Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na dnešní den

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Budete mít dnes dostatečnou citovou hloubku a schopnost číst v lidech bez nutnosti mluvit. Navíc to neznamená sentimentální uzavření se. Naopak v citech vám to dá pevnost, racionalitu a navrch pevné finanční ukotvení vzájemných mezilidských vazeb.
Láska a sex

Láska a sex

Než svého milovaného vyhodíte dveřmi, dobře se ujistěte, že vám do bytu nevleze zase oknem. Respektive, zda to vůbec chcete.

Práce a peníze

Práce a peníze

Někdo vám bude házet klacky pod nohy, což budete kvitovat s nevolí, nicméně vám to umožní poskočit na druhou stranu kupředu.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nesnažte se působit na vaše blízké zbytečně příliš direktivně. To byste si mohli vysloužit několik nelichotivých přezdívek.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.