MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, počátek měsíce není moc přející v lásce. Do 12. ledna si procházíte jistou krizí ve vztazích a můžete mít sklony ukončit kontakt s novými známostmi. Uran je totiž do té doby v nepříznivé vazbě s Venuší a není přáno vážným vztahům. Nesmutněte však, poté si totiž vychutnáte i sladké plody a ve vašem životě se naopak může objevit konečně ten vhodný protějšek! V práci zase přicházíte na nevšední nápady a je fakt, že vás to posouvá kupředu. Merkur je v plodném trigonu s Uranem a do 15. ledna je vhodné využít jejich příznivé energie ke svému prospěchu. Následně se vám mohou plány začít mařit a ne všechno půjde dle vašich představ. Počítejte s povinnostmi navíc. Po zdravotní stránce se cítíte až do 19. ledna docela dobře a zdá se vám, že jste zdraví jako rybičky. Poté se však zaměřte na své zdraví více, protože jisté věci vaše tělo snáší o něco hůře.


Láska

Láska

Pokud jste nezadaní, prožíváte stále nějaké napětí. Zdá se vám, že vás opačné pohlaví nerespektuje a nerozumí vaším potřebám. Je vám to líto a berete si to až moc osobně, takže jste opravdu velmi zklamaní. Až do 12. ledna vás tato situace může pěkně potrápit. Následně se však můžete těšit na změnu klimatu! Venuše přechází do znamení Ryb a utváří nádherný sextil s Uranem ve vašem znamení. Může se stát, že vás pozve na skleničku osoba, od které to vůbec nečekáte. Je vám ale velmi sympatická a tak tuto nabídku rozhodně neodmítnete. Také zadaní mohou od 3. ledna konečně zajásat radostí. Rozepře mezi vámi a vaším partnerem se postupně urovnají a začnete se vzájemně více chápat. Jistě spolu trávíte daleko více času než předtím a máte příležitost si o všem promluvit. Vaše snaha o urovnání sporů vám přináší klid v duši a to je přesně to, co potřebujete!

Práce

Práce

V tomto měsíci se ve vás probouzí tvořivá energie, kterou plně využíváte i ve své profesi. Vaše myšlenky jsou opravdu geniální a pěkně zapadají do vašich projektů. Uran je totiž až do 15. ledna v krásném trigonu s Merkurem a jste špička ve svém oboru. Všemu perfektně rozumíte a nic pro vás není problém. Poté vám však hrozí úbytek mentální energie a také vás přepadají myšlenky ohledně ukončení pracovního poměru. Zdá se vám, že je toho na vás opravdu už moc a nemáte dostatek sil dotáhnout vše do konce. Zvláště kolem 25. ledna vás povinnosti vyčerpávají a máte opravdovou krizi. Provází vás stres a podléháte náhlým rozhodnutím, které nejsou správné, Býci! Následně totiž zjišťujete, že tento krok pro vás nebyl dobrý, ale bohužel nejde vzít zpět. Proto se dopředu dobře rozmýšlejte, než vyřknete své poslední slovo, zbrklost je teď vaším úhlavním nepřítelem.

Peníze

Peníze

Zpočátku se vám ve financích moc nedaří a veškeré nesnáze berete docela tragicky. Nemůžete totiž najít vhodné řešení, a když už se k něčemu dopnete, zjistíte, že můžete ještě pěkně prodělat! Až do 12. ledna se točíte v bludném kruhu a nevíte, jak z něho ven. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a není dobrý nápad něco uspěchat nebo se na někoho upínat, v budoucnu se vám totiž může tento krok pěkně vymstít. Dotyčný vás může podrazit, a co vám slíbí, to nedodrží. Nemějte však obavy, Býci, všechno zlé jednou končí. Po bouři vám začíná svítit slunce a zejména kolem 28. ledna máte parádní šance na získání pěkných peněz. Může se vám například podařit prodat něco cenného nebo vás někdo něčím krásným obdaruje. Ať je to jakkoliv, v těchto dnech vás čeká velká radost. Opět se vám začne dařit a kolem vás se vyskytují vážně úžasné příležitosti.

Rodina

Rodina

I přes jisté životní překážky sršíte optimismem a rodina při vás stojí. Můžete se na ni spolehnout a kdykoliv si o všem promluvit. Od 16. ledna se totiž cítíte trochu smutně a bojíte se svěřit. Myslíte si, že pro vás rodinní členové nenajdou žádné pochopení. Merkur je v ošklivé kvadratuře s vaším znamením a nechcete nikoho obtěžovat svými problémy. Vaše obavy jsou však zbytečné - jistý člen vaší rodiny vás může rozveselit a rád vám se vším pomůže. Hlavně kolem 27. ledna vás může chtít vytáhnout do společnosti, ať přijdete na jiné myšlenky. Toto rozptýlení určitě neodmítejte! Uvidíte, že se začnete cítit více vesele a také je přáno navazování vztahů. Je možné, že se setkáte s někým známým a obnovíte staré přátelství. Užijte si to, Býci, načerpejte nové síly a energii, zkrátka a dobře - hýčkejte se!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.