Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Doznívající marsovská konstelace může v sobotu přinášet ještě drobné mráčky do nálad Blíženců. Platí to hlavně pro jedince, které čeká pracovní víkend. Raději byste si natáhli nohy a odpočinuli si. Na druhé straně vás motivuje vidina zajímavého zisku.
Láska a sex

Láska a sex

Neměli byste podléhat momentálním náladám. Citové výlevy vám ve vztahu dávají zabrat a zapomínáte na rozumovou stránku věci.

Práce a peníze

Práce a peníze

Finance v prosinci nemají stabilní charakter. Zdá se, že nedokážete naplánovat správné načasování a investujete nerozumně.

Domov a rodina

Domov a rodina

Máte rádi svou pohodu a jakékoliv výkyvy na domácí půdě nesete s těžkým srdcem. Proto vám sobotní klima dvakrát nevyhovuje.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.