Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.3. 2019
Vodnář
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Prohlížení letáků a surfování po internetu je pro Vodnáře v těchto dnech velkým lákadlem, kterému je těžké odolat. Snadno podlehnete nutkání pořídit věc za výhodnou cenu, ačkoliv ji právě teď nepotřebujete. Zkuste si to nechat projít hlavou do zítra.
Láska a sexLáska a sex
Tušíte, že svým jednáním partnerovi neuděláte radost, ale přesto se rozhodnete to zkusit. Kdo s čím zachází, tím také schází!
Práce a penízePráce a peníze
Jupiter v sextilu s Venuší jsou pro získávání peněz dobrými pomocníky, ale nedokážou vás udržet dál od zbytečných nákupů.
Domov a rodinaDomov a rodina
Setkání se spolužáky a kamarády z dětství vás nakopne. Rozpomenete se na spoustu životních snů, které jste odsunuli stranou.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.