Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na srpen 2021.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, nyní navazujete kontakty s lidmi, kteří vám ukážou něco nového. Jupiter je po celý měsíc v pěkném sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 22. srpna vás někdo může hezky překvapit. Patrně vás příjemně zaskočí svými myšlenkami, ze kterých si vezmete nějaké poučení. Také v pracovní oblasti vás čeká vzrůst a nové příležitosti. Merkur je do 10. srpna v blahodárném trigonu s vaším znamením a mnozí získáte pracovní nabídku. V žádném případě jí neodmítnete, protože víte, že vás to posune k vašemu vytouženému cíli. Ani následně však nepřichází úpadek a práci si užíváte. Slunce je do 21. srpna v příjemném trigonu s vaším znamením, nechybí vám energie a zdá se, že se vás jen tak něco neunaví. Avšak po finanční stránce dbejte opatrnosti a to již od 16. srpna. Můžete se unáhlit k nepřiměřeným výdajům a následně zjistíte, že určité předměty jdou pořídit za nižší ceny!


Láska

Láska

Z nových přátelství jste doslova nadšeni. Dá se říct, že skrze své kamarády pozorujete velký osobnostní růst. V mnoha oblastech vašeho života vám otevřou oči a změní váš pohled na jisté události. Jupiter je v příjemném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 22. srpna vás může někdo překvapit svými názory. V tomto měsíci však můžete také narazit na človíčka, který se stane středobodem vašeho vesmíru! Ovládá vás stejný živel, takže najdete také několik podobných vlastností. Nehrozí vám žádná nuda, ale dávejte si pozor na soupeření. Oba jste totiž vcelku dominantní osobnosti a ani jedna strana není moc přizpůsobivá. Sem tam vás to může trochu vytáčet, ale nehrozte se, nejedná se o žádný souboj titánů. Nakonec to berete všechno s humorem. Do 21. srpna si opravdu užíváte velkou radost ze života a jste otevřeni milostným vztahům.

Práce

Práce

V pracovní oblasti vyloženě zazáříte a uděláte na ostatní velký dojem. Vše, co si usmyslíte, dokážete levou zadní splnit a žádná překážka vás nezastaví. Záleží vám totiž na kariéře a toužíte se někam posunout. Merkur je v příznivém trigonu s vaším znamením a do 10. srpna máte spoustu plánů. Nadřízený je s vašimi nápady v souladu a chválí vás. Jste kreativní a kolegové s vámi velmi rádi spolupracují. S největší pravděpodobností můžete tedy do 21. srpna dosáhnout velkého úspěchu. V kolektivu zaujímáte vedoucí pozici a máte vše ve svých rukou. Počítejte také s možnou nabídkou práce, která vám otevře nové dveře. Ani minutu nad tím neváháte, protože v tom vidíte opravdu velkou příležitost. Díky tomuto se vám může podařit získat také daleko lepší plat. Získáte i perfektní pracovní kontakty a určitě vás tato zkušenost naučí mnoho užitečných věcí, které jednou využijete.

Peníze

Peníze

Tento měsíc se vám může podařit uchytit nějakou věc, která je vskutku velmi výhodná. Máte mnoho příležitostí a rozhodně z nich vytěžíte něco dobrého! Můžete se totiž stát hlavními výherci a zaručeně tento předmět upotřebíte. Je totiž pravděpodobné, že má vysokou hodnotu a vy už nějakou dobu přemýšlíte nad koupí. Avšak od 16. srpna si dávejte pozor na neuvážené investice za zbytečně předražené věci. Venuše je v negativní opozici s vaším znamením a můžete si finančně spíše přitížit. A co se týče podepisování smluv a důležitého rozhodování, do 10. srpna se můžete trefit do správné volby. Jestliže tedy zvažujete nějakou půjčku nebo potřebujete vyřešit úřední záležitosti, hvězdy jsou vám nakloněny. Nemusíte se bát chybného rozhodnutí, protože vám to velmi dobře myslí. Navíc se ve vaší blízkosti nachází někdo, kdo vám může dobře poradit a rozšířit vám tak obzory.

Rodina

Rodina

Chystáte se na různé druhy zábavy a nechcete zbytečně promarnit čas. Jste hodně nadšeni a jistě vyhledáváte různé společenské akce. Cítíte se velmi svěže a určitě chcete vidět i své blízké, jak se radují. Slunce je do 21. srpna v příjemném trigonu s vaším znamením, takže máte vcelku dost plánů. Vaši rodinní příslušníci vaši aktivitu uvítají a díky vám si užívají zbytek letních prázdnin. Je také pravděpodobné, že vás počátkem tohoto měsíce chytne zájem o vzdělávání. Do 10. srpna můžete projevit zájem o určitou oblast a získáváte si nové informace. Zřejmě tedy investujete nejenom do seminářů, ale také vám přibývá pár nových titulů do knihovny. Uvidíte, že si nasbíráte tolik vědomostí, že se tím můžete následně chlubit. Zdá se, že se vás druzí hodně ptají a přejí si zjistit něco nového. Získáte si jejich obdiv a jejich ještě větší zájem, jen tak dál!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.