Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na duben 2023.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, počátkem tohoto měsíce jste ve vztazích spokojené a cítíte velké potěšení. Venuše je do 10. dubna v pozitivním trigonu s vaším znamením. Následně však dochází k vývoji, který neodpovídá vaším představám. Zřejmě totiž zjistíte, že s vámi nemají vaše známosti téměř nic společného. Moc si tedy nerozumíte a rozhodnete se, že dáte lásce volný průběh. Pracovní oblast vám přináší výzvy, které si nenecháte ujít. Merkur je po celý měsíc v příznivém trigonu s vaším znamením. Hlavně kolem 21. dubna máte skvělé nápady. V těchto dnech je tedy vhodné vrhnout se i na složitější povinnosti. Určitě se za to dočkáte hezké odměny a pochvaly od nadřízeného. A co se týká financí, zjistíte, že se musíte v tomto období trochu krotit. Zvláště kolem 23. dubna na vás číhají reklamní novinky, které se vám vrtají hlavou. Po důkladném zvážení však zjistíte, že je to zbytečná investice.


Láska

Láska

Dobrá nálada se vás drží a díky tomu máte kolem sebe i dost nápadníků. V tomto období umíte naplno využít všechny své přednosti. Venuše je do 10. dubna v příznivém trigonu s vaším znamením a nabídky na rande se vám jen hemží. Těšíte se na setkání a máte velká očekávání. Následně jste však možná trochu frustrovaní z toho, že nikdo z vašich známostí neodpovídá vaším představám. Zdá se, že z vás opadává veškeré nadšení a necítíte se s druhým pohlavím moc příjemně. Hlavně kolem 22. dubna možná někdo tlačí na pilu a vám se toto jednání nezamlouvá. Dá se tedy říct, že nakonec všechny postupně odmítáte a rozhodnete se dát tomu čas. Nechcete totiž následně litovat a počkáte si na někoho, kdo to s vámi myslí upřímně. I když se cítíte tak trochu osamocené a je vám líto, že z toho nic není, mávnete nad tím nakonec rukou. O nic nejde a jistě zas dostanete nějakou příležitost.

Práce

Práce

Dostáváte parádní pracovní nabídky, které vám slibují posun v kariéře. Využijete to ke svému prospěchu a ani vteřinu neváháte. Zřejmě jste za to také dobře finančně ohodnoceni. Merkur je po celý měsíc v příznivém trigonu s vaším znamením. Zvláště kolem 21. dubna máte hlavu plnou nápadů. V těchto dnech tedy můžete bez větší námahy najít řešení pro složitý úkol. Navíc se vám také daří v týmové práci a kolegům se s vámi bezvadně spolupracuje. Pozor si však dávejte na nadřízeného, který může mít tendence trochu vás popichovat. Od 11. dubna vás dráždí jeho chování a můžete mít pocit, že do vás neustále naráží. Nenechte se však znepokojit, Panny! Nakonec ho totiž příjemně překvapíte a přestane vás schválně popichovat. Uvědomí si totiž, že jste silný článek v kolektivu a nechce o vás přijít. Zasloužíte si tedy nejenom pochvalu, ale také odměny.

Peníze

Peníze

Můžete nakoupit za velmi výhodné ceny a oplatí se vám sledovat různé akce. Zdá se, že na vás totiž čeká někde dáreček a ten si jednoduše nesmíte nechat ujít. Navíc umíte s financemi dobře zacházet a víte, co se vám oplatí. Avšak od 11. dubna mohou přijít výdaje, které vám trochu nabourají váš rozpočet. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a možná utrácíte více, než doopravdy chcete. Naštěstí však velmi rychle tuto situaci ovládnete. Výdaje začnete více korigovat a vždy se zamyslíte, zda věc vskutku potřebujete. Nyní se na vás mohou totiž také navalit nedoplatky a vy se snažíte mít vše pod kontrolou. Zvláště kolem 23. dubna si dávejte pozor na zvýšené investice, které vás mohou mrzet. V těchto dnech máte tendence podlehnout novinkám reklamním novinkám a chcete mít vše, co se vám zalíbí. Použijete však svůj selský rozum a zkrotíte své vášně.

Rodina

Rodina

Stále vymýšlíte něco, čím se můžete zabavit a máte odvahu zkoušet nové věci. Možná se také snažíte přemluvit své přátele, kteří se nakonec rádi přidají. Mars je po celý měsíc v hezkém sextilu s vaším znamením. Určitě si ze všech aktivit odnášíte vy i vaši kamarádi velmi pozitivní zážitky. Zejména kolem 26. dubna se můžete pustit do svých plánů. V tomto měsíci také nezahálíte a chcete přijít věcem na kloub. Vše vás velmi zajímá a chcete si ověřovat fakta. Je tedy možné, že kromě zábavy věnujete svůj čas i vzdělávání. Rádi si přečtete knihu, kde se dozvíte nové informace. Hlavně kolem 20. dubna si můžete zapamatovat mnoho užitečných rad. V těchto dnech můžete tedy navštívit nějaký kurz, nebo se naučit dlouho odkládané učivo. Uvidíte, že vám to půjde snadno a bez větší námahy. Super Panny, na své výkony jste právem hrdé a konečně se i pochválíte.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.