MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Udělejte si čas na sport, i kdyby počasí nemělo být dokonalé. Aktivní odpočinek po náročném týdnu je to, co vás dostane zpět do rovnováhy. a vy to víte. Tak zbytečně nelenošte, to byste si později vyčítali. Vytáhněte ven i své přátele, budou vám vděční.
Láska a sex

Láska a sex

Pokud nemáte vztah, určitě si dopřejte milého koketování, kterého se vám dostane požehnaně. Zadaní se mohou dočkat žárlivosti.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud pracujete v obchodě, nechte si nabídky projít hlavou, pečlivě si pročtěte smlouvy a spočítejte si, zda jsou výhodné.

Domov a rodina

Domov a rodina

Zalezte dnes do své garáže a pusťte se do kutilství. Vymyslíte nové dobré vychytávky, kterými si vylepšíte svůj útulný domov.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.