Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Beran
21. 3. - 20. 4.
Milí Berani, červen začínáte trochu zhurta a jste poněkud nabroušení. Doprovází vás totiž nepříjemná konstalace Marse, kterou zřejmě pocítíte nejvíce kolem 6. června. Vytočit vás může například opačné pohlaví a to tím, že nezná hranice, co si k vám může dovolit. Do práce zase zasahuje kvadratura Merkura na vaše znamení vy se vlivem stresu špatně koncentrujete a děláte mnoho zbytečných chyb. Avšak kolem 15. června máte šance opravit a dohnat spoustu nezdařilých úkolů. Jupiter se vám totiž snaží vyjít vstříc a zasahuje dokonce i do finanční sféry, ve které se mnozí taktéž potýkáte s problémy. Na druhou stranu se však můžete těšit na krásné postavení Venuše k vašemu znamení, které je signalizováno od 9. června. Doba je příznivá pro dovolenou, tudíž si konečně pořádně odpočiňte a pokuste se zapomenout na starosti!


LáskaLáska
V tomto měsíci vás do značné míry doprovází vzrušení v oblasti vztahů. Proměnlivé reakce vašeho partnera vás mohou dostávat do výbušných stavů. Zvláště kolem 6. června se k vám může váš protějšek chovat dost nepříjemně, nicméně vy si nenecháte sáhnout na své ego. Dáte mu jasně najevo, že vy nejste z těch, kteří se sebou nechají mávat jako s loutkou. Naštěstí se od 9. června váš miláček výrazně uklidní a začne se k vám opět chovat s úctou. Krásné postavení Venuše k vašemu znamení vnáší do tohoto období zase harmonii - bohyně lásky se ukazuje ve svém pravém světle! Mnozí si chcete více užívat nově navázaných vztahů a je vám vskutku přáno. Na obzoru je někdo, kdo vás může inspirovat a pořádně to mezi vámi zajiskří. Nápovědou je, že pokud kolem vás krouží příjemný sportovní typ, může jít konečně o toho pravého!
PrácePráce
Nadřízený teď nehodnotí vaši práci zrovna na výbornou. Jednáte totiž zbrkle a nemáte náladu trávit veškerý čas nad povinnostmi. Je tedy možné, že šéfovi dáváte najevo svou netrpělivost a nevyhýbáte se hádkám. Kvadratura Merkura na vaše znamení vám ubírá i na výkonu a dá se říct, že práci vykonáváte dokonce ve stresu. Pozor na vyhrocenou situaci kolem 5. června, kdy si můžete koledovat o vyhazov. Raději si vyslechněte, o co vás šéf žádá a nedávejte mu další důvod k rozladěnosti. Nicméně i když se po celý měsíc setkáváte s problémy v práci, očekávejte i světlou chvilku! Ta přichází kolem 15. června, kdy ve svých žilách pocítíte přísun pozitivní energie. Touto dobou jste k nepříjemnostem více imunní a zaměřujete se spíše na vylepšení svého výkonu. Práci berete s větší lehkostí a humorem, takže vám skutečně jde snadněji a daleko kvalitněji než v předešlých dnech!
PenízePeníze
Ve financích se vám nyní nedaří moc uskromnit, i když víte, že by to bylo opravdu vhodné. Svou momentální situaci neposuzujete racionálním způsobem a tak se neubráníte skutečnosti, že hladina peněz u vás výrazně klesá. Nepříznivé postavení Marse k vašemu znamení je vskutku znát a plány týkající se šetření peněz jdou bokem. Naštěstí se vám od 9. června jeví příležitosti k získání nových zdrojů financí. Máte výborné vyhlídky a dokážete se chopit všech šancí. Věřte tomu, že se jich může nakupit opravdu mnoho a to zejména kolem 16. června! Pravděpodobně vás může někdo vytáhnout ze současné kalamity a pomoci vám do dalších dnů. Jak hvězdy naznačují, můžete se rovněž zúčastnit nějaké příjemné akce, kde se dozvíte super informaci o výhodné obchodní transakci, faktem je, že si více štěstíčka plně zasloužíte!


RodinaRodina
Momentálně se v rodinném prostředí necítíte ve své kůži, ale spíše ve stresu. Máte pocit, že si nemůžete dostatečně odpočinout, protože slyšíte z každé strany jen stížnosti. Nebaví vás to poslouchat a to je také příčina častých konfliktů. Nejsilnější bouře může přijít již kolem 6. června. Ta vám rozhodně v ničem neprospěje, protože jste po jejím odeznění zcela vyčerpáni a podrážděni. Proto raději važte slova a přemýšlejte, než něco řeknete. Co se týče nejvhodnějšího tahu, je to pořádný odpočinek od starostí. Hvězdy přejí relaxačnímu pobytu, nebo celodenním výletům. Nejpříznivější dny jsou kolem 30. června, protože v těchto dnech prožíváte vše příjemné pořádně naplno! Určitě nezůstávejte zavřeni doma a běžte načerpat dostatek nové energie. Čekají vás opravdu moc hezké zážitky a velká zábava, což na rodinnou atmosféru dokáže zapůsobit jako osvěžující balzám!

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.