Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na srpen 2020.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, první dny v tomto měsíci si užijete úžasného zájmu opačného pohlaví. Venuše je až do 6. srpna v harmonickém sextilu s vaším znamením a vy se ve flirtování umíte vážně obracet! Poté si však dávejte pozor na neupřímné chování a nenechte se ukolébat lichotkami. Dotyčný má tendence využívat vaší důvěřivosti, ale to vás může později zklamat. V pracovní sféře teď zažíváte vzestupy i pády. Od 5. srpna je Merkur v přejícím trigonu s Marsem a v práci se před nadřízeným pořádně předvedete. Vaše vědomosti a schopnosti vskutku ohromí a až do 19. srpna se můžete vyšplhat na lepší pracovní pozici. Poté se však od šéfa připravte na nepříjemné požadavky a na to, že není ochotný vám od ničeho ulevit. Rodina vám zase může zvláště kolem 10. srpna něco vyčítat a vás to mrzí víc než kdy jindy. Nehádejte se a zkuste si napřed o všem promluvit.


Láska

Láska

Přízeň opačného pohlaví vzrůstá a vy si užíváte jeho nevídaný a neutuchající zájem. Nikdo si nedovolí poslat vás v tomto období tzv. k šípku, naopak je každý rád, že své sympatie projevujete na přímo. Venuše je v příznivém sextilu s Marsem a svou kladnou energií vás nabíjí až do 6. srpna. Následně vás však planety mohou nepříjemně zaskočit a z vaší známosti se najednou vyklube protiva! Ačkoliv zůstanete zpočátku poněkud překvapeni, nenecháte si od nikoho skákat po hlavě. Do 19. srpna máte totiž výborné argumenty a dotyčného dokážete ihned sesadit. S největší pravděpodobností se tedy uklidní a ještě se nakonec pokusí o smír. Celkově hvězdy radí, abyste nedávali na první dojem, ale nechali věcem v tomto měsíci volný průběh. Zdá se totiž, že druhá strana nejedná moc férově a dříve nebo později byste se vskutku dostali do konfliktní situace.

Práce

Práce

V pracovním prostředí zažíváte vlny energie, ale také vyčerpání a stresu. Jste však do všeho zapálení a zkoušíte, co zvládnete a na co máte. Od 5. srpna se cítíte bystřejší a na své okolí působíte ve svém rozhodnutí přesvědčivě. Věříte, že máte šance na úspěch, protože jste pracovití a plní nových myšlenek. Mars je v báječném trigonu s Merkurem a daří se vám vše, na co sáhnete. Avšak od 20. srpna se můžete cítit pod větším nátlakem, který nezvládáte až tak jednoduše. Kolegové nejsou přátelsky naladěni a co se týče skupinových prací, horko těžko se na něčem domlouváte. Možná si začnete připouštět, že vám na to všechno nestačí síly a od pracovních povinností potřebujete alespoň na chvíli klid. Šéf vám žádné úlevy nechce dát a vyžaduje od vás tvrdou práci, jinak dokáže jednat velmi razantně. Vy se však obrníte a zatnete zuby, jste přece od přírody bojovníci!

Peníze

Peníze

Počátkem srpna si můžete myslet, že máte vše pod kontrolou a zvládáte všechny své resty splácet. Až do 6. srpna máte kolem sebe příznivou auru, která vás chrání před špatným dopadem ve financích. Následně však musíte vskutku hodně zbystřit své smysly, Berani! Venuše změní své působiště a přechází do Raka, který není v příznivé vazbě s Marsem ve vašem znamení. Očekávejte, že s vaší šetrností to půjde trochu z kopce a objeví se tendence neúměrně utrácet. Mohou vás lákat luxusní značky nebo předražené věci. Pokuste se vyhýbat nerozvážným výdajům a své touhy se snažte ukočírovat. Na druhé straně se můžete rozhodovat ohledně peněžních záležitostí a vyřešit jisté nesrovnalosti. Jistě vás napadne najít vhodné východisko nebo vám někdo poskytne dobrou radu.

Rodina

Rodina

Máte velké prázdninové plány a nemůžete se dočkat, až je s rodinou uskutečníte. Snadno se pro něco nadchnete a s velkou radostí se o to se všemi chcete podělit. Přemýšlíte, kam vezmete členy vaší rodiny na výlet a která zákoutí ještě neznáte. Od 7. srpna se však můžete setkávat s protestem a to se vám příliš nelíbí, protože se snažíte dělat pro ostatní maximum. Venuše je v nepříznivé kvadratuře s Marsem a jistý příslušník vaší rodiny vás dostane do varu. Berani, nevztekejte se kvůli každé maličkosti a to zejména kolem 10. srpna. V hádce se cítíte sice silnější než je váš soupeř, nicméně později je těžké se s touto osobou udobřit. Vaše jednání ji totiž hodně zklame a je těžké udělat si u ní opět hezký obrázek. Místo konfliktů si raději v klidu pohovořte a najděte nějaký kompromis.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.