Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Kam se poděla vaše objektivita? Venuše ve Štíru ji smetla svým hvězdným závojem, ale ne na dlouho! Od odpoledních hodin nastává totiž pravý opak. Záříte jako Severka a vaše nálada je nakažlivě skvělá, nastává vaše nejlepší období pro lásku a milostný vztah.
Láska a sex

Láska a sex

Nebudete tušit, jak byste nějaký vztahový zádrhel mohli rozmotat a bude jasné jenom jedno, že to budete muset dělat společně.

Práce a peníze

Práce a peníze

Dnes si budete potřebovat udělat přestávku, tak s tím neváhejte, chce to doplňovat tekutiny a dobré jídlo. Pohon je pohon.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dostane se vám do ruky velmi zajímavá knížka, která vás v mnohém ovlivní, a pomůže vám překonat všechny šrámy vaší minulosti.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.