Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na květen 2023.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, pracovní oblast je pro vás momentálně vcelku vyčerpávající. Povinnosti se hodně vlečou a navíc se vám nedaří dosáhnout kýžených výsledků. Mars sice vstupuje od 20. května do vašeho znamení, není však v dobré vazbě s Jupiterem. Do toho všeho tedy můžete jednat trochu podrážděně a poznamená to i vztahy na pracovišti. Co se týká vztahů, nezadaní Lvi mají do 6. května ještě pořád šanci zaujmout svého idola! Venuše je v blahodárném sextilu s vaším znamením a je vhodné vyrazit mezi lidi. Naopak zadaní musí přehodnotit své priority a možná se rozhodnete svůj dosavadní vztah ukončit. Zdá se, že vás již tolik nenaplňuje a čím dál více si to uvědomujete. Ve financích si musíte dávat zvýšený pozor na výdaje. Oplatí se vám více šetřit, jelikož vás zejména kolem 23. května překvapí stav vašeho konta. Mohou vám chybět peníze na zaplacení důležitých věcí.


Láska

Láska

Určitě se nespokojíte s tím, že zůstanete doma a nikam se nepodíváte. Chcete se bavit a poznávat nové protějšky. Venuše je do 6. května v příznivém sextilu s vaším znamením a zřejmě se na vás usměje štěstí. Možná se však potkáte s osobou, kterou znáte jen na oko. Dá se říct, že se mezi vámi rozvine konečně konverzace a druhá strana vás ještě více zaujme. Avšak od 20. května si dávejte pozor na nepřiměřené požadavky. Také zadaní Lvi se musí držet trochu zkrátka. I když máte pocit, že je váš partner trochu panovačný, máte sklony vyvolávat konflikty. Ty vám však mohou dlouhodobý vztah dokonale zničit. Nefunkční vztahy se tedy tuto krizi nemusí utáhnout. Zdá se však, že vás něco již nějakou dobu trápí a nyní to vyjde najevo. Zpočátku vás to velmi mrzí a zřejmě si to také hodně vyčítáte. Za nějakou dobu však zjistíte, že takové partnerství nemá budoucnost.

Práce

Práce

Máte stanové úkoly, kterým se musíte opravdu intenzivně věnovat. Vaše pozornost a soustředění je na tom však hůře. Zdá se, že nadřízený od vás očekává nějaké výkon, ale vám se to až tak nedaří. Pokud vás už něco napadne, šéf to považuje na naprosto nereálné. Také si od 20. května hlídejte své prudké reakce, která vás může přinést problémy na pracovišti. Mars sice vstupuje do vašeho znamení, ale je v nepříjemné kvadratuře s Jupiterem. Možná máte už dost nějakých ultimát a podmínek, takže se ozvete. Zejména kolem 23. května vám také hrozí neshody s kolegy a můžete mít pocit, že jsou na vás nějakým způsobem vysazeni. Jste však velmi vztahovační a to vám momentálně vůbec nepomůže, Lvi! Snažte se jednat více přátelsky a neberte si vše tak osobně. Uvidíte, že si tím mnohé usnadníte a také se vám s ostatními daleko lépe spolupracuje.

Peníze

Peníze

Zřejmě se nyní vyskytnou záležitosti, které se týkají vyřizování různých dokumentací. Zdá se však, že to není až tak snadné a nemůžete se z toho vymotat. Merkur je po celý měsíc v nehezké kvadratuře s vaším znamením. Hvězdy vám radí, ať se momentálně vyhýbáte jakékoliv závažnému rozhodnutí! Zvláště kolem 19. května nic neriskujte a nikam nespěchejte. V těchto dnech sice můžete narazit na nějakou nabídku, nicméně to není dle vašich představ. Máte však sklony podlehnout jistému nátlaku a možná už to chcete mít konečně za sebou. Určitě tento měsíc nedělejte ani velké investice a snažte se více šetřit. Hlavně kolem 23. května vás nepříjemně překvapí stav vašeho konta. Pravděpodobně totiž nepočítáte s dalšími důležitými výdaji, na které vám nestačí vaše aktuální částka. Zdá se, že vás to hodně znervózní a jste nuceni uskromnit se, jinak vás mohou potkat další problémy.

Rodina

Rodina

Nebráníte se přátelskému posezení, díky kterému si alespoň na chvíli oddechnete. Určitě vás rozveselí a odvedou vás od starostí, které nyní řešíte. Do 6. května můžete mít tedy pocit, že vás někdo blízký podporuje a drží vás nad vodou. Tento měsíc se bezesporu potřebujete obrnit trpělivostí. Můžete se totiž setkat s nečekanými situacemi, které si vyžadují velmi rychlé řešení. Mars je od 20. května ve vašem znamení, ale tvoří negativní kvadraturu s Uranem. Můžete se tedy snadno s někým dostat do nepříjemného konfliktu. Dávejte si na to však pozor, protože vám tento spor může přinést delší odluku. I když se může jednat o banalitu, ani jedna strana to momentálně tak nevnímá. V tomto období se také vyvarujte rizikovým sportům, Lvi! Můžete si přivodit nějakou bolístku, která však není vyléčena ze dne na den. Rekonvalescence vás může tak trochu potrápit.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.