Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na prosinec 2023.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, možná nejste počátkem tohoto období spokojeni ve vztazích. Nemusíte mít však obavy, čeká vás pěkný dáreček. Venuše je od 4. prosince v pěkném trigonu s vaším znamením. Potkáte osobu, se kterou sdílíte vzájemné sympatie. Tento člověk má v sobě skryté hluboké city, i když to nejprve nedává na sobě znát. Naopak v pracovní oblasti se setkáte s nepříjemnou krizí. Merkur je do 22. prosince retrográdní a tvoří negativní opozici s vaším znamením. Děláte chyby a moc dobře se nesoustředíte. A co se týká financí, v tomto měsíci si pravděpodobně přilepšíte. Zvláště kolem 10. prosince máte šanci i na velkou výhru. Klidně se tedy zapojte do různých soutěží. Nic neztratíte a jste ve finále hodně překvapeni. V tomto měsíci máte také šťastnou ruku při výběru vánočních darů. Na Vánoce se tedy velmi těšíte a užíváte si naplno jejich přípravu.


Láska

Láska

Ve vztazích si nemusíte počátkem tohoto měsíce moc užívat. Možná si totiž vyhlížíte partnery, kteří nejsou schopni naplnit vaše emocionální potřeby. To se však začíná od 4. prosince měnit k lepšímu. Venuše je totiž v blahodárném trigonu s vaším znamením. Zdá se, že se konečně seznámíte s někým, kdo zažehne tu pravou jiskru. Tento člověk v sobě skrývá hluboké city a myslí to s vámi upřímně. Ke shledání může dojít zvláště kolem 11. prosince. Můžete očekávat někoho, kdo je také ve skrytu velmi vášnivý. Vy však tuto vlastnost velmi oceníte a jistě vám tedy dotyčná osoba imponuje. Pravděpodobně vás mohou spojovat podobné zájmy. Poznat se tedy můžete klidně v nějakém kroužku, nebo na semináři. Určitě z něj však nespustíte pohled a dá se říct, že ho zaujmete hned na první dobrou! Tak to je vážně super, Raci, konečně se máte zase na co těšit.

Práce

Práce

Není pro vás snadné dosáhnout vytyčených cílů, i když se velmi snažíte. Jsou před vámi výzvy, na které vám nyní nestačí síly. Merkur je až do 22. prosince retrográdní a tvoří nepříznivou opozici s vaším znamením. Je tedy dost možné, že nadřízený nebere vaše nápady příliš vážně. Jste z toho docela nervózní a možná už se už nemůžete soustředit. Zejména kolem 15. prosince máte před sebou náročné povinnosti. Zdá se však, že to potřebujete všechno do Vánoc stihnout. Máte však obavy, že to nestihnete splnit do termínu. Je pravděpodobné, že vám nabídne pomoc jistý kolega. Zpočátku můžete mít sklony toto gesto odmítat. Následně si to však necháte projít hlavou a jeho nabídku přijmete. Uvidíte, že se vám hodně uleví a jste za to velmi vděční. Během Vánoc se tedy nemusíte stresovat nad tím, co vás čeká po novém roce. Máte klid a konečně cítíte zase úlevu.

Peníze

Peníze

Můžete rozhazovat peníze za nepotřebné a neužitečné věci. Dá se říct, že vás velmi rychle omrzí a přestanou se vám líbit. Venuše je do 3. prosince v kvadratuře s vaším znamením. Určitě se tedy vyhněte i nákupům vánočních darů. Zřejmě se totiž minete ve výběru a druhé straně se moc nezavděčíte. Následně máte však více šťastnou ruku a narazíte také na báječné ceny. V tomto měsíci vás také čeká přísun financí. Zvláště kolem 10. prosince vás může překvapit i nějaká výhra. Jistě se zúčastněte soutěží, kde se můžete stát hlavním výhercem. Pozor si však dávejte na uzavírání smluv a jednání s úřady. I když si přejete vyřídit jisté záležitosti, můžete se setkat s průtahy. Nechte si také projít hlavou různé finanční nabídky. I přestože to vypadá zpočátku lákavě, přečtěte si důkladně veškeré podmínky. Můžete přehlížet důležité detaily, které vám však hodně napoví.

Rodina

Rodina

Tento měsíc si doslova užíváte, co se týká příprav na vánoční svátky. Venuše je totiž od 4. prosince v příjemném trigonu s vaším znamením. Umíte navodit naprosto senzační atmosféru a případné konflikty se snažíte hned zmírnit. Momentálně se totiž mohou vyskytovat i jisté neshody, kterým musíte čelit. I když to pro vás není příjemné, chcete mít ve všem jasno a pořádek. Zejména kolem 14. prosince je situace možná tak trochu vyhrocená a vyžaduje trpělivost. Vy se tím však nenecháte ovlivnit a udržujete si nadhled. Nechcete mít nepříjemnou atmosféru na Vánoce a eliminujete tedy stresové situace. Uvidíte, že se vše nakonec v dobré obrátí a vy prožijete společně hezké chvíle. Mezi svátky tedy pozvete nejenom své příbuzné, ale také blízké kamarády. Je dost možné, že jim připravíte něco dobrého a určitě se vám dostane velké pochvaly.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.