Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Váhy
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Pokud chtějí Váhy v novém svazku dosáhnout svého, musí vzít vývoj událostí pevně do svých rukou. Před víkendem se chopíte iniciativy a prosazujete své názory. Kupodivu se vám to vyplatí. Protějšek potřebuje nenápadné vedení, jen vědět, jak na to.
Láska a sexLáska a sex
Ani intimní život nenechávejte na miláčkovi. V takovém případě byste nejspíš každý usínal na své polovině postele. To chcete?
Práce a penízePráce a peníze
Začnete si pohrávat s myšlenkou letní dovolené. Je sice ještě na hony vzdálená, ale říkáte si, že teď byste mohli ušetřit.
Domov a rodinaDomov a rodina
Rozhodnete se pro blízké připravit pořádné překvapení, ale moc nedořešíte následky. Některé věci byste měli probrat předem.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.