Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na červen 2020.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, ve vztazích si momentálně musíte něco vytrpět. Hvězdy to však s vámi myslí dobře, i když se vám to zpočátku vůbec nezdá. Až do 27. června je Mars v nepříjemné kvadratuře s Venuší, takže se zcela určitě upínáte na osobu, která s vámi moc neladí. Máte odlišný pohled na lásku a tak je tedy zřejmé, že tato známost nemá dlouhého trvání. Následně si však za tyto starosti odnesete své ovoce a ve vašem okolí se ukáže pořádné číslo! Ve své profesi máte potíže se sebeovládáním a zbytečně si děláte u nadřízeného černé puntíky. Mars je v kvadratuře s vaším znamením a zvláště kolem 13. června se vám může vaše nepříjemné chování vymstít. Své kroky si pečlivě hlídejte i v oblasti financí, kde můžete udělat nechtěný přešlap a to zejména kolem 3. června. Dejte více na svůj rozum než na své touhy. Sklouznete totiž jinak k výdajům, které nejsou v tomto měsíci důležité.


Láska

Láska

Není zcela vyloučeno, že vaši pozornost upoutá osoba, která je pro vás svým způsobem charismatická. Avšak při bližším kontaktu zjistíte, že vás na dotyčném kromě vzhledu nic víc nepřitahuje. Zvláště kolem 12. června začnete chápat, že tato známost vůbec nikam nevede a rozčiluje vás to. Každý se totiž projevujete v lásce jinak a vaše potřeby jsou zcela odlišné. Venuše ve vašem znamení je až do 27. června v negativní kvadratuře s Marsem, takže oslovujete především nevhodné typy protějšků. Poslední červnové dny si však užijete naplno a bez trápení, Blíženci! Postupně se totiž dostáváte do společenského dění, které vás konečně baví. Kolem vás jsou příjemní lidé, kteří vám dávají otevřeně najevo svůj zájem. Nemusíte se bát žádného zklamání! Momentálně můžete vsadit na své pocity, a jestli vám někdo imponuje, navažte s ním spojení.

Práce

Práce

Vaše přehnané snahy se vám nyní moc neoplatí a nadřízenému se zřejmě nezavděčíte. Všechny povinnosti chcete mít dopředu splněny, ale zdá se, že jejich výsledek je slabší a ne moc kvalitní. Mars je v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a vy se snažíte vše spíše uspěchat. Zejména kolem 13. června vás může dostat do potíží vaše velké sebevědomí. Šéf není zvědavý na nějaké rozkazy nebo argumenty a pořádně vás uzemní. Je pravděpodobné, že se do dalšího boje nechcete pouštět a ustoupíte. Možná totiž přiznáte, že má nadřízený přece jen pravdu a vám jde jen o prosazení svých nápadů, které jsou však nežádoucí. Nezoufejte Blíženci, od 28. června vás čeká příznivý obrat a vy si uvědomíte, že máte svou práci opravdu rádi. Ze svých chyb si tedy vezmete ponaučení a v práci změníte svůj přístup. Bravo, začnete zase v dobrém vycházet s nadřízeným i s kolegy.

Peníze

Peníze

Nedaří se vám našetřit peníze na předměty, které si moc přejete. Nemáte pevnou vůli a vždycky vás svede věc, která vás naprosto ohromí a musíte jí mít za každých okolností. V tomto období však není vhodné vyhazovat finance vzduchem, protože jich nemáte dostatek. Zvláště kolem 3. června vás ovládnou velké vášně a investice mohou padnout třeba za nové kousky oblečení, které objevíte například na internetu. Určitě se také neunáhlujte, co se týče rychlého a neověřeného půjčování peněz. Alarmující dny jsou zejména kolem 12. června, protože můžete přistoupit na rizikové podmínky. Luna je v konjunkci s Marsem a máte sklony důvěřovat někomu, kdo vás může vědomě oklamat. Necháte se snadno ovlivnit a dáte na rady ostatních, což se vám nevyplatí. Nesmutněte však, uvidíte, že ke konci tohoto měsíce najdete vhodné východisko a svých problémů se postupně zbavíte.

Rodina

Rodina

Vztahy v rodině jsou dost proměnlivé a zřejmě máte potíže důvěřovat ostatním členům rodiny. Špatné vazby Venuše s Neptunem se podepisují na vašem chaotickém vnímání. Zdá se vám, že se nemáte před rodinnými příslušníky kam skrýt, přestože si velmi přejete odpočinout. Hlavně kolem 3. června vás může někdo urazit a vy dotyčného nechcete mít na očích. Vyjděte si do přírody nebo poslouchejte svou oblíbenou hudbu, Blíženci! I když vás chování jistého člena mrzí, po chvilce z vás opadne napětí a přijdete na jiné myšlenky. Od 28. června jsou ve vašem rodinném prostředí lepší vyhlídky a je také možné, že se pustíte do drobných úprav vašeho okolí. Zaměřte se například na renovaci vaší zahrádky! Je čas vybavit jí zahradním nábytkem, který jí vskutku velmi oživí. Nakonec uvidíte, že se v konečném výsledku dočkáte pochvaly i od osob, od kterých to vůbec nečekáte.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.