Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ve společnosti dnes prosadíte soucit a spravedlnost. Zastanete se někoho, na koho se všichni bezdůvodně sesypou. Vy však od začátku budete stát na jeho straně. Ostatní vás nejdřív nebudou chápat, ale poté, co jim vše vysvětlíte, dotyčnému se omluví.
Láska a sex

Láska a sex

Připravte si pro partnera příjemné překvapení v podobě svůdného prádélka. Uvidíte, že milostný zážitek bude intenzivnější.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nemáte daleko k workoholismu. Prací doslova žijete. Nezapomeňte na to, že v životě jsou i důležitější a příjemnější věci.

Domov a rodina

Domov a rodina

Máte velkou, bláznivou a skvělou rodinu. Sice vám to občas může lézt na nervy, ale važte si toho, rodina je v životě hlavní.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.