Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 21.7. 2019
Ryby
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Vesmír nabízí ideální podmínky pro cestování. Pokud jste zatím nestihli hlavní dovolenou, měli byste začít balit kufry. Změna prostředí vám prospěje, stejně jako ostatním zúčastněným. Všechny starosti necháte doma a začnete se radovat z maličkostí.
Láska a sexLáska a sex
Erotické jiskření se týká dlouholetých partnerství i čerstvě zamilovaných. Je až s podivem, jak silně jste na sebe napojení.
Práce a penízePráce a peníze
Naordinujte si odpočinkový den. Vypněte telefon a nesledujte služební e-mail. Kazíte si čas, který by měl patřit jen vám.
Domov a rodinaDomov a rodina
Necháte se přemluvit k bláznivému programu, se kterým přijdou přátelé nebo příbuzní. Bude to mnohem zábavnější, než se zdá.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.