Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na květen 2020.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, v tomto období se vám nesmírně daří zejména v oblasti práce a nadřízený si hodně chválí vaše výkony. Pořádné grády vám však hvězdy přinesou hlavně od 11. května - práce vás začne nejenom více bavit, ale přinese i zaslouženou odměnu. Merkur je v hezkém sextilu s vaším znamením a je vhodné připravit se na pořádnou palbu úspěchů, které vás posunou daleko vpřed! Také v lásce si tento měsíc užijete mnoho krásných chvil s osobou, která se netají tím, že miluje život a zábavu. Venuše je v příjemném sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 24. května může dojít k bližšímu setkání. V tomto měsíci máte opravdu velkou dávku sebevědomí a tak můžete vašeho nového idola oslovit jako první. Žádné potíže vás nyní nečekají ani v rodinném prostředí, ve kterém vám všichni rádi pomohou najít vhodné řešení vašich problémů. Zvláště kolem 20. května očekávejte vzájemné souznění a podporu.


Láska

Láska

Znáte své přednosti a víte, čím můžete svůj nový objev spolehlivě zaujmout. Klidně uděláte první krok vy a zvláště kolem 20. května se nestydíte dát najevo svůj obdiv. Cítíte se sebevědomě a přitahují vás osoby s dávkou inteligence a životního optimismu. Venuše je stále v báječném sextilu s vaším znamením a vy věnujete svému protějšku dostatek pozornosti. Určitě neváháte s nákupem drobných dárečků, které ho opravdu dostanou a to hlavně kolem 24. května. V těchto dnech také patrně dojde k většímu sblížení mezi vámi, protože máte zvýšenou tendenci svou novou známost někam pozvat. Věřte, že vás neodmítne, jelikož se jedná o velmi přátelskou a zábavnou bytost. Očekávejte však, že váš protějšek je zřejmě zároveň hodně nestálá osobnost, jejíž zájem je těžké si udržet. Jestliže jí však dokážete každý den překvapit něčím novým, máte vyhráno!

Práce

Práce

Pokud si hledáte nové zaměstnání a váháte, zda je to dobrý nápad, nebeští vládcové vám hledání schvalují. Máte totiž obrovské šance uspět na pohovoru a je možné, že váš nový zaměstnavatel má zejména od 11. května ihned jasno. Merkur se totiž přesouvá do Blíženců a je v přejícím sextilu s vaším znamením - váš slovní projev je tudíž nyní velmi podpořen. Zvláště kolem 25. května máte tendence zaujmout svými vědomostmi a také vás nepřekvapí žádný chyták, Berani! Také vás, kteří již dlouhodobě pracujete na jednom místě, může potkat nějaká radostná událost. Nadřízený konečně ocení vaše schopnosti a chválou rozhodně nešetří. Ukáže se, že jste vskutku velmi talentovaní pracovníci, na které je spolehnutí. Také vztahy s kolegy se výrazně zlepší a dá se říct, že zase konečně pracujete jako tým. Spolupracovníci jsou rádi ve vaším přítomnosti, protože jim umíte práci ulehčit.

Peníze

Peníze

V tomto období můžete výhodně utrácet své úspory a určitě na ničem neproděláte. Máte štěstí na výborné akce a příležitostmi se to jenom hemží. Až do 12. května jednáte flexibilně a nic vám neunikne, takže se vám podaří hned několik dobrých výdajů. Mars je v úžasném sextilu s vaším znamením a víte, co se vám momentálně vyplatí nejvíce. Ani následně vás však obchodní duch neopouští a můžete směle pokračovat v dalším investování, které plánujete. Zvláště kolem 24. května se vám hodně daří a také můžete zkusit smlouvat o cenách! Vaše přesvědčovací schopnosti jsou naprosto výtečné a uvidíte, že s velkou pravděpodobností uspějete všude tam, kde si přejete. Rozhodně těchto příznivých vlivů využijte ke svému prospěchu. Takové možnosti se neopakují tak často a je škoda mávnout nad nimi rukou.

Rodina

Rodina

S rodinou momentálně trávíte moc rádi svůj volný čas a chcete jí mít na blízku. Hlavně od 11. května vám vaši nejbližší ochotně pomohou se vším, co vás v poslední době trápí. Společně se vrhnete na řešení vašeho problému a uvidíte, že najdete odpovídající východisko. Rodina vás ráda podpoří a dá vám najevo svou lásku, takže se nemusíte bát žádného odmítnutí, právě naopak, Berani! Váží si vaší důvěry, kterou rozhodně nezklamou. Jestli se chystáte rodinným členům za něco poděkovat a obdarovat je za trpělivost, vsaďte na dny kolem 25. května. Luna je v příjemné konjunkci s Venuší a ve vašem rodinném prostředí vládne přátelská a komunikativní nálada. Také je přáno kultuře, takže si vyjděte například do kina nebo na nějaké divadelní představení. Vaše pouta se o to více prohloubí!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.