MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na dnešní den

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Vše je překvapivě tak, jak se zdá. Tak nehledejte jinotaje tam, kde nejsou. Lidé jsou k vám otevření a jednají přímo. Zkuste jim začít věřit, že svými slovy míní to, co říkají a za jejich činy není žádný podraz. Projevte důvěru svému vlastnímu okolí.
Láska a sex

Láska a sex

Nechte se unášet vašimi nápady na zlepšení vztahu. Je vhodná chvíle na vytáhnutí vztahu z břečky jménem každodenní rutina.

Práce a peníze

Práce a peníze

Dávno jste si vydělali na základní živobytí, teď je načase najít smysluplnost ve své práci. Pokud tam není, chce to dobré hobby.

Domov a rodina

Domov a rodina

Budete se muset rozhodnout, komu ze svých rodinných příslušníků budete věřit. Volte na základě holých faktů, nikoliv preferencí.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.