Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 19.5. 2019
Blíženci
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Závěr týdne připomene Blížencům, jak důležité je věnovat pozornost rodinnému kruhu a budování pevných mezilidských vztahů. Přiměje vás to ke změně programu a mnohdy se rozhodnete udělat vstřícný krok k lidem, s nimiž jste se nerozešli po dobrém.
Láska a sexLáska a sex
Při hledání lásky vsaďte na své komunikační schopnosti a smysl pro humor. Díky zářivému úsměvu si vás musí každý zamilovat.
Práce a penízePráce a peníze
Nechcete zakrnět a ustrnout na mrtvém bodě. Rozhlédnete se po možnosti dalšího studia, nebo nakoupíte odbornou literaturu.
Domov a rodinaDomov a rodina
Sousedské spory nemusí nutně skončit stěhováním nebo popotahováním po úřadech. V tyto dny se dokážete domluvit po dobrém.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.