MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Momentální vesmírné klima je příznivé pro vylepšení pracovních i soukromých záležitostí. Neuvážené kroky, které vás nyní mrzí, můžete s trochou chuti zvrátit. Otevřený rozhovor vám ukáže, že nic není tak katastrofální. Dokážete překročit svůj stín?
Láska a sex

Láska a sex

Jste nadšení, kolik pozornosti budíte ve společnosti. Chováte se koketně a snažíte se, aby vám to seklo za každé okolnosti.

Práce a peníze

Práce a peníze

Při nakupování máte šťastnou ruku. Podaří se vám sehnat spoustu nádherných věcí, ze kterých budete ještě dlouho nadšení.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dočkáte se podpory od člověka, do něhož byste to neřekli. Trochu se bojíte, co za to bude chtít. Ale jeho pomoc je nezištná.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.