Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Býk
21. 4. - 21. 5.
Milí Býci, červen je pro vás slunným měsícem a žádný mráček vám to nepokazí! Máte totiž velké štěstí v lásce a co je pro vás důležité, vaše vládkyně Venuše je do 8. června ve vašem znamení. Pro opačné pohlaví jste naprostým ideálem krásy, a proto není divu, že je kolem vás tolik obdivovatelů. Mars navíc na Venuši utváří nádherný sextil a vám jednoduše nejde odolat. Rovněž v oblasti práce očekávejte další posuny a úspěch! Stále se vás drží příjemná vazba Merkura k vašemu znamení a vaše motivace k lepším výkonům roste. Hlavně kolem 6. června se vám můžete podařit prolomit docela náročný úkol. Stejně tak čeká úspěch i Býčky, kteří stále nemohou najít tu pravou práci. Co se týče vaší rodiny, v jejím prostředí se cítíte velmi příjemně. Také jste potěšeni, když vás pravidelně navštěvují přátelé a tráví s vámi čas. Hned kolem 1. června si s rodinou i přáteli užijete opravdové legrace a hlavně pohodové atmosféry!


LáskaLáska
Máte před sebou příjemné období a lásku si snažíte užívat plnými doušky. Navíc je Venuše až do 8. června ve vašem znamení, takže na sebe přitahujete veškerou pozornost opačného pohlaví! Bohyně lásky tvoří totiž také blahodárný sextil na Mars a není divu, že nevíte, kterému nápadníkovi máte dát přednost. Kolem 5. června vás čeká opravdová jízda a věřte, že nová známost stojí za to. Ovšem ani po odeznění příjemného aspektu Venuše s Marsem vás nemusí sužovat žádné obavy. Můžete totiž dále pokračovat ve vyšlapané cestičce, stále vás doprovází příznivé postavení hvězd! Svého vysněného protějška můžete potkat hlavně ve svém blízkém okolí. Pokukuje po vás osoba, která se na první pohled zdá možná trochu stydlivá? Věřte však, že tomu tak úplně není! Pokud získá příležitost, určitě se vás pokusí oslovit a jestliže vycítí vaši vstřícnost, pravděpodobně vás někam pozve, hodně štěstí!
PrácePráce
Vaše pracovitost a vytrvalost se vám v tomto měsíci skutečně vyplácí. Konečně totiž můžete dosáhnout vytouženého cíle a dostat se blíže ke své vysněné pozici. Merkur je v přejícím sextilu na vaše znamení, věci tedy plníte do posledního puntíku a konečný efekt stojí vážně za to. Práci vykonáváte s velkou chutí a dá se říct, že vás konečně naplňuje a baví. Také je přáno těm, kteří dlouho čekají na vhodné pracovní místo nebo hledají nové zaměstnání. Zaměřte se na hledání zejména kolem 6. června, v těchto dnech je zvýšená tendence narazit na pozici, která vám vyhovuje. Natrefit můžete také na báječného šéfa a přátelský kolektiv. Nejlepší rozhodnutí ohledně pracovních záležitostí můžete udělat zejména kolem 18. června. Víte totiž naprosto přesně, co očekáváte a jaké jsou vaše priority. Super, nehrozí vám tedy zklamání a můžete se na své rozhodnutí zcela spolehnout.
PenízePeníze
Finanční oblast nepatří momentálně mezi vaše slabé stránky, daří se vám velmi dobře a máte velké předpoklady i k menším výhrám. Hvězdy vám vskutku po celý měsíc dopřávají jen to nejlepší a to zaslouženě. Jejich paprsky jsou nejvíce silné do 8. června, proto je užitečné využít toho vlivu co nejvíce na začátku měsíce. Venuše je totiž ve fantastické konjunkci s vaším znamením a v penězích není žádným skrblíkem! Připravte se tedy na velmi příjemná překvapení, která vám přinesou nemalou radost. Největší šance jsou zejména kolem 1. června, očekávejte příznivou zprávu! V těchto dnech je také vhodné rozhodnout se pro investice jakéhokoliv druhu. Klidně se vám může podařit získat ještě více než jste původně mysleli, a to i skrze smlouvy. Ty se mohou vydařit bez jakýchkoliv potíží. Není vhodné odkládat důležitá rozhodnutí, nyní je totiž ten správný čas k uzavírání dokumentů či obchodů.


RodinaRodina
S rodinou momentálně vycházíte opravdu moc dobře a rádi s ní trávíte čas. Nevázne mezi vámi komunikace a báječně se shodujete v mnoha věcech. Pokud se chystáte na zahájení letní sezóny s rodinou, můžete začít už 1. června! Příjemný přechod Luny přes Venuši ve vašem znamení totiž přeje pohodové atmosféře a zábavě. Na takový program si zavolejte i přátele, kteří vaše pozvání určitě rádi přijmou. Pokud chcete spíše poznat nová místa nebo si odpočinout, vyjeďte si někam s příbuznými a to hlavně kolem 5. června. Společně tak můžete trávit čas třeba u bazénu nebo navštívit přírodní památky. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv plán, počítejte s úžasnými zážitky a s velkou legrací, což prospívá nejenom vašemu zdravíčku ale i vašemu okolí. Vaše radost se totiž velmi rychle přenáší na ostatní lidičky kolem vás, proto se smějte a bavte co to jde, Býčci!

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.