MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Možná se teď necítíte jako největší odborník přes komunikaci, a máte určitě pravdu, ale na druhou stranu žádná tragédie se nekoná. I když nemáte řečnické období, vaše pádné argumenty a jasná představa o řešení problému přesvědčí druhé už ze své podstaty.
Láska a sex

Láska a sex

Zachovejte a klid a rozvahu, jestli se vaše drahá polovička rozhodne vytahovat staré křivdy. Hvězdy vás chtějí jen pozlobit.

Práce a peníze

Práce a peníze

Peníze nic neznamenají, pokud jsou vaším jediným cílem. Ale jsou velmi důležité, pokud jsou prostředkem k naplnění tužeb.

Domov a rodina

Domov a rodina

Opravdu dnes nikoho nezvěte k sobě na návštěvu a ani sami nikam nechoďte. I když se vám to nezdá, doma vám jistě bude líp.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.