Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na srpen 2021.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, ve vztazích na tom nejste počátkem tohoto měsíce až tak špatně. Právě naopak, rozhodně se vždy chytíte příležitosti a svého idola si nenecháte uniknout. Venuše je do 15. srpna v hezkém sextilu s vaším znamením a novému svazku jste otevřeni. Následně jste z této známosti docela rozčarovaní a hledáte neustále nějaké chyby. Avšak v pracovní oblasti vás čeká úspěch a také dobrá příležitost. Merkur je od 11. srpna v příznivém sextilu s vaším znamením a velmi rychle nacházíte řešení pro vzniklé problémy. Od poloviny tohoto měsíce se však nenechte zaskočit nadřízeným. Občas propadá negativním náladám a vy tomu můžete podléhat. Od 22. srpna se můžete také cítit plní energie a určitě si naplánujete aktivity. Začnete možná sportovat nebo studovat. Neobejdete ani své dobré přátele, pro které můžete uspořádat grilování na závěr tohoto měsíce.


Láska

Láska

Nestydíte se oslovit osůbky, které vás něčím zaujmou. Vaše sebevědomí jim velmi imponuje a tak u nich vždy pochodíte. Zvláště kolem 8. srpna navážete kontakt s někým novým. Pravděpodobně se začnete stýkat s člověkem, který je pro okolí velmi atraktivní a také inteligentní. Venuše je do 15. srpna v příjemném sextilu s vaším znamením a v přítomnosti opačného pohlaví se cítíte žádáni. Poté si však nejste moc jisti upřímným zájmem a máte pocit, že se váš idol občas přetvařuje. Zdá se, že dotyčnému moc nedůvěřujete a svou pozornost začínáte obracet k někomu jinému. Navazujete však krátkodobé a povrchní vztahy, které vás ve finále moc nepotěší. Očekáváte totiž věci, které vám však druzí nedokážou splnit. Naštěstí se brzy otřepete a zjistíte, že máte zbytečně velké nároky. Máte pravdu Raci, momentálně vám totiž hvězdy vaše přání nemohou splnit tak, jak chcete.

Práce

Práce

Každý úspěch je pro vás velmi významný a jste na sebe hrdí. O to více vás těší, když nadřízený nešetří pochvalou. Od 11. srpna vás také v kariéře významně posune Merkur, který je v hezkém sextilu s vaším znamením. Nejste tedy s ničím pozadu a vše jde dle vašich plánů a načasování. Tak to je báječné, navíc se nezdržujete se zbytečnostmi a víte, čemu dát přednost. Dokonce se i více sblížíte s kolegy a zjistíte, že si s nimi máte co říct. Avšak od 16. srpna si dávejte pozor na výkyvy nálad u nadřízeného. Ne vždy totiž reaguje příjemně a občas vás jeho reakce zaskočí. Nic si z toho však nedělejte a nezkoušejte mu něco vracet, nevyplatí se to. Hrozí vám totiž snížení platu a také si kvůli tomu můžete pokazit jinak dobrou pověst. Nyní se zaměřte spíše na různé pracovní příležitosti, které vás mohou potkat a něco vám přinesou. Máte velké šance ukázat, jaký talent se ve vás skrývá.

Peníze

Peníze

V tomto měsíci můžete vyřešit nějaký úřední spor. Od 11. srpna je vám totiž přáno a s největší pravděpodobností vám s touto záležitostí někdo pomůže. Můžete se spolehnout na přátele, kteří mají velký přehled. Co se týče financí, ty vás prozatím tolik nezatěžují a užíváte si je. Avšak od 16. srpna si hlídejte velké sklony k rozhazování. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a vy rozmazlujete nejenom sebe, ale i ostatní. Následně vám již nezbývá tolik peněz na důležité věci a dráždí vás to. Momentálně si dokážete i přes tyto problémy poradit a v kaši se netopíte příliš dlouho. Uvědomujete si, že takto to nemůže pokračovat a zamyslíte se nad tím, zda potřebujete všechno, na co si vzpomenete. Super, i když vás zpočátku moc mrzí, že si nemůžete všechno dovolit, vezmete rozum do hrsti. Nakonec se tedy pokusíte najít si i nějaký přivýdělek, který vám dost pomůže.

Rodina

Rodina

Kamarádi neotálí a každý víkend s nimi máte velmi příjemné setkání! Na pořadu tohoto měsíce je nejenom grilování, ale také sportovní aktivity. Mars je po celý měsíc v hezkém sextilu s vaším znamením a zvláště kolem 10. srpna máte hodně divoké dny. Nejste z toho však otrávení a dá se říct, že máte na co vzpomínat. V tomto období si ve vašem deníčku najde místo i vzdělávání a kurzy. Od 11. srpna můžete tedy přemýšlet, v čem se zdokonalíte a co vás vskutku baví. Informace vám jdou pěkně do hlavy a dozvíte se mnoho nového. Také si určitě najdete pár kamarádů, se kterými se rozhodnete vyplnit svůj volný čas. Určitě najdete společné téma k rozhovoru a také si s nimi užijete velkou zábavu. V rodinném prostředí si však dávejte pozor od poloviny tohoto měsíce na drobné neshody. Naštěstí nejde o nic dlouhodobého a spíše se jen tak vzájemně poškádlíte.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.