MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
A jsou zpátky dny vhodné pro splnění vašich snů. Už jste požádali svou drahou polovičku o ruku? Nebo naopak hledáte novou lásku? Všechna vaše snažení budou úspěšná, nemusíte se ničeho bát a směle do toho! Tyto dny jsou ve znamení expanze a úspěchu.
Láska a sex

Láska a sex

V lásce, která má být trvalá, je nejhorší přechod od lži k pravdě. Často se děláme lepšími a po pár měsících pravda vyplyne.

Práce a peníze

Práce a peníze

Spíš potkáš někoho, kdo peníze kárá, než někoho, kdo je odmítne. Peníze jsou prostě třeba. Tak se nestyďte, že je máte rádi.

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodina je základ vašeho života a tak buďte milí. Zase vás dnes přepadají velitelské tendence, ale vaši blízcí nejsou vojáci.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.