Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Venuše v Kozorohu přeje flirtování na pracovišti. I když jste možná bez závazků, dobře si promyslete, co děláte. Pokud se totiž jedná o pouhé flirtování a fyzickou přitažlivost, jen těžko z toho vzejde něco dobrého. Míchat osobní život s profesním nedělá dobrotu.
Láska a sex

Láska a sex

Sex je bezpochyby nepostradatelnou a důležitou součástí vztahu. Věřte však, že pokud jím budete vše řešit, špatně to dopadne.

Práce a peníze

Práce a peníze

Neměli byste toho na sebe nakládat více, než jste schopni unést. Ten okamžik nastává možná právě teď, zastavte se na chvíli.

Domov a rodina

Domov a rodina

Překvapte svého partnera a děti pozváním na rodinnou večeři! Vyrazte si společně a po dlouhé době si užijte večer pohromadě.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.