MENU

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na včera

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Budete v pokušení svádět opačné pohlaví. Pokud jste nezadaní, není na tom nic špatného. Jen pečlivě promyslete následky svých činů. Mohlo by se totiž lehce stát, že svého ukvapeného jednání budete později litovat. Vezměte v potaz širší souvislosti.
Láska a sex

Láska a sex

Občas zapomínáte myslet do budoucna. Někdo vás bedlivě sleduje a svým chováním byste si mohli pokazit šanci na krásný vztah.

Práce a peníze

Práce a peníze

Raději dnes nic nezanedbejte, budete totiž pod drobnohledem svého nadřízeného. Laxnost by se vám mohla nepříjemně vymstít.

Domov a rodina

Domov a rodina

Co takhle vyrazit s rodinou za sportem? Nejenom vy, ale také vaši nejbližší potřebují pořádné odreagování. Aktivita pomůže.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
25. 2. 2020
Nepatříte mezi svatoušky, naštěstí se vám však vaše milostné...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.