Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 21.3. 2019
Ryby
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Ryby
21. 2. - 20. 3.
Když se nesnažíte upoutat na sebe pozornost, pak se vám to podaří. Jistou osobu okouzlíte svým způsobem myšlení a všeobecným rozhledem. Pojem sexy mozek dostává úplně jiný rozměr. Navíc jde o charismatického člověka, kterého si klidně necháte líbit.
Láska a sexLáska a sex
Milostný život prožívá renesanci. Dokonce i páry, u nichž to vypadalo na rozchod, chytí druhý dech. Najdete důvod jít dál.
Práce a penízePráce a peníze
Sami jste se postarali, abyste nemuseli počítat každou korunu, tak na sebe buďte pyšní. Nikdo vám při tom nemusel krýt záda.
Domov a rodinaDomov a rodina
Ne všichni lidé, kteří se na vás usmívají, mají dobré úmysly. Ve čtvrtek si uvědomte, kdo na vás parazituje a komu lze věřit.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.