Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na duben 2024.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, jistě se můžete připravit na parádní jízdu hlavně v milostných vztazích. Po celý měsíc se aktivně seznamujete, ale od 29. dubna se můžete opravdu zamilovat. Venuše vstupuje do vašeho znamení a je v úžasné konjunkci s Jupiterem. Někdo vám jistě zaklepe na dveře a okouzlí vás. Nebojte se vyjít mezi lidi a užít si zájmu opačného pohlaví. V pracovní oblasti máte také úspěch, a hlavně se vás drží odvaha. Nebojíte se vyšších cílů a máte plány, jak dosáhnout cíle. Mars je totiž po celý měsíc v pozitivním sextilu s Uranem. Zvláště kolem 20. dubna se můžete také těšit na významnou pracovní nabídku. V peněžní sféře vás čeká štěstí v ziscích, ale také v investicích. Jupiter je v konjunkci s Uranem a hlavně kolem 21. dubna máte příznivé dny. V tomto období si tedy můžete vyřídit důležité resty. Také můžete konečně zakoupit předmět, který si dlouho přejete.


Láska

Láska

V tomto měsíci se můžete náhodou setkat s někým, s kým zažijete úžasné dobrodružství. Pravděpodobně se potkáte na místě, kde to nemusíte ani čekat! Zvláště kolem 20. dubna budete mít nutkání a vydat se do míst, která často nenavštěvujete. Určitě se toho nebojte a věřte své intuici, protože zde máte velkou příležitost k seznámení. Naštěstí vás tyto dny doslova táhnou mezi lidi, takže doma se moc nezdržíte. Od 29. dubna vás může pronásledovat Amor, který vás zasáhne svým šípem. Venuše vstupuje do vašeho znamení a je v konjunkci s Jupiterem. Dá se říct, že z nevinného flirtu vznikne i něco víc. Váš nový idol vás hodně překvapí a tím u vás zaboduje. Může vás vzít někam na večeři, nebo s ním pojedete na víkendový pobyt. Jistě vám s radostí dá i nějakou tu maličkost, která zahřeje u srdíčka. Zdá se, že váš nový protějšek má u vás vskutku velké šance!

Práce

Práce

Býci, jste energičtí a máte před sebou hodně plánů, které si chcete splnit. Máte odvahu a snažíte se dělat opravdu výrazné kroky kupředu. Dá se říct, že vás nezaskočí žádná překážka a poradíte si s jakýmkoli problémem. Mars je totiž po celý měsíc v blahodárném sextilu s Uranem. Zřejmě tedy můžete přijít i s nějakou nevšední novinkou. Hlavně kolem 19. dubna máte skvělé nápady. Momentálně je umíte perfektně přednést a sklidíte za ně velkou pochvalu. Těšte se i na hezké finanční ohodnocení. Zejména kolem 20. dubna vás může překvapit pracovní nabídka. Možná na tuto možnost už nějakou dobu čekáte a teď se toho chopíte s velkým nadšením. Vaše výsledky jsou výborné a dáte do toho opravdu všechno. Navíc navážete i nové kontakty, které vám přinesou do budoucna spoustu výhod.

Peníze

Peníze

Momentálně vás mohou potkat nečekané zisky, ale také šťastné investice. Určitě umíte tyto příležitosti využít ve svůj prospěch. Navíc můžete zjistit i nějaké novinky, nebo dostanete velmi pozitivní zprávu. Jupiter je totiž v konjunkci s Uranem a zvláště kolem 21. dubna jsou to pro vás velmi výhodné dny. Finančně se vám daří a jste z toho mile překvapeni. Jistě se vám také povede v práci. Jestliže se tedy rozhodnete podepsat smlouvu, máte zelenou. Také vy se můžete pokusit něco prodat. Hlavně kolem 20. dubna vás ovládne obchodní duch a vy můžete vydělat pěknou částku peněz. V těchto dnech jste velmi aktivní a dá se říct, že se vám mohou plnit i vaše přání. Jestliže totiž chcete dlouhodobě nějakou věc, která není k sehnání, můžete na ni právě v tomto měsíci narazit. Dostanete vnuknutí a možná na ni natrefíte v bazaru, ale i přesto je tento předmět jako nový.

Rodina

Rodina

Jste činorodí a určitě chcete podnikat nějaké aktivity. Zdá se, že se zapojí i vaši blízcí přátelé a navrhnou vám výlet. Dá se říct, že se necháte přemluvit i ke sportovním činnostem! Hlavně kolem 20. dubna můžete najít báječné vyžití a setkáte se i s novými lidmi. V tomto období se vrhnete také na zkrášlování domova. Zřejmě se tedy rozhodnete investovat do nových doplňků. Od 29. dubna máte štěstí na velmi hezké kousky a máte jasnou představu, kam je chcete umístit. Pravděpodobně se vám to podaří krásně sladit. Pozitivní ovace uslyšíte od všech blízkých a vy samotní se určitě pochválíte. Tak to je báječné! Jste pro své příbuzné velkou inspirací a umíte jim dobře poradit. Jsou vám vděčni za vaše názory a zaručeně se z toho něco vezmou. Hřeje vás dobrý pocit z toho, že můžete druhým nějak pomoci.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.