Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na červenec 2022.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, snažíte se v práci dosáhnout stanovených cílů, což se vám i počátkem měsíce daří. Avšak od 5. července se připravte na změny. Nadřízenému se nelíbí, že vám razantně stouplo sebevědomí a určujete si podmínky. Stojíte si za svými názory, ty vás mohou ohrozit hlavně v kariérním postupu. Také ve vztazích začínáte po klidném období zažívat spíše nespokojenost. Do 17. července se však snažíte tuto situaci omlouvat a dáváte tomu šanci. Venuše je v příznivém sextilu s vaším znamením. Poté si však uvědomíte, že máte jiné priority, než váš idol a dáte mu košem. Momentálně si také dávejte pozor na úrazy a bláznivé nápady. Zvláště od 19. července vás napadají věci, které mohou bolístkám přispět. Merkur se sice nachází ve vašem znamení, ale není v hezkém svazku s Uranem. Od 22. července vstupuje také Slunce do vašeho znamení, ale můžete mít časté výkyvy nálad.


Láska

Láska

I když jste ve svém milostném životě mimořádně spokojeni, začne se vám to v tomto období trochu trhat. Od 5. července vás opačné pohlaví dostává do rozpaků a evidentně vás dovede pěkně naštvat. Snažíte se však tuto situaci prozatím nějak vyvážit a nepodléháte hned negativismu. Venuše je do 17. července v příznivém sextilu s vaším znamením. Potíže si tedy nechcete tolik připouštět a udržujete si nadhled. Následně se vám však zdá, že vás druhá osoba vskutku nebere moc vážně. Toto chování se vás natolik dotkne a vy se svým idolem přestáváte komunikovat. Jistě mu tedy neberete hovory a jste vzteky bez sebe. Nenechte se rozházet, Lvi! Určitě si dejte od vztahů nějakou pauzu a zkuste se zamyslet nad tím, co opravdu chcete. Vaše nová známost vám opravdu nedává to, po čem toužíte. Nyní můžete přitahovat spíše typy partnerů, kteří jsou vám jen na obtíž.

Práce

Práce

Povinnosti vám rychle odsýpají a snažíte se mít vše v pořádku. Jste akční a jistě vám také nechybí průbojnost, protože se chcete dostat hodně daleko. Do 4. července je vám to ku prospěchu a nepřináší vám to žádné problémy. Následně však dochází k nepříznivému obratu a máte sklony jít přes mrtvoly. Kvůli tomu si tedy můžete proti sobě poštvat i kolegy, vůči kterým se chováte navíc trochu povýšeně. Od 19. července si dávejte pozor také na své vyjadřování, které je poněkud prudké. Merkur je sice ve vašem znamení, ale tvoří negativní kvadraturu s Marsem. Co na srdci, to na jazyku, ale tentokrát vám to nepřinese moc velký úspěch, Lvi! Naopak vás to může ještě ohrozit. Zdá se však, že si i přesto stojíte za svým názorem a také za svou prací. Nadřízeného tím můžete tedy spíše naštvat. Nyní není dobré šéfa provokovat, jelikož můžete přijít o své pracovní místo.

Peníze

Peníze

Momentálně to s šetrností moc nepřeháníte a nechcete se omezovat. Uvědomujete si, že máte něco naspořeno a v nejhorším případě zasáhnete i do svých úspor. Mars je od 5. července v nepříznivé kvadratuře s vaším znamením a občas investujete i do loterijní hry. V současném období je však pravděpodobnost, že více proděláte, než získáte. Naštěstí však můžete do 17. července počítat s tím, že nepřijdete o velkou sumu financí. Následně to však jde více z kopce a vy si uvědomíte, že musíte svou peněženku více hlídat. Na řadu totiž mohou přijít daleko důležitější výdaje, na které vám však nezbývá moc peněz. Jste tedy ve stresu a můžete se díky tomu zaplést do dalších komplikací. Neunáhlete se tedy v rozhodnutí a nepodepisujte žádné smlouvy, týkající se půjčování peněz. Zdá se, že se upíšete něčemu, co není vůči vám úplně férové, a slíbené služby neodpovídají realitě.

Rodina

Rodina

Již dlouhodobě se můžete potýkat s jistými problémy v rodině, které vám berou sílu. Cítíte se pod nátlakem a musíte vše zodpovědně zvážit. Naštěstí vám v tomto období dodá mnoho energie Jupiter, který je v příjemném trigonu s vaším znamením. Ať už je tedy vaše situace jakákoliv, snažíte se myslet více optimisticky. Tak to je báječné, Lvi! Určitě si však tento měsíc dávejte velký pozor na úrazy. Již od 5. července vás může taková nepříjemnost velmi překvapit. Poté jste delší dobu indisponovaní a zdá se, že z prázdnin toho moc nemáte. Od 19. července vás také mohou napadat bláznivé náměty například na dovolenou, nebo dobrodružné akce. Zřejmě s tím však nepochodíte u ostatních, kteří to mohou považovat za nebezpečné. Máte tedy pocit, že je s nimi celkem nuda a risknete to sami. Hvězdy vás však varují před velkým zklamáním. Je tedy lepší zůstat nyní spíše při zemi.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.