MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Horoskop na dnešní den

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Vyčítáte blízkým, že vám s něčím nepomohou. Bohužel své rozhořčení probíráte jenom ve své představivosti, takže se rodina nedozví, v čem je problém. Než se na ně naštvete, požádejte je, aby se zapojili do jisté aktivity. Na nějaké řešení už přijdete.
Láska a sex

Láska a sex

Nezadaní mohou potkat protějšek svých snů díky příbuzným či kamarádům. Favorizované jsou hlavně společenské události i sport.

Práce a peníze

Práce a peníze

Chcete se zajistit do budoucna a najdete zajímavou nabídku. Nevěřte líbivým slovům ani recenzím. Může to být prodejní trik.

Domov a rodina

Domov a rodina

Vzpomínáte na hezké chvíle z první poloviny měsíce a říkáte si, kam se vytratilo vzájemné porozumění. Vzalo si pár dní volno.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, ES PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.