Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 6. měsíc roku 2019.
Rak
22. 6. - 22. 7.
Milí Raci, tento měsíc je pro vás významný vstupem Slunce do vašeho znamení a to od 21. června! Můžete se tedy těšit na příval vitality a elánu do zajímavých letních akcí. V tomto měsíci zřejmě také pocítíte větší sklony k prosazování svého Já, Mars se totiž nachází po celý červen ve vašem znamení a k tomu vytváří i konjunkci s Merkurem. Umíte dát najevo, co chcete, dávejte však pozor na ukvapenost a netlačte na pilu. Zvláště v práci by se vám to nemuselo vůbec vyplatit a to hlavně kolem 5. června. Do této oblasti vám taktéž zasahuje negativní aspekt Marse k Saturnu, takže v práci můžete očekávat i větší nároky ze strany šéfa. Bohužel ani po finanční stránce to není žádná sláva, spíše je to jako na houpačce. Do 8. června vás však ještě chrání příjemný vliv Venuše, takže je touto dobou vhodné provést důležité peněžní transakce. V lásce zase vsaďte na dny kolem 1. června, neprohloupíte!


LáskaLáska
Nyní máte daleko více sebevědomí, než kdy jindy a na opačné pohlaví působíte pozitivním dojmem. Mars se po celý měsíc zdržuje ve vašem znamení a navíc je do 8. června v krásném souznění s Venuší, těšte se na pořádnou porci lásky! Dveře jsou tedy stále otevřeny novým známostem a vy se v jejich přítomnosti cítíte vskutku skvěle. Nejfavorizovanějším obdobím jsou dny kolem 1. června, kdy se do někoho můžete zamilovat až po uši! Opačná strana to může pocítit stejně, nebojte se tedy dát najevo své sympatie. Nemusíte mít totiž obavy ze zklamání, právě naopak. Protějšek uvítá, když uděláte první krok vy. Hvězdy napovídají, že u vás zaboduje typ, který si umí všechno vychutnávat a má rád všechny příjemné stránky života. Rozhodně neuděláte chybu, pokud ho pozvete na romantickou večeři. Apropó, nemusí jít zrovna o luxusní restauraci, klidně mu představte království své kuchyně, ocení tak navíc i vaše výtečné kulinářské umění!
PrácePráce
Cítíte se svým nadřízeným poněkud utlačováni a jeho častá kritika a námitky se vám zdají až ponižující. Snažíte se na věcech důkladně pracovat a dosáhnout úspěchu, nicméně šéf se na váš výkon dívá trošku jinak. Hlavně kolem 14. června s vámi může jednat poněkud nepříjemně a vás se jeho chování dotýká. Máte však sklony věci trošku nafukovat a tíhnete k přehnané vztahovačnosti. Konjunkce Marse s Merkurem ve vašem znamení vás může činit vznětlivými a nedáváte ostatním prostor pro vyjádření. Věci chcete totiž činit dle svého rozhodnutí a to vám přidává na problémech. Zvláště kolem 6. června si koledujete o potíže na pracovišti, protože můžete nadřízeného skutečně pořádně naštvat! Oba jste totiž docela nabroušení, pokud však zaujmete klidnější postoj, uvidíte, že nakonec dojdete k nějakému rozumnému závěru.
PenízePeníze
V tomto období vnímáte, že je to s penězi celkem náročné a jste rádi za každou korunu navíc. Do 8. června se vám může podařit něco získat, anebo si trochu přivydělat. Využijte tedy příležitostí, které vám skutečně mohou pomoci. Dávejte však pozor na nouzové půjčky, které vám ve finále mohou vzít více než očekáváte. V tomto období uděláte nejlépe, pokud si veškeré zdroje důkladně ověříte a neprojevíte okamžitou důvěřivost. Opozice Marsu na Saturn vám totiž přináší do cesty trable, které se následně obtížně řeší. Ale žádné obavy Ráčci, při zvýšené obezřetnosti máte příslib hvězd, že z toho vyváznete na výbornou! Jste mistry na rozvržení financí, takže ačkoliv se nejprve bojíte následků, uvidíte, že na to nejdete vůbec špatně. Na příznivé řešení či nápad můžete přijít kolem 19. června, proto se neunáhlete a zaměřte se hlavně na tyto dny. Jsou vám jedině ku prospěchu!


RodinaRodina
Časté nepříjemnosti mezi vámi a vašim partnerem vás přimějí k zamyšlení, že si od sebe potřebujete odpočinout. V rodinném prostředí máte tendence přemýšlet spíše pesimisticky a cítíte se smutní a to hlavně kolem 18. června. Chcete se potížím postavit čelem, ale zjišťujete, že to již není ve vašich silách. V tomto období hledáte oporu a někoho, kdo vás přivede na jiné myšlenky a zasmějete se s ním. Najednou tedy můžete chtít trávit více volného času s přáteli nebo poznávat úplně nové lidi. Tomu je přáno zejména kolem 1. června, jelikož Luna přechází přes Venuši v Býku, která přeje přátelské a pohodové atmosféře. Bravo, čeká vás totiž nádherné odreagování ve společnosti těch pravých lidí, užijte si to!

Horoskop na červen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Blíženci, červnové období je pro vás významné hlavně...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.