Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na červenec 2022.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, jisté komplikace v lásce se týkají hlavně těch, kteří mají vztah. Citové záležitosti jsou u vás momentálně časté téma a zdá se, že se neshodnete na stejných představách. Venuše je do 17. července v opozici s vaším znamením a každý si stojíte za něčím jiným. Nebojte se, nakonec dojde i přes jisté překážky k dohodě. Profesní oblast vám přináší zajímavé výzvy, kterých se chopíte. Od 19. července při vás také stojí Merkur, který je v blahodárném trigonu s vaším znamením. Jste maximálně výkonní a nechybí vám logický úsudek. Nadřízenému se líbí vaše nadšení a chuť do práce. V rodinném prostředí se pravděpodobně také pěkně vyřádíte. Chystáte se děti vzít na akci, na kterou se dlouho těší. Zejména kolem 20. července je čeká od vás velké překvapení. Perfektní, tyto dny si s vámi opravdu užívají naplno, a i vy jste šťastní, že se vše daří dle vašeho stanoveného plánu.


Láska

Láska

Možná se momentálně s partnerem neshodnete na citových záležitostech. Každý to vnímáte po svém a máte potíže udělat nějaký kompromis. Venuše je do 17. července v opozici s vaším znamením, a i když chcete vztah posunout dále, momentálně stojí na místě. Ničeho se však nebojte! Nakonec dojde k nějaké dohodě a domluvíte se alespoň na základních věcech. Co se týká nezadaných, ti mají v tomto měsíci úžasnou příležitost najít si pár známostí. Máte štěstí na optimistické lidičky a zvláště kolem 20. července si to ve společnosti užíváte. Přítomnost opačného pohlaví vítáte a letní dny vám mohou přinést i báječné romantické příležitosti. Jistě jich s radostí využijete a máte radost z toho, že můžete vzpomínat na krásné chvíle. Tak to je úžasné, Střelci! Díky svobodě máte také úžasné zážitky a jistě nejste smutní z toho, že nemáte žádné závazky. Víte, že nemáte vůbec kam spěchat.

Práce

Práce

Věříte tomu, že se můžete v kariéře posunout a pravděpodobně si uděláte i nějaký plán. Určitě se nebojíte i odvážnějších úkolů, které stojí mnoho trpělivosti a úsilí. Máte nadhled a moc dobře víte, že s úsměvem jde všechno lépe! Od 19. července vás také podporuje Merkur, který je v příznivém trigonu s vaším znamením. Pokud tedy hledáte řešení na úkoly, hlavně kolem 28. července máte velké šance na úspěch. Nadřízený je z vašich nápadů a pokroků nadšený a důvěřuje vám. Na radu se k vám obrací i vaši kolegové, kterým se nebojíte pomoci. Zdá se, že vám nevnímají jako ohrožující konkurenci, ale jako super spolupracovníka. Vztahy na pracovišti jsou tedy přátelské a určitě se snažíte vážnější situace odlehčit. V tomto měsíci vás také šéf může vyslat na pracovní cestu, která je pro vás zároveň výzvou. Víte však, že to zvládnete bez komplikací a za každých okolností si poradíte.

Peníze

Peníze

Investice se vám nyní mohou komplikovat tím, že nemáte dostatek financí. I když tedy něco hodně chcete, zjišťujete, že si to vskutku nemůžete dovolit. Venuše je do 17. července v opozici s vaším znamením a jste rádi, když vám zbydou peníze na nezbytně nutné věci. Tento měsíc se také vrhnete na řešení různých korespondencí, které poslední dobou zanedbáváte. Od 19. července si tedy uděláte pořádek v papírech a vyřídíte si důležité pochůzky. Hvězdy vám momentálně přejí a jsou na vaší straně. Jestliže se tedy chystáte i na nějaká závažná rozhodnutí, nebo uzavření smluv, máte zelenou. Úspěch mohou mít i Střelci, kteří se věnují obchodování. Dokážete báječně argumentovat, a tak je dost možné, že si získáte mnoho nových zákazníků. Jednoduše se umíte prodat a záleží vám nejenom na vaší spokojenosti, ale také na blahu vašeho klienta. To se vám nakonec také podaří.

Rodina

Rodina

Těší vás, když vidíte své děti zářit a snažíte se je v těchto letních dnech co nejvíce zabavit. Zdá se, že nemáte nouzi o nápady a ratolesti se s vámi opravdu nenudí! Jupiter je po celý měsíc v příjemném trigonu s vaším znamením a zejména kolem 20. července vám klapne super výlet. Splníte svým dětem dlouhodobé přání a dá se říct, že to máte jako tajné překvapení. Zaručeně se jim tímto zavděčíte a díky vám mají zážitek na celý život. Nyní jste také vcelku tvořiví, a pokud jste literárně nadaní, můžete se od 19. července vrhnout například na psaní! Pokud tedy zvažujete například i nějaký přivýdělek, jistě vám sedne psaní článků. Najdete v tom zalíbení a spojíte se s lidmi, kteří v tom umí chodit. Berete je jako inspiraci a možná si díky tomu najdete i nové přátele. Super, výrazně vám mohou pomoci i vaše jazykové schopnosti, které jsou vám jen k prospěchu.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.