MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Horoskop na dnešní den

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Měli byste se zaměřit na vaše nápady, kterými jste dříve hýřili, ale z nějakého důvodu jste je nedotáhli do zdárného konce. Navažte tam, kde jste přestali, a tentokrát neustávejte. Jejich realizací se posunete ve svém životě kupředu a zpátky ani krok.
Láska a sex

Láska a sex

Nezabývejte se zbytečně svými koníčky, pokud chcete nalézt tu opravdovou lásku. Je nutné vylézt ze svého světa mezi lidi.

Práce a peníze

Práce a peníze

Sice nechápete, kam se poděly vaše peníze, ale pořídili jste si důležité věci, bez kterých to už nešlo. Brzy se vám navýší plat.

Domov a rodina

Domov a rodina

Hlavně se nehádejte se svou tchyní. Má sice pravdu, ale to si nechcete přiznat. Nejlépe uděláte, když si zajdete na procházku.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.