Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.7. 2019
Štír
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Štír
24. 10. - 22. 11.
Merkur převléká v poslední dekádě kabát a přináší výraznou intelektuální aktivitu. Zajímavé nápady se objevují jako houby po dešti, navíc jste lační po vědění. Chcete se zdokonalit především v profesi a hledáte odbornou literaturu i další vzdělání.
Láska a sexLáska a sex
Seznámení Štírů dnes probíhá přímo pohádkově. Jak se říká, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Splní se to do puntíku.
Práce a penízePráce a peníze
Vybočujete z řady, protože se nestaráte o to, jak si žijí ostatní. Když s takovými klepy někdo začne, dáte najevo nelibost.
Domov a rodinaDomov a rodina
Snažíte se být nápomocní blízkým, kteří nemají takové možnosti jako vy, případně nestačí se silami. Pomoc nabízíte bezděčně.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.