Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.7. 2019
Vodnář
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Vodnář
21. 1. - 20. 2.
Úkolem předposledního červencového víkendu je vrátit Vodnářům ztracenou sebejistotu. Věnujte se činnostem, které vám dělají upřímnou radost. Odměňte se za náročné chvíle, jimiž jste museli projít. Láká vás masáž, či byste si raději koupili nové boty?
Láska a sexLáska a sex
Najednou na miláčkovi nevidíte mouchy, ale rozpomenete si, proč jste se do něj kdysi zakoukali. Budete si ho víc předcházet.
Práce a penízePráce a peníze
S penězi byste stále měli zacházet obezřetně. Pohybujete se ve společnosti člověka, který by se na váš účet rád obohatil.
Domov a rodinaDomov a rodina
Buďte k sobě přísní a zakažte si pracovní program. Sobota je od toho, abyste se zregenerovali. Nevyžehlené prádlo počká.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.