MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Aktuální horoskop pro 1. měsíc roku 2020.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Ráčci, po pracovní stránce se vám v úvodu roku moc nedaří a musíte poslouchat nespokojeného nadřízeného. Až do 15. ledna jste pod vlivem Merkura, který je ve špatném postavení s vaším znamení. Jejich kombinace vám ubírá na mentální energii, ale přidává na povinnostech, takže jste ve stresu. Uvidíte však, že nakonec i přes překážky dosáhnete úspěchu! Navíc se od 13. ledna připravte na příznivou energii od Venuše, která utváří hřejivý trigon s vaším znamením. Láska si vás v tomto období prostě najde a mnozí uvidíte, že to vážně bude stát za to. Nejedná se o typ protějška, který vymetá večírky je středem pozornosti. Co se týče vašeho zdraví, důkladně o něj pečujte až do 19. ledna. Do té doby jste totiž náchylní k různým neduhům a také se necháte lehce rozhodit.


Láska

Láska

Na své si přijdou nezadaní Raci, kterým hvězdy začnou od 13. ledna vážně přát! Venuše je v úžasném trigonu s vaším znamením a vzkazuje vám, že se nemáte vyhýbat žádnému kontaktu s opačným pohlavím. Toho správného protějška máte totiž na dosah, stačí mu jít naproti. Rozhodně však neočekávejte ohnivou osobnost, která srší neuhasitelnou energií. Jedná se spíše o mírnou osůbku, která má ráda ticho a není příliš hlasitá, zahrne vás svým empatickým jednáním a najdete u ní velké pochopení. Nakonec vás tedy překvapí ještě více než nějaký dominantní a vůdčí typ. Naopak zadaní mají v lásce docela trable a stěží řeší s opačnou stranou konflikty. Mrzí vás jednání protějška, které je vůči vám chladné a odměřené. Hlavně kolem 11. ledna se nemusíte úplně shodnout na názorech a partner vás může urazit. Nenechte se vykolejit Raci, brzy ho to přejde!

Práce

Práce

Ochota nadřízeného je momentálně nulová, a pokud se ho chcete zeptat například na zimní dovolenku, raději to odložte. Zřejmě vás pošle k šípku a nezabere ani to, že se cítíte vážně přetaženi a na přesčasy nemáte energii. Práce máte po Novém roce opravdu požehnaně. Je velká pravděpodobnost, že vám někdo z kolegů předá ještě něco navíc. Merkur je až do 15. ledna v negativní vazbě s vaším znamením a vy se těžce vypořádáváte se zadanými úkoly. Ty jsou vskutku náročné a je kolem vás minimum kolegů, kteří vám mohou pomoci. Následně vám však nastane klidnější režim a všechny povinnosti plníte pozvolna. Nemáte totiž kam spěchat a nic vás netlačí. Nadřízený je však až do 19. ledna nepříjemný a stále je s ním horší domluva. Naštěstí to berete s rezervou a už se kvůli tomu neznepokojujete. Děláte velmi správně, Raci. Uvidíte, že se za nějakou dobu umoudří a začne se chovat zase optimisticky.

Peníze

Peníze

Po Novém roce vás chytá opravdová mánie a vrháte se na všechny možné výprodeje. Dávejte si však pozor na reklamní tahy a ověřujte si, zda se vám nákupy opravdu vyplatí. Máte totiž sklony utratit nemalé částky i za zbytečnosti, které vůbec nepotřebujete. Zejména kolem 10. ledna máte pocit, že potřebujete snad všechno, na co narazíte. Poté si ale uvědomíte, že vaše investice nejsou správné a spíše svého unáhleného rozhodnutí litujete. Avšak od 13. ledna si vlivem pozitivního postoje Venuše s vaším znamením začnete více vážit peněz! Nejenom, že si uvědomíte jejich hodnotu, ale dokonce si k vám najdou i cestičku. Díky zajímavým příležitostem nebo přivýdělku můžete získat více než očekáváte. Také vás může mile překvapit někdo z blízkých, který pro vás chystá opožděný dáreček. Myslí totiž na vaši pomoc z minulosti a chce se vám nějakým způsobem zavděčit.

Rodina

Rodina

Rodinná atmosféra je pro vás v tomto období trošku stresující, ale své pocity nedáváte najevo. Zřejmě pociťujete nějaké omezování ze strany jistého člena rodiny. Bojíte se mu oponovat a nechcete zbytečně vyvolat konflikty. Je však velká pravděpodobnost, že vás nějakým způsobem vyprovokuje a vy se s ním nakonec pořádně chytnete. Zvláště kolem 10. ledna jste na tyto situace citliví a vše si berete moc k srdci. Luna je v konjunkci s vaším znamením a je tedy možné, že vás někdo svými slovy urazí či zraní. Až do 12. ledna nemáte dobrou náladu a stále přemýšlíte nad tím, proč vás dotyčný tak shazuje. Následně se však zaměříte na příjemné stránky života a nenecháte se vykolejit. Začnete trávit více času s přáteli a zavítáte s nimi na kulturní akce. Uznáte totiž, že máte nárok i na relax a na zábavu. Máte pravdu, Raci! Neřešte pořád problémy a užívejte si trochu více života.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.