Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 21.7. 2019
Lev
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Lev
23. 7. - 22. 8.
Jestli je vám něco na hony vzdálené, pak je to průměrnost. Chcete vynikat, obklopovat se krásnými a jedinečnými věcmi. Vydáte-li se do obchodu, utratíte majlant za originální oblečení i doplňky do domácnosti. Do další výplaty vydržíte klidně o vodě.
Láska a sexLáska a sex
Zatímco singles mají náruč lásky otevřenou, v dlouholetých vztazích se mohou objevovat hádky kvůli financím. Miláček šetří.
Práce a penízePráce a peníze
Společná kasa s oficiálním partnerem znamená, že byste se měli radit o podstatných investicích. Teď jednáte sami za sebe.
Domov a rodinaDomov a rodina
Ačkoliv si s rodinou užíváte zábavné chvíle, přijde-li na zásadní otázky, spoléháte se jen na vlastní intuici. Máte tajnosti.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.