Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Býk
21. 4. - 21. 5.
Milí Býci, březnové období je pro vás trochu náročnější a to hlavně v oblasti vztahů a rodiny. Mars je i nadále ve vašem znamení a utváří nepříjemnou kvadraturu k Venuši. Do vztahů přináší nepochopení protějška, hádky a do rodiny neshody a negativní atmosféru. Vygradování může přijít kolem 10. března a to díky přechodu Luny přes Mars, jejichž kombinace následně zvyšuje citlivost a sklon k výbušnosti. Naštěstí máte kolem sebe přátele, kteří vás nezradí. I v práci je trošku dusno, nicméně při vás stojí Merkur v přejícím sextilu na Mars. To znamená, že máte mnoho zajímavých nápadů, za které je váš šéf moc rád. Práce vám jde sama a to zejména kolem 5. března. Daří se vám v řešení složitých úkolů, a ačkoliv to nadřízený nedává najevo, určitě uvažuje o odměně! Kolem 27. března totiž můžete dosáhnout vytoužených výsledků. Pozor však na oblast financí, hrozí vám zbytečné útraty.


LáskaLáska
Máte pocity nespokojenosti a podrážděnosti, co se lásky týče. Nedaří se vám navazovat pevné a důvěrné vztahy. Opačné pohlaví vás také rychle vyvádí z míry, což si nechcete nechat za žádnou cenu líbit. Mars ve vašem znamení utváří kvadraturu na Venuši a podporuje neshody s opačným pohlavím, na programu je zvýšená výbušnost! Kolem 12. března je lepší nechat věcem v lásce volný průběh a nepouštět se do žádných akcí. Může totiž přijít zklamání nebo nepříjemné hádky, které vás poté mrzí. Pokud však trváte na tom promluvit si s protějškem o něčem vážnějším, dejte na dny kolem 6. března. Hvězdy přejí lepšímu dorozumění a také uzavírání kompromisů, které rozhodně uvítáte. Snažte se však vyslechnout i druhou stranu a tvrdohlavost tentokrát odhoďte raději bokem. Uvidíte, že takhle věci půjdou řešit snadněji, než když začnete násilím prosazovat své názory.
PrácePráce
Připravte se na možné konfrontace s nadřízeným. Není těžké ho nyní nazlobit, takže se snažte udržet své emoce pod kontrolou Býci. Nemusíte mít však obavy, že díky svým špatným náladám neocení vaši práci. Naopak! Mars ve vašem znamení je v sextilu na Merkur, vaše práce nese tedy úžasné výsledky. Nenechte se od šéfa zmást, pokud se netváří zrovna spokojeně. Věřte, že vaši práci rád odmění, protože sám zjistí, že si to opravdu zasloužíte a to hlavně kolem 11. března. Máte super nápady a co je ještě lepší, víte, jak je máte realizovat. Kolem 6. března je vhodná doba na řešení úkolů či podání návrhu šéfovi. Vaše myšlenky mohou mít velký úspěch a také jsou velkým přínosem. Myslí vám to rychle a také se dobře soustředíte. Bravo, máte velké předpoklady pro kariérní růst, Býci! Nezničte si to svým náladovým jednáním, ke kterému v současné době velmi tíhnete.
PenízePeníze
Ačkoliv jste velmi šetřiví a snažíte se s penězi rozumně hospodařit, nyní se vám to vymyká trochu z rukou. Máte menší zábrany v utrácení, naštěstí se však snažíte přemýšlet nad důsledky, takže brzy dochází ke zmírnění problémů. Mars v negativním postavení k Venuši vám však do cesty nastraží mnoho lákavých předmětů, kterým těžce odoláváte. Největší lákadla mohou přijít kolem 4. března a rozhodně se na ně nemíníte jenom dívat. Nemějte však obavy, dobře ozářený Merkur vás donutí myslet i na budoucnost a ochrání vás před útratou naspořených peněz. Pokud se rozhodujete ohledně vhodné investice, zaměřte se na dny kolem 7. března. Tyto dny jsou dobré pro rozhodování a pro vhodně zvolené kroky. V penězích se vám totiž nyní moc nedaří a tak vám toto období poslouží k nalezení řešení. To je super, konečně vás může napadnout něco, co vám dříve nedošlo.


RodinaRodina
Je pravděpodobné, že máte v rodině neshody. Neumíte si vzájemně naslouchat a bojujete spolu i kvůli maličkostem. Pozor na dny kolem 11. března, kdy Luna tvoří konjunkci s Marsem a působí přehnaně na emoce vás i ostatních členů rodiny. Jste citliví a atmosféra v domácnosti není dobrá, máte velké nutkání k hádkám. Víte však, na koho se máte v nejhorším obrátit. Spolehnout se můžete na své důvěrné přátele, kteří vám vnuknou myšlenku, jak nepříznivou rodinnou situaci řešit. Chcete-li vsadit na prevenci a předejít tak nepříjemným kolizím, dejte na dny kolem 5. ledna. Konverzace s dobrým přítelem je pro vás k nezaplacení a jistě je i velkým přínosem. Možná zůstanete překvapeni, co všechno vám váš přítel poradí. Držte se jeho moudrých rad, myslí to s vámi dobře. Nepříjemná nálada v rodině se tak může eliminovat a nakonec se dokážete na jistých věcech rozumně dohodnout.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.