Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.5. 2019
Ryby
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Milé Rybky, jste jenom krůček od získání lepšího pracovního místa. Prošli jste náročným měsícem, ale ve finiši sklidíte jeden úspěch za druhým. Nevzdávejte se a myslete pozitivně. Neptun si pečlivě zapisuje všechno, co jste pro svou kariéru udělali.
Láska a sexLáska a sex
Ani láska nevypadá marně. V blízkosti krouží osoba, která se zatím osměluje, aby se přiblížila. Snažte se působit dostupněji.
Práce a penízePráce a peníze
Když už jste si začali říkat, že je čas na změnu, přijde sama od sebe. A bude mít úplně jinou podobu, než jaké jste se báli.
Domov a rodinaDomov a rodina
Bydlení vyšperkujete k naprosté dokonalosti. Sladíte interiér do posledního detailu tak, aby se v něm všem dobře bydlelo.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.