MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, ať vás v tomto období potká jakkoliv nepříznivá okolnost, snažíte se neustále usmívat. Potrápit vás může zejména pracovní oblast, kde máte pocit, že se proti vám všichni spikli. Mars je ve špatné vazbě s vaším znamením, a to vás nutí prát se za pravdu. Boje trvají až do 18. listopadu, ale stojí vám to za to. Následně se totiž ukáže, že jste v potížích neoprávněně. V lásce vás čekají, zejména vás nezadané, příjemné chvilky, a to díky Venuši, která je krásně postavena k vašemu znamení. Obzvláště kolem 26. listopadu vás může zasáhnout jeden z Amorových šípů - až se vám protočí zorničky z tak velmi atraktivního protějšku! Jednoduše ze sebe nespustíte oči a věřte, že sympatie půjdou hodně znát. Co se týče vaší energie, té máte na rozdávání hlavně od 22. listopadu. Evidentně nepociťujete téměř žádnou únavu a do všeho se vrháte s velkým nadšením. Pozitivní výsledky vás tedy určitě neminou.


Láska

Láska

Nezadaným se v tomto měsíci podaří vskutku dobrý úlovek! Nová setkání otevírají brány láskyplných vztahů a vám se nesmírně daří. Jisté náznaky sympatií můžete pozorovat již ve dnech kolem 8. listopadu. Venuše je vskutku příznivě nakloněna vašemu znamení a v oblasti lásky vás čeká velký pokrok, který je viditelný zejména kolem 26. listopadu. V těchto dnech mnozí zaregistrujete zamilované pohledy od osoby, která má stejně jako vy, velmi blízko k dobrodružství a optimismu. Není tedy divu, že vaše city ihned vzplanou a najednou máte s dotyčnou osobou spoustu plánů. Určitě vás neminou výlety a cestování do nových míst. Podzimní čas pro vás tedy není žádnou překážkou a umíte se bavit za všech okolností. Holt, vaše ohnivá nátura je znát, Berani! Protějšek si vaši zábavnou povahu snadno zamiluje a velké plus patří i vaší mistrné bezprostřednosti, bravo!

Práce

Práce

S nadřízeným tak trochu soupeříte a nebojíte se šlápnout na plyn. Zvláště kolem 10. listopadu vás ovládnou emoce a na pracovišti vypukne pořádný ohňostroj. Pro šéfa je nyní velmi těžké vás usadit, protože vás neoprávněně napomíná a vy si to nenecháte líbit. Mars je v nepříjemné opozici s vaším znamením a do 18. listopadu je situace velmi napjatá. Potíže se mohou týkat i vašich kolegů, kteří jdou najednou spíše proti vám. Všechna vina tedy padá na vás, a to vás vážně rozčiluje. Naštěstí se dokážete prosadit a víte, kde leží pravda. Avšak žádný strach, Berani, toto nepříjemné období vás brzy opustí a opět se začnou projevovat harmonické vztahy. Pokud vás tedy někdo urazil, dá vám za nějakou dobu najevo, že to tak nemyslel. Nevydržíte dlouho naštvaní, a tak se opět začnete chovat přátelsky a na rozpory zase zapomenete. Koncem měsíce máte navíc mnozí šanci na určitá pracovní zvýhodnění.

Peníze

Peníze

Často musíte uznat, že je dobré mít se na pozoru, co se týče občasných výkyvů v utrácení. Také v tomto období máte slabší odolnost vůči různým lákadlům. I když si na nedostatek financí nemůžete úplně stěžovat, dá se říct, že výdaje vaší peněženkou celkem hýbají. Od 19. listopadu se váš postoj k penězům trochu změní a zamyslíte se nad svým utrácením. Je tedy velká pravděpodobnost, že si chcete spíše naspořit. Může vás potkat štěstí na peníze, a to zejména kolem 27. listopadu. Luna působí svým přechodem před Jupiter a Venuši velmi pozitivně na vaši finanční stránku. Jste totiž ve správnou chvíli na správném a místě a lze očekávat například i štědrý dar či výhru. Hvězdy vám přejí a pěkná nadílka je už na cestě k vám! Super, vládci nebes vás mají v oblibě, a navíc si odměnu plně zasloužíte.

Rodina

Rodina

Mezi vámi a vaším protějškem se momentálně mohou vyskytovat nepříjemné trable. Vadí vám, že vám vnucuje své názory a dokola se vás snaží o něčem přesvědčit. Konflikt tedy vznikne velmi rychle a až do 18. listopadu mohou být hádky na denním programu. Zbytečně se nevztekejte Berani, škodí to nejenom vám, ale i okolí! Obrovský pozor si dávejte zejména kolem 9. listopadu. V těchto dnech totiž můžete ohrozit svůj vztah a následně toho litujete. Situace totiž řešíte prudce a druhou stranu vaše chování citově zraňuje. Jste však velmi kreativní a svou negativní energií můžete ventilovat v tvořivých činnostech. Vrhněte se na zkrášlení domova nebo se zúčastněte kurzů, ve kterých se rychle odreagujete. Také můžete přijít na to, co vás skutečně baví, a tak si najdete i nový koníček, u kterého dokážete zároveň relaxovat. Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.