Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 19.5. 2019
Vodnář
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Singles se přestanou hnát za novou známostí hlava nehlava. V závěru týdne potkáváte samé zvláštní adepty, u nichž byste museli dělat velké ústupky, abyste si je dokázali představit jako své potenciální partnery. To raději pozvěte ven své přátele.
Láska a sexLáska a sex
Dlouholeté vztahy může zaskočit žárlivost. Nelíbí se vám koketování drahé polovičky a dáte jí najevo, jak moc se vás dotýká.
Práce a penízePráce a peníze
Zásadní investice zkonzultujte s odborníkem, kterého vám doporučí známí. Ve smlouvě byste mohli přehlédnout důležitý detail.
Domov a rodinaDomov a rodina
Díky zručnosti vyřešíte technické potíže v domácnosti. Máte radost, že nemusíte volat opraváře, a čekáte poplácání po rameni.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.