Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Lev
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Lev
23. 7. - 22. 8.
Největší radost vám udělá úsměv na tváři blízkých a jejich neskrývaná spokojenost. V pátek na sebe budete náležitě pyšní. Budete mít velkou zásluhu na tom, že se ve vašem okolí zrodí nová láska. Vylepšíte stávající karmu a vaše sebevědomí povyskočí.
Láska a sexLáska a sex
Na okolí působíte jako magnet. Zejména u opačného pohlaví sklízíte úspěch. U zadaných to zavání žárlivostí. Nepodceňujte ji!
Práce a penízePráce a peníze
V zaměstnání vás někdo irituje a vznikají dohady, které nikam nevedou. Zkuste si zachovat chladnou hlavu. Zítra je víkend!
Domov a rodinaDomov a rodina
Nepodceňujte víkendovou přípravu. Pokud si dáte trochu práce s tím, jak zabavit rodinu, Luna vaši snahu ještě zintenzivní.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.