Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V zaměstnání vám půjde vše od ruky, za což sklidíte pochvalu nadřízeného. Ačkoliv vás to potěší, největší chybu uděláte, budete-li se potom povyšovat nad ostatní. Tím přijdete nejen o některé přátele, ale ještě se o vás bude šuškat jako o arogantovi.
Láska a sex

Láska a sex

Nezadaní, vyrazte do společnosti! Uvidíte, že potkáte mnoho atraktivních a zajímavých lidí, kteří o vás budou smýšlet stejně.

Práce a peníze

Práce a peníze

V práci trávíte každou volnou minutu, což sice oceňuje váš zaměstnavatel, ale vaše tělo už méně. Odpočiňte si také trochu!

Domov a rodina

Domov a rodina

Máte veliké štěstí v podobě skvělé rodiny. Držíte při sobě a můžete se na sebe vzájemně vždycky spolehnout. Važte si toho.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.