Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na leden 2022.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, snadno navazujete kontakty a máte kolem sebe vskutku hodně nápadníků. Přijímáte pozvání na rande, protože chcete zjistit, jaké má dotyčná osoba u vás šance. Mars je do 23. ledna v příjemném trigonu s vaším znamením a můžete se těšit na opravdu dobrodružná setkání. Naopak v pracovní sféře to není příliš růžové, i když se moc snažíte. Merkur je do 25. ledna v nehezké opozici s vaším znamením a nadřízený moc nevěří vaším schopnostem. Patrně má sem tam nemístné narážky a vás to rozčiluje. Ve finále mu však ukážete, že se hodně mýlí a zesměšňuje spíše sám sebe! Uvidíte, že následně dojde s omluvou. A co se týká financí, zde se zaměřte na výhodné výprodeje, a to zejména kolem 1. ledna. Internetové obchody vám nabídnou spoustu produktů, které splňují i vaše nejnáročnější požadavky. Dávejte si však pozor na záležitosti spojené s úřady a moc si nevyskakujte.


Láska

Láska

Opačnému pohlaví imponuje vaše divokost a radost ze života. Rozhodně máte kolem sebe mnoho nápadníků a je z čeho vybírat! Možná jste na roztrhání a může se vám líbit i více nových idolů. Mars je do 23. ledna v příznivém trigonu s vaším znamením a každý víkend něco plánujete. S radostí poznáváte své známosti a chcete vědět, zda z toho může do budoucna i něco vzniknout. Naopak zadaní si mohou se svým protějšek procházet jistými problémy v komunikaci. Do 25. ledna totiž moc nechápete, co po vás ten druhý chce. Ať už se mu pokusíte vyhovět, nebo řeknete svůj názor, vždy je to špatně. Vaše drahá polovička je tedy docela nepředvídatelná a vás tato skutečnost hodně znervózňuje. I když si s ním chcete promluvit, máte pocit, že vše bere na lehkou váhu a nic ho nezajímá. Netlačte na něj, Lvi! Ušetříte si tím nejenom čas, ale také další hádky.

Práce

Práce

I přestože máte za sebou pár nezdarů, určitě se nevzdáváte a hledáte nové cesty. Věříte si a víte, že člověk se naučí na svých vlastních chybách. Občas vás však naštvou narážky nadřízeného, který vás odrazuje od vašeho cíle. Merkur je do 25. ledna v nepříjemné opozici s vaším znamením a vy se necháte snadno vyprovokovat. Ačkoliv argumenty vůbec nešetříte, zdá se, že šéf musí mít vždy poslední slovo. Zvláště kolem 5. ledna se vyvarujte rozhovorům a případné prosby si nechte na pozdější chvíli. S velkou pravděpodobností vám totiž nevyhoví. V tomto měsíci máte však velké šance mu ukázat své talenty. Uvidíte, že přestane velmi brzy pochybovat o vašich schopnostech a dá vám super pracovní nabídku. I když víte, že se musíte hodně zapřít a zamakat na výsledcích, tuto výzvu s radostí přijmete. Ujistíte šéfa, že ho určitě nezklamete a uděláte pro splnění úkolu maximum.

Peníze

Peníze

Momentálně uvažujete nad tím, jak naložit se svými našetřenými penězi. Zřejmě totiž chcete investovat do nějaké opravy, nebo do něčeho užitečného. Patrně si chcete pořídit věc, která vám může zjednodušit nějaký typ práce doma. Ať už se tedy jedná o domácího pomocníka, nebo vychytávku do kuchyně, výdaj vám za to určitě stojí! Mars je do 23. ledna v hezkém trigonu s vaším znamením a dopředu si ověřujete kvalitu produktů. Směrodatná je pro vás i výhodná cena, nebo nějaký dárek k tomu. Na tyto super akce můžete narazit již kolem 1. ledna, a to na internetových obchodech. V těchto dnech si určitě přijdete na své a všechny vaše požadavky jsou splněny. Tento měsíc si však dávejte pozor na záležitosti spojené s úřady. Jestliže máte nějakou stížnost, možná to nedopadne k vašemu prospěchu. Hvězdy vám přináší jisté komplikace a musíte vhodně volit slova.

Rodina

Rodina

Jisté osobě v rodině moc nedůvěřujete, protože vás často kritizuje. Konverzace s touto osobou vám není vůbec příjemná a snažíte se vyhýbat. Zdá se, že si s ní nemáte co říct a zejména kolem 4. ledna vám poskytuje nevyžádané rady. Ačkoliv jí dáváte najevo, že o ně nestojíte, nebere vás příliš vážně. Merkur je do 25. ledna v opozici s vaším znamením a vy se rozhodnete s touto osobou přerušit na nějakou dobu kontakt. Určitě si ale nenecháte zkazit náladu, naopak se snažíte mít nadhled. Věnujete se totiž hlavně svým koníčkům, ale také chodíte často na procházky. Když nejdete se svými přáteli, vytáhnete alespoň svého čtyřnohého kamaráda. Během těchto venkovních aktivit však můžete přijít i na super nápady! Zřejmě si totiž naplánujete nějakou renovaci domova, ze které jste od první chvíle nadšení. Příbuzným se vaše myšlenky opravdu moc líbí a jednoznačně s nimi souhlasí!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.