Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na červen 2023.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, nevadí vám, že jste single, ale nebráníte se randění. Necháváte věcem volný průběh a nechcete nikam spěchat. Jupiter je po celý měsíc v příznivém sextilu s vaším znamením. I když si užíváte chvíle s přáteli, hlavně kolem 14. června se můžete s někým sblížit. V pracovní oblasti se snažíte udělat pokroky. Merkur je do 10. června v pozitivním sextilu s vaším znamením. Je dost možné, že se vrhnete i na kurz a rozšíříte si obzory ve své profesi. Nadřízený vás za to ocení a dostanete finanční ohodnocení. Od 21. června máte také mnoho energie a srší z vás optimismus. Slunce vstupuje do vašeho znamení a vy se snažíte všechny okolo sebe podporovat. Svým příbuzným tedy dodáte naději a víru ve šťastné konce. Navíc jim pomůžete s dlouhodobými problémy. Vyslechnete si je a poradíte jim, jak naložit s nepříjemnými záležitostmi.


Láska

Láska

Nyní jste spokojeni s dosavadním stavem a užíváte si toho, že jste single. Zřejmě se totiž věnujete svým přátelům a necháváte věcem volný průběh. Svým nápadníkům však s radostí dáte šanci a nebráníte se nějaké známosti. Jupiter je v pozitivním sextilu s vaším znamením a neztrácíte optimismus a naději. Určitě chodíte i mezi lidi a navazujete nové kontakty. Zvláště kolem 14. června máte super dny ke sblížení s opačným pohlavím. Pravděpodobně to však berete prozatím v přátelském duchu, ale pozvání na skleničku rozhodně neodmítnete. Uvidíte, že zažijete příjemné chvíle a možná z toho vznikne v budoucnu něco vážnějšího. Zadaní mohou v tomto měsíci procházet jistou změnou v partnerství. Od 21. června můžete přemýšlet nad tím, zda jste opravdu spokojeni. Možná tedy přehodnotíte své priority a chcete se vydat jiným směrem.

Práce

Práce

Jste cílevědomí a snažíte se udělat významné pokroky, což se vám také daří. Věříte tomu, že jste schopni zdolat jakékoliv problémy. Merkur je do 10. června v blahodárném sextilu s vaším znamením. Možná dostanete také velmi dobrou pracovní příležitost. Zdá se, že vám může přinést posun v kariéře a vy se toho chopíte. Máte velké štěstí na úspěch a možná si také plánujete rozšířit obzory ve své profesi. Dostanete tedy nabídku na kurz, kde se dozvíte opravdové zajímavosti. Je také dost pravděpodobné, že se v tomto měsíci dočkáte i ocenění od nadřízeného. Zejména kolem 15. června vás čeká překvapení v podobě finančního ohodnocení. Vaše pracovitost a píle nelze přehlédnout a dostanete samozřejmě i pochvalu. Tak to je báječné, jistě si to zasloužíte, protože podáváte opravdu úžasné výkony. Je na vás spolehnutí a zdá se, že vás práce hodně naplňuje.

Peníze

Peníze

Období přeje ziskům i investicím, které si již nějakou dobu plánujete. Narazíte na výborné akce a je dost možné, že dostanete k nákupu i menší dáreček. Zdá se, že vám tato pozornost způsobí opravdu velkou radost. Také uzavírání smluv vám přinese báječné výhody, takže neváhejte a pusťte se do rozhodování. Jupiter je v příjemném sextilu s vaším znamením a máte štěstí na solidní nabídky. Hlavně kolem 14. června můžete také trochu zariskovat a koupit si stírací los! Hvězdy vám v těchto dnech fandí a mohou vám přinést pěknou výhru. V tomto měsíci dojde také k vyhovění vašich žádostí. Do 10. června můžete mít výborný projev a také argumenty. Využijete je tedy ve svůj prospěch a uvidíte, že se vám to vyplatí. Víte totiž, jak máte reagovat a možná si také vezmete k srdci pár rad od svých příbuzných. Evidentně vám dojde díky nim pár důležitých detailů.

Rodina

Rodina

Neschází vám kreativita a nadšení do tvoření nových věcí. Máte jasnou představu o tom, jak mají věci vypadat a snažíte se to zrealizovat. Vaše nápady nemají chybu a určitě stojí za to pustit se do práce. Možná se rozhodnete udělat rekonstrukci na zahrádce a pozvete své kamarády na kolaudaci. Zvláště kolem 15. června můžete získat velkou pochvalu a v mnohém své známé inspirujete. Jistě jim dokážete také poradit i v nepříjemných situacích. Také máte dostatek zkušeností a chcete je motivovat k lepší budoucnosti. Merkur je do 10. června v pěkném sextilu s vaším znamením. Máte dobré nápady, které vaším příbuzným hodně pomohou. Jste tedy rádi, že jim můžete poskytnout podporu. Evidentně mají jisté problémy, se kterými si dlouhodobě neví rady. Líbí se jim vaše ochota s nimi tyto potíže řešit a také vás oceňují za vaši velkou trpělivost.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.