Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Beran
21. 3. - 20. 4.
Milí Berani, Mars navazuje na předešlý měsíc a pokračuje v působení ve vašem ohnivém teritoriu. Jste bystří a aktivní, na druhou stranu se však i rychleji vyčerpáte a to hlavně kvůli kvadratuře Slunce k vašemu znamení. Tento stav přetrvává až do 19. ledna, přičemž je signalizováno, že můžete zaznamenat i kolísavost ve zdravíčku. Naopak v lásce nastává trochu více zábavy, protože se Venuše přesouvá 7. ledna do znamení Střelce a aktivně se přátelí s vaším vládcem Marsem. Své nové protějšky bavíte a rozhodně na ně děláte plusový dojem. Co se týče práce, máte trochu náročné období. Merkur si dělá od 5. ledna zastávku ve znamení Kozoroha, čímž negativně zasahuje do mnoha záležitostí. V práci panuje nepříjemná nálada a dá se říct, že si jdete mnozí vzájemně na nervy. Ačkoliv jste nyní více ve stresu a práce vás deprimuje, snažíte se mít naštěstí vlivem Jupitera ve Střelci větší nadhled. Rodina a přátelé vás v tom podporují. Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: lednový úplněk vybízí k příjemné volnočasové aktivitě, rovněž je vysoká tendence k objevení nového koníčka.


LáskaLáska
Beránci, v tomhle měsíci jste šťastlivci v lásce! Od 7. ledna vstupuje Venuše do znamení Střelce, takže nemáte sebemenší potíže někoho jednoduše a rychle polapit. Jste neodolatelně přitažliví a za každých okolností vám to vážně sekne. Opačné pohlaví přitahujete svým humorem a sexappealem, vydržte, můžete mít štěstí na vysněného protějška! Mars, který se nachází ve vašem znamení, utváří krásný trigon k Venuši. To pro vás znamená, že v lásce se máte vskutku na co těšit. V tomto období jste společensky hodně aktivní, není tedy nic zvláštního, pokud se zájemců sejde několik najednou. Jen pozor Berani, všechno najednou obsáhnout nemůžete, i když byste si to přáli! Hvězdy pro vás utváří výborné příležitosti kolem 30. ledna. Na obzoru se objeví někdo, z koho se vám doslova zatočí hlava. Může to být osůbka, která vás zaujme nejenom svým vzhledem, ale také svou zajímavou životní filozofií.
PrácePráce
V tomto měsíci vás čeká na pracovním poli trochu dusná a hádavá atmosféra. Merkur je od 5. ledna ve znamení Kozoroha a utváří kvadraturu k Marsu. Není tedy příliš ideální doba pro vyměňování názorů dlouhých dialogů, zejména s vaším nadřízeným. Potkat vás mohou výbuchy hněvu a vy ani opačná strana nechápete reakci druhého. Je lepší od vážnějších konverzací upustit. Naštěstí máte díky příznivě postavenému Marsu k Jupiterovi větší nadhled a optimismus. Pozor ale na dny kolem 6. ledna, protože jsou podmínky jako stvořené k depresivní a chmurné náladě. Potíže mohou také přijít v podobě náročných úkolů, které vám zpočátku mohou dělat problém. Vaši akční povahu však nic nezaskočí a hravě předvedete, že na to prostě máte! Výborně Berani, žádný úkol vás nezalekne a vy se do něj statečně vrhnete. S Marsem v zádech máte tendenci na to nejvyšší skóre!
PenízePeníze
Toto období je pro vás vesměs příznivé, zejména co se peněz týče. Nějaké ty výkyvy mohou jít znát, avšak Venuše mění od 7. ledna působiště a přesouvá se do Střelce. Trigon k vašemu Marsu zajišťuje, že peníze umíte díky svému akčnímu jednání získat velmi rychle. Navíc vás příznivě ozařuje i Jupiter, který je pro peněžní záležitosti nesmírně důležitý. Kolem 30. ledna vás okolnosti mohou dovést k příjemnému finančnímu soustíčku! Může se stát, že něco vyhrajete nebo dostanete darem. Avšak dávejte také v tomto období pozor na unáhleně uzavřené obchody trvalejšího rázu! Merkur nepodporuje obchodní svazky ani nově podepsané smlouvy. Naštěstí je nad vámi ochranná ruka, která vás po celou dobu provází. Je tedy velká pravděpodobnost, že se vám na pochybných obchodech ihned něco nezdá. Pozor ale na skryté manipulátory a podvodníky, kterých je kolem vás momentálně více! Nenechte se od nikoho zmást.


RodinaRodina
Posezení s přáteli a příbuznými vám nyní prospěje. Možná teď máte větší sklony k cholerickému chování a smýšlíte trochu pesimisticky. Přátelé vás však dokážou povzbudit a přivedou vás k jiným činnostem. Zkuste spolu něco nového, například nějaké zajímavé kurzy. Tyto aktivity vás mohou nyní lákat a také tam poznáte nové lidi. Co se týče nejpříznivějších dnů pro rodinu, patří mezi ně 2. leden, kdy máte družnou náladu a panuje příjemná atmosféra. Luna tvoří konjunkci s Venuší a navozuje veselou náladu. Naopak poněkud skleslou náladu máte kolem 5. ledna. Do svého rodinného prostředí můžete donášet starosti a nevyřešené věci z práce. Nechovejte se však k rodinným příslušníkům podrážděně, lehce v tyto dny může dojít k nechtěné hádce. Naštěstí si ale mnozí uvědomujete, že členové rodiny se vám snaží pomáhat.

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.