Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Vodnář
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Pátek by mohl mít víc hodin. Čeká na vás spousta jedinečných zážitků, které vás zaměstnávají spolu s hromadou nedodělaných povinností. Napjatý time-management vás ale nijak zvlášť netrápí. Jste přesvědčeni, že vesmír vás v tom nenechá. A máte pravdu.
Láska a sexLáska a sex
Když se do něčeho pustíte, pak to děláte naplno. V intimním životě to platí mnohonásobně. Ráno bude velmi krušné vstávání.
Práce a penízePráce a peníze
Nadřízení jsou nadšení z vašeho pracovního nasazení. Pravdou je, že před nimi nic nehrajete a nevíte, kde se ve vás bere.
Domov a rodinaDomov a rodina
Cesty do zahraničí za rodinnými příslušníky mají zelenou. Stejně tak můžete svým dětem otevřít dveře ke vzdělání v zahraničí.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.