Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na říjen 2020.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, čeká vás náročný měsíc, který však zvládnete levou zadní, pokud se ostatním trochu přizpůsobíte. V pracovním prostředí se vás drží nepříjemná kvadratura Marse s Plutem, což vás hlavně kolem 9. října může pořádně rozházet. Dávejte si pozor na svůj ostrý jazyk, který vám může dopomoci spíše k vyhazovu. Nezadaní Berani si v tomto měsíci nepřijdou k velké spokojenosti a hlavně kolem 23. října se nevyplácí peprný smysl pro humor. S největší pravděpodobností narazíte na protějšky, kteří pro to nemají moc velké pochopení. Také zadaní mají až do 22. října konflikty s partnerem, který se jim jeví jako hodně zpomalený a bez života. Mars je v nehezké opozici se Sluncem a vy na svou drahou polovičku hodně tlačíte a spěcháte. Zadržte Berani a nevyvíjejte až takový nátlak! Pozor si dávejte také na úrazy a oslabené zdraví. Podporujte ho a snažte se eliminovat stres, který vás provází.


Láska

Láska

Nezadaní Berani si prochází obdobím, ve kterém překypují jak výbušností, tak i neúměrným nadšením. Tento měsíc vám však štěstí v lásce moc nepřeje a nedaří se vám. Jste nabití prudkou energií a zejména kolem 23. října se vám toto jednání vůbec nevyplatí. Narazíte totiž na osůbku, které není takové chování moc po chuti. Ve vašem prostředí se momentálně pohybují spíše vážnější protějšci, kteří nerozumí vaší povaze. Seznámit se je tedy nyní pro vás docela náročné, takže neočekávejte žádný slibný románek. Ani zadaným Beranům planety neodlehčí a do 22. října mohou mít potíže s laxním přístupem partnera. Mars je v nepříjemné opozici se Sluncem a zdá se, že vaše tempo je na něj až moc rychlé a chcete vše hned, i když to není vždy možné. Vaše drahá polovička to nese špatně, takže uberte trochu na tempu! Nic vám neuteče a navíc se přestanete hádat kvůli každé malichernosti.

Práce

Práce

Nadřízený má pocit, že máte až moc sebevědomí a zkoušíte, co si můžete dovolit. Riskujete tím své pracovní místo a zvláště kolem 9. října si můžete dopomoci k nepříjemnému rozsudku. Atmosféra je na pracovišti opravdu docela napjatá a vás rychle přechází trpělivost. Po celý měsíc je Mars v negativní kvadratuře s Plutem a možná vás jisté okolnosti donutí změnit pracovní pozici. Ve vaší blízkosti se nachází silná konkurence, a i když boj nevzdáváte, velmi se obáváte prohry. V tomto měsíci však není moc přáno soutěžení a může se stát, že hlavně kolem 22. října velmi tvrdě narazíte. Nepodléhejte svým emocím a nesnažte se obelstít protivníka, který má momentálně větší sílu. Používejte více rozum a obloukem se vyhýbejte konfliktům. Uvidíte, že nakonec ostatní překvapíte tím, jak dokážete jednat v klidu. To vám nakonec může pomoci v tom, že dosáhnete úspěchu.

Peníze

Peníze

Výhru ani velký finanční obnos v tomto období nečekejte, zklamali byste se. Ačkoliv vás v této oblasti lákají výzvy, určitě se nepouštějte do vysokých investic. Výdaje vás mohou dlouhodobě ohrozit a později zjistíte, že vám to není nic platné. Zejména kolem 23. října vás mohou zaujmout zvláštní nabídky, které jsou pro vás však velmi riskantní. Rozhodujete se unáhleně a moc vás nenapadá, jaké to může mít následky. Mars je po celý měsíc v nepříznivé kvadratuře s Jupiterem a je zřejmé, že máte trochu potíže ukočírovat svou peněženku. Hlavně kolem 29. října reagujete velmi unáhleně a určitě nepadne moc dobré rozhodnutí. Také se vyhýbejte reklamním prostředkům a osobám, které se vám snaží něco vnutit. Z jejich strany nejde o férovou hru a vy máte sklony jim slepě důvěřovat. Držte se více v pozadí a závažné kroky v tomto období rozhodně nepodnikejte, vymklo by se vám to z rukou.

Rodina

Rodina

Možná máte před sebou mnoho různých plánů a aktivit, které chcete splnit. Nevíte, co dělat dřív a dá se říct, že vás takový nápor občas hodně vyčerpává. Určitě si dávejte velký pozor také na možné úrazy, které vám mohou do budoucna způsobit komplikace. Bolístky mohou přijít s největší pravděpodobností kolem 30. října, takže dbejte obezřetnosti. Luna je v konjunkci s Marsem ve vašem znamení a vy jste jako neřízená střela, což přináší nepříjemnosti i v rodinných vztazích. Členové vaší rodiny mají pocit, že máte místy až jedovaté poznámky a zvláště kolem 17. října je s vámi horší domluva. Zřejmě nechcete nikoho moc poslouchat a nemáte zájem cokoliv řešit, protože vás to obtěžuje. Požadavky blízkých tedy spíše vypouštíte a zaměřujete se více na své potřeby. Berani, myslete i na druhé a snažte se je více pochopit, zaslouží si to víc, než si doopravdy myslíte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.