Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Slunce dnes vstupuje do Raka a přeje všem Lvům, kteří chtějí proniknout na zahraniční trhy. Máte dnes zvýšený smysl pro prezentaci svých cílů a dokážete ostatní nadchnout. Rádi s vámi budou spolupracovat nebo investovat do vašich produktů.
Láska a sex

Láska a sex

Pro nezadané je dnešek tak trochu jako pohádka. Můžete jen třídit nabídky, které se k vám hrnou. Ale je s tím hodně práce!

Práce a peníze

Práce a peníze

Neberte vážně kolegu, který se vám snaží vnutit své názory. Sice je vychvaluje do nebes, ale u jiných s nimi úspěch nemá.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pokud se chystáte ven s rodinou, ujistěte se, že máte dost dobré nálady, kterou s nimi budete sdílet. Jinak dojde k hádce!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.