Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na srpen 2022.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, v milostných vztazích váš čeká velký příliv láskyplné energie. Venuše je od 11. srpna v příznivém trigonu s Jupiterem a dočkáte se upřímného zájmu. Tato osůbka se nestydí vám projevit city. Dotyčná má o vás vskutku velký zájem a vy na tom nejste jinak. V pracovní sféře se připravte na novou pracovní nabídku, která přichází od 20. srpna. V tomto období je škoda tuto příležitost nevyužít. Získáte nejenom peníze, ale také nové pracovní kontakty. A co se týká rodiny, chcete vybrat nějakou luxusní dovolenou. Do 10. srpna máte však sklony zaměřovat se na destinace, které se však nelíbí ostatním. Vyslechnete si tedy jejich názory a jistě vás to dovede k lepšímu nápadu. Určitě máte také větší štěstí na zisk financí a rozhodně se o to chcete podělit s ostatními. Pravděpodobně je tedy něčím obdarujete a uvidíte, že tím uděláte druhým opravdu velkou radost.


Láska

Láska

O lásce máte jiné představy, než vaše současná známost. Evidentně k sobě potřebujete někoho akčního a to váš idol nesplňuje. Venuše je do 10. srpna v kvadratuře s vaším znamením a máte sklony k podrážděnosti. Druhá strana je totiž na váš vkus celkem přecitlivělá a zdá se, že nechápe váš smysl pro humor. Rozhodnete se tedy změnit svůj terč a začnete vyhledávat nové kontakty. Od 20. srpna se vám to také hodně daří a konečně si více užíváte. Dost času tedy trávíte ve společnosti opačného pohlaví a navštěvujete různé společenské akce. S velkou pravděpodobností se vám zalíbí někdo, kdo se vám jeví jako ideální protějšek. Vzájemné sympatie jsou znát a jistě nepohrdnete pozváním na rande. Komunikace je mezi vámi otevřená a upřímná, což považujete za velký bonus. Nechcete mít totiž vedle sebe někoho, kdo se přetvařuje a neumí s vámi jednat čestně.

Práce

Práce

Vaše bystré myšlení a vaše nápady stojí za velkou pozornost. Ještě do 3. srpna totiž ukážete, že se na každý problém najde řešení. Neváháte tedy a chopíte se příležitostí, se kterými si ostatní neví rady. Máte totiž velké šance na úspěch, který se dostaví zejména po 20. srpnu. Mars je totiž v blahodárném sextilu s vaším znamením a všechny vytyčeného cíle hodláte splnit. Žádné výmluvy pro vás neexistují a zdá se, že se necítíte ani vyčerpaně. Tak to je paráda, Berani. Dokonce se také dokážete dohodnout s kolegy a dobře se vám s nimi spolupracuje. Možná tedy dostanete v tomto období i nabídku získat lepší pracovní pozici. Tato zpráva vám dodá nadšení a nenecháte si to ujít. Nebojíte se vyzkoušet nové výzvy a tak do toho samozřejmě jdete. Uvidíte, že vás to obohatí o super zkušenosti a také navážete pracovní vztahy. Super, hvězdy jsou vám příznivě nakloněny a podporují vás.

Peníze

Peníze

Nyní vám dělá potíže hlídat si své investice a omezit zbytečné výdaje. Doma se vám tedy hromadí věci, které možná nakonec nenajdou své místo. Brzy však pochopíte, že vám to přináší jen starosti a trable ve finanční sféře. Naštěstí se vám začne od 11. srpna v oblasti peněz více dařit. Venuše je v příjemném trigonu s Jupiterem a můžete se těšit na zisk. Zdá se, že vás někdo obdaruje a hodně vás to potěší. Zřejmě také v tomto období vyřešíte dlouhotrvající problémy, které dopadnou ve váš prospěch. Můžete vyhrát například soudní spory, nebo vyšší orgány vyhoví vaším požadavkům. Zejména kolem 25. srpna je přáno také loterijním hrám, nebo soutěžím. Dočkáte se opravdu hodnotného ocenění, a pokud je to možné, chcete se podělit i se svými blízkými. Báječné, uvidíte, že jim tímto gestem uděláte velkou radost. Momentálně na nikom rozhodně nešetříte.

Rodina

Rodina

Se členy vaší rodiny chcete využít poslední prázdninový měsíc. Zřejmě tedy přemýšlíte nad nějakou dovolenou, kde můžete mít spoustu krásných zážitků. Je dost možné, že se tohoto úkolu chytnete a chcete to vzít na své triko. Nic však neplaťte a nerezervujte předem, Berani! Vaši blízcí s touto variantou zřejmě nesouhlasí a moc se jim nezamlouvá. Venuše je do 10. srpna v kvadratuře s Jupiterem a vy tuto reakci nečekáte. Cítíte se tedy uražení, ale brzy změníte úhel pohledu. Následně se tedy pokusíte zjistit, jaké mají představy vaši blízcí. Díky tomu se vám následně podaří najít adekvátní destinaci. Od 20. srpna máte také mnoho energie a potřebujete jí někam investovat. Vrhnete se tedy na sport, který však berete i jako relaxaci. Možná tedy zkusíte běhání, které vám také dokonale pročistí hlavu. Určitě uděláte i spoustu práce doma, což vám přinese výborný pocit.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.