Home - Horoskopy - Měsíční horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Měsíční horoskop na leden 2021.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Ráčci, pokud se toužíte poznat s někým novým, v tomto měsíci máte opravdu velké šance. Od 6. ledna se můžete těšit na přízeň Marse, který je v přínosném sextilu s vaším znamením. Uvidíte, že vám ani případná venkovní nepohoda nezabrání v navazování nových kontaktů a jistě najdete někoho, kdo se vám zalíbí. Naopak zadaní se musí vyzbrojit větší trpělivostí, protože je druhá polovička moc neposlouchá. Je vám líto, že ignoruje vaše pocity a nemáte dostatek podpory. Naštěstí se jedná pouze o přechodné období a brzy se vše vrátí do normálu! Pracovní sféra vám přináší do 7. ledna spíše starosti, než radosti. Avšak následně si vybojujete velký úspěch a posun v kariéře. Na příznivou událost se připravte zejména kolem 21. ledna. Po finanční stránce se mějte na pozoru a od 8. ledna si více hlídejte peněženku. I když jste pod ochranou, můžete podlehnout opravdu vysokým výdajům!


Láska

Láska

Nezadaní Ráčci se mají skutečně na co těšit, máte před sebou hromadu báječných příležitostí k seznámení! Energii a zájem o opačné pohlaví vám od 6. ledna dodává krásný sextil Marse s vaším znamením. I přestože jste občas stydliví, umíte nakonec dosáhnout svého a nakonec si získáte pozornost každého, kdo se vám líbí. Raci, kteří jsou již v partnerském svazku, se však od 8. ledna mohou s protějškem dohadovat ohledně vztahových záležitostí. Můžete mít pocit, že vaše drahá polovička přehlíží vaše potřeby a je vůči vám chladná. Zdá se, že vás nechce vyslechnout a drží se pevně svého názoru. Ať děláte tedy cokoliv, evidentně s ní nic nehne. Nechte to vyšumět, Raci. Nejedná se o dlouhodobou záležitost a brzy se zase vše vrátí do normálu. Chce to však velkou trpělivost!

Práce

Práce

Nový rok začínáte v práci spíše přetížením a úkoly vám doslova padají na hlavu, protože jsou hlavně na vaši zodpovědnost. Nejste schopni zvládat všechny požadavky od nadřízeného najednou a zřejmě se v nich už ztrácíte. Merkur je do 7. ledna v negativní opozici s vaším znamením a připadáte si jako velká brzda. Ničeho se však nebojte, tuto krizi následně vystřídá období úspěchů. Začnete konečně věřit svému nadání a také zjistíte, že nejste vůbec špatní zaměstnanci. Své o tom ví totiž i nadřízený, který zaregistruje váš příznivý obrat a chuť na sobě pracovat. Pozitivní výsledky jsou totiž viditelné a zejména kolem 21. ledna vás čeká významný posun v kariéře. Vytrvalost a trpělivost se vám tedy vyplatí! Také se vám dobře spolupracuje s kolegy a dá se říct, že jste v tomto období tak trochu v pozici vedoucího, jen tak dál!

Peníze

Peníze

Čeká vás jistý boj s financemi a musíte si dávat pozor na vysoké výdaje, které jsou nyní velmi časté. Od 8. ledna je Venuše v nepříznivé opozici s vaším znamením a nebojíte se riskovat. Zřejmě tedy utrácíte nejenom za předměty, ale i například za různé loterijní hry. Nemusí vás však potkat moc velké štěstí, nemějte velké oči. Naštěstí vás ale nečeká žádná až tak markantní krize, protože vás od 5. ledna střeží pozitivní vliv Marse. Svou finanční stránku tedy berete s větším humorem a nemáte velké obavy. Může se vám totiž podařit nějakým způsobem peníze získat nebo vám je někdo důvěryhodný půjčí. Jistě však přemýšlejte nad tím, do čeho investujete. Víte moc dobře, že si potřebujete pořídit opravdu důležité věci. Prozatím se však zaměřujete spíše na parádu nebo na to, co vám padne do oka. Je vhodné výdaje přehodnotit.

Rodina

Rodina

Nyní moc nevsázejte na změny a úpravy domova, i když vás to moc láká. Rodinní příslušníci se nemusí k vašemu názoru moc přiklánět. Pokud však tento krok uskutečníte, setkáte se spíše s nepříjemnou kritikou. Momentálně se vám totiž líbí věci, které jsou trochu z jiného soudku, než jsou ostatní zvyklí. Od 8. ledna panuje v rodině pestřejší výměna názorů a na některých věcech se jednoduše neshodnete. Zřejmě vás to ale moc nenaštve a necháte to spíše plavat. Máte pravdu Raci, nevytvářejte žádné konflikty a zaměřte se raději na nějakou činnost. Zvláště kolem 22. ledna chcete něco podniknout a rozhodně nezůstanete doma. Luna je v konjunkci s Marsem a máte velké množství plánů, takže si tyto dny určitě užijete. Ozvěte se například svým dobrým přátelům, zda si nepůjdou třeba zabruslit. Uvidíte, že na vaši nabídku s radostí přistoupí a příjemně si to užijete!


NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.