MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Horoskop na dnešní den

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
K jistému člověku pocítíte náklonnost. Pokud jste nezadaní, nic vám nebrání v navázání kontaktu. Ovšem pozor! Netlačte na pilu příliš. Máte sklon k přehnané agresivitě, což by mohlo potenciálního partnera vyděsit. Zkuste taktiku zdánlivého nezájmu.
Láska a sex

Láska a sex

Člověk touží hlavně po tom, co nemůže získat. Zkuste tento postup aplikovat i při flirtování. Ale nezapomeňte, všeho s mírou!

Práce a peníze

Práce a peníze

Hlavou se vám honí jen myšlenky na jistou osobu a na pracovní povinnosti už nezbude téměř žádný prostor. Co můžete, odložíte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dnes opravdu nebudete přetékat trpělivostí a pochopením, proto se může stát, že se dostanete do křížku se svými potomky.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.