MENU
Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Aktuální horoskop pro 9. měsíc roku 2019.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Ráčci, do nového měsíce jdete s velkou vervou a nadšením. V lásce se vám daří zaujmout zajímavého protějška, a tak se můžete těšit na nějaké to rande. Venuše krásně ozařuje vaše znamení a až do 13. září máte velkou šanci se zamilovat až po uši. I po profesní stránce se vám velmi daří a zasloužíte si velké uznání. Jste velmi výkonní a nebojíte se žádných výzev. Mars je v přejícím sextilu k vašemu znamení a po celý měsíc vám pomáhá vypořádat se s problémy. Ty mohou nastat již od poloviny září, a to nejenom v práci, ale i ve financích, a to zejména kolem 28. září. Ačkoliv máte naspořeno, veškeré úspory můžete velmi rychle investovat do věcí, které vůbec nevyužijete. Hlavně kolem 22. září si dávejte pozor na lákavé podněty. Také se více zaměřte na svůj zdravotní stav, který se vám může trochu zhoršit. Neplýtvejte své síly a šetřete svou energii.


Láska

Láska

V lásce vás čeká příjemné zpestření a máte před sebou spoustu příležitostí. Až do 13. září vám hvězdy přejí úspěch v nalezení nového partnera. Vaše znamení je v příjemném sextilu na Venuši, lze tedy počítat s tím, že si vás vyhlédne velmi sympatická osoba. Nestyďte se přijmout pozvání na rande, ale po polovině tohoto měsíce si dávejte pozor na kolísavou náladu svého protějška. Jeho chování vás může trošku rozhodit, a to zejména kolem 28. září. Máte tendenci dělat horlivé scény, čímž ale celkovou situaci ještě zhoršíte. Nakonec totiž stejné můžete dojít k závěru, že vaše nová známost není tzv. úplně to pravé ořechové. Jeho nerozhodná povaha vás přivádí do rozpaků a je velká pravděpodobnost, že kontakt utnete a ohlédnete se někde jinde. Je to zřejmě ta nejlepší volba, pro kterou se nyní můžete rozhodnout. Hvězdy napovídají, že vám spadne velký kámen ze srdce, a to za to stojí!

Práce

Práce

Chybám se snažíte vyhýbat, jak jen je to možné. Chcete se dostat na lepší pozici a evidentně se vám daří dosáhnout úspěchu. Povinnostem se rozhodně nevyhýbáte, právě naopak! Vyhledáváte příležitosti, které vás mohou posunout dále. Merkur je hezky postaven k vašemu znamení, jste tedy hodně pracovití a opravdu vám to pálí. Od 14. září si však dávejte pozor na menší útlum. Pocítíte spíše přepracovanost a únavu, takže se nepřepínejte více, než je to nutné, Raci. Opravdové vyčerpání vás může potkat zejména kolem 29. září. Váš stres se může promítnout i do vztahů mezi kolegy a nadřízeným. Komunikace je o něco náročnější a nároky šéfa vám jednoduše moc nesedí do rozvrhu. Je však velká pravděpodobnost, že nakonec uděláte kompromis a spokojenost je tedy na obou stranách. Hlavní je nepodléhat svým výbuchům emocí a vše se vyřeší lépe.

Peníze

Peníze

V tomto období si spoříte na horší časy a uvědomujete si rizika nedostatku peněz. Jste si vědomi toho, že se vaše finanční situace může kdykoliv změnit. V tomto náhledu jste nedostižní, Ráčci. Do 13. září můžete skutečně ušetřit velké množství peněz. Následně se totiž na vás chystají události, během nichž vás čekají různé výdaje. Venuše je ve špatné pozici k vašemu znamení, takže můžete navíc utrácet i za nepodstatné věci. Dávejte si pozor zejména kolem 22. září, protože v těchto dnech podléháte nejvíce svému citovému rozpoložení. V obchodním centru vás může zaujmout věc, bez které jednoduše nemůžete odejít. Vhodné je se však na ni moc neupínat, protože vás její koupě může následně pořádně zklamat. Zvažte všechna pro a proti, protože se vám tato investice zřejmě nevyplatí tak, jak si myslíte.

Rodina

Rodina

Vaše aktivita vás nutí něco vykonávat a nezůstávat mezi čtyřmi zdmi. Chcete něco podnikat a každý volný víkend plánujete výlet nebo zajímavou činnost. Nuda vám nic neříká a jste rádi za to, že se můžete věnovat něčemu smysluplnému. Mars je příznivě postaven k vašemu znamení a díky tomu máte stále spoustu nápadů, kam vyrazit. Hvězdy slibují příjemný zážitek zejména kolem 27. září, uvítáte tedy návštěvu nového místa. Tyto dny jsou také velmi vhodné pro cestování a přibrat můžete i své známé. Tento měsíc však můžete počítat i s nepříjemnými výkyvy rodinných příslušníků. Hlavně kolem 23. září se vás někdo z rodiny dotkne nebo vás může urazit. Neberte si to vůbec k srdci, Raci. Atmosféra se totiž může o to více vyostřit a vy poté vyřknete něco, co vás velmi mrzí. Nepouštějte se do žádných intenzivních debat a uvidíte, že si ušetříte nervy.


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.