Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na červenec 2022.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, první letní dny jsou pro vás možná trochu namáhavé v pracovní oblasti. Uvidíte, že to následně rozjedete na plný plyn a dosáhnete ohromujících výsledků. Merkur je do 18. července v příznivém sextilu s vaším znamením a dobře se vám spolupracuje i s kolegy. Společně dosáhnete vytyčeného cíle a pravděpodobně vás za to čeká hezká odměna. V lásce však můžete do 17. července narážet spíše na povrchní známosti. Venuše je v kvadratuře s vaším znamením a jedná se spíše o zábavu a nezávaznost. Následně to vezme jiný spád a dost možná mezi vámi vzniknou skutečné city. A co se týká rodinných záležitostí, od 5. července se rozhodně moc nezdržujete doma. Mars je v pěkném trigonu s vaším znamením a jistě spolu plánujete různé výlety. Jistá osoba je však možná s vašimi návrhy nespokojená, ale vy jí dáte najevo, že jí přece do ničeho nenutíte!


Láska

Láska

Ve vašem milostném životě se začíná blýskat na lepší časy a konečně si užijete více zábavy. Uvidíte, že vás nakonec překvapí i jednání opačného pohlaví. Od 5. července se tedy těšte na pozvání na rande, které však už stojí za to. Může se však stát, že se jedná spíše o povrchní známost a krátkodobou známost. Venuše je do 17. července v kvadratuře s vaším znamením a nedá se od toho čekat něco hlubokého. Následně to však vezme zcela jiný obrat a zdá se, že se ve finále zamilujete. City jsou zřejmě vzájemné, a navíc je mezi vámi velká fyzická přitažlivost! Tak to je senzační, Panny, plní se vám vaše velké přání. Tato osůbka je velmi vášnivá a určitě se nebojí vyznat vám city. Pokuste se zahodit svůj stud a nebojte se tomuto človíčku více důvěřovat. Zaslouží si vaši přízeň a vy opravdu nemusíte ničeho litovat. I přestože jste vcelku kritické, uznáváte, že máte nyní velké štěstí.

Práce

Práce

Povinnosti vám ubírají mnoho mentální energie a zdá se, že už na to nemáte náladu. Chybí vám inspirace, ale od 5. července se snažíte tyto bariéry úspěšně překonávat. Jste nadšení z nových výzev a uděláte vskutku velký pokrok. Máte šanci ukázat nadřízenému, že zvládnete všechny jeho pokyny a nic vám nedělá problém. Merkur je totiž do 18. července v příznivém sextilu s vaším znamením a plně se soustředíte na zlepšení výsledků. Navíc jste ochotni podat pomocnou ruku i svým kolegům, kteří možná v něčem tápou. Pravděpodobně s nimi musíte nyní i více spolupracovat. Čeká vás důležitý projekt, za který jsou opravdu hezké peníze. Vy však neváháte a s radostí se chopíte hlavního úkolu. Ačkoliv je nadřízený trochu na rozpacích z předchozích zkušeností, nakonec vás ho svěří. Přesvědčíte ho o tom, že na to máte a následně na vaše výkony kouká s otevřenými ústy!

Peníze

Peníze

Musíte pečlivě zvažovat, jestli všechno, co se vám líbí, opravdu nutně potřebujete. Peníze totiž vyhazujete na zbytečnosti a dělá vám potíže s nimi dobře nakládat. I když se vám od 5. července mohou naskytnout příležitosti k získání hmotné částky, pokuste se více šetřit. Nedělá vám totiž problém finance ihned za něco utratit, a navíc vám z toho nevydrží radost. K tomu všemu se unáhlíte i k nákupům darů pro druhé osoby, kterým se však moc nezavděčíte. Naštěstí vás tyto choutky od 18. července opouští a je vám přáno velké štěstí! Venuše je totiž v blahodárném sextilu s vaším znamením a po období nepřiměřeným výdajů přichází na řadu zisky. Daří se vám zejména v obchodování a také ve smlouvání. Příznivá doba je také na výhry, takže se nebojte zúčastnit jakékoliv soutěže. Můžete vyhrát klidně i maličkost, která vás však zahřeje u srdce.

Rodina

Rodina

Letní dny vás rozhodně nenechají v klidu a musíte něco podniknout. Nesedíte tedy doma a určitě si vymyslíte program, který zabaví celý zbytek rodiny. Mars je od 5. července v pozitivním trigonu s vaším znamením a časté výlety jsou u vás na denním pořádku. Je však pravděpodobné, že se ne všem členům zavděčíte a setkáte se i s kritikou. Jistá osoba vám může to 17. července kazit náladu a zřejmě si i ráda rýpne. Vy máte však v tomto období docela vyřídilku a určitě si nenecháte neustále něco vyčítat. Dotyčnému tedy dáte najevo, že si může vymyslet svůj vlastní plán. Máte pravdu, Panny! V tomto měsíci vás také mohou lákat různé sportovní aktivity, ale určitě je nechcete vykonávat o samotě. Možná se tedy připojíte k nějaké skupině, nebo oslovíte své nejbližší přátele. Uvidíte, že se díky tomu skvěle odreagujete a cítíte se následně plni nové energie.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.