Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na květen 2024.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, v pracovní oblasti nyní zažíváte náročné období. Máte před sebou jisté překážky, které se vám nedaří odstranit. Mars je v nehezké opozici s vaším znamením a mohou se přidat i konflikty v kolektivu. Zejména kolem 6. května se s kolegy neshodnete na pracovních záležitostech. Pozor si dávejte na nepříjemné poznámky a snažte se jednat spíše asertivně. Hezké období budou prožívat od 23. května nezadaní. Venuše je v pozitivním trigonu s vaším znamením. Nebojte se dotyčného oslovit, jistě mezi vámi přeskočí jiskra. Sejdete se u skleničky vína a je vám jasné, že vaše setkání není poslední. A co se týká podepisování různých smluv, rozhodně nikam nespěchejte. Do 14. května byste mohli přehlédnout důležité podrobnosti. Následně byste se divili vzniklým nesrovnalostem. Hvězdy doporučují vše si v klidu promyslet a nepodléhat rychlému úsudku.


Láska

Láska

S partnerem nyní procházíte krizí, která způsobuje vzájemné nedorozumění. Můžete mít dojem, že záměrně vyvolává hádky. I přestože nejste konfliktní, nyní se určitě ozvete. Hlavně kolem 5. května přicházejí rizikové dny a pravděpodobně si vjedete do vlasů. Váš protějšek si však nenechá nic líbit a vy máte pocit, že bojujete s větrnými mlýny. Rozhodnete se tedy, že necháte celou situaci odležet a myslíte si své. Naopak nezadaným se může v tomto období významně dařit! Venuše je totiž od 23. května v blahodárném trigonu s vaším znamením. Zřejmě si vyjdete mezi lidi a potkáte někoho, kdo vás na první pohled zaujme. Ačkoliv můžete mít zpočátku strach, nebojte se dotyčnou osobu oslovit. Uvidíte, že si padnete do noty, a nakonec si spolu zajdete na skleničku. Při této příležitosti zjistíte, že jde o super osobu. Jistě se tedy nevidíte naposledy a vyměníte si na sebe kontakty.

Práce

Práce

Můžete se setkat s překážkami, které vám nejdou moc dobře odbourat. Jste tedy ve stresu a možná vám chybí nápady. Mars je po celý měsíc v negativní opozici s vaším znamením. Zvláště kolem 6. května může dojít ke konfliktům na pracovišti. Pravděpodobně se neshodnete s kolegy a každý si hájí svůj názor. V pracovním prostředí se tedy necítíte moc dobře a k tomu se mohou přidat i neshody s nadřízeným. Ten není spokojen s vaším výkonem a požaduje po vás lepší výsledky. Od 15. května se vám však alespoň trochu uleví. Zřejmě máte jasnější mysl a snadno řešíte zadané úkoly. I přesto si dávejte pozor na nevhodné poznámky od spolupracovníka. Snažte se mít nadhled a s protistranou jednejte spíše asertivně.

Peníze

Peníze

Dostanete k podpisu smlouvu, která je sice lákavá, ale z dlouhodobého hlediska se nejedná o dobrý krok. Merkur je do 14. května v nepříznivé opozici s vaším znamením. Vyplynou jisté nesrovnalosti, které vám budoucnu přinesou potíže. Zaměřte se na podrobnosti a nechoďte do něčeho, v čem nemáte úplně jasno. Pozor si dávejte také na investice do drahých předmětů. Zejména kolem 5. května jste zcela unešení z určitých věcí. Spokojenost vám to však nepřinese, protože se zde rychle vyskytne nějaká závada. Máte před sebou tedy reklamaci, která nebude jednoduchá. Naštěstí jsou vám hvězdy nakloněny, a i přes zdlouhavý proces, vše nakonec dobře dopadne. Koncem tohoto měsíce vás mohou potkat i drobné zisky, nebo dostanete malý dáreček. Taková pozornost vás potěší.

Rodina

Rodina

Tento měsíc se budete přeceňovat, hlavně při sportovních akcích. Zvažujete hned několik možností, které si přejete vyzkoušet. Dbejte však zvýšené pozornosti a nezkoušejte nic adrenalinového. Mars je v nehezké opozici s vaším znamením. Hlavně kolem 6. května může dojít k nepříjemnému a bolestnému úrazu. Také úpravy v domácnosti nedělejte na sílu a snažte se věci dělat spíše pořádně. Máte sklony vše uspěchat a následně by nebyl výsledek dle vašeho přání. Přiděláte si tedy zbytečně práci. Od 23. května si budete užívat více relaxu. Navštívíte své přátele, nebo si společně vyrazíte na dobrou večeři. Zjistíte, že spolu trávíte málo času a chcete si to vynahradit. Přeje vám báječná atmosféra a určitě si to všichni užijete. Budete sdílet své zážitky a navíc se dozvíte hned několik příjemných novinek.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.