Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2019.
Rak
22. 6. - 22. 7.
Milí Raci, hvězdy nejsou v tomto měsíci pro vaše znamení v nejlepším rozpoložení. Ačkoliv vás do 6. ledna provází příznivý vliv Venuše, která působí svým příjemným trigonem, v další části měsíce jsou energie trochu vzpurnější. Zpočátku vás čeká milé seznámení, to vás však později začne něčím dráždit. Viníkem je Mars a jeho špatná nálada, takže vaše známost se nese v konfliktním a nepříjemném duchu. Vy se však umíte obhájit a nenecháte si to líbit. Podobná situace nastává i v pracovním prostředí, kde se navíc od 7. ledna hlásí ke slovu opozice Merkura na vašeho znamení. Cítíte se vyčerpaně a nebaví vás plnit povinnosti. Ke všemu vznikají na pracovním poli i hádky a máte toho už nad hlavu. Zejména kolem 12. ledna očekávejte větší vlnu nepříjemných situací. A jaká je rada planetárních vládců ohledně účinné prevence? Ráčci, zatněte svá klepýtka, nenechejte se unášet přílišnými emocemi a zaměřte se na to, co vám přináší potěšení, úspěch tím máte zaručen! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: je patrno zaměření na finance, které k vám přicházejí, a nabádá ke změnám vašeho smýšlení o penězích. Je vhodné zbavit se veškerých negativních názorů na tuto oblast.


LáskaLáska
Ráčci, do 6. ledna jsou na vás napojeny pozitivní energie od Venuše, která se promenáduje znamením Štíra. Můžete tedy využít jejího příjemného tranzitu pro nalezení nové známosti. Přitahujete osoby, které mají zvláštní kouzlo a jsou něčím tajemné. V následujícím období se vám ale může zdát, že vás opačné pohlaví jenom dráždí a zlobí. Není se čemu divit, Mars v Beranu je na nože s vaším znamením, hádky a neshody jsou tedy momentálně na denním pořádku. Je možné, že vás nyní více věcí mrzí, o to více však můžete mít tendenci oplácet stejnou mincí. Hlavně kolem 12. ledna je situace více vyhrocená, dávejte pozor na ostrá slova a nepřiměřené reakce. Mohou se také objevovat situace, kdy se bude někdo snažit nad vámi povyšovat. Obecně není lásce příliš přáno, nicméně i přesto, že jste velmi citliví, vězte, že to dokážete nakonec zvládnout s velkou bravurností!
PrácePráce
V práci pro vás nastává tíživější období, dostáváte nařízení, která pro vás nejsou jednoduchá. Nejenom, že si s někým na pracovišti vůbec nerozumíte a máte mezi sebou třenice, provází vás i stres a nechuť pracovat. Merkur totiž není od 5. ledna v dobrém postavení vůči vašemu znamení. Lze tedy očekávat vyčerpání nejenom po fyzické stránce, kterou ovlivňuje nynější postavení Marse, ale také po mentální. Máte však do vínku danou ohromnou sílu a opravdu vydržíte hodně, Raci. Na krizové dny se připravte kolem 14. ledna. Fyzické oslabení je v tyto dny větší, takže se zbytečně v práci nepřemáhejte, může vám hrozit i úraz! Každopádně v tyto dny dbejte na větší opatrnost, vyplatí se vám jednat pomaleji. Také jsou možné prudké emoce na pracovišti, mohou s vámi více cloumat emoce. Nenechte se nikým rozhodit, uvidíte, že protistranu to přestane bavit a navíc jí pěkně napálíte - inu, jak se říká, čím kdo zachází, tím také schází.
PenízePeníze
Začátkem měsíce nejsou výdaje až tak hrozné a dá se říct, že máte na finance spíše štěstí. Bohužel od 7. ledna nastává finanční krize v podobě ztrát a velkého utrácení. Špatný aspekt od Marse míří na vaše znamení a podporuje hazard a velké risky. V tomto období jednáte více na základě toho, jaké jsou vaše touhy a nezamýšlíte se nad tím, jaké to má důsledky. Raci, nyní se musíte více zamyslet nad tím, zda máte různé věci opravdu zapotřebí. Kolem 13. ledna je kolem vás velké množství lákadel a vy jim snadno podléháte. Naštěstí vás však může usměrnit váš vrozený smysl pro hospodaření. Možná je pro vás nyní těžké odolat něčemu hodně lákavému, ale pokud se ovládnete, máte jistotu, že do budoucna jste zvolili správný krok. Pamatujte, není všechno zlato, co se třpytí. Teď to platí dvojnásob!


RodinaRodina
Jestliže jste dlouhodobě v partnerském svazku, můžete se v něm nyní cítit trochu nepochopeni. S partnerem máte najednou na vše jiný názor a jeden druhého nechcete poslouchat. Opozice mezi vašim znamením a postavením Slunce v Kozorohu značí, že mezi vámi vyplouvají velké osobnostní rozdíly. Ale nesmutněte, Ráčci! Situace se o něco zlepší po 20. lednu. I když jisté nepříjemnosti stále přetrvávají, nemá už ani jedna strana tendence se povyšovat. Pokud se celkově chystáte s protějškem něco důležitého probrat, vyhněte se dnům kolem 6. ledna. Není vhodný čas druhé straně sdělovat své myšlenky. Můžete se vzájemně špatně pochopit, nebo vaše vzájemná komunikace vyústí ve velké nedorozumění. To vás pak může mrzet a zvlášť potom, co to myslíte s druhou stranou dobře. Vynechejte hloubavé konverzace, později nemusíte ničeho litovat a zbytečně se nepohádáte.

Horoskop na leden 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Kozorozi, v tomto měsíci máte trochu úpadek v lásce.
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.