Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Měsíční horoskop na listopad 2021.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, láska pro vás není prioritní a jste otevření spíše přátelským vztahům. V těch se vám po celý měsíc daří díky hezkému trigonu Jupitera s vaším znamením. Hlavně kolem 12. listopadu se můžete těšit na dny, které jsou plné zábavy a nadšení. V pracovní oblasti jste velmi čilí a jdete si za svým. Nadřízený vám s radostí dá odměny, které si vskutku zasloužíte. Avšak od 24. listopadu může přijít nepříjemný zlom. Merkur je v nehezké opozici s vaším znamením a díky nepozornosti uděláte pár chyb. Dáte se však velmi záležet na opravě, a ačkoliv je na vás šéf trochu napálený, odpustí vám to. V tomto měsíci se také rádi vzděláváte a sbíráte nové zkušenosti. Věnujete se také práci v domácnosti, ale od 22. listopadu si dávejte pozor na oslabenou energii. Zdá se, že nejste až tak výkonní a potřebujete více odpočívat. Klid vám sice nic neříká, ale nakonec trochu zpomalíte.


Láska

Láska

Momentálně nevyhledáváte vyloženě hluboké a dlouhodobé vztahy. Jste však otevření novým přátelstvím, protože kamarádů není nikdy dost! V každé společnosti tedy hravě navážete konverzaci a máte štěstí na super lidičky. Jupiter je po celý měsíc v příjemném trigonu s vaším znamením. Zejména kolem 12. listopadu vás čekají dny nabité legrací a akcí. Zadaní Blíženci to mají v tomto období jako na houpačce a zdá se, že máte s protějškem pořád nějaké potíže. Od 24. listopadu máte mezi sebou neustálou výměnu názorů a na ničem se neshodnete. Váš protějšek si nenechá nic vymluvit, i když to s ním myslíte dobře. Nakonec ho tedy necháte, ať si za svým stojí i nadále. Je však pravděpodobné, že v něčem narazí, ale chybu si rozhodně nepřizná! Neřešte s ním nic závažného a všímejte si nyní sami sebe. Partnera totiž můžete svými argumenty popudit a skončíte zase u hádek.

Práce

Práce

Neváháte a ihned využíváte nové pracovní příležitosti, kterou vám nabídne nadřízený. Toužíte po kariérním vzrůstu a určitě chcete mít lepší pozici. Hlavně kolem 11. listopadu dosáhnete svých cílů a šéf vám za to pravděpodobně dá velmi pěkné odměny. Ty si samozřejmě zasloužíte, protože vykonáte opravdu velký kus podařené práce. Jisté okolnosti vám však mohou v tomto období zkazit tyto výsledky. Merkur je od 24. listopadu v nehezké opozici s vaším znamením a vaše nápady nejsou moc promyšlené. Zdá se, že své povinnosti nestíháte a děláte i větší chyby. Vašeho nadřízeného to docela pohorší, protože vám po celou dobu hodně důvěřuje. Nechcete si však udělat špatnou reputaci a děláte maximum pro zlepšení. Občas máte však pocit, že vám na to nestačí síly. Nebojte se Blíženci! Tento přechodný stav zaručeně překonáte a dokážete se těmito problémy vypořádat.

Peníze

Peníze

Snažíte se udržet své finance pokud možno na místě a moc s nimi nehýbat. Zakládáte si na šetrnosti, ale je pravděpodobné, že máte sklony jí do 4. listopadu porušovat. Sem tam totiž opravdu neodoláte a zakoupíte něco dražšího. Dá se říct, že vám tato věc jednoduše nedá spát a vy zjistíte, že jí musíte mít. Zda jí však opravdu využijete, nevíte ani vy samotní. Určitě však můžete také řešit nějaké smlouvy, nebo bankovní záležitosti. V obou případech se mějte hlavně od 24. listopadu na pozoru. Merkur je v nepříjemné opozici s vaším znamením a rozhodujete se příliš zbrkle. Můžete se tedy přiklonit k řešení, které pro vás není tak výhodné. Určitě se tedy nespoléhejte na to, že první myšlenka je ta nejlepší. Nejprve si tedy zjistěte, o co se opravdu jedná a dejte tomu čas. V budoucnu totiž můžete litovat. Máte však nad sebou ochranu, takže nad nepříznivými dopady se zamyslíte.

Rodina

Rodina

Vzrůstáte v mnoha životních oblastech a rozšiřujete si své obzory. Máte spoustu zájmů a tak máte všechen svůj volný čas téměř zaplněn. Blahodárný trigon Jupitera s vaším znamením vám dodává nejenom sebevědomí, ale také touhu poznávat. Zvláště kolem 12. listopadu vám jde všechno snadno a z pokroků máte velkou radost. Určitě to však s ničím nepřehánějte! To se týká i domácích povinností, kterým se také hodně věnujete. Od 22. listopadu se pokuste i více odpočívat, protože se rychle vyčerpáte. Hůře se vám nabírají síly a navíc se mohou v rodině vyskytnout i stresující události. I když máte snahu je řešit, cítíte se spíše bezradní. Dlouho vám to však netrvá a nakonec si se vším poradíte. Nenecháte se zastrašit a ukážete rodinným příslušníkům, že nic není ztraceno. Dáte jim tedy nejenom naději, ale dokážete jim, že ve vás mají opravdu velkou oporu!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.