Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Jistá situace vás dnes popostrčí ke konečnému rozhodnutí. I když máte pocit, že vám osud jasně dává najevo, jakým směrem se vydat, měli byste si udržet vlastní rozum. Nerozhodujte se impulzivně a raději si dejte na čas. Mohli byste hořce litovat.
Láska a sex

Láska a sex

Pro ostré slovo nikdy nejdete daleko. Jste temperamentní a vznětliví, což je pro partnera přitažlivé. Vše má ale své meze.

Práce a peníze

Práce a peníze

Předstírání nějaké činnosti občas zabere více energie než poctivá práce. Proto se nesnažte úkol obejít a pusťte se do toho.

Domov a rodina

Domov a rodina

Máte všeho okolo plné zuby? Pokud už nevíte, co dělat, je na čase, abyste vyhledali pomoc odborníka. Není za co se stydět.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.