Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Venuše v Blížencích vám otevírá nové možnosti s bydlením, přinese také zlepšení rodinného zázemí. Můžete využít přízně planet a zkvalitnit své obydlí a vztahy v rodině, zejména s ženami rodu. Slunce navíc příznivě osvětluje oblast peněz a společného majetku.
Láska a sex

Láska a sex

Obrňte se trpělivostí a zachovejte rozvahu. Vaše veselost a prostořekost dnes na partnera působí jako červený hadr na býka!

Práce a peníze

Práce a peníze

Neskákejte z myšlenky na myšlenku. Vaše vědomí se rozplyne do tisíce činností a nic dnes nedokončíte pořádně. Soustřeďte se!

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše okolí už se zajímá, jaké máte nápady na víkend. Hvězdy radí, že výlet na nějakou zajímavou přírodní památku je dobrý nápad.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.