Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na prosinec 2021.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, ve vztazích jste celkem sebevědomí a nemůžete si stěžovat na nezájem. Jste totiž obklopeni nápadníky, které vám může opravdu kdekdo závidět. Mars je do 12. prosince v hezkém trigonu s vaším znamením a jistě ještě zažijete mnoho dobrodružství. A co se týká pracovní sféry, jste velmi výkonní a vidíte se už na svém vysněném postu. Bohužel od 13. prosince se vám mohou tyto plány rozplynout a vás to celkem podráždí. Merkur je v nehezké opozici s vaším znamením a zdá se, že váš nápad na něčem krachne. Šéf je na vás celkem naštvaný, ale nedělejte si žádné černé scénáře. Nikdo učený z nebe nespadl, a pokud to včas opravíte, získáte si u nadřízené palec nahoru. Po finanční stránce si dávejte pozor na vyšší výdaje za věci, které vám moc neposlouží. Zvláště kolem 7. prosince můžete investovat do předmětů, ze kterých však nejste dlouhodobě okouzleni.


Láska

Láska

Energický přístup vám momentálně pomůže získat si velkou pozornost od opačného pohlaví. Máte odvahu totiž oslovit osoby, které vás něčím zaujmou. Ty z vás pak vytáhnou telefonní číslo a postarají se vám o večerní zábavu. Zvláště kolem 2. prosince vás pozve někdo na skleničku dobrého vína a pravděpodobně přijmete pozvání na další setkání. Zdá se však, že se nezaměřujete pouze na jeden objekt a chcete dát šanci i druhým. Mars je do 12. prosince v krásném trigonu s vaším znamením a nebojíte se trochu popustit uzdu. Zadaní Raci to mají od této chvíle vcelku náročné a mimo finanční potíže řeší ve vztahu i horší domluvu. Máte pocit, že váš protějšek moc nevnímá, jak se cítíte a co po něm chcete. Evidentně si totiž dělá vše dle svého zvážení a vaše názory zpochybňuje. I když vás to velmi mrzí, nemá cenu vzpírat se tomu. Následně mu totiž rychle dojde, že ani on není dokonalý!

Práce

Práce

Jedete na plné obrátky a odmítáte si dělat nějaké pauzy, které vás velmi zdržují. Perfektně si totiž rozjíždíte kariéru a vše vám jde jako po másle! Zejména kolem 3. prosince se vám konečně podaří dosáhnout svého vytyčeného cíle. Nadřízený věří, že to můžete dotáhnout vskutku velmi daleko. Avšak pozor na nečekanou a nepříjemnou ponorku, která vám v tomto měsíci hrozí. Merkur je od 13. prosince v negativní opozici s vaším znamením a se svými výsledky už nejste tak spokojeni. Vaše počáteční nadšení rychle opadne a vy se zrovna loučíte se svou vysněnou pozicí, o kterou dlouhodobě bojujete. Některý z vašich důležitých plánů pravděpodobně selže a vy jste nyní pod vlnou kritiky. Váš šéf je momentálně docela naštvaný a mrzí ho to. Nesmutněte Raci, i vaše snaha o nápravu se cení, a pokud se rozhodnete udělat s tím něco včas, zaručeně to přinese své plody.

Peníze

Peníze

Dáváte si do pořádku finance a určitě se snažíte chytře investovat. Vyhlížíte tedy různé akce, a pokud momentálně žádná není, spíše si vyčkáte. Dá se však říct, že vám tento přístup moc dlouho nevydrží. Do vašich plánů se totiž vkrádá nepříjemná opozice Venuše s vaším znamením, která vás nakonec donutí k větším výdajům. Ovšem nemáte moc velké štěstí na kvalitní předměty a pravděpodobně vám radost vydrží pár dní. Hlavně kolem 7. prosince se vyhýbejte zbytečným nákupům. V těchto dnech se navíc můžete unáhlit i k nákupům vánočních darů. Je totiž možné, že za nějakou dobu uvidíte něco daleko přínosnějšího. Určitě se také od 13. prosince vyhýbejte důležitým rozhodnutím a také se vyhněte podepisování různých papírů. Patrně si totiž nejste jistí, zda je váš krok správný a můžete se doopravdy hodně spálit. Nyní není moc vhodné ptát se ostatních na rady.

Rodina

Rodina

Volný čas věnujete hodně svým dětem a různým tvořivým aktivitám. Možná s nimi tedy vyrobíte vánoční dekorace, ze kterých máte radost. Dokonce i ostatním příslušníkům rodiny se vaše výtvory moc líbí. Mars je do 12. prosince v příznivém trigonu s vaším znamením a neustále něco kutíte. Po celý měsíc však můžete pociťovat i jisté napětí nejenom z Vánoc, ale také v oblasti rodinných vztahů. Je vám líto, že v tak hezkém čase se musíte věnovat spíše problémům. Možná si od vás chce jistý člen rodiny zvláště kolem 7. prosince půjčit nějakou finanční částku, ale vy moc dobře víte, že si to nemůžete dovolit. Druhá strana však není moc ochotná to chápat a zdá se, že chce vyvolat nějaký spor. I když se zuby nehty bráníte a oponujete, nakonec si uvědomíte, že si kvůli tomu nechcete kazit svátky. Veškeré námitky tedy ignorujete a protistrana brzy pochopí, že se chová nevhodně.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.