Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro 5. měsíc roku 2019.
Rak
22. 6. - 22. 7.
Milí Raci, nedá se u vás hovořit zrovna o velkolepém startu do květnového měsíce. V lásce se vlivem špatně postavené Venuše k vašemu znamení cítíte až do 15. května odmítáni. Není tedy divu, že se vás drží pesimismus a jste na opačné pohlaví tak trochu naštvaní. Problematická situace nastává i v penězích, protože se vám nedaří ani trochu si přilepšit. Pracovní sféru ovlivňuje rovněž negativní postavení hvězd. Merkur je do 7. května v křížku s vašim znamením a v práci vás nikdo nechce poslouchat. Zdá se vám, že ať se snažíte jakkoliv, je to zbytečné. Výrazný opak přichází ve druhé polovině měsíce, svítá na lepší časy Ráčci! Od 17. května se Mars dostává do vašeho znamení a utváří příznivý aspekt s Merkurem a Venuší. Celkové zlepšení přichází v mnoha oblastech vašeho života a co se vám začátkem měsíce nepovedlo, může se teď podařit na jedničku s hvězdičkou!


LáskaLáska
Májová láska pro vás zpočátku znamená spíše snůšku trampot a hodně se liší od vašich představ. Hned kolem 1. května si totiž můžete připadat osamocení a máte pocit, že opačné pohlaví o vás nejeví žádný zájem. Buďte však bez obav Ráčci! I vy se totiž v tomto měsíci dočkáte zájmu svých obdivovatelů. Vášnivý Mars od 17. května mění své stanoviště a zakotvuje přímo ve vašem znamení, přičemž se sextilovým aspektem spojuje s Venuší. Zažeňte tedy svou smutnou náladu, přichází radostné období! Nejenže panuje silná vzájemná přitažlivost, ale v éteru je i protějšek, který s vámi zamýšlí dlouhodobé partnerství. Co se týče zadaných jedinců, ve vzduchu je určité ochlazení vztahu a potíže s prosazením názorů. Snažíte se však dát najevo, že vám není lhostejné, co se ve vašem vztahu děje a to je správné. Větší otevřenost je totiž klíč ke zlepšení atmosféry, hodně štěstí!
PrácePráce
Dny v prvním květnovém týdnu nejsou moc příznivé a úkoly vám nejdou splnit podle plánu. Také vás přepadá špatná nálada a vše vidíte už dopředu negativně. Komunikace na pracovišti vázne a spolupráce s kolegy je momentálně o něco složitější, mimo to jsou v tomto období často odmítány i vaše návrhy. Nesouhlasné postoje vás dost vyčerpávají a nemáte sílu vymýšlet nové věci. Naštěstí toto stresové období utne 7. května Merkur svým přechodem do znamení Býka. Následující dny cítíte tedy větší úlevu od starostí, přičemž je od druhé poloviny května připravena největší třešnička na dortu - přítomnost Marse ve vašem znamení! Najednou umíte převrátit své nápady v činy a nebojíte se prosadit své nové myšlenky. Zejména kolem 18. května se můžete náhle rozmyslet, že realizujete své dávné plány. Neztrácejte odvahu, jen směle vpřed!
PenízePeníze
Potýkáte se s četnými výdaji a nedá se říct, že z toho jste zrovna nadšení. I když se vám zpočátku může zdát, že jste natrefili na tu pravou věc, brzy si uvědomíte, že to není zase až takový trhák. Hvězdy prozrazují, že se vám nevyplatí nakupovat hodnotnější předměty, jelikož můžete narazit na padělek. Do 15. května není vašim příznivcem Venuše a její kvadratura na vaše znamení může značit tzv. kámen úrazu. Nedaří se vám vydělat peníze, natož tak je nějak lehce získat. Po první polovině května však planety mění své pozice a zařídí vám ve financích konečně větší úspěch. Těšte se zejména kolem 18. května, máte možnost dostat nečekanou a rychlou nabídku vyřešení vaší případné tíživé situace! Je velká pravděpodobnost, že vám finanční pomoc nabídnou vaši přátelé. Přinejmenším vám alespoň poradí, jak vyřešit vzniklé potíže. Zjistíte, že v tom umí chodit a že se na jejich radu můžete spolehnout.


RodinaRodina
V tomto období se můžete snažit upravit svůj domov, ale některým rodinným příslušníkům se vaše nápady nezamlouvají. Každý máte jiný vkus a díky tomu je teď u vás častěji tichá domácnost. Zejména kolem 2. května je doma výrazné dusno a konflikty vznikají opravdu snadno. Konjunkce Luny s Venuší spouští ve vašem rodinném prostředí podrážděnou náladu. Výrazné zlepšení a harmonickou atmosféru však očekávejte kolem 31. května! Navíc se v těchto dnech o moc lépe dorozumíte se členy rodiny a nalézáte společně řešení pro různé problémy. Také se nyní můžete odhodlat k trvalým změnám, ať už v oblasti bydlení či v souvislosti s vaší image. Cítíte se také hodně posíleni a chcete svou energii někam investovat. Přáno je sportovním aktivitám, například plavání. A pokud si svůj strávený čas představujete trochu jinak a více užitečně, navštivte třeba svou zahrádku.

Horoskop na květen 2019
 
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Milí Býci, příjemné období je konečně tady a vy si ho můžete...
celý horoskop

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.