Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na duben 2023.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, v milostných vztazích určitě nezahálíte a získáváte nové kontakty. Jste otevřeni všem lidem a nemáte problém získat si oblibu. Avšak zadaní Střelci prožívají od 11. dubna spíše zvýšené podráždění ve vztahu. Venuše je v opozici s vaším znamením a partner se vám možná moc nevěnuje. Vás to mrzí a určitě mu to dáte zřetelně najevo. Určitě se následně rozhodne udělat něco pro zlepšení této situace. V pracovní sféře můžete prožívat negativní pocity a zvláště kolem 16. dubna tomu tak trochu propadáte. Po celý měsíc vás však střeží příznivý trigon Jupitera s vaším znamením. Uvidíte, že vaše strachy zase opadnou a naladíte se zpět na svůj optimismus. Překvapíte nadřízeného tím, jaký postoj nakonec k práci zaujmete. Ocení vaše snahy a uvažuje nad tím, že vám svěří další úkoly. A co se týká peněz, zejména kolem 24. dubna neinvestujte vysoké částky.


Láska

Láska

Rozšiřujete si své obzory nejenom v běžném životě, ale také ve vztazích. Rádi poznáváte nové lidi a nyní máte štěstí na osoby, se kterými si rozumíte. Užíváte si tedy volnosti a věříte, že ta správná chvíle na lásku vás teprve čeká. Optimismus vám tedy neschází a uvidíte, že vám to výrazně usnadní nalezení spřízněné duše. Zadaní Střelci prožívají od 11. dubna ve vztahu jistou podrážděnost. Venuše je v opozici s vaším znamením a partner vám nevěnuje dostatek pozornosti. Je tedy možné, že dává přednost svým přátelům a vás to hodně mrzí. Zejména kolem 22. dubna jste výbušní a vyčítáte své drahé polovičce toto chování. Zdá se však, že díky tomu trochu pročistíte vzduch. Váš protějšek si nakonec uvědomí, že na tom něco je. I když jsou jeho kroky k nápravě trochu líné, musíte uznat, že se alespoň trochu snaží. Brzy se však mezi vámi tato situace urovná a začnete spolu zase vycházet.

Práce

Práce

Můžete mít pocit, že se nehnete z místa a hůř dosahujete svých cílů. Kvůli tomu můžete mít tedy méně pracovních nabídek, což vás trápí. Zvláště kolem 16. dubna máte sklony propadat negativním emocím. V těchto dnech si vůbec nevěříte a nedaří se vám skoro nic, co si naplánujete. Nesmutněte však Střelci, v tomto období můžete totiž hodně překvapit nejenom sebe, ale i nadřízeného! Jupiter je totiž po celý měsíc v příznivém trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 19. dubna jste pod velkou ochranou a můžete toho využít ve svůj prospěch. Určitě se tedy zaměřte na řešení povinností a nic nenechejte náhodě. Uvidíte, že si se vším nakonec perfektně poradíte a získáte velkou pochvalu. Díky tomu se tedy posunete na vyšší level a šéf začne zvažovat, že vám dá šanci. Tak to je vážně super, Střelci. Vaše snahy tedy nejsou vůbec marné a jdou vidět velké pokroky.

Peníze

Peníze

Nyní jsou pro vás důležité zisky, ve kterých se vám daří. Umíte využít různých příležitostí, které vám přinesou jisté obohacení. Určitě si však v tomto měsíci musíte dávat velký pozor na rozhazovačnost. Venuše je od 11. dubna v opozici s vaším znamením. Všechny naspořené finance tedy padnou za věci, které možná ani nevyužijete. Pravděpodobně se tedy necháte zlákat hezkým designem, nebo reklamními tahy. Brzy však uvidíte, že se vám tento krok moc neoplatí. Pozor si dávejte zvláště kolem 24. dubna a nedělejte neuvážená rozhodnutí. I když jste možná doslova okouzleni různými předměty, vyplatí se vyčkat. Zanedlouho totiž můžete narazit na tu stejnou věc, ale za mnohem výhodnější cenu! Jistě se však také neunáhlete v písemných záležitostech a důkladně si vše prověřte. Může se totiž stát, že přistoupíte na podmínky, které jsou pro vás následně hodně náročné.

Rodina

Rodina

V rodinných vztazích si možná nyní neprocházíte moc příznivým obdobím. Vztahy s jistým členem vaší rodiny jsou ochlazené a dá se říct, že je složité s touto osobou komunikovat. Saturn je po celý měsíc v negativní kvadratuře s vaším znamením. Druhá strana je tedy vůči vám celkem nepřístupná, a i když se snažíte sebevíc, nic vám to není platné. Zvláště kolem 17. dubna vám dochází síly a s velkou pravděpodobností to vzdáte. Rozhodnete se, že svou energii investujete do smysluplných věcí. Zaměříte se tedy na své zájmy a rozvoj talentů, které se ve vás skrývají. Hlavně kolem 19. dubna si udělejte čas jen pro sebe a uvidíte, že najdete koníček, který vás naplňuje. Je dost možné, že se také snažíte podpořit své děti v tom, čemu se věnují. V těchto dnech jim tedy můžete předat i své zkušenosti a rady, které určitě ocení. Jste tedy šťastní, že od vás čerpají inspiraci.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.