MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Dnes se určitě bavte se svými přáteli, protože brzy nebudete mít dostatek času. Vyrazte si jako kdysi do města na parádní tah a nelitujte chvilek, které strávíte v zábavě se svými blízkými přáteli. Brzy nastane pracovně vytížené období. Tak se bavte.
Láska a sex

Láska a sex

Lidé se vás nemohou nabažit. Využijte svého šarmu a dobré nálady a oslovte tu osobu, po které již tajně pokukujete delší dobu.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nevyrovnávejte se se stresem zbytečným utrácením. Raději se přemozte, vše uschovejte na později a vyrazte na pořádnou dovolenou.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nic neuděláte se svým původem, tak jej nezatajujte. Pokud to někdo dělá, je hloupý. Ať jste vzešli odkudkoliv, buďte hrdí.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.