Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na prosinec 2020.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, pracovní oblast je pro vás momentálně slabinou a dochází vám baterie. Merkur je totiž do 20. prosince v nepříjemné kvadratuře s vaším znamením. Bojujete s nespokojeným šéfem a také se svou neschopností přijít věcem na kloub. Nesmutněte však Panny, poté všechny překvapíte svým pracovním nasazením. Perfektně se naladíte a pokusíte se všechny nesplněné úkoly fofrem dohnat. V milostných vztazích vás až do 14. prosince provází hřejivý sextil Venuše s vaším znamením. Jste šťastni, že o vás projeví zájem osoba, která se vám velmi líbí. Následně však mohou přijít potíže s náladovostí vaší nové známosti, přičemž však máte tendenci svalovat vinu na sebe. Na to zapomeňte Panny, dotyčný vám hraje na city a vaším úkolem je otevřít oči. Od 21. prosince vám také začne stoupat energie a cítíte se více odolní vůči stresovým situacím.


Láska

Láska

V přítomnosti opačného pohlaví se vám oplatí trochu se uvolnit. Uvidíte, že se vám konečně naskytne příležitost seznámit se s někým velmi přitažlivým a to zejména kolem 12. prosince. Máte tedy před sebou možnost pěkného románku. Přející sextil Venuše s vaším znamením vám až do 14. prosince dodává také větší míru sebevědomí. Následně se vám však zdá, že vaše nová známost má nálady jako na houpačce. Vás se to dotýká a občas se zamýšlíte nad tím, co vlastně děláte špatně. Nedávejte to za vinu sobě, Panny, a nenechte se za žádných okolností ovlivnit. Jeví se vám to tak, že se musíte dotyčného stále nějak doprošovat a nebaví vás to. Hvězdy radí, ať se ohlédnete spíše někde jinde a necháte tohoto člověka jednou pro vždy plavat. Uvidíte, že v budoucnu k vám přijde někdo daleko lepší a přijme vás takové, jací jste.

Práce

Práce

I přestože jste poměrně pracovití, uznáváte, že se vám nyní do ničeho moc nechce. Chybí vám síly a navíc vám na mysl nepřichází žádné řešení na vaše úkoly. Zvláště kolem 15. prosince na vás dolehne velká únava a šéf vám na celkové náladě nepřidá. Zdá se, že ho vyvede z míry každá maličkost a v těchto dnech to platí dvojnásob! Ale nemusíte vůbec věšet hlavu, Panny. Od 21. prosince je Merkur v pozitivním trigonu s vaším znamením a máte šance mnohé přešlapy napravit! I když jsou Vánoce za dveřmi, ještě stihnete ukázat pár mistrovských kousků. Nadřízeného pěkně překvapíte a na vaše perfektní výkony zírá s otevřenými ústy. Na poslední chvíli si totiž u něj vysloužíte prémie, které opravdu stojí za to. Je totiž možné, že to, co se podaří vám za tyto dny, se nepovede kolegům za celý rok. Váš sebekritický postoj vám pomáhá jít plnou parou vpřed a dosahujete ohromných úspěchů, bravo!

Peníze

Peníze

Máte celkem hezký přísun peněz, což se vám teď hodí, protože je následně využijete k zakoupení vánočních dárků. Kromě toho přemýšlíte i nad koupí nového zimního oblečení, kterého máte nedostatek. V tomto období nepořídíte pouze věci, které jsou za dobré ceny, ale také vkusně vypadající! Pozor ale na nepříznivé změny týkající se vašich velkých výdajů. Od 15. prosince můžete totiž utrácet neadekvátním způsobem. Venuše je v negativní kvadratuře s vaším znamením a před Vánocemi se vám tyto kroky vážně nevyplatí. Následně vás totiž může potrápit výrazný nedostatek financí. Naštěstí začnete od 21. prosince přemýšlet intenzivně nad tím, kam investice půjdou. Sjednotíte si priority a podle nich si také patřičně zařídíte. Nakonec tedy nepřijdete o tak velkou sumu peněz a své výdaje si už opravdu pořádně pohlídáte.

Rodina

Rodina

Konflikty vám v předvánočním čase vůbec nesvědčí a jste z nich velmi rozladěni. Rodina je z příprav na Vánoce už docela nervózní a mimo jiné řešíte i nepříznivé záležitosti v rodinném kruhu. Konstelace vám nyní neumožňují relaxovat a musíte z posledních sil vynaložit úsilí. Zejména kolem 14. prosince jde už do tuhého a v těchto dnech jistá událost zřejmě vygraduje. Neberte si však nic osobně a pokuste se nemyslet hned negativně. Nepříznivá kvadratura Merkura s vaším znamením vás pronásleduje až do 20. prosince, ale jejímu vlivu nesmíte jen tak podlehnout! Poté se totiž na vašem bitevním poli rozjasní slunce a spory se zmírní. Toto období tedy úspěšně překlenete a komunikace v rodině je o moc příjemnější. Všichni se také moc těšíte na návštěvy příbuzných a blízkých přátel. Je tedy možné, že společně strávíte celý Silvestr.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.