Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Na obzoru se rýsuje vážný vztah, což ve vás vzbuzuje rozporuplné pocity. Na jednu stranu jste rádi a pulzuje ve vás nadšené očekávání, ovšem zároveň se bojíte změny dosavadního způsobu života. Pokud onen krok neuděláte, nikdy se nepohnete z místa!
Láska a sex

Láska a sex

Jste nezadaní? V tom případě je nejvyšší čas to změnit! Zkuste si založit profil na seznamce a nebraňte se navazování kontaktů.

Práce a peníze

Práce a peníze

Bojíte se změny zaměstnání? Risk není vždycky zisk, nicméně pokud se neodhodláte ke změně, nečekejte vlastní spokojenost.

Domov a rodina

Domov a rodina

Neustále máte pocit, že na rodinu je dost času. Pokud však budete důležitá rozhodnutí odkládat donekonečna, nedočkáte se.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.