Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Blízcí vás přivedou k myšlence netradičně stráveného víkendu. Nebojíte se ničeho nového, a tak se dlouho nad jejich nabídkou nerozmýšlíte. Náplň dne vás příjemně překvapí a ještě v sobě objevíte skrytý talent. Začínáte nabývat ztracené sebevědomí.
Láska a sex

Láska a sex

Jste jako magnet pro opačné pohlaví. Umíte si vybrat a nikam nespěcháte. Nenechte se strhnout a počkejte si na toho pravého.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nesnažte se být u všeho, co se kolem děje. Je pochopitelné, že chcete mít všechno pod kontrolou. Tudy však cesta nevede.

Domov a rodina

Domov a rodina

Napětí v rodině se čím dál tím více stupňuje. Přestože máte pocit, že na to nemáte nervy, neutíkejte od toho. Vše se vyřeší.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.