MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
S komunikací nemáte sebemenší problém. Perfektně volíte slova a vyslovíte je ve správný okamžik. Nebudete prát špinavé prádlo na veřejnosti, ale vyřešíte konflikty pěkně v klidu mezi čtyřma očima. Díky tomu si v okolí nenaděláte zbytečné nepřátele.
Láska a sex

Láska a sex

Pokusy o seznámení jsou kostrbaté. Naštěstí si vyhlédnete protějšek, jemuž se vaše nejistota zdá roztomilá. Máte vyhráno.

Práce a peníze

Práce a peníze

Zkoušíte být aktivnější, ale nepočítejte s tím, že nadřízení automaticky uvítají snahu o změnu. Jsou zvyklí na svůj systém.

Domov a rodina

Domov a rodina

Od blízkých byste si přáli větší podporu. Nedá se nic dělat, v některých záležitostech se budete muset obejít bez pomocníků.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, ES PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.