Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Pro vás si, milé Váhy, planetární seskupení připravilo důraz na vzdělávání, rozšiřování vědomostí a touhu po vzdělání. Pokud se vás nic z toho netýká, můžete konstelaci využít k úspěšnému řešení problémů na úřadech. Vše půjde rychleji a bez chyb.
Láska a sex

Láska a sex

Luna zase řádí a vnáší nesoulad do vašeho vztahu, ale ničeho se nebojte. Brzy se zase uklidní a budete se láskou vznášet.

Práce a peníze

Práce a peníze

Největší finanční přínos můžete očekávat, pokud se pustíte do nějaké společné investice. Osamělým nápadům hvězdy nepřejí.

Domov a rodina

Domov a rodina

Rozhodně neprohloupíte, pokud si půjdete po náročném dni zaplavat nebo zaběhat. Všechen chaos v hlavě se srovná a bude líp.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.