Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na květen 2020.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, květen je pro vás významný hlavně po pracovní stránce. Nechybí vám energie a snažíte se dělat všechno přesně a zodpovědně. Merkur je až do 10. května v krásném sextilu s vaším znamením a vy věříte tomu, že na vás čeká díky vaší obrovské píli úspěch. Ten se dostaví následovně, Ráčci! Očekávejte finanční ocenění a také další úkoly, se kterými si opět poradíte na jedničku. Co se týče milostných vztahů, nezadaní mohou od 13. května číhat na toho správného protějška. Mars je v příjemném trigonu s vaším znamením a je možné, že seberete všechnu svou odvahu a konečně oslovíte někoho, kdo se vám už dlouho líbí. Nebojte se odmítnutí, druhá strana vás určitě ráda pozná blíže. Ve financích vás může potkat zejména kolem 17. května mnoho báječných událostí. Natrefíte například na několik zajímavých nabídek, které stojí za zvážení!


Láska

Láska

Zadaní Raci mohou mít potíže s pochopením partnera, který zastává odlišné životní názory a má jiný náhled na budoucnost. Zdá se vám, že se k vám nechová moc pokorně a vás se to hodně dotýká. Je vám líto, že nechce slyšet jinou verzi nápadů a hned jí zavrhuje. Kolem 11. května mohou vaše neshody vyústit v boj a protějšek vás svými jednáním nepříjemné překvapí. Nebojte se však, jedná se o přechodné období a za nějakou dobu si vaše druhá polovička své chyby jistě uvědomí. Naopak vy, kteří jste zadaní, prožíváte kolem 13. května intenzivní seznamování a je zřejmé, že se vám v lásce začíná dařit! Mars je totiž v úžasném trigonu s vaším znamením a v tomto měsíci vám přinese opravdovou radost z navazování kontaktů. S vaším novým objevem vás spojují podobné zájmy, takže se perfektně doplňujete. Neváhejte a navrhněte další schůzku, měsíc lásky přinese ovoce!

Práce

Práce

Máte více energie na plnění povinností a věříte, že máte velké šance splnit všechno tak, jak si přeje nadřízený. Chcete dokázat, že jste báječný zaměstnanec, na kterého se může vskutku spolehnout, protože máte pevnou vůli. Slunce v Býku je až do 19. května v nádherném sextilu s vaším znamením, takže o možnosti dosažení úspěchu není rozhodně pochyb! Ani následně vás však chuť do práce neopouští, právě naopak, od 13. května jste ochotni vzít si klidně i náročnější úkol. Máte velkou odvahu a šéf vás podporuje ve vašich plánech. Finanční odměny vás neminou, protože jste to vy, kdo dá věci konečně do pohybu. Snadno se vám také spolupracuje s kolegy a vládne mezi vámi přátelská atmosféra bez výrazných konfliktů. Raci, je velká pravděpodobnost, že si v tomto měsíci získáte velké uznání i od spolupracovníků. Je přáno také urovnání některých starých sporů.

Peníze

Peníze

Daří se vám úspěšně uzavírat obchody a víte moc dobře, do čeho jdete. Dopředu si totiž zjišťujete pravdivost informací a nikdo vás jen tak nenapálí! Merkur je v příznivém sextilu s vaším znamením a až do 10. května máte také velké šance najít vhodné východisko pro vaši současnou finanční situaci. Jestliže si tedy nesete z minulosti nějaké potíže, které chcete už s konečnou platností vyřešit, využijte tohoto období. Dokonce ani poté si nemáte na co stěžovat, protože peníze dokážete rychlým způsobem získat. Také dokážete dobře investovat a určitě se nehrnete za nabídkou, která pro vás není výhodná. Výborné příležitosti vás čekají zvláště kolem 17. května, nebojte se, že vám něco unikne. V těchto dnech vám nechybí kuráž, dokážete se tedy prosadit a dostanete přesně to, po čem prahnete. Vaše aktivita je nyní vaším esem v rukávu!

Rodina

Rodina

V tomto měsíci rádi trávíte svůj volný čas v přítomnosti dobrých přátel, na které se můžete vždy obrátit. Jestliže s nimi plánujete vyrazit na nějakou dovolenou, vsaďte na dny kolem 16. května a do programu zařaďte například adrenalinové sporty. Luna je v konjunkci s Marsem a můžete se v těchto dnech pěkně vyřádit! Věřte, že kamarádi vaším návrhem jistě nepohrdnou a rádi se zúčastní. Není špatný nápad začít se věnovat i nějaké umělecké aktivitě, která vás nabije pozitivní energií. Pokud se tedy chcete opravdu uvolnit a dát najevo své emoce například kreslením, zaměřte se na dny kolem 26. května. Veškerá tíha z vás opadne a očistíte svou duši i mysl od negativních vlivů. Uznejte, že toho máte za poslední dobu nad hlavu a není špatné udělat si čas jenom pro sebe. Je možné, že vás tato aktivita pohltí natolik, že se jí rozhodnete věnovat intenzivněji.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.