Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Mars ve znamení Berana vám dnes radí chovat se ostřeji, sebevědomě a více prosazovat svůj intelekt. V práci jste platili spíše za tiché jedince. Dnes je na čase s tím něco udělat. Vymezte si hranice, za které své kolegy už nepustíte a ukažte jim je. Uleví se vám.
Láska a sex

Láska a sex

Jste čerstvě zamilovaní a chodíte s hlavou v oblacích? Snažte se být racionálnější a nepřehlížejte věci, jež jsou očividné.

Práce a peníze

Práce a peníze

Zdá se, že i na oblast vašeho podnikání dolehla ekonomická krize a přestává se dařit. Nevzdávejte se, brzy to bude jako dřív.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nenechávejte všechnu tíhu starostí o domácnost a děti na partnerovi. Dopřejte mu volný den a vezměte děti někam na výlet.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.