Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na dnešní den

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Vše, co si dnes umanete, má velikou šanci na úspěch, protože jste schopni každou akci podpořit komunikací. Dokážete vymluvit z jalové krávy tele, tak by byl velký div, kdyby se vám nepodařilo přesvědčit své nadřízené o své jedinečnosti a genialitě.
Láska a sex

Láska a sex

Možná nemáte nejemotivnější dny, ale zas se dokážete z každého problému vymluvit. Je to skvělý dar, poděkujte za něj hvězdám.

Práce a peníze

Práce a peníze

Stres a napětí v práci se objeví maximálně jen dopoledne. Kolem oběda se vše uklidní a nakonec se vám ani nebude chtít domů.

Domov a rodina

Domov a rodina

Máte sto chutí někoho pozvat na návštěvu, ale když si uvědomíte, kolik práce okolo pohostinnosti je, raději si to rozmyslíte.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.