Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na srpen 2022.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, počátek tohoto měsíce prožíváte v milostných vztazích naprosto pohádkově. Umíte si získat srdce svého idola a zdá se, že prožíváte opravdové štěstí. Avšak od 11. srpna jste nepříjemně překvapeni tím, co se dozvídáte o své nové známosti. Venuše je v negativní kvadratuře s Uranem a můžete zažívat zklamání a zvraty. Naopak v práci jste i přes veškeré potíže velmi činorodí a daří se vám. Merkur je od 4. srpna v příznivém trigonu s Uranem a vy se poperete s jakýmkoliv úkolem. Dávejte si však pozor na konflikty s nadřízeným, které vás mohou připravit o super pracovní příležitosti. Mars je do 19. srpna ve vašem znamení, ale tvoří konjunkci s Uranem. Máte sklony tedy jednat impulsivně a neuváženě. A co se týká rodiny, rozhodnete se udělat si v mnoha věcech jasno. Chcete si mezi vašimi blízkými něco vyříkat a případné neshody se vám podaří nakonec vyřešit.


Láska

Láska

Rychle dokážete reagovat v přítomnosti člověka, který na vás udělá dojem. Pravděpodobně se neschováváte za rohem a jednáte. Vaše taktika vás jistě nezklame a umíte si získat pozornost každého idola. Do 10. srpna jde tedy všechno dle vašich představ a máte radost z toho, jak moc se vám daří. Následně však přichází jisté zvraty, které vůbec neočekáváte. Venuše je v nehezké kvadratuře s Uranem a možná se dozvíte věci, které vás šokují. Nejenom, že je vám to líto, ale v druhé osobě ztrácíte veškerou důvěru. Zřejmě se tedy do 19. srpna od opačného pohlaví trochu distancujete. Nemáte totiž zájem o nějaké sbližování a tato situace vás celkově hodně vyčerpává. Rozhodnete se dát si na čas pauzu a popřemýšlíte o tom, co vlastně od svého protějška chcete. Uvidíte, že si nakonec srovnáte priority a ve vztazích se snažíte jednat více s rozumem.

Práce

Práce

Ačkoliv vás v tomto období čekají nepříjemné situace na pracovišti, dovedete je perfektně vyřešit. I když to není zpočátku moc jednoduché a potíže se kupí, neztrácíte naději. Merkur je totiž od 4. srpna v blahodárném trigonu s Uranem a nemáte nouzi o originální myšlenky. Nadřízeného tím jistě překvapíte, ale do 19. srpna si dávejte pozor na možné spory a neshody. Nyní máte sklony jednat více impulsivně a výbušně. To však šéfa rozhodně nenechá chladným a díky tomu se můžete připravit o dobré pracovní příležitosti. Naštěstí se následně usměrníte a pochopíte, že to není to, po čem toužíte. Vážíte si totiž svého místa, na kterém si opravdu moc zakládáte. Váš nadřízený je sice velmi náladový, ale vy se tím již nenecháte rozhodit, ani zaskočit. Máte pravdu, Býci! Uvidíte, že vám jde poté spolupráce snáze a nemusíte přemýšlet, jak si u šéfa vyžehlit své neuvážené chování.

Peníze

Peníze

Jste vcelku spokojeni se svou finanční stránkou, protože máte štěstí na zisky. Pravděpodobně se vám nyní daří v prodejích, ale také ve výhodných investicích. Nebojíte se tedy vyhodit více peněz za luxusní předměty. Avšak od 11. srpna můžete mít v oblasti příjmu jisté potíže. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a zdá se, že máte spíše vyšší výdaje. Zdá se, že vám to následně nepřináší tolik radosti a možná toho i litujete. Do 19. srpna si také dávejte velký pozor na zbrklé podepisování smluv. Určitě si hlídejte, kde všude svěřujete své údaje a nechte si poradit. Uvidíte, že neprohloupíte a předejdete zbytečným komplikacím, které se následně vlečou opravdu dlouhodobě. Pár rad vám usnadní mnoho práce a možná také dostanete doporučení, jak v této situaci správně jednat. I přes překážky se vám tedy podaří z těchto prekérií vyváznout bez jakékoliv újmy. Tak to je báječné, Býci!

Rodina

Rodina

V rodinném prostředí se zřejmě snažíte trochu pročistit vzduch. Zdá se, že vám něco již dlouho leží v hlavě a chcete to s konečnou platností vyřešit. Mars je do 19. srpna ve vašem znamení a tvoří příjemný trigon s Merkurem. Spoustu věcí si tedy mezi sebou vyříkáte a dojde k ujasnění jistých záležitostí. Jste tedy rádi, že máte tyto komplikace již za sebou. Od 4. srpna si začnete také hledat nové koníčky, které vám přinesou i přátelské kontakty. Zřejmě vás obohatí o nové informace a získáte také jiný pohled na život. Perfektní, jste rádi, že najdete konečně společnost, ve které jsou osoby s odlišným způsobem myšlení. Hodně vás inspirují a jistě také díky tomu získáte sebevědomí. V současném období vyhledáváte zájmy, které vás něčemu naučí. Investujete tedy do různých seminářů a knih, které vám přinesou dostatek užitečných informací.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.