Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na říjen 2020.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, připravte se na období plné milostných podnětů! Venuše je v krásném sextilu s vaším znamením a vy se zaměříte na trochu vážnější, ale praktické typy protějšků. Zejména kolem 14. října může dojít k seznámení a sympatie jsou vzájemné. Nevyvíjejte však na druhou strany moc velký nátlak, mohlo by to situaci zkomplikovat. V pracovní oblasti se můžete setkat s požadavky, které vám opravdu ubírají sil. Jste však schopni pohotově reagovat na úkoly a vymyslet reálné východisko. Merkur je v přínosném trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 18. října se uspokojivě domluvíte s nadřízeným na snížení povinností. Pochopí, že toho máte hodně a pokusí se vám práci ulehčit. V tomto měsíci se také můžete setkat s úrazy a až do 22. října se můžete cítit zvýšeně vyčerpaně. Snažte se více odpočívat a neberte si toho více, než jste schopni doopravdy unést.


Láska

Láska

V tomto měsíci rozhodně zabodujete u svého idola, na kterého máte dlouho zálusk! Nejenom, že jste nesmírně šarmantní, ale také víte, jak správně flirtovat. Venuše je v příjemném sextilu s vaším znamením a zejména kolem 14. října vám patří velká pozornost. Je však možné, že narazíte na protějška, který nedokáže rychle odhodit stud. Zkuste mu naznačit své sympatie a uvidíte, že mezi vámi přeskočí velká jiskra. Zároveň si však dávejte pozor na přehnaný nátlak či prudké emoce a to zejména kolem 29. října. Druhá strana vás špatně pochopí a může se chtít spíše rychle z vaší přítomnosti vymanit. Přitahujete nyní velmi rozvážné typy a ti potřebují více času, než se vám zcela otevřou. Nic však nezkazíte tím, když dotyčnému navrhnete večeři v restauraci, kde zdravě vaří. Hvězdy totiž naznačují, že vaše nová známost může mít velkou zálibu ve správném stravování a tímto krokem si u ní uděláte velké plus.

Práce

Práce

Nadřízený vás momentálně vytáčí svým nespravedlivým jednáním. Máte pocit, že vy jediní jste nuceni zastat veškeré povinnosti jako náhrada za někoho jiného. Ačkoliv je na vás spolehnutí a umíte vždy něco rozumného vymyslet, přerůstá vám to už přes hlavu. Mars je po celý měsíc v negativní kvadratuře s vaším znamením a vy pociťujete extra rychlý úbytek energie. Jste na pokraji svých sil a zvláště kolem 3. října vás může ovládat vztek, který dáte svému šéfovi najevo. I když ho to zpočátku pobouří, může nakonec uznat, že máte pravdu a pokusí se vyhovět vaším požadavkům. Je tedy pravděpodobnost, že vám navrhne, ať si vezmete dovolenou a to zejména kolem 15. října. Luna je v konjunkci s Venuší a přináší příslib, že se spory mezi vámi a nadřízeným nakonec trochu urovnají a začnete spolu lépe vycházet.

Peníze

Peníze

Pozor si teď dávejte především na nákup bazarových věcí, které nemají žádnou záruku. V tomto měsíci se vám tyto předměty mohou velmi rychle pokazit a peníze se vám nevrátí. Někdo vám totiž nemusí říkat úplnou pravdu ohledně stavu věci, takže můžete lehce nalítnout. Pokud se přece jen chystáte něco zakoupit, rozhodně se vyhýbejte dnům kolem 30. října. Naproti tomu může dojít v tomto období ke kladnému schválení důležitých žádostí. Merkur je v báječném trigonu s vaším znamením a zejména kolem 18. října vás čeká dobrá zpráva. Konečně si oddechnete od starostí a máte klid v duši. Také můžete mít štěstí na drobné výhry, které vás velmi mile překvapí. Počítejte také i s tím, že sami někoho s velkou radostí obdarujete. Dárek navíc pořídíte za super cenu a určitě se dotyčné osobě velmi zavděčíte!

Rodina

Rodina

Jistý člen vaší rodiny má sklony k neustálému souboji a třenicím. Vaše názory se vůbec neshodují a dotyčný toho může využít ve svůj prospěch. Chce vás totiž přesvědčit o své pravdě, vy si ji však nenecháte vnutit. Zejména kolem 19. října dáte dotyčnému jasně najevo svůj postoj a nenecháte si zkazit náladu. Stojíte si pevně za svým a druhá strana rázem pochopí, že u vás s manipulací nepochodí. Tento měsíc se můžete také věnovat zlepšení své vizáže. Hvězdy vás příznivě ovlivňují a jistě vás změna příjemně překvapí. Pokud si však stále nejste jistí, co vám skutečně sluší, požádejte o pomoc stylistu! Naučí vás pár užitečných triků, které se vám mohou v budoucnu velmi hodit. I když se už k tomu nějakou dobu odhodláváte, zjistíte následně, že je tento krok správná volba. Výborně Raci, je na čase zkusit zase něco nového - setkáte se s velkou pochvalou!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.