Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.5. 2019
Lev
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Lev
23. 7. - 22. 8.
Pokud se necítíte fit, protáhněte si víkend a dopřejte tělu odpočinek. Náročné období, kdy hvězdy zatěžují imunitní systém i psychiku, se totiž chýlí ke konci. Od zítřka to bude jen a jen lepší, tak se nenuťte násilím a počkejte, až se krize zlomí.
Láska a sexLáska a sex
Zjistíte, že nový objev není taková výhra, jak se zdálo. Růžové brýle vám spadnou z očí a přemýšlíte, jestli spolu zůstávat.
Práce a penízePráce a peníze
Nejste znamením, které by se vzdávalo při prvním neúspěchu. Rvete se s každou nepřízní a věříte, že z ní vyjdete vítězně.
Domov a rodinaDomov a rodina
Pondělí je posledním dnem, kdy hvězdy zatěžují rodinnou atmosféru. Nechte příbuzné, ať se vypovídají a na nereagujte na ně.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.