Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na dnešní den

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Láska s sebou nese spoustu radosti i starostí. Nenechte se proto zlomit momentálními problémy a překonejte krizi ve vašem vztahu. Pokud zatnete zuby a společně překonáte toto těžké období, zjistíte, že z toho váš vztah vyšel velice posílen.
Láska a sex

Láska a sex

Nechte si poradit od svého partnera. I když se to možná nezdá, vaše polovička si udržuje větší nadhled než vy. Je objektivní.

Práce a peníze

Práce a peníze

Sami dobře víte, kolik si můžete dovolit utratit. Zítra je taky den. Proto se snažte ovládat a vyhněte se zbytečným dluhům.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nesnažte se za každou cenu být kamarády svých dětí. Na prvním místě potřebují rodiče. Jste tu od toho, abyste je vychovávali.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.