Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na srpen 2020.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, máte před sebou velmi aktivní měsíc a rozhodně si ho užijete na plné pecky! Jedná se zejména o vztahy, ve kterých zažijete opravdovou extázi a vzrušení. Od 7. srpna je Venuše v magickém sextilu s Uranem a vám se může stát, že vás potká láska na první pohled! Využijte však nových míst a nezdržujete se v oblastech, které již dobře znáte. Naopak pracovní oblast vás může od 5. srpna trochu zlobit, protože se musíte přizpůsobit novým a nečekaným podmínkám. Merkur je v nepříznivé kvadratuře s Uranem a bortí se vám také vaše dlouhodobé plány. Ale všeho jen do času, Býci! Od 20. srpna vás opět nastartují příznivé aspekty planet a v práci začnete opět pořádně fungovat. Nadřízený si nemůže vynachválit vaše nadčasové nápady, které vám přinesou úspěch. V tomto měsíci se můžete také těšit např. na peněžní dar, který absolutně nečekáte.


Láska

Láska

Srpen se nese v duchu nečekaných událostí a příjemných setkání. Možná vám na mobilu blikne SMS od vaší dávné lásky z dětství nebo se seznámíte s novým protějškem. Venuše je od 7. srpna ve znamení Raka a tvoří krásný sextil s Uranem, takže druhý měsíc prázdnin vás ještě hodně překvapí. Přítomnost vaší známosti však nevyhledávejte ve svém nejbližším okolí! Je totiž velká pravděpodobnost, že se zejména kolem 16. srpna potkáte někde na neznámém místě, např. na výletě u jezera. Váš idol má slabost pro vodní aktivity, a tak není nic zvláštního, když na sebe v těchto místech narazíte. Nezapomínejte se hodně usmívat, Býci! Úsměv vám totiž neskutečně sekne a navíc je to v těchto dnech vaše nejspolehlivější a nejsilnější zbraň. Nejvíce zapůsobíte na lidi se smyslem pro romantiku a můžete očekávat, že si užijete společně chvilky plné příjemného souznění.

Práce

Práce

První dny jste v plnění pracovních povinností docela kreativní a přináší vám to spoustu zajímavých nápadů. Avšak od 5. srpna nastává zlom, který je ale naštěstí pouze krátkodobou záležitostí. Potýkáte se s nezdařenými úkoly a neočekávanými zvraty. Merkur je v negativní kvadratuře s Uranem a vy se musíte vyzbrojit velkou trpělivostí. Můžete očekávat, že vás zaměstnavatel dočasně pošle na jiné pracovní místo, což vás vystresuje. Nemáte rádi změny a díky tomu vám nepůjdou ani zadané úkoly tak snadno jako dříve. Nepropadejte panice, Býci. Příznivý obrat se chystá již od 20. srpna, zcela bez potíží se začnete přizpůsobovat novým podmínkám. Získáte také nové kontakty, které vám pomohou v dosažení vašeho vytčeného cíle. Detailně si sestavíte plán a také jste dobře seznámeni s případnými riziky, které jsou spojené s vaším snem. Věříte však, že to zvládnete - hvězdy vám fandí!

Peníze

Peníze

S financemi teď nemáte žádný problém a dá se říct, že se vám podaří hned několik náhlých zisků. Občas se vám totiž může naskytnout štěstí například ve výhrách, nebo vás někdo štědře obdaruje. Případné dárky vám přijdou vhod a druhá strana se trefí přesně do vašeho vkusu. Určitě však od 5. srpna zbystřete a nepodléhejte reklamním tahům, které jsou velmi chytře vymyšlené. Ze začátku jste plni dojmů a pevně se rozhodnete, že máte o nabídku zájem. Do 19. června však nedělejte žádné vážné kroky a nedávejte na rady ostatních! Špatné aspekty vás však brzy opustí a ke slovu se dostane úžasný trigon Merkura s Uranem. Pokud se chcete pustit například do obchodování, máte zelenou. Vaše přesvědčovací schopnosti jsou totiž opravdu skvělé a úspěch je v současném období zaručen. Z vašeho projevu následně plyne mnoho dalších příznivých výhod, které dopředu vůbec nečekáte.

Rodina

Rodina

Jste nepříjemně zaskočeni sobeckým myšlením osoby, ke které máte hodně blízko. Je vám líto, že se zrovna k vám chová tak nepřiměřeně a dokáže vybuchnout kvůli každé maličkosti. Zvláště kolem 18. srpna můžete mít potíže s komunikací a vzájemně se špatně chápete. Luna je v konjunkci s Merkurem ve Lvu a jejich vibrace mohou způsobit velmi dusnou atmosféru v rodině. Nebojte se však, že spory potrvají dlouho a že se s protistranou rozumně na ničem nedohodnete. Od 20. srpna se vaše vztahy totiž výrazně zlepší a zjistíte, že vaše věčné dohady nemají moc velké opodstatnění. Co se týče vašeho bydlení, je výborný čas na nějakou novinku, která oživí vaše domácí prostředí. Ačkoliv můžete zpočátku váhat, zda je to dobrý nápad, uvidíte, že vás nakonec taková změna příjemně překvapí. Bravo, pochvalu dostanete nejenom od rodiny, ale také od svých dobrých přátel.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.