Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Povede se vám najít člověka nebo i více lidí, kteří vás jemně upozorní na některé nástrahy, kterými musíte projít. Bude záležet jen na vás, zda uvěříte a necháte si trochu pomoci. Anebo si dáte klapky na oči a následně oči otevřete prudkým nárazem.
Láska a sex

Láska a sex

Začne vás bavit pro změnu sport a to nikoliv v posteli, ale čistě tradičně venku pod širým nebem, třeba s míčem či raketou.

Práce a peníze

Práce a peníze

V práci se vám rojí protivníci. Jde o stav, kdy musíte neustále kolegům či nadřízeným něco vysvětlovat a čekat na schválení.

Domov a rodina

Domov a rodina

Technika se proti vám dnes spikne a vám nezbude než se utěšovat, že její IQ je jistě vyšší než vaše, proto snad ví, co dělá.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.