Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na červen 2023.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, máte před sebou trochu náročné období, ale vy jste vytrvalí a všechno zvládnete. Láska vám nyní nepřináší moc radosti a nadšení. Venuše je po celý měsíc v negativní kvadratuře s Uranem. Nemáte ani reálná očekávání a zvláště kolem 14. června jste díky tomu zklamaní. Následně však díky svým přátelům pochopíte, že to tak trochu přeháníte. Také v pracovní oblasti můžete přijít o zajímavé nabídky. Mars je v nehezké kvadratuře s Uranem a hlavně kolem 26. června máte problémy i v kolektivu. I přestože jste podnikaví a snažíte se prosadit své nápady, ostatní vaším názorům moc nerozumí. Také se vyhýbejte hledání nové práce, jelikož můžete svého rozhodnutí později litovat. A co se týká investic, dobře si své kroky rozmyslete. Hlavně kolem 21. června si dávejte pozor na finanční ztráty. Nepodepisujte také žádné smlouvy a rozhodnutí nechejte na lepší dobu.


Láska

Láska

Neprocházíte si moc příjemným obdobím, a proto se nechcete nyní moc vázat. Zřejmě totiž navazujete kontakty, které nemají dlouhého trvání. Venuše je po celý měsíc v nepříznivé kvadratuře s Uranem a vy si toto působení neužíváte. Zvláště kolem 21. června můžete mít také náhlé výbuchy vzteku. Můžete se tedy někoho dotknout, nebo razantně ukončit známost. Pravděpodobně sami nevíte, co chcete a je pro vás těžké někde ukotvit. Hlavně kolem 14. června velká očekávání a zdá se, že opačné pohlaví na vaše nároky nedosahuje. Je však dost možné, že vás na tento problém začnou upozorňovat i vaši přátelé. Zpočátku se vám tato sdělení moc nelíbí, ale nakonec se nad tím zamyslíte. Zjistíte, že na tom něco je a rozhodnete se dát vztahům volný průběh. Přestanete hledat na sílu krátkodobé románky a uvědomíte si, že vám to momentálně nic nepřináší.

Práce

Práce

Nadřízený není moc spokojen s vaším přístupem v práci. Může mít pocit, že se některým povinnostem vyhýbáte, nebo je neděláte pořádně. Mars je v nehezké kvadratuře s Uranem a šéf určitě nešetří kritikou. Evidentně vás argument šéfa dostane do varu a zdá se, že se ozvete. Nepřinese vám to však žádný úspěch, právě naopak. Hlavně kolem 22. června dbejte pozornosti a vyhýbejte se konfliktům. Můžete díky tomu přijít o případné pracovní příležitosti. Dávejte si také pozor na spolupráci s vašimi kolegy, kteří nemají pochopení pro vaše nápady. Zvláště kolem 26. června jste podnikaví, ale nesetkáte se s pozitivními ohlasy. V těchto dnech se tedy vyhýbejte riskantním situacím. Možná se také můžete rozhodovat ohledně nové práce, ale jednáte unáhleně a pod nátlakem. Následně můžete tedy takové změny litovat a nejste absolutně spokojeni.

Peníze

Peníze

Nevyplatí se vám nyní žádné vysoké investice, protože na nich můžete hodně prodělat. Navíc nejsou moc kvalitní a nemáte z nich dlouhodobou radost. Máte sklony jednat pohotově a neuvědomujete si, že můžete mnoho věcí zakoupit i levněji. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením. Je také dost možné, že vás zaujme jistá nabídka, která však není moc důvěryhodná. Zvláště kolem 21. června se vyhýbejte také podepisování smluv a nenechte se do ničeho vtáhnout. V těchto dnech vám hrozí riziko ztrát a finančních problémů. Určitě můžete mít i tendence hazardovat a nepřinese vám to štěstí. Pravděpodobně toužíte po ziscích a zvláště kolem 15. června se o ně můžete snažit velmi špatnou cestou. Naštěstí začnete brzy vnímat varovné signály a pochopíte, že vám to do budoucna přinese jen potíže. Nakonec vám to všechno rozmluví i jistá osoba, která tyto záležitosti dobře zná.

Rodina

Rodina

Nejste zrovna v pozitivním naladění a zdá se, že vám k tomu druzí dopomáhají. Ostatní vás tedy mohou dráždit svými poznámkami. Jupiter je po celý měsíc v kvadratuře s Marsem a zdá se, že vás nyní dokáže naštvat i maličkost. Zejména kolem 14. června nejste ve své kůži a můžete vyvolat konflikty. V těchto dnech je lepší zachovat si chladnou hlavu. Můžete se totiž pohádat i s osobami, které za nic nemůžou. Momentálně můžete mít také nutkání ke změně vaší image. Dá se však říct, že výsledek není podle vašich představ. Zejména kolem 22. června tyto kroky nepodnikejte. Jste zklamaní a je dost možné, že se to nelíbí ani vašim příbuzným. I když potřebujete v tuto chvíli spíše oporu, setkáte se s kritikou. Určitě také nekupujte zbytečné hodnotné dary, protože se nemusíte setkat s vděčnou reakcí. Nyní se totiž nemusíte dotyčné osobě trefit do vkusu.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.