MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na duben 2020.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, v tomto období máte mnoho příležitostí zdokonalit se v pracovní sféře. Merkur je v hezkém trigonu s vaším znamením a až do 10. dubna podporuje vaše myšlenkové pochody. Můžete se tedy vybarvit v tom nejlepším světle a ukázat nadřízenému, že se dokážete o vše spolehlivě postarat. Následně si však dávejte pozor na prudký obrat a nezájem o práci. Možná vás něco znejistí a vy nevíte, zda na to opravdu máte. Pozor si dávejte také ve financích, ve kterých to není růžové zvláště kolem 21. dubna. Někdo na vás vyvíjí jistý nátlak a vy tomu můžete bez většího rozmýšlení podlehnout. Přidáte si tedy zbytečné starosti navíc, na které nemáte vůbec náladu. Také se můžete až do 18. dubna cítit bez energie, takže je vhodné zbytečně se nevyčerpávat a dát přednost odpočinku. Nebojte se Raci, poté vás přechod Slunce do Býka ozáří svým pozitivním paprskem a věci se obrátí k lepšímu!


Láska

Láska

Na lásku máte nyní méně energie a zřejmě vás zajímají jiné atributy, na které se chcete zaměřit. Ve volných chvílích se tedy věnujete raději relaxu a odpočíváte. Vaše znamení je až do 18. dubna v negativní kvadratuře se Sluncem v Beranu a jste rádi, když můžete nabírat nové síly. Celkově hvězdy až do 10. dubna přejí přátelskému seznamování a navazování nových kontaktů. Zaměřte se tedy spíše na hledání nových kamarádů a věřte, že jich pár opravdu potkáte. Spojuje vás totiž podobný způsob myšlení a také se můžete v mnohých věcech vzájemně inspirovat. Neříkejte Ráčci, že ve své blízkosti nechcete momentálně nikoho, kdo s vámi může rozebírat jakékoliv potíže! Taková osůbka je vám shůry poslána a bylo by nežádoucí se o její přítomnost ochuzovat. Za nějakou dobu se mohou vztahy s tímto člověkem utužit a vy získáte spřízněnou duši na celý život.

Práce

Práce

Každá povinnost v práci je pro vás velkou motivací a vynakládáte na to spoustu své mentální energie. Věříte, že máte velké šance získat lepší plat a také chcete uznání od nadřízeného. Od 11. dubna si však můžete připadat už docela zaneprázdněni a zdá se, že vám povinnosti nejdou vyřešit tak jednoduše jako předtím. Merkur se totiž přesouvá do Berana a je ve špatném aspektu s vaším znamením. Cítíte se tedy více zpomalení a do práce se moc neženete, i když je zapotřebí opravdu zabrat. Tím pádem vám přibývají úkoly a zejména kolem 22. dubna máte ještě větší tendence všechno odkládat na neurčito. Pozor na to, Raci! Pokud váš šéf neuvidí z vaší strany snahu, může si rozmyslet veškeré odměny, které pro vás plánuje. Nenechte se připravit o ovoce, na které si tak dlouho brousíte své chuťové buňky.

Peníze

Peníze

Momentálně své výdaje rozumně zvažujete a zaměřujete se spíše na potřebné věci. Je také velká pravděpodobnost, že vám jde dobře jakýkoliv typ obchodování. Merkur je v přínosném trigonu s vaším znamením a mnohým z vás se podaří uzavřít řadu dobrých smluv. Až do 10. dubna si tedy můžete vyřešit všechny podstatné problémy ve financích, protože najdete vhodné východisko. Následně vás totiž tolik štěstí nepotká a příznivé dny vystřídá trochu problematické období. Musíte si dávat pozor na špatný úsudek a na nevhodné rady. Těch můžete zejména kolem 21. dubna dostat požehnaně a díky nim se také můžete unáhlit k nešťastnému závěru. Podléháte totiž jistému nátlaku a je možné, že se necháte obalamutit někým, komu za normálních okolností moc nedůvěřujete. Tato osůbka totiž moc dobře ví, co dělá, buďte obezřetní!

Rodina

Rodina

Pokud si potřebujete opravdu odpočinout, zkuste vyrazit konečně na dovolenou. V tomto období vám může vyhovovat spíše samota a rádi trávíte volný čas kreativním způsobem. Můžete si tedy něco vytvořit nebo si zajít na procházku do přírody a to hlavně kolem 19. dubna. Pročistíte si hlavu a možná přijdete i na myšlenky, díky kterým si spoustu věcí uvědomíte. Jistě se však nechcete své rodině vyhýbat a toužíte i po její přítomnosti, zejména kolem 28. dubna. Luna je totiž v úžasné konjunkci s vaším znamením a vy máte velkou potřebu pečovat o své blízké. To je od vás velmi hezké, vězte, že se svou starostlivostí ostatním členům rodiny velmi zavděčíte. Je také velká pravděpodobnost, že od vás někdo potřebuje pomoc a ví, že zrovna na vás je opravdu spolehnutí. Zkrátka a dobře, máte v rodině své pevné místo!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.