Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na září 2023.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, ve vztazích jste momentálně otevřeni a hledáte něco zajímavého! Venuše je po celý měsíc v příznivém trigonu s vaším znamením. Zvláště kolem 11. září se nebojte navazovat spojení s opačným pohlavím. Čeká vás příjemné dobrodružství s osobou, která je stejně jako vy velmi živá a ohnivá. Co se týká vašich pracovních povinností, možná přeceňujete své síly. Mars je v nehezké opozici s vaším znamením. Zejména kolem 16. září se vyvarujte závažným krokům. Pozor si také dávejte na konfliktní situace na pracovišti. Jistý kolega si od vás nenechá nic líbit a nebojí se jít proti vám. Určitě se také v tomto období moc nepřetěžujte. Slunce je od 23. září ve Váhách a vy se můžete cítit tak trochu oslabeni. Zřejmě také podléháte více stresu a potřebujete spíše více odpočívat. Možná se tedy rozhodnete pro pozdní dovolenou, která vás zase postaví na nohy.


Láska

Láska

Někdo vám v tomto období pořádně zamotá hlavu, Berani! Potkáte se s osobou podobného ražení. To znamená, že vás spojuje hlavně ohnivá povaha a láska k životu. Venuše je totiž po celý měsíc v blahodárném trigonu s vaším znamením. Zvláště kolem 11. září se připravte na příznivé období. V těchto dnech je tedy dobré vyrazit do společnosti. Určitě dojde k rychlému vzplanutí citů a samozřejmě zažijete hezký románek. Naopak zadaní Berani si musí dávat zvýšený pozor na výbuchy emocí a vzteku. Hlavně kolem 17. září jste docela vztahovační. To může narušit vaše partnerství. Druhá strana to totiž pravděpodobně nemyslí zle, ale vy máte sklony vidět věci trochu jinak. Momentálně vám prospěje dříve myslet, než mluvit. Můžete se totiž své drahé polovičky nehezky dotknout. I když je vám to pak líto a chcete se usmířit, nemáte to až tak lehké.

Práce

Práce

Vaše pracovní výsledky výrazně ovlivňuje i vaše sebevědomí. Momentálně máte totiž sklony překračovat své hranice. Zdá se však, že se vám to ne vždy oplatí. Mars je totiž po celý měsíc v nehezké opozici s vaším znamením. Zejména kolem 16. září vás můžou jisté kroky mrzet. Zřejmě se v těchto dnech unáhleně rozhodujete a přehlížíte důležité věcí. I když se snažíte argumentovat, nadřízený vaše názory nebere v potaz. Máte tedy povinnosti navíc a k tomu se musíte postavit čelem dalším potížím. V kolektivu se totiž mohou vyskytnut konflikty a váš kolega si od vás nenechá nic líbit. Ve finále se však rozhodnete, že si přestanete dělat zbytečné problémy. Uvědomíte si, že toho máte nad hlavu a nechcete si ještě přitěžovat. V tomto měsíci však můžete také využít příznivých vlivů. Zvláště kolem 12. září je přáno vyjasnění jistých záležitostí a příjemné atmosféře.

Peníze

Peníze

Můžete mít opravdové štěstí na přísun financí a také obchodní zisky. Venuše je totiž po celý měsíc v pozitivním trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 11. září si jistě přilepšíte a možná se vám také podaří něco vyhrát. Jistě si však dávejte pozor také na neúměrné výdaje. V tomto měsíci vás totiž potká nutná investice, na kterou potřebujete každou korunu. Zejména kolem 17. září se vám totiž může pokazit například nějaký domácí spotřebič. Zdá se, že koupě nového však není zrovna levná záležitost. Naštěstí se vám podaří z tohoto problému vyváznout. Zjistíte totiž, že máte něco naspořeno a opadnou vám starosti. Nemusíte si tedy bezhlavě půjčovat peníze a riskovat. Tak to je super zpráva, Berani. Zajisté si umíte také dobře promyslet, do kterých záležitostí je nutné zasáhnout co nejdříve. Postupně se dostáváte z těchto spárů a zdá se, že vše proběhne bez větších ztrát.

Rodina

Rodina

Nyní jste celkem soutěživí a může to tak trochu narušovat vazby ve vaší rodině. Pravděpodobně chcete mít občas přesilu a umíte si prosadit svou. Zdá se však, že ostatním členům rodiny to moc nevyhovuje. Mars je po celý měsíc v negativní opozici s vaším znamením. Zejména kolem 16. září si dávejte pozor na své vystupování. Jistá osoba vás totiž může překvapit svým úderem. V tomto období se však můžete více soustředit na vylepšení své image. Máte štěstí na dobrý výběr oblečení a také kosmetických služeb. Zvláště kolem 12. září se můžete těšit na bezvadné výsledky. Pochvalu sklidíte nejenom od blízkých, ale také od svých blízkých přátel. Jste tedy zaskočeni, jak vás tato proměna oživuje. Možná vás tedy tito lidé začnou žádat o radu, co jim podle vás sluší a čemu se vyhýbat. V těchto dnech jim tedy můžete poskytnout dobrou radu a pomoci jim najít to pravé.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.