MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, máte před sebou super období, co se lásky týče. Přející sextil Venuše s vaším znamením vás provází až do 15. ledna a předznamenává, že vás ve vztazích čeká velké štěstí. Jste aktivní a nebojíte se projevit - v tom vás podporuje Mars, který je od 3. ledna v přínosném trigonu s vaším znamením. Nenechá vás na holičkách ani v práci, ve které má tendenci dominovat často stres. Vy si s tím však hravě poradíte a od 16. ledna se vám začne konečně pořádně dařit. Také rodina vás velmi podporuje a dává vám velkou jistotu. Po finanční stránce to však tak trochu skřípe a mohou přijít jisté komplikace, které vás hodně znervózní. Nakonec však tuto náročnou situaci překonáte, protože se vám nabídnou skvělé příležitosti k řešení. Co se týče zdravotní stránky, dávejte si až do 19. ledna pozor a zbytečně neplýtvejte energií.


Láska

Láska

Po Novém roce se cítíte naplněni láskou a rádi jí rozdáváte. Ve vašem životě se totiž pohybuje člověk, který má o vás opravdový zájem, apropó, Venuše je až do 12. ledna v hřejivém sextilu s vaším znamením! Rozhodně narazíte na toho správného protějška, vaše přátelská nálada má tu moc přitahovat jako magnet. Přejete si dát věci do pohybu a tak se již od 3. ledna chopíte každé příležitosti a přebíráte iniciativu. Věříte totiž, že máte vskutku obrovské šance na úspěch a také že máte, Berani! Váš nový objev je totiž naladěn na stejnou vlnu a stejně jako vy doslova miluje dobrodružství. Svým energickým chováním ho určitě povzbudíte a rád přijme váš návrh na další setkání. Nepočítejte tedy s odmítnutím, uvidíte, že přeletí mezi vámi osudová jiskra - hvězdy vám velmi fandí!

Práce

Práce

Planety vás mohou od 3. ledna podporovat v aktivitě a při práci na různých projektech. Také vás nenechají plavat v neshodách mezi vámi a vaším nadřízeným. Do jisté míry jste však podrážděni a přepracovaní. Nad pracovními povinnostmi se až do 15. ledna pořádně zapotíte. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a snadno se rozčílíte nad neúspěchem. I když zkoušíte odolávat veškerému stresu a napětí a snažíte se udělat vše řádným způsobem, šéf najde vždycky nějakou tu chybičku. Jste horká hlava a vaše prudké emoce vás mohou později mrzet, proto se raději zdržte nepříjemných reakcí. Následně si totiž začnete své úkoly lépe organizovat a víte, jak řešit požadavky nadřízeného, který u vás zaznamená velké pokroky. Zřejmě se vám také zdá, že máte na své povinnosti více času a díky tomu se dokážete lépe soustředit.

Peníze

Peníze

V tomto období máte možnost vyřešit své finanční nesnáze. Mars je v trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 20. ledna se k vám hrne jedna perfektní příležitost za druhou. Dobře tyto možnosti zvažte a určitě se jim nesnažte vyhnout, Berani! Jedná se totiž o pomoc, o kterou již nějakou dobu usilujete a která se vám v současné chvíli hodí. Čekají vás totiž i krizové dny a to zejména kolem 23. ledna. V těchto dnech se vám naopak po finanční stránce může přitížit a nikdo vám nepodá pomocnou ruku. Bojíte se, že ztrácíte pevnou půdu pod nohama a nemůžete se na nikoho spolehnout. Neházejte flintu do žita a zkuste se nad svými problémy zamyslet racionálně. Uvidíte, že vás nakonec napadne mnoho variant, jak své potíže včas vyřešit. Zjistíte, že nic není ztraceno a zvládnete se vypořádat i s těmi největšími nešváry, hodně štěstí!

Rodina

Rodina

Rodina se vás snaží v těch nejtěžších a nejnáročnějších chvílích podpořit. Až do 15. ledna se můžete cítit mírně depresivně a máte spoustu starostí, které vám dělají vrásky na čele. Členové rodiny vás však rozptylují a motivují vás k udržení nadhledu. Zejména kolem 21. ledna vám mohou dát patřičnou lekci a nabijí vás pozitivní energií. Luna je v krásné konjunkci s Marsem a je možné, že si v těchto dnech vážně moc neodpočinete. Neustále vás totiž něčím zaměstnávají a je tedy zřejmé, že nuda vám rozhodně nehrozí. Právě naopak, společně si užíváte spousty zábavy a trávíte spolu mnoho času. Dá se tedy říct, že na nepříjemné myšlenky nemáte vskutku čas a nevíte, čemu se v rodinném prostředí věnovat dříve. Jednou se chystáte na výlet a podruhé se zase věnujete nějaké práci v domě či bytě. Tak či onak, jste pro své nejbližší velkým přínosem!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.