Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na říjen 2021.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, jestliže prožíváte v pracovní oblasti napětí, začnete možná uvažovat o razantní změně. Mars je po celý měsíc v nepříjemné opozici s vaším znamením a hlavně kolem 6. října vás vede k unáhleným rozhodnutím. Je totiž možné, že si tímto krokem zaděláte na potížích, bez kterých se opravdu obejdete. Avšak co se týče milostných vztahů, v těch se daří hlavně nezadaným. Venuše je totiž od 7. října v hezkém trigonu s vaším znamením a do vašeho života vstoupí velmi živelná osoba. Miluje adrenalin a v každém případě s ní zažijete spoustu báječných chvil. V tomto měsíci si však také hlídejte své zdraví a šetřete si energii. Slunce je do 22. října v nepříjemné opozici s vaším znamením a cítíte se velmi rychle unavení. Co se týče financí, nedělejte unáhlená rozhodnutí a všechny údaje si pečlivě přečtěte. I malá nepozornost vám totiž může přinést velké potíže.


Láska

Láska

Dlouhodobý svazek vám momentálně přináší do života nepříjemné události a situace. S protějškem se chytnete během vteřiny a přitom může jít jen o maličkosti. Zejména kolem 6. října můžete mít oba sklony k přehánění. Ačkoliv se vám partner pokouší něco vysvětlit, zdá se, že ho odmítáte už respektovat. Je na čase udělat ve vztahu kompromis a naučit se vzájemně naslouchat. Naopak nezadaným začíná pěkná milostná éra! Od 7. října je Venuše v ohnivém trigonu s vaším znamením. Jste velmi pozitivní a chcete se s někým konečně sblížit. Svým naladěním si jistě přitáhnete vaší krevní skupinu! Dotyčná osoba je plná nadšení do života a miluje jakékoliv výzvy. Žijete jen jednou a vám se líbí, že je tento človíček zaměřen na přítomný okamžik. Zřejmě vás tedy pozve na nějaký adrenalinový výlet. Pravděpodobně máte také nějaké společné známé a jistě na ně máte podobný názor.

Práce

Práce

Povinnosti se vám docela hromadí a nevěříte, že to zvládnete. Jistou část práce si totiž berete domů a váš mozek už pomalu stagnuje. Jste přepracovaní, ale moc dobře víte, že musíte ještě něco vydržet. Merkur je po celý měsíc v negativní opozici s vaším znamením a hlavně kolem 7. října se do toho přidají i nějaké komplikace. Pravděpodobně se kvůli tomu neshodnete s nadřízeným, který po vás chce tento problém včas vyřešit. Je dost možné, že vás tato práce již delší dobu ničí a zvláště kolem 12. října můžete uvažovat o odchodu ze zaměstnání. Zdá se, že vám vysává spoustu energie a navíc se neustále dohadujete se šéfem. Hvězdy váš však varují před unáhlenými a neuváženými kroky. Vaše rozhodnutí vám totiž může v tomto období přinést více škody než užitku. Možná totiž za nějakou chvíli najdete i menší pozitiva. Nadřízený totiž přivře oči a za váš čas vám určitě dá odměnu.

Peníze

Peníze

Je nutné dávat si pozor na neúměrné výdaje, které vás přivedou do zbytečných dluhů. Lehce také můžete naletět podvodům, protože jste velmi zbrklí. Mars je po celý měsíc v n příznivé opozici s vaším znamením a nebojíte se riskovat. Naštěstí vás od 7. října podrží i příznivé vlivy planet a podaří si vám tuto situaci trochu usměrnit. Máte totiž větší štěstí ve financích a určitě něco obdržíte k dobru. Pokusíte se s tím však naložit trochu jinak, že doposud a peníze nevyhazujete jen tak. Zvláště kolem 10. října si vážíte těchto darů a tak všechny výdaje dobře zvážíte. Dávejte si však stále pozor a na jisté smlouvy a raději si všechno několikrát přečtěte. Je dost pravděpodobné, že vám může uniknout velmi důležitý údaj, Berani! Podepíšete tedy něco, co ve skutečnosti nehledáte a nepotřebujete. Tato chyba vás následně může stát spoustu času, který musíte věnovat řešení problému.

Rodina

Rodina

Zdá se vám, že v rodině panuje trochu dusná atmosféra. Evidentně se dokážete na někoho velmi rychle naštvat a také to umíte dát patřičně znát. Nehezká opozice Marse s vaším znamením zapříčiní neúměrné chování. Zvláště kolem 6. října neovládáte emoce a můžete říct něco, co vás následně moc mrzí. Šetřete tedy slovy a dopředu přemýšlejte nad tím, jak to vlastně podáte! Možná toho máte vskutku už dost a potřebujete si ode všech odpočinout. Od 7. října tedy zvažujete nějaký krátkodobý pobyt mimo váš domov. Určitě však nehodláte jen relaxovat, ale vyrazíte si i za nějakou zábavou! Možná se tam poznáte s novými lidmi. Nutno podotknout, že si s nimi užijete dost legrace a určitě máte na co vzpomínat. Každopádně myslíte i na své rodinné příslušníky a přivezete jim nějaký ten suvenýrek. Přece jen chcete udělat první krok k usmíření a uvidíte, že opravdu dobře pochodíte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.