Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na leden 2021.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, Mars ve vašem znamení se vás drží do 5. ledna a ještě vám dodá energii ke splnění vámi nalajnovaných povinností. Vztahy jsou začátkem ledna docela příjemné a užíváte si přízně u opačného pohlaví. Do 7. ledna nevíte odkud kam, protože se kolem vás točí mnoho příjemných nápadníků. Poté vás zasáhne nepříjemná kvadratura Venuše s vaším znamením a v lásce vám udělá tak trochu hokej. Nabýváte dojmu, že vaše nová známost není úplně to, co očekáváte a rozhodnete se investovat čas do někoho jiného. Co se týče vašeho pracovního života, zde se mohou vyskytovat určité potíže. Vedete konflikty s nadřízeným a jednáte v rozporu s tím, co po vás chce. Avšak od 8. ledna přehodnotíte svůj názor a pokusíte se práci brát více zodpovědně. Merkur je v úžasném sextilu s vaším znamením a pravděpodobně si uděláte dobrý základ pro dosažení úspěchu.


Láska

Láska

Jak už je o vás známo Berani, jednáte s horkou hlavou a nic vás v dosažení úspěchu nezastaví. V lásce to není jinak, jste draví a v tomto období si vyhlédnete svůj terč poměrně rychle. Venuše stojí až do 7. ledna ve Střelci a je v báječném trigonu s vaším znamením. Ještě počátkem tohoto měsíce se vám tedy naskytne příležitost natrefit na někoho moc sympatického. Následně se vám však nedaří až tak skvěle a z nových známostí jste celkem vyčerpaní. Zdá se, že první dojem je sice docela fajn, ale nakonec dotyčný neodpovídá vaším představám. Zejména kolem 12. ledna cítíte z této osoby spíše rezervovanost a uzavřenost. Moc dobře si uvědomujete, že tohle opravdu není šálek vaší oblíbené kávy. Pokud se však chystáte někoho odmítnout, dávejte si pozor na ostré a netaktní vyjadřování! Vaše slova mohou vyvolat konfliktní situaci a také můžete jistému člověku dost ublížit.

Práce

Práce

Hlavním zdrojem současných problémů v práci jsou vaše nekonečné argumenty. Nechcete se totiž řídit tím, co po vás požaduje nadřízený a máte na vše svůj názor. Z toho vám však neplynou žádné výhody a spíše se to obrací proti vám. Kolegové vás nyní moc nepodporují a jste nakonec donuceni ustoupit. Avšak od 8. ledna se vztahy v kolektivu více upevní a domluva je mezi vámi o dost lepší. Merkur je v přejícím sextilu s vaším znamením, takže si dokonce uděláte i lepší skóre u nadřízeného. Ukážete mu, že se umíte postavit práci čelem a zbytečně netlacháte. Bravo! Zejména kolem 15. ledna máte bezvadné šance pro dosažení velkého úspěchu. Hodně vám to myslí a žádná překážka vás nezastaví. Jestliže tedy dostanete dobrou pracovní nabídku, neváhejte a chopte se jí! Čeká vás významný pokrok v kariéře, takže riskování se obrátí jen ve váš prospěch.

Peníze

Peníze

Na rozdíl od jiných neřešíte momentálně žádnou finanční krizi, která po vánocích obvykle každého dostihne. Stále totiž nakupujete nové věci a sledujete různé výprodeje. Evidentně máte totiž štěstí na opravdu výhodné slevy. Neinvestujte však zbytečně vysoké částky a přemýšlejte i do budoucna, Berani! Od 8. ledna je Venuše v negativní kvadratuře s vaším znamením a může vás prudce zasáhnout nedostatek peněz. Je totiž pravděpodobné, že se vaše výdaje tak trochu zvrtnou a vy je neovládnete. Najednou zjistíte, že už nemáte z čeho čerpat a musíte zaplatit důležitější věci. Zvláště kolem 13. ledna jste nuceni řešit situaci, která je již hodně naléhavá. Nenecháte se však zastrašit a zapojíte své mozkové závity. Víte totiž, že ačkoliv není tento stav úplně ideální, zvládnete se s ním poprat. S nalezením řešení vám může pomoci i váš dobrý přítel, který této oblasti rozumí.

Rodina

Rodina

Zdá se, že vás zimní dny příliš neomezují a jste i přesto velmi podnikaví. Společně s rodinou se nenudíte a příjemná konjunkce Marse s vaším znamením vás až do 5. ledna zásobuje velkou dávkou energie. Je tedy vhodné naplánovat si nějaké povinnosti, ale určitě se zbytečně moc za ničím nežeňte! Můžete si totiž na druhou stranu přivodit i menší úraz, a to kvůli malinké nepozornosti. Od 8. ledna se zaměřte spíše na vzdělávací aktivity, které vás hodně zajímají. Sbírání nových poznatků vás baví a vše si rychle zapamatujete. Pravděpodobně také zjistíte, že někdo s vašich blízkých sdílí podobné zájmy. Neváháte tedy a vzájemně si vyměníte pár informací a zkušeností, které vás posunou dále. Pokud vás netrápí nedostatek času, vsaďte na online kurzy. Narazíte na instruktora, který vám perfektně sedne a doslova hltáte každé jeho slovo.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.