Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na srpen 2023.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, v milostných vztazích se vám momentálně opravdu hodně daří. Uděláte dojem na osobu, která stojí o vaši pozornost. Venuše je po celý měsíc v pěkném sextilu s vaším znamením. Zejména kolem 15. srpna můžete využít všechny své přednosti. Uvidíte, že si můžete vybrat svého vysněného prince. A co se týká pracovní oblasti, zde se snažíte udržet pozitivní náladu. Možná se snažíte také podpořit kolegu, který to nemá nyní v práci lehké. Od 27. srpna se také chopíte zajímavých příležitostí. Mars vstupuje do vašeho znamení a tvoří příjemný sextil s Venuší. Zřejmě si tak můžete přivydělat i hezké peníze navíc! Naštěstí vás také tyto povinnosti naplňují, a tak vám jde všechno snadno. Ve finanční sféře vás zase může potkat menší výhra. Také se můžete těšit na velmi výhodné nákupy, a to zejména kolem 14. srpna. Obdržíte dárek, který vás nesmírně potěší.


Láska

Láska

Ve vašem okolí se pohybuje objev, na který máte opravdový zálusk. Pravděpodobně vysíláte signály, které určitě zachytí. Venuše je po celý měsíc v blahodárném sextilu s vaším znamením. Zvláště kolem 15. srpna máte na opačné pohlaví výrazný vliv. V těchto dnech se tedy připravte na vlnu vážných nápadníků. Možná si vás všimne někdo, kdo je vcelku výrazný a nepochybuje o sobě. Zřejmě vás osloví na nějaké společenské události a vy mu neodoláte. Nešetří lichotkami a od 27. srpna spolu podnikáte mnoho aktivit. Zdá se, že vás společné chvíle naplňují a je mezi vámi znát značná přitažlivost. Tak to je paráda, Váhy! Máte radost, že se vám ve vztazích daří a užíváte se to. Je také možné, že vás dotyčná osoba nepřestává překvapovat. Jistě vás totiž obklopuje krásnými dary, které vás zahřejí u srdce. Hvězdy vám tedy v aktuálním období velmi přejí.

Práce

Práce

V práci si udržujete pozitivní naladění a všechno berete s nadhledem. Jistě si umíte poradit i s případnými nesnázemi, které mohou nastat. Víte totiž, že s úsměvem jde všechno líp a držíte se toho. Hlavně kolem 16. srpna máte sklony rozveselit své kolegy. Je totiž možné, že si jistý spolupracovník prochází těžkým pracovním obdobím. Jeho starosti vám nejsou lhostejné, a tak mu nabídnete pomocnou ruku. Od 27. srpna se také aktivně podílíte na různých projektech. Mars vstupuje do vašeho znamení a je v pěkném sextilu s Venuší. Přinese vám to tedy nejenom radost, ale také dobrý výdělek! Oplatí se vám tedy dát do toho maximum a rozhodně nesnižovat laťku. Nadřízený je s vaším přístupem velmi spokojený a zaručeně vás za to odmění. Jste také inspirací pro své kolegy, kteří vás obdivují. Tak to je úžasné, udržujete si mezi sebou přátelské vztahy.

Peníze

Peníze

Chcete si udělat radost, a tak se nebojíte investicí například do svého vzhledu. S financemi však umíte nakládat a hledáte cenově přípustnou variantu. Jistě však také nešetříte na ostatních a myslíte na ně. Pozorností od vás jim totiž vždycky uděláte nemalou radost. Venuše je po celý měsíc v hezkém sextilu s vaším znamením. Zejména kolem 14. srpna vás čeká opravdu velmi výhodný nákup. Zřejmě k tomu totiž dostanete i nějaký dáreček. V těchto dnech jsou také možné drobné výhry. Zapojte se tedy do soutěží, ve kterých získáte opravdu báječné ceny. Od 27. srpna možná také uvažujete nad důležitým bankovním rozhodnutím. Zdá se, že vaše rozhodnutí vám nyní přinese i sladké ovoce. Neváhejte tedy a pokuste se vše řešit včas. Navíc vám mohou pomoci i vaši blízcí přátelé, kteří vám vždy rádi poradí. Uvidíte, že si uděláte v mnohých věcech konečně jasno a víte, co chcete.

Rodina

Rodina

Svým blízkým se momentálně hodně věnujete a jste jim velkou oporou. Vždy je totiž vyslechnete a oni mají radost, že je někdo chápe. Také se jim snažíte pomoci najít vhodné východisko. Zvláště kolem 15. srpna s nimi jednáte velmi otevřeně. Jste však trpěliví a pokaždé se jim snažíte podat vlídné slovo. V tomto měsíci jste však také vcelku aktivní a chcete si ještě užít teplé dny. Mars je od 27. srpna ve vašem znamení a rozhodnete se zapojit i své přátele. Zřejmě tedy spolu podniknete pozdní a rychlou dovolenou, která však není vůbec špatná! Právě naopak, narazíte na naprosto senzační destinaci. Vaši kamarádi na vás možná zpočátku zírají, ale o to větší překvapení je následně čeká. Jistě si to společně užijete a samozřejmě máte spoustu zážitků. O ty se chcete podělit hlavně se svou rodinou a také jim ukážete báječné fotografie. Zdá se, že se vám tyto dny vážně vydaří!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.