Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Měsíční horoskop na říjen 2020.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, nadcházející měsíc si užijete hlavně v oblasti lásky. Nezadaní mají totiž velkou příležitost poznat někoho, kdo je velmi inspiruje. Venuše je po celý měsíc v krásném trigonu s Uranem a zvláště kolem 14. října vás čeká doslova kouzelná událost. Okolnosti vás sloučí naprosto náhodně a mnozí ucítíte zase po nějaké době motýlky v břiše! Naopak v pracovní oblasti vám to trochu drhne a může se něco neočekávaně zvrtnout. Merkur je v negativní opozici s Uranem a zvláště kolem 19. října přepínáte své mentální síly. Někdo z vašich kolegů může dát výpověď a mnoho povinností tak padne na vaše bedra. Nicméně vy se s tím nakonec fantasticky poperete a odnesete si možná i zaslouženou odměnu! Avšak od 23. října si dávejte pozor na své zdraví, můžete se totiž rychle vyčerpat. Slunce se přesouvá do znamení Štíra - je tedy potřeba trochu polevit a nevystavovat se příliš velkému stresu.


Láska

Láska

Jste ve vrcholové fázi a užíváte si seznamování s novými lidmi. Ti vám mohou ukázat věci a zájmy, o kterých jste dosud neměli ani páru. Je velká pravděpodobnost, že mezi vámi přeskočí velká jiskra. Venuše je v úžasném trigonu s Uranem a můžete očekávat spoustu báječných zážitků s opačným pohlavím. Zejména kolem 14. října vás čeká erupce nadšení a zřejmě také velkého zamilování se. Může se jednat sice o krátkodobou záležitost, která se vám však určitě vryje do paměti. Zadaní Býci se naopak mohou dostat do nepříjemného konfliktu se svým protějškem. Můžete ho iritovat svými nevšedními názory, které ho tak trochu pobuřují. Zvláště kolem 18. října se obloukem vyhýbejte vážným debatám a nenechte se od protějška vyprovokovat. Má tendence ke špatné náladě a dá se říct, že se to neobejde bez štiplavých poznámek. Chce to klid!

Práce

Práce

Připravte se na situace, které vám přinesou náhlý nárůst pracovních povinností. Může se stát, že odejde někdo z vašich kolegů a mnoho úkolů zůstane na vaši zodpovědnost. Merkur je v nepříjemné opozici s Uranem a zdá se, že vám vše padá na hlavu. Zvláště kolem 19. října vám hrozí větší míra stresu a máte potíže se soustředit. Nadřízený vám v tuto chvíli nechce dát žádné úlevy, protože nutně potřebuje práci hotovou. Ačkoliv máte zpočátku pocit, že to nezvládnete, zatnete nakonec zuby a vrhnete se do toho. Hlavně kolem 23. října vás na pracovišti provází humor, ale zároveň povinnosti berete vážně a snažíte se vyhovět příkazům šéfa. V těchto dnech jste kreativní a žádný úkol pro vás neznamená nadlidský výkon. Právě naopak, hned totiž víte, jak s ním naložit. Super, Býci, nadřízený si pochvaluje vaši velkou aktivitu. S největší pravděpodobností vás čeká i odměna.

Peníze

Peníze

V tomto měsíci vás mohou příjemně překvapit náhlé zisky a nečekaná obdarování. Také se můžete ocitnout na listině hlavních výherců, pokud si občas rádi zasoutěžíte. Štěstěna při vás stojí zejména kolem 15. října, takže určitě neváhejte a zkuste jí jít naproti. Luna je v báječné konjunkci s Venuší a je tedy velká pravděpodobnost, že vás v těchto dnech něco potěší. Po celý měsíc si však dávejte velký pozor na různé vyřizování papírů a uzavírání obchodních záležitostí. V této oblasti se totiž mohou vyskytovat potíže, se kterými moc nepočítáte. Rizikové dny vás čekají hlavně kolem 18. října, takže se nenechte od nikoho zmást. Je totiž možné, že se vás snaží někdo nutit do věcí, kterým moc nevěříte. Raději všechno pořádně zvažte, Býci, umíte se zachovat rozumně a díky tomu předejdete nežádoucím omylům.

Rodina

Rodina

Je možné, že se rozhodnete udělat nějakou změnu ve svém domácím prostředí. Dá se říct, že staré věci se vám momentálně velmi rychle omrzí a chcete je nahradit něčím novým. Hlavně kolem 14. října máte jasno, jak má váš domov vypadat a vrhnete se do toho. Vaše představy jsou opravdu moc vkusné a uvidíte, že vám konečný výsledek všichni upřímně pochválí. Vítaná je také obměna vašeho šatníku nebo návštěva kosmetického salónu. To všechno můžete udělat za doprovodu svého dobrého přítele, který vám jistě rád a dobře poradí. Přátelské atmosféře je přáno zejména kolem 27. října, takže spolu můžete něco podniknout. Luna je v úžasné konjunkci s Neptunem, a pokud vás něco trápí, vaše spřízněná duše vás vyslechne a podá vám pomocnou ruku. Super, spojíte tedy dobré s užitečným a konečně se dočkáte i žádané emoční podpory.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.