Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.3. 2019
Štír
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Štír
24. 10. - 22. 11.
Nezadaní Štíři touží po lásce a nechtějí slyšet, že aktuálně pro navazování nových známostí není vhodná doba. Tak moc prahnete po spřízněné duši, že sáhnete po prvním adeptovi, který se nabízí. Skutečně se chcete spokojit s málem? Vyplatí se počkat.
Láska a sexLáska a sex
Dovolte miláčkovi, aby se o vás postarat. Nemusíte být za každou cenu dokonalí a okouzlující. Každý má občas den pod psa.
Práce a penízePráce a peníze
Můžete se třeba rozkrájet, ale nadřízeným se nemůžete zavděčit. Navíc sami cítíte, že je snaha křečovitá a výsledek nijaký.
Domov a rodinaDomov a rodina
V jisté věci tápete a nevíte, jakému názoru dát přednost. Zkuste se zeptat dětí. Jejich nezkažený pohled na věc vás osvěží.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.