MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Horoskop na dnešní den

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nemusíte se přetvařovat, pokud se vám dotyčná osoba nelíbí, prostě to kafe odmítněte. Možná jste přesvědčení, že musíte být milí na všechny, věřte, že tu druhou stranu byste zranili, pokud by se dozvěděla, že se jen přemáháte a chcete být někde jinde.
Láska a sex

Láska a sex

Zkuste změnu a místo sezení doma si vyrazte s partnerem na nějaké netradiční místo. I dlouhá procházka dělá se vztahem divy.

Práce a peníze

Práce a peníze

Mějte rádi sami sebe a odměňte se za tvrdou práci něčím, co máte skutečně rádi. Sport, cestování nebo výbava. Zasloužíte si to.

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše domácnost o vás ledacos vypovídá. Nachází se stále v chaosu, i když uklízíte jako ďas? Možná je potřeba si uklidit v duši.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.