Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na červenec 2024.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Ráčci, vesmírní aktéři vám budou v červenci nakloněni, takže můžete očekávat velmi hřejivé období. Budete na vrcholu osobní spokojenosti a planety vám ve své nekonečné moudrosti ponouknou výzvy, aby bylo pro vás vše ještě zajímavější. Laskavá Venuše se pobrouzdá do 10. července ve vašich vodách a nabije vás něhou, která bude přitahovat lásku. Je to dobré období pro hýčkání těla a fyzická potěšení, nechte se hezky rozmazlovat! Je patrné také zaměření na rodinu a domácnost, přičemž však Merkur v kvadratuře s Uranem může zajiskřit náhlými nepříjemnostmi. Pro jistotu si nechte zkontrolovat auto, mobil či počítač, abyste se vyhnuli nabourání své psychické pohody. Od 11. července začnou hrát velkou roli finance, čemuž přidá od 22. července významný punc i samotné Slunce.


Láska

Láska

S Venuší, která se prochází do 10. července vaším znamením, zazáříte a budete okouzlovat. Navíc budete, milí Ráčci, obdařeni trigonem Marse, který způsobí až magnetickou fyzickou přitažlivost, existuje snad svůdnější kombinace? Pokud již dlouho toužíte po něčem intenzivním, nenechte si proklouznout mezi prsty 15. a 16. červenec, byla by to škoda. Tyto dny můžete zažít tak kouzelné milostné chvíle, že se vám samou touhou zatočí hlava! Romantika by měla číhat někde u vody, ať už v blízkosti koupaliště nebo nějaké vodní plochy. Mars umí hezky přiložit do ohýnku a především do 19. července nebude šetřit erotickými jiskřičkami, lze tedy očekávat zvýšenou sexuální aktivitu. A kdo k vám bude nejvíce přitahován? Půjde o osoby jemného a zároveň velmi smyslného vzezření, patrný bude smysl pro estetično. Hvězdy volí jako nejsilnější kandidáty zrozence znamení Býka.

Práce

Práce

Po profesní stránce budete plní elánu a budete velmi spolehliví, takže vám v tomto období nelze nic vytknout. Příznivý Mars do vás vdechne dynamismus, který vám umožní překonat veškeré překážky a dodá vám pocit jistoty. Nebude pro vás nedosažitelných cílů! Jeho blahodárný vliv můžete nejsilněji pocítit ve dnech od 5. do 6. července, načež ovšem může kolem 8.července následovat menší profesní střet. Pokud vás naštve šéf, nenechte se vykolejit, protože tato možná bouřka odejde stejně tak rychle, jako přišla. Rozhodně z toho vyjdete tzv. se zdravou kůží! Celkově přeje tento měsíc výborným výsledkům, které přinášejí zisk.

Peníze

Peníze

Octnete se v silně prosperujícím období, ve kterém vám neunikne žádná finanční příležitost. Není v tom žádná zvláštní moc, nýbrž, milí Ráčci, vaše nezměrná aktivita. Peníze si vás najdou všude tam, kde se právě budete nacházet, tudíž bude favorizující vaše každodenní práce. Investice se budou točit především kolem nákupu oblečení a osobních potřeb, chcete, aby váš vzhled zářil, a to je v této době velmi vhodné! Pokud se váš finanční záměr bude soustřeďovat například na aranžování, šperky nebo fotografování, budete mít dveře k zisku otevřeny dokořán. Od 8. července budou mít mnozí z vás šanci dosáhnout finančního vrcholu. Jste-li podnikatelé, máte tendenci k mimořádným obratům, jste-li zaměstnanci, očekávejte zvýšení platu.

Rodina

Rodina

S vašimi nejbližšími a v domácnosti budou stále pokračovat blahodárné vlivy, které byly započaty v poslední červnové dekádě. Budete se zabývat zkrášlováním svého rodinného zázemí, dekorací domácnost líbivými předměty a budete se snažit, aby ze všech zákoutí dýchala krása. Venuše napovídá, že nastane vhodné období pro vymalování bytu, renovaci interiéru okrasnými tapetami či novým uspořádáním nábytku. Nicméně všechno má mít svou rovnováhu a vy jste stvořeni hlavně pro souznění se svými nejbližšími. Je zapotřebí užít si léto ve společném kruhu a umět si i zarelaxovat. Příroda a voda jsou magnety, které vás nejvíce přitahují, využijte zejména času od 15. do 16. července, hezky si to užijete! 22. července se Slunce překulí do znamení Lva a vaše energie může být už více směrována na zajištění rodiny nežli na zábavu.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.