Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Horoskop na dnešní den

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Úterní volno je pro vás důležité pro větší duchovní napojení v lásce. Zpočátku sice může Venuše ve znamení Štíra pozlobit a vy si uvědomujete, že pohlcování vaším protějškem dusí vašeho svobodného ducha. Obrat ovšem nastává ještě před dnešní půlnocí.
Láska a sex

Láska a sex

Důvěra ve vztahu pro vás bude stěžejní a vy se budete muset rozhodnout, zda o sobě toho při dnešku prozradíte jako první více.

Práce a peníze

Práce a peníze

Budete mít dnes spousty povinností, což vás donutí, věnovat se jednomu po druhém a neztrácet čas různými drobnými mini věcmi.

Domov a rodina

Domov a rodina

Přestože nebudete mít dost trpělivosti, tak se budete činit, abyste nakonec všechno doma ke spokojenosti všech nalajnovali.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.