Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Beran
21. 3. - 20. 4.
Milí Berani, čeká vás docela příjemný měsíc, ve kterém nemusíte mít obavu z žádných dramatických scénářů. Navíc se od 21. března přesouvá Slunce do vašeho znamení, takže vaše vitalita stoupá na maximum a cítíte se přímo skvěle. Drobné roztržky však mohou přijít v pracovní oblasti, do které občas zasáhne přísný Saturn a jeho nesmlouvavá pravidla. Již kolem 2. března není váš nadřízený moc dobře naladěný a dají se očekávat potíže. Vy se naštěstí vlivem Venuše a jejího sextilu umíte na věci dívat z lepší stránky. Venuše vám také přináší zvýšené šance pro lásku a přátelství. Kolem 30. března máte možnost potkat nové lidi, přičemž se některý z nich může jevit jako potenciální partner. Venuše zasahuje i do finanční sféry, nicméně drobné nepříjemnosti vyloučeny nejsou. Naštěstí při vás stojí pozitivně naladěný Jupiter a ochraňuje vás přede všemi negacemi. Jeho vliv pocítíte nejvíce kole 25. března, v těchto dnech můžete očekávat i určitá překvapení!


LáskaLáska
Ani v březnovém období vás neopouští přátelská a pozitivní nálada. Opačné pohlaví se na vás zvýšeně soustředí a o nestálý přísun nápadníků nemáte nouzi. Venuše je v sextilu na vaše znamení, takže láska má u vás dveře otevřené! Jistě nepřehlédnete osobu, která má silné humanitní zájmy a nade vše si váží svobody. Od 21. března se můžete cítit opravdu jako na výsluní. Přechod Slunce do vašeho znamení vám totiž dodává bombastickou dávku energie. Pokud si chcete užít opravdovou zábavu a zaujmout při té příležitosti i nějakého protějška, vsaďte na dny kolem 30. března, rozhodně vám nechybí odvaha a hvězdy slibují nové seznámení! Berani, máte nyní holt opravdu štěstí a musíte uznat, že je škoda toho nevyužít. Zaujmout vás může kolega či kolegyně nebo někdo, kdo má ve společnosti vyšší postavení. Pokud máte obavy ze zklamání, věřte, že jsou zbytečné!
PrácePráce
Momentálně nemáte velké potíže vyjít s někým, kdo vám není po chuti. I když je v práci občas atmosféra pod psa a vyskytují se nepříjemné situace, vy si udržujete svou náladu stále v pozitivním duchu. Dávejte si však pozor na komplikace, kterého mohou nastat zejména kolem 2. března. Nadřízený je patrně s něčím nespokojený a nemusí šetřit postihy. Raději v tomto čase nevyvolávejte hádky, abyste si nepřitížili, Berani. Konjunkce Luny a Saturna totiž nahrává odcizení na pracovišti. Naopak ve dnech kolem 31. března se vám značně daří a dá se říct, že atmosféra na pracovním poli je klidnější. Vaše pozitivita může příjemně nakazit i vaše okolí, z čehož máte velkou radost. Výborně, konečně je tedy čas i na příjemné chvíle, na které jste čekali! Se všemi v práci vycházíte dobře a mnozí navíc aspirujete na povýšení.
PenízePeníze
Ve financích máte nyní doslova kliku, Berani! I když vás trápí nějaký finanční problém, podaří se vám ho vyřešit. Máte nad sebou ochranitele Jupitera, který se pozitivně váže na vaše znamení. Štěstí vás tedy v žádném případě neopouští. Ve hře je také pozitivně naladěná Venuše, která situaci ještě vylepší. Kolem 25. března si na vás může sednout skutečné štěstí. Pokud tedy řešíte finanční potíže, je vhodné zaměřit se na jejich řešení právě v těchto dnech! Peníze k vám mohou nějakým způsobem dorazit doslova samy, například vám je někdo nabídne. Pozor však na dny kolem 2. března. V tomto čase se mohou vaše plány zmařit nebo nemají vůbec šanci na úspěch. Také se vyvarujte závažných rozhodnutí ohledně financí či úředních věcí. Máte sklony k tomu okolnosti zlehčovat, ale pozdější složitá hledání řešení vám za to nestojí, Berani. Nic nepokoušejte, v budoucnosti se to může obrátit proti vám!


RodinaRodina
Přátelé tvoří vaši druhou rodinu, bez které si nedovedete představit život. Trávíte rádi čas jak s kamarády, tak i s rodinou a nejlépe pokud tyto dvě sféry skloubíte! Není se vůbec čemu divit, Venuše je v sextilu na vaše znamení - jednoduše tedy potřebujete trávit čas ve společnosti lidí, které máte moc rádi. Dny, kterým je přáno, jsou především kolem 4. března. Rádi se seznamujete a tak je dost možné, že nabídnete svým přátelům, ať dovedou někoho nového, což může být prima trefa. Pokud si chcete udělat čas výhradně na rodinu, nepropásněte dny kolem 9. března. Jste dynamičtí, kreativní a máte velký smysl pro prohlubování rodinných vazeb. Jestli potřebujete nějaký druh společné ventilace, vyzkoušet můžete tanec. Vyrazte s rodinnými příslušníky na nějakou hudební akci a uvidíte, že si užijete spoustu zábavy.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.