Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na červen 2024.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí ohniváci, milostné vztahy hoří do 16. června těmi správnými plamínky, takže se můžete těšit na zajímavé románky. Venuše je totiž v přejícím sextilu s vaším znamením. Poté se však může nebe trochu zatáhnout, inklinujete k přelétavosti a vlastně nevíte, co chcete. V pracovní oblasti naopak vynikáte prima nápady a o uznání nemáte nouzi. Zpozorněte však, od 17. června je Merkur v negativní kvadratuře s vaším znamením a má talent rozsévat nepříjemnosti, hlavně v kolektivu. Co se týče volnočasových aktivit, do 8. června vás mohou lákat sportovní činnosti. Mars si lebedí ve vašem znamení a rozjíždí vaši energii jako tajfun. Nicméně hvězdy vzkazují, že od 20.června je vhodné zvolnit.


Láska

Láska

V oblasti lásky vás milí Berani zahrnuje červen velkou přízní. Daří se vám zaujmout opačné pohlaví a snadno navazujete nové kontakty. O nápadníky tedy nemáte nouzi a u opačného pohlaví se vám daří. Zejména kolem 6. června nezůstávejte mimo dění a vyjděte si do společnosti. Hvězdy vám v těchto dnech velmi přejí a podporují vás v lásce! Pokud se chystáte na dovolenou, můžete se těšit na hezký letní románek. Venuše je do 16. června v hřejivém sextilu s vaším znamením. Bohyně lásky je štědrá, obdarovává vás příjemnými setkáními a jako bonus přidává upřímný zájem a vzájemný smysl pro humor. Dávejte naopak pozor na povrchní známosti. Ačkoliv jste zpočátku velmi nadšeni, brzy vás to omrzí a potřebujete další impuls. Zřejmě však nevíte, co chcete a z toho důvodu jste docela přelétaví. Je dobré vesmírné trubadúry moc nedráždit!

Práce

Práce

Umíte si bravurně poradit s povinnostmi a máte vynalézavé myšlenky. Určitě si svou práci dokážete zorganizovat a vše stíháte. Intelektuální Merkur je od 3. června v sextilu s vaším znamením, tudíž si s jeho pomocí prosadíte své nápady. Finální aplaus brzy zaklepe na dveře! Mnozí se můžete dočkat své vysněné pozice nebo dostat perfektně ohodnocenou pracovní nabídku. Avšak od 17. června buďte pozorní a vše po sobě pečlivě kontrolujte. Možná se totiž dopouštíte chyb a máte sklony je přehlížet. To vám nemusí momentálně prospět a pokazíte si kvůli tomu dobré výsledky. Navíc se také mohou přidat i konflikty ve vašem kolektivu. Možná se totiž neshodnete na důležitých věcech. Je mezi vámi tedy horší spolupráce a vázne komunikace. Moc dobře víte, že to nejde dlouhodobě snášet. Problémy řešte s chladnou hlavou a vyvarujte se peprnému slovníku.

Peníze

Peníze

Čeká vás přísun financí, který vás v tomto období velmi potěší. I přestože se nemusí jednat o velkou částku, absence radosti se nekoná. Můžete například dostat zpět dlouho očekávané peníze. Období přeje pořízení si různých radůstek. Hlavně kolem 7. června hvězdy nabádají k nákupům, při kterých narazíte na báječné slevy. V těchto dnech se vám také vyplatí prodej bazarových předmětů. Nyní vás ovládne obchodní duch a mnozí toho využijete. Od 17. června si však dávejte pozor na zbytečně vysoké investice. Možná totiž neřešíte ceny a dopřáváte si vcelku drahé zboží. Zvažte také, zda chcete dát vyšší finanční obnos do darů pro své blízké. Může se také stát, že vyhodíte peníze za zcela nekvalitní zboží.

Rodina

Rodina

Pravděpodobně se těšíte na setkání s přáteli, které často nevídáte. V tomto měsíci je vhodné s nimi podniknout nejenom výlety, ale také různé akce. Zvláště kolem 5. června můžete dostat pozvánku na narozeninovou párty. Tuto šanci si určitě nenecháte ujít a velmi se na takovou událost těšíte. Přemýšlejte také nad jiným účesem nebo barvou vlasů. Venuše je do 16. června v parádivém sextilu s vaším znamením. Každá estetická změna pod její taktovkou vám určitě prospěje a okolí vás pochválí. Co se týče dovolené a výběru destinace, dávejte si větší pozor. Ačkoliv se vám zdá, že jste vybrali dobrou lokalitu, nejste poté příliš spokojeni. Pokud se rozhodnete objednat si pobyt v luxusním hotelu, snažte se pečlivě získat veškeré informace! Díky tomu předejdete zbytečnému zklamání.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.