Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nehodláte víkend prosedět v teple vašeho domova a raději naplánujete dobrodružnou výpravu. Svým nadšením strhnete široké okolí. Díky tomu vás čeká originální výlet v kruhu přátel a rodiny. Užijete si spoustu zábavy a okamžiků, na které nezapomenete.
Láska a sex

Láska a sex

Možná je na čase rozmyslet si, zda je pro vás důležitější kariéra či vztah. Promluvte si o situaci se svou drahou polovičkou.

Práce a peníze

Práce a peníze

Slibujte pouze to, co jste schopni splnit. Pokud tak neuděláte, pořádně si naběhnete. Nepřidělávejte si zbytečné starosti.

Domov a rodina

Domov a rodina

Máte práce nad hlavu a doma vám to taky právě neulehčí. Na chvíli vypněte a dopřejte svému tělu odpočinek. Načerpejte energii.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.