Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na srpen 2023.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, vytváříte nové sociální vazby s lidmi, kteří jsou vám v něčem velmi blízcí. Venuše je po celý měsíc v pozitivním sextilu s vaším znamením. I přestože jste moc rádi ve společnosti druhého pohlaví, setkáte se i s nepříjemnou událostí. Zejména kolem 17. srpna vás může váš idol trochu urazit. Uvědomíte si, že si vše přebíráte podle sebe a realita není tak dramatická, jak se vám jeví. A co se týká pracovní oblasti, můžete se lehce zmýlit. Merkur je po celý měsíc v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Zřejmě děláte více chyb a nadřízený je s tím nespokojený. Hlavně kolem 18. srpna máte však argumenty, které ho mohou rozčílit. Zbytečně tedy vyvoláváte konflikty, které vás celou situaci ještě ztíží. Od 23. srpna si také dávejte pozor na zvýšenou únavu a rychlejší vyčerpání. V tomto měsíci také nepodepisujte žádné závažné smlouvy a vyvarujte se půjčování financí.


Láska

Láska

Snadno navazujete kontakty s opačným pohlavím a poznáváte nové lidičky. Zdá se, že se ve vaší přítomnosti cítí naprosto báječně. Jistě se nevyhnete pozvání na rande, nebo do kina. Pravděpodobně to berete spíše s lehkostí a prozatím nepočítáte s ničím vážným. Venuše je po celý měsíc v příznivém sextilu s vaším znamením. Je však možné, že vám vaše dosavadní známosti nepřináší moc velkou spokojenost. Snadno podléháte výbuchům emocí a jste docela podráždění. Zvláště kolem 17. srpna vás může rozladit chování vašeho idola. Zřejmě to tak nemyslí, ale vy máte sklony přebrat si to podle svého. Do 26. srpna si tedy dávejte také pozor na jedovaté poznámky, které dotyčného urazí. Naštěstí to dokážete ihned napravit. Zjistíte, že není nutné dělat z maličkostí dramatické situace. Také druhá strana ocení váš přístup a určitě vám moc ráda odpustí.

Práce

Práce

Nyní se vám neoplatí přeceňovat své nápady a rozhodnutí, Blíženci! Pevně si stojíte za svým názorem, ale můžete se zmýlit. To vám může tedy přinést ještě konflikty navíc. Merkur je po celý měsíc v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením. Zejména kolem 18. srpna se vyhýbejte náročným povinnostem. I když jste vcelku iniciativní, přinese vám to více škody než užitku. Oprava vám tedy zabere daleko více času a dá se říct, že jste docela nervózní. Avšak od 27. srpna začnete sbírat veškeré své síly a snažíte se dělat svou práci více zodpovědně. Určitě vám to konečně přinese kýžený výsledek. Nadřízený si vašeho pozitivního postoje zaručeně všimne. Nejenom, že vás pochválí, ale možná vám také nabídne další spolupráci. Zpočátku jste možná na rozpacích a nevíte, jak se zachovat. Následně zjistíte, že je to pro vás perfektní příležitost v kariérním růstu.

Peníze

Peníze

Může dojít ke ztrátám financí a také k jejich neúměrné investici. Možná se nerozhodujete na základě rozumu, ale podléháte momentálním náladám. Mars je do 26. srpna v negativní kvadratuře s vaším znamením. Pravděpodobně můžete tak trochu i hazardovat a přijdete o jistu částku financí. Naštěstí jste v tomto měsíci pod ochranou a přichází k vám i zisky. Hlavně kolem 14. srpna máte štěstí v prodeji. Jestliže se tedy rozhodnete zbavit se přebytečných věcí, máte od hvězd velkou podporu! Uvidíte, že si ve finále přilepšíte a získané penízky si uložíte bokem. Co se však týká půjček, zůstaňte spíše zdrženliví a nikam nespěchejte. Ačkoliv se vám mohou nabídky jevit jako velmi lákavé, mají mnoho nedostatků. Máte tendence však tuto skutečnost přehlížet a díky tomu se dostanete do komplikované situace. Vyvarujte se tedy podpisování dokumentací, které vás k něčemu zavazují.

Rodina

Rodina

Máte před sebou mnoho návštěv s přáteli, které nechcete propásnout. Těšíte se na relax a zábavu s nimi, takže si nenecháte nic ujít. Venuše je celý měsíc v blahodárném sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 16. srpna je přáno takovým událostem. Naplánujete si tedy celodenní akci a zřejmě se na závěr dne zastavíte i na honosnou večeři. Možná se také vrhnete na změnu svého šatníku. Je dost možné, že vás zaujme například barva, která u vás prozatím vůbec nedominuje. Zavítáte tedy do obchodního centra a zaměříte se na kousky v tomto odstínu. Uvidíte, že pořídíte naprosto senzační věci a ani za ně tolik neutratíte! V tomto období si však také dávejte pozor na nepříjemné úrazy. Do 26. srpna vás mohou lákat adrenalinové sporty. Zřejmě si to však neužijete tak, jak si to představujete. Věnujte se tedy spíše aktivitám, které vás nijak neohrozí.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.