Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Pokud řešíte nějaké krizové otazníky okolo své nové kariéry, například zda hledat v této covidové době novou práci anebo se chcete přestěhovat kvůli novému místu, využijte neděli a promluvte si o tom se svou rodinou. Jejich názor vám pomůže vidět věci v jiném světle.
Láska a sex

Láska a sex

Váš protějšek vás dnes podrží v něčem, v čem si nejste jistí. Jeho podpora je pro vás důležitá. Usnadní vám jedno rozhodnutí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nedělní odpoledne využijte pro odpočinek od práce a starostí. Klidně si vyrazte do přírody, nabrat nových sil a uspořádat si myšlenky.

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaši domácí mazlíčci dokážou být pěkně tvrdohlaví. Po kom to asi mají? Dnes vám každopádně dají pořádně zabrat, připravte se!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.