Detail horoskopu

Panna

Panna: Měsíční horoskop na srpen 2021.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, nová láska klepe na dveře a pravděpodobně se jedná o záblesk osudu. Pluto je totiž do 15. srpna v hezkém trigonu s Venuší ve vašem znamení. Možná máte nějaké tušení, kde může dojít k tomuto setkání. Hlídejte si osoby, které jsou narozené v zemském znamení. Váš nový partner je s největší pravděpodobností velmi praktický a rozumný typ. V pracovní oblasti máte trochu prořízlou pusu, ale naštěstí vám to nepřinese závažné potíže. Merkur je do 10. srpna ve vašem znamení a tvoří konjunkci s Marsem. Poté svůj projev zklidníte, ale i přesto se vám podaří získat dobrou pracovní nabídku. Ti, kteří jsou nyní bez práce, mohou najít povolání svých snů. Od 22. srpna se také Slunce nachází ve vašem znamení, ale občas na vás padá nevysvětlitelná únava. Naštěstí vás to v ničem až tak neomezuje a snažíte se vyvíjet aktivitu. Do konce léta máte totiž ještě spoustu plánů.


Láska

Láska

Máte dobrou vyřídilku a dokážete projevit své velké sympatie. Možná na to občas jdete opravdu zprudka, což u vás není tak úplně zvykem, Panny. Každopádně vám sebedůvěra vskutku sluší a na opačné pohlaví skvěle působí. Šance na seznámení s novým protějškem tedy nepochybně máte. Jedná se o osudové setkání a jistě ho v tomto období nepropásnete. Venuše je do 15. srpna ve vašem znamení a tvoří příznivý trigon s Plutem. Vnitřní hlas vám tiše naznačuje, kde můžete potkat toho pravého. Zbystřete, pokud se kolem vás pohybují osoby v zemském znamení! Nemusíte se však strachovat, že to půjde po polovině tohoto měsíce do kytek. Stále je vám moc přáno a pravděpodobně spolu začnete trávit mnoho času. Společným aktivitám se věnujte zejména kolem 20. srpna. Váš vztah se výrazně prohloubí, a i když se neznáte dlouho, vzájemně si důvěřujete.

Práce

Práce

Nebojíte se říkat své názory nahlas a rozhodně nezůstáváte bez povšimnutí. Ačkoliv máte perfektní nápady a jste pracovití, občas si vyskakujete na šéfa. Merkur je do 10. srpna ve vašem znamení a tvoří konjunkce s Marsem. Co na srdci, to na jazyku, takže určitě slovy nešetříte. Žádný závažný konflikt vám však naštěstí vůbec nehrozí. Následně se vaše akční prosazování trochu utlumí a jste více asertivní. Jistě vás však čeká i pozitivní událost v podobě nové pracovní příležitosti. Také ti, co si hledají vhodné zaměstnání, mohou nyní uspět. Hlavně kolem 22. srpna je dobré absolvování pohovorů, nebo rozesílání životopisů. Nestačíte se divit, kolik pozvánek v těchto dnech obdržíte. Tak to je super, navíc vás tento druh povolání vskutku baví a dlouho jej vyhlížíte. Svému budoucímu nadřízenému ukážete, jaké kvality se ve vás skrývají, a možná ho ještě nějakým bonusem překvapíte.

Peníze

Peníze

Momentálně se můžete vrhnout na výběr vhodného spořicího účtu. Máte štěstí na výhodné podmínky a za založení vás čeká i nějaká odměna. V tomto měsíci se vám velmi daří něco uspořit a rozhodně se nejedná o zanedbatelnou částku. I přestože jste skromní, klidně můžete investovat i do hodnotnějších předmětů. Čeká vás totiž mnoho báječných příležitostí, které se jen tak nevidí. Uran je po celý měsíc v příjemném trigonu s Marsem ve vašem znamení. Může se jednat o náhlý přísun financí, a to zejména kolem 22. srpna, například prostřednictvím výhry. Pokud se také rozhodnete pro prodej nějakých věcí, které se vám nehodí, máte zelenou. Vaše obchody se výrazně pohnout a získáte finance zpět. Do 15. srpna máte s největší pravděpodobností mnoho vážných zájemců. Také vy se můžete pokusit sehnat něco za dobrou cenu. Pokuste se smlouvat a uvidíte, že uspějete.

Rodina

Rodina

Váš partner vidí jisté věci trochu zkresleně a máte pocit, že moc nevnímá vaše názory. Ačkoliv se s ním snažíte vycházet po dobrém, stále se vám zdá, že před vámi něco skrývá. Ve vztahu nesnesete lež ani přetvářku, ale nevíte, jak z něj dostat pravdu ven. Mars je po celý měsíc v negativní opozici s Neptunem a protějšek se upřímnosti vyhýbá. Zvláště kolem 24. srpna se připravte na situaci, která vás něčím znejistí. Nedělejte si však zbytečně černé scénáře, Panny. Nadhled vám určitě velmi pomůže a později uvidíte, že se vaše drahá polovička nakonec svěří. A co se týče vašeho volného času, do 10. srpna vás může zaujmout vskutku neobvyklý koníček. Možná se sami divíte, že vůbec něčemu takovému věnujete svou pozornost. Zřejmě tím šokujete i své blízké, ale máte jejich plnou podporu. Máte odvahu vyzkoušet něco nového. Život se má užívat, tak proč to nezkusit?


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.