Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na srpen 2021.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, léto vám přináší do života opravdu moc hezké události a to hlavně v oblasti vztahů. Do 15. srpna jste pod pěkným trigonem Venuše s Uranem a můžete se seznámit s někým hodně zvláštním a magnetickým. Tato osoba vás velmi fascinuje a je mezi vámi značná přitažlivost. Naopak v pracovní oblasti to počátkem tohoto měsíce není zcela optimální. Merkur je do 10. srpna v negativní kvadratuře s Uranem a nečekaná zpráva vám může překazit jisté plány. Následně se tomu však postavíte čelem a i když vás šéf občas peskuje, nakonec si od něj zasloužíte odměny. Po finanční stránce se vám také daří a můžete získat peníze prostřednictví prodeje. Také se zejména kolem 22. srpna připravte na výhodné nákupy nebo na vyřešení jistých úředních záležitostí. Ty dopadnou ve váš prospěch, takže co se týče například placení vysokých poplatků, můžete si pořádně oddechnout.


Láska

Láska

V tomto čase rozhodně nesedíte doma a velmi aktivně hledáte nové známosti. Chodíte tedy mezi lidi, jak jen můžete a náhoda vám přináší do cesty opravdu zajímavé protějšky. Venuše je do 15. srpna v příjemném trigonu s Uranem a láska na první pohled je více než pravděpodobná! Možná máte pocit, že dotyčnou osobu znáte snad léta, protože vám dokonale čte myšlenky. Další polovina měsíce pro vás není zásadně jiná, jelikož váš románek pokračuje i nadále. Zejména kolem 22. srpna očekávejte krásně šokující událost, která vás nadchne. Váš idol se totiž rozhodne vás vzít na nějakou dobrodružnou jízdu. Ačkoliv se do věcí neženete po hlavě, v tento okamžik uděláte pravý opak! Výborně Býci, tohoto kroku rozhodně nebudete litovat, protože poznáte něco neobvyklého. Dá se říct, že vám tento člověk ukáže něco, co vůbec neznáte a díky tomu prožijete opravdové pocity štěstí.

Práce

Práce

Nejste úplně ve své kůži a nervózně přemýšlíte, jak vyřešit všechny zadané povinnosti. Zvláště kolem 8. srpna máte strach, že to sami nezvládnete a chybí vám dostatek praktických nápadů. Toto naštěstí velmi brzy pomine a v práci se začnou dít výrazné změny. Merkur je od 11. srpna v hezkém trigonu s Uranem a náhlá myšlenka vám může změnit dosavadní podmínky v pracovní oblasti. Pravděpodobně získáte větší sebedůvěru a povinnosti velmi rychle vyřešíte. Od nadřízeného si konečně získáte respekt a také vás pochválí za dobře odvedenou práci. I přestože je občas nepříjemný, vidí, že si dáváte na všem velmi záležet a pečlivě se snažíte všechny úkoly splnit. Nechybí vám motivace a touha jít za svým cílem. Patrně si díky tomu zasloužíte i nějaké benefity a odměny navíc. Šéf za vámi také přijde s pracovní nabídkou, která vás velmi překvapí, tuto výzvu přijměte!

Peníze

Peníze

Potíže ve financích se vám momentálně vyhýbají obloukem a máte vždycky velkou kliku. Ať už se vám tedy naskytne jakákoliv komplikace, jste pod ochranou a všechno se včas vyřeší. Venuše je do 15. srpna v hezkém trigonu s vaším znamením a i případné pokuty vám jsou z jistých důvodů odpuštěny. Tak to je úžasné, užíváte si také přísunu peněz, který získáváte například prostřednictvím prodeje. Nemusíte si však dělat vrásky z další poloviny tohoto měsíce. Jsou před vámi příjemné příležitosti, které navíc vůbec nečekáte. Můžete tedy narazit na výprodej drahých věcí nebo získáte k nákupu velmi hodnotný dárek. Zejména kolem 22. srpna můžete také dobře investovat nebo uzavřít nějakou smlouvu. Možná totiž již nějakou dobu řešíte úřední záležitosti a v těchto dnech dojde k jejich rozuzlení. Nebojte se, všechno dopadne k vašemu prospěchu a vám spadne kámen ze srdce.

Rodina

Rodina

Občas jste opravdu rozladěni z chování jistého člena rodiny. Je možné, že vás znenadání začne z něčeho obviňovat a snaží se vám zkazit náladu. Do 10. srpna to neberete moc s nadhledem a jeho slova vás zneklidňují. Uran je v nepříznivé kvadratuře s Merkurem a podporuje vaše nenadálé výbuchy vzteku. Následně se však víc ovládáte a nad situací získáváte větší kontrolu. Nechcete v sobě pěstovat zášť a tak se pokoušíte brát tuto situace s větším humorem. Ačkoliv se do 21. srpna mohou vyskytovat jisté přeháňky, umíte dát najevo, že netoužíte po konfliktech. Naopak je dost pravděpodobné, že si více všímáte sami sebe a rozhodnete se udělat něco pro svou krásu. Do poloviny tohoto měsíce vás provází úžasné konstelace a je škoda nevyužít jejích vlivu. Navštivte tedy nějaký obchod se značkovým oblečením. Vyberete si nejenom skvělé kousky, ale také za dobré ceny!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.