Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Ryby
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Ve společnosti se kolem vás motá spousta pochybných tváří. Slibují vám hory doly, ale ve skutečnosti byste akorát prodělali poslední haléř. Věřte pouze lidem, se kterými máte letité pozitivní zkušenosti. A riskantním obchodům se obloukem vyhněte.
Láska a sexLáska a sex
Upravený zevnějšek pomůže při dobývání letitého protějšku. Do vztahu se dostal stereotyp a je na čase, abyste ho vyhnali ven.
Práce a penízePráce a peníze
Potíže s technikou jsou třešničkou na dortu a je dobré s nimi počítat. Zálohujte své dokumenty a mějte po ruce nabíječku.
Domov a rodinaDomov a rodina
Potíže se spánkem vám dávají zabrat. Není divu, když máte plnou hlavu pracovních starostí. Hledejte cestu, jak se odreagovat.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.