Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na srpen 2022.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, z letních dnů máte velkou radost, protože vám přináší super příležitosti. I přestože nehledáte nyní lásku, umíte si to pořádně užít. Mars je do 19. srpna v sextilu s vaším znamením, ale zdá se, že toužíte po dobrodružství s přáteli. Nikam se tedy neženete a věcem necháváte volný průběh. V pracovní sféře jste velmi cílevědomí a všechny své plány chcete uskutečnit. Merkur je od 4. srpna v sextilu s vaším znamením. Za své kroky jste tedy velmi zodpovědní a možná také přebíráte kontrolu nad svými kolegy. Ti vás však berou velmi přátelsky, protože se snažíte udržet pohodovou atmosféru. Od 23. srpna máte také více energie a velkou chuť do života. Vrhnete se tedy na všechny povinnosti, které máte tendence odkládat. V tomto měsíci také uspořádáte setkání s vašimi blízkými přáteli. Jestliže se totiž chystáte na rekonstrukci, možná potřebujete pomoci vybrat nejlepší variantu.


Láska

Láska

Srší z vás nadšení a nenecháte se ošidit o žádné nevšední dobrodružství. Nebojíte se více odvázat a díky tomu si vás opačné pohlaví hodně všímá. Mars je do 19. srpna v příjemném sextilu s vaším znamením a pozitivně ovlivňuje vaše vztahy. Zdá se však, že nyní vyhledáváte spíše partu přátel na sdílení zážitků. Chcete s nimi také plánovat nějaké aktivity a vyměňovat si názory. Již od 4. srpna tedy začnete navazovat kontakty s lidmi, kteří mají podobné zájmy, jako vy. Uvidíte, že vám tyto známosti otevřou nové brány v životě. Zřejmě vám totiž ukážou věci, které znáte pouze z doslechu. Od milostných záležitostí si dáváte na chvíli pohov. Nyní je totiž čas věnovat se tomu, co máte rádi a co vás opravdu baví. Máte pravdu, chcete si užívat i trochu té samoty a nepotřebujete nic uspěchat. Jestliže vám někdo padne do oka, necháte věci, ať se přirozeně vyvíjejí.

Práce

Práce

Nyní se do všech povinností pořádně obujete a zaměříte se na podstatné cíle. Dostanete totiž šanci získat lepší pracovní místo, a tak na tom náležitě dřete. Merkur je od 4. srpna v blahodárném sextilu s vaším znamením. Váš zápal do práce je vskutku velmi nakažlivý a zřejmě motivujete i kolegy. Do 19. srpna také přebíráte zodpovědnost za organizaci projektů. Uvidíte, že si uděláte očko u šéfa. Který si vaše velké nasazení a výkony pochvaluje. Tak to je vážně super, dosahujete úspěchu takřka bez překážek a vše jde dle vašeho plánu. Šéf uzná, že si za to zasloužíte nějakou odměnu. Možná vám tedy zvedne plat, nebo vám přidá nějaké prémie. Jste opravdu zruční a šikovní, v tomto období tedy získáte i vyšší sebevědomí. K ruce jste i svým spolupracovníkům, kterým se snažíte poradit, když to jde. Kolektivní vztahy jsou tedy přátelské a není mezi vámi žádné zbytečné soupeření.

Peníze

Peníze

Nabízí se vám vskutku parádní příležitosti, jak získat více financí. Určitě vyhledáváte různé příležitosti a snažíte se také výhodně obchodovat. Mars je do 19. srpna v pěkném sextilu s vaším znamením a daří se vám také v započatém úředním jednání. Máte totiž nejenom pohodové reakce, ale moc dobře víte, jak správně argumentovat. Od 4. srpna si totiž pečlivě zjišťujete veškeré informace a nic nepřehlížíte. Pravděpodobně se také poradíte s osobami, které se v těchto oblastech vyznají lépe. Jste tedy ve velkém plusu a nikdo vás jen tak neoklame. Báječné, Raci! A co se týká vašich investic, můžete nakoupit v akci spoustu dobrých a praktických předmětů. Jestliže tedy chcete vybavit své prostředí, je vhodná doba zajít na nákupy všech potřebných věcí. Uvidíte, že vás samotné překvapí, kolik ve finále ušetříte. Také máte radost z toho, že se vám zakoupené zboží vskutku hodně líbí.

Rodina

Rodina

Velkou pozornost věnujete řešení jistých komplikací v rodině. Máte však velký nadhled a jste si vědomi toho, že se určitě najde východisko. Dá se říct, že na vás ostatní členové rodiny tak trochu spoléhají. Merkur je od 4. srpna v hezkém sextilu s vaším znamením a vaše nápady nejsou vůbec špatné, právě naopak! Nic vás nepřekvapí a své blízké velmi rádi podpoříte v rozhodování. Jsou vám velmi vděční za vaše rady a také pochopení. V tomto období se také můžete vrhnout na zušlechťování zahrádky. Zřejmě přemýšlíte nad pořízením nového nábytku, anebo chcete své prostředí zcela zrekonstruovat. Možná víc napadá více variant a chcete se s někým poradit. Zvláště kolem 25. srpna pozvete tedy na návštěvu své kamarády, kteří vám sdělí svůj pohled. Při té příležitosti je však hezky pohostíte. Poslední prázdninový měsíc vás tedy příjemná zábava rozhodně nemine


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.