Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na dnešní den

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Další covidový den vám přinese jasný náhled na to, co jste v posledním období udělali špatně a jak by bylo možné to napravit. Planety vás v tomto úsilí podpoří, a tak vám nebude dělat problém své chyby přiznat a omluvit se za ně. Příště se jim aspoň vyhnete.
Láska a sex

Láska a sex

Pokud dnes pocítíte potřebu se za něco partnerovi omluvit, přijme to s velkou radostí a zároveň uznáním. Zabodujete u něj.

Práce a peníze

Práce a peníze

Investice do studia vašich dětí jsou teď skvěle uložené peníze. Vyberte dnes třeba jazykový kurz jako prima vánoční dárek.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pokud nerozumíte čemukoliv z oblasti moderních technologií, nestyďte se dnes požádat své potomky, aby vám vše vysvětlili.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.