MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Romantika je na spadnutí, jen si nejsem jistá, zda se jedná o vašeho stálého partnera, anebo vám do života vstupuje někdo nový? Pokud jste zadaní, tak si pořádně rozmyslete, jestli vám za to stojí. Nezadaní nechť se nechají unášet kormidlem osudu.
Láska a sex

Láska a sex

Všechny konflikty se uklidní a vás překvapí příliv lásky od člověka, kterému jste přestávali pomalu ale jistě věřit. Krásné!

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud nastupujete do nové práce, držte se trošku zpátky, protože někteří kolegové jsou nedůvěřiví k nováčkům. Ale nebojte se.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nebojte se vylepšit svůj byt vlastními výrobky. Jste velmi zruční a za pár korun to může u vás vypadat jako na focení do magazínu.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.