Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Dnešní svátek je vám příznivě nakloněn zejména pro veškeré záležitosti spojené s potomky. Jestliže máte v rodině problémový vztah s jedním ze svých dětí, popřípadě se všemi, pokuste se nyní udělat první vstřícný krok pro vzájemné poklidné soužití. Vyjde to!
Láska a sex

Láska a sex

Podaří se vám sehnat nějaké velmi zajímavé překvapení, kterým protějšek jednoznačně zaujmete. Což vás tedy potěší nad míru.

Práce a peníze

Práce a peníze

Hádky budou na denním pořádku a ač nebudou mít místo ve vašem harmonogramu, nějaké se pro ně vždycky jako na potvoru najde.

Domov a rodina

Domov a rodina

Budete mít dobrý pocit z toho, že vám všechno doma poměrně dost klape, blízcí nezlobí a když ano, tak jenom aby se neřeklo.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.