Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Tajná dvířka do říše snů a přání vám otevírá Venuše v Blížencích. I ostatní planety vám přejí v oblasti seznamování se se zajímavými lidmi. Zpřístupní vám také společnost, do které toužíte zapadnout a přivede vám do cesty nové důležité osoby pro vaši budoucnost.
Láska a sex

Láska a sex

Dejte si pozor na nápadníky čerstvě po rozpadlém vztahu s nevyřešenou minulostí! Nebezpečně se dnes kolem vás začínají rojit.

Práce a peníze

Práce a peníze

Vysoké schopnosti komunikace jsou u vás sice běžné, ale dnes vám je hvězdy ještě trochu zesílily. Proto využijte tuto výhodu!

Domov a rodina

Domov a rodina

Už jste to zase vy! Plní energie, sportovní obratnosti a touhy se překonávat. Přebytečnou tenzi uvolníte právě při sportu.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.