Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na listopad 2022.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, v oblasti vztahů se máte na co těšit a určitě se dočkáte nějaké zajímavého románku. Mars je v pěkném sextilu s vaším znamením a hlavně kolem 10. listopadu se hodně osmělíte. Svého idola totiž pozvete na kafe a zjistíte, že je to trefa do černého! Váš smysl pro humor a zájmy jsou si velmi podobné. Také v pracovní sféře vám to šlape jako hodinky a jste plni myšlenek a nápadů. Merkur je od 17. listopadu v příjemném trigonu a ochotně pomáháte i svým kolegům. Šéf má z vašeho přístupu radost a jistě dojde také ke zvýšení platu. A co se týká financí, umíte chytře nakupovat a víte, které investice mají přednost. Od 16. listopadu zasahuje do vašich peněz i Venuše, která tvoří trigon s vaším znamením. To znamená, že máte o přísun financí postaráno a navíc se můžete i stát výhercem v soutěži! Neváhejte a zkuste jít štěstěně naproti, vyplatí se vám trochu riskovat.


Láska

Láska

Jste dostatečně odvážní a nebojíte se oslovit kohokoliv, kdo se vám zalíbí. Pravděpodobně umíte nyní dobře využít všech příležitostí, které se vám naskytují. Mars je po celý měsíc v blahodárném sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 10. listopadu jste to možná vy, kdo navrhne schůzku. Můžete se těšit na pozitivní reakci a také na báječné posezení. Váš idol miluje zábavu a zdá se, že je to pro vás správná volba. Zvláště kolem 24. listopadu zjistíte, že máte mnoho podobných názorů a zájmů. Super, můžete si tedy spolu naplánovat nějaké aktivity. Vzájemně se totiž naučíte spoustu věcí a ve vašem vztahu se posunete o velký kus vpřed. Nebráníte se ale také výletům, vaše známost vám totiž ukáže krásná místa, ze kterých jste doslova nadšeni. Druhá strana vás určitě chce seznámit i se svými nejbližšími přáteli, což s radostí přijmete. Uvidíte, že se do této party skvěle začleníte.

Práce

Práce

Chcete dosáhnout úspěchu, což vás posunuje výrazně vpřed ve vaší kariéře. Nemáte obavy z konkurence a vydáváte ze sebe jen to nejlepší. Nadřízený je zcela nadšený z vašeho přístupu a s radostí vám svěří i náročné úkoly. Hlavně od 17. listopadu máte hlavu plnou nápadů, které se nebojíte realizovat. Merkur je v příznivém trigonu s vaším znamením a zejména kolem 25. listopadu jsou před vámi velké projekty. Jistě se této šance chopíte, protože získáte i velkou finanční odměnu. Tu si rozhodně nenecháte ujít a tak jdete aktivně do toho. Vaši kolegové obdivují takový zápal a rozhodně vás v tom podporují. Vy jste jim však oporou a nikoliv vás potřebují, mohou se na vás obrátit. Tak to je báječné, šéf je rád, že to na pracovišti takto funguje a jde to i bez hádek. Dost možná si tedy v tomto měsíci zasloužíte jisté benefity a také se dočkáte vyššího platu.

Peníze

Peníze

Umíte si zajistit finance a určitě nejste na mizině. Máte totiž nějaké zásoby, a když je nejhůř, sáhnete po nich. Vy však moc dobře víte, kdy je vaše investice přes čáru. Snažíte se tedy chytře nakupovat a nechcete příliš prodělat. Od 16. listopadu se vám rovněž daří v ziscích a obchodování. Venuše je v příjemném trigonu s vaším znamením a zajistí vám přísun financí. Také máte štěstí na výhodné nabídky a velké akce. Hlavně kolem 25. listopadu můžete zavítat do obchodních center a skvěle nakoupit například už na Vánoce. S velkou pravděpodobností se vám totiž podaří sehnat naprosto úžasné dary, kterými se zavděčíte. Paráda, navíc můžete dostat i nějakou pozornost k nákupu, což vás mile překvapí. V tomto období také neuděláte chybu, pokud se zapojíte do soutěží. Hvězdy jsou vám nakloněny a není vyloučena ani hlavní výhra, která je velmi hodnotná!

Rodina

Rodina

Ani s přicházejícím podzimem vaše energie neutuchá, právě naopak! Máte potřebu něco neustále vymýšlet a neposedíte dlouho na jednom místě. Ostatní členové rodiny žasnou nad vaší činorodostí a neúnavností. Mars je v hezkém sextilu s vaším znamením a hlavně kolem 11. listopadu uděláte opravdu mnoho práce. Máte z toho radost, protože to již nějakou dobu odkládáte. Momentálně se také můžete vrhnout na prohlubování znalostí svého koníčku. Od 17. listopadu máte příležitosti získat nové informace. Učení vám jde samo a jste vskutku velmi bystří. Všechny souvislosti vám totiž velmi rychle dochází a tak nemáte potíže s chápáním. Nyní se možná také rozhodnete investovat do kvalitní literatury. Dáte však na doporučení odborníků, nebo známých. Nechcete totiž číst knihy, jejichž obsah je nekvalitní. Máte správný a zodpovědný přístup, Berani!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.