Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na duben 2021.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, zažíváte jisté překážky v oblasti vztahů a nemůžete nikde zakotvit. Chcete mít jistotu, ale prozatím se vám nedaří najít správnou partii. Venuše je do 13. dubna v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením, ale následně zažijete krásné období! Uvidíte, že se nakonec setkáte s fajn člověkem a padnete si konečně do noty. Co se týče práce, zpočátku máte problémy a horko těžko se s nimi vyrovnáváte. Merkur je až do 18. dubna v negativní kvadratuře s vaším znamením a připadáte si vcelku nesoustředěni. Poté však nadřízeného zaskočíte svými super výsledky a výrazným posunem v kariéře. Určitě vás za to rád odmění, takže získáte nějakou tu korunu k dobru! Od 23. dubna vstupuje také Mars do vašeho znamení a vzroste vám sebedůvěra. Jste velmi aktivní a chcete na sobě pořádně zapracovat. Ať už se tedy pustíte do čehokoliv, jde vám to rychle a snadno.


Láska

Láska

Těšíte se na to, až pomine období neshod a nepříjemností s opačným pohlavím. Stále se točíte v bludném kruhu a nemůžete se z něj vymotat. Společnost divokých a rázných protějšků už vás vážně nebaví a chcete se posunout jinam. Bez obav, Raci, na vaše přání v tomto měsíci konečně dojde! Venuše je od 14. dubna v hezkém sextilu s vaším znamením a věci se dávají do pohybu. Opět se setkáte nejenom s vášní, ale i s romantikou, která k tomu všemu jistě patří. Určitě si tedy vyjděte mezi lidi a rozhodně odhoďte veškerý stud. Od 23. dubna vám také stoupne sebevědomí, možná vezmete všechnu svou odvahu a oslovíte svého idola. Uvidíte, že vás to ani nestojí moc námahy a spadne vám kámen ze srdce. Jste příjemně překvapení jeho reakcí a s největší pravděpodobností si vyměníte telefonní čísla. Love story na sebe nenechá dlouho čekat a vy se zase brnivě zamilujete.

Práce

Práce

Nemáte moc velkou odvahu vzít si na starosti nějaký náročný projekt nebo úkol. Bojíte se, že to nezvládnete dle požadavků nadřízeného. Navíc máte pocit, že vám to momentálně moc nemyslí a cítíte se spíše vyhoření. Merkur je do 18. dubna v negativní kvadratuře s vaším znamením a šéf není s vašich výsledků dvakrát nadšený. Zdá se mu, že nemáte o práci takový zájem a lajdáte. To se však následně změní a okolí je docela překvapené. Zatoužíte totiž po vyšší pracovní pozici a také podle toho jednáte. Mars vstupuje od 23. dubna do vašeho znamení a je otázkou času, kdy dosáhnete úspěchu! Daří se vám skvěle a navíc jste vskutku velcí rychlíci. Šéf si vás možná pozve do kanceláře a seznámí vás s novým ohodnocením. Pravděpodobně vám po zásluze přidá a probere s vámi možnost vyšší pozice. Hodně štěstí!

Peníze

Peníze

Uznáváte, že na tom nejste úplně nejlépe, ale i přesto si chcete pořád dopřávat. Investice jdou do hodně drahých předmětů, které však za moc nestojí. Zdá se, že vysoké výdaje moc nehrotíte a pak se divíte, že máte prázdnou peněženku. Venuše je do 13. dubna v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením, takže se hodně rozmazlujete. Pokud chcete někomu koupit dražší dar, je lepší vyčkat si na lepší dobu. Zřejmě se dotyčnému moc nezavděčíte a vás výběr je špatný. Naštěstí se toto nepříznivé období přehoupne a začne se vám více dařit. Někdo vám může vrátit peníze nebo se vám podaří něco prodat. Šťastné dny máte zejména kolem 15. dubna, v těchto dnech si také můžete i něco málo vsadit! Je zvýšená šance vyhrát pěknou částku a koupit si něco hezkého. Hvězdy vám momentálně velmi přejí a je pravděpodobné, že jste s případnou útratou velmi spokojeni.

Rodina

Rodina

Možná vás nyní trápí tíživá situace a máte pocit, že pro vás ostatní nemají moc velké pochopení. Pravděpodobně se neshodnete na vhodném řešení, protože věci vnímáte dost rozdílně. Zdá se, že vám jejich názory nic nepřináší a tak se uzavíráte spíše do sebe. Rodina si ale myslí, že jste vztahovační a nechcete slyšet pravdu. Tyto řeči se vás dotýkají a snažíte se proti tomu argumentovat. Avšak od 14. dubna jste více pozitivně naladěni a dokonce s blízkými hodně vtipkujete. Máte také náladu na přátelská setkání, takže určitě pozvete na večeři i přátele. Uvidíte, že vaše menu jim zůstane v paměti a rozhodně se dočkáte obrovské chvály! Co se týče získávání nových dovedností, můžete začít od 19. dubna. Merkur je v přejícím sextilu s vaším znamením a možná si také oblíbíte nějakou zajímavou činnost. Rovněž si najdete pár kamarádů, kteří sdílí stejné koníčky.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.