Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Měsíční horoskop na červen 2020.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, v červnovém období vás čekají pozitivní události, které vás posunou blíže k vašemu vysněnému cíli! Hezký trigon Venuše s vaším znamením vám zvláště kolem 20. června přináší skutečnost, že jste středem pozornosti opačného pohlaví. Zaujmete především sečtělé a zábavné typy protějšků, kteří na vás působí doslova magneticky! Horší situace nastává v pracovní oblasti, ve které vás může potrápit neharmonická vazba Merkura s vaším znamením. Na povinnosti nemáte vůbec náladu a jen s těžkostmi řešíte zadané úkoly. Zejména kolem 23. června máte chuť všechno vzdát a vzít si dovolenou. To vám však nadřízený s největší pravděpodobností neumožní a ještě si u něho uděláte černý puntík! Snažte se tedy více relaxovat ve volném čase nebo se věnujte úpravě designu ve vašem domácím prostředí, prospěje vám to.


Láska

Láska

Čeká vás naprosto báječný pokrok v lásce, který vás zavede k vašemu vysněnému idolovi. Možná už dlouho váháte, zda máte oslovit osůbku, po které vaše srdce již nějakou dobu prahne. Hvězdy vám dávají velké ano, vaše kroky jsou již dávno schváleny! Venuše je v přejícím trigonu s vaším znamením a na příznivé seznámení se můžete těšit zejména kolem 20. června. V těchto dnech si vaši přízeň získá někdo, kdo má opravu silné charisma a miluje smích. Nebojte se projevit své sympatie, Váhy! A co se týče zadaných Vah, ty mají až do 27. června klidný průběh ve vztazích. Následně se však mohou objevit mráčky a protějšek má tendence v prudkým výbuchům hněvu. Jste zvyklí řešit problémy spíše mírným způsobem. Určitě nechejte protistranu vychladnout a nevynucujte si vážnou polemiku - není na to vhodná doba.

Práce

Práce

Povinnosti musíte nyní plnit poněkud nezvyklým způsobem a dá se říct, že vás to vůbec nebaví. Je to pro vás docela náročné a nemůžete si ani chvíli odpočinout. Práce vám nejde od ruky, vše se spíše protahuje a kazí. Merkur je v negativní kvadratuře s vaším znamením a z pracovních činností jste hodně unaveni. Můžete chtít se vším pod vlivem emocí seknout a vzít si hodně dlouhou dovolenou, která vás trochu nakopne. Nadřízený vás však zřejmě nechce vyslechnout a zejména kolem 22. června bere vaše názory a požadavky spíše s rezervou. V těchto dnech ho o nic nežádejte a hlavně si nestěžujte před svými kolegy! Někdo z nich vás může záměrně potopit a u šéfa si to pěkně zavaříte. Naopak kolem 19. června jste v lepším psychickém rozpoložení a lépe se vám komunikuje. Zkuste využít tyto dny ke svému prospěchu.

Peníze

Peníze

Starosti vám nyní dělají žádosti, které čekají na schválení od vyšších orgánů. Situace nemá hladký průběh a vy neustále řešíte potíže, které se v souvislosti s tím vyskytují. Určitě však také neuzavírejte smlouvy a vyhněte se vážným rozhodnutím zvláště kolem 23. června. Máte sklony vybírat spíše horší varianty a nedíváte se na to z rozumného hlediska. Avšak po celý měsíc máte nad sebou anděla strážného a ten vám pomůže vypořádat se s velkým množstvím potíží. Zejména kolem 21. června se vám může dostavit pomoc ve formě finančních prostředků. Luna je v báječné konjunkci s Venuší a zřejmě si uvědomíte, že máte ještě nějaké skryté úspory, které můžete využít. Je přáno také investicím, které vám přinesou velké výhody. Štěstí vás zavede na místa, na kterých jsou opravdu fantastické slevy, a vy můžete nakoupit za hubičku. Spokojenost vás tedy nemine!

Rodina

Rodina

Zvelebování domova je pro vás v tomto období ta pravá zábava a určitě vám jde dílo pěkně od ruky. Máte perfektní vkus a jasnou představu, jakou podobu domova chcete mít. Venuše je v příznivém trigonu s vaším znamením a vy se doslova vyžíváte ve výběru vhodných barev a dekorací. Nejvíce nápadů máte zejména kolem 19. června a navíc dokážete vše perfektně sladit. Co se týče vztahů ve vaší rodině, je lepší, když se snažíte členy domácnosti brát trochu s nadhledem. Zejména kolem 7. června vás může někdo nepříjemně rozhodit, ale vy se hned oklepete a neřešíte to. Momentálně se totiž nechcete moc zaobírat negativismem a spíše se seberete a vyrazíte si na dlouhou procházku. Správně Váhy, nejste zastánci konfliktů a je lepší vyčkat, až ostatní zchladí své emoce.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.