Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Býk
21. 4. - 21. 5.
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete plnými doušky vychutnat. Slunce je do 20. května ve vašem znamení a vy máte radost ze všech maličkostí, daří se vám užívat života na plné pecky! Také Venuše se připravuje na přechod do vašeho znamení a to od 16. května. Navíc je v krásném sextilu na Mars, takže v lásce nuda určitě nehrozí a můžete si dokonce zadělat na vztah, který bude dlouhodobý. Rovněž v kariéře uděláte výrazný krok dopředu. Od 8. května se Merkur usídluje ve vašem znamení a spřádá přátelský trigon se Saturnem. V práci se tedy projevují vaše silné stránky a vaše myšlenky jsou dokonce i pro nadřízeného praktické a chytré! Super, velmi vám to pomůže i po finanční stránce. Kolem 28. května je nejsilněji znát vliv Venuše v příznivém trigonu na Saturn - lze tedy dosáhnout finančních úspěchů, které jsou trvalé. Pozitivní obrat čekejte i v rodině, která vám nabízí svůj ochranný štít, jak je vidět, jste v květnu miláčky hvězd!


LáskaLáska
První polovina tohoto měsíce není pro vás v lásce nijak významná a nic až tak bombastického se neděje. Prudký obrat však přichází po 16. květnu, kdy se věci v lásce začínají pořádně hýbat a vám se velmi daří. Venuše totiž vstupuje do vašeho znamení a následně utváří fantastický sextil k Marsu! Vznikají tím velké šance, že si vás nový protějšek vyhlédne i sám a nebude vás to stát tolik námahy. Zejména kolem 31. května se můžete těšit na přízeň opačného pohlaví a vězte, že sympatie jsou vážně velké. Zaměřit se na vás může osoba, která je nadmíru citlivá a spojuje vás s ní talent k dobrému hospodaření. Takový protějšek se vám velmi zamlouvá, takže jistě nad dalším setkání ani minutu neváháte. Oba máte blízký vztah k přírodě, takže taková májová procházka je tzv. tím pravým ořechovým. Nezapomeňte si udělat zastávku pod rozkvetlou třešní, květen je opravdu váš měsíc lásky!
PrácePráce
Svého nadřízeného máte v tomto měsíci šanci příjemně překvapit. Moudrý a vynalézavý Merkur pro vás totiž od 8. května zaujímá významné postavení - dostává se do vašeho znamení! Bravo Býci, vaše houževnatost a vytrvalost ve vytýčených plánech jsou pro vás nyní klíčová slova a pevně se jich držíte. Myslíte především prakticky, takže všechny své myšlenky umíte převézt v činy. To dokážete uplatnit hlavně od 17. května, kdy je v přátelském souznění s Merkurem průbojný Mars, takže si umíte aktivně prosadit své úžasné nápady. Nadřízený vám souhlasně přikyvuje, máte totiž nyní ve svém kolektivu vliv a snažíte se na svých cílech opravdu makat. Věřte, že se vám postupně sčítají zásluhy a příslib odměny, takže nakonec můžete dosáhnout i vyššího platu! Vaše dlouhodobé snahy se nyní mají šanci obrátit v realitu, takže každopádně stojí za to se do práce pořádně opřít.
PenízePeníze
Peníze se vás v tomto období zřejmě hodně oblíbí. Mnozí očekávejte doslova bombastický přísun financí! Ke slovu se totiž dostává Venuše, která se od 16. května nachází ve vašem znamení. Váš čich a smysl pro hospodaření s penězi je v tuto chvíli posilněn. Nemusíte se bát nedostatku a špatných závěrů, právě naopak! Kolem 28. května je Venuše ve vašem znamení v blahodárném trigonu na Saturn. Uzavřené obchody a finanční transakce mají pozitivní dopad a navíc jsou ve většině případů trvalého rázu. V těchto dnech je tedy vhodné neváhat nad významnými jednáními, mohli byste tak přijít o šance, na které jste dlouho čekali a nyní je máte na dosah. Váš ekonomický duch vám naštěstí nedovolí zavřít oči před něčím výhodným, seriózní nabídky jsou k vám navíc přitahovány jako magnet. Je to měsíc, který přeje blahobytu a věřte, že se vás spokojenost jen tak rychle nepustí!


RodinaRodina
Mimo rodinu se v květnovém období také rádi věnujete přátelům, kteří se vám snaží ve všem naslouchat. Máte vedle sebe spřízněnou duši, která vás neváhá podpořit. Je to sice zřejmě snílek, za to vám však pomáhá přijít na spoustu fantastických nápadů! Rovněž rodina při vás pevně stojí a zejména od 17. května se v ní můžete cítit jako v ochranitelském kruhu. Vaše znamení je v příjemném sextilu na Mars v Raku, který brání své rodinné prostředí a je pro něho prioritní. Zvláště kolem 31. května je rodina pro vás ochotná udělat první poslední a nebojí se vám dát najevo svou starostlivost a péči. Dokážete si toho opravdu vážit, apropó, co tak se jí v těchto dnech nějak odvděčit? Můžete například navrhnout návštěvu některé z oblíbených historických památek. Vaše účast je samozřejmě důležitá, společné trávení chvil prospěje vám všem. Čekají vás krásné zážitky, Býci.

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.