Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na duben 2021.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, milostné vztahy se vám zpočátku jeví jako fajn zážitek. Venuše je až do 13. dubna ve vašem znamení a tvoří přející sextil s Marsem. Vyzařuje z vás silný sexappeal a s opačným pohlavím to umíte vážně báječně. Zřejmě vás však jistá osoba v tomto měsíci vytočí natolik, že s ní utnete veškerý kontakt. Nelíbí se vám její neupřímnost a také to, že vám vůbec nedůvěřuje. Co se týče pracovní sféry, i přes nepříjemné překážky máte šance na drobný úspěch. Merkur je do 18. dubna ve vašem znamení a tvoří harmonický sextil s Marsem - máte opravdu přínosné myšlenky! Od 23. dubna si však dávejte pozor na nepříznivé neshody v kolektivu, kde může dojít k urážkám. V tomto období je také lepší více odpočívat a nepřepínat své síly. Ačkoliv je Sluníčko do 18. dubna ve vašem znamení, nepřijímá hezké aspekty od Pluta. Cítíte se tedy spíše oslabení a bez energie.


Láska

Láska

Zájem opačného pohlaví vás rozhodně nemůže v tomto období nijak zvlášť udivovat. Možná si to ani moc neuvědomujete, ale jde z vás velmi pozitivní a příjemná energie, Berani. Venuše je do 13. dubna ve vašem znamení a tvoří příznivý sextil s Marsem. Jste vášniví a své emoce dáváte svým novým idolům pořádně znát. Je tedy pravděpodobné, že zažijete trochu divoká, ale za to dobrodružná seznámení! Avšak od 23. dubna si může vaše nová známost vyložit city tak trochu jinak, než to myslíte. Zdá se, že vás pohoršuje její jednání, protože vám vyčítá, že s ní nemáte moc čisté úmysly. Vy však nepotřebujete udržovat kontakt s někým, kdo vám evidentně vůbec nevěří! Dotyčného tedy pošlete k šípku, ale dávejte si pozor na příliš ostrý jazyk a nenechte se rozhodit. Za špatnou pověst vám toto vůbec nestojí, takže se držte nohama pevně při zemi.

Práce

Práce

Zažíváte celkem velký stres a také tlak v pracovní oblasti, kde je na vás příliš mnoho povinností. I přesto všechno si ale dokážete vybojovat alespoň malý úspěch! Merkur je do 18. dubna ve vašem znamení a tvoří příjemný sextil s Marsem. Napadá vás mnoho praktických myšlenek, které se líbí i vašemu nadřízenému. Avšak pozor na jisté změny v kolektivu. Vyskytují se zde nepříznivé konflikty, které však máte šanci zvládnout s nadhledem a nenecháte se zastrašit. Jste silné znamení a víte moc dobře, co si k vám mohou kolegové dovolit. Od 23. dubna si však dávejte pozor na agresivní poznámky. Můžete si totiž pěkně zavařit a navíc si také uděláte problémy u nadřízeného. Určitě se tedy nepokoušejte o nějaké silové argumenty, protože se vám to ihned vymstí. Šéf vám toto rozhodně netoleruje a při momentálním postavení planet na to můžete vskutku doplatit!

Peníze

Peníze

Zpočátku si nevedete ve finanční sféře úplně špatně a dá se říct, že můžete čekat i jistý přísun. Je dokonce pravděpodobné, že mnozí můžete vyhrát třeba i na stírací los! Venuše je do 13. dubna v úžasném sextilu s Jupiterem a jejich kombinace vám usnadní i mnohé komplikace. Ty se totiž mohou tento měsíc vyskytnout, ale vy moc dobře víte, jak s tím naložit. Pozor si dávejte od 23. dubna, jelikož vás potkají ztráty a neuvážené investice. Vysoké výdaje nejsou momentálně moc dobrým nápadem a zaručeně se vám neoplatí. Na bankovním kontu vám peníze rychle ubývají a jste z toho nepříjemně zaskočeni. Zjistíte totiž, že se musíte vskutku hodně uskromnit a obracíte každou korunu. Nyní není ani vhodná doba pro vyřizování půjček nebo uzavírání vážných obchodů. Důležitá rozhodnutí přesuňte na vhodnější dobu.

Rodina

Rodina

Vaši přátelé vás v tomto měsíci mohou seznámit s novými lidmi, kteří mají podobné zájmy jako vy. Zřejmě vás toto setkání velmi obohatí a přinese vám zajímavé informace. Merkur je do 18. dubna v parádním sextilu s Jupiterem a tuto přátelskou atmosféru si velmi užíváte. Navíc se zdokonalujete ve všem, co vás baví a získáváte díky tomu sebevědomí. Hlavně kolem 11. dubna získáte spoustu informací, o kterých nemáte vůbec páru. Problémy se mohou však vyskytnout v rodině, kde na vás někdo často a možná bezdůvodně útočí. Vy si to však určitě nenecháte líbit a pokusíte se dotyčnému vysvětlit, kde máte své hranice. Protistrana však rozhodně ví, že není dobré jít s vámi do křížku. Za každou poznámku ho totiž pěkně zpražíte a servítky si rozhodně neberete. Tento člen rodiny si následně uvědomí, že se nakonec všechno obrátí proti němu a upustí od toho.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.