MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Aktuální horoskop pro 11. měsíc roku 2019.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, máte před sebou měsíc, kdy máte velké příležitosti zapracovat na svém sebevědomí! Vaše znamení je až do 21. listopadu v nádherném spojení se Sluncem ve Štíru. Jste energičtí a máte radost ze života. Dokonce i v lásce pocítíte příznivou změnu a to od 19. listopadu. Za vaši obrovskou přitažlivost se postaví Mars, který utvoří fantastický trigon s vaším znamením. Zejména kolem 25. listopadu konečně zaujmete protějška, který se vám už dlouho moc líbí. Seberte odvahu a zkuste udělat první krok, uvidíte, že se vám to vyplatí. Po pracovní stránce se však připravte spíše na nepříjemnosti a to zejména do 18. listopadu. Nadřízený není ve svém živlu a trochu vás irituje jeho negativní chování. Příjemná vazba Merkura s vaším znamením vám však dodá sílu, díky které se nenecháte rozhodit. Vaše proslulá trpělivost vás, milí Raci, nezradí!


Láska

Láska

Poslední dobou se vám nedaří narazit na typ protějška, který vám vskutku sedí. Všichni mají totiž zcela odlišné aktivity a zájmy. Navíc se vám ani nedaří skloubit společný čas, ve kterém se můžete blíže poznat. Ale nesmutněte Raci, změna je totiž za dveřmi! Od 19. listopadu mění Mars své působiště a s vaším znamením utváří blahodárný trigon. Připravte se na opravdu dobrodružné období, ve kterém se známosti jenom hemží! Zejména kolem 25. listopadu vás čeká úžasná příležitost, díky které se setkáte s osobou, kterou již dlouho vyhlížíte. Nyní máte větší odvahu a také šanci na úspěch, proto se nestyďte svého idola oslovit. Zůstanete překvapeni, protože váš zájem velmi rád opětuje. Vaše schůzka rozhodně nekončí planým rozloučením a opačná strana vás ráda uvidí znovu. Hodně štěstí!

Práce

Práce

Nadřízený po vás pravděpodobně chce moc povinností najednou a vám se to nedaří časově splnit. Naštěstí si dokážete se šéfem rozumně promluvit a snažíte se vymyslet jiné řešení. Až do 18. listopadu si dávejte pozor na jeho výbušné reakce a náladovost. Mars je v negativním postavení k vašemu znamení a chování nadřízeného nemusíte ihned pochopit. Následně si však ale uvědomí, že si zasloužíte daleko lepší zacházení než doposud. Je tedy velká pravděpodobnost, že vám nabídne kompenzaci za tak náročné pracovní období. Zřejmě vám poskytne nějakou výhodu nebo vám například zvýší platové ohodnocení. Navíc se vám začne v práci výrazně dařit a to je signálem postupu na lepší pozici. Pokud se však zaměřujete spíše na hledání nového zaměstnání, vsaďte na dny kolem 24. listopadu. Nejenom, že vám nechybí sebevědomí, ale vydáváte ze sebe to nejlepší a tak to má být!

Peníze

Peníze

Hledáte cesty, díky kterým můžete vyváznout z nepříznivé finanční situace. Možná se setkáte se situací, kdy musíte více investovat, aniž byste s tím předtím počítali. To vás může trochu naštvat a je možné, že s takovým výdajem jen tak nesouhlasíte. Avšak od 19. listopadu přichází výrazné zlepšení a vám se podaří najít východisko. Rýsují se vám v dobrém světle všechny plány a dá se říct, že jste na správné cestě k úspěchu. Věříte totiž, že vše dobře dopadne a nad negativními situacemi si udržujete nadhled. Po celý měsíc vás navíc střeží příznivý vliv Merkura jakožto nositele pozitivního chodu věcí. Žádný problém vás tedy nerozhází a všemu přijdete na kloub. Také se vám podaří něco získat nebo vyhrajete dlouhodobý obchodní spor. Zkrátka vás v oblasti peněz a obchodu čekají příjemné zprávy a to zejména kolem 25. listopadu. V těchto dnech vyplouvá na povrch pravda, která je na vaší straně.

Rodina

Rodina

Hodně vám pomáhá komunikace, která je pro vás v tomto měsíci klíčová. Každý spor chcete vyřešit s chladnou hlavou a hlavně rozumným způsobem. Víte totiž, že vše se dá řešit a nemáte výrazné potíže s domluvou, zejména s dětmi. Těm můžete plně důvěřovat a spolehnout se na ně. K tomu rádi uvítají vaše cenné rady, ze kterých se mohou poučit. Naopak se nyní moc dobře neshodujete s rodiči. Ti vás mohou od něčeho odrazovat a to zejména kolem 15. listopadu. Konjunkce Luny s vaším znamením nyní působí negativně na celkovou atmosféru v rodině. Jistá osoba má tendence neustále vyvolávat hádku a dráždit vás. Až do 18. listopadu prohodíte mezi sebou spíše ostřejší slova nebo dojde i ke konfliktu. Každopádně nedávejte najevo svůj vztek, protože tím celou situaci jen ještě více rozohníte, držte se raději zpátky.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.