MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na dnešní den

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nečekali byste, že se pro někoho známého můžete stát platonickou láskou. Neradi byste ranili city dotyčného člověka, ale na společné rande se vůbec necítíte. Je lepší vyříkat si to rovnou, než dávat poblouzněnému ctiteli či ctitelce planou naději.
Láska a sex

Láska a sex

V manželství je iniciativa na vašich bedrech. Pokud si myslíte na večerní intimnosti, musíte miláčka připravovat už od rána.

Práce a peníze

Práce a peníze

V hlavě máte zpracované všechny eventuality, aby vás do budoucna nic nezaskočilo. Zbytečně se svazujete četnými omezeními.

Domov a rodina

Domov a rodina

Energie vám zatím neubývá, a tak nedokážete pochopit ostatní členy rodiny. Nechtějí se ulít z práce, opravdu se necítí dobře.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.