MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Odpoledne jste si malovali v růžových barvách, ale realita bude poněkud méně veselá. Přivolají si vás dlouho odkládané resty na domácí půdě. Dokonce vás může zaskočit technická závada na spotřebiči nebo nemoc potomků školou povinných. Změna je život.
Láska a sex

Láska a sex

Pokud chcete pobavit pánaboha, sdělte mu své plány. Ve chvíli, kdy na lásku nemáte myšlenky, do cesty vstoupí tučný úlovek.

Práce a peníze

Práce a peníze

Saturn v negativní opozici k Venuši se na rozpočtu podepisuje negativním způsobem. Je to šotek upíjející nečekanými výdaji.

Domov a rodina

Domov a rodina

Příbuzní vám vyčítají, kolik času trávíte v zaměstnání. Než se rozčílíte, zkuste to po dobrém. Neděláte to přece pro sebe.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.