MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Horoskop na dnešní den

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Každý má jednou občas svůj nepříznivý den, milí Vodnáři, a dnes vychází na vás. Nic tak strašného se neděje, jen jste trochu unaveni, máte sklon přehlédnout detaily nebo být rozptýlení. Neplánujte si nijak náročný program a vše po sobě kontrolujte.
Láska a sex

Láska a sex

Neklesejte na mysli, pokud máte pocit, že si se svým partnerem příliš nerozumíte. To se přece občas stává, když hvězdy zlobí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Peníze jsou dobrý sluha, ale špatný pán. Nesněte o svém tučném kontu, ale používejte je! Vynikající investicí je vzdělání.

Domov a rodina

Domov a rodina

Připadá vám každý den stejný? To se může zdát na první pohled, ale vypadá to, že některý z členů vaší rodiny se necítí dobře.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.