Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na listopad 2022.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, podzimní měsíc vám přinese v lásce velkou romantiku a sblížení. Na rande vás pozve velmi sympatická a atraktivní osůbka, která po vás hodně pokukuje. Venuše je do 15. listopadu v pěkném trigonu s vaším znamením a jistě vás také nemine i velká vášeň. Tato osoba umí velmi intenzivně prožívat své city, ale může trvat, že vám je projeví. V pracovní oblasti se rýsuje velký úspěch, protože jste do svých povinností hodně zapálení. Merkur je do 16. listopadu v trigonu s vaším znamením a těšit se můžete rovněž na báječnou pracovní nabídku. Ta je dobře finančně ohodnocena a tak se nakonec rozhodnete, že tuto výzvu přijmete. A co se týká peněz, v tomto období na vás číhají výhodné investice. Hlavně kolem 3. listopadu se vydejte například na nákupy vánočních darů. Nejenom, že je seženete za super ceny, ale také narazíte na konkrétní předměty, které sháníte.


Láska

Láska

Někdo vás má již nějakou dobu v hledáčku a jistě vás chce oslovit. Tato osoba na vás určitě udělá správný dojem. Jednoduše to mezi vámi pořádně jiskří a vy konečně zase po čase cítíte motýlky v břiše! Venuše je do 15. listopadu v blahodárném trigonu s vaším znamením. Váš idol je nesmírně vášnivý, ale zřejmě vám rak rychle neodkryje své hluboké city. Vy však máte trpělivost a nikam nespěcháte. Dá se však říct, že vás také může hodně překvapit a to zejména kolem 3. listopadu. Nedělejte si však žádné katastrofické scénáře, Raci! Tato událost vás možná dojme až k slzám a cítíte, že druhá strana to s vámi myslí vážně. Není vyloučena ani romantická večeře a zdá se, že vaše známost na vás rozhodně nešetří, právě naopak! Udělá pro vás, co vám na očích vidí a vy jste jako v sedmém nebi. Hvězdy vám tedy moc přejí a vám se rýsuje vytoužený vztah.

Práce

Práce

Umíte se pořádně zamyslet nad povinnostmi, které jsou vám přiděleny. Vaše znalosti převedete do praxe a zjistíte, že vám to jde opravdu moc hezky. Merkur je do 16. listopadu v příznivém trigonu s vaším znamením a přinese vám to úspěch. S nadřízeným si báječně rozumíte a zřejmě se také na mnohých věcech shodnete. Těšit se můžete i na velmi dobrou pracovní nabídku, která se vám naskytne zvláště kolem 4. listopadu. Není vhodné nad touto příležitostí váhat, následně toho totiž můžete litovat. Hvězdy vám radí tuto šanci nepromeškat, rozhodně do toho tedy jděte. Zjistíte totiž, že jsou za to velmi hezké peníze a vy si rádi přilepšíte. Navíc získáte větší sebevědomí a stanete se velkým příkladem i pro své kolegy. Šéf si tedy nemže stěžovat na váš bezkonkurenční přístup a s radostí vás za vaše výkony chválí. Jen tak dál Raci, vaše píle a pracovitost se vám oplatí.

Peníze

Peníze

Na peníze máte momentálně velké štěstí a nemusíte se trápit nad nedostatkem. Těšíte se z přísunu financí a možná také z případných výher. Drobné dary vám totiž do cesty přináší Venuše, která je do 15. listopadu v příjemném trigonu s vaším znamením. Dobré jsou také vaše investice, do kterých se nyní chystáte. Neprohloupíte, když se zaměříte již na nákupy vánočních dárečků. Zejména kolem 3. listopadu můžete opravdu výhodně nakoupit. Navíc se vám podaří sehnat konkrétní věci, které udělají druhým velkou radost. V těchto dnech se vám také daří předměty naopak prodávat. Jestliže se tedy rozhodnete zveřejnit nějaké inzeráty, čeká vás velký úspěch. Dá se říct, že máte velké množství zájemců a peníze se vám rychle vrací zpět. Tak to je paráda, Raci. Tento výtěžek si jistě uložíte na horší časy. Máte pravdu, Raci. Umíte hospodařit s penězi a myslíte i do budoucna.

Rodina

Rodina

Udržujete pozitivní atmosféru v rodině a veškeré problémy se snažíte řešit s nadhledem. Všechno má své řešení a své blízké uklidňujete svým přístupem. Navíc jste ochotni podat jim pomocnou ruku a se vším jim poradit. Merkur je do 16. listopadu v hezkém trigonu s vaším znamením. Vždycky je totiž upozorníte na něco, co přehlíží a přesto je to tak důležité. V tomto měsíci se také možná rozhodnete pro nějaký druh dobrovolné činnosti. Hlavně kolem 4. listopadu můžete mít tendence pomáhat ostatním a tak se zapojíte do těchto aktivit. Máte z toho dobrý pocit a navíc vidíte, že se druhým lidem vskutku zavděčíte. Přemýšlíte, že se do těchto projektů začnete více angažovat. Jde vám to totiž skvěle a rozhodně v tomto směru nepostrádáte empatii. Nebojíte se oslovit ani své blízké, kteří s radostí přiloží ruku k dílu. Báječné, vaše obětavost vám jistě přinese velké plody.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.