Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na listopad 2022.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, v partnerství začnete hledat chyby a pravděpodobně zatoužíte vyzkoušet něco nového. Venuše je totiž do 15. listopadu v opozici s Uranem a jistá osoba vás velmi přitahuje. Dávejte si však pozor na případnou nevěru, která vás následně velmi mrzí. Můžete tedy přijít o vztah, který již dlouhodobě budujete. Také v pracovní oblasti je to celkem napjaté a vyžaduje se od vás velká trpělivost. Merkur je do 16. listopadu v nepěkné opozici s Uranem a vy můžete řešit povinnosti trochu neobvyklým způsobem. Nadřízenému se to však nezamlouvá a chce po vás opravu. Momentálně se vám neoplatí oponovat mu a zlobit se. Můžete totiž přijít o pracovní pozici. Do 21. listopadu se také cítíte opravdu unaveni a vyčerpaní. Slunce se nachází ve znamení Štíra a zdá se, že je na vás vyvíjen nátlak. I pár minut odpočinku a relaxace vám jistě prospěje.


Láska

Láska

Zadaní Býci mohou mít momentálně větší potřebu svobody ve vztahu. Zdá se, že se cítíte docela svázaní a láká vás dobrodružství. Venuše je do 15. listopadu v nepříznivé opozici s Uranem. Je lepší mít se na pozoru a zbytečně neriskovat. V tomto období se totiž objeví někdo, kdo vás zcela okouzlí. Jak se říká, zakázané ovoce nejvíce chutná a vy se právě v takovém postavení nacházíte. Hlavně kolem 5. listopadu očekávejte největší nátlak. Brzy však zjistíte, že vám toto pokušení za to nestojí a pokusíte se své vášně zkrotit. A co se týká nezadaných, ti si nyní užívají spíše přítomnost svých nejbližších přátel. Nebráníte se však navázání nových kontaktů a jde vám to opravdu dobře. Preferujete spíše zábavu a legraci, takže vám tento přístup maximálně vyhovuje. Máte pravdu, nechejte věcem volný průběh a vše se časem vybere tím správným směrem.

Práce

Práce

Jste docela v napětí a nervozita je na vás hodně znát. Kolegové v práci s vámi možná omezeně komunikují. Pravděpodobně rychle ztrácíte trpělivost, a tak jsou možné i konflikty. Vaši spolupracovníci to však netolerují a zřejmě se na vás všichni sesypou. Merkur je do 16. listopadu v negativní opozici s Uranem a ani vaše pracovní výsledky nejsou chvályhodné. Ačkoliv můžete mít zpočátku pocit, že váš výkon stojí za to, přijde ledová sprcha. Šéf má pro vás zvláště kolem 9. listopadu nepříjemné překvapení. Zřejmě vám oznámí, s čím je nespokojený a celou práci musíte komplet předělat. Zuřivost a nesouhlas vám však mohou dopomoci spíše k vyhazovu, proto se radši třikrát nadechněte, než něco vypustíte z úst, Býci! Chybami se člověk učí a uvidíte, že se nakonec nejedná o nic hrozného. Ve finále to totiž zvládnete na jedničku a jste na sebe pyšní!

Peníze

Peníze

Hospodaření s penězi se vám vymyká z rukou a stále máte před sebou nějaké investice. Je dost možné, že s některými výdaji ani nepočítáte a šokují vás. Přesto jsou velmi důležité a vy je musíte rychle vyřešit, jinak vám hrozí pokuty. Zdá se však, že vám aktuální stav financí nestačí na pokrytí těchto záležitostí. Venuše je do 15. listopadu v nehezké opozici s vaším znamením. Možná se vám nedaří najít způsoby, jak se z toho co nejrychleji dostat ven. Naštěstí dostanete dobrou radu, nad kterou stojí za to se zamyslet. Hlavně kolem 4. listopadu můžete někoho požádat o pomoc. Uvidíte, že se pro vás nakonec najde vhodné řešení. Určitě si však stále hlídejte, kam jdou vaše výdaje. Nyní je totiž vhodné začít zase šetřit a moc se nerozmazlovat. Uvědomíte si, že vám to sice přináší radost, ale všeho s mírou. Utrácení za zábavu si tedy na nějakou dobu zase odpustíte.

Rodina

Rodina

Máte dojem, že vaši blízcí vám zasahují do věcí, které s nimi nechcete řešit. Dávají vám nevyžádané rady a hodné vás také poučují. Evidentně to už ale přehánějí a s velkou pravděpodobností je za to napomenete. Merkur je do 16. listopadu v nehezké opozici s vaším znamením a může dojít k hádkám. Zřejmě je jim líto, že je nechcete moc poslouchat. Nakonec si však uvědomí, že máte nárok na soukromí a chcete jednat dle svého uvážení. Nyní také není vhodné dělat estetické změny ve vašem domově. Do 15. listopadu jste spíše nespokojení a stále se vám něco nezdá. Navíc se můžete odhodlat k něčemu výraznému, což vám jen přidělá starosti při opravě. Je tedy dost možné, že vás od toho odrazují hlavně vaši přátelé. Zpočátku jste hodně zklamaní a je vám líto, že se jim váš nápad moc nezamlouvá. Poté jste však za jejich upřímnost a jiný pohled velmi vděční.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.