Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 3. měsíc roku 2019.
Rak
22. 6. - 22. 7.
Milí Ráčci, s příchodem jara se snažíte značně posílit své sebevědomí a jde vám to moc dobře. Vaše znamení uzavírá krásný sextil s Marsem a mimo jiné je to znát zejména v mezilidských vztazích. Nemáte strach z navázání nové známosti, sebedůvěra vám nechybí hlavně kolem 10. března! Tato konstelace však udělá své i v pracovním prostředí. Ačkoliv můžete mít od 21. března neshody s nadřízeným, dokážete se i přesto obhájit. Dávejte však pozor na své zdraví, které je díky špatně postavenému Slunci na vaše znamení oslabené. Cítíte tedy spíše únavu a úbytek vitality. Na druhou stranu se vás po celý měsíc drží Merkur v úžasném trigonu na vaše znamení, což vám dodává soustředění a bystrou mysl. Parádní výkony podáváte hlavně kolem 7. března a také můžete snáze dojít k vytouženému cíli.


LáskaLáska
Vaše odvážné jednání je nyní posíleno a vaše sebevědomí vzrůstá, bravo Ráčci! Mars je v sextilu na vaše znamení a díky tomu nemáte až takové obavy dát najevo svůj zájem opačnému pohlaví. Navíc jste komunikativní a ihned víte, jak protějška oslovit. Daří se vám zejména kolem 11. března, v těchto dnech jde váš stud opravdu stranou! Zjišťujete, že je naprosto zbytečné schovávat se pod krunýřem, když jste v jádru tak perfektními baviči. Najednou je kolem vás více zajímavých lidí a vy si jejich přítomnosti naplno užíváte. Pokud však preferujete jen hluboká a trvalá přátelství, zaměřte se na dny kolem 6. března. Narazit můžete na dušičku, která má pro vás neobvyklé pochopení a rozumí vám. Takového člověka si umíte neskutečně vážit a dobrého přátelství si ceníte. Březen přeje společným výletům, posezením u dobrého jídla či skleničky nebo společným sportovním aktivitám, užijte si to!
PrácePráce
Nadřízený vám velmi rád svěřuje úkoly, protože věří, že je do puntíku splníte. Navíc vám pochvala od šéfa dodává větší sebedůvěru a děláte to pro něj rádi. Umíte si poradit v jakékoliv situaci a zvládáte i náročnější typy úkolů. Ostatní kolegové vám mohou závidět mentální výdrž a výkon. Merkur je v krásné pozici vůči vašemu znamení a podporuje vás v jakékoliv činnosti, do které se pustíte. Kolem 7. března máte předpoklad předvést opravdu výbornou práci a dosáhnout vyššího postu. Pozor však na krátkodobou únavu a to zejména kolem 27. března. Od 21. března se mohou také vyskytovat drobné rozepře s nadřízeným. Naštěstí vám nic nezabrání v boji o lepší pozici, takže se i navzdory určitým nesrovnalostem dokážete soustředit a dotáhnout vše až do samotného konce. Hodně štěstí!
PenízePeníze
Finance vás mohou nyní trošku potrápit, nicméně se snažíte získat je co nejrychlejší cestou. To se vám značně daří a tím pádem nejsou potíže nakonec tak velké, jak se zdají. Zejména kolem 11. března si můžete peníze vydělat rychlým způsobem nebo vám je mohou nějak dohodit přátelé. Vyhněte se však dnům kolem 28. března, kdy konjunkce Luny a Saturna v Kozorohu mohou vašemu znamení způsobit spíše komplikace a ztráty. Pokud se například chystáte k půjčce peněz, tyto dny nejsou vhodnou volbou, ale přinášejí spíše smůlu. Máte však velmi citlivou povahu a umíte odhadnout, co je pro vás bezpečné. Výborně Raci, nakonec tedy umíte prokouknout, co vás může do budoucna ohrozit. Dávejte na svůj vnitřní hlas a uděláte vskutku správně!


RodinaRodina
Soustředíte se spíše na aktivity s přáteli a na rozšiřování přátelských vazeb. Jste však také velmi rodinně založeni a nechcete se připravit ani o zážitky s nejbližšími. Vlivem Marse v sextilu na vaše znamení se tedy snažíte využít svou energii jak v rodině, tak i mezi přáteli. Kolem 11. března můžete využít své akčnosti a podniknout nějaký program s přáteli. Rodině je zase naopak přáno kolem 15. března, kdy si chcete užívat spíše klidu a pohody. Tyto chvíle prožíváte naplno a doslova milujete, když se rodina sejde pohromadě. Jste tu pro všechny, koho máte rádi a ostatní se vám to snaží oplácet. V tomto období je také vhodné vyrazit si například do přírody nebo poznávat nové lidi. Máte si s nimi totiž co říct a komunikace rozhodně nevázne. Jste více otevřeni diskuzím a na obzoru je také aktivita, která vás začne výrazně bavit. Věřte, že ostatním se vaše momentální počínání velmi zamlouvá.

Horoskop na březen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzické...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.