MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nemusíte mít žádný strach z přílišného přiškrcování své peněženky, protože po materiální stránce patří duben k těm hojnějším měsícům. Venuše s Jupiterem vás dokonce mohou v průběhu měsíce velice příjemně překvapit, a tak se máte skutečně nač těšit.
Láska a sex

Láska a sex

Máte aktivní období, jako kdyby jaro do vašich žil nalilo vášeň a vaším tělem už zase proudí smyslnost naplno. Okolí to vnímá!

Práce a peníze

Práce a peníze

Zakažte si dnes myslet na práci! Hlavu máte plnou nápadů, ale aby se vám podařilo je úspěšně realizovat, musíte být odpočatí.

Domov a rodina

Domov a rodina

Doma je vám velmi příjemně a se svými blízkými si užíváte i jindy nudné aktivity, jako nakupování, vaření nebo procházky.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.