Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Blíženci
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
S drahou polovičkou si několikrát vjedete do vlasů a protějšek si při hádce nebere servítky. Naštěstí ho dokážete svými argumenty usadit. Nechcete, aby vám vztah přerostl přes hlavu. To raději vyskočíte z rozjetého vlaku. Ještě lásce dejte šanci.
Láska a sexLáska a sex
Nezadaní se radují ze sociálního statusu. Vyhovuje vám, že se nemusíte nikomu zpovídat a zařizujete si program podle sebe.
Práce a penízePráce a peníze
Cítíte, že vás současná pracovní pozice nenaplňuje tak, jak byste si přáli. Poohlížíte se po teplejším místečku na slunci.
Domov a rodinaDomov a rodina
Společná večeře nabízí podnět k důležitému rozhovoru. S plným žaludkem potíže vyřešíte raz dva, aniž byste napáchali škody.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.