Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na dnešní den

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Vhodný den pro investování a smělé pracovní činy. Nemusíte se obávat podvodů ve financích. Můžete si dokonce dovolit sjednat s někým obchod jen na dobré slovo, dotyčný vás opravdu nepodvede. A to už se dnes skoro nevidí, tak si toho budete považovat.
Láska a sex

Láska a sex

Pokud na to přijde, umíte jeden při druhém stát opravdu v dobrém, i ve zlém, což rozhodně ukazuje, že vám na sobě záleží.

Práce a peníze

Práce a peníze

S nadřízeným dnes radši nevtipkujte, protože bude mít psí náladu a bude na potkání spíše vrčet a štěkat. Ideálně se mu vyhnout.

Domov a rodina

Domov a rodina

Podzimní vítr vám trochu rozfouká nejenom prádlo, ale i plány na odpoledne, protože třeba na piknik bude poměrně chladno.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.