MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na dnešní den

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Pokud jste unavení, nikam nechoďte, každý den nemusíte podávat nadprůměrné výkony. Zalezte si klidně zase zpátky do postele a dospěte svůj spánkový deficit. Vaše tělo vám poděkuje. Pokud jste zadaní, všímejte si svého partnera. Pozornost se vyplácí.
Láska a sex

Láska a sex

Váš sexuální apetýt bude dnes dosyta ukojen. Jen myslete na to, že vy i partner máte i jiné povinnosti a starosti než jen sex.

Práce a peníze

Práce a peníze

Podnikatelé zažijí velmi rychlý vzestup nahoru. Pokud přemýšlíte, že změníte svou práci, je vhodná chvíle jít na volnou nohu.

Domov a rodina

Domov a rodina

Chce to změnit životní styl. Místo sezení u počítače můžete volný čas trávit třeba sportem nebo hudbou. I doma to uvítají.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.