Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Měsíční horoskop na duben 2023.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, necítíte se spokojeni se svými výsledky v pracovní oblasti. Nedaří se vám věci dotáhnout do konce a nevíte, jak s nimi naložit. Merkur je po celý měsíc v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Hlavně kolem 20. dubna podléháte stresu a nic nejde dle vašich představ. Uvidíte však, že ještě v tomto měsíci uděláte drobné krůčky ke zlepšení, kterých si všimne i váš šéf. V milostných vztazích počátkem tohoto měsíce také neoplýváte nadšením. Setkáváte se s někým, v jehož přítomnosti se necítíte úplně uvolněně. Venuše je však od 11. dubna v blahodárném trigonu s vaším znamením. Můžete se tedy těšit na setkání s osobou, která vás dostane svou vyřídilkou. Zřejmě tedy ihned vzplanete a vznikne mezi vámi velká přitažlivost. A co se týká financí, máte zvláště kolem 24. dubna parádní příležitosti pro různé zisky, ale také peněžní výhry.


Láska

Láska

Počátkem tohoto období jste ze svých idolů trochu na rozpacích. Zřejmě se v jejich přítomnosti necítíte zcela uvolněně. Zdá se, že jsou tak trochu z jiného těsta, než jste vy. Pravděpodobně však nechcete trávit čas s někým, s kým si nerozumíte. Nemějte však žádné obavy, Vodnáři, i vám svítá konečně na lepší časy! Venuše je totiž od 11. dubna v pozitivním trigonu s vaším znamením. Ve vašem prostředí se najde někdo, s kým je atmosféra více přátelská. Už od prvního okamžiku víte, že má tento človíček velký potenciál. Tak to je opravdu báječné. Na setkání dojde zejména ve dnech kolem 22. dubna. Může se však stát, že se seznámíte někde na zábavě, nebo mezi lidmi. V těchto dnech tedy očekávejte, že vás někdo osloví. Tato osůbka má bohatou slovní výbavu a určitě ráda vypráví různé vtipy. Jistě se tedy můžete těšit na úžasné zpestření vašich dnů.

Práce

Práce

Nyní si procházíte nepříznivou krizí a zdá se, že už vám dochází inspirace. I když se snažíte přistupovat k práci zodpovědně, nedaří se vám. Merkur je po celý měsíc v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Zdá se, že vás hodně také kritizuje nadřízený a nedává vám prostor vyjádřit se. Zvláště kolem 20. dubna jste ve stresu a nestíháte udělat všechny povinnosti. Je pravděpodobné, že si vás nadřízený pozve na kobereček. Ačkoliv je na vás možná naštvaný, dá vám druhu šanci a věří, že to nakonec všechno zvládnete. Určitě si tedy vážíte jeho přístupu a snažíte se na tom zapracovat. Zejména kolem 23. dubna máte optimistickou náladu a do výzev jdete s nadšením. Šéf si všímá vašeho velkého nasazení a je rád, že vám to není lhostejné. Můžete tedy očekávat i drobnou odměnu za to, že uděláte alespoň malinké krůčky ke zlepšení. Pomalu ale jistě tedy dosahujete úspěchu.

Peníze

Peníze

Vaše úspory se momentálně hodně snižují a vy o tom nemáte ani přehled. Dopřáváte si a zdá se, že zapomínáte na důležité výdaje, které vás v budoucnu čekají. Venuše je do 10. dubna v kvadratuře s vaším znamením. Brzy si uvědomíte, že vás to může přinést jenom další starosti a rozhodnete se, že toho už necháte. Hvězdy vás naštěstí následně velmi přejí a do cesty vám přichází jisté zisky. Pravděpodobně můžete tedy vyhrát něco málo v loterii, nebo v soutěži o finanční prostředky. Zejména kolem 24. dubna máte šťastné dny, a tak se zaměřte na tyto příležitosti. Po celý měsíc si však dávejte pozor na podepisování smluv a úřední záležitosti. Máte tendence zvolit špatné kroky, které vám ve finále přinesou více škody než užitku. I když se jedná o rychlé řešení, podmínky vám absolutně nevyhovují. Dejte si tedy nějakou dobu na rozmyšlenou, než se do toho pustíte.

Rodina

Rodina

Chcete jisté osobě ve vaší rodině pomoci s dlouhodobými nesnázemi, ale odmítá vás. Má totiž svou hlavu a tvrdohlavě si stojí za svým. Merkur je po celý měsíc v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením. Zdá se, že s vašimi názory vůbec nesouzní a nepovažuje je za praktické. Zvláště kolem 21. dubna se nesnažte tohoto člověka o něčem přesvědčit. Ve finále se tedy necháte dotyčného, ať se v tom vykoupe sama. Máte pravdu, Vodnáři! Zbytečně totiž investujete energii tam, kde není vůbec nutná. Momentálně jste také hodně nápadití v oblasti domova. Od 11. dubna začnete přemýšlet nad tím, jak vyšperkovat svůj domov. Vrhnete se tedy na úpravy a inspiraci sbíráte ze všech možných zdrojů. Máte jasnou představu, jak má všechno vypadat a určitě se toho nebojíte. Právě naopak, těšíte se na moderní doplňky a také na to, až změnu ukážete svým příbuzným.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.