MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nemusíte se vůbec lekat nových nabídek. Jsou sice netradiční a šokující, ale kouká z nich mnoho pěkného. Jen si jasně dohodněte podmínky, které pro vás budou výhodné, a vyjasněte si přesně vaši pozici, na které se v projektu přesně chcete nacházet.
Láska a sex

Láska a sex

Nemusíte se vůbec schovávat v koutě, protože nemáte, co skrývat. Jste milí, charismatičtí a okouzlující, tak vzhůru na lov!

Práce a peníze

Práce a peníze

Nic není tak, jak se zdá, a nějaký kolega nemusí být zrovna upřímný. Vás to trápit nemusí, raději si všímejte vlastní práce.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nemusíte se obávat hádek, protože vaše rodina funguje tak, jak má. Jen se musíte více otevřít ostatním a více s nimi mluvit.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.