Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Štír
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Štír
24. 10. - 22. 11.
Odpočítáváte minuty do konce pracovní doby, ale hrozí, že vám tuto pohodu přeruší vysoké nároky nadřízených. Plány, na které se dlouho těšíte, si nenecháte zhatit pátečním přesčasem. Nečekanou práci odložíte na pondělí, což nezůstane bez odezvy.
Láska a sexLáska a sex
Spřízněná duše stojí po vašem boku v dobrém i zlém, což vám zvedne náladu. Uklidňujete se tím, že ve dvou se to lépe táhne.
Práce a penízePráce a peníze
S vedením nebude snadné pořízení. Ať se snažíte sebevíc, nedokážete se jim zavděčit. Myslete si své a těšte se na víkend.
Domov a rodinaDomov a rodina
Nezapomeňte na to, co jste slíbili svým blízkým. Především rodiče jsou hákliví na to, když nedodržíte dané slovo a urazí se.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.