Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Zdá se vám, že se z vašeho vztahu vytrácí počáteční vášeň? Nelekejte se a přijměte to jako součást dlouhodobého svazku. Pokud chcete oživit vyhaslou jiskru, pokuste se do vztahu přinést něco nového a výjimečného. Ať už v posteli či jiných sférách.
Láska a sex

Láska a sex

Nebaví vás již poslouchat neustálou kritiku partnera? Řekněte mu, co vám vadí. Je možné, že si to váš milovaný neuvědomuje.

Práce a peníze

Práce a peníze

Arogance a nadřazenost není zrovna nejlepší cesta k lidem. Pokud chcete získat respekt podřízených, změňte svůj přístup.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pusťte se do opravy příbytku. Využijte volného času a dobrých finančních podmínek. Kdy jindy k tomu budete mít příležitost?

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.