Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Partnerské hádky jsou poslední dobou ve vašem vztahu časté. Dnes si však uvědomíte, že sporů už bylo dost, a projevíte partnerovi vstřícné gesto. Uvidíte, že ani on nezůstane pozadu! Společně zakopete válečnou sekeru, kterou mezi vás koronavirová krize zasekla a budete velice rádi, že je klid.
Láska a sex

Láska a sex

V současné době připomíná váš vztah horskou dráhu. Dnes se nacházíte na rovince. Snažte se tam raději vydržet co nejdéle!

Práce a peníze

Práce a peníze

Partnerský život se poněkud uklidní, což se projeví zvýšenou koncentrací v práci. Budete se soustředit na všechny své resty.

Domov a rodina

Domov a rodina

Ne všechno je možné rvát silou. Včas rozpoznejte, kdy jdete hlavou proti zdi. V opačném případě je totiž námaha zbytečná!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.