Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na červenec 2020.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, jste hvězdami tohoto měsíce a je to znát hlavně v oblasti vztahů. Láskou vás zahrne Venuše, která je v příjemném sextilu s vaším znamením a přivábí k vám toho správného parťáka. Ten se může objevit zejména kolem 17. července a vy si ho hned omotáte kolem prstu. Nepochybně na něj uděláte obrovský dojem, tudíž nepůjde o krátkodobý flirtík. Úspěch máte i v pracovní oblasti, do které investujete mnoho energie a času. Mars je v přínosném trigonu s vaším znamením a nadřízenému se líbí vás přístup. Zvláště kolem 13. července nešetří pochvalou, protože máte bystrý úsudek a všechno stíháte vyřešit včas. Bravo, čeká vás zasloužená odměna, na kterou už delší čas aspirujete. Od 22. července také vstupuje Slunce do vašeho znamení a vy se cítíte nadmíru optimisticky. Překvapit vás však může malá nepříjemnost např. v podobě drobného zranění, která je zaviněna vaší nepozorností a střemhlavostí.


Láska

Láska

Věříte v lásku na první pohled, Lvíčci? Nyní jste totiž vhodnými adepty na zásah Amorova šípu! Přívětivá Venuše je v příznivém sextilu s vaším znamením a nutno podotknout, že opačné pohlaví z vás doslova šílí. Hlavně kolem 13. července máte šanci na super úlovek a dotyčnému pěkně zamotáte hlavu. Jednoduše víte, jak se v tom chodí a ve flirtování rozhodně nejste začátečníci. Pár mistrovských kousků předvedete zvláště kolem 17. července. Možná se mnozí seznámíte díky svým dobrým přátelům, kteří hned uvidí, že se k sobě s jistým protějškem perfektně hodíte. S největší pravděpodobností se vám zalíbí opravdu výrazná osoba, která s vámi v mnoha oblastech ladí. Dá se říct, že je mezi vámi silné pouto a dokonce i zdravá soutěživost. Nesnažte se však svou novou známost za každou cenu ovládnout a ve všem vyhrát! Je vhodné dát prostor i druhé straně a nechat se trochu i dobývat.

Práce

Práce

Neschází vám nadšení a chuť na sobě pracovat, což jistě ocení i váš nadřízený. Máte tedy před sebou úspěšné období a jistě si z něj odnesete mnoho přínosného. Žádná výzva vás nezastraší, spíše naopak, berete ji jako velkou motivaci ke zlepšení. Mars v nádherném trigonu s vaším znamením vám dodává potřebnou energii a sílu ke splnění důležitých povinností. Zejména kolem 12. července se můžete zaměřit na úkoly, na které musíte vynaložit větší úsilí. V těchto dnech se totiž se vším poperete na jedničku a šéf vás zajisté pochválí. Dejte si však pozor na povyšování, které může urazit vaše kolegy! Zvláště kolem 15. července se můžete unáhlit v reakcích a tím pádem si i zhoršíte vztahy na pracovišti. Situaci však zachráníte tím, že vše obrátíte v legraci a spolupracovníci vám nakonec odpustí. Super, váš smysl pro humor dokáže v tomto období zažehnat jakékoli negativní emoce.

Peníze

Peníze

Nyní máte od planet ve finanční oblasti velké požehnání a určitě nestrádáte. Štěstí stojí na vaší straně a zvláště kolem 18. července se na vás výhodné nabídky lepí jako magnet. Luna je v nádherné konjunkci s Venuší a určitě si tedy v tomto období výrazně přilepšíte. Nepochybně máte velké šance i na menší výhry - Fortuna stojí při vás. Můžete se také vrhnout na nákupy bytových doplňků nebo také na nové luxusní kousky do vašeho šatníku. Faktem je, že z nákupů odcházíte spokojeni a navíc si odnesete i nějakou pozornost. Také se na vás může někdo obrátit, a to zejména kolem 13. července, s prosbou o finanční pomoc a vy mu bez potíží vyhovíte. Víte, že dotyčnému můžete důvěřovat a peníze vám do jasně stanoveného termínu vrátí do koruny.

Rodina

Rodina

Jestliže se chystáte na úpravy domova nebo zahrádky, můžete poprosit o pomoc své nejbližší přátele. Uvidíte, že letní brigádu v tak příjemném prostředí uvítají a určitě vás v tom samotné nenechají. Zvláště kolem 12. července zvládnete společně mnoho práce a den můžete zakončit například posezením u grilování. Luna je v úžasné konjunkci s Marsem a každý, kdo se dostane do vaší blízkosti, se cítí nabitý energií. Od 22. července se také cítíte ve svém živlu a podnikáte spoustu cest, samozřejmě i za doprovodu dětí nebo příbuzných. Letní dny doslova milujete a tak je na místě toho využít a pořádně se vyřádit. Mohou vás lákat nepoznané adrenalinové sporty nebo noční dobrodružství. Určitě však zůstaňte obezřetní a dejte pozor na případné úrazy. Snažte se tomu předejít tím, že se vyhnete prudkým reakcím a namísto toho zvolíte rozvážné jednání.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.