Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na květen 2024.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, můžete se těšit na lásku, ve které vás čeká opravdové překvapení. I když se zpočátku nechcete moc vázat, zjistíte, že se kolem vás pohybuje zajímavá osoba. Venuše je od 23. května ve vašem znamení a tvoří krásný trigon s Plutem. Pravděpodobně se mezi vámi rozvíjí hlubší city. Co se týká pracovní sféry, můžete se těšit na dobré pracovní nabídky. Mars je po celý měsíc v hezkém sextilu s vaším znamením. Neunikne vám žádná příležitost a s radostí využijete všech možností. Hlavně kolem 6. května se vám daří a uděláte kus dobré práce. Pozor si však dávejte na velkou kritiku od nadřízeného. Vy to ustojíte a přesvědčíte ho o svých schopnostech. V tomto měsíci jste více energičtí a začnete se věnovat i sportovním aktivitám. Slunce je od 20. května ve vašem znamení a jste také více v pohybu. Stihnete tedy udělat i více domácích povinností.


Láska

Láska

Zřejmě se momentálně nechcete moc vázat, ale rádi se seznamujete. Vyhledáváte tedy nové kontakty a navštěvujete společnost. Okolí dokážete velmi dobře pobavit. Jste přátelští a nemáte problém zaujmout ostatní. Jistě pořád něco podnikáte, a to hlavně se svými přáteli. Zvláště kolem 6. května díky nim poznáte někoho, s kým si začnete rychle rozumět. V tomto měsíci se z toho může nakonec vyklubat i něco víc! Venuše je totiž od 23. května ve vašem znamení a tvoří blahodárný trigon s Plutem. Zdá se, že je mezi vámi čím dál hlubší pouto. Pravděpodobně se s dotyčnou osobou začnete i více stýkat. Rádi spolu trávíte volné chvíle a můžete mít konečně pocit, že se jedná o vaši vysněnou polovičku. Uvidíte, že si najednou s někým dokážete představit i společnou budoucnost. Hvězdy vám fandí a máte šanci získat si srdce druhé strany.

Práce

Práce

V tomto období můžete dostat zajímavou pracovní nabídku, která vás nadchne. Jste namotivováni a chcete se ve své kariéře posunout. Mars je totiž po celý měsíc v pozitivním sextilu s vaším znamením. Hlavně kolem 6. května podáváte dobré výkony a vše vám jde podle plánu. Navíc vám to pálí a můžete mít dobré nápady. Pozor si však dávejte na kritiku od nadřízeného. Zřejmě se nebojí hledat i jen drobné chyby a hned vás na to upozorní. Vy se ale nenecháte odradit a přesvědčíte ho o svých schopnostech. Díky tomu můžete získat do 14. května lepší pracovní místo. Dá se říct, že si ho vybojujete a také právem zasloužíte. Dobře si budete rozumět s kolegy a panuje mezi vámi příjemná atmosféra. Vrhnete se i na povinnosti, které musíte dodělat, například z minulých měsíců. Snadno se vám pracuje a případné překážky jsou pro vás výzvou.

Peníze

Peníze

Můžete mít pocit nedostatku a snažíte se to nějak vykompenzovat. Doháníte jisté resty z minulosti. Překážky vám momentálně přináší Saturn, který je v negativní kvadratuře s vaším znamením. Děláte si tedy rozpočty do budoucna a všechny investice důkladně zvažujete. Snažíte šetřit, ale hledáte i jiné příležitosti, jak získat peníze. To se vám opravdu podaří a hlavně kolem 5. května můžete dostat perfektní nabídku. Celou věc však berete zodpovědně. Dáváte si pozor na špatné recenze a případné podvody. V tomto měsíci se vám také podaří vyřešit nesrovnalosti v úředních záležitostech. Do 14. května si tedy podejte žádost, kterou vám brzy schválí. S velkou pravděpodobností budete mít totiž dobré argumenty, což vám přinese úspěch. Dařit se vám bude i v obchodní oblasti, takže pokud se chystáte něco prodat, máte zelenou.

Rodina

Rodina

Vyhledáváte sportovní aktivity a určitě si najděte novou zálibu, bude vás bavit. Budete zkoušet více možností a setkávat se s novými lidmi. Mars je v příjemném sextilu s vaším znamením a máte dost energie. Zvláště kolem 5. května můžete tyto energie využít a pustit se i do potřebných domácích prací. Dá se říct, že toho zvládnete opravdu hodně a jste na sebe velmi pyšní. Tento měsíc je vhodné zkrášlování zevnějšku a návštěvy kosmetických salonů. Pokud se tedy rozhodnete změnit střih vlasů, vsaďte na dny od 23. května. Vaši blízcí požádají o radu. Pomozte jim, budou vám vděční.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2024 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, BÚ: 2109191786/2700, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.