Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Měsíční horoskop na červenec 2020.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, jste nyní velmi aktivní a potřebujete neustále vykonávat nějaké činnosti, ať už doma nebo v práci. Vaše profese vás nyní hodně naplňuje a máte velké plány. Mars je v přejícím trigonu s vaším znamením a zvláště kolem 12. července se vám může podařit zdárně dokončit velmi náročný úkol. Po stránce milostného dění se může poštěstit nezadaným Střelcům, kteří hledají spíše krátkodobý románek. Na vážný vztah se nyní moc necítíte a upřednostníte volnost. Naopak vy nezadaní máte před sebou neharmonické období a zejména kolem 18. července si s protějškem hodně oponujete. Venuše je v nepříjemné opozici s vaším znamením a vaše názory se mohou lišit zejména v úpravách vašeho společného domova. Vy to však v pořádku obstojíte a to hlavně od 22. července. Cítíte se silní v kramflecích a máte mnoho energie na prosazení své vůle a názorů.


Láska

Láska

Máte hodně shonu, který se týká vašich nově navázaných kontaktů. V tomto období to totiž rozjíždíte ve velkém a nenecháváte si ujít žádná zajímavá setkání. S největší pravděpodobností vám nyní vyhovují spíše krátkodobé vztahy. Mars je v úžasném trigonu s vaším znamením, ale vy momentálně nedokážete udržet stabilní vztah. Hlavně kolem 12. července vás začnou vaše známosti rychle nudit a přesedláte zase jinde. Vy, zadaní Střelci, máte nyní spíše vztahovou ponorku a s partnerem moc nesouzníte. Zvláště kolem 18. července se nemusíte shodnout například na tom, co je důležité nakoupit do společné domácnosti. Každý upřednostňujete něco jiného, ale zřejmě v tomto souboji zvítězíte vy. Dokážete si svůj názor obhájit, takže vám vaše drahá polovička nakonec ustoupí a přizpůsobí se. Nakonec se mu vaše myšlenka možná zalíbí ještě více než jeho vlastní, tudíž se karta otočí k lepšímu.

Práce

Práce

Mnozí neváháte a pustíte se do vypracování projektu, který vám nadřízený nabízí ke splnění. Slibuje vám naprosto senzační odměnu a vy ji chcete prostě získat. A víte, že máte slušně našlápnuto na úspěšné finále, Střelci? Zvláště kolem 13. července máte dostatek sebedůvěry a nemáte žádný strach z nezdaru. Luna je v super konjunkci s Marsem a dá se říct, že vám určitě nehrozí pád, protože jste pro své kolegy silná konkurence. Šéf je z vás příjemně překvapen, ale dávejte si pozor na příliš sebevědomé jednání. Zejména kolem 17. července to můžete trochu přehánět a okolí se můžete ve vaší blízkosti cítit nepříjemně. V těchto dnech se necháte snadno podráždit a může to odnést někdo, kdo je zcela nevinný. I když to tak nemyslíte, vaše kritika se může lehce někoho dotknout. Neničte si zbytečně dobré vztahy v práci a napočítejte do deseti, než něco řeknete!

Peníze

Peníze

Nespokojíte se teď s málem a vyhazujete nepřiměřené částky za luxus. Máte sklony si v tomto období myslet, že čím je věc dražší, o to více je kvalitnější. Zejména kolem 18. července se mylně domníváte, že činíte dobré rozhodnutí, které se týká vašich investic. Luna je v negativní konjunkci s Venuší a na předměty se díváte spíše z povrchního hlediska. Ačkoliv na vás působí hezkým dojmem, mohou vás překvapit krátkou výdrží nebo špatným provedením. Naštěstí se nemusíte bát až tak velkých ztrát, finančně vás tyto transakce moc neohrozí. Zejména kolem 12. července vás může potkat příznivá kompenzace. Vydaří se vám obchod, ze kterého plynou naprosto úžasné výhody. Dokážete využít příležitosti ve svůj prospěch a určitě vás to jenom obohatí. Umíte se bleskově rozhodnout a víte, co je pro vás nejvhodnější, a tak to má být!

Rodina

Rodina

Po celý měsíc se snažíte aktivně zabavit rodinu a to se vám také daří. Umíte vymyslet program, který ostatní nejenom nadchne, ale také příjemně překvapí. Jde vidět, že vás tento typ činnosti vskutku baví a to zejména kolem 13. července. Rozhodně však nechcete zůstávat doma, takže se dáte s rodinou do pohybu a dny si užijete spíše mimo domov. Dávejte si však pozor na jistého člena rodiny, který vám může zejména kolem 9. července tak trochu hrát na city. Luna je v konjunkci s Neptunem a vám se zdá, že dotyčná osoba jedná manipulátorsky, aby si získala vaší pozornost. Vy se však nenecháte ovlivnit emocemi tohoto člověka a ukážete mu, kde jsou hranice. Ačkoliv se zpočátku cítí ublíženě a straní se vás, brzy konečně pochopí, že u vás tímto způsobem jen tak nepochodí.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.