Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Horoskop na dnešní den

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Jste velice spokojení se svým zaměstnáním, ale cítíte se nedocenění. Uvědomte si, že procházíte přípravnou fází pro následný skokový vzestup. Proto si nyní nelámejte hlavu maličkostmi a raději si užívejte, co všechno už jste dokázali a co plánujete.
Láska a sex

Láska a sex

Kdo vám oběma bude trochu dělat starosti, jsou rodinní příslušníci, ne že by přímo zvlčili a vyli spolu na měsíc, ale zlobí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nové zkušenosti se hodí vždycky, jenom to nesmíte přehánět s výdejem energie, protože pracovat dvacet hodin denně nejde.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nákup oblečení a podobných věcí pro rodinu přes online bazary se může ukázat jako problematický. Buďte raději obezřetní.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.