Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V mnohých oblastech je vám nyní dopřáváno, nicméně v lásce a milostných vztazích se vyskytují trhlinky. Sami o sobě jste milovníci harmonie a hezkého partnerského souznění, ovšem konfliktní Mars ve vašem znamení má zcela jiný záměr s vašimi vztahy. Bude to tření.
Láska a sex

Láska a sex

Dobrá hudba bude rozechvívat každou buňku ve vašem těle a vaše drahá polovička bude jako milostný masér, který ji roztančí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud pracujete i o státním svátku, nebojte se být více odhodlaní a klidně přijít za šéfem, pokud vám něco na vaší pracovní náplni nesedí.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nebude vás mrzet, že jste některé věci dnes nestihli, protože jste stihli zase jiné a stejně důležité. Budete optimisté.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.