Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Měsíční horoskop na červen 2023.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, v milostných vztazích se dočkáte opravdu vášnivé známosti. Pravděpodobně si také získáte nějaké informace o dané osobě. Zdá se, že sympatie jsou vzájemné a vy se můžete těšit na rande. Venuše je po celý měsíc v pěkném trigonu s vaším znamením a zejména kolem 21. června máte šťastné dny. Jestliže chcete někoho zaujmout, pak nemáte co ztratit! Také v pracovní oblasti dosahujete pozitivních výsledků. Od 11. června je Merkur v hezkém sextilu s vaším znamením a jistě dostanete i zajímavou pracovní příležitost. Nyní je však důležitá i spolupráce s kolegy. Naštěstí to pro vás není žádný problém a dokážete se skvěle domluvit. A co se týká obchodních záležitostí a vašich požadavků, můžete mít v tomto období velký úspěch. Hlavně kolem 17. června dojde ke zdárnému ukončení a vše se vyřeší ve váš prospěch. Nebojte se také udělat důležitá rozhodnutí.


Láska

Láska

Máte dobře rozehraný měsíc a daří se vám získat si pozornost opačného pohlaví. Jistě nic neponecháváte náhodě a jdete si za svým cílem. Možná však využijete pomoc svých blízkých přátel. Zejména kolem 16. června vám mohou poskytnout důležité informace, nebo vám dobře poradí. Je totiž pravděpodobné, že moc dobře znají vašeho idola, který vás chytne za srdce. Venuše je po celý měsíc v blahodárném trigonu s vaším znamením. Váš zájem vzbudí výrazná osoba, která však nemá nouzi o další nápadníky. Vy se však nenecháte odradit a zvláště kolem 21. června využijete své nejsilnější zbraně. Zdá se, že jste velmi úspěšní a dotyčná osoba vás ráda pozná blíže. Jste totiž nejenom atraktivní, ale jde z vás pozitivní energie. Navíc druhou stranu zaujmete nejenom výřečností, ale také důvtipem. Tak to je báječné, hvězdy jsou vám nyní velkou oporou!

Práce

Práce

Vítáte každou pracovní příležitost a snažíte se pohnout kupředu. Určitě chcete také vyšší plat a vydáváte ze sebe to nejlepší. Hlavně kolem 22. června si zorganizujete činnosti takovým způsobem, že je stihnete všechny do puntíku naplnit. V tomto měsíci jste tedy hodně motivováni a chcete dosáhnout nejlepších výsledků. Merkur je totiž od 11. června v příznivém sextilu s vaším znamením. Máte spoustu zajímavých nápadů, které si rozhodně nenecháváte jen pro sebe. Můžete se tedy připravit na vlnu pracovních nabídek, které neodmítnete. Zdá se však, že to vyžaduje velkou spolupráci s vašimi kolegy. Naštěstí nemáte žádné problémy a vycházíte spolu báječně. Společnými silami toho hodně dokážete a nakonec získáte pozitivní ocenění. Nadřízený má totiž z vašich výkonů velkou radost. Uvidíte, že získáte nejenom pochvalu, ale také finanční ohodnocení.

Peníze

Peníze

Štěstí je vám nyní na blízku a užíváte si přísunu financí. Zřejmě také v tomto období narazíte na báječné ceny. Jistě se vám tedy oplatí navštívit obchodní centrum. Možná zde najdete věc, nad kterou již nějakou dobu přemýšlíte. Venuše je po celý měsíc v příjemném trigonu s vaším znamením a nyní jí můžete koupit ve slevě. Jistě také zvažujete uzavření obchodu, který vám však přinese i jisté výhody navíc. Zejména kolem 21. června vás čeká úžasná příležitost. Tento měsíc je také přáno v řešení úředních záležitostí. Jestliže máte dlouhodobý spor, může dojít ke konečnému rozseknutí. Je však pravděpodobné, že tato situace dopadne ve váš prospěch. Hlavně kolem 17. června dostanete nějaké příznivé zprávy. V těchto dnech se také můžete spolehnout na svá rozhodnutí. Víte moc dobře, o co usilujete a umíte to získat. Máte výborné argumenty a jistě s nimi dosáhnete svého.

Rodina

Rodina

Nechcete plýtvat časem a dá se říct, že si plánujete každý svůj den, ať nic důležitého nezmeškáte. Zřejmě totiž máte mnoho důležitých povinností, které potřebujete stihnout. Mars je po celý měsíc v hezkém trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 22. června máte mnoho energie a jste velmi kreativní. Možná se tedy vrhnete nejenom na práci, ale také na zkrášlení domova. Své prostředí vybavíte krásnými doplňky a rozhodnete se, že vymalujete všechny místnosti. Vaše nápady mají velké ohlasy a příbuzným se to velmi líbí, takže získáte uznání. Nyní máte také možnost rozšířit si své obzory a naučit se něco, co ještě neznáte. Určitě se tedy nevyhýbejte kurzům a zainventujte také do kvalitní literatury. Zvláště kolem 16. června máte také možnost najít si koníček, který vás opravdu nenudí. Tak to je super, zřejmě si také najdete partu přátel, se kterými vás tato záliba spojuje.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.