MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, máte velkou touhu seznamovat se s novými lidmi a s radostí vítáte zájem opačného pohlaví. Uran ve vašem znamení tvoří úžasný trigon s Venuší, takže jistě zaujmete nejednoho obdivovatele či obdivovatelku! Zajímavé setkání je signalizováno zejména kolem 7. září, nedejte se však oklamat prvním dojmem. Dotyčná osoba může působit sice odměřeně, ale uvidíte, že vás posléze překvapí. Po profesní stránce máte také štěstí a do 13. září pro vás nebeští vládcové chystají velké odměny. Báječná vazba Urana s Merkurem podpoří vaši mysl a na pracovišti se to originálními nápady jen hemží! Nadřízený je příjemně překvapen a má pevnou důvěru ve vaše schopnosti. Ví totiž, že ho nezklamete a úkoly si rozdělíte tak, že je stíháte dokonce i s velkým předstihem. Do 22. září se také cítíte příjemně po zdravotní stránce a nic vás neomezuje. Ostatní vám mohou závidět váš elán a vitalitu!


Láska

Láska

Máte velkou radost ze získávání nových známostí. Daří se vám totiž zaujmout nejednoho z vašich idolů a navíc vám výrazně přibývá nápadníků! Nádherný trigon Urana s Venuší vám totiž podsouvá víc a víc příležitostí pro nalezení protějška. Je velká pravděpodobnost, že do 13. září natrefíte čistou náhodou na osobu, která s vámi sdílí obrovské sympatie. Dokáže totiž ocenit vaši přirozenou povahu, která vyniká ráciem a zároveň veselostí, to je super kombinace! Bravo Býci, kráčíte po správné cestě a hvězdy vám prostě přejí. Zejména kolem 7. září se připravte na setkání s člověkem, který slibuje velkou stabilitu. Rozhodně se mu nevyhýbejte a nedejte se oklamat jeho chladným vystupováním. Tato osoba je zřejmě spíše nedůvěřivá, ale uvidíte, že za nějakou dobu ledy roztají. Od poloviny září očekávejte menší útlum, ale vaše aktivní jednání a vážní zájemci vás neopouští.

Práce

Práce

Nadřízený si váží vašich nových nápadů a oceňuje váš pohled do budoucna. Na vše se snažíte dívat jiným směrem a šéfa v mnohém inspirujete. Věřte, že vás do 13. září určitě nemine příjemná odměna či úspěch. Merkur je v úžasném trigonu s Uranem a za své výkony zasloužíte velký aplaus. Mnozí se připravte na to, že se z dosavadní pozice posunete na vyšší a lepší místo. Čeká vás totiž postup po kariérním žebříčku, který si za svou snahu bezesporu zasloužíte! Není divu Býci, máte velké zásluhy, a to zejména kolem 9. září. Vaše píle a trpělivost přinese své plody. V práci máte aktivní přístup a víte, jak správné plnit povinnosti. Kolegové s vámi rádi spolupracují a uznejte, že bez vašeho angažování si jen tak neporadí. Super, ačkoliv se může zdát, že práce jen přibývá, vy moc dobře víte, jak si zorganizovat čas. Inu, máte v tomto měsíci skvěle našlápnuto, jen tak dál!

Peníze

Peníze

Nedostatek financí vás v tomto období absolutně netíží a snažíte se hlídat si své výdaje. Jste si totiž dobře vědomi toho, co momentálně potřebujete a do čeho investovat. Předcházíte tedy zbytečným útratám a díky tomu nemáte čeho litovat. Najednou se však před vámi může objevit výhodná nabídka, která se jen tak neodmítá. Mars je ve fantastickém trigonu s Uranem a zejména kolem 26. září přeje příležitostem, které jsou ve váš prospěch. Tato šance ve vás jistě probudí obrovské nadšení, takže jí bez váhání přijmete. V tomto období je mimo jiného přáno investicím, které se týkají elektroniky. Pokud tedy chcete do své domácnosti nového pomocníka, pořiďte si ho nejlépe kolem 17. září. Nákup se vám vyplatí a navíc je velká pravděpodobnost, že se elektronika tak rychle nepokazí. To samozřejmě uvítáte, máte totiž rádi, když vám věci vydrží co nejdéle a jsou skutečně kvalitní.

Rodina

Rodina

Jste plní energie a rádi si užíváte života po boku svých blízkých. Přesně tak vás také vnímají a těší se z vaší přítomnosti. Prožíváte pohodové období a máte optimistickou náladu, která se přenáší rychlostí blesku. Venuše se až do 13. září krásně drží vašeho znamení, takže můžete se členy rodiny vyrazit třeba i na nějakou kulturní akci. Čekají vás báječné zážitky a je zde velká možnost, že si například pěkně zatancujete a náramně se pobavíte! A jestliže v sobě již delší dobu dusíte nějakou informaci a chcete se s ní svěřit, vsaďte na dny kolem 8. září. Rodina vás jistě ráda podpoří a najdete velké porozumění. Nemusíte se obávat hádek ani rozepří, naopak můžete očekávat dobrou radu. Hvězdy napovídají, že jste vděční za to, co pro vás rodina dělá a svůj vděk jim dáváte patřičně najevo. Nebojte se věnovat i nějaký ten dáreček, uvidíte, že tím způsobíte velkou radost!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.