MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Hvězdy ukrajují z vitality, proto byste měli lépe plánovat práci i volný čas. Máte spoustu plánů, které byste rádi stihli, ale večer jste ze všeho celí utrmácení. Myslete na své zdraví. Přepínáte organismus, a ten nemá jinou volbu, než vás zastavit.
Láska a sex

Láska a sex

Nechte minulost za hlavou a soustřeďte se na to, co vás čeká. Další zářijová polovina nebude po citové stránce tak strohá.

Práce a peníze

Práce a peníze

Hrozí, že byste se mohli stát obětí podvodu nebo krádeže. Dávejte si obzvlášť velký pozor na osobní věci i dlouholeté úspory.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nesvádějte na rodinu to, že se necítíte dobře. Utečte od neutěšené atmosféry k aktivitám, které vás zaručeně vrátí do klidu.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.