MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
O dnešek se nemusíte strachovat, protože je o dobrou zábavu postaráno. Staří přátelé, které jste dlouho neviděli, spousta srandy a dobrého pití je dnešním programem. Nezapomeňte pít i hodně minerálky, ať se zítra ráno neprobudíte s ošklivou kocovinu.
Láska a sex

Láska a sex

Zkuste si vyrazit s miláčkem na zimní dovolenou a užít si tak společné chvíle plné pohody a zimní romantiky. Vztah to posilní!

Práce a peníze

Práce a peníze

Lidé neumí počítat dopředu. Vy počítejte a spořte. Brzy přijde doba, kdy úspory využijete na něco báječného, co opravdu chcete.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nemusíte si zrovna říkat, že jste špatná hospodyňka, pokud vám přetéká košík na prádlo. Jen se věnujete více své rodině než úklidu.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.