Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na dnešní den

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rozjetý parní válec, jinou přezdívku vám dnes kolegové dají těžko. Je to opravdu tak, jedete a pracujete naplno. Jediné, co by vám někdo mohl vyčítat, jsou vysoké nároky na vaše blízké a kolegy. Ti mohou mít s vaším nasazením opravdu docela problém.
Láska a sex

Láska a sex

Nezadaní, rozhodně dnes nezůstávejte doma! Vaší nejlepší devízou je příjemné vystupování, nikdo vás neodežene na první pohled.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nepůjčujte si dnes raději žádné peníze a vyhněte se podezřelým finančním transakcím. Raději ani zbytečně moc neutrácejte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Příbuzný vás může tak vytočit, že se vám na jazyk dostanou slova, která tam nemají co dělat. Přemožte se a spolkněte je!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.