Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na říjen 2023.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, mohou vás potkat významné události hlavně v oblasti milostných vztahů! Venuše vstupuje od 9. října do vašeho znamení a tvoří příznivý trigon s Uranem a Jupiterem. Jestliže máte někoho už v malíčku, můžete udělat první kroky. Jste překvapeni pozitivní reakcí a opětovanými city. Nebojte se tedy oslovit svého idola, jinak propásnete jedinečnou příležitost. Co se týká pracovní sféry, zde může počátkem tohoto měsíce trochu vládnout chaos. Vy se s tím však vypořádáte a vše se pokusíte opravit. Merkur je do 4. října ve vašem znamení a tvoří pěkný trigon s Plutem. Máte dostatek sil na dosažení vytyčeného cíle a nic vás od toho neodradí. Ani následně se svých vizí nevzdáváte a jste také velmi prospěšní v kolektivu. Po finanční stránce vás možná trochu svádí stres. Nebojte se, tento měsíc vám slibuje velký přísun a zvláště kolem 22. října máte štěstí v zisku.


Láska

Láska

V tomto období se vám může splnit přání týkající se lásky. Pokud se vám tedy někdo líbí, je na čase dát mu to najevo. Venuše totiž vstupuje od 9. října do vašeho znamení a je v příznivém trigonu s Jupiterem. Určitě máte velké šance zaujmout někoho, kdo vás neodmítne. Možná jste příjemně překvapeni, že vám právě tento člověk opětuje city. Jistou nepohodu a ochlazení ve vztahu však mohou očekávat zadané Panny. Dá se říct, že jste momentálně velmi vnímaví vůči projevům svého partnera. Hlavně kolem 10. října jste celkem zranitelné a berete vše celkem vážně. I když si chcete se svým partnerem promluvit, můžete mít dojem, že se vám vyhýbá. Nesmutněte a nedívejte se na to až tak pesimisticky. Pravděpodobně to vnímáte jako konec vašeho vztahu, ale stojí při vás i dobrodějové! Uvidíte, že se nakonec vše objasní a vy to začnete vidět z jiného úhlu.

Práce

Práce

I když můžete jednat v plnění povinností trochu chaoticky, nakonec se s tím báječně poperete. Nenecháte se rozrušit a všechny své chyby důkladně opravíte. Merkur je do 4. října ve vašem znamení a tvoří báječný trigon s Plutem. Bez problémů tedy vše vyřešíte a nakonec jste ve své kariéře úspěšní. I po té se však snažíte udržet svou laťku a výzvy rozhodně neodmítáte. Veškeré povinnosti vás posouvají dále a zdá se, že dostanete v tomto měsíci i výborně finanční ohodnocení. Zvláště od 22. října můžete mít častější setkávání s nadřízeným. S radostí vám totiž svěřuje náročné úkoly, na které si však troufnete. Možná vás překvapí, jak rychle se s tím dovedete vypořádat. Také spolupráce s kolegy vám jde jedna radost. Zdá se, že spolu vycházíte opravdu dobře. Pokud jde o nějakou organizaci důležitého projektu, jste to právě vy, kdo má v týmu hlavní slovo.

Peníze

Peníze

V tomto období vás můžou stresovat jisté složenky, které stále nemáte zaplacené. Pravděpodobně to chcete mít rychle uzavřené, než se vám to zúročí. Naštěstí máte v tomto období báječné příležitosti, jak získat finance a vyváznout z toho. Venuše je od 9. října ve vašem znamení a tvoří příjemný trigon s Uranem. Jistě vás také nemine příjemné překvapení a možná se vám vrátí peněžní částka. Určitě se vám hodně daří také v prodeji předmětů, které už vám neposlouží. Rozhodně se tedy nebojte vytřídit své věci a poslat je dál. Zejména kolem 31. října se vám tyto kroky vyplatí. V těchto dnech také narazíte na nečekané slevy a výhodné nákupy. Jestliže tedy sháníte nějakou věc za lepší cenu, dívejte se více kolem sebe! Hvězdy také přejí úspěšnému nakupování darů pro vaše blízké. Pokud tedy zamýšlíte investici do někoho blízkého, perfektně se mu trefíte do vkusu.

Rodina

Rodina

Máte obdiv od svých blízkých a váží si toho, že je ve všech ohledech podporujete. Zdá se, že je pro vás toto období důležité, co se týká mezilidských vztahů. Pravděpodobně se tedy rozhodnete udělat rodinnou sešlost. Hlavně kolem 22. října si to můžete báječně užít a utužit tím pouta v rodině. Momentálně jste možná také více na cestách a plánujete různé výlety. Mars je od 12. října v pěkném sextilu s vaším znamením. Nebaví vás nečinně sedět, takže jste neustále v pohybu. Určitě se však nevyhýbáte domácím povinnostem, které je také nutné udělat. Zřejmě tedy děláte i nějaké úpravy ve vašem domově. Rozhodnete se něco předělat, nebo se vrhnete na výměnu doplňků. Dá se říct, že hledáte i inspiraci, která vás chytne za srdce. Z finálního výsledku jste nadšení nejenom vy, ale i vaši rodinní příslušníci. Konečně jste na sebe zase pyšní a můžete se chlubit krásným hnízdečkem.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.