MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na duben 2020.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, vaše psychické rozpoložení je jako na houpačce a nedá se říct, že byste se stále cítili nabití energií. Právě naopak, po výrazném přílivu nadšení přichází pád a vy se musíte do všeho nutit. Mars je v nepříjemné kvadratuře s Uranem ve vašem znamení a hlavně kolem 17. dubna se cítíte na hranici svých sil. Ve vztazích se necítíte tolerováni a máte sklony k výbuchům vzteku. Je tedy lepší dočasně navazování nových kontaktů omezit a zaměřit se spíše na své koníčky. Také v pracovní sféře vás čeká nálož povinností a k tomu ještě nespokojený šéf. Až do 10. dubna dokážete všechny své chyby napravit a máte dostatek nápadů. Následně vám však hrozí úpadek a vyčerpání. Ačkoliv vstupuje Slunce od 19. dubna do vašeho znamení, šetřete své síly a moc si toho na sebe nenakládejte. Prospěje vám spíše menší dovolenka!


Láska

Láska

V lásce vás provází náhlé výbuchy vzteku a momentálně vás dokáže rozhodit jakákoliv maličkost. Máte velké výkyvy nálad a žádná známost vám dlouho nevydrží. Nepříjemná kvadratura Marse s Uranem ve vašem znamení vás nenechá chvíli na pokoji a neustále musíte řešit vztahové záležitosti. Cítíte často zklamání, protože vždy očekáváte něco, co vám druhá strana nemůže dát. Zejména kolem 17. dubna si procházíte krizí a není vhodná chvíle navazovat nové vztahy. Ty totiž mohou skončit poněkud dramaticky a to vám nyní vůbec neprospěje. Za to však můžete do 10. dubna najít porozumění u svých přátel, kteří vás rádi vyslechnou. Mohou vám dát několik rad, které vás uklidní a pomohou vám srovnat si myšlenky. Možná totiž zjistíte, že má někdo z vašich známých hodně bohaté zkušenosti a podpoří vás. Super Býci, zjistíte, že v tom neplavete sami a díky tomu si získáte větší nadhled.

Práce

Práce

Dusná atmosféra se už začíná pomalu projevovat i v komunikaci mezi vámi a vašimi kolegy. Jste však schopni až do 10. dubna ustát kritiku i ze strany nadřízeného a snažíte se s ním rozumně na všem domluvit. Merkur je totiž v přejícím sextilu s vaším znamením a umíte své chyby rychle napravit. Následně se vám však může pracovat daleko hůře a tak výsledky za moc nestojí. Navíc se cítíte přepracovaní a máte rychlý úbytek energie. Zejména kolem 16. dubna vás může překvapit prudké vyčerpání a také nečekané konflikty. Můžete zaslechnout, že si na vás někdo ze spolupracovníků stěžoval. Určitě si však neberte všechno osobně a nemyslete ihned na neúspěch, Býci! Dotyčný vám sice patrně chce uškodit a vyšplhat se po vás nahoru, nicméně položit vás na lopatky se mu nepovede.

Peníze

Peníze

Momentálně nepatříte mezi ty, co mohou utrácet všude, kde se jim zlíbí. Vaše bankovní konto není v tomto měsíci příliš oslnivé a je lepší peníze nedávat tam, kde jich není potřeba. I když jste znamením, které má rádo vždy něco naspořeno, můžete nyní tvrdě narazit a své poslední úspory bleskově roztočit. Mars je v negativní kvadratuře s vaším znamením a vy se můžete pod tímto vlivem špatně rozhodovat. Zvláště kolem 24. dubna se můžete cítit pod jistým nátlakem a bezmyšlenkovitě přistoupíte na něco, co vás za jiných okolností neláká. Naopak vhodným investicím a štěstí v rozhodování jsou hvězdy nakloněny hlavně kolem 14. dubna. V těchto dnech vás také může v oblasti financí potkat nějaké příjemné překvapení. Někdo vám může například splatit starý dluh nebo si můžete díky šťastným příležitostem alespoň trochu přilepšit.

Rodina

Rodina

Může se vám podařit vyřešit dlouhodobější spory v rodině. Východisko najdete nečekaným způsobem a zřejmě také během nějaké neobvyklé události. Merkur je až do 10. dubna v hezkém sextilu s Uranem a vy se konečně dokážete poprat s jakýmkoliv problémem. Ačkoliv se může stát, že vás někdo v rodině krátkodobě vykolejí, najdete v sobě sílu a tvrdě zabojujete. Tento měsíc však nemusíte trávit svůj volný čas řešením problémů. Jestliže se chcete věnovat i svým koníčkům, vyhraďte si na to dny a to zejména kolem 15. dubna. Zdokonalíte své schopnosti ne o krůček, ale přímo o skok! Planety slibují z činností velké nadšení, které je vám ku prospěchu a dosáhnete opravdu výrazných výsledků. Pokud se vám něco dlouhodobě nedaří, tak právě v těchto dnech máte možnost tuto skutečnost změnit. Nic tedy neodkládejte a směle do toho!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.