Detail horoskopu

Lev

Lev: Měsíční horoskop na říjen 2023.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvi, v pracovní oblasti se věnujete zlepšení vašich výsledků. Nepřehlížíte žádné chyby a máte dostatek dobrých nápadů. Merkur je od 5. října v pozitivním sextilu s vaším znamením. V průběhu tohoto měsíce si však dávejte pozor na zvýšené sebevědomí. Můžete prosazovat své názory a nedáváte prostor ostatním. Díky svému jednání se také můžete ošidit o dobré pracovní nabídky. I ve vztazích si procházíte náročnějším obdobím. Venuše je sice do 8. října ve vašem znamení, ale tvoří nepříjemnou kvadraturu s Uranem. Váš nový idol je zřejmě hodně nepředvídatelný a je z něj tak trochu slibotechna. Zdá se, že chcete poznat někoho jiného, ale momentálně nemáte moc velké štěstí na vhodné známosti. Od 23. října si také dávejte pozor na únavu a sklony lámat vše přes koleno. Jste totiž rychle vyčerpaní a zdá se, že potřebujete spíše pár dnů dovolené.


Láska

Láska

Váš idol vás může v jistém ohledu šokovat a vy máte tendence dělat předčasné závěry. Možná se vám nelíbí jeho nepředvídatelnost a zřejmě také nedodržuje sliby. Venuše je do 8. října ve vašem znamení, ale tvoří nepříznivou kvadraturu s Uranem. Děláte si však naděje a doufáte, že se v tomto období objeví snad někdo lepší. Hvězdy vám však nyní nedoporučují upínat se na tyto představy. Od 12. října vás totiž pobouří kdejaká maličkost. Kvůli tomu se tedy dočasně mohou zhoršit mezilidské vztahy. Když už o vás někdo projeví zájem, můžete se také chovat odmítavě a dotyčného urazit. Následně jste znepokojeni z toho, že si to protistrana nenechá líbit a ozve se. Uvědomíte si však, že to trochu přeháníte a druzí si to od vás opravdu nezaslouží. Začnete si tedy více hlídat svůj projev a zamyslíte se, než něco vypustíte z úst. Uvidíte, že vám to ušetří spoustu nedorozumění v komunikaci.

Práce

Práce

Snažíte se dosáhnout co nejlepších výsledků a vše děláte na plný výkon. Věříte svým schopnostem a nebojíte se je předvést. Od 5. října máte mnoho kreativních a praktických nápadů. Určitě si všímáte i případných chyb, které hned opravíte. Merkur je v pozitivním sextilu s vaším znamením a chcete mít vše správně. Daří se vám tedy splnit všechny důležité povinnosti a jistě máte radost z úspěchu. Avšak od 12. října vám to může kazit vaše vysoké sebevědomí. Možná tím překvapíte i nadřízeného, který vás to upozorní. Pravděpodobně máte sklony hodně prosazovat své názory. Dá se říct, že ostatním nedáváte moc prostoru a netolerujete jejich myšlenky. Dávejte si pozor Lvi, ať se vám to ve finále nevymstí. Je dost možné, že se nemusíte dočkat své vysněné pracovní nabídky. Je tomu tak proto, že ostatní tak trochu ponižujete, ale sami se dopouštíte chyb, které nechcete vidět.

Peníze

Peníze

Připravte se na výdaje, které vám mohou nyní narušit váš rozpočet. Zdá se však, že si nehlídáte ani své bankovní konto a peníze rychle mizí. Máte sklony lehkomyslně utrácet a poté vám nějaké finance chybí. Venuše je do 8. října ve vašem znamení, ale tvoří kvadraturu s Jupiterem. Dávejte si tedy pozor na různé reklamy, které vás mohou trochu svádět. Ve finále totiž zjistíte, že vám to za tak velkou investici opravdu nestojí. Od 22. října se také vyhýbejte uzavírání kupních smluv a nechte si vše pořádně projít hlavou. Momentálně vidíte věci trochu jinak a nakonec uvidíte, že to nenese moc velké výhody. Můžete tedy podepsat něco, co se vám například nevyplatí finančně. Brzy však pochopíte, že není tak jednoduché od toho odstoupit. I přestože vás blízké okolí varuje, zřejmě je moc neposloucháte a máte svoji hlavu. Následně však těchto rozhodnutí velmi litujete.

Rodina

Rodina

Od jistého člena rodiny máte tak trochu velká očekávání a následně jste zklamáni. Možná chcete znát jeho názor, nebo potřebujete pomocnou ruku. Výsledek však není dle vašich představ a celkem vás to štve. Zdá se, že je jeho postoj trochu nepříjemný a vás se to dotýká. Od 12. října jste také více podrážděni a podléháte svým emočním výbuchům. Mars je totiž v negativní kvadratuře s vaším znamením. Nenecháte si nic líbit a hned si sjednáte pořádek. Také se od 22. října nepouštějte do závažnějších debat. Máte sklony vnucovat své názory, a pokud je někdo nepřijme, dokážete se hodně urazit. Hvězdy také nejsou nakloněny vzdělávání a sbírání nových poznatků. Pravděpodobně si hůř pamatujete informace a navíc zjistíte, že se nejedná o vhodný koníček. Je zde také možnost, že vám nesednou například lektoři, nebo kolektiv. Naštěstí to tolik neřešíte a dáte tomu volný průběh.


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
CALAMUSCALAMUS
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.