MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Veškerou svoji energii zaměřte na všechny dávné sny a přání. Měsíc vstoupil do vašeho znamení a věci dostanou pozitivní spád, jen nepromarnit příležitost. Určitě nelenošte a pusťte se do díla, ať se brzy radujete z vašich snů, které se stanou realitou.
Láska a sex

Láska a sex

Máte zvláštní kouzlo pro opačné pohlaví. Vyrazte si do společnosti. Nezadaní mohou potkat zvláštní osobu, která je uhrane.

Práce a peníze

Práce a peníze

Měli byste se podívat na zoubek tomu, jak vaše rodina hospodaří, protože je velmi podezřelé, že vaše finance mizí nějak rychle.

Domov a rodina

Domov a rodina

Ve vaší domácnosti konečně zavládl klid a mír a vy si budete užívat úžasné léčivé ticho, až se z toho možná začnete i bát!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.