Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 21.7. 2019
Váhy
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Váhy
23. 9. - 23. 10.
Erotické jiskření je citelné i pro nezasvěcené. Nejspíš se netýká oficiálního partnera, ale člověka, se kterým se znáte pouze letmo. Ovládněte erotické touhy, jakkoliv jsou vábivé. Mohli byste si pošlapat fungující vztah kvůli nejistému výsledku.
Láska a sexLáska a sex
Nezadaní dávají přednost přátelským známostem a nikomu nic neslibují. Proto se vám nezamlouvá, když vás někdo začne uhánět.
Práce a penízePráce a peníze
Rozmařilá Venuše vás pokouší jak v kamenných obchodech, tak na internetu. Nevěřte tomu, že životní štěstí si můžete koupit.
Domov a rodinaDomov a rodina
Klíčový je hlavně vztah k vlastním potomkům a nejmladším členům rodiny. Ti k vám vzhlíží, proto si to u nich nepošlapejte.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.