Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na říjen 2021.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, v profesní oblasti neoplýváte velkým nadšením a nařízení šéfa vám není po chuti. Jupiter tvoří nepříznivou kvadraturu s vaším znamením a zejména kolem 14. října si dávejte pozor na to, jak se chováte. Šéf nemusí mít žádné strpení a hrozí vám neadekvátní bonus navíc. Pokud nastupujete do nové práce, očekávejte spíše zklamání, protože přeceníte své síly. Co se týká vztahů, nepříjemnosti zažívají hlavně zadaní. Venuše je do 6. října v nepříjemné opozici s Uranem a překvapuje vás minimální zájem od protějška. Možná tedy přemýšlíte nad budoucností a nejste si jistí, zda je to ten pravý člověk pro váš život. Také ve finanční sféře máte tak trochu problémy a potřebujete však zaplatit upomínky. Následně vám totiž mohou hrozit pochůzky po soudech, nebo jiných orgánech. Půjčkám se však rozhodně vyhýbejte zejména kolem 16. října a dejte na rady blízkých!


Láska

Láska

Jestliže jste v dlouhodobém partnerství, začínáte mít pocit, že vám v něm něco chybí. Protějšku můžete vyčítat, že vám neprojevuje svou náklonnost a city. Zdá se, že si všechno nechává pro sebe a nechce se s vámi dělit o radost. Venuše je do 6. října v negativní opozici s Uranem a vy můžete do této doby přemýšlet, zda je pro vás partner vůbec vhodný. Nezadaní jsou v tomto období také tak trochu nespokojení a dá se říct, že mají velká očekávání. Zvláště kolem 14. října není nic dle vašich představ a opravdu vás to naštve. Máte tendence tuto skutečnost trochu zveličovat a ve finále usoudíte, že se nic tak tragického neděje. V těchto dnech můžete totiž narazit na někoho, kdo vás zpočátku velmi zaujme. Následně však zjistíte, že vám jeho osobností rysy absolutně nevyhovují a možná na vás působí nafoukaně. Nic se neděje Býci, není kam spěchat, ten pravý se určitě najde!

Práce

Práce

Nároky vašeho nadřízeného vám jdou tak trochu na nervy. Upřímně se neztotožňujete s jeho názory a nápady. Jupiter je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením, a jakmile projevíte nesouhlas, pěkně to schytáte. Zejména kolem 15. října si dávejte pozor na povýšené jednání, které vašeho šéfa pohorší. Ten pak jedná tak trochu nepřiměřeně a je dost možné, že vám to v práci přiostří. Do 6. října vám také dost možná pohrozí nižší výplatou, protože není zcela spokojen s vaší prací. Zdá se mu, že si na ní nedáváte až tak záležet a chcete ji mít co nejrychleji za sebou. Vyslechnete si tedy pár nevyžádaných rad nejenom od šéfa, ale i od vašich kolegů. Býci, kteří nastupují do nové práce, také úplně neskáčou radostí. Ačkoliv máte zpočátku ohromnou radost z této pozice, následně uznáte, že přeceňujete své síly. Navíc se v kolektivu necítíte úplně ve své kůži, protože vás moc neberou.

Peníze

Peníze

I když se snažíte s financemi zacházet šetrně, nyní se vám to vymyká z rukou. Venuše je do 6. října v nepříznivé opozici s vaším znamením a čekají vás i nepříjemné zvraty. Může vám totiž ve finále dojít nějaká upomínka, kterou musíte neprodleně zaplatit. Potíž však nastává v tom, že máte minimum úspor a peníze potřebujete včas sehnat. Nyní je to pro vás velký oříšek, a pokud zvažujete půjčování peněz, vyhýbejte se dnům kolem 16. října. Nemusíte se setkat zrovna s čestnou společností a pravděpodobně vám tento krok přinese do budoucna větší zátěž. Jste momentálně velmi důvěřiví a chytáte se každé příležitosti. Zpočátku nevnímáte žádné varovné signály a později vás na to může upozornit někdo blízký. Můžete tedy mít dost velkou kliku, Býci! Než se tedy k něčemu rozhoupete, není na škodu poptat se na zkušenosti ostatních. Jistě vám dají nějakou osvětu a vy jste chytřejší.

Rodina

Rodina

Blízké okolí vás tak trochu kritizuje změny, ke kterým se nyní odhodláváte. Máte však pocit, že se starají o věci, do kterých jim nic není. S velkou pravděpodobností vás toto chování přivádí do rozpaků a reagujete docela podrážděně. Venuše je do 6. října v nehezké opozici s Uranem a patrně vás něco nečekaně rozhodí. Ostatním se však zdá, že to tak trochu přeháníte a nemáte důvod rozčilovat se. Jisté věci si však nedáte vymluvit a myslíte si radši své. I po zbytek tohoto měsíce panuje v rodině celkem napjatá atmosféra. Ačkoliv jsou pro vás důležité dobré vztahy, v tuto chvíli se na nic neohlížíte. Hlavně kolem 15. října druhé moc nešetříte a řeknete jim od plic, co si vlastně myslíte. Pozor Býci! Nevybírejte si však silná slova, které mohou ostatním ublížit. Brzy si totiž uvědomíte, že není potřeba dělat takové výstupy. Pohodové a klidné jednání vám určitě prospěje více.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.