MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Neděle je od slova nedělat, milí lvi. Jste sice velmi akční, ale i vy si potřebujete dát od všech a všeho oddych. Nechte veškerou práci doma, kupte si jízdenku do neznámých končin a vyrazte si na jednodenní vandr. Nová místa vám ukáží nové náhledy.
Láska a sex

Láska a sex

Partner může být dnes neodbytný. Není se čemu divit, jste přitažlivost sama. Pokud nechcete děti, tak pozor na nechtěné početí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Dnes se zaměřte na práci, která vám pomáhá ve vašem seberozvoji. Z nějakého vašeho koníčku se může stát zajímavý přivýdělek.

Domov a rodina

Domov a rodina

Váš domov potřebuje základní údržbovou rekonstrukci. Popřemýšlejte, kde je potřeba vymalovat, a pořádně vydrhněte koupelnu.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.