Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 19.5. 2019
Štír
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Štír
24. 10. - 22. 11.
V manželství vznikají častější třenice a hvězdy radí, aby jeden nebo druhý vyklidil pole. Názorové neshody mohou vyústit v ostrou hádku a následnou tichou domácnost. Přitom oba toužíte po klidu, ale společně si ho neumíte dopřát. Vyrazte na vzduch.
Láska a sexLáska a sex
Svobodní si mnou ruce při představě, co všechno je dnes čeká. A to si ještě spoustu příjemností nedokážete ani představit.
Práce a penízePráce a peníze
Podnikatelé nejspíš budou muset zasednout k účetnictví či administrativě, jimž jste v posledních dnech nevěnovali pozornost.
Domov a rodinaDomov a rodina
Chápete, že pro vás chce rodina to nejlepší, ale zaráží vás způsob jejich jednání. Než se proti tomu ohradíte, zvažte dopad.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.