Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na srpen 2020.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, důležitou srpnovou doménou je láska. Ta vám v tomto období ale bohužel spíše ubírá než dává a vy se rozhodnete udělat krok ke změně. Venuše je od 7. srpna ve vašem znamení a utváří příjemný sextil s Uranem. Chcete navazovat nové kontakty, ale bohužel nemáte moc velké štěstí narazit na toho pravého. Venuši tzv. sabotuje Mars a i přes velkou přitažlivost se vždy minete úspěchu. Co se týče oblasti práce, tam si můžete udělat špatný obrázek u nadřízeného. Naštěstí se vynasnažíte od 20. srpna vztahy mezi vámi napravit a také začnete více pracovat na zadaných povinnostech. Merkur je v báječném sextilu s vaším znamením a super čas nastává také pro vzdělávání a sbírání nových vědomostí v oblasti zájmů. Po stránce rodiny chcete pomoci jisté osobě, ale zejména kolem 9. srpna se můžete setkat s nepochopením a špatnou reakcí.


Láska

Láska

O vaší nové známosti si začínáte myslet své a zdá se, že to mezi vámi spěje ke konci. Nejste totiž zvědaví na neustálé výkyvy nálad a pichlavé řeči. Je tedy velká pravděpodobnost, že se s přesunem Venuše do vašeho znamení rozhodnete udělat v této oblasti změnu. Od 7. srpna utvoří královna lásky sextil s Uranem a vy chcete poznat i jiné typy protějšků. I přestože se vám toto může vskutku dařit, nedopadne to zřejmě nakonec na jedničku. Hlavně kolem 10. srpna máte tendenci si vyhlédnout opravdu nevyhovující známost, která vás spíše vykolejí. Neopouští vás však víra v dobrý konec a ani po tomto neúspěchu se nevzdáte. Víte, že na vás někde čeká osudová láska a vy jí chcete jít naproti. Máte však sklon trochu tlačit na pilu a vztah hledáte za každou cenu. Trochu zpomalte Raci a i v citech si zachovejte zdravý rozum. Pokud si začnete lépe vybírat a nepřijmete hned každého, kdo se vám nabídne, ušetříte si nervy a také čas.

Práce

Práce

V současné době jste opravdu roztržití a děláte spoustu chyb. Nadřízený to přestává tolerovat a může vám naznačit, ať si hledáte práci jinde. Mars je po celý měsíc v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a zvláště kolem 8. srpna si v rozhovoru se šéfem můžete pustit pusu na špacír. To vám však vůbec nepomůže a při nejmenším vám to ubere na odměnách. Naštěstí se od 20. srpna začnete dávat do formy a zjistíte, že je lepší s nadřízeným vycházet po dobrém. Svou práci máte totiž rádi a nechcete o ní přijít kvůli svému nerozvážnému jednání. Je tedy možné, že si se šéfem znovu promluvíte a tentokrát s ním najdete kompromis. Komunikace je mezi vámi lepší a vám se pracuje daleko lépe s čistým svědomím. Můžete se tedy připravit na drobné úspěchy, které vám udělají velkou radost. Dokonce přijde ze strany vašeho zaměstnavatele i příjemná pochvala.

Peníze

Peníze

Vaše momentální finanční situace není zrovna ideální a začíná vás to pořádně štvát. Nedáte si však říct a neustále za něco rozhazujete, což vám přináší nemalé starosti. Zvláště od 7. srpna si nedáváte pozor a nad penězi ztrácíte veškerou kontrolu. Venuše je v nepříjemné kvadratuře s Marsem a vy si vybíráte jedny z nejdražších věcí. Planety vás však v současném období udržují nad vodou a i když je pro vás situace tíživá, máte velké šance vše zvládnout! Zejména kolem 12. srpna si můžete přilepšit a získáte dlouho očekávané peníze, které se vám nyní velmi hodí. Jednejte s nimi však s rozumem. Není vhodný čas všechno utratit a moc dobře si uvědomujete, že momentálně potřebujete každou korunu. Vyhněte se tedy zbytečným investicím a zamyslete se nad budoucností.

Rodina

Rodina

Rodina je pro vás důležitou a nepostradatelnou součástí života a jakékoliv konflikty vás moc zraňují. V tomto období potřebujete velkou trpělivost a také se snažte vše brát s rezervou. Někdo z vaší rodiny není momentálně v dobrém rozpoložení a potřebuje čas. Nesnažte se z něj dostat informace, jinak skončíte u zbytečné hádky a to zejména kolem 9. srpna. Ačkoliv to s dotyčnou osobou myslíte dobře, ona si to vysvětlí po svém. Zaměřte se spíše na své koníčky a na sbírání nových informací. Od 20. srpna se Merkur přesouvá do Panny a je v krásném sextilu s vaším znamením. Využijte tyto příznivé aspekty k učení se dlouho odkládaných věcí. Uvidíte, že vám to půjde jedna radost a navíc vás to začne ohromně bavit. Počítejte s tím, že se od činnosti nebudete chtít odtrhnout, dokonce i když se budete cítit unaveni. Tak ať se daří!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.