Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
K tomu, aby život byl spokojený, je třeba splnit si také své sny. Nemusí to být všechny, stačí jen některé. Promyslete si dnes vaše priority, ať víte, co je třeba udělat a jak se začít posouvat dál. I plánování vás nabije optimismem a energií.
Láska a sex

Láska a sex

Pokud jste nezadaní, můžete se dnes pustit do malého dobrodružství, které se už delší dobu nabízí. Může se změnit ve vztah.

Práce a peníze

Práce a peníze

Vy, kteří pracujete ve vedoucí pozici, byste měli během víkendu přemýšlet, jak si vybudovat větší autoritu. Je to nutné.

Domov a rodina

Domov a rodina

Poslední dobou vám velmi často ujíždějí nervy. Zkuste více relaxovat a šetřit nervy, vaši blízcí to ocení stejně jako vy.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.