Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Býk
21. 4. - 21. 5.
Milí Býci, Merkur putuje 5. ledna do znamení Kozoroha a to pro vás znamená dobré zprávy! Trigon k vašemu znamení totiž mimo jiné podporuje vaše mentální schopnosti a vyjadřování. Máte větší příležitosti k seznamování a to zejména kolem 6. ledna! Zadaní však mohou mít ještě prvních pár dnů v tomto měsíci rozepře s protějškem. Vašeho znamení se drží nepříjemná opozice s Venuší, která provokuje k hádkám zejména ohledně financí. Zaujímáte rozdílné postoje a nemůžete dojít ke kompromisu. Nicméně nepohoda netrvá věčně, od 8. ledna nastává kýžený klid! Co se týče vašeho zdraví, jste do 19. ledna čilí, vitální a cítíte se super. Poté se však Slunce přesune do znamení Vodnáře a je v kvadratuře k vašemu znamení. Zasahuje vaši energii, takže se cítíte více unavení a i s autoritami v práci či v rodině jsou menší potíže. Snažte se v poslední dekádě měsíce zaměřit na své zdraví a více o něj pečovat, jste více náchylnějším k nemocem! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: v éteru krouží příslib, že se vaše rodina předvede v těch nejlepších barvách. Úplněk přináší novinky a příznivý pohled do domácí situace či problému.


LáskaLáska
Zadaní mohou ještě začátkem měsíce pociťovat ve vztahu dusno, což má na svědomí nepříznivé ozáření Venuše ze Štíra. Ve vašem vztahu se momentálně vyskytuje žárlivost a je dost možné, že jeden druhého v tom schválně podporujete. Pokud vedete společnou domácnost, můžete mít vážný problém dohodnout se na věcech, které se točí kolem příspěvků financí. Ale žádný strach, milí Býčci, od 7. ledna pocítíte úlevu! Pokud jste nezadaní, máte celý měsíc spíše klidový a navazujete převážně přátelské vztahy, které sice neslibují nalezení nového partnera, za to však můžete narazit na člověka, se kterým si výborně porozumíte a budete se cítit nesmírně duševně obohaceni. Novým známostem je přáno kolem 6. ledna, kdy Luna aktivuje vašeho vládce Merkura. Máte štěstí na to, že narazíte na lidi s podobným vnímáním a potřebami. Jestliže máte před sebou nějaké školení či studia, věřte, že se potkáte zrovna tam!
PrácePráce
V tomto měsíci patříte mezi zaměstnance, kteří jsou opravdu chváleni. Plnění požadavků vám jde jedna báseň a k tomu vám to strašně dobře myslí. Šéf se nebojí dát vám náročnější úkoly a také se může stát, že ho v něčem zastoupíte! Dokonce dostáváte i nápady, které mají perspektivu a slibují trvalé výsledky. Merkur je příznivě ozářen od vašeho znamení a daří se vám najít různá řešení i pro ty nejtěžší úkoly! Výborně Býci, hodně v práci přispíváte svou velkou snahou a vytrvalostí. Kolem 5. ledna podáváte úžasné výkony a práce vám jde od ruky. Pozor však na menší úpadek od 20. ledna. Můžete se potýkat s problémy v práci, které se mohou týkat vašeho zdraví, ale i nadřízeného. Proto se raději šetřete a myslete i na své zdraví, které je v tomto období oslabené. Ačkoliv máte mnoho zajímavých myšlenek a nápadů, můžete se lehce vyčerpat, pamatujte na potřebný relax.
PenízePeníze
S financemi nemáte nyní žádný zásadní problém. Umíte si je vydělat a také umíte chodit v obchodování. Jestliže se chystáte něco prodávat, pusťte se do toho nejlépe kolem 6. ledna. Máte šanci zaujmout široký okruh zájemců a daří se vám správně a přesvědčivě vyjadřovat. V těchto dnech můžete dokonce dostat nějakou výtečnou zprávu. Jestliže máte vleklý problém, který se zatím nevyřešil, je možné, že nyní dojde k pozitivnímu obratu! Žádosti jsou schváleny a požadavkům je vyhověno. Super, uvidíte, že tentokrát je to ve váš prospěch a to zejména kolem 15. ledna. Luna je jedna ruka s vaším znamením a vy sami vytušíte, co udělat pro to, abyste získali to, po čem toužíte. Máte velmi dobře našlápnuto, takže je velká pravděpodobnost, že se vám vše podaří do posledního puntíku splnit. Vaše šikovnost a hospodářský talent se opravdu nedají zapřít. Nebojte se je ukázat na světlo!


RodinaRodina
V rodinném prostředí může dojít k výměně názorů a to zejména v oblasti peněžních hodnot. Venuše je v opozici k vašemu znamení. Vy a váš protějšek máte trochu rozdílné postoje a pohledy na finanční situaci, takže je mezi vámi pestrá komunikace. Nemějte ale obavy Býčci, potíže nejsou vleklé a ihned po 7. lednu se komunikace mezi vámi zmírní a nastane větší harmonie. Co se týče ostatních rodinných příslušníků, máte nyní dobré vztahy zejména s některou autoritativní osobou. Vaše znamení je až do 19. ledna v trigonu se Sluncem v Kozorohu a to podporuje dobré vztahy. Poté se Slunce přesouvá do Vodnáře a to na vás už tak dobře nepůsobí. Je tedy možné pozorovat zásadní rozdíly mezi vámi a určitým členem rodiny. Oba dva jste svým způsobem tvrdohlaví a nenecháte si do ničeho mluvit. Vaši pohodovou povahu však jen tak někdo nerozhodí a snažíte se být po celou dobu v klidu. Máte super přístup!

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.