Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Dnes byste se do ničeho neměli vrhat po hlavě, a to platí především pro oblast lásky. Buďte opatrní a spíše se vžijte do role pozorovatele. Budete se divit, na co všechno přijdete. Pokud vás bude někdo zvát na schůzku, raději odmítněte. Neprohloupíte.
Láska a sex

Láska a sex

Jste po dlouhé době bez závazků? Nesmutněte a využijte naprosté svobody. Nebojte se experimentovat a užít si spoustu zábavy.

Práce a peníze

Práce a peníze

Jestliže vám současná pracovní pozice nevyhovuje a míříte výše, zaberte a makejte, ať si toho šéf všimne a navrhne povýšení.

Domov a rodina

Domov a rodina

Měli byste se trochu více věnovat potomků. Kdy jste s nimi naposledy dělali úkoly? Proměňte pro ně nudnou činnost v zábavu!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.