Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na duben 2021.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, chcete se konečně seznámit s někým, kdo vám za to opravdu stojí. Možná jste tak trochu netrpěliví, ale dočkáte se. Venuše je od 14. dubna ve vašem znamení a je v konjunkci s Uranem, takže dojde k velké změně. Možná se zamilujete do osoby, u které to nečekají ani vaši známí! Nicméně vás přepadnou také jisté pochybnosti a nevíte, zda si s touto osobou můžete v budoucnu rozumět. V pracovní oblasti se cítíte utlačovaní, nadřízený si potrpí i na detaily a zdá se, že toho máte nad hlavu. Merkur však přechází od 19. dubna do vašeho znamení a je v úžasném trigonu s Plutem. I přes nepříznivé překážky se dostanete ke svému vytouženému cíli. Ve financích si dávejte zejména kolem 23. dubna pozor na vysoké a neuvážené výdaje, které vám zadělají na problémech. A od 19. dubna dbejte také na relaxaci, Slunce se přesouvá do vašeho znamení, ale můžete cítit zvýšenou únavu.


Láska

Láska

Jste optimističtí a stále věříte, že najdete správného protějška. I když víte, že všechno má svůj čas, přesto jste značně netrpěliví. Ničeho se nebojte, od 14. dubna se vám začne vaše přání plnit. Venuše vstupuje do vašeho znamení a vytvoří konjunkci s Uranem - můžete se zamilovat do osoby, u které to nejméně čekáte. Zdá se, že dojde k okamžitému vyznání citů a také si myslíte, že se jedná o toho pravého. Je však pravděpodobné, že se později setkáte s velkými pochybnostmi a nejste si jistí, zda moc nespěcháte. Zejména kolem 25. dubna totiž postřehnete na svém idolovi jisté vlastnosti, které vám pro partnerský vztah moc nevyhovují. Může tedy dojít k náhlému odloučení, ale stále je něco, co vás na této osobě moc přitahuje. V tomto měsíci je lepší dát věcem volný průběh a zbytečně netlačit na pilu. Uvidíte, že si nakonec srovnáte v hlavě, co opravdu cítíte.

Práce

Práce

Občas máte pocit, že vás nadřízený komanduje za každou maličkost. Jeho perfekcionismus vám jde už docela na nervy a možná kvůli tomu podléháte výkyvům nálad. Momentálně to nemáte v práci ideální, ale snažíte se vydržet. Avšak od 19. dubna můžete v práci zažít i výrazný vzestup. Nemusí však jít o něco lehkého, ale vy to i přes překážky ustojíte. Merkur je v přínosném trigonu s Plutem a vaše nápady nadřízeného doslova posadí na zadek. I přestože máte sem tam pocit, že jdete za hranice svých možností, určitě ve své vyšlapané cestě nepřestávejte! Od 23. dubna totiž může nadřízený přemýšlet nejenom nad pochvalou, ale také nad odměnou za vaši dobře odvedenou práci. To je voda na váš mlýn, Býci. Pozor však na jisté neshody a nepříjemnosti mezi kolegy, kteří vám zřejmě něco závidí. Nenechte si tím zkazit den, zanedlouho je to přejde a pochopí, že si to vážně zasloužíte.

Peníze

Peníze

Zřejmě si uvědomujete, že není pravá chvíle pro velké utrácení. Ačkoliv si chcete opravdu dopřávat, máte jistá omezení, která vás drží zpátky. Do 13. dubna se můžete také setkat s vysokými výdaji, které jsou vážně neodkladné. Poté se vám začne dařit o něco lépe, Venuše přechází do vašeho znamení a tvoří krásný trigon s Plutem. Přichází tedy příznivý obrat, nicméně zůstaňte stále opatrní a nedělejte unáhlené investice. Zejména kolem 23. dubna se totiž můžete nechat strhnout lavinou různých nabídek. Nejedná se však o dlouhotrvající potěšení, uvidíte, že vás následně tento nákup spíše zklame. V tomto měsíci můžete mít také úspěch, co se týká smlouvání o cenách. Jestliže tedy přemýšlíte o nějaké věci z bazaru, neváhejte a zkuste to risknout. Máte dobré argumenty a jistě druhou stranu přesvědčíte o svém názoru. Nějakou tu korunu tedy opravdu ušetříte.

Rodina

Rodina

Pravděpodobně si momentálně vjedete do vlasů s jistým členem rodiny. Je dost možné, že si to nenechá líbit a chce si to s vámi vyříkat. Vzhledem k tomu, že máte na tuto situaci jiný názor než druhá strana, mohou vztahy mezi vámi ochladnout. Zřejmě vás to velmi mrzí a nechcete to nechat jenom tak volně plynout. Venuše se od 14. dubna přemístí do vašeho znamení a utvoří nádherný sextil s Neptunem. Zatoužíte po harmonických vztazích a nabídnete této osobě usmíření. Uvidíte, že vše nakonec dobře dopadne a vaši nabídku s radostí příjme. Tento měsíc můžete také trochu šokovat členy rodiny změnou šatníku nebo účesu. Zvláště kolem 23. dubna se rozhodnete pro něco nevšedního, protože vás to staré velmi rychle omrzí. Zpočátku neujdete nekompromisní kritice, která vás tak trochu naštve. Nakonec však blízcí uznají, že vám tato změna ve finále moc prospívá.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.