Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na leden 2021.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, milostné vztahy vám dají v tomto měsíci trochu zabrat. I když je Mars od 6. ledna ve vašem znamení a utvoří úžasný trigon s Venuší, může se vám zdát, že své nové známosti nesaháte ani po kotníky. Nebojte se Býci, vaše obavy jsou sice markantní, ale dotyčná osoba má o vás zájem! Zbytečně se dopředu stresujete a můžete přijít o perfektní příležitost. Co se týče pracovní oblasti, od 8. ledna se vám všechny plány bortí jako domeček z karet. Merkur je v nepříjemné kvadratuře s Marsem a neshody s nadřízeným mohou u některých vyvrcholit i vyhazovem. I když máte práce opravdu moc, neriskujte zbytečně své místo, na kterém tak dlouho dřete! I ve finanční sféře zbystřete a nedělejte unáhlené investice. Sice vás podrží Venuše, ale zvláště kolem 15. ledna je velké riziko ztráty peněz. Po celý měsíc můžete bojovat s větším nedostatkem, který však i přes překážky nakonec zvládnete.


Láska

Láska

Je před vámi období, ve kterém se vyskytnou jak neshody, tak i vášeň a romantika. Od 6. ledna se můžete těšit na přechod Marsu do vašeho znamení. Následně totiž utvoří hezký trigon s Venuší a pro opačné pohlaví jste doslova skvostem. Rapidně vám tedy stoupne počet nápadníků a jste-li dlouho bez partnera, čeká vás slibný začátek. Uvidíte, že vašemu největšímu zájemci rozhodně neuniknete a bez bariér vás osloví. Je však velmi pravděpodobné, že vás provází nejistoty strachy z případného odcizení. Možná tedy váháte, zda máte nyní na nějaké nabídky vůbec přistupovat. Zejména kolem 13. ledna máte nedostatek sebevědomí a vaše nálada je na bodě mrazu. Zapomeňte na chmurné myšlenky, Býci! Mezi prsty vám může proklouznout vskutku úžasná příležitost. Než se nakonec vzpamatujete, dotyčná osoba si už může užívat v přítomnosti někoho jiného.

Práce

Práce

Situace v práci pro vás není nyní moc snadná a ať se snažíte jakkoliv, nemůžete se z ničeho vyhrabat. Ačkoliv se Mars od 6. ledna přesouvá do vašeho znamení, nedělá v tomto období moc velkou dobrotu. Jste podráždění a víte, že musíte na vše vynaložit opravdu obrovské úsilí. Od 8. ledna je totiž v negativním aspektu s Merkurem a ten vám přidá ještě konflikty s nadřízeným. Evidentně vás už přechází trpělivost a máte pocit, že vám dělá spíše naschvály. Vy se však nebojíte ozvat, ale ve finále si ještě přihoršíte. Šéf vám totiž může vyhrožovat snížením platu, nebo dokonce i vyhazovem! I když se k vám šéf chová arogantně a nebere na zřetel vaše názory, zbytečně ho nedrážděte. Ačkoliv se můžete sami od sebe zvednout a odejít, následně zjistíte, že to není dobrý tah. Práci potřebujete, a pokud se chystáte najít si novou, hvězdy vám momentálně nenabízí žádné vhodné příležitosti.

Peníze

Peníze

Předchozí měsíc vám zasignalizoval do nového roku krizi a zdá se, že to vnímáte jako velký problém. V tomto období není vhodné nakupovat praktické věci a dokonce není přáno ani reklamacím! Ve financích nemáte nyní moc velké jistoty, to však neznamená, že se to nezlepší! Od 8. ledna se vás pokusí vytáhnout z potíží Venuše, která je v úžasném trigonu s vaším znamením. Naskytne se vám dobrá příležitost k získání peněz, přičemž není vyloučena ani uspokojivá výhra. I když vám v mnohém taková konstelace pomůže, není vhodné popouštět uzdu! Lehce se ocitnete v další problémové situaci, o kterou už opravdu nestojíte. Pozor si dávejte zejména kolem 15. ledna a všechno si důkladně promyslete. Můžete si všímat nevhodných nabídek a uvěřit marketingové strategii, takže zbytečně vyhodíte peníze. Opatrnosti nikdy nezbývá!

Rodina

Rodina

Pravděpodobně vás někdo snadno rozzuří a vyprovokuje k nepříjemné výměně názorů. Máte totiž všeho nad hlavu a negativní poznámky druhých jsou poslední kapka. Mars se od 6. ledna přesouvá do vašeho znamení a je v konjunkci s Uranem. Nemáte tedy daleko k náhlým výbuchům emocí a evidentně si to někdo pěkně slízne. S horkou hlavou toho však moc nevyřešíte, protože vás nikdo nemusí brát úplně vážně. Jisté osobě z vaší rodiny se totiž zdá, že věci tak trochu nafukujete a to zejména kolem 20. ledna. Nedělejte zbytečné dusno a vyjděte si například na zimní procházku. Zdravé vymrznutí vám v tomto období vůbec neuškodí a naopak si uděláte v mnoha oblastech jasno. Pokud se rozhodnete jít v páru, nějaký dobrý přítel vám otevře oči a vy uvidíte věci z jiného pohledu. Uvědomíte si, že si v tomto období berete všechno moc osobně a bezdůvodně se urážíte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.