Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V prosinci děláte čest svému znamení. Jste jako vesmírná kometa, která se na chvíli nezastaví. Milujete pohyb, vývoj a potřebujete, aby se kolem vás neustále něco dělo. Proto sezvete o víkendu přátele a užijete si legraci jako za starých dobrých časů.
Láska a sex

Láska a sex

Rozšiřujete své obzory, což platí i pro milostnou sféru. Vzrušení ze všeho nového je jako droga, kterou si nedokážete upřít.

Práce a peníze

Práce a peníze

Díky kultivovanému projevu k sobě lákáte kontakty, které se vám budou v zaměstnání ještě budou hodit. Dejte tomu trochu času.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pozitivní náladou nakazíte okolí, rodinu nevyjímaje. Není divu, že se u vás dveře netrhnou a jedna návštěva střídá druhou.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.