Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na květen 2020.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, vyhlídky v lásce nejsou úplně růžové a neprožíváte moc zamilované období. Vaše nová známost má v jednom kuse nepříjemnou náladu a vás to začíná ubíjet. Mars je ve špatném postavení s vaším znamením a až do 12. května se vás drží potíže v milostných vztazích. Pak se však rozmyslíte, že chcete jít jiným směrem a uděláte konečné rozhodnutí. I v práci se setkáte s arogantním přístupem ze strany šéfa, ale rozhodně si to nenecháte líbit. Merkur ve vašem znamení utvoří negativní aspekt s Marsem a do 10. května můžete vést nekonečné rozhovory, které nikam nevedou. Z toho plynou velké neshody, které se však dají později do pořádku. Nadřízený za vámi totiž dojde s prosbou o pomoc a vy mu moc rádi pomůžete. Počátkem tohoto měsíce vás hvězdy moc nepodporují ani ve financích. Avšak kolem 17. května se můžete těšit z pozitivních událostí a překvapení ve zmíněné peněžní oblasti.


Láska

Láska

Ačkoliv jste opravdu trpělivé znamení, máte pocit, že v lásce jste skutečně už za hranicí. Je evidentní, že vás již nebaví poslouchat poznámky na vaši osobu. Možná vám idol něco vyčítá a předhazuje vám spíše to, co se mu na vás nelíbí. Vy se však dokážete ohradit a vaše nová známost si následně uvědomí, že provokace se opravdu nevyplácí. Mars je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a až do 12. května stačí málo k vašemu výbuchu emocí. Naštěstí vás tato negativní konstelace brzy opustí a opět sršíte přátelskou a veselou náladou. Tím pádem k sobě přitáhnete i několik zajímavých známostí, které už konečně mohou stát za to. Zvláště kolem 17. května vám dodají spoustu pozitivní energie a navíc v nich můžete najít oporu. Můžete se tedy cítit více sebevědomí a zdá se vám, že má o vás nový idol opravdový zájem. Užívejte tohoto krásného období pořádně naplno!

Práce

Práce

S nadřízeným momentálně válčíte a přete se o to, kdo z vás má pravdu. Vašemu šéfovi se nelíbí vaše argumenty, protože řeknete vždy všechno trefně. Merkur ve vašem znamení je až do 10. května v negativní kvadratuře s Marsem a dá se říct, že jste velký protihráč vašeho nadřízeného. Dávejte si však pozor na přehnané a nevhodné poznámky, které vás mohou sesadit z vaší pozice. V práci panuje hodně dusná atmosféra a neoplatí se vám dělat si z toho žerty. Poté se naštěstí vztahy na pracovišti alespoň trochu ustálí a vzájemně se tolik nenapadáte. I v kolektivu se vám zejména kolem 16. května pracuje lépe a dokonce i organizování povinností vám jde hladce. Věříte svým schopnostem a nebojíte se své plány realizovat. Báječné Býci, šéf se k vám nakonec může obrátit s prosbou o pomoc a zřejmě zapomenete na staré křivdy. Opět jsou z vás parťáci a dokážete se zase domluvit.

Peníze

Peníze

S financemi to nemáte momentálně úplně snadné, protože musíte neustále investovat do potřebných věcí. Je totiž velká pravděpodobnost, že vám může odejít nějaká dražší elektronika a vy jí potřebujete co nejrychleji nahradit. Dávejte si však pozor na unáhlené výdaje, které vám za to momentálně nestojí. Až do 12. května si totiž můžete pořídit předmět, který není ideální, co se týče kvality a délky životnosti! Je vhodné se do té doby těmto krokům vyvarovat a vrhnout se na ně až posléze. Mars totiž zanedlouho na to utvoří příjemný sextil s vaším znamením a zejména kolem 17. května přeje zvýhodněným nákupům. Můžete tedy ještě buď ušetřit, nebo získáte nějaký ten bonus navíc. Financím velmi dobře rozumíte a výhody v této oblasti vítáte s otevřenou náručí. Víte, že co je doma, to se počítá a tak využíváte všech příležitostí, které skýtají přínos.

Rodina

Rodina

Jestliže se chystáte na výlety nebo sportovní aktivity, dávejte si velký pozor na nepříjemné a náhlé úrazy. Nyní k tomu stačí opravdu málo a vy můžete jít s bolístkou rovnou marodit. Do 12. května jednejte spíše pomalejším tempem a nenechte se ničím nepříjemně zaskočit. Mars není v přátelském postavení s Uranem ve vašem znamení a chce to větší míru sebekontroly. Můžete mít totiž mnoho přebytečné energie, která vám nakonec vůbec neprospěje. Po skončení tohoto maratonu však přesně víte, jak si máte věci zorganizovat - důkladně si tedy sestavíte plán domácích prací a zjistíte, že takto je to mnohem prospěšnější. Zejména kolem 16. května je dobrý nápad vrhnout se na úklid, stihnete toho totiž ještě více, než doopravdy zamýšlíte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.