MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, v tomto měsíci je pro vás docela náročná pracovní sféra a zjišťujete, že toho máte zejména kolem 11. listopadu nad hlavu. Merkur není za dobře s vaším znamením, a i když pracujete z posledních sil, moc se vám to nevyplácí. Práci totiž můžete udělat špatně, a ještě to schytáte od nadřízeného! V lásce vás také nepřepadá zrovna velké nadšení. Od 19. listopadu je Mars v nepříjemné opozici s vaším znamením a mezi vámi a opačným pohlavím je velká rivalita. Nemáte zájem poslouchat žádné narážky a protistraně pěkně vytřete zrak. Po finanční stránce dbejte také opatrnosti a zejména kolem 25. listopadu si od nikoho nepůjčujte větší peníze. Určitě přemýšlejte i nad investicemi, které nemusí dopadnout zrovna dobře a s případnou reklamací jsou pak potíže. Za to po zdravotní stránce se od 22. listopadu začnete cítit lépe a máte více energie.


Láska

Láska

Mnozí zřejmě prožíváte období klidu a snažíte se od všech známostí spíše odpočinout. Neřešíte žádné závažné věci ani trable. Od 19. listopadu se však připravte na změny, které vám přináší nějaké starosti navíc. Mezi vámi a opačným pohlavím se objeví jisté třenice, které vás znepokojí. Mars je v negativní opozici s vaším znamením a protějšky vnímáte spíše jako své soupeře. Někdo vás může nepříjemně urazit a vás to vskutku dlouhodobě štve. Veškerá trpělivost vás však přejde kolem 24. listopadu a důrazně se obhájíte. Nenecháte si totiž sypat popel na hlavu a nebojíte se říct, co si myslíte. Dávejte však pozor na reakce vaší protistrany. Ta vám může všechno obratem vrátit, a ještě vám k tomu dá bonus navíc! Snažte se dotyčným jednat spíše nekonfliktně a ignorujte nemístné poznámky. V tuto chvíli je lepší, když si myslíte své a nepouštíte se do žádných velkých bojů.

Práce

Práce

S kolegy nyní nevycházíte moc dobře a komunikace mezi vámi není moc jasná. Vše má totiž zdlouhavé procesy a nakonec zjistíte, že se musíte spolehnout hlavně sami na sebe. Jste však ve stresu, protože je mnoho povinností na vás a ostatní vám odmítají pomoci. Merkur nepříznivě ozařuje vaše znamení a zvláště kolem 11. listopadu se cítíte neskutečně přepracovaní. Chcete však udělat co nejvíce, ale váš tvrdohlavý přístup se vám neoplatí, Býci! Následně vás totiž může potrápit velké vyčerpání, a to vás výrazně omezí. Vaše pracovitost vám nyní nemusí přinést sladké plody a zejména kolem 26. listopadu můžete mít i špatný úsudek. Díky tomu se vám naskládají povinnosti navíc a vy je nestihnete včas vyřešit. Pokud však zmírníte tempo, situace nabere na lepším průběhu a práce se vám vykonává snadněji. S tímto postupem vše nakonec zdárně zvládnete.

Peníze

Peníze

V tomto měsíci není přáno důležitým investicím a obchodování. Rozhodnutí je lepší nechat na později. Vyhýbejte se všem neznámým zdrojům, které vás mohou obrat o finance, a to zejména kolem 25. listopadu. Luna přechází přes Mars ve Štíru a hrozí vám velké peněžní ztráty. V žádném případě se neukvapujte k rychlým investicím a zapomeňte na půjčky. Zvláště kolem 12. listopadu máte tendence vzít jakoukoliv nabídku bez přemýšlení. Ta zní nejprve vážně lákavě a nepůsobí špatným dojmem, nicméně její stinné stránky vás později mohou zaskočit! Určitě se také vyhněte nakupování předmětů přes internet nebo inzeráty. Věc vám může přijít poškozená a s reklamací jsou následně velké potíže. Prodejci vám jí buď neuznají, nebo to jednoduše nepůjde vrátit zpět. Leží vám v tom pak peníze a nejde s tím již vůbec nic dělat. S vyššími částkami tedy rozhodně neriskujte.

Rodina

Rodina

Atmosféra v rodině je nyní opravdu dusivá a máte pocit, že konflikty neberou konce. Někdo má velké sklony vyprovokovat hádky a dá se říct, že v tom poté figurují všichni členové rodiny. Následně vás to moc mrzí a trápí. Od 19. listopadu se však mohou nepříznivé události ještě prohloubit. Mars je v nepříznivé vazbě s Uranem ve vašem znamení a spory jsou častější. Věčné dohady vás opravdu už unavují a necítíte se ve své kůži. Rozptýlit vás může nějaká práce, kterou vykonáváte samostatně. Má na vás uklidňující účinek, a to zejména kolem 29. listopadu. Zároveň však v těchto chvílích přicházíte na to, co vám vadí a přemýšlíte nad správným východiskem. Dá se tedy říct, že ticho vás svým způsobem léčí a jste vděční za to, když můžete trávit čas i sami se sebou. Využijte tedy takové možnosti a uvidíte, že vám to pomůže zjistit o sobě a rodině daleko více.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.