MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, máte před sebou měsíc, ve kterém zvládnete všechny případné komplikace. Nad vámi září planeta štěstí Jupiter, která je v nádherném postavení vůči vašemu znamení. Zejména kolem 5. září můžete mít opravdu značný úspěch, a to zejména ve finanční oblasti. Využijte každé příležitosti a případných nabídek! Od 14. září vám totiž mohou výrazně pochybět peníze a také počítejte i s investicemi navíc. Venuše je v nehezké opozici na vaše znamení a bohužel svou problematickou energie vysílá navíc i do oblasti lásky. Váš nový objev se moc nemá k bližšímu seznamování a vy máte sklony ho pořád přesvědčovat. Nějak to ale nezabírá, spíše jste chlazeni ledovou sprchou. Ani v práci to není zcela růžové a kolem 29. září máte mnoho povinností navíc. Jste celkem vyčerpaní, ale žádný strach, máte velkou výhodu, že nové síly naberete velmi rychle zpět!


Láska

Láska

Zpočátku neprožíváte komplikované období a jste optimisticky naladění. S opačným pohlavím udržujete spíše přátelské vztahy a nevyhledáváte nic závazného. Na spoušť potíží se však připravte již od 14. září. Ve vašem okolí se může objevit osůbka, ze které nemůžete spustit zrak. Nemějte však velké oči, Berani. Tato osoba zjevně netouží po nové známosti a spíše se můžete setkat s odmítnutím. Venuše je v negativní pozici na vaše znamení, a i když neradi prohráváte, věřte, že v tomto období nemá cenu nic lámat přes koleno. Zvláště kolem 28. září se vám oplatí zůstat v pozadí, jelikož může dojít spíše k velkému nedorozumění! Později si stejně uvědomíte, že vám váš nový objev v mnohých věcech nesedí. Začnete si více vážit toho, že nedošlo k hlubšímu seznámení. Jedná se totiž o typ protějška, který zřejmě nerozumí vašemu smyslu pro humor a neustále ho něco rozčiluje.

Práce

Práce

Pokud si nadřízený myslí, že vás něčím vyvede z míry, pak je na velkém omylu! Jeho připomínky si neberete osobně a stále máte úsměv na tváři. Nemáte zájem o neshody, a tak se nepouštíte do žádných intenzivních debat. Do 13. září berete vše s humorem a neprožíváte žádný velký stres, takže i práce vám jde jako po másle. Následně se však může situace obrátit k horšímu a šéf na vás začne tlačit s úkoly, Merkur je totiž v nepříjemné opozici na vaše znamení. Jeho požadavky vás nemile překvapí, takže mu dáte najevo svůj nesouhlas. Tím si však moc nepomůžete, spíše si koledujete o další potíže a o úkoly navíc. Zejména kolem 29. září vás čeká mnoho povinností a vy pracujete pod velkým nátlakem. Nezoufejte Berani, jste chytří a udržujete si svůj pozitivní nadhled. Bravo, uvidíte, že i přes tyto obtíže zvládnete veškeré úkoly na jedničku.

Peníze

Peníze

Nemáte se špatně, co se financí týče a dá se říct, že vám momentální situace vyhovuje. Zbytečně neutrácíte, takže netrpíte žádným nedostatkem a nestěžujete si. I přesto se vám ale hodí, když si můžete přilepšit. Taková příležitost se chystá už kolem 5. září. Nepromrhejte jí, jelikož se vám mohou získané peníze v budoucnu velmi hodit! Příznivý přechod Luny přes Jupiter vám nahrává dostatek šancí a není možné je jen tak přehlédnout. Poté vám hvězdy zamíchají karty a vnesou do finanční oblasti nějaké problémy. Od 14. září se vám mohou mařit plány ohledně investic. Je velká pravděpodobnost, že se naskytnou výdaje, se kterými nepočítáte. Dobře si rozvrhněte, kterým směrem vaše úspory půjdou. Neinvestujte zbytečně tam, kde to není vůbec potřeba. Nyní máte sklony potíže spíše přehlížet, než je skutečně řešit. Můžete tedy nesmyslně utrácet a následně toho litovat.

Rodina

Rodina

Věnujete se osobnímu rozvoji, který vás velmi baví a naplňuje. Díky tomu se také snažíte porozumět lidem kolem sebe. Jupiter je v přejícím trigonu k vašemu znamení a udržuje vaši příjemnou náladu. Kolem 6. září si můžete naplánovat aktivity s rodinou. Atmosféra je skutečně příznivá a nehrozí vám žádné hádky. Členové rodiny pro vás mají velké pochopení a je s nimi zábava. Naopak kolem 28. září vás může jistý rodinný příslušník překvapit svým podrážděným jednáním. Jste náchylní k hádkám, ale ani jedné straně konflikt neprospěje. Rozepře se mohou o to více prohloubit a boje mezi vámi mohou zkazit den celé vaší rodině. Nejednejte ukvapeným způsobem a zbytečně neřešte maličkosti, Berani. Osobě, která je na vás protivná, se spíše vyhýbejte a nedávejte jí najevo svůj vztek. Tyto stavy totiž zase přejdou a vás později nemusí mrzet to, co můžete vypustit z úst.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.