Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Horoskop na dnešní den

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Posledních pár měsíců je vaše finanční situace méně než uspokojivá. Pokud se vám dnes vlivem Merkuru v Beranu naskytne příležitost k uzavření obchodu, jděte do toho. Vše napovídá tomu, že to pro vás bude výhodnou investicí. I tak si však všechno předem dobře promyslete.
Láska a sex

Láska a sex

Není jednoduché se přenést přes rozchod. Hledejte podporu u svých starých přátel a rodiny. Uvidíte, že vám to velice ulehčí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Samostatnost je důležitá, pokud však pracujete v týmu, budete se muset naučit spolupracovat. Nechte se inspirovat kolegy.

Domov a rodina

Domov a rodina

Podělte se s ostatními členy rodiny o domácí práce. Nejste sami, tak se neudřete. Udělejte si na sebe čas a odpočiňte si.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.