Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na červen 2021.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, pracovní oblast vás docela naplňuje a máte v ní často úspěch. V tomto měsíci však očekávejte nárůst problémů, a to hlavně od 11. června. I přestože se Mars přesouvá do vašeho znamení, tvoří nepříjemnou kvadraturu s Uranem. Nečekané potíže musíte tedy ihned vyřešit a mohou dát dost zabrat, nicméně i když jste z toho už dost unavení, nakonec to překonáte! Také v milostných vztazích prožíváte nehezké zvraty a nejste zcela spokojeni. Druhá strana vám něco slíbí, ale pak to nedodrží. I když toužíte jen po flirtu, uznáváte, že toto jednání vážně není fér. Zvláště kolem 16. června vás mnohé přejde trpělivost a s touto osobou utnete veškerý kontakt. Po finanční stránce máte před sebou docela náročný měsíc. Musíte se opravdu velmi uskromnit, protože vás zejména kolem 27. června může překvapit nepříznivá zpráva. Zřejmě vás trochu zaskočí, ale hvězdy vám dávají velké naděje! Tyto překážky nakonec ustojíte a najdete řešení.


Láska

Láska

V současném období s radostí poznáváte nové lidičky a dá se říct, že si s nimi rozumíte hlavně po intelektuální stránce. Zřejmě tedy nemáte prozatím v úmyslu vyhledávat vztah, ale spíše přátelství. Avšak od 11. června můžete zatoužit po menší změně a chcete nezávazný flirt. Mars vstupuje do vašeho znamení, ale utvoří nepříznivou kvadraturu s Uranem. S největší pravděpodobností navazujete velmi povrchní známosti, které vás v konečném výsledku moc nepotěší. I když se těšíte na slíbenou schůzku, je možné, že se dotyčný vůbec neukáže a neozve se. Nyní se tedy pokuste nová seznámení eliminovat, protože nakonec zjistíte, že je to spíše ztráta času. Zejména kolem 16. června dojde k nedorozumění a vy máte tendence vypěnit. Nedělejte z toho zbytečnou kovbojku, Lvi! Vězte, že na vás někde čeká jistě lepší člověk, který vaši přítomnost velmi ocení.

Práce

Práce

Máte výborný úsudek a nepochybně tím zaujmete i svého nadřízeného, který vás vynáší do nebes. Váš pracovní výkon se razantně lepší a zejména kolem 9. června můžete získat perfektní nabídku. Merkur je po celý měsíc v příjemném sextilu s vaším znamením a jeho podporu máte i během možných problémů. Ty se totiž mohou vyskytnout již od 11. června a musíte je vyřešit pod velkým časovým nátlakem. Zřejmě se totiž něco nepodaří a šéf vám dá za úkol tyto potíže co nejdříve odstranit. Ačkoliv máte opravdu moc povinností a jste celkem vyčerpaní, rozhodnete se, že mu vyhovíte. Pravděpodobně vás také naláká na nějakou finanční odměnu nebo vám dá pár dní dovolené k dobru. Jistě si však neurčujte vlastní podmínky a vyčkejte, s čím za vámi přijde sám! V opačném případě můžete totiž nadřízeného rozhořčit a ve finále se můžete přičinit o to, že vám žádný bonus nedá.

Peníze

Peníze

Nyní můžete udělat velmi dobré rozhodnutí, co se týče obchodování. Srovnáváte všechna pro a proti a zřejmě také získáte dobré rady. Těchto blahodárných vlivů můžete využít do 10. června a tím pádem i uzavřít nějakou výhodnou smlouvu. Následně vám totiž moc nepřeje Mars, který je v negativní opozici se Saturnem a brzdí vám i přísun financí. V tomto období se nehodí investovat vysoké částky, spíše je vhodné se trochu uskromnit. Zvláště kolem 27. června můžete prožívat stres, protože vás překvapí nemilá zpráva ohledně důležité platby. Nejde však o žádné tragické scénáře! Ačkoliv se situace zdá zpočátku neřešitelná, poté se vám to uleží v hlavě a dostanete nápad. Tato překážka vás tedy nezastaví a ihned jednáte. Jestliže někoho požádáte o pomoc, je možné, že vám druhá strana okamžitě vyhoví. Uvidíte, že nakonec všechno dobře dopadne.

Rodina

Rodina

Zdá se, že nestíháte plnit své plány a jste z toho poněkud nervózní. Možná tedy moc neodpočíváte a věnujete se povinnostem, které je nutné co nejdříve udělat. Jistá pomoc však přichází již 11. června, Merkur je v příznivém sextilu s Marsem ve vašem znamení. V činnostech si tedy vytvoříte řád a systém, takže jde všechno snadněji. I přestože to máte dobře promyšlené, máte obrovský výdej energie a je na čase trošku zpomalit. Zvláště kolem 16. června se necítíte ve své kůži a podléháte svým emocím. Máte toho nad hlavu, zkuste odhodit svou ctižádost a zapojte i ostatní členy domácnosti. Přiznejte si, že vám to velmi pomůže a nemusíte se tolik honit. Dejte si také pozor na adrenalinové sporty, které vás nyní mohou hodně lákat. Je zde zvýšené riziko úrazů, ale také může dojít ke konfliktům ve skupinách. Prospěje vám spíše klidný režim nebo nenáročná jóga.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.