MENU

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na včera

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Luna dnes vstoupí do znamení Střelce, což způsobuje, že jste náchylnější k napětí a stresu. Proto si dejte pozor na výbuchy emocí, zejména v zaměstnání, kde by se vám podobné výlevy mohly vymstít. Pokud si nevíte rady, požádejte o pomoc svého přítele.
Láska a sex

Láska a sex

Dnes to s vámi nebude zrovna lehké. Partner vás naštěstí dobře zná a bude vůči vašim výlevům imunní. Měli byste to ocenit.

Práce a peníze

Práce a peníze

I když si budete o činech a chování svého nadřízeného myslet cokoliv, nechte si to pro sebe. Jinak se dostanete do problémů.

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodina vám dodá pocit pohody, který vám dnes tak zoufale chybí. I krátká návštěva či jen telefonát rodičům velice pomohou.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
25. 2. 2020
Nepatříte mezi svatoušky, naštěstí se vám však vaše milostné...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.