Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.7. 2019
Blíženci
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Víkend investujte do společenského vyžití. Nezadaní díky němu mohou potkat spřízněnou duši, se kterou si vydrží povídat dlouhé hodiny. Přátelský rozhovor vám otevře oči a vy se rozhodnete zkusit to spolu i navzdory chybějící vášni. Brzy se dostaví.
Láska a sexLáska a sex
Do soboty vstanete s báječnou náladou. Rozdáváte jeden úsměv za druhým a do svých sítí lapíte potenciální kořist raz dva.
Práce a penízePráce a peníze
Zatímco kompromis v lásce vám nedělá žádné problémy, ve finančních a profesních záležitostech to taková samozřejmost není.
Domov a rodinaDomov a rodina
V rodině fungujete jako lék na všechny neduhy. Díky empatii uklidníte doutnající konflikt, ještě než stačí napáchat škody.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.