete, a i když je na vás druhá strana naštvaná, vám se výrazně uleví. V peněžní oblasti vás mohou čekat jisté zisky a možná také drobné výhry. Venuše je do 17. července v příznivém trigonu s vaším znamením a také případné nedoplatky ihned zaplatíte. Poté si však dávejte velký pozor na řešení všech úředních a bankovních záležitostí. Průběh je nejenom velmi zpomalený, ale nakonec může dojít k tomu, že vám vyšší orgány nevyhoví. Pracovní sféra vám také hodně nakládá na bedra a vás to značně vyčerpává. Zvláště kolem 22. července díky velkému množství úkolů uděláte mnoho chyb, které je nutné včas opravit.


Láska

Láska

Se svým idolem sice trávíte spoustu volného času, ale něco se vám na něm nezdá. Můžete mít totiž pocit, že jste opravdu rozdílní a moc vám to neprospívá. Mars je od 5. července v negativní kvadratuře s vaším znamením a zjišťujete, že to není to pravé ořechové. Zřejmě se však nechcete unáhlit a čekáte, co z toho nakonec vyklube. Do 17. července do toho totiž ještě vkládáte nějaké naděje. Poté však uděláte rázné rozhodnutí a chcete dát šanci někomu jinému. Je však pravděpodobné, že druhou strany svým odmítnutím trochu naštvete. Vy se však nenecháte tímto postojem ovlivnit. Zdá se tedy, že je mezi vámi momentálně dusná atmosféra, ale vy se nechcete již nadále trápit. Máte pravdu Vodnáři, jste rádi, že nejste pod žádným nátlakem a pro příště se pokusíte nic neuspěchat. Nic vám neuteče a jistě nechcete prožívat další zklamání.

Práce

Práce

První dny v tomto měsíci nejsou pro vás nijak špatné, a dokonce jste celkem úspěšní. U práce vydržíte a určitě se jí nesnažíte odkládat na lepší období. Do 4. července máte vše perfektně provedené a dáváte si záležet na dobrých výsledcích. Následně však přichází jistý zlom a povinnosti vás mohou hodně stresovat. Mars je v nepříjemné kvadratuře se Saturnem a necítíte moc velký přísun energie. Nadřízený na vás evidentně spoléhá, ale zdá se, že není ve vašich silách mu vyhovět. Momentálně vás totiž zasype opravdu náročnými úkoly. Hlavně kolem 22. července si díky tomu můžete nadělat práce navíc, protože se dopustíte velkých chyb. Šéf je z toho nešťastný a dost možná vám kvůli tomu sníží plat. Nesmutněte Vodnáři, uvidíte, že i tyto nesnáze jednou skončí a vám se začne opět dařit. I když to máte nyní složité, vynaložíte alespoň nějakou snahu pro zlepšení svých výkonů.

Peníze

Peníze

Ačkoliv se vám ve finanční sféře mohou přihodit jisté nepříjemnosti, zvládáte je vyřešit. Možná vám dorazí nečekaná upomínka, kterou je nutné včas zaplatit. Jistě nestojíte o další problémy, a tak jednáte rychle. Daří se vám také v získávání financí a můžete mít i štěstí na výhry. Venuše je do 17. července v blahodárném trigonu s vaším znamením a prozatím neřešíte vážně finanční problémy. Následně si na to však dávejte pozor, protože peníze jdou rychle na odbyt. Pravděpodobně si nevystačíte se svými úspory a hlavně kolem 21. července můžete očekávat vyšší výdaje. Jistě se také v těchto dnech vyvarujte důležitým korespondencím. Nevyřizujte žádné závazné smlouvy a uzavírání půjček. Průběh těchto záležitostí je velmi pomalý a nemusí dopadnout dle vašich požadavků. Jestliže se také chystáte podat stížnost, nebo žádost o reklamaci, můžete se setkat se zamítnutím.

Rodina

Rodina

Atmosféra v rodině není nyní moc příjemná, ale snažíte se mít nadhled a pochopení pro ostatní členy domácnosti. Zřejmě si však musíte nějaké věci vyříkat a může dojít k dlouhodobějším sporům. Mars je od 5. července v nehezké kvadratuře se Saturnem. I když se snažíte podat pomocnou ruku, máte pocit, že se stoprocentně nezavděčíte. Jistá osoba tedy neustále hledá nějaké chyby a vy to s velkou pravděpodobností vzdáte. V tomto období se však nechcete zaměřovat jen na rodinné trable. Uděláte tedy něco pro sebe a vyhledáte kosmetické nebo relaxační služby. Do 17. července můžete tedy navštívit masáže, nebo si zajdete koupit nějaký luxusní šperk. Uznáte, že v těchto chvílích musíte myslet i na sebe a udělat si radost. Nešetříte na sobě a váš výběr je vskutku báječný. Nová věc se totiž líbí nejenom vám, ale také vašim přátelům. Hned se ptají, kde se dají sehnat tak krásné kousky.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.