Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.5. 2019
Váhy
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Na začátku týdne bude mnoho zrozenců Vah vnímat svět v černých obrysech. Nálady se u vás střídají jako májové přepršky a podrážděnost se vztekem nebudou výjimkou. Nedáváte si pozor, koho svými emocionálními výlevy poctíte a později je vám to líto.
Láska a sexLáska a sex
Nepříznivá konstelace se pomalu chýlí ke svému konci. Zkuste se kousnout do rtu, než řeknete něco miláčkovi neuváženého.
Práce a penízePráce a peníze
V zaměstnání vás čeká pestrý program a nevíte, z jakého konce začít. Nepanikařte, během týdne to důležité vykrystalizuje.
Domov a rodinaDomov a rodina
Rádi byste pomohli rozhádaným příbuzným, ale zásahy celou situaci zkomplikujete. Vyplatí se zůstat nestranným pozorovatelem.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.