Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Beran
21. 3. - 20. 4.
Milí Berani, v tomto měsíci hodně plavete v penězích. Nepříznivá vazba Marse k Venuši ve vašem znamení vám může v oblasti financí přinášet starosti až do 15. května. Rozhodně dávejte pozor také na lidi se zvláštními nabídkami, protože hrozí, že se z toho nevyklube vůbec nic dobrého! Zrovna oslnivé období neprožíváte ani v lásce, což má na svědomí Venuše v nepříznivé kvadratuře na Saturn. Můžete se teď cítit neustále odmítáni a to se vám samozřejmě nelíbí. Pokud chcete s protějškem jeho chování rozebrat, vsaďte na dny kolem 6. května. Naopak posouvat se vás snaží v pracovní oblasti Mars, který je až do 16. května v přejícím sextilu na vaše znamení. Máte šance na báječný start a na úspěšné dokončení všech důležitých povinností. A co se týče vašeho zdraví, lépe se cítíte od 21. května, kdy se vám dostává více vitality, kterou v tomto období vážně potřebujete.


LáskaLáska
Milostná oblast pro vás představuje spíše zdlouhavý proces, kvůli kterému nevíte, na čem vlastně jste. Do 15. května můžete cítit určitou odtažitost ze strany vašeho idola a vázne mezi vámi kontakt. Venuše ve vašem znamení neutváří hezký vztah k Saturnu, takže mezi sebou nemáte moc příznivé vztahy a nic nejde tak, jak byste si představovali. I když se moc snažíte, nakonec máte pocit, že je to zbytečné a protějšek to neumí ocenit. Dá se však říct, že toto období vám přináší i určité možnosti, díky kterým můžete na svém vztahu zapracovat. Jedná se o dny zejména kolem 6. května. Rozhodně se cítíte více optimisticky naladěni a na stávající situaci v lásce se díváte s větší nadějí. Hvězdy odlehčují vážnou a nepříjemnou atmosféru a zdá se, že protějšek není tak uzavřený a pesimistický. Bravo milí Berani, nikdy nejsou dny jenom deštivé - do vašeho vztahu svítí střídavě i sluníčko!
PrácePráce
Se zadanými úkoly se snažíte poprat velice rychle. I přes odměřenou náladu šéfa máte velké množství energie na splnění pracovních povinností a rozhodně se jich nebojíte. Mars utváří nádherný sextil k vašemu znamení a až do 16. května se můžete těšit z úspěchů! Vaše odvážné jednání je nyní velmi podpořeno, víte totiž, že na to máte. Následně si však dávejte pozor na ukvapená jednání, máte totiž tendence jít hlavou přímo proti zdi! Zejména kolem 29. května je vaše nálada prudká, takže mimo konflikty s tím mohou souviset i úrazy na pracovišti. Co se týče třenic, těm se teď zrovna nesnažíte moc vyhýbat, právě naopak. Berani, určitě sami víte, že svých nerozvážných činů později často litujete! Nepodléhejte svému vzteku a raději se odeberte někam, kde máte menší šance k výbuchům hněvu. Může vás totiž rozhodit i maličkost, nezapomínejte však, že následné škody by nemusely jít jen tak napravit!
PenízePeníze
Nepříznivé postavení Venuše k Marsu vám v tomto období nepřináší moc finančních výhod. Jste spíše rozdavační a také rádi utrácíte, což je příčina toho, proč je vaše konto rychle prázdné. Kolem 12. května očekávejte spíše neuvážené investice. Zaměřujete se na drahé předměty, které následně zakoupíte, i přestože je to na vaši peněženku nápor. Pozor také na sklony půjčovat si peníze od rizikových lidí. Nedělejte rychlá rozhodnutí, hvězdy nepřejí důvěryhodným zdrojům a později se můžete dostat do nepěkné šlamastyky, Berani! Naopak drobné zlepšení můžete postřehnout ve dnech kolem 19. května. V těchto dnech se na vás chystá překvapení, díky kterému se můžete dobrat řešení vašich finančních nesnází. Může jít klidně o dar nebo o pomoc od člověka, se kterým vás spojuje hodně silné pouto. Opět se vás dokáže zmocnit optimistická nálada a tak to má být!


RodinaRodina
Doma vás stále doprovází dusná atmosféra. Komunikace s určitými členy rodiny vám dokáže pořádně hýbnout žlučí, přičemž se od 17. května mohou konflikty ještě prohloubit. Mars totiž napadá vaše znamení a je i velká pravděpodobnost, že začnete hádkám více nahrávat a protistranu pořádně dusit! Chcete vítězit, ale tyto boje vás do finále jen vyčerpávají a jste o to více podrážděni. Snažte se spíše relaxovat nebo využít svou energii jiným, užitečnějším směrem. Od 21. května je totiž přáno cestám a vzdělávání. Zapojit můžete klidně i své sourozence či sousedy. S těmi teď totiž můžete mít výborný vztah, jednoduše si spolu sednete. Není tedy na škodu vyhledávat jejich společnost, mohou se z nich vyklubat vaši parťáci na různé výlety a akce. Apropó, lidi s podobným založením vítáte s otevřenou náručí, zvláště, když je s nimi opravdová zábava!

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.