Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na dnešní den

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Už vás štve, že na vás kolegové házejí jejich povinnosti? Buďte asertivní a naučte se říct NE! Nedopusťte, abyste páteční večer trávili v zaměstnání jen proto, že vám je hloupé je odmítnout. Je dobře, že chcete pomáhat, nenechte se ale zneužívat.
Láska a sex

Láska a sex

Snažte se soustředit na svou práci a vyhnat myšlenky na osobní problémy z hlavy. Zaměstnání vám pomůže rychleji zapomenout.

Práce a peníze

Práce a peníze

Stala se vaše práce stereotypem? Zkuste si do té nudy vnést trochu zábavy. Není to jednoduché, ale jistě vás něco napadne.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nemáte chuť trávit celý den úklidem společné domácnosti? Podělte se o práci s ostatními členy rodiny. Hned to půjde rychleji.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.