Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.3. 2019
Blíženci
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Afrodité s vámi táhne za jeden provaz a vylepšuje zátěžovou konstelaci. Díky lásce věříte, že všechno dobře dopadne. Nezadaní potkají inspirativního člověka, díky němuž získá život nový impuls. Poslechněte inspiraci a vyrazte na cestu za štěstím.
Láska a sexLáska a sex
Není vyloučeno, že lásku potkáte v cizině. Lákají vás cizí kultury a necháte se svést vůní dálek. Praktické otázky neřešíte.
Práce a penízePráce a peníze
Rizikové postavení hvězd nabádá k utrácení i rizikovému chování. Vyhněte se obchodům a větší investice odložte na duben.
Domov a rodinaDomov a rodina
Ratolesti vám přerůstají přes hlavu a rozhodnete se zakročit v pravý čas. Dostanete nápad, který přinese okamžité výsledky.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.