MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Horoskop na dnešní den

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nemusíte se bát zítřka, ba ani dneška. Bojte se jen svých černých myšlenek, které vás srážejí dolů. Není zas tak špatně, aby nemohlo být hůře. Vy si však musíte říkat, máme se dobře a bude ještě lépe. Pozitivní myšlení je to, co vám schází. Jednoduché.
Láska a sex

Láska a sex

Zkuste přestav plánovat pětiletky a raději se se svým miláčkem zaměřte na přítomnost. Nenudíte se náhodou? Vyrazte někam společně.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nenechte se odradit od svých snů. Může to bolet, že partner vás nikdy nepodpoří ve vašich nápadech, ale o to víc si musíte věřit.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nedaří se vám v práci? Zkuste se zamyslet nad svým domovem, většinu odpovědí na své neúspěchy najdete právě tady. Tak přemýšlejte.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.