Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 21.3. 2019
Váhy
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Přátelské naladění Vah přinese zasloužené výsledky, kdy roste vaše obliba mezi kolegy, přáteli a širším okolím. Mezilidské vztahy jsou překvapivě bezproblémové. Nezadaní mohou okouzlit člověka, na něhož by si ještě minulý týden netroufli pomyslet.
Láska a sexLáska a sex
Zdravá sebedůvěra vám sluší. Navíc vás přiměje, abyste upozornili na silné stránky své osobnosti. Vypadáte nesmírně sexy.
Práce a penízePráce a peníze
Úřadům se raději vyhýbejte obloukem. S každým dalším březnovým dnem si s nimi rozumíte stále méně. Co lze, odložte na duben.
Domov a rodinaDomov a rodina
Nechte se vytáhnout do společnosti, či za sportem. Potřebujete se věnovat i jiným aktivitám, než je práce. Děti ví, jak na to.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.