Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Pokud máte s někým z příbuzenstva nedořešené konflikty, může se stát, že dnes znovu nabydou na aktuálnosti. Nebraňte se tomu, může konečně dojít k jejich definitivnímu vyřešení a také k vyčištění vzduchu. A to byste si přece přáli, nebo snad ne?
Láska a sex

Láska a sex

Nezadaní dnes klidně mohou pokoušet štěstí a hledat na seznamce novou lásku. Musíte si však dát pozor, aby vás někdo netahal za nos.

Práce a peníze

Práce a peníze

Příští týden začíná advent. Pokud vás covidová krize připravila o část nebo i celý výdělek, najděte si do Vánoce alespoň brigádu.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pokud k vám dnes dorazí známý nebo rodina, buďte si jisti, že hned tak neodejdou. Budete si mít do večera o čem povídat.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.