Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Váš milovaný protějšek vám bude chtít ve volnu snést modré z nebe a udělá cokoliv, aby vás potěšil. Řeknete si, že se ani nebudete snažit ho od toho odrazovat, ono totiž ani žádné racionální vysvětlování nezabere. Dopřejte si chvíli bezbřehého rozmazlování.
Láska a sex

Láska a sex

Podaří se vám dnes namíchat odpovídající koktejl vzrušení a tajemství, který zabere, můžete se tak těšit na vášnivou noc.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nepleťte se dnes v několika důležitých věcech, všechno má svůj čas, tak nechte věci, ať se vám ukáží ve svém pravém světle.

Domov a rodina

Domov a rodina

Výkonnost se bude dnes cenit, ale nemusíte zrovna vygruntovat celý byt, ponechte si i nějaký volný čas sami jen pro sebe.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.